do wielbicielek rosyjskiej grupy Fabrika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 18:25   #1
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502

do wielbicielek rosyjskiej grupy Fabrika


zakładam ten wątek bo zafasynowała mnie rosyjska trzyosobowa grupa fabrika. niedawno obejrzałam dość przypadkiem ich teledysk "gadalka" i urzekł mnie czymś, konkretnie to chyba urodą pań noi zainteresowala mnie ogolnie ich tworczosc, piosenki itd... niestety nie znam rosyjskiego co utrudnia mi znalezienie jakichś informacji o tym zespole, o piosenkach itp.
więc jeśli jest wśród Was drogie wizażanki taka która też zna i lubi trzy dzieczyny z Fabriki- piszcie" jaką piosenkę lubicie najbardziej, albo jakieś ciekawostki o zespole itp itd.
pozdrawiam
valercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 19:18   #2
trucizna007
Zakorzenienie
 
Avatar trucizna007
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 239
Dot.: do wielbicielek rosyjskiej grupy Fabrika

omg, musiałam wejść na ten wątek, gdy tylko zobaczyłam w tytule "rosyjskiej". mam fioła na punkcie wszystkiego, co ruskie :p
nie znam tej grupy muzycznej, ale brzmi ciekawie...
__________________
otwórz oczy.

Wade <3

https://si0.twimg.com/profile_images...fdc260aea.jpeg
trucizna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 15:25   #3
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502
Dot.: do wielbicielek rosyjskiej grupy Fabrika

Cytat:
Napisane przez trucizna007 Pokaż wiadomość
omg, musiałam wejść na ten wątek, gdy tylko zobaczyłam w tytule "rosyjskiej". mam fioła na punkcie wszystkiego, co ruskie :p
nie znam tej grupy muzycznej, ale brzmi ciekawie...
szczerze polecam ja sama poznałąm te grupe jakiś czas temu, ale wtedy to było takie przypadkowe spotkanie, miałam 3 piosenki i na tym sie konczylo... ale własnie niedawno, tez calkiem przypadkiem, dzieki mojemu chłopakowi przypomniałam sobie o tej grupie i tak jakos mnie urzekły że zainteresowalam sie ich tworczoscia bardziej.
polecam początkowo wpisać na znanym serwerze Y.T. Fabrika-Gadalka to od tego teledysku sie zaczelo moje zainteresowanie pozdrawiam
ps. ciesze sie że ktoś sie wogole tu pojawił....
valercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 02:18   #4
NAtasha44
Raczkowanie
 
Avatar NAtasha44
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 202
Dot.: do wielbicielek rosyjskiej grupy Fabrika

Znamy, znamy... ;-) W programie "fabrika zvezd" zajęły 2 miejsce. Nie jest to moja ulubiona grupa ale lubię kawałki "rybka" , "pro lubov"
NAtasha44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:48   #5
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502
Dot.: do wielbicielek rosyjskiej grupy Fabrika

mi bardzo podobają się np Zazhigayut ogonki, Gadalka, czy np Ne vinovataya ya teledyski też mi się podobają troche drażni mnie że w większości materiałów koncertowych dziewczyny śpiewają z playback'u ale w dzisiejszych czasachsporo wykonawców tak robi wiec powiedzmy że to jeszcze jakos przejdzie
zreszta, natrafilam tez na jakies matrialy gdzie spiewaly na zywo i wychodzilo im to calkiem niezle, wiec one chyba nie naleza do tego typu piosenkarek ktore nagraja cos raz w studiu, odpowiednia maszynka przerobi to na dające sie słuchac dzwieki a potem to puszczaja na koncertach bo na zywo nie dalo by rady nic z siebie sensownego wydobyc...
valercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:45   #6
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: do wielbicielek rosyjskiej grupy Fabrika

Wystarczyło hasło "rosyjska grupa" żebym weszła na ten wątek..
Muzyki rosyjskiej słucham od ponad roku.
Może grupa Фабрика jakoś niespecjalnie przypadła mi do gustu (hmm czyżby jakieś puste laseczki w piosence Мы такие разные...), ale stwierdzam z całą stanowczością, że rosyjskie teledyski są o niebo lepsze od naszych rodzimych.. Po prostu nie ten budżet na pewno polecam grupę a-studio, vintage (nie wiem czy tak się to pisze, w każdym razie przez ros.W (nasze B), w zeszłym roku był taki przebój- plachaja dziewuszka.., może ktoś skojarzy, Dima Bilan nie jest zły, no i oczywiście TIMATI... jest boski

Polecam rosyjskie radio (rusradio.ru)- można słuchać online, poza tym na cyfrze są dwa kanały rosyjskie- MusicBox i RuTV (kanał 108 i 215 także spokojnie można słuchać i oglądać
A jak się ma klawiaturę z bukwami to nie trzeba sobie kopiować litereg wpisując coś na yt
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:03   #7
NAtasha44
Raczkowanie
 
Avatar NAtasha44
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 202
Dot.: do wielbicielek rosyjskiej grupy Fabrika

O, to skoro o innych zespołach to ja dodam Vitasa , Valerie, a-studio jak najbardziej, Glukoze, Premier-ministr, Sofię Rotaru, Leonida Agutina, Angelikę Varum, Valerija Sjutkina, Kristinę Orbakaite, Mumi Troll, Leningrad i Maksim.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

A jeśli o radio chodzi to http://www.101.ru/



Edytowane przez NAtasha44
Czas edycji: 2009-07-06 o 14:09
NAtasha44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 13:25   #8
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: do wielbicielek rosyjskiej grupy Fabrika

Cytat:
Napisane przez NAtasha44 Pokaż wiadomość
O, to skoro o innych zespołach to ja dodam Vitasa , Valerie, a-studio jak najbardziej, Glukoze, Premier-ministr, Sofię Rotaru, Leonida Agutina, Angelikę Varum, Valerija Sjutkina, Kristinę Orbakaite, Mumi Troll, Leningrad i Maksim.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

A jeśli o radio chodzi to http://www.101.ru/



Z tego co słuchałam ze strony są to po prostu stacje puszczające samą muzykę, i to niejednokrotnie powtarzając te same utwory po parę razy.. chyba jednak wolę "swoje"- normalne radio

Maksim jest świetna i jeszcze jest taka babka ruda, głos ma świetny, taki mocny, prawie męski (na pewno to babka..?? wg mnie tak, wg TŻta nie do końca:P) ale nie zmienia to faktu, że bardzo podoba mi się jak ona śpiewa (taki kawałek co na końcu ścina włosy.. świetny jest
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:18   #9
NAtasha44
Raczkowanie
 
Avatar NAtasha44
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 202
Dot.: do wielbicielek rosyjskiej grupy Fabrika

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
Maksim jest świetna i jeszcze jest taka babka ruda, głos ma świetny, taki mocny, prawie męski (na pewno to babka..?? wg mnie tak, wg TŻta nie do końca:P) ale nie zmienia to faktu, że bardzo podoba mi się jak ona śpiewa (taki kawałek co na końcu ścina włosy.. świetny jest
Hmm,... tak z opisu nie kojarzę, zarzuć jakimś linkiem . Brzmi ciekawie
NAtasha44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 13:16   #10
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: do wielbicielek rosyjskiej grupy Fabrika

Cytat:
Napisane przez NAtasha44 Pokaż wiadomość
Hmm,... tak z opisu nie kojarzę, zarzuć jakimś linkiem . Brzmi ciekawie

to jest czy-li (Чи-Ли)
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.