dj Tiesto - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 16:52   #31
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez tranceMusic Pokaż wiadomość
Jak slusznie zauwazyla kropka Tiesto to dobra muzyka ale i ... komercja. Jest to dj rozpoznawalny, wiele osob ktore nie sluchaja trance'u doskonale kojarzy przynajmniej kilka jego utworow a np dla mnie to nie on byl najwieksza gwiazda tegorocznego sunrise'u. Zgarnia on za to gruba kase podczas gdy w jego cieniu tworzy wiele mega utalentownych ludzi. Dla mnie prawidziwy trance to nie utwory tiesto ktore mozna uslyszec na vivie obok kanikul

Moze powiecie jakie utwory Wam najbardziej przypasowaly?
Jesli mam zaczac to dla mnie ponad wszystkim jest andain- beautiful things. Piekny wokal, sliczny tekst i cudowne dzwieki a calosc tworzy jak dla mnie ponadczasowa mieszanke ktora ma dla mnie ogromne znaczenie sentymentalne. Poza andain jest wiele utworow ktore sa dla mnie na tym samym miejscu

P.S Kropko jesli piszac AvB mialas na mysli Above & Beyond to nie jest to jeden czlowiek a az 3, konkretnie Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki, ktorzy wraz z Justine Suissa ( wszystkie wokale to jej glos no i jest autorka tekstow) tworza OceanLab. Pisze zeby uswiadomic ile osob moze stac za 5 minutami dobrej muzyki a nie po to zeby sie czepiac wiec bez obrazy

Chodziło mi o van Buurena
A ulubiony utwór na obecną chwilę to John O'Callaghan - Big Sky oraz Jennifer Rene - Falling Into Pieces.
Dość stare, ale .. jare
edit : Przypomniało mi się Burned with desire, van Buurena


edit 2 : dziękuję za przyznanie racji
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 16:56   #32
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Faktycznie, Tiesto to bardziej komercha, tak też Go czasem nazywają - DJ Komercha i w sumie słusznie .

Above & Beyond to frupa, którą Każdy fan trace'u powinien znać, obowiązkowo, jak amen a pacieży A Justine Suissa ma kapitalby głos, śpiewałą również z Arminem np. o ile się nie mylę w Wall of Sound (między innymi, swoj,ą drogą kapitalny kawałek, taki energetyzujący ) .

"Big Sky" super kawałek, taki szybki, za***iście się przy tym odstresowuję. Nie znałabym go, gdyby nie A State of Trance .

A co myślicie o Niemcach ? Paul van Dyk, Blank and Jones, czy RMB (swoją dorgą ostatnio trochę zapomniane, a jak dla mnie kapitalne i ponadczasowe). Od tych wykonawców zaczynałąm swoją przygodę z trancem, oni również są bardzo cenieni, aczkolwiek z tego, co się orientuję, jak na razie w Polsce - ni widu ni słychu .

"Big Sky"
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 17:21   #33
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: dj Tiesto

RMB To jest genialne, kawałek ''Spring'' jest przecudowny.
Van Dyka też lubię, ale żebym jakoś za jego muzyką szalała to nie.
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 17:23   #34
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez backie
Reno, jak tam jazda na rolkach?
8 kolek uzaleznia

Bardzo mi sie podoba ten kawalek co wkleilas
Tylko teledysk jest dosc brutalny, a ja z tych co sie chowaja pod fotele kinowe, gdy na ekranie jest jakas ostrzejsza akcja.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 18:13   #35
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Spring jest super. Z RMB polecam również "Break the silence" "Redemption" [ fajniejsza wersja jest Redemtion 2.0 ] czy "Deep down below" (choć to osttanie czasem troszkę zamula) .

A ja mam znów ostatnio "powrót do źródeł" i upajam się van Dykiem, szczególnie kawałkiem "In between" - odlocik . Może nie da się przy tym potańczyć, ale wpada się w trans, dosłownie
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 18:24   #36
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: dj Tiesto

W trens, nie trans
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 20:52   #37
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
W trens, nie trans

Oj Kr0pa, czepiasz się szczególików
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 09:24   #38
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dj Tiesto

No, no

Dj Tiesto, to na pewno nie komercha, bez takich tam prosze
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 16:21   #39
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: dj Tiesto

muzyka fajniutka ale sama osoba Tiesto jest bardzo kontrowersyjna nie uprzejma chamska osoba ktora strzela fochy na wszytkich do okola uwaza sie za mega gwiazde a tak naprawde to Armin jest o wiele lepszy niz on
co do powyzszego tekstu pisze z wlasnego doswiadczenia bo mialam przyjemnosc a raczej brak przyjemnosci spotkac sie w 4 oczy < a dokladnie w wiecje liczac ochrone i menagerow> z Tiesto

moglabym tu wiele napisac o tamtych spotkaniach jednak tajemnica zawodowa nie pozwala mi ujawnic szczegolow
napisze tylko ze na ostatniej imprezie zachowywal sie jak rozbestwiony 15 letni chlopiec ....... a reszty sie domyslcie
jednak muzyke ma ajniutka i dosc czesto go slucham


dodaje NIE JEST TO ANTYREKLAMA TO CO NAPISALAM SA TO MOJE ODCZUCIA I SPOSTRZEZENIA I JESLI KOGOS TYM OBRAZILAM TO PRZEPRASZAM
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 19:19   #40
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Hehe może by tak zmienić temat wątku na trance labo sunrise ;-)

Zresztą swoją drogą to i tak myślałam, że znajdzie się tu więcej trance-maniaczek . . .

A co do tego, że jak się czegoś bardzo chce, to nie ma sił, żeby się nie udało - tak, to prawda. A ja chyba za łatwo się poddałam, niestety . Czego bardzo zresztą żałuję. Ale poprawę obiecuję i proszę o rozgrzeszenie
można zmienić nazwe, ale to niech Rena decyduje

rozgrzeszone o ile sie poprawisz




Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Tiesto, to był mój ulubieniec kiedyś, kiedy zaczęłam słuchać trance'u, jednak z czasem uznałam, że w jego cieniu działa wiele lepszych artystów ( np. Markus Schulz, jeden z wielu ), tworzących bardzo dobry trance. Mimo, że Tiesto zarabia nie wiadomo ile pieniędzy i jest zapraszany na największe imprezy , to zdarza się, że na jeden jego set nie ma żadnego interesującego kawałka,i jesli już jesteśmy przy sławnych osobach, to zdecydowanie muzyka AvB przebija Tiesto, bo jest rozmaita ( choć ten też czasami przynudza, to tylko człowiek )
o tak, Armin przebija Tiesto
i chyba Tiesto jest najbardziej znaym dj




Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Tiesto i Armina van Buurena, to miałaś okazję zobaczyć ich w Kołobrzegu podczas minionego weekendu na imprezie clubowej Sunrice Festival.
Z tego co się orientuję obaj mieli swoje spoty, a Kołobrzeg był po prostu wypełniony po brzegi.
Zatrzymałam się tam na chwilę będąc nad morzem, ale nie zostałam.



Wklejam link: http://pl.youtube.com/watch?v=WMIE2bXXTLI.
zazdroszcze



Cytat:
Napisane przez tranceMusic Pokaż wiadomość
Jak slusznie zauwazyla kropka Tiesto to dobra muzyka ale i ... komercja. Jest to dj rozpoznawalny, wiele osob ktore nie sluchaja trance'u doskonale kojarzy przynajmniej kilka jego utworow a np dla mnie to nie on byl najwieksza gwiazda tegorocznego sunrise'u. Zgarnia on za to gruba kase podczas gdy w jego cieniu tworzy wiele mega utalentownych ludzi. Dla mnie prawidziwy trance to nie utwory tiesto ktore mozna uslyszec na vivie obok kanikul


Moze powiecie jakie utwory Wam najbardziej przypasowaly?
Jesli mam zaczac to dla mnie ponad wszystkim jest andain- beautiful things. Piekny wokal, sliczny tekst i cudowne dzwieki a calosc tworzy jak dla mnie ponadczasowa mieszanke ktora ma dla mnie ogromne znaczenie sentymentalne. Poza andain jest wiele utworow ktore sa dla mnie na tym samym miejscu

P.S Kropko jesli piszac AvB mialas na mysli Above & Beyond to nie jest to jeden czlowiek a az 3, konkretnie Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki, ktorzy wraz z Justine Suissa ( wszystkie wokale to jej glos no i jest autorka tekstow) tworza OceanLab. Pisze zeby uswiadomic ile osob moze stac za 5 minutami dobrej muzyki a nie po to zeby sie czepiac wiec bez obrazy
widze że zapalona maniaczka jesteś

komercja a pamiętacie jak ktoś puścił plote że Tiesto w wypadku zginął to wszędzie o tym pisali...


ja najbardziej lubie Armina - Blue Fear


Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Faktycznie, Tiesto to bardziej komercha, tak też Go czasem nazywają - DJ Komercha i w sumie słusznie .

Above & Beyond to frupa, którą Każdy fan trace'u powinien znać, obowiązkowo, jak amen a pacieży A Justine Suissa ma kapitalby głos, śpiewałą również z Arminem np. o ile się nie mylę w Wall of Sound (między innymi, swoj,ą drogą kapitalny kawałek, taki energetyzujący ) .


A co myślicie o Niemcach ? Paul van Dyk, Blank and Jones, czy RMB (swoją dorgą ostatnio trochę zapomniane, a jak dla mnie kapitalne i ponadczasowe). Od tych wykonawców zaczynałąm swoją przygodę z trancem, oni również są bardzo cenieni, aczkolwiek z tego, co się orientuję, jak na razie w Polsce - ni widu ni słychu .

"Big Sky"
Justine w połowie utwórów śpiewała u Armina

van Dyka lubie, B&J też, to takie początki dla mnie były




Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
8 kolek uzaleznia

Bardzo mi sie podoba ten kawalek co wkleilas
Tylko teledysk jest dosc brutalny, a ja z tych co sie chowaja pod fotele kinowe, gdy na ekranie jest jakas ostrzejsza akcja.

fajna piosenka, w RMF MAXXX puszczają, a teledysk rzeczywiście ostry



Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
muzyka fajniutka ale sama osoba Tiesto jest bardzo kontrowersyjna nie uprzejma chamska osoba ktora strzela fochy na wszytkich do okola uwaza sie za mega gwiazde a tak naprawde to Armin jest o wiele lepszy niz on
co do powyzszego tekstu pisze z wlasnego doswiadczenia bo mialam przyjemnosc a raczej brak przyjemnosci spotkac sie w 4 oczy < a dokladnie w wiecje liczac ochrone i menagerow> z Tiesto

moglabym tu wiele napisac o tamtych spotkaniach jednak tajemnica zawodowa nie pozwala mi ujawnic szczegolow
napisze tylko ze na ostatniej imprezie zachowywal sie jak rozbestwiony 15 letni chlopiec ....... a reszty sie domyslcie
jednak muzyke ma ajniutka i dosc czesto go slucham


dodaje NIE JEST TO ANTYREKLAMA TO CO NAPISALAM SA TO MOJE ODCZUCIA I SPOSTRZEZENIA I JESLI KOGOS TYM OBRAZILAM TO PRZEPRASZAM
może miał taki dzień ? z resztą to tylko człowiek, do tego ma kontakt z tą całą otoczką a to nie ułatwia życia
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 21:37   #41
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dj Tiesto

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale youtube usunelo teledysk, do ktorego link dala Backie. Niestety nie zapamietalam tytulu... :/

Do do tytulu watku, to sama sie zastanawialam - ale generalnie to wlasnie Tiesto byl inspiracja, choc rozmowy o innych wykonawcach z tego nurtu sa jak najbardziej mile widziane.

Nie wiem jakim czlowiekiem jest Tiesto, nie mialam okazji go poznac. Ale ogolnie srodowisko artystyczne jest znane z burzliwych reakcji.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 09:29   #42
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zauwazyliscie, ale youtube usunelo teledysk, do ktorego link dala Backie. Niestety nie zapamietalam tytulu... :/

Do do tytulu watku, to sama sie zastanawialam - ale generalnie to wlasnie Tiesto byl inspiracja, choc rozmowy o innych wykonawcach z tego nurtu sa jak najbardziej mile widziane.

Nie wiem jakim czlowiekiem jest Tiesto, nie mialam okazji go poznac. Ale ogolnie srodowisko artystyczne jest znane z burzliwych reakcji.
In&Out of love a usunęli z powodu ostrych scen

to zostawmy tak jak jest, jak ktoś słucha Tiesto to i słucha trance więc łatwo trafi -
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 13:25   #43
koshulcia
Raczkowanie
 
Avatar koshulcia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: sensation white 2009.
Wiadomości: 176
Dot.: dj Tiesto

tiesto_feat_christian_bur ns_-_in_the_dark_(tiestos_tra nce_mix).mp3
Tiesto - Adagio 4 Strings
tiesto - traffic
Britney Spears - Piece Of Me (Tiesto Club Mix)
Delerium Ft. Sarah McLachlan - Silence (Dj Tiesto In Search Of Sunrise Remix) - POEZJAAA ! :d
__________________
Ty
bo na imię miała mieć Wiosna.

05.10.2006 ;* razem.
2009 (?)
2012/2013.
koshulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 07:32   #44
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
In&Out of love a usunęli z powodu ostrych scen

to zostawmy tak jak jest, jak ktoś słucha Tiesto to i słucha trance więc łatwo trafi -
$Luna$ już Cię kocham Też uwielbiam Armina Van Buurena Jest duuuużo lepszy od Tiesto! Nie chodzi tylko o muzykę. Tiesto to pozer i Dj Komercha! A Armin robi świetną muzykę, widać, że to kocha, ma genialny kontakt z publicznością, jest ciepły i cały czas uśmiechnięty Promieniuje dobrą energią No i te piekne oczy i słodki uśmiech
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:33   #45
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
$Luna$ już Cię kocham Też uwielbiam Armina Van Buurena Jest duuuużo lepszy od Tiesto! Nie chodzi tylko o muzykę. Tiesto to pozer i Dj Komercha! A Armin robi świetną muzykę, widać, że to kocha, ma genialny kontakt z publicznością, jest ciepły i cały czas uśmiechnięty Promieniuje dobrą energią No i te piekne oczy i słodki uśmiech
hehe wzajemnie Armin wogóle ma coś w sobie a do tego to blondyn a ja kocham blondynów
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 13:42   #46
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
hehe wzajemnie Armin wogóle ma coś w sobie a do tego to blondyn a ja kocham blondynów
Ja wolę brunetów Ale Arminowi wybaczyć kolor włosów
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 15:22   #47
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Ja wolę brunetów Ale Arminowi wybaczyć kolor włosów
spróbowałabyś nie wybaczyć a Edwin to jaki jest, nie ciemny blondyn ?
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 19:29   #48
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
spróbowałabyś nie wybaczyć a Edwin to jaki jest, nie ciemny blondyn ?
Masz mnie
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 15:48   #49
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Masz mnie
a Ryan to jaki jest ? a mam
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 16:35   #50
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Tiesto robi kawał dobrej muzyki, a to jaki jest...no cóż . On chyba bardziej gra dla samych mediów niż dla ludzi. Armin zupełnie inaczej Jak dla mnie to wirtuoz, Chopin muzyki trance, po prostu geniusz . Wg mnie on nie ma trefnych kawałków. Jedne są lepsze, drugie ciut gorsze, ale każdy jest po prostu co najmniej DOBRY ( a to, że większość z nich jest po prostu genialna, to już odrębna sprawa ). Miłość od drugiego spojrzenia, bo mimo, że znałam go wcześniej i bardzo ceniłam to nie pochłonął mnie aż tak bardzo jak teraz .

Podsumowując : Tiesto - jak najbardziej, ale nic nigdy nie zastąpi Armina
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:04   #51
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Smile Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Tiesto robi kawał dobrej muzyki, a to jaki jest...no cóż . On chyba bardziej gra dla samych mediów niż dla ludzi. Armin zupełnie inaczej Jak dla mnie to wirtuoz, Chopin muzyki trance, po prostu geniusz . Wg mnie on nie ma trefnych kawałków. Jedne są lepsze, drugie ciut gorsze, ale każdy jest po prostu co najmniej DOBRY ( a to, że większość z nich jest po prostu genialna, to już odrębna sprawa ). Miłość od drugiego spojrzenia, bo mimo, że znałam go wcześniej i bardzo ceniłam to nie pochłonął mnie aż tak bardzo jak teraz .

Podsumowując : Tiesto - jak najbardziej, ale nic nigdy nie zastąpi Armina
stuprocentowo sie zgadzam a u mnie od pierwszego wejrzenia

edit: właśnie zauważyłam Twój podpis, no moze nie 100 procentowo bo ja od pierwszego wejrzenia
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield

Edytowane przez $Luna$
Czas edycji: 2008-08-14 o 18:31
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 22:34   #52
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
a Ryan to jaki jest ? a mam
Cholerka no OK! Facet musi miec to coś i tyle Charakter, pazur, iskierki w oczach, kręci mnie inteligencja i serce zawładnięte pasją Oni wszyscy kochają to co robią i robią to genialnie I ten pazur No może Armin tu akurat troszkę odstaje, bo to raczej typ ciepłego faceta, tak mi się wydaje. Ale w tym przypadku przyciągneło mnie emanujące od niego wewnętrzne ciepło No i oczywiście talenty wszystkich trzech panów - bramkarski, muzyczny i aktorski Są the best

O! Ale muszę dodać, że Gosling bardziej podoba mi się w ciemnych włoskach
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010

Edytowane przez Melodia mgieł nocnych
Czas edycji: 2008-08-14 o 23:21 Powód: Ryankowy dopisek
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 18:34   #53
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Cholerka no OK! Facet musi miec to coś i tyle Charakter, pazur, iskierki w oczach, kręci mnie inteligencja i serce zawładnięte pasją Oni wszyscy kochają to co robią i robią to genialnie I ten pazur No może Armin tu akurat troszkę odstaje, bo to raczej typ ciepłego faceta, tak mi się wydaje. Ale w tym przypadku przyciągneło mnie emanujące od niego wewnętrzne ciepło No i oczywiście talenty wszystkich trzech panów - bramkarski, muzyczny i aktorski Są the best

O! Ale muszę dodać, że Gosling bardziej podoba mi się w ciemnych włoskach
o to to to ! ja strasznie podziwiam ludzi którzy robią to co kochają, mają jakąś pasje stąd moja miłość do Armina, i piłkarzy
mi też sie wydaje że Armin jest takim ciepłym człowiekiem, z resztą to widać po jego zachowaniu

bo Ryan wogóle jest fajny to sie nie dziwie
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield

Edytowane przez $Luna$
Czas edycji: 2008-08-15 o 19:24 Powód: literówka
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 19:59   #54
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Oj dziewczynki.... Armin to dopiero facet . Jak dla mnie to prawie ideał. Taki cieplutki, nawet z wyglądu, prawda ? No . . . I ten (ciepły!) uśmiech ... Aż się rozypływam normalnie

Tiesto już taki ładny nie jest, zresztą żaden z Djów
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:20   #55
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Oj dziewczynki.... Armin to dopiero facet . Jak dla mnie to prawie ideał. Taki cieplutki, nawet z wyglądu, prawda ? No . . . I ten (ciepły!) uśmiech ... Aż się rozypływam normalnie

Tiesto już taki ładny nie jest, zresztą żaden z Djów
oj my też sie rozpływamy nad Arminkiem

a Tiesto jest jak dla mnie średni jeśli chodzi o wygląd Laurent Wolf jest nawet przystojny, taki brunecik
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield

Edytowane przez $Luna$
Czas edycji: 2008-08-17 o 18:03 Powód: literówka
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:14   #56
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Właśnie osłownie oprzed minutką kolega powiedział mi, że w listopadzie ma być w Polsce Armin Only. Słyszał ktoś coś więcej na ten temat ??
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 21:46   #57
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: dj Tiesto

Reno, specjalnie dla Ciebie z Sunrice w Kołobrzegu, to co znalazłam na youtube:
http://pl.youtube.com/watch?v=BL10Zv...eature=related
Jakość nie zawsze najlepsza jeżeli rzucisz okiem na inne odnośniki.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 22:16   #58
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: dj Tiesto

Moja przygoda z ta muzyka zaczeła sie stosunkowo niedawno, jakies pół roku temu .... wczesniej nie mogłam tego słuchac dłuzej niz 15 minut, bolała mnie od tego głowa, nie rozumiałam tych dżwięków. Teraz natomist...rozpływam sie, nie wiem dlaczego tak sie stalo, poczułam to coś. Ta muzyka potrafi mnie wprowadzic w błogi stan, nie przypadkiem sie nazywa TRANCE i macie racje , szczególnie działa jak sie jedzie samochodem, w nocy mmmm albo...jak sie kocha, coś cudownego.
Jestem tak,jak pisałam początkująca w tym i dopiero poznaje wszystkie tajniki, marzy mi sie natomist wyjazd na dużą impreze... efekty świetlne, tłumy ludzi i te dżwieki , nie wyobrazam nawet sobie jaka to musi byc przyjemnosc. Najlepiej jest chyba miec wtedy przy sobie bliska osobę, z ktora mozna to przezywac.
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 22:21   #59
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dj Tiesto

http://pl.youtube.com/watch?v=4pNuHsZZuIE - tutaj znalazlam grzeczniejsza wersje teledysku Armina.

Dzieki Backie za link.
Wczoraj udalo mi sie sluchac calej audycji Tiesto.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 01:18   #60
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Właśnie osłownie oprzed minutką kolega powiedział mi, że w listopadzie ma być w Polsce Armin Only. Słyszał ktoś coś więcej na ten temat ??
Słyszałam i chętnie bym się wybrała, ale nie mam z kim Nikt z moich znajomych nie lubi takiej muzyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg armin only.jpg (81,9 KB, 7 załadowań)
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.