Patenty na bycie NAJ :) - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 11:51   #4111
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Przeczytałam ostatnio na wizażu wątek o toniku z cytryny na przebarwienia i czerwone plamy po wyciskaniu. Stosuje już cytrynę 5 dni i jakoś nie widzę efektów oprócz rozświetlenia cery chyba jestem skazana na te czerwone plamy, ja ich nie chce
Pamiętam że te plamy mi znikały jak używałam kremu Effaclar K , tylko ,że on jest strasznie drogi, zastanawiam się czy była by jakaś alternatywa dla tego kremu, coś tańszego o podobnym składzie ewentualnie jakiś domowy sposób na te plamki.
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2009-11-12 o 12:07 Powód: ort :)
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:23   #4112
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
mi tato podcina
mi tata kiedys scinal to wygladalam jak scinana od miski... raz scial moja mame zeby 'zaoszczedzic' to plakala 3 dni
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 15:28   #4113
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Panzer spróbuj acnederm na te czerwone plamki. Pamiętaj też że ten krem rozjasnia cerę przy okazji
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:25   #4114
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Przeczytałam ostatnio na wizażu wątek o toniku z cytryny na przebarwienia i czerwone plamy po wyciskaniu. Stosuje już cytrynę 5 dni i jakoś nie widzę efektów oprócz rozświetlenia cery chyba jestem skazana na te czerwone plamy, ja ich nie chce
Pamiętam że te plamy mi znikały jak używałam kremu Effaclar K , tylko ,że on jest strasznie drogi, zastanawiam się czy była by jakaś alternatywa dla tego kremu, coś tańszego o podobnym składzie ewentualnie jakiś domowy sposób na te plamki.
Zrób większe stężenie albo poczytaj o toniku na bazie cytryny i octu jabłkowego. A jeśli i to nie pomoże, to AcneDerm.
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:42   #4115
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dzięki dziewczyny jesteście super
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:11   #4116
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Kupiłam Acne Derm, będę się smarować... Cere mam całkiem ok, ale mam nierówną (rozszerzone pory i zaskórniki) i mam parę przebarwień. Pozyjemy, zobaczymy.. Najbardziej liczę na rozjaśnienie , bo nie jestem całkiem białą, jak bym chciała
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:45   #4117
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

muszę jednak ostrzec, że walka z przebarwieniami bywa trudna, długa i wyczerpująca.
ja ze swoimi walczę już od miesiąca, z niektórymi to nawet i dłużej i ciągle jeszcze się ich nie pozbyłam, a na dodatek przybywają nowe (bo niestety nie mogę powstrzymać się od wyciskania^!) i tak oto przeradza się tow walkę z wiatrakami.
niemniej jednak acne-derm trochę rozjaśnia te plamy, nie ma co.

mam jakąś maść na blizny, która jest zrobiona na wywarze z cebuli czy jakoś tak.. zastanawiam się czy sama cebula dała by jakieś efekty. co o tym sądzicie?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 20:34   #4118
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Spróbuje z tym tonikiem cytrynowo, octowo jabłkowym oprócz przebarwień dręczy mnie jeszcze jedna zmora, skórki odstają nawet jak przy nich nie gmeram strasznie mi się zadzierają, może to wina braku witamin jak myślicie
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:56   #4119
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
mi tata kiedys scinal to wygladalam jak scinana od miski... raz scial moja mame zeby 'zaoszczedzic' to plakala 3 dni
ojeeeeej

Nie no mój tato lubi obcinać Kupiliśmy nożyczki fryzjerskie i teraz najchętniej co tydzień podcinałbymi końcówki
Mamie też odświeża fryzurę i idzie mu to bardzo dobrze



Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kupiłam Acne Derm, będę się smarować... Cere mam całkiem ok, ale mam nierówną (rozszerzone pory i zaskórniki) i mam parę przebarwień. Pozyjemy, zobaczymy.. Najbardziej liczę na rozjaśnienie , bo nie jestem całkiem białą, jak bym chciała
Też używam. Mam nadzieję, że nam pomoże

ile razy w tyg. się smarujesz/będziesz smarować?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:06   #4120
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
ojeeeeej
Też używam. Mam nadzieję, że nam pomoże

ile razy w tyg. się smarujesz/będziesz smarować?
Mam zamiar smarować się co drugi dzień, na zmianę z tonikiem octowym i kapsułkami GALa. Wczoraj się posmarowałam Acne pierwszy raz, pieczenie minimalne na początku, ale potem się bałam położyć coś na niego.. a rano tez nie używam kremy , tylko filtr, więc zrobię taką trójpolówkę, żeby się nie wysuszyć. Ja kłopotów z cerą specjalnych nie mam, więc nie chcę sama sobie zrobić kuku
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:38   #4121
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a ten acnederm to naprawdę pomaga? bo tez mam problem z przeparwieniami... przez rok trzy razy dziennie smarowałam się cepanem i nic no i poddałam się, ale jak mówiccie o tym acne, to moze spróbuję. wakacje już za niedługo, a chcę ładne wyglądać
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 09:42   #4122
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

opinie ma dobre... zobaczymy ja chcę rozjaśnić i wyrównać koloryt, zaskórniki jak znikną to miło... zobaczymy, na razie mam zamiar smarować się przez trzy miesiące, potem zobaczę jakie to daje efekty. Acne jest tani, można się pobawić, a pora roku sprzyja
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:43   #4123
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja narazie się nie wypowiadam o działaniu acne bo nie stosuję długo. Mam nadzieję, że pomoże.
Używam go na przemian z Diacnealem
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:52   #4124
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Polecam Acne derm, w zeszłym roku bardzo wyrównał mi koloryt skóry, pozbyłam się prawie wszystkich przebarwień(takich po wyciskaniu).
No i poza tym genialnie zwęża pory, na zaskórniki lepszy jest effaclar k, według mnie.
Ja niedługo powracam do regularnego stosowania obydwu tych specyfików, tylko muszę uspokoić jeszcze trochę cerę, bo przez zmianę miejsca zamieszkania(woda) mam podrażnioną(a na to świetny jest żel aloe vera Palomy).
Ogólnie wątek świetny, korzystam z wieeelu rad
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:58   #4125
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja używałam effaclaru K w ubiegłym roku i chyba coś robiłam nie tak, bo stan mojej cery był straszny. Ja wiem, że on niby wyciąga syfki spod skóry, ale było coraz gorzej i gorzej.. załamałam się, bo we wrześniu brałam ślub, a wyglądałam okropnie Poszłam do kosmetyczki na szybkie kwasy i mnie uratowała, ale do effaklaru nie wrócę
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:02   #4126
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Polecam Acne derm, w zeszłym roku bardzo wyrównał mi koloryt skóry, pozbyłam się prawie wszystkich przebarwień(takich po wyciskaniu).
No i poza tym genialnie zwęża pory, na zaskórniki lepszy jest effaclar k, według mnie.
Ja niedługo powracam do regularnego stosowania obydwu tych specyfików, tylko muszę uspokoić jeszcze trochę cerę, bo przez zmianę miejsca zamieszkania(woda) mam podrażnioną(a na to świetny jest żel aloe vera Palomy).
Ogólnie wątek świetny, korzystam z wieeelu rad
Znam ten ból z wodą :/
ja teraz co tydzień jeżdzę na weekend do Poznania i niestety odbija się to na mojej cerze :/ nie tylko zmęczenie, szybkie jedzenie, stresy, ale także woda :/


dziewczyny, do czego konkretnie używacie żelu Palomy?
bo czytam o nim tyle zachwytów, ale tak naprawdę nie wiem do czego go uzywać.
przejrzę zaraz KWC, może coś mi się rozjaśni


elianko mi też effaclar nie służył
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:11   #4127
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A ile to trwało?
U mnie kwasy "psują" cerę na mniej więcej 2-3 tygodnie, a później jest tylko lepiej. To bardzo indywidualna sprawa, może u Ciebie po prostu było więcej do "wyciągania" więc to się wydłużylo.
Ja dodatkowo piję pokrzywę i dużo wody, skóra szybciej się oczyszcza, a przynajmniej mam takie wrażenie. Każda cera jest inna, na mnie dobrze działa effaclar k i acne derm, dlatego innych/silniejszych kwasów na razie nie próbuję

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Znam ten ból z wodą :/
ja teraz co tydzień jeżdzę na weekend do Poznania i niestety odbija się to na mojej cerze :/ nie tylko zmęczenie, szybkie jedzenie, stresy, ale także woda :/


dziewczyny, do czego konkretnie używacie żelu Palomy?
bo czytam o nim tyle zachwytów, ale tak naprawdę nie wiem do czego go uzywać.
przejrzę zaraz KWC, może coś mi się rozjaśni

Ta woda to jest jakaś tragedia już kupiłam Brite, bo nawet zagotowanej nie da się pić. Chyba całkiem przerzucę się na mycie twarzy wodą mineralną lub właśnie przefiltrowaną no i moja ukochana Bioderma sensibio.

Żelu Palomy używam od mniej więcej tygodnia/dwóch na noc na całą twarz. Cudo po prostu
Uspokoiła mi się cera, zbledła plama, którą miałam od prawie dwóch miesięcy(podrażnienie), goi ranki po wyciskaniu, wygładza. Jestem bardzo zadowolona. A z tego co czytałam, ma milion różnych zastosowań: wcieranie w skalp, końcówki włosów, podrażnienia po depilacji...
Jako baza pod makijaż też świetnie się u mnie sprawdził(zrobiłam sobie przerwę od filtrów), minerały wyglądają na nim idealnie

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2009-11-13 o 10:14
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:11   #4128
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
A ile to trwało?
U mnie kwasy "psują" cerę na mniej więcej 2-3 tygodnie, a później jest tylko lepiej. To bardzo indywidualna sprawa, może u Ciebie po prostu było więcej do "wyciągania" więc to się wydłużylo.
To trwało 4 miesiące. Chciałam być piękna na ślubie, a skończyło się na szybkiej reanimacji w gabinecie :/ Wszyscy mnie pytali, co się dzieje z moją twarzą. Nie było to miłe

mam nadzieję, że Acne tak na mnie nie zadziała


Ja żelu Palomy używam jako żelu dyscyplinującego puszące się włosy, smaruję się nim po depilacji i wcieram w skóre głowy razem z naftą. Do twarzy nie używałam, bo sie dziadostwo klei
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2009-11-13 o 10:13
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:16   #4129
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Ta woda to jest jakaś tragedia już kupiłam Brite, bo nawet zagotowanej nie da się pić. Chyba całkiem przerzucę się na mycie wody mineralną lub właśnie przefiltrowaną no i moja ukochana Bioderma sensibio.
Ja teraz na wyjazdach będę myła tylko mineralną bo za każdym razem po powrocie mam nową 'niespodziankę' i generalnie buzia jest taka szorstka, nieładna :/

a w domu myję przegotowaną, bo mi się miele pokończyły a mam teraz sporo wydatków także na ten luksus nie mogę sobie pozwolić


Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość

Żelu Palomy używam od mniej więcej tygodnia/dwóch na noc na całą twarz. Cudo po prostu uspokoiła mi się cera, zbledła plama, którą miałą od prawie dwóch miesięcy(podrażnienie), goi ranki po wyciskaniu, wygładza. Jestem bardzo zadowolona. A z tego co czytałam, ma milion róznych zastosowań: wcieranie w skalp, końcówki włosów, podrażnienia po depilacji...
Jako baza pod makijaż też świetnie się u mnie sprawdził(zrobiłam sobię przrwę od filtrów), minerały wyglądają na nim idealnie
Właśnie przejrzałam opinie na KWC i są niemal identyczne jak Twoje !
Zaraz po pracy biegnę do Ross !
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 10:27   #4130
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
To trwało 4 miesiące. Chciałam być piękna na ślubie, a skończyło się na szybkiej reanimacji w gabinecie :/ Wszyscy mnie pytali, co się dzieje z moją twarzą. Nie było to miłe

mam nadzieję, że Acne tak na mnie nie zadziała


Ja żelu Palomy używam jako żelu dyscyplinującego puszące się włosy, smaruję się nim po depilacji i wcieram w skóre głowy razem z naftą. Do twarzy nie używałam, bo sie dziadostwo klei
Widocznie eff nie dla Ciebie. Ja np od 2 lat szukam dobrego dla mojej cery filtra i nie mogę znaleźć(zamówiłam spray Antheliosa XL spf 50+, może w końcu się uda).

U mnie się klei przez chwilę, a później się jakoś wchłania, chyba, że za dużo nałożę to rzeczywiście

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja teraz na wyjazdach będę myła tylko mineralną bo za każdym razem po powrocie mam nową 'niespodziankę' i generalnie buzia jest taka szorstka, nieładna :/

a w domu myję przegotowaną, bo mi się miele pokończyły a mam teraz sporo wydatków także na ten luksus nie mogę sobie pozwolić




Właśnie przejrzałam opinie na KWC i są niemal identyczne jak Twoje !
Zaraz po pracy biegnę do Ross !
No właśnie, gdyby tylko micele były tańsze(Ziaja mi niestety nie pasuje).
A żel też kupiłam po przeczytaniu opinii na KWC. Polecam!
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:32   #4131
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
No właśnie, gdyby tylko micele były tańsze(Ziaja mi niestety nie pasuje).
A żel też kupiłam po przeczytaniu opinii na KWC. Polecam!

Ziaji nie próbowałam, może przetesuję.
a żel napewno kupię jeszcze dziś
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:33   #4132
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja myję buzię pianką dla naczynkowców Lirene. Chyba zostanę przy niej na długo, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania Nie ma SLS, nie ściąga mordki, ładnie zmywa makijaż, pieni się i pachnie i jest niedroga. Mój KWC
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:40   #4133
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Palomy używam od dawna i naprawdę do wszystkiego
na buzię, włosy, po depilacji...

a jaki polecicie mi filtr, bo mam zamiar kupic acne...?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:50   #4134
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

niestety, każdy filtr musi sobie dobrać sam... przejrzyj KWC i próbuj. Najlepiej by było próbki w aptece dorwać. Ja obecnie używam Dermedic Sunbrella (nie ma go w KWC), ale tubkę ma strasznie małą.... następny kupię sobie Iwostin, bo opinie ma niezłe i jest tani.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:56   #4135
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
niestety, każdy filtr musi sobie dobrać sam... przejrzyj KWC i próbuj. Najlepiej by było próbki w aptece dorwać. Ja obecnie używam Dermedic Sunbrella (nie ma go w KWC), ale tubkę ma strasznie małą.... następny kupię sobie Iwostin, bo opinie ma niezłe i jest tani.
dobrze, dzięki. już lecę na kwc
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 12:38   #4136
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Miałam służbowe wyjście, a niedaleko był Rossman więc wstąpiłam i mam żel palomy już dziś będę używać !

kupiłam też szammpon babydream w promocji po 4zł,
akurat mi się kończy

co do filtrów narazie męczę vichy - ale nigdy więcej!
muszę poszukać czegoś lepszego.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 13:53   #4137
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja wodzie z kranu w ogóle przestałam ufać- używam tylko płynu micelarnego i jest dużo lepiej
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:02   #4138
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja akurat jestem w dobrej sytuacji, bo wodę z kranu mam pierwsza klasa Ale kiedy pojechałam w wakacje w góry i myłam włosy wodą źródlaną tak cudownie błyszczały
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:25   #4139
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja jestem ze śląska, więc na temat wody się nie wypowiem

zrobiłam sobie dziś peeling kawowy, ktory polecałyscie jest mega, brak mi słow... nigdy więcej nie kupię drogeryjnego, nigdy...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:06   #4140
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ale kiedy pojechałam w wakacje w góry i myłam włosy wodą źródlaną tak cudownie błyszczały
O taaaaaaaaaaaaaak!

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
ja jestem ze śląska, więc na temat wody się nie wypowiem



Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
zrobiłam sobie dziś peeling kawowy, ktory polecałyscie jest mega, brak mi słow... nigdy więcej nie kupię drogeryjnego, nigdy...

Kurcze, zbieram się do zrobienia i zebrać się nie mogę
mam jeszcze do wykonczenia rossmanowski i ziaji pro.


Wtarłam żel aloesowy w skalp, w końcówki olejek rycynowy
zaraz zrobię sobie jeszcze maseczkę z glinki, a co tam! jak szaleć to szalec
Pakuję się na weekend - obowiązkowo biorę ze sobą ziołowe herbatki będę kupować sam wrzątek i dawać swoje zioła
i butelkę mineralnej do mycia buzi
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.