Elixir de Merveilles, D&G The One, Jil Sander Style - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-30, 04:38   #1
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Thumbs up

Elixir de Merveilles, D&G The One, Jil Sander Style


Dzien dobry,mile Panie!
Mialam wczoraj okazje przetestowac te trzy zapachy.Oto moje wrazenia-
Elixir de Merveilles jest calkowicie inny od oryginalnego-slodki,duszny na poczatku,po paru minutach kadzidlana dusznosc ustepuje,wychodza lzejsze,slodsze nuty.Po opisie jednak spodziewalam sie czegos bardziej "Jadalnego",juz prawie czegos w kierunku BS Fantasy-zawiera polane czekolada,kandyzowane skorki pomaranczy,ciasteczka waniliowe,smietanke,jedna k baza zapachu,zawierajaca ekstrakty debowe,zywice,dymny balsam i ambre dominuja na mojej skorze najbardziej.To zapach zdecydowany,"dorosly",nie ma w sobie nic z nastolatkowej slodyczy.Podoba mi sie srednio,ale napewno znajdzie duzo zwolenniczek.
D&G the one to mily,nieinwazyjny owocowy zapach.Osobiscie dziwie sie,ze wyskoczyli z nim na zime,poniewaz jest to wyjatkowo letni "fragrans"
Zawiera mandarynke,yuzu i brzoswinie,jasmin,wanilie i amber.
Na mojej skorze rozwija sie troche landrynkowo,ale ladnie.Moim zdaniem mily,ale troche banalny.Nic specjalnie nowego.Natomiast ten ciezki,masywny flakon podoba mi sie bardzo.
Ostatni-Jil Sander Style-flakon tez ciekawy,ale troche dziwny,taki bialo-apteczny.Zapach przypomina mi Gianfanco ferre,zapewne z powodu dominujacego w nim irysa,ktorego osobiscie zaliczam do moich faworytow,ale przez to zapach wydaje mi sie byc wtornym.Ladnie komponuje sie i wspolgra w glowie frezja i mango,gdyz zauwazylam tez obecnosc pieprzu,wanilii i ambry oraz jasminu i magnolii,a to czyniloby ten zapach dosyc mocnym,lecz obecnosc owoca i delikatnego kwiatu frezji nadaje mu lekkosci,by nie powiedziec pewnej figlarnosci.
Ogolnie podsumowujac-trzy udane zapachy,jednak jezeli ktos oczekiwalby po nich przelomu i rewilucji w perfumiarstwie,bedzie zawiedziony.Wydaje mi sie rowniez,ze nie o to chodzilo.Nic naprawde nowego,ale trzy zapachy,ktore napewno znajda swoje wielbicielki,i wejda na stale do kanonu,pojawia sie jeszcze napewno nie raz na forum!
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 08:38   #2
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Elixir de Merveilles,D&G The one,Jil Sander Style

dzięki za info, jak dla mnie to ten elixir brzmi bardzo dobrze
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 09:22   #3
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Elixir de Merveilles,D&G The one,Jil Sander Style

Babygia- dziękuję za opisy, szczególnie Elixiru Nadal strasznie mnie kusi, oby dotarł do Polski... Nie wiem do kogo te błagalne modły wznosić: ale nie dotrą tam, gdzie trzeba
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 16:04   #4
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Elixir de Merveilles,D&G The one,Jil Sander Style

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Babygia- dziękuję za opisy, szczególnie Elixiru Nadal strasznie mnie kusi, oby dotarł do Polski... Nie wiem do kogo te błagalne modły wznosić: ale nie dotrą tam, gdzie trzeba
Oby jak najpredzej.U nas w perfumerii pani miala akurat tester,ale jeszcze niestety towaru nie bylo.Ale widzac moje blagalne oczeta,popsikala mnie szczodrze,stad moglm dokladnie opisac wrazenia.
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 16:06   #5
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Elixir de Merveilles,D&G The one,Jil Sander Style

Na pewno niedlugo dotrze,wszak w Polsce sa wszystkie inne Hermesy,wiec i ten niebawem bedzie.Cierpliwosci!
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 16:55   #6
Dallale
Rozeznanie
 
Avatar Dallale
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 718
Dot.: Elixir de Merveilles,D&G The one,Jil Sander Style

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
Oto moje wrazenia-
Elixir de Merveilles jest calkowicie inny od oryginalnego-slodki,duszny na poczatku,po paru minutach kadzidlana dusznosc ustepuje,wychodza lzejsze,slodsze nuty.Po opisie jednak spodziewalam sie czegos bardziej "Jadalnego",juz prawie czegos w kierunku BS Fantasy-zawiera polane czekolada,kandyzowane skorki pomaranczy,ciasteczka waniliowe,smietanke,jedna k baza zapachu,zawierajaca ekstrakty debowe,zywice,dymny balsam i ambre dominuja na mojej skorze najbardziej.To zapach zdecydowany,"dorosly",nie ma w sobie nic z nastolatkowej slodyczy.Podoba mi sie srednio,ale napewno znajdzie duzo zwolenniczek.
O rany, ale mi narobiłaś apetytu na eliksirek Szczególnie przez te drzewno- żywiczne nuty nie będę mogła spać po nocach

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
D&G the one to mily,nieinwazyjny owocowy zapach.Osobiscie dziwie sie,ze wyskoczyli z nim na zime,poniewaz jest to wyjatkowo letni "fragrans"
Zawiera mandarynke,yuzu i brzoswinie,jasmin,wanilie i amber.
Na mojej skorze rozwija sie troche landrynkowo,ale ladnie.Moim zdaniem mily,ale troche banalny.Nic specjalnie nowego.Natomiast ten ciezki,masywny flakon podoba mi sie bardzo.
Właśnie tego się spodziewałam po The One Szkoda tylko, że wycofują z ich powodu przyjemnie miodowe Sicily, które mi się podobały i nawet kiedyś rozważałam zakup
__________________

Dallale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 05:29   #7
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Elixir de Merveilles,D&G The one,Jil Sander Style

Cytat:
Napisane przez Dallale Pokaż wiadomość
O rany, ale mi narobiłaś apetytu na eliksirek Szczególnie przez te drzewno- żywiczne nuty nie będę mogła spać po nocach



Właśnie tego się spodziewałam po The One Szkoda tylko, że wycofują z ich powodu przyjemnie miodowe Sicily, które mi się podobały i nawet kiedyś rozważałam zakup
Milo mi,ze moja rada przydala sie !
Wycofuja Sicily?Tez wlasnie zauwazylam,ze jakby tego mniej w sklepach,a szkoda.Sama nie mam,ale podobal mi sie ten zapach na innych,moze jednak szybko kupie flakonik.
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 06:32   #8
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Elixir de Merveilles,D&G The one,Jil Sander Style

Wlasnie flakon One D&G jest kuszacy,czy sam zapach One przypomina Tobie konkretny inny?pozdro
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 07:33   #9
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Elixir de Merveilles,D&G The one,Jil Sander Style

Cytat:
Napisane przez lipiec7 Pokaż wiadomość
Wlasnie flakon One D&G jest kuszacy,czy sam zapach One przypomina Tobie konkretny inny?pozdro
Wlasciwie nie,albo po prostu trudno mi jest porownac go do konkretnego zapachu.Jest po prostu lekki,swiezy,i nienachalnie slodki.
Wlasnie zamowilam sobie z USA nowosc-Tommy Girl 10 Hilfigera,duzo owocow,lekkie kwiatki,smietanka i cukierek "krowka".Strrrasznie jestem podekscytowana!Jak dostane,natychmiast opisze!
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 08:35   #10
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Elixir de Merveilles,D&G The one,Jil Sander Style

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
Wlasciwie nie,albo po prostu trudno mi jest porownac go do konkretnego zapachu.Jest po prostu lekki,swiezy,i nienachalnie slodki.
Wlasnie zamowilam sobie z USA nowosc-Tommy Girl 10 Hilfigera,duzo owocow,lekkie kwiatki,smietanka i cukierek "krowka".Strrrasznie jestem podekscytowana!Jak dostane,natychmiast opisze!
Krówki i śmietanka ach brzmi pysznie.Czekam na wrażenia.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.