"Podróż w nieznane"- hit czy kit?;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 09:01   #1
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171

"Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)


Dziś w TVN-ie rusza kolejny reality show "Podróż w nieznane".
Właśnie trwa jego pierwszy odinek. Pomijam fakt, że programy tego typu mnożą się ostatnio na potęgę. Były już dzieci, zwykli ludzie, teraz czas na całe rodziny. Co potem?

tutaj opis serialu:

Wyobraź sobie życie w jednej z najmniej skażonych cywilizacją kultur na naszej planecie. Twój dom jest wykonany z krowich odchodów, musisz polować i jeść mięso psa, nie ma elektryczności, brak wody bieżącej, a spanie na ziemi wśród owadów, węży i skorpionów to po prostu część codziennego życia. Mógłbyś przetrwać? Trzy przeciętne nowozelandzkie rodziny rozpoczynają przygodę swojego życia. Przez 10 dni będą żyć wśród plemion najmniej skażonych cywilizacją zgodnie z ich wierzeniami, kulturą i tradycją. Poddawani będą testom a ich umiejętność dostosowania się do nowego życia będzie oceniana przez plemienną radę mędrców. Jeśli ocena będzie pozytywna staną się członkami plemienia. Jeśli poniosą porażkę - zostaną ukarani i wypędzeni. Plemię Zulu (Afryka Południowa) gości rodzinę Andrews. Plemię Himba (Namibia) gości rodzinę Sim. Plemię Mentawai (Indonezja) gości rodzinę Smith.

Jestem ciekawa co myślicie o tym programie? Spodobał Wam się czy też nie?
Czekam na opinie po obejrzeniu 1 odcinka
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:22   #2
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Nie oglądam i myślę, że raczej się za to nie zabiorę. Wymyślają cuda na kiju, już big brother nie wystarczy. Najmniej skażone cywilizacją zakątki? Plemiona? Życie zgodnie z ich kulturą i wierzeniami?
Będą polować? W dziczy? Na psy?

A te plemiona to takie niecywilizowane, że jak przyszła do nich biała twarz z czarną skrzynką i powiedziała 'uga buga białe twarze będą tu mieszkać z wami, a ja będę was nagrywać i puszcze w tv, coby reszta świata mogła się pośmiać jakie z was dzikusy.' to przyjęli te białe twarze z otwartymi ramionami i powiedzieli, 'Jasne! dawać ich tu!' ?

Pewnie dali po jednej krowie na plemię i ludzie się cieszą że nie umrą z głodu, a ktoś na tym zbije fortunę.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:41   #3
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

A ja kiedyś oglądałam ten program, całkiem fajny, nieźle dostaną tam po tyłkach. Oczywiście sytuacja kobiet bedzie nieco gorsza niż mężczyzn.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:01   #4
MissX
Przyczajenie
 
Avatar MissX
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 5
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Ja też dzisiaj oglądałam i zapowiada się ciekawie.
Tylko współczuje tym rodziną. Nic o tym nie wiedzieli, myśleli, że będą się opalać na plaży, przebywać w spa, a tu- zakaz kąpieli, jedzenie dzikich zwierząt, wykopywanie sobie dołków na własne odchody a potem je zakopywanie!;///
__________________
Don't be afraid... it's just fear.



MissX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:12   #5
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Może i takie programy są prawdziwe, ale jakoś mi się nie wydaje, aby normalny człowiek, mógł żyć przez 10 dni bez prądu, ubikacji, wanny/prysznica i bez swojego dachu nad głową. Tym bardziej zapewne występujące tam rodziny nie są skrajnie biedne i nie żyją na krawędzi ubóstwa tak jak załóżmy ludzie w tych plemionach. Chyba, że jadą tam na 10 dni i mają za to grube pieniądze. No, nie mnie jakoś nie przekonują takie programy, aczkolwiek mogę obejrzeć, ale i tak swoje będę myślała - że jest to nagrane specjalnie pod publikę.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:23   #6
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Rzadko oglądam telewizję,ale osobiście nie przetrwałabym
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:26   #7
seawoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zakopanego
Wiadomości: 92
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Idea fantastyczna, ale po obejrzeniu 1 odcinka i zapowiedzi to juz widze jakby to bylo czesciowo rezyserowane, oczywiscie dziewczynki złamia prawo i beda ukarane,,, przypadek??

Te reality juz sa coraz bardziej denne, jeszcze bigbrother 1 to był fajny, jacys ludzie tam byli bardziej soba, a kazdy nastepny reality lacznie z tancem z gwiazdami to juz to wszystko coraz bardziej sztuczne.

albo ten serial o ludziach na wyspie ,,, dziwne te kobiety mialy wydepilowane nogi itp, ale juz pasty do zebow to nie miały.... smieszne

wogole reakcje tych ludzi, sa smieszne, jakby nie wiedzieli jak te plemiona zyja, nie ma ubikacji ???OOOO??? juz to widze... ze nie wiedziały ze nia ma kibla z prysznicem w dzungli.... przeciez wiele osob chetnie takie cos by przezylo i nie robiło wielkie halo ze sa takie warunki, a oni specjalnie wybrali taka rodzine ktora tylko och i ach,, jakby to tacy pusci ludzie mieli reprezentowac ludzi zyjacych w cywilizacji,ktorzy sa przerozni, a tu wszyscy przerazeni tym , wszystkie rodziny ze kilka dni bez prysznica musza przetrzymac...to chyba najwieksze wyzwanie, bo sa mimo wszystko razem, i sa przy nich kamerzysci
seawoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 10:29   #8
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Ja już od dawna mam po dziurki w nosie, tego typu programów i na pewno nie będę oglądać
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:39   #9
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Dziś w TVN-ie rusza kolejny reality show "Podróż w nieznane".
Właśnie trwa jego pierwszy odinek. Pomijam fakt, że programy tego typu mnożą się ostatnio na potęgę. Były już dzieci, zwykli ludzie, teraz czas na całe rodziny. Co potem?

tutaj opis serialu:

Wyobraź sobie życie w jednej z najmniej skażonych cywilizacją kultur na naszej planecie. Twój dom jest wykonany z krowich odchodów, musisz polować i jeść mięso psa, nie ma elektryczności, brak wody bieżącej, a spanie na ziemi wśród owadów, węży i skorpionów to po prostu część codziennego życia. Mógłbyś przetrwać? Trzy przeciętne nowozelandzkie rodziny rozpoczynają przygodę swojego życia. Przez 10 dni będą żyć wśród plemion najmniej skażonych cywilizacją zgodnie z ich wierzeniami, kulturą i tradycją. Poddawani będą testom a ich umiejętność dostosowania się do nowego życia będzie oceniana przez plemienną radę mędrców. Jeśli ocena będzie pozytywna staną się członkami plemienia. Jeśli poniosą porażkę - zostaną ukarani i wypędzeni. Plemię Zulu (Afryka Południowa) gości rodzinę Andrews. Plemię Himba (Namibia) gości rodzinę Sim. Plemię Mentawai (Indonezja) gości rodzinę Smith.

Jestem ciekawa co myślicie o tym programie? Spodobał Wam się czy też nie?
Czekam na opinie po obejrzeniu 1 odcinka
Widziałam kiedyś taki program, dawno temu, ale nie na TVN, tylko na jakiejś zagranicznej stacji fajnie wyszło
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:47   #10
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Cytat:
Napisane przez marysienka Pokaż wiadomość
No, nie mnie jakoś nie przekonują takie programy, aczkolwiek mogę obejrzeć, ale i tak swoje będę myślała - że jest to nagrane specjalnie pod publikę.
Cytat:
Napisane przez seawoman Pokaż wiadomość
Idea fantastyczna, ale po obejrzeniu 1 odcinka i zapowiedzi to juz widze jakby to bylo czesciowo rezyserowane, oczywiscie dziewczynki złamia prawo i beda ukarane,,, przypadek??

Te reality juz sa coraz bardziej denne, jeszcze bigbrother 1 to był fajny, jacys ludzie tam byli bardziej soba, a kazdy nastepny reality lacznie z tancem z gwiazdami to juz to wszystko coraz bardziej sztuczne.

albo ten serial o ludziach na wyspie ,,, dziwne te kobiety mialy wydepilowane nogi itp, ale juz pasty do zebow to nie miały.... smieszne

wogole reakcje tych ludzi, sa smieszne, jakby nie wiedzieli jak te plemiona zyja, nie ma ubikacji ???OOOO??? juz to widze... ze nie wiedziały ze nia ma kibla z prysznicem w dzungli.... przeciez wiele osob chetnie takie cos by przezylo i nie robiło wielkie halo ze sa takie warunki, a oni specjalnie wybrali taka rodzine ktora tylko och i ach,, jakby to tacy pusci ludzie mieli reprezentowac ludzi zyjacych w cywilizacji,ktorzy sa przerozni, a tu wszyscy przerazeni tym , wszystkie rodziny ze kilka dni bez prysznica musza przetrzymac...to chyba najwieksze wyzwanie, bo sa mimo wszystko razem, i sa przy nich kamerzysci
no jasne, że pod publikę. seawoman - zgadzam się z Tobą. Ze jeszcze 1 big brother był ciekawy, a potem jak grzybów po deszczu się narobiło tych reality Co nie właczę TV to jakiś leci...ostatnio jak oglądałam Gesslerową, to się zdziwiłam, że potrafi by taka wredną su***. Ale przeciez kasa leci, wiec trzeba się podporządkowac..
A z tą wyspą to też myślałam o tych wydepilowanych nogach. Niby mogły sobie wydepilowac przed programem. W ogóle świetnie wyglądały, nie mogły by totalnie zapuszczone, wiec prawdopodobne, ze poza kamerami je upiększali
Tak samo z ubikacją.. musieli tam zabrac ze sobą toi toi'a bo co? operatorzy kamer też mieli sie w krzakach załatwiac?

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

I też się kiedyś zastanawiałam czy ja bym przetrwała taką przygodę.. I pewnie bym się zgodziła, ale na krótko I musięli by mi wczesniej wyrówna laserowo brwi, albo pozwolic zabrac pęsetę i lusterko Bez reszty bym sie jakoś obeszła. Chyba..
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:51   #11
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Nie oglądałam nigdy, i chyba obejrzę 2 odcinek, żeby to "obadać"
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 14:08   #12
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

akurat załapałam się dziś na 1 odcinek.
a gdyby któraś z tych kobiet dostała okres - to co? Podporządkowanie to podporządkowanie, plemiona nie mają podpasek
toaleta w krzaczkach to też myślę nie problem, gorzej gdy muszą się podcierać liśćmi
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 14:15   #13
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Widzę, ża zdania są podzielone.
Ja sama po obejrzeniu 1 odcinka mam mieszane odczucia. Niby to jakaś nowość, ale czy takie "udziwnienia" są naprawdę potrzebne? Przyznam, że już sama republika małolatów mnie zaskoczyła.

Wspomniałyście o braku toalety. Kiedy "przywódca" powiedział im, że muszą robić dołki aby załatwić swoje potrzeby, a później je zakopywać natychmiast pomyślałam o tym co by było gdyby któryś z członków rodzin trafił na "produkt uboczny" poprzednika:brzy dal:

myślę też, że taka przygoda może czegoś nauczyć ludzi, którzy mają wszystko pod dostatkiem. Np tak jak na początku wypowiadał się ojciec tych bliźniaczek. Wystarczy, że powiedzą "oj tato" i on im ulega. Dziewczyny chyba nie znają wartości pracy, pieniądza bo tak zostały wychowane. Zetknięcie się ze światem, w którym praktycznie nie istnieje cywilizacja, gdzie dzikość jest stanem naturalnym, nie ma $, tv i kina może im coś uświadomić. Podejrzewam, że jakąś "pomoc" jednak dostają ( tzn nie są tak zupełnie zdani na siebie) ale chociażby obserwowanie tych plemion, bycie z nimi juz czegoś może nauczyć.

zastanawia mnie też jedna rzecz- w każdym reality show jest jakaś nagroda więc ludzie mają jakąś motywację do walki, przetrwania. Tutaj o niczym takim nie wspominano...
Może faktycznie tylko publika?
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:30   #14
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
akurat załapałam się dziś na 1 odcinek.
a gdyby któraś z tych kobiet dostała okres - to co? Podporządkowanie to podporządkowanie, plemiona nie mają podpasek
toaleta w krzaczkach to też myślę nie problem, gorzej gdy muszą się podcierać liśćmi
Zobaczcie ile infekcji i grzybów tam musi być.
Gorzej,jakby trafiła kobieta na pokrzywę
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 18:56   #15
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Cytat:
Napisane przez aga696 Pokaż wiadomość
Zobaczcie ile infekcji i grzybów tam musi być.
Gorzej,jakby trafiła kobieta na pokrzywę
A facet już może trafic?
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 20:00   #16
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Cytat:
Napisane przez aga696 Pokaż wiadomość
Zobaczcie ile infekcji i grzybów tam musi być.
Gorzej,jakby trafiła kobieta na pokrzywę
Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
A facet już może trafic?
i od razu wiadomo która z nas jest feministką
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 23:52   #17
nellcia1993
Raczkowanie
 
Avatar nellcia1993
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 34
Dot.: "Podróż w nieznane"- hit czy kit?;)

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
A ja kiedyś oglądałam ten program, całkiem fajny, nieźle dostaną tam po tyłkach. Oczywiście sytuacja kobiet bedzie nieco gorsza niż mężczyzn.
a powiesz mi jak się zakończył? to znaczy co się stało w ostatnim odcinku?
nellcia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.