Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-22, 08:21   #2701
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Widział już ktoś i używał to

http://mintishop.pl/product-pol-8811...-matujace.html

?



Ooo na ten krem miałam ochotę właśnie ale na razie kremów mam zapas. Zostawiasz go? Jak tak to daj znać jak zaczniesz używać

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------



Ta maseczka w internetach bardzo do czarnego glam porownywana.
Krem zostawiam, a nawet zacznę używać od jutra, akurat dziś wykończyłam krem na dzień a maseczka jest bardzo fajna. Nie mam porownania z GG ale skoro internety je porównują to po co mam przepłacać? Może kiedyś się zdecyduję kupić GG. Póki co Sephorowa spisuje się dobrze
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:22   #2702
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam się z rana, przyjmijmy, że nadrobiłam ostatnie 8 stron

Widzę,że S rzuciła na stronę nowościami i jest to coś do ust co nie ciekawiło http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...%207%20dni%3A2 Wzięłabym ale nie za taką cenę. Pójdę obadać to stacjonarnie, może z rabatem -20% wezmę z ciekawości jak mi się spodoba

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

W weekend testowałam kilka produktów z boxa i całkiem fajne Z drugiej strony jeszcze poprzedni u mnie prawie nietknięty leży, więc tutaj jest postęp
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:24   #2703
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Czy ktoś miał styczność z lampą pierscieniowa? Mam problem z wyborem mocy a informacji tyle co kot naplakal...

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Krem zostawiam, a nawet zacznę używać od jutra, akurat dziś wykończyłam krem na dzień a maseczka jest bardzo fajna. Nie mam porownania z GG ale skoro internety je porównują to po co mam przepłacać? Może kiedyś się zdecyduję kupić GG. Póki co Sephorowa spisuje się dobrze
O maseczce też myślałam ale stwierdziłam że się nie opłaca skoro seph ma tak duże rabaty na markę własną.
GG miałam tylko te mini ale nic mi nie urwał.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:24   #2704
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To nie jest miniaturka tylko gratis z kodu walentynkowego - nie można było wybrać koloru. Jaka miniaturka żelu zamiast kremu? A co zamawiałaś? Nie słyszałam jeszcze, żeby Clinique mylił się w zamówieniach...
Zamawiałam:
- turnaround daytime revitilizing moisturiser
jako gratisy:
- szminkę All heart
- moisture surge 7 ml

Dostałam:
- krem, który zamawiałam
- dwa żele do mycia twarzy
- miniaturę pep-start
- szminkę matte crimson

Oba gratisy widnieją nadal jako dostępne na stronie...
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:24   #2705
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witam się z rana, przyjmijmy, że nadrobiłam ostatnie 8 stron

Widzę,że S rzuciła na stronę nowościami i jest to coś do ust co nie ciekawiło http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...%207%20dni%3A2 Wzięłabym ale nie za taką cenę. Pójdę obadać to stacjonarnie, może z rabatem -20% wezmę z ciekawości jak mi się spodoba

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

W weekend testowałam kilka produktów z boxa i całkiem fajne Z drugiej strony jeszcze poprzedni u mnie prawie nietknięty leży, więc tutaj jest postęp
też się musze przyjrzeć temu Lancomowemu wynalazkowi

a co używałaś z boxa? bo ja na razie nic
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:24   #2706
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dostalam wlasnie walentynkowa paczke z clinique. Same gratisy. Nie ma zestawu minimalizujacego pory. Na fakturze jest, ale na formukarzu zwrotu sa same gratisy... no i trzeba bedzie do nich pisac...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:24   #2707
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56126713]Treść usunięta[/QUOTE]

W moim listopadowym boxie nie było magnesu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 08:25   #2708
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Obyś miała rację, bo mi się kosmetyki kończą bardzo szybko. Kupiłam też na -30 w S. podkład Guerlain Lingerie de Peau, czyli pod koniec grudnia...czy to możliwe, żeby on mi się skończył? Czy może pompka się zacięła? Produkt nie chce się wydobyć. Nie mogę też sprawdzić, czy jest coś w środku. Porażka. Okaże się, że ja jakoś inaczej wszystko zużywam
Dodatkowo ja go rozjaśniałam też...
Możliwe, że się skończył- pamiętam, że mi też jakoś szybko zleciał ten podkład. Ale możliwe też, że zacięła się pompka- ostatnio przeżyłam to w tym podkładzie, poszłam do S. zwrócić, bo zużyłam może z 10% dostałam zwrot całej kasy na konto

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Też mam zapasy, ale chodzi mi raczej o te ulubione kosmetyki, co się szybko kończą.
Lingerie niczego mi nie urwał. Zwyklak, który po 8 godzinach w pracy był juz prawie na buzi niewidoczny. Bardzo krótko się utrzymywał i żałuję, że kupiłam go nawet na promocji...No i te kolory beznadziejne. Nie polecam za takie pieniądze.
Mi też niczego nie urwał i nie rozumiem zachwytów nad nim. Pierwszy lepszy podkład z rossmanna za 30 zł sprawdzał się i wyglądał na twarzy lepiej niż ten

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jestem wykończona po weekendzie i chyba nie nadrobię weekendowych wypocin. Ma dzisiaj przyjść drugi box z maseczkami Originsa. Miała któraś z Was je? Nie wiem czy zostawić czy wymieniać

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...dActuality%3A1

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2387057
Mam tę pierwszą- wczoraj ją tu zachwalałam. Drugiej nie miałam, ale jestem ciekawa.

Gratuluję wszystkim chlebów i ciast marchewkowych ja wczoraj upiekład muffinki gryczane zamiast chleba
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:28   #2709
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja używałam z poprzedniego boxa i jst fajny, tego nawet nie otwierałam, chcesz to się możemy wymieć? mam 2 bronzerki


Będę miała na uwadze
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:29   #2710
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dzień dobry nie wiem jak u Was, ale u mnie wieje, że mało głowy nie urwie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam popołudniowa porą
Bo ja od 5:30 w pracy
.
No nieźle

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jejuuu, znowu jakieś głupie modyfikacje wizażowe

Jestem nieprzytomna, bo rano piekłam chleb Ale najważniejsze, że wyszedł super

Gdyby któraś chciała spróbować, to polecam:
http://www.natchniona.pl/chleb-dosko...aki-i-drozdzy/


---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------



Może Dziewczyny nie moga się zalogowac, jak ja w weekend
Nie mogę się połapać w tym nowym wizażu nie widać emotek - do bani!
Podziwiam za manewry kulinarne bladym ( a właściwie ciemnym) świtem
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ciasto marchewowe jest super- nie czuć marchewki, tak samo jak szpinaku w ciescie mufin, ani ciasta nie piekłam- tylko jadłam
Też nigdy nie próbowałam ciasta marchewkowego
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:29   #2711
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez inga22 Pokaż wiadomość
Zamawiałam:
- turnaround daytime revitilizing moisturiser
jako gratisy:
- szminkę All heart
- moisture surge 7 ml

Dostałam:
- krem, który zamawiałam
- dwa żele do mycia twarzy
- miniaturę pep-start
- szminkę matte crimson

Oba gratisy widnieją nadal jako dostępne na stronie...
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dostalam wlasnie walentynkowa paczke z clinique. Same gratisy. Nie ma zestawu minimalizujacego pory. Na fakturze jest, ale na formukarzu zwrotu sa same gratisy... no i trzeba bedzie do nich pisac...
To i u nich coś się zmieniło , ja zawsze dostawałam wszystko zgodnie z zamówieniem, walentynkową promocję też.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 08:29   #2712
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też się musze przyjrzeć temu Lancomowemu wynalazkowi

a co używałaś z boxa? bo ja na razie nic
odżywkę do paznokci - od pazury się świecą i tyle, zobaczymy co będzie potem

ten róż benefita - miłości nei będzie, na policzkach fajnie, delikatnie i naturalnie, na ustach koszmar, zebrały mi się czerwonawe nierówne plany wewnątrz ust

zapach Jimmy Choo - mi się podoba

bronzer - zostawiam sobie ten jeden, nawet nawet

odżywkę do rzęs czy co to tam było - wydłużać wydłuża ale nie zagęszcza ani nie pogrubia, spróbuję z innym tuszem jeszcze, bo teraz próbowałam z Chanel Inimitable średnio, tzn były bardzo długie ( swoje też mam długie) , ale wolę pogrubione

Reszty jeszcze nie tykałam, ale i tak jest postęp, bo poprzedni box leży prawie nietknięty
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:30   #2713
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dostalam wlasnie walentynkowa paczke z clinique. Same gratisy. Nie ma zestawu minimalizujacego pory. Na fakturze jest, ale na formukarzu zwrotu sa same gratisy... no i trzeba bedzie do nich pisac...
Sprawdź czy Ci kasę pobrali i jak na stronie widnieje





Cytat:
Napisane przez inga22 Pokaż wiadomość
Zamawiałam:
- turnaround daytime revitilizing moisturiser
jako gratisy:
- szminkę All heart
- moisture surge 7 ml

Dostałam:
- krem, który zamawiałam
- dwa żele do mycia twarzy
- miniaturę pep-start
- szminkę matte crimson

Oba gratisy widnieją nadal jako dostępne na stronie...
To wychodzi na to że zamiast wybranych mini dali Ci 2 żele, nieładnie mini pepstart i matte Crimson były niespodziankami walentynkowymi
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:30   #2714
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda ten puder ale podejrzewam, że jakościowo jest mizerny (nie mam dobrego zdania o kolorówce tej firmy )
Ja również się rozczarowałam marką


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


W Katowicach na 3 stawach też są zestawy GG za ponad 200zł (239 chyba).
Mogliby w końcu zrobić porządną przecenę na te zestawy
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:32   #2715
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Sephorowo gdzie moje zamówienia
Też chcę już swojego brokułka
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:34   #2716
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nowość Burberry w S - idealny puderek do boxa
Nie widzę zdjęcia ale chyba wkleilas to co ja miałam wklejac że chce z rzodkiewa
Rozświetlacz?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:34   #2717
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry nie wiem jak u Was, ale u mnie wieje, że mało głowy nie urwie


No nieźle



Podziwiam za manewry kulinarne bladym ( a właściwie ciemnym) świtem

Też nigdy nie próbowałam ciasta marchewkowego
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:35   #2718
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ja również się rozczarowałam marką




Mogliby w końcu zrobić porządną przecenę na te zestawy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:35   #2719
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał styczność z lampą pierscieniowa? Mam problem z wyborem mocy a informacji tyle co kot naplakal...



O maseczce też myślałam ale stwierdziłam że się nie opłaca skoro seph ma tak duże rabaty na markę własną.
GG miałam tylko te mini ale nic mi nie urwał.
Już wiemy co klikamy w 3za2 albo przy wymiance starego kosmetyk na rabat

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-22 o 08:37
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 08:37   #2720
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:37   #2721
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie widzę zdjęcia ale chyba wkleilas to co ja miałam wklejac że chce z rzodkiewa
Rozświetlacz?
Tak
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:38   #2722
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
maarthusia jak się sprawuje Twój telefon? Jesteś zadowolona? Miałam już wcześniej pytać, ale dopiero sobie przypomniałam o tym
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:39   #2723
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

katerineczka, dopiero się dokopałam do Twojego posta ściskam Cię mocno a robiłaś jakieś badania? U mnie w pracy jest np. plaga problemów tarczycowych u dziewczyn starających się o dziecko szkoda czasu na bezowocne starania, lepiej się przebadać i sprawdzić, czy nie ma problemów zdrowotnych utrudniających zajście w ciążę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:39   #2724
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Mogliby w końcu zrobić porządną przecenę na te zestawy
Pewnie będą lekko spurchawiałe na letniej wyprzedaży
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:40   #2725
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie widzę zdjęcia ale chyba wkleilas to co ja miałam wklejac że chce z rzodkiewa
Rozświetlacz?
Radzę sprawdzić na żywo

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
zamówiłam w 1 boxie: Smashbox Contour Kit - Zestaw do modelowania twarzy i Sephora Błotna maseczka oczyszczająco-matująca- mialam problem z tym zestawem. jednak go nie chcę, ale bez problemu mogę wymienić na inny produkt. a maseczka jedną już wykończyłam.
a w drugiem: Origins GinZing Energy-boosting Moisturizer - Krem do twarzy- nie wiem, nie znam, wzięłam na próbę i Clinique Blended Face Powder and Brush - Sypki puder z pędzlem - to już będzie moje 4 opakowanie.
Czemu Ci się zestaw nie podoba?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:41   #2726
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dzień dobry!
Brrr i znowu poniedziałek
Żel na bogdany chyba nie dla mnie. Dam mu jeszcze szansę, bo po jednym b trudno go całkiem skreślić. Niestety miałam problem z zamaskowaniem tego co mi i bogdanowi zrobił widzę natomiast, że przyśpiesza 'cykl życiowy' bogdana.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:43   #2727
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Brrr i znowu poniedziałek
Żel na bogdany chyba nie dla mnie. Dam mu jeszcze szansę, bo po jednym b trudno go całkiem skreślić. Niestety miałam problem z zamaskowaniem tego co mi i bogdanowi zrobił widzę natomiast, że przyśpiesza 'cykl życiowy' bogdana.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czyli faktycznie tak bardzo wysusza, jak wspomniała Never?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:44   #2728
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:45   #2729
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
maarthusia jak się sprawuje Twój telefon? Jesteś zadowolona? Miałam już wcześniej pytać, ale dopiero sobie przypomniałam o tym
Dzięki za pytanie
Jestem bardzo zadowolona jak za taką śmieszną cenę sprawuje się super Chińczyki się postarali
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 08:45   #2730
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cześć Dziewczyny
Jakaś taka rozbita trochę jestem, od dwóch tygodni chodzę z zaproszeniami i ludzie nawet nie umieją przez chwilę poudawać, że choć trochę się cieszą. Nawet niektóre osoby z rodziny. Miało być wesele na 120-130 osób (zaproszonych 150), a nie wiem, czy ze 100 się uzbiera...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.