STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-27, 13:23   #1
mmmadziaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5

STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?


Witam!
W styczniu następnego roku będę miała Studniówkę. W sukienkę zaopatrzylam się juz w wakacje, kiedy to byłam w USA. Sukienka którą zakupilam pochodzi ze sklepy Forever 21, bordzo mi się spodobala, a kolor... po prostu mnie urzekł. Teraz nie wiem do konca czy moja sukienka nadaje się na Studniówkę(Czy nie jest za któtka?)?
Jeśli jednak uwazacie ze bez problemy moglabym w niej pójść, prosila bym o proponowane dodatki. Co do butów to nie przepadam za takimi na bardzo wysokim obcasie gdyż sama jestem dosyć wysoka (175).
Dołączam fotkę sukienki i czekam na odpowiedzi .
mmmadziaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 13:48   #2
red Angel
Raczkowanie
 
Avatar red Angel
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 170
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

kolor swietny, dlugosc wg mnie ok.. Tylko gora sukienki mi sie srednio podoba ; ))
red Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 14:15   #3
Karolaa25
Rozeznanie
 
Avatar Karolaa25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Za górami, za lasami....
Wiadomości: 536
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Bardzo ładna sukienka Ja proponowałabym srebrne dodatki, ładnie z takim kolorem się komponują. Może jakieś długie kolczyki, najlepiej do upiętych włosów i bransoletka. Z łańcuszka bym zrezygnowała. Do tego kopertówka?

Edytowane przez Karolaa25
Czas edycji: 2009-09-27 o 14:18
Karolaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 14:34   #4
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Bardzo ładna sukienka, krótka ale prosta i z klasą czyli dokładnie taka jakie mi się podobają
Moje propozycje dodatków - srebro, czerń. A co do butów to bez wyższych obcasów się nie obejdzie, to studniówka Nie myśl w żadnym wypadku, że jesteś za wysoka na obcasy - długie odsłonięte nogi i ładne buty zrobią na pewno mega wrażenie
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 16:45   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Bardzo ładna sukienka, krótka ale prosta i z klasą czyli dokładnie taka jakie mi się podobają
Moje propozycje dodatków - srebro, czerń. A co do butów to bez wyższych obcasów się nie obejdzie, to studniówka Nie myśl w żadnym wypadku, że jesteś za wysoka na obcasy - długie odsłonięte nogi i ładne buty zrobią na pewno mega wrażenie
a co to za zasady z wysokimi obcasami ??

załóż buty aby bylo ci wygodnie i nie musza byc na wysokim obcasie.
sukienka ladna i kolor i fason(odpowiednia dla mlodej dziewczyny ,ktorej nie trzeba ozdabiac kg tiulu ) ,co do dl trudno powiedziec jak wyglada na tobie.
na górę radzilabym coś założyć ,dyrekcja moze mie cobiekcje do odslonietych ramion podczas poloneza i na poczatku ,pozniej spokojnie mozesz miec odsloniete ramiona.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 10:52   #6
szatyneczka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez mmmadziaG Pokaż wiadomość
Witam!
W styczniu następnego roku będę miała Studniówkę. W sukienkę zaopatrzylam się juz w wakacje, kiedy to byłam w USA. Sukienka którą zakupilam pochodzi ze sklepy Forever 21, bordzo mi się spodobala, a kolor... po prostu mnie urzekł. Teraz nie wiem do konca czy moja sukienka nadaje się na Studniówkę(Czy nie jest za któtka?)?
Jeśli jednak uwazacie ze bez problemy moglabym w niej pójść, prosila bym o proponowane dodatki. Co do butów to nie przepadam za takimi na bardzo wysokim obcasie gdyż sama jestem dosyć wysoka (175).
Dołączam fotkę sukienki i czekam na odpowiedzi .
Sukienka ładna, kolor super. Długośc jest dobra tylko góra jest troszkę dziwna.
szatyneczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:12   #7
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Mi się nie podoba (w sensie, że na studniówkę)
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 16:58   #8
kolka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez mmmadziaG Pokaż wiadomość
Witam!
W styczniu następnego roku będę miała Studniówkę. W sukienkę zaopatrzylam się juz w wakacje, kiedy to byłam w USA. Sukienka którą zakupilam pochodzi ze sklepy Forever 21, bordzo mi się spodobala, a kolor... po prostu mnie urzekł. Teraz nie wiem do konca czy moja sukienka nadaje się na Studniówkę(Czy nie jest za któtka?)?
Jeśli jednak uwazacie ze bez problemy moglabym w niej pójść, prosila bym o proponowane dodatki. Co do butów to nie przepadam za takimi na bardzo wysokim obcasie gdyż sama jestem dosyć wysoka (175).
Dołączam fotkę sukienki i czekam na odpowiedzi .
Bardzo ładna sukienka.
kolka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 17:41   #9
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Światna sukienka, na studniówkę jak najbardziej pasuje. Fajnie, że wkleiłaś zdjęcie, bo teraz i ja polecę do Forever 21, też by mi się taka przydała na slub, na który się wkrótce wybieram
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 17:45   #10
agaśś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: darłowo
Wiadomości: 63
GG do agaśś
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

ja równiez mam w styczniu studniówkę. Twoja sukienka jest ładna,moim zdaniem pasuje na taka okazję,no ale to jużkwestia gustu.
agaśś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 18:07   #11
groszek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

mam brazowe wlosy i zastanawiam sie nad uszyciem takiej sukienki na studniowke tylko w kolorze czerwonym co myslicie o niej?? czekam na opinie bo niedlugo mam isc do krawcowej
groszek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 18:39   #12
groszek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

czekam na wasze opinie??
groszek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:30   #13
groszek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

.. moze ktos odpiszee? :pro si:: prosi:
groszek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:37   #14
Akneisa
Raczkowanie
 
Avatar Akneisa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 143
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez groszek112 Pokaż wiadomość
mam brazowe wlosy i zastanawiam sie nad uszyciem takiej sukienki na studniowke tylko w kolorze czerwonym co myslicie o niej?? czekam na opinie bo niedlugo mam isc do krawcowej
Dół ok, ale góra mi się nie podoba
Akneisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:47   #15
raspberry
Raczkowanie
 
Avatar raspberry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

jak dla mnie Twoja sukienka jest przekombinowana, z resztą strasznie nie podobają mi się sukienki właśnie tego typu - krótko z przodu długo z tyłu... i jeszcze te falbanki, kwiatek to już w ogóle... może uszyjesz sobie coś prostszego, elegantszego a jednocześnie wesołego, pamiętaj że jesteś nastolatką i chyba nie chcesz wyglądać jak stara maleńka... ale to jest TYLKO moje zdanie i o gustach się nie dyskutuję

a co do sukienki założycielki wątku... BOSKA przepiękny kolor, fason sama bym bardzo chętnie taką założyłam a dodatki tak jak już pisały dziewczyny srebne, czarne i zrezygnowała bym z naszyjnika/łańcuszka na rzecz długich kolczyków bo góra sukienki jest już wystarczająco dekoracyjna i oryginalna.
raspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 15:06   #16
FEATHER1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 25
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Sukienka niczego sobie, ale według mnie studniówka jest taka "impreza" gdzie lepiej założyć długą sukienkę.
FEATHER1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 15:57   #17
groszek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

dzieki za odp oczywiscie sukienka miala byc bez tego brzydkiego kwiatka, i na gorze miala miec przerobki tzn w miejscu biustu material mial miec rowne zkladki takze gore nie miala by tak prostej tylko od biustu byla by prosta do tego jeszcze ramiaczka co o tym myslicie? czy lepiej poszukac innej sukienki jezeli tak to dajcie propozycje?ps nie chce sukienki przed kolano bo moim zdaniem to nie pasuje do takiej uroczystosci jak studniowka. ??
groszek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:49   #18
halapuca
Raczkowanie
 
Avatar halapuca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 222
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

moim zdaniem krótka sukienka jak ta nie jest na studniówkę. to jest typowa sukienka koktajlowa, czy możesz w niej iść na drinka, na kolację, ale nie jako kreację wieczorową. ja też mam w tym roku studniówkę i zastanawiałam się nad taką krótką. ale przeglądałam zdjęcia ze studniówek. wszystkie dziewczyny mają długie, albo conajmniej za kolanko. w tej sukience elegancki jest tylko materiał. chociaż fakt śliczna jest . może jakbyś uszyła sobie z taką górą, w takim kolorze tylko ciut dłuższą...

ale to tylko moja opinia ;-)
halapuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:54   #19
martunia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 66
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

a co sądzicie o takiej: )? tez am studniówke styczniu
martunia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 17:34   #20
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez halapuca Pokaż wiadomość
moim zdaniem krótka sukienka jak ta nie jest na studniówkę. to jest typowa sukienka koktajlowa, czy możesz w niej iść na drinka, na kolację, ale nie jako kreację wieczorową. ja też mam w tym roku studniówkę i zastanawiałam się nad taką krótką. ale przeglądałam zdjęcia ze studniówek. wszystkie dziewczyny mają długie, albo conajmniej za kolanko. w tej sukience elegancki jest tylko materiał. chociaż fakt śliczna jest . może jakbyś uszyła sobie z taką górą, w takim kolorze tylko ciut dłuższą...

ale to tylko moja opinia ;-)
Bo większość dziewczyn wychodzi z założenia,że kobieta ma w życiu dwie okazje,by ubrać długą suknię-studniówka i własny ślub. Ja uważam,że jeżeli dziewczyna nie czuje się dobrze w długiej sukni to nie powinna jej zakładać tylko i wyłącznie po to by wyglądać jak reszta rówieśniczek. Na mojej własnej studniówce miałam sukienkę za kolano i dla mnie to była idealna długość. Za to jedną kreację jaką ze swojej studniówki bardzo dobrze pamiętam to krótka sukienka bez ramiączek mojej koleżanki z równoległej klasy. Była tak inna od gorsetowo-taftowych sukni 95% dziewczyn,że rzucała się w oczy-w pozytywnym tego słowa znaczeniu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 18:12   #21
groszek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

http://allegro.pl/item776241771_wyra..._apart_42.html


http://allegro.pl/item759845884_piek...elegancja.html


co myslicie o tych sukienkach??
groszek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 18:15   #22
halapuca
Raczkowanie
 
Avatar halapuca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 222
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

mnie nie chodziło o to żeby wyglądać jak reszta, tylko, że wszyscy idą jak na bal, a ona wyskoczy jak na dyskotekę. no ale są gusta i guściki.
halapuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 19:01   #23
groszek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

tez uwazam ze sukienka stanowczo za krotka na studniowke, mimo ze bardzo mi sie podoba...
groszek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 09:29   #24
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

Cytat:
Napisane przez halapuca Pokaż wiadomość
mnie nie chodziło o to żeby wyglądać jak reszta, tylko, że wszyscy idą jak na bal, a ona wyskoczy jak na dyskotekę. no ale są gusta i guściki.
Wiesz ja bym się kłóciłam nad tym czy studniówka jest jak bal czy jak dyskoteka Moja studniówka na pewno nie była balem Zresztą chyba jedną z najgorszych rzeczy jaką widziałam na studniówce były dziewczyny,które po zrobieniu zdjęć klasowych poleciały przebrać się w spodnie i bluzki z cekinami mówiąc,że w tych długich sukniach było im niewygodnie. Po co wydawać mnóstwo pieniędzy na coś w czym się źle czujesz?

Ja uważam,że sukienka autorki wątku jest idealna jeżeli chodzi o studniówkę
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 16:11   #25
groszek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

idealna to moze jest na jakas impreze lub wesele.. na studniowke zreszta tez bedzie idealna jezeli chce zeby wszyscy nauczyciele zwrocili na nia uwage jak bedzie tanczyc poloneza efekt gwarantowany( ale grono nauczycielske tez musi miec o czym poplotkowac w sumie)

mimo mojego komentarza sukienka jest boskaa ale w 100% nie na studniowke raz w zyciu mozna sie poswiecic i ubrac cos dluzszego korona z glowy nikomu nie spadnie... w dlugiej sukience tez mozna sie wybawic nikt nie kaze ubierac kreacji ciagnacych sie po podlodze wkoncu to nie slub ale troche klasy na takiej uroczystosci zachowac nalezy..

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Ja uważam,że sukienka autorki wątku jest idealna jeżeli chodzi o studniówkę


idealna ale na poprawiny a nie na studniowke( takie jest moje zdanie)
groszek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 17:27   #26
halapuca
Raczkowanie
 
Avatar halapuca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 222
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

w sumie pewnie macie rację. zależy od miejsca. ja o tym nie pomyślałam, bo moja szkoła robi od lat studniówki w hotelu i są jak bal.

mój chłopak miał studniówkę w szkole i w sumie faktycznie jakoś strasznie nie raziło jak dziewczyny nie miały wieczorowych sukni. ale było to dość dawno - teraz raczej robi się na 'neutralnym' gruncie :-P
halapuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 18:44   #27
katee223
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 532
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

[QUOTE=groszek112;14767549]idealna to moze jest na jakas impreze lub wesele.. na studniowke zreszta tez bedzie idealna jezeli chce zeby wszyscy nauczyciele zwrocili na nia uwage jak bedzie tanczyc poloneza efekt gwarantowany( ale grono nauczycielske tez musi miec o czym poplotkowac w sumie)

mimo mojego komentarza sukienka jest boskaa ale w 100% nie na studniowke raz w zyciu mozna sie poswiecic i ubrac cos dluzszego korona z glowy nikomu nie spadnie... w dlugiej sukience tez mozna sie wybawic nikt nie kaze ubierac kreacji ciagnacych sie po podlodze wkoncu to nie slub ale troche klasy na takiej uroczystosci zachowac nalezy..

co to za mity w ogóle że dziewczyna musi na studniówkę założyć długą sukienkę?! Wiesz korona nikomu z głowy nie spadnie, ale pomyśl, że nie każda dziewczyna wygląda dobrze w długiej sukni. Ja na przykład jestem niska i ani mi się śni zakładać długiej sukienki! Każda z nas powinna ubrać się tak jak jej wygodnie i tu nie ma żadnej reguły.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------


katee223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 20:12   #28
groszek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

tez jestem niskaa i nie kaze nikomu ubierac sukienki ktora bd sie ciagnela po ziemi lub jakiejs innej w stylu sukien slubnych.. lecz moim zdaniem jesli ktos ma isc na swoja studniowke i tanczyc poloneza to pasuje zeby mial sukienke ktora przykryje kolana lub bd rowna z nimi.. sukienka o dlugosci sporo przed kolano(owszem podobaja mi sie) mysle ze nie bd odpowiednia nawet nie pasuje ubrac takiej do tak tradycyjnego tanca idac w tak krotkiej nawet ie odwazylabym sie tanczyc poloneza do pewnych tradycji trzeba miec szacunek a nie koniecznie isc za moda i sukienka ktora lekko przykrywa kolana moze byc ok ale nie przesadzajmy z dlugoscia "mini" , owszem gdybym szla jako osoba towarzyszaca z kims i nie tanczyla poloneza to napewno ubralabym taka sukienke bo jest sliczna.. ale dziewczyny przynajmniej raz na taka okazje mozna przykryc delikatnie kolana jest tyle imprez zeby zaprezentowac sie w krotkich.. to jest studniowka polonez a nie impreza u kolezankiiii... to nic strasznego miec 10cm dluzsza sukienke nawet dla niskich osob..

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

mity .. nie wydaje mi sie sukienka ktora przykrywa kolana mityy nie wyobrazam sobie poloneza w ktorym wszystkie laski tancza w sukienkach o dł 10cm przed kolanem to jakies nieporozumienie juz nie ma gdzie pokazywac nog tylko koniecznie musi byc studniowka i polonez widze ze spoko podejscie.. brak jakiegokolwiek zainteresowania tylko slowa "mi w krotkiej jest ladnie" reszta sie nie liczy

czy az tak ciezko kupic sukienke ktora przykryje kolana to nie jest chyba az tak straszne i nie pogryzie cie, nie uwazam ze mam jakies staromodne poglady tylko w niektorych sytuacjach trzeba miec wyczucie i wiedziec co mozna a co nie...
groszek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 20:39   #29
katee223
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 532
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

to się ubierz w tą długą sukienkę i przestań mówić innym jak mają się ubrać bo ciągle piszesz, że powinno się założyć długą... Dla mnie 10 cm to dużo i taka sukienka mnie przytłoczy a nie mam zamiaru źle się czuć w tym dniu dlatego żadna długa sukienka mnie nie przekona. Tak poza tym to ja nie jestem za tym żeby zakładać mini ale elegancka sukienka lekko przed kolano jest jak najbardziej odpowiednia i błagam cię skończ już z tym co wypada a co i nie. Powtórzę jeszcze raz niech każda idzie w tym co jej odpowiada!!!
katee223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 00:33   #30
fukssya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: STUDNIÓWKA 2010 Czy dobra krótka sukienka?

bardzo ładna sukienka, uwazam ze pasuje jak najbardziej, do tego jakas efektowana bizuteria przy samej szyji i super. gdyby krepowaly odkryte nogi zawsze mozna zastawić krótka sukienke z ciekawymi kryjacymi rajstopami

a tutaj sukienka mogaca byc i dluższa i krótsza
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=767623448

pozdrawiam
fukssya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.