Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 11:38   #1
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Unhappy

Mam OKROPNE brwi-czy da się coś z nimi jeszcze zrobić???


Witam wszystkie wizażanki,

mam okropne brwi. Są one nieregularne (kiedyś wyrywała mi je koleżanka i stąd ta ich nieregularność)-zatraciły one swój pierwotny kształt, są powyrywane, bardzo jasne -bez kształtu.
Maluję je na codzień kredką brązową-ale jest to bardzo dla mnie uciążliwe-bo po pierwsze nie wygląda to naturalnie (chociaz staram się malować je bardzo delikatnie-drobnymi kreseczkami aby zamaskować te nieregularności -wypróbowałąm już chyba wszystkie odcienie brązów-poprzez serię niby naturalną szafir do tych droższych firmowych ;() a po drugie kredka schodzi-wszystko zalezy od pogody.
Bardzo bym chciała nie mieć z brwiami problemu.
Dziś zrobiłam sobie hennę (brązową-15 min)-i oto jaki koszmarny efekt-zafarbowała mi skóra na jakiś rudy i wyglądam okropnie.
Proszę o rady co mogę zrobić żeby polepszyć swój wygląd a raczej żeby brwi dodawały mi uroku a nie ujmowały ;((((
Dodam że mam ciemne blond włosy(brąz pomieszany z blond pasmami), okrągłą buzię i marzą mi się ładne brwi. Mam jasną oprawę oczu a chciałąbym po zmyciu makijażu wyglądać rownie ładnie a nie jak jakaś jasna plama -hehehe.
Czy kosmetyczka by mi coś wymyśliła? Makijażu permanentnego boję się zrobić (efekt jest czasem okropny).
Nie wiem czy pójsc do kosmetyczki czy nie-co ona mi poradzi-tam nie ma co juz regulować chyba-brwi nie chcą mi rosnąc-chociaż uzywałam nawet olejku rycynowego.
Proszę o rady zarówno wizażanek jak i doświadczonych kosmetyczek.
(((((((((
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (12,9 KB, 854 załadowań)
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:15   #2
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

zacznij smarowac skóre w okolicach brwi kremem,wazeliną,żeby to zaczerwienienie zeszło.Choc jak kiedys miałm hennę,to tez przez jakiś czas miałm zaczerwieniona skórę,ale to trwało jakieś 2 h. Chyba podrażniłaś sobie skórę ta hennę. A sama ją robiłas?
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:33   #3
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

nie przesadzaj... twoje brwi nie sa takie okropne, a nawet mozna powiedziec ze sa ladne...widzialam o wiele gorsze...pozdrowionka
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:49   #4
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

Dokładnie.. Wcale nie są złe
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:00   #5
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

Moim zdaniem masz ladne brwi nie ma to jak wymyslac sobie kompleksy... Co do henny, to smaruj skore tlustym kremem, szybciej zejdzie ta barwa ze skory. Takie uroki henny, zawsze torche pofarbuje skore, po 1-2 dniach to schodzi.Ale moim zdaniem to najlepszy sposob na ladne brwi, dla mnie henna jest niezatapiona
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:25   #6
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
...Choc jak kiedys miałm hennę,to tez przez jakiś czas miałm zaczerwieniona skórę,ale to trwało jakieś 2 h. Chyba podrażniłaś sobie skórę ta hennę. A sama ją robiłas?
tak -sama robiłam tą hennę -ale oprócz tego że pokryłam całe brwi to posmarowałam jeszcze skórę powyżej linii brwi i poniżej -żeby pokryć też te małe włoski, które chciałam potem usunąc ;(((( Ale niespodziewałam się, że skóra aż tak mi zafarbuje...nauczką na przyszłość-niemądrze postąpiłam
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:26   #7
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

eee?? Chyba sie nudzisz troszke?Normalne ladne brwi,zawsze cos tam mozna poprawic no ale z opisu to wynikalo ze poprostu katastrofa,a sa w porzadkuPozbadz sie sladow po hennie,odzyweczka,olejek troszke je zapusc jak wg Ciebie maja zly ksztalt i wybierz sie do doswiadczionej kosmetyczki ladnie je uksztaltowac.I henne tez niech lepiej ona dobiera i robi.

Pozdrawiam
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 14:27   #8
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

dziękuję dziewczyny za miłe słowa (słowa otuchy)-ale one są ni w 5 ni w 10-na foto może jakoś ładniej wyglądają...znacie jakieś specyfiki żeby szybciej rosły??? I jak dokładnie farbujecie brwi???? Rzęs nie farbuje bo ostatnim razem dostałąm zapalenia spojówek-nie ma opcji żeby nie podraznić oka...((( Znacie jakies triki jak przyciemnić i zagęścić brwi????
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:32   #9
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

Cytat:
Napisane przez gosiak87 Pokaż wiadomość
eee?? Chyba sie nudzisz troszke?Normalne ladne brwi,zawsze cos tam mozna poprawic no ale z opisu to wynikalo ze poprostu katastrofa,a sa w porzadkuPozbadz sie sladow po hennie,odzyweczka,olejek troszke je zapusc jak wg Ciebie maja zly ksztalt i wybierz sie do doswiadczionej kosmetyczki ladnie je uksztaltowac.I henne tez niech lepiej ona dobiera i robi.

Pozdrawiam
Zrobię tak jak radzisz...zapuszczę brewki i pójdę do kosmetyczki żeby miała co regulować-nie byłam jeszcze nigdy na takim zabiegu....to bedzie mój pierwszy raz...mam nadzieję, że mi pomoże.Muszę tylko wynaleźć jakąs dobrą kosmetyczkę we Wrocławiu.
Znacie może???
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:34   #10
InvisibleGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 35
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

jejku, chciałabym takie brwi... :P pomijając zaczerwnienie, które niedługo zejdzie, tylko działać jak dziewczyny wyżej radziły.
InvisibleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:39   #11
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

wiecie co może ja po prostu jestem taka niezadowolona z nich bo miejscami są powyrywane i nie chcą rosnąc-i są takie prześwity a po drugie nie potrafię ich ładnie podkreślić-wychodzą mi potworne po kredce i najlepszym rozwiązaniem byłaby pomoc kosmetyczki-zaraz zrobię fotkę jak jest po korekcie kredką-moim zdaniem okropnie
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 14:43   #12
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

coś takiego paskudnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (15,5 KB, 296 załadowań)
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:50   #13
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

dobieram złego koloru, kredka się rozmazuje, jest jakby rudawa-i do tego nierówne są-bez kosmetyczki się tutaj nie obejdzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (16,5 KB, 212 załadowań)
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:01   #14
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

Bardzo ładne brwi,podoba mi się kształt.
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:11   #15
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

naprawdę???? To nie wiem dziewczyny-aż mnie zaskakują wasze wypowiedzi.
Słyszałąm wielokrotnie że mam okropne brwi, że powinnam pójść do kosmetyczki...
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:14   #16
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

dziękuję Wam za miłe wypowiedzi )))) Od dziś je zapuszczam i lecę do kosmetyczki niech trochę im nada kształt odpowiedni do kształtu mojej twarzy )) no i niech dobierze jakiś odpowiedni kolorek henną-żebym mogła sobie swobodnie wyjść na dwór a nie przejmować się że trzeba je pomalować albo ze zeszła mi kredka w ciągu dnia.......Wielkie dzięki za odpowiedzi
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:21   #17
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

Ostro jak Tobie mowia ze masz okropne brwi (kto?!) to co inne dziewczyny maja powiedziec ktore naprawde maja problemy z brwiami..
No z kredki moglabys zrezygnowac..tak bedzie najlepiej jak kosmetyczka Ci je ladnie uksztaltuje i zrobi henne I troszke mniej samokrytycyzmu:P

Swoja droga ja zazdroszcze:P Ehh tyle dziewczyn narzeka ze nie chca odrosnac a ja codziennie musze sie bawic penseta, jakbym przez 2 tyg nie dotykala brwi to bylyby straaaaszne jak u faceta zarosniete:P
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 15:35   #18
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

hehe...to oddaj mi trochę swoich włosów )))))
Wiecie co ja nie jestem taka krytyczna, toleruję i akceptuję siebie taką jaka jestem-tylko czasem załamuję ręce jak spojrzę w lustro a ta kredka albo się gdzieś rozmazała, albo widać jakieś mankamenty-zazdroszczę dziewczynom które nie muszą z nimi nic robić tylko przejadą odżywką lub żelem i wychodzą z domu...
malowanie kredką jest uciązliwe-a na plaży czy basenie to w ogóle katastrofa....a bez pomalowania -za jasne-i widać przerzedzenia...
dlatego henna to naprawdę fajna sprawa-tyle że jak ja robie sobie hennę to schodzi mi raz dwa-a i kolor taki średni-kosmetyczka wie ile czego użyć żeby fajnie dobrać kolor....
chociaż też nie do końca tak jest z tymi kosmetyczkami...trzeba mieć jakąs sprawdzoną-bo np. koleżanka moja ma bardzo jasne włosy a kosmetyczka dobrała jej za ciemny kolor-i naprawdę komicznie wyglądała...czy znacie jakąs fajną i dobrą kosmetyczkę z Wrocławia????Taką którą warto polecić???
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:28   #19
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

super brwi- dobrze ze nie widzisz moich krzaków. Chcoiaż je regularnie równam to nic z tego nie wychodzi. Są bardzo rzadkie, za to długie i czasem jak wyrwę jedną to mam niezłe przesiwty. Zazdroszczę ci twoich
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 19:56   #20
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

Ja też uważam ze są ładne. Mowisz ze jesteś ciemny blond to moze zamiast henny brązowej pomieszaj henne brązowa z grafitową - jak tak własnie robie. choc używam fajnej w kremie to sie krótko trzyma i polecam te proszkowe.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 18:11   #21
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

no własnie to jest minus-henna krótko trzyma-też używam tej sypkiej-2,50 chyba kosztuje w kosmetycznym-ale bardzo się dziwię bo koleżanka robi sobie swoje brwi u kosmetyczki i henna trzyma się na jej brwiach naprawdę dużo dłużej....hm....pewnie w gabinecie używają jakiejś lepszej henny albo inne proporcje stosują...sama nie wiem...
na moje szczęście dziś już zaczerwienienie z okolic moich brwi zeszło (miałyście rację)-ale tak regulowałam, regulowałam ze za duzo mi sie wyrwało włosków i muszę czekać teraz aż odrosną....muszę zakupić jakąs dobrą odżywkę ((
CZy waszym zdaniem odzywka do brwi czy rzęs może je trochę przyciemnić??? Stosowałam jakiś czas olejek rycynowy ale nic mi nie pomógł...nic nie ściemnialo-a oczy piekły więc zrezygnowałam z odżywiania rzęs...i stosowałam tylko na noc na brwi
Macie jakieś sprawdzone odżywki lub sposoby na odżywienie brwi i rzęs????
Czekam na Wasze rady.
Buźka ))
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 18:19   #22
love_sound
Raczkowanie
 
Avatar love_sound
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 84
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

masz naprawde bardzo ladne brwi
ja polecam olejek rycynowy, moze sprobuj znow go zastosowac? Mi brwi chyba nie przyciemnia bo i tak mam prawie czarne, ale mysle ze naprawde warto stosowac. Ja nakladam na brwi i rzęsy starą szczoteczką od tuszu i jeszcze chyba nigdy nie wplynelo mi nic do oka, a jak wplynelo to napewno nie pieklo. Moze zrob drugie podejscie? Jak nie przyciemni to przynajmniej odżywi
love_sound jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 18:30   #23
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

ok-to spróbuję-dziś nałożę na noc-i tak nie mam nic do stracenia...
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 22:08   #24
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???

nie wiem jak wyglądają i mają sie do reszty twarzy ale na tym zdjeciu masz sliczne brwi!!! szkoda ze nie widzialas naprawde okropnych wtedy bys nie wymyslala sobie kompleksow
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.