Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-28, 21:22   #3601
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Smoku,toz Ty cudowne dziecko byłaś !!!
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 21:25   #3602
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Widzę, że wszystkie mamy podobne wspomnienia z matury - ja też zdawałam polski (tylko bez ustnej), historię i angielski
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 21:28   #3603
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Smoku,toz Ty cudowne dziecko byłaś !!!
Dobrze to ujęłaś: Byłam!!!! Lepiej nie mówić, jak się to skończyło. Klapa na całego. Plan życiowy A zostania naukowcem się rozsypał, realizuję na razie spokojnie plan B, ale mam nieodparte wrażenie, że paln B jest do d.. Mam nadzieję, że się to zmieni.

Takich zmarnowanych przez życie talentów to w Polsce nie brakuje, ot choćby historia pewnej dziewczyny - finalistka kilku olimpiad, stypendystka Prezesa RM, studia na ekonomii z kosmiczną średnią, stypendia naukowe i co??? Co ona teraz robi? Pracuje w call center w podłej firmie za 800 zł.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 21:40   #3604
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

O matko,nie pisz juz więcej na ten temat ,bo to tylko potęguje moją i tak daleko posuniętą nienawisc do tego calego " bagna "które ma miejsce w Polsce.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 21:45   #3605
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
O matko,nie pisz juz więcej na ten temat ,bo to tylko potęguje moją i tak daleko posuniętą nienawisc do tego calego " bagna "które ma miejsce w Polsce.
Zdanie mam podobne do Ciebie - kraj buraka cukrowego.

Aby życie było przyjemniejsze, należy wrócić do plot i kosmetyków, to przynajmniej mnie odpręża.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 22:24   #3606
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Zdanie mam podobne do Ciebie - kraj buraka cukrowego.

Aby życie było przyjemniejsze, należy wrócić do plot i kosmetyków, to przynajmniej mnie odpręża.
Swięta racja! Ja tez na codzień nie zawracam sobie tym głowy.Mam bardziej przyjemne zajecia.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 07:28   #3607
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
To taki eksperyment, ale udany .

Tak, tak maturę zdałam na drugim roku studiów. Studiowałam od 3 klasy liceum i "chodziłam" do szkoły, miałam indywidulany tok. Stare dzieje, łezka w oku się kręci, gdy o tym pomyślę


żartujesz?
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 12:28   #3608
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No to widzę, że zgodnie z planem idziesz jak burza
A na co się wybierasz po maturze jeśli moge spytac, w ogóle decyzja juz zapadła?
Psychologia we Wro mi odpadła, w tym roku odrzucili WOS, więc do wyboru zostały dwa z trzech przedmiotów: hist, mat i bio. Fajna by była filologia czeska albo dziennikarstwo (taki humanistyczny miks, później by się zobaczyło ) może kulturoznawstwo.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Co za dyscyplina i samozaparcie, godne podziwu.
Ja to w marcu dopiero zaczęłam się w ogóle uczyć do matury, wcześniej nie miałam czasu, bo była ...sesja.
Na naukę historii przeznaczałam codziennie 1-2 godziny od godz. 22 do 24, angielski poszedł mi gładko, z polskiego byłam zwolniona, bo już wtedy studiowałam polonistykę. Ach, jakie to były szalone czasy, Aga zazdroszczę. A teraz taka ze mnie ciocia-klocia.
Żadna samodyscyplina historią-historią już wymiotuję, więc odstawiłam na bok, a żeby nie tracić czasu wzięłam się za luzacki polski (znaczy historię literatury ). Przy Tobie to pikuś możesz powiedzieć coś więce nt. tego eksperymentu? Nigdy o takim czymś nie słyszałam

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Oj, Aga Czemu Ty mnie zawsze jakoś wprawisz w lepszy humor
Myślę też, że najbardziej za serce chwyciłoby ich coś w stylu "pąpki".

Taaa, mama mojego chłopaka jest polonistką, tego typu historie mam więc z pierwszej ręki co roku


Ale mam już szczerze dość, przez cały czerwiec będę spać do 10 nawet nie przez zmianę czasu, bo już wcześniej, przez trzy tygodnie, odsypiałam po lekcjach. Chociaż nie powiem, w poniedziałkowy poranek myślałam że nie ustoję na nogach
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 12:38   #3609
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Aga, gdzie chcesz studiować? Ja jakoś szczególnie nie polecam UWR, studiowałam na 3 wydziałach i to pozwoliło mi wyrobić sobie o nim nie najlepszą opinię. Filologię czeską studiowały moje koleżanki polonistki jako 2 kierunek, z kulturoznawstem też miałam do czynienia.

Eksperyment był prosty: olimpiada, dzięki której wygrałam indeks i zapał mojego polonisty, który chciał, abym wcześniej zaczęła studia. A dalej samo się potoczyło... Pierwotnie studiowałam na UAM-ie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 12:42   #3610
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Aga, gdzie chcesz studiować? Ja jakoś szczególnie nie polecam UWR, studiowałam na 3 wydziałach i to pozwoliło mi wyrobić sobie o nim nie najlepszą opinię. Filologię czeską studiowały moje koleżanki polonistki jako 2 kierunek, z kulturoznawstem też miałam do czynienia.

Eksperyment był prosty: olimpiada, dzięki której wygrałam indeks i zapał mojego polonisty, który chciał, abym wcześniej zaczęła studia. A dalej samo się potoczyło... Pierwotnie studiowałam na UAM-ie.
O tyle mi teraz wygodniej, że już mam dwa swoje mieszkania we Wro - jakieś 2 mies temu siostra mi oddała swoje (za Piotrem i Pawłem te nowe bloki), bo ona teraz pracuje u ojca w Z-cach, więc w najbliższym czasie jej niepotrzebne, a ona i mój brat z dziewczyną... wykupili mieszkania zaraz obok, gdzie dopiero są fundamenty (zaraz za PiP ). Gdybym wcześniej wiedziała o tej psychologii, to z przyjemnością wybrałabym np. Krk, a teraz to zostanę

Nie czułaś się zmęczona przy takim toku nauczania?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 13:11   #3611
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Jak masz mieszkanko - to wszystko jasne.

Zmęczona??? byłam potwornie przemęczona, sypiałam 4-5 godzin dziennie, na uczelni spędzałam czas od rana do wieczora, bo dojeżdzałam codziennie pociągiem, wieczory - nauka, przygotowanie się do zajęć na studiach, a potem z reguły bliżej 24, np. biologia lub fizyka. Do matury zaczęłam się uczyć po sesji zimowej, bo nie miałam kiedy. Matura była jednocześnie z sesją letnią itd. Teraz sypiam po 10, bo ja już swoje akumulatory energii rozładowałam do cna.
Uczniom w szkole średniej nauczyciele wykładają lekcje, zadają lekcje, podają terminy sprawdzianów itd. O wszystko to musiałam dbać sama, umawiać się na konsultacje z nauczycielami, pilnować terminów, ustalać zakres materiału itp. Mój koszmar - mam taki sen, który w sytuacjach stresowych śni mi się po dziś dzień, przy każdej sesji - przychodzi dzień rozdania świadectw, a ja sobie przypominam, że zapomniałam umówić się na spotkanie z matematyczką, ona nie może mi wystawić oceny, bo nie ma z czego. Na świadectwie mam 0 zamiast oceny, a wszystko dlatego, że zapomniałam przyjść do szkoły... Horror. Oczywiście nie zdarzyło się to naprawdę, ale było o mało co.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 13:21   #3612
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Jak masz mieszkanko - to wszystko jasne.

Zmęczona??? byłam potwornie przemęczona, sypiałam 4-5 godzin dziennie, na uczelni spędzałam czas od rana do wieczora, bo dojeżdzałam codziennie pociągiem, wieczory - nauka, przygotowanie się do zajęć na studiach, a potem z reguły bliżej 24, np. biologia lub fizyka. Do matury zaczęłam się uczyć po sesji zimowej, bo nie miałam kiedy. Matura była jednocześnie z sesją letnią itd. Teraz sypiam po 10, bo ja już swoje akumulatory energii rozładowałam do cna.
Uczniom w szkole średniej nauczyciele wykładają lekcje, zadają lekcje, podają terminy sprawdzianów itd. O wszystko to musiałam dbać sama, umawiać się na konsultacje z nauczycielami, pilnować terminów, ustalać zakres materiału itp. Mój koszmar - mam taki sen, który w sytuacjach stresowych śni mi się po dziś dzień, przy każdej sesji - przychodzi dzień rozdania świadectw, a ja sobie przypominam, że zapomniałam umówić się na spotkanie z matematyczką, ona nie może mi wystawić oceny, bo nie ma z czego. Na świadectwie mam 0 zamiast oceny, a wszystko dlatego, że zapomniałam przyjść do szkoły... Horror. Oczywiście nie zdarzyło się to naprawdę, ale było o mało co.
Łoo. Nie wiem czy bardziej gratulować czy współczuć, ja bym tak nie dała rady, fizycznie i psychicznie Tym bardziej, że rzeczywiście na te zaliczenia musiałaś się uczyć, a nie jak to zwykle w szkole bywa - praca grupowa na sprawdzianach (ulubiony mój motyw to 6 osób do jednej - mojej - książki z chemii, chemica nadchodzi, my dostajemy głupawki, bo tak porzuciliśmy pomoce, że zeszyt wsadzony w książkę, a z ksiązki jeszcze linijka wystaje).
Moje szkolne koszmary mam narazie dwa jeden dotyczy *&^% a nie wychowawczyni, drugi dotyczy polonistki która mówi mi, że będę pisać egzamin 20%

A'propos motywów, gimnazjum jeszcze, sprawdzian z matmy, ściągi pod piórnikiem. Podchodzi babka, podnosi piórnik, zawzięcie go przeszukuje w poszukiwaniu ściąg (koleżanka obok płacze ze śmiechu - matematyczka wgapia się w piórnik, ściągi leżą na ławce, a kobieta nie rozumie z czego się śmiejemy jak szalone). Odłożyła idealnie piórnik i wróciła za biurko
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 13:26   #3613
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
To taki eksperyment, ale udany .

Tak, tak maturę zdałam na drugim roku studiów. Studiowałam od 3 klasy liceum i "chodziłam" do szkoły, miałam indywidulany tok. Stare dzieje, łezka w oku się kręci, gdy o tym pomyślę
Ale nam sie zdolniacha na forum trafiła..
Ja teraz też sypiam po 4-5h przez studia, ale w wakacje zamierzam odespać. Buntuję się i nie będę pracować! No może najwyżej ze dwa tygodnie na kolonii czy cuś
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 16:53   #3614
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
mleczko do ciala SPF 50 +
Acha, dzięki miałam i jednak spray Avenki u mnie pierwszy, a już miałam nadzieję że coś nowego na wiosnę z Avenek
arba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 17:30   #3615
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez arba Pokaż wiadomość
Acha, dzięki miałam i jednak spray Avenki u mnie pierwszy, a już miałam nadzieję że coś nowego na wiosnę z Avenek
Jakos w tym sezonie nie tropie avenowskich nowosci.
Ostatnio wrocilam do AL i jestem nim zachwycona
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 08:22   #3616
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

a ja bym chętnie potropiła avenkowe nowości.....bo choć creme jest ok...to baba zawsze lui nowości...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 08:42   #3617
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a ja bym chętnie potropiła avenkowe nowości.....bo choć creme jest ok...to baba zawsze lui nowości...
No właśnie!
i kiedy to kiedy.....
koniec marca już, a w aptekach nadal echo
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 09:14   #3618
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
No właśnie!
i kiedy to kiedy.....
koniec marca już, a w aptekach nadal echo
Lada dzień powinny być, pojawiły się już zestawy filtrowe LRP!
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 09:15   #3619
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
No właśnie!
i kiedy to kiedy.....
koniec marca już, a w aptekach nadal echo
Pewnie jak co roku dopiero w kwietniu będzie wiadomo co i jak
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 10:11   #3620
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Pewnie jak co roku dopiero w kwietniu będzie wiadomo co i jak
no właśnie, a ja już z niecierpliwością czekam od miesiąca
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 10:21   #3621
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
no właśnie, a ja już z niecierpliwością czekam od miesiąca
Madziu jak coś zobaczysz to daj znać gdzie oczywiście wzajemnie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 10:28   #3622
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Madziu jak coś zobaczysz to daj znać gdzie oczywiście wzajemnie
dobrze Kasiu będziesz pierwszą osobą którą poinformuję
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 10:40   #3623
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
dobrze Kasiu będziesz pierwszą osobą którą poinformuję
zrobimy nalot na aptekę
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 10:45   #3624
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

ja przedwczoraj wymęczyłam trochę farmaceutkę w pobliskiej aptece i mają mi na zamówienie z hurtowni sprowadzić jak tylko coś się pojawi
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 10:53   #3625
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
ja przedwczoraj wymęczyłam trochę farmaceutkę w pobliskiej aptece i mają mi na zamówienie z hurtowni sprowadzić jak tylko coś się pojawi
No to fajnie jak kupisz to się pochwal koniecznie.
Jak zobaczą, że jesteś dobrą klientką to nie będziesz miała więcej problemów z zakupem filtrów.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 11:09   #3626
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Hej!
Mam do was pytanie, czy miala ktoras z was okazje zetknac sie z filtrem Lancome, o tym:http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10806

Wczoraj maznelam nim reke w Sephorze - jest lzejszy od niejednego kremu i wchlania sie bylskawicznie bez zadnego polysku. Wiem ,ze jest stabilny i tak nad nim dumam, tylko troche drogi, ale ostatnio wszystkie ukochane dotad avenki doprowadzaja mnie do szalu maza sie potwornie i nie chca sie wchlaniac, latem moze byc jeszcze gorzej. Niestety ani Bioderma, ani LRP nie chca ze mna wspolpracowac wiec szukam gdzie indziej
Moze wiecie cos o tym filtrze
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 11:15   #3627
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Witaj Zgubo

Nie znam tego filtra, choć przyznam, że kiedyś chciałam go kupić na truskawie, ale cena mnie powstrzymała skutecznie zresztą. Ile kosztuje w Sephorze? I tego co BK pisała na swoim forum, filtr jest stabilny i tylko ma niezbyt wysoką ochronę UVA. I zdaje się pisała też o różnych wersjach tego kremu. Dokładnie nie pamiętam, muszę sprawdzić w domu może mam jakieś zapiski na ten temat. Najlepiej byłoby sprawdzić jego skład.
Aha, coś mi się kołacze po głowie, że anpokawany jest silikonami i niestety może zapychać.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 11:23   #3628
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Witam ,witam
Rzeczywiscie Kasiu sylikonow w nim po horyzont, ale ja sie ich raczej nie boje Wiesz bylam w takim szoku kiedy zobaczylam jak ladnie sie wchlonol bez maziania i tego tlustego polysku, jaki mam zaszczyt ogladac codziennie w avenkach, ze nawet nie spojrzalam na cene (ktora by mnie pewnie przerazila )
O UVA oczywiscie ani slowa, jak to w Sephorowych kosmetykach bywa i masz racje moze nie byc za wysokie, chociaz z tego co pamietam mial napisane PA +++, tylko nie wiem czy to sie da jakos na PPD przeliczyc
Napewno nie kupie go w ciemno, jesli juz wogole, dlatego najpierw chcialam sie tutaj was zapytac, czy warto wogole sepic probke w Sephorze.

edit: aha, jeszcze jedno pytanie , ktory z antkow jest najlzejszy i/albo najmniej alkoholowy, mialam Fluide Extreme, ktorym sie upic mozna i Creme - ten z kolei za ciezki jest, ale nie probowalam jeszcze nic z tych do ciala przeznaczonych. Moze to bedzie jakis wyjscie przed katastrofa finansowa, ktora spotkalaby mnie niechybnie po zakupie Lancome
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 11:41   #3629
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Szacunkowe przeliczenia na podstawie BU:

UVA + PPD od 2 do mniej niż4
UVA ++ PPD od 4 do mniej niż 8
UVA +++ PPD 8 i powyżej

Kasia, próbowałaś Aqua Lait LRP. Ja go ostatnio mam na tapecie i jestem zadowlona. Kiedyś na samym początku strasznie mi od niego łzawiły oczy, ale widać już się przyzwyczaiły, bo nie mam takich problemów.

W tym roku ma być nowy LRP Fluide Extreme do ciała 125 ml. Jak na razie jeszcze nie ma go u nas w aptekach.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 11:51   #3630
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziekuje za odp.
Kurcze mogliby wprowadzic tez oznaczenia PPD na wszystkich filtrach, bo UVA +++ PPD 8 i powyżej, to rownie dobrze moze byc to 8 albo 50

AL nie probowalam, ale skoro mowisz, ze dobrze sie spisuje, to wyprobuje tylko wlasnie po FE tez szypaly mnie oczy, wiec musialam odstawic, ale on jest chyba najbardziej alkoholowy ze wszystkich, wiec moze po AL unikne tego "efektu".(defektu )
Zostaja jeszcze filtry Vichy do sprawdzenia

Aha, Kasiu, przyslali Tobie ta ksiazeczke Lutensa? Bo pamietam, jak na perfumach pisalas, ze wyslalas maila do nich i czekasz. Ciekawa jestem czy przyslali w koncu do Ciebie
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.