Studniówka... indywidualny problem...help! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 21:48   #1
Dianka121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 51

Studniówka... indywidualny problem...help!


Hej dziewczyny! Znacie zapewne doskonale problem z wyborem sukienki na studniówke...Ja właśnie się z nim borykam... Było by to dla mnie dużo prostsze gdybym mogła założyć buty na obcasie, ale niestety nie moge bo mój chłopak jest dokładnie mojego wzrostu i nie chce przy nim być zbyt wysoka... czułabym się nie komfortowo, a przecież nie o to chodzi w tak ważnym dniu jakim jest studniówka. Dodam jeszcze że jest mojej budowy i waży mniej więcej tyle co ja. Nie chciałabym więc żeby sukienka mnie pogrubiła... Proszę doradźcie jak powinien wyglądać mój zestawik na tą okazje jeśli mam 170cm wzrostu, 55kg wagi,bardzo mały biust, delikatne wcięcie w talii. Jakich sukienek/fasonów/ozdób powinnam unikać?
Dianka121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 09:56   #2
lucywithdiamonds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 213
Dot.: Studniówka... indywidualny problem...help!

Zdecydowanie powinnaś pokazać ramiona! Wiecznie modny lekko bombkowany fason sukienki odciętej pod biustem powinien być idealny! Sukienka ze stylizacji, którą Ci załączyłam pochodzi z kolekcji Tally Weijl. Do tego nieśmiertelne baletki, których całą gamę znajdziesz w sklepach Prima Mody oraz torebka- koniecznie na łańcuszku, żeby ożywić nieco strój i przełamać czerń. Ta na zdjęciu także pochodzi z kolekcji Prima Mody. Myślę, że tak byłoby idealnie!!!
lucywithdiamonds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.