"Bydlo" na slubie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 13:08   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

"Bydlo" na slubie


Wiem, ze to moze nietypowy watek i nie wiem czy akurat tutaj powinnam o tym psiac,a le ciekawa jestem czy zdarzylo sie Wam na wlasnym slubie (weselu), ze stalo sie cos nieprzyjemnego? A moze bylyscie swiadkiem jakiegos nieciekawego wydarzenia na czymis weselu? Powiem szczerze, ze choc na razie za maz nie wychodze, to predzej czy pozniej mnie to czeka i zastanawiam sie co w takich sytuacjach sie powinno zrobic, kiedy ktos chce zepsuc zabawe... Wiadomo, ze na wesele zaprasza sie roznych lduzi, niekoniecznie dobrze nam znanych...
Ciekawi mnie czy znacie takie przypadki i co wtedy robic?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 13:38   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: "Bydlo" na slubie

Na pierwszym weselu, na którym byłam, nad ranem, ok. 5, pobili sie ojcowie młodych. Pijani ofkors.
A co robić? Nawet, jeśli to rodzice (tym bardziej!) wywalić z sali. Skoro nie potrafią uszanować waszego święta, fora ze dwora.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 14:04   #3
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: "Bydlo" na slubie

wiadomo, że zawsze może zdarzyć się coś nieprzyjemnego i tego nie da sie przewidzieć
a alkohol plus czasami nieciekawy charakter może stanowić mieszankę wybuchową...zdarzają się np zazdrośnicy, albo w ogóle ludzie lubiący się awanturować...
jak cos takiego się wydarzy to na początku trzeba spróbowac dotrzec do takiej osoby a jak to nie pomoże poprosic o opuszczenie przyjęcia
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 14:21   #4
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: "Bydlo" na slubie

Tak byłam swiadkiem. Pijany bart Pana Młodego rozwalił stół Państwa Młodych....
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 14:35   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
wiadomo, że zawsze może zdarzyć się coś nieprzyjemnego i tego nie da sie przewidzieć
a alkohol plus czasami nieciekawy charakter może stanowić mieszankę wybuchową...zdarzają się np zazdrośnicy, albo w ogóle ludzie lubiący się awanturować...
jak cos takiego się wydarzy to na początku trzeba spróbowac dotrzec do takiej osoby a jak to nie pomoże poprosic o opuszczenie przyjęcia
Do pijanego niewiele dotrze - zwłaszcza będącego w stanie agresji. Dyskusja może tylko rozjuszyć. Po dobroci z pijanym agresorem nic nie załatwisz.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 14:55   #6
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: "Bydlo" na slubie

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;6580249]Do pijanego niewiele dotrze - zwłaszcza będącego w stanie agresji. Dyskusja może tylko rozjuszyć. Po dobroci z pijanym agresorem nic nie załatwisz.[/QUOTE]

ale ludzie są w róznym stopniu pijani..do jednego dotrze, zwłaszcza jak mu sie pogrozi do innego niestety nie
tak samo są rózne sytuacje i nie mozna ich wszystkich uogólniać, że ma być taki czy taki schemat postepowania

osobiście nikomu nie życzę takich przykrych incydentów na swoim czy czyims weselu
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 17:36   #7
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: "Bydlo" na slubie

ja juz wiem na moim slubie ktory bedzie prawdopodobnie jakos na [oczatku przyszlego roku bedzie nieciekawie, niestety ale kilku czlonkow najblizszej rodziny tzeta jest alkoholikami lubiacymi 'rozrabiac' pod wplywem alkoholu, z kolei moja rodzina to bardzo spokojni, kulturalni ludzie nogdy nie nadzuzywajacy alkoholu i az sie boje najchetniej to bym tych alkoholikow w ogole nie zapraszala moj narzeczony takze, ale jego matka stwierzila kategorycznie ze to sa jej bracia i zaprosic trzeba! normalnie zalamana jestem, wiem ze to nie bedzie wesele o ktorym marze
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 14:18   #8
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
ja juz wiem na moim slubie ktory bedzie prawdopodobnie jakos na [oczatku przyszlego roku bedzie nieciekawie, niestety ale kilku czlonkow najblizszej rodziny tzeta jest alkoholikami lubiacymi 'rozrabiac' pod wplywem alkoholu, z kolei moja rodzina to bardzo spokojni, kulturalni ludzie nogdy nie nadzuzywajacy alkoholu i az sie boje najchetniej to bym tych alkoholikow w ogole nie zapraszala moj narzeczony takze, ale jego matka stwierzila kategorycznie ze to sa jej bracia i zaprosic trzeba! normalnie zalamana jestem, wiem ze to nie bedzie wesele o ktorym marze
To może zróbcie wesele bezalkoholowe? Wtedy automatycznie ci niewygodni goście się nie zjawią. Wiem, że to radykalne rozwiązanie, ale wymarzone wesele to nie "zabawa w remizie".
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 15:54   #9
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: "Bydlo" na slubie

juz wlasciwie postanowilismy, ze robimy cos w postaci przyjecia weselnego, ograniczona liczba osob max 30 w restauracji, bez tancow, bez orkiersty, taki uroczysty obiad/kolacja, wsrod tych 30 osob latwiej bedzie upilnowac tych 'najgorszych' i wlasnie malin chyba masz racje, ze w restauracji gdzie nie ma typowej weselnej zabawy alkohol nie jest az tak potrzebny (mowie o samej wodce, bo szampan i po lampce wina do obiadu kazdy oczywiscie dostanie i to chyba jesli chodzi o alkohol wystarczy- tak mi sie przynajmniej wydaje). dzieki za podsuniecie pomyslu
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 16:01   #10
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
juz wlasciwie postanowilismy, ze robimy cos w postaci przyjecia weselnego, ograniczona liczba osob max 30 w restauracji, bez tancow, bez orkiersty, taki uroczysty obiad/kolacja, wsrod tych 30 osob latwiej bedzie upilnowac tych 'najgorszych' i wlasnie malin chyba masz racje, ze w restauracji gdzie nie ma typowej weselnej zabawy alkohol nie jest az tak potrzebny (mowie o samej wodce, bo szampan i po lampce wina do obiadu kazdy oczywiscie dostanie i to chyba jesli chodzi o alkohol wystarczy- tak mi sie przynajmniej wydaje). dzieki za podsuniecie pomyslu
Szczerze trochę to przykre, że musicie zrezygnować z typowego wesela tylko ze względu na nadużywających alkohol członków rodziny (Z Twojej wypowiedzi nie wynika, że blokują Was względy finansowe)... Pomysł uroczystego obiadu jest ok, ale znając mój charakterek ja bym sie postawiła i ich nie zaprosiła.... Ot co Gdybym jednak miała tylko wybór: spokojny przyjęcie a pijańskie akcje na weselu oczywiście wybrałabym to pierwsze...
Jednak jeśli Wam zależy na weselu zastanów się czy chcecie się tak poświecać, szkoda żebyście później żałowali...
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:13   #11
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Jednak jeśli Wam zależy na weselu zastanów się czy chcecie się tak poświecać, szkoda żebyście później żałowali...
Tylko że jeśli zdecydują się na prawdziwe wesele wraz z nieciekawymi gośćmi, to też będzie poświęcenie. A jak ci goście zaczną rozrabiać, to co to za wspomnienia będą z wesela? Raczej mało przyjemne.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 18:11   #12
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: "Bydlo" na slubie

malin a tak korzystajac z tego ze ze slupska jestes (ja jestem z leborka, obecnie przebywam w irlandii ale wesele oczywiscie w polsce) nie znasz moze jakis z okolic slupska, chodzi mi o te wioski raczej gdzie jest jakis elegancki zajazd? zalezy mi zeby nie organizowac wesela w miescie tylko wlasnie w zajezdzie pod miastem bo w razie jakby bylo cieplutko to zrobilabym garden party a jak chlodniej to w srodku, i wlasnie jestem na etapie szukania takiego lokalu, wiec tak w razie czego spytam czy sie nie orientujesz moze?

soffera, ppowiem ci ze mielismy do wyboru albo wieksze wesele na ponad 100 osob albo mniejsze na 30 i do tego poslubna wycieczka na dominikane takze w sumie wole zrezygnowac z hucznej zabawy trwajacej jedna noc gdzie i tak bym sie nie wybawila tylko musialabym dbac o atmosfere i miec oczy dookola glowy na koszt kolacji w m niejszym gronie bez stresow i do tego egzotyczna wycieczka
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:22   #13
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: "Bydlo" na slubie

Hm... Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to restauracja Nostalgia w Poganicach koło Potęgowa, na trasie Słupsk-Lębork. To lokal w starym młynie. Wiem, że dają tam dobre jedzenie i że wiele par młodych robi sobie tam zdjęcia plenerowe. Ale nie wiem, czy jest możliwość noclegów.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:59   #14
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
soffera, ppowiem ci ze mielismy do wyboru albo wieksze wesele na ponad 100 osob albo mniejsze na 30 i do tego poslubna wycieczka na dominikane takze w sumie wole zrezygnowac z hucznej zabawy trwajacej jedna noc gdzie i tak bym sie nie wybawila tylko musialabym dbac o atmosfere i miec oczy dookola glowy na koszt kolacji w m niejszym gronie bez stresow i do tego egzotyczna wycieczka
O to mi chodziło, po prostu podjeliście decyzję i wolicie skromniejsze przyjęcie
Jak pisałam wcześniej: Gdybym jednak miała tylko wybór: spokojny przyjęcie a pijańskie akcje na weselu oczywiście wybrałabym to pierwsze..."
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 19:14   #15
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: "Bydlo" na slubie

Wpadki na weselach jakei widziałam:
- u mojego brata orkiestra przyjechała już ostro wstawiona

- kuzyna mojej bratowej wyniesiono nieprzytomnego z przyjęcia jeszcze przed północą, a wcześniej chodził nawalony jak szpadel i chciał jakąś zadymę rozkręcić

- podczas oczepin moja prymitywna ciotka wyleciała do mnie z wrzaskiem, kiedy chciałam założyć welon dziewczynie 10 letniej, która go złapała (później miał być tylko taniec) i tak mnie pchnęła, że mało nie upadłam - oczywiście wyrwa mi ten welon z rąk

- kolejny raz moja ciotka wyleciała z łapami i wrzaskiem do swojego męża, bo chciał wziąć udział w konkursie oczepinowym .... żenua .... oni mają być tez na moim weselu, więc poproszę mamę aby ich uprzedła, że to będzie eleganckie przyjęcie i tego typu zachowania są nie do przyjecia, najwyżej się obrażą i nie przyjdą

- na jednym z przyjęć pan młody się wstawił i było tzw. porwanie buta panny młodej no i porywacze chcieli 2 butelki wódki od młodego, pan młody nie znając tej zabawy z furią w oczach wrzasnął " że on to pier...li i nie da tych dwóch butelek tylko kupi jej nowe buty "

- na jednym weselu na śląsku gdzie byłam osobą towarzyszącą zostałam wyzawana przez pijanego kuzyna panny młodej od pustych, głupich panienek dających dupy na prawo i lewo ( hmmm kolega widział mnie pierwszy raz i zachował się tak, dlatego że nie chciałam z nim zatańczyć) mój ówczesny TŻ stanął w mojej obronie i zaczęło się zamieszanie, dopiero wkroczył ojciec panny młodej (wujek tego kolegi) i po prostu wziął go za fraki wepchnął do samochodu i odwiózł do domu. Później się dowiedziałm, że po weselu unikał całej rodziny jak ognia tak mu było wstyd.
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:47   #16
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: "Bydlo" na slubie

U nas na weselu na szczęście nie było takich niespodzianek, ale u mojej przyjaciółki wesele skończyło sie o 3 i to praktycznie przez jedna osobę, ponieważ panna młoda była y podkarpacia, a pan młody z Lublina wynajęli autobus który przywiózł gości pana młodego na wesele a po weselu mial ich odwieźć ale zaraz po oczepinach jedna z ciotek zarzadała natychmiastowego powrotu do Lublina i nie pomogły prośby państwa młodych ,a ni groźby rodziców nic nie dały nawet pokój w hotelu nie bzl atrakcyjny i calz autobus zapakował sie chwilkę po 2 i wyjechał do lublina, na weselu zostało ok 20 osób w tzm rodzice państwa młodych PORAŻKA młodym bylo bardzo przykro i wcale sie nie dziwie.
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 15:49   #17
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Hm... Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to restauracja Nostalgia w Poganicach koło Potęgowa, na trasie Słupsk-Lębork. To lokal w starym młynie. Wiem, że dają tam dobre jedzenie i że wiele par młodych robi sobie tam zdjęcia plenerowe. Ale nie wiem, czy jest możliwość noclegów.
Dziekuje ci bardzo zaraz znajde ich w necie
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:51   #18
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: "Bydlo" na slubie

kurcze w zasadzie to nigdy nie mozna byc w 100% pewnym ,ze nic przykrego sie nie wydarzy...U mnie w rodzinie niby nie ma delikwentów,którzy po alkoholu dostają super mocy i chcą kręcić dym,ale za to mam dwóch wujów,którzy po alkoholu,biegają po sali z wyciągnietą koszulą i potarganymi włosami i narzycają sie wszystkim ze swoim głupim pijackim gadaniem...Moze nie jest to coś strasznego i nnie przejmowałabym sie tym za bardzo,gdyby nie to,ze rodzina mojego tz'ta jest troche sztywna i taka "dystyngowana",więc nie chce zeby potem byly jakies komentarze typu"do jakiej rodziny on wszedl"Dlatego tez powiem wczesniej ciotkom,zeby im zwrocily uwagę i moze bedzie dobrze...
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:00   #19
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: "Bydlo" na slubie

Z drastycznych przypadków: jeden gość rozbił butelkę na głowie drugiego - obaj pijani w sztok (jakżeby inaczej), ten z rozbitą głową wyglądał, jakby w ogóle nie poczuł, że "coś" mu się stało...

A bardziej dotyczący mnie - pijany wujek mojego TŻta, kiedy stałam i rozmawiałam z kimś, podszedł do mnie i mi rozpiął sukienkę Nie muszę dodawać, że suwak miała ona długi Jak sobie o tym przypominam, to ciągle się gotuje (a minęło już parę lat)
catro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 14:08   #20
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
U nas na weselu na szczęście nie było takich niespodzianek, ale u mojej przyjaciółki wesele skończyło sie o 3 i to praktycznie przez jedna osobę, ponieważ panna młoda była y podkarpacia, a pan młody z Lublina wynajęli autobus który przywiózł gości pana młodego na wesele a po weselu mial ich odwieźć ale zaraz po oczepinach jedna z ciotek zarzadała natychmiastowego powrotu do Lublina i nie pomogły prośby państwa młodych ,a ni groźby rodziców nic nie dały nawet pokój w hotelu nie bzl atrakcyjny i calz autobus zapakował sie chwilkę po 2 i wyjechał do lublina, na weselu zostało ok 20 osób w tzm rodzice państwa młodych PORAŻKA młodym bylo bardzo przykro i wcale sie nie dziwie.
Ja bym w ogóle nie brała pod uwagi fochów jednej osoby. Jeśłi chciałaby wracać wcześniej, coż, zaproponowałabym jej, żeby zamówiła taksówkę
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:11   #21
Ki@
Raczkowanie
 
Avatar Ki@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 273
Dot.: "Bydlo" na slubie

Dlatego, jeśli kiedykolwiek będę wychodzić za mąż, zrobię wesele bezalkoholowe - niekonwencjonalnie, ale uniknie się chociaż części nieprzyjemnych sytuacji i pijackich wybryków :P
Ki@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:18   #22
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
U nas na weselu na szczęście nie było takich niespodzianek, ale u mojej przyjaciółki wesele skończyło sie o 3 i to praktycznie przez jedna osobę, ponieważ panna młoda była y podkarpacia, a pan młody z Lublina wynajęli autobus który przywiózł gości pana młodego na wesele a po weselu mial ich odwieźć ale zaraz po oczepinach jedna z ciotek zarzadała natychmiastowego powrotu do Lublina i nie pomogły prośby państwa młodych ,a ni groźby rodziców nic nie dały nawet pokój w hotelu nie bzl atrakcyjny i calz autobus zapakował sie chwilkę po 2 i wyjechał do lublina, na weselu zostało ok 20 osób w tzm rodzice państwa młodych PORAŻKA młodym bylo bardzo przykro i wcale sie nie dziwie.
No to powiem, że organizatorzy wesela też rozumem się nie wykazali Jak można rozwalić wesele młodych dla jednego głupiego babsztyla? Olałabym, nie podoba jej sie, to niech se sama radzi.

A poza tym jakbym miała w rodzinie osobę, która notorycznie nie panuje nad swoim zachowaniem po alkoholu - nie zaprosiłabym, jak też nie pozwoliłabym na to TŻtowi.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:26   #23
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
ja juz wiem na moim slubie ktory bedzie prawdopodobnie jakos na [oczatku przyszlego roku bedzie nieciekawie, niestety ale kilku czlonkow najblizszej rodziny tzeta jest alkoholikami lubiacymi 'rozrabiac' pod wplywem alkoholu, z kolei moja rodzina to bardzo spokojni, kulturalni ludzie nogdy nie nadzuzywajacy alkoholu i az sie boje najchetniej to bym tych alkoholikow w ogole nie zapraszala moj narzeczony takze, ale jego matka stwierzila kategorycznie ze to sa jej bracia i zaprosic trzeba! normalnie zalamana jestem, wiem ze to nie bedzie wesele o ktorym marze

Ja tez mam dwoch wujaszków lubiących popić, musialam ich zaprosic bo to bliska rodzina. Wujaszkowie całe szczescie nie przyjechali, ale przyznam , ze sie troche nadenerwowałam tą całą sytuacją. Życze ci by i u ciebie wyszło wszystko dobrze

U mojej kolezanki na weselu pani z orkiestry się uchlała, gdy kolezanka to zobaczyła kazała jej opuścić wesele. Skonczylo się tym, ze pani z orkiestry zaryczana zamkneła się w toalecie i nałykała jakis prochow, trzeba było erkę wzywać. Historyjka prawie jak z filmu, niestety prawdziwa
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:26   #24
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Ja bym w ogóle nie brała pod uwagi fochów jednej osoby. Jeśłi chciałaby wracać wcześniej, coż, zaproponowałabym jej, żeby zamówiła taksówkę
To było by doś skompkikowane biorąc pod uwagę żę do Lublina było prawie 250 km. troche sie nie opłacało.
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:52   #25
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: "Bydlo" na slubie

A kogo to? Skoro dorosła bądź co bądź osoba stroi fochy w tak ważnym dniu, no to jej sprawa. Niech sobie radzi sama.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 12:38   #26
strompka
Raczkowanie
 
Avatar strompka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Woj. podkarpackie
Wiadomości: 158
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
U nas na weselu na szczęście nie było takich niespodzianek, ale u mojej przyjaciółki wesele skończyło sie o 3 i to praktycznie przez jedna osobę, ponieważ panna młoda była y podkarpacia, a pan młody z Lublina wynajęli autobus który przywiózł gości pana młodego na wesele a po weselu mial ich odwieźć ale zaraz po oczepinach jedna z ciotek zarzadała natychmiastowego powrotu do Lublina i nie pomogły prośby państwa młodych ,a ni groźby rodziców nic nie dały nawet pokój w hotelu nie bzl atrakcyjny i calz autobus zapakował sie chwilkę po 2 i wyjechał do lublina, na weselu zostało ok 20 osób w tzm rodzice państwa młodych PORAŻKA młodym bylo bardzo przykro i wcale sie nie dziwie.

To dokładnie jak u siostry mojego kochanego. Ona jest ze Stalowej, on z Ulanowa (czyli jakieś 20 km). Też był autobus wynajęty ktoś sobie wymyślił że wraca zaraz po oczepinach, reszta pomyślała że później nie będą mieli jak wrócić i prawie całe wesele się rozwiało w ciągu kilku minut. Została tylko najbliższa rodzina.
Minę Panna Młoda miała później nie tęgą
Drugi przykry przypadek z którym się spotkałam zdarzył się na weselu u kuzynki. Drużbie nie spodobał się kamerzysta - od słowa do słowa (kamerzysta też nie pozostał dłużny) wyszli na zewnątrz. Niestety nie uszło to uwagi Panny Młodej. I humor zepsuty na ładnych parę chwil.
__________________
To umysł kreuje świat wokół nas i nawet gdybyśmy stanęli tuż obok siebie na tej samej łące moje oczy nigdy nie ujrzą tego co widzą twoje - G. Gissing




http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008061400300330.png
strompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:43   #27
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
To było by doś skompkikowane biorąc pod uwagę żę do Lublina było prawie 250 km. troche sie nie opłacało.
A to już sprawa tej pani, czy by się jej opłacało, czy nie...
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:18   #28
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: "Bydlo" na slubie

Dlatego by uniknać takiej sytuacji warto pomyslec o noclegach dla gości. Szukając sali patrzalam czy jest mozliwosc przenocowania, dla mnie byl to warunek.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 16:36   #29
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: "Bydlo" na slubie

eh... jak tak czytam to cieszę się, że u mnie jest już po weselu i żadnych na szczęście wpadek z gośćmi nie było.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:18   #30
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
- na jednym z przyjęć pan młody się wstawił i było tzw. porwanie buta panny młodej no i porywacze chcieli 2 butelki wódki od młodego, pan młody nie znając tej zabawy z furią w oczach wrzasnął " że on to pier...li i nie da tych dwóch butelek tylko kupi jej nowe buty "

- na jednym weselu na śląsku gdzie byłam osobą towarzyszącą zostałam wyzawana przez pijanego kuzyna panny młodej od pustych, głupich panienek dających dupy na prawo i lewo ( hmmm kolega widział mnie pierwszy raz i zachował się tak, dlatego że nie chciałam z nim zatańczyć) mój ówczesny TŻ stanął w mojej obronie i zaczęło się zamieszanie, dopiero wkroczył ojciec panny młodej (wujek tego kolegi) i po prostu wziął go za fraki wepchnął do samochodu i odwiózł do domu. Później się dowiedziałm, że po weselu unikał całej rodziny jak ognia tak mu było wstyd.
tekst z butami rulez Chlop mial racje Co, bedzie zonce butow nowych zalowal?

A co do drugiego tekstu. Mialam podobnie, ale nie ma weselu. Kolega z roku tez mnie wyzwal od pustych i dajacych d... na prawo i lewo. Sek w tym, ze bylam wtedy jeszcze dziewica...

Raz bylam na weselu, gdzie goscie byli dowiezieni autokarem. Tez jakos ponad 100 km bylo. Fakt, po oczepinach mnie zmulilo strasznie, chcialam juz wracac do domu, marudzilam przeokrutnie, ale siedzialam do konca. W koncu jesli weszlo sie miedzy wrony to trzeba krakac tak jak one

Na tym samym weselu wujek panny mlodej zaczal rzucac butelkami i krzyczec, ze mu 'dzieciaka zabili'... Nawet zemdlal. A dzieciaka nie zabili, tylko malolata upila sie i zasnela z nosem w talerzu

Ponoc na weselu mojej dalekiej kuzynki, jej podpity ojciec zaczal marudzic i dostawiac sie do ziecia i wypominac mu, ze jest "lewa reka chrzczony" (tak na podlasiu obrazliwie mowi sie na osoby prawoslawne ). Pannie mlodej podniosl sie cukier, albo spadl (ma cukrzyce) i reszte wesela i pare dni po nim spedzila w szpitalu.

Standardem w rodzinie TZ jest:
- bieganie na kolanach przez facetow za swoimi zonkami...
- zyganie malolatow po katach...
- kankan jednej z ciotek, ale taki, ze nie wstydzi sie pokazac bielizne (nomen omen to chrzestna TZ )

Obawiam sie tez o matke TZ. Kobieta od kilku lat ma silna depresje. A o leczeniu nie chce nawet slyszec.

I w przyszlym roku lub za dwa lata mamy robic wesele
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.