W czym na wykłady ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-04, 10:31   #1
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840

W czym na wykłady ??


Jutro ide na mój pierwszy w życiu wykład nie znam jeszcze mojej grupy, chce się jakoś dobrze zaprezentować. Jutro będe tylko 1.5 godzinki.
W czym wy chodzicie na wykłady? Przywiązujecie dużą uwagę do stroju? Co proponujecie by zrobić dobre wrażenie ale jednocześnie nie być źle postrzeganym przez profesora?
Dodam że jest to prywatna uczelnia więc nie chce wyglądać tam jak szara myszka...
Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:34   #2
anolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Opalenica // Poznań
Wiadomości: 301
Dot.: W czym na wykłady ??

ważne żeby nie wystroić sie jak szczur na otwarcie kanału najlepiej przyjśc w tym w czym jest najwygodniej, no ale bez przesady... nie wstaniesz z kanapy i w dresie nie przyjdziesz :P
__________________
RAGDOLLE

blue bicolor
anolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:48   #3
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: W czym na wykłady ??

heh, a w czym chodzisz na zakupy czy spotkanie z przyjaciolkami?
przeciez wyklady to najzwyklejsze w swiecie zajecia, ale jesli zalezy Ci,zeby dobrze wypasc przed grupa ze studiow to ubierz to w czym czujesz sie i wygladasz dobrze, napewno masz takie ciuchy w szafie...
Zadbaj o ladny makijaz, fryzurke i usmiech i voila!
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:52   #4
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: W czym na wykłady ??

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
heh, a w czym chodzisz na zakupy czy spotkanie z przyjaciolkami?
przeciez wyklady to najzwyklejsze w swiecie zajecia, ale jesli zalezy Ci,zeby dobrze wypasc przed grupa ze studiow to ubierz to w czym czujesz sie i wygladasz dobrze, napewno masz takie ciuchy w szafie...
Zadbaj o ladny makijaz, fryzurke i usmiech i voila!

Właśnie o to chodzi że wczoraj mialam inauguracje i na tle tych wszystkich dziewczyn czułam się jakoś tak zwykło i szaro... Zadbalam o strój fryzurke, ładny makijaż a weszłam na tą sale i poczułam się naprawdę mało pewnie po za tym one w większości wyglądały na swój wiek a mi każdy daje 15...nie chce tego dodatkowo podkreślać bo czuje się wśród tych dziewczyn jak totalne dziecko.
Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 11:04   #5
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: W czym na wykłady ??

Ej, no coś Ty, na pewno nie wyglądasz jak szara mysz. Ja ubieram marynarki, rurki, teraz zastanawiam sie nad leginsami. Przez caly pierwszy rok chodzilam w tym w czym wczesniej chodzilam przez rok do pracy (nie moglam przez dlugi czas zdecydowac sie na co chce isc) czyli jeansy, wlasnie marynarki, sweterki, czase4m (ale rzadko) bluza i adki.
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 11:08   #6
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: W czym na wykłady ??

Chodzisz na rewię mody czy na studia?
co za problemy niektórzy mają...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 11:12   #7
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: W czym na wykłady ??

nie chodzi mi o to by wygladać jak z pokazu ale po prostu chce sie czuć pewnie i nie wyglądać na te 15 lat które mi tak uparcie wszyscy dają. Nie wiem co ma uczucie pewności do rewii mody....
Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 11:18   #8
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: W czym na wykłady ??

To chyba plus że się wygląda młodziej
Pewność siebie to stan umysłu i nie zdobędziesz jej postarzając się ciuchami, bo rozumiem, że o to Ci chodzi...
Uważasz, że jak ktoś wygląda młodziej na swój wiek to co?
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 11:36   #9
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: W czym na wykłady ??

na codzień aż tak bardzo mi to nie przeszkadza ale po prostu nie chce się tam czuć jak dziecko w dodatku zwykłe i szare. Chyba każda z nas chciałaby dobrze wypaść w nowym otoczeniu i czuć się pewnie a nie tak że sie rozglada i mysli ze kazda wyglada lepiej od nas bo cos tam
Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 11:38   #10
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: W czym na wykłady ??

eh, czasem ten "mlody" wyglada potrafi doskwierac, sama to odczulam min. w pracy...

Hmm, a myslas moze o jakiejs delikatnej zmianie fryzury?
Ewentualnie o jakims nowym ciuszku w nieco innym stylu?
Nie chodzi mi o to,zebys teraz calkowicie sie odmienila i wydala na te zmiane fortune, po prostu o jakims nowym elemencie w wygladze,ktory sprawi,ze poczujesz sie modnie i atrkacyjnie...

Nie wiem co nosisz na codzien, ale jesli gustujesz np. w stylu sportowym,typu bluzy,adki itp, to jesli chcesz sie poczuc "doroslej" poeksperymentowalabym nieco z taka niewymuszona elegancja. Dzinsy rurki, marynarki z rekawem 3.4 pod to gladkie topy i bizu. Zamiast marynarki jakis dluzszy kardigan z paskiem w talii,albo sweterek z asymetrycznym przodem...
Na jesien i zimne swietne sa rowniez takie dzianinowe sukienki,ktorych pelno teraz na alli w sklepach, do kozakow na lekkim obcasie swietnie pasuja,a i dodaja, moim zdaniem, troche kobiecosci...

Przede wszystkim jednak nic na sile,bo nie ma nic gorszego niz poczucie,ze jestemy sztuczne i przebrane.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 11:38   #11
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: W czym na wykłady ??

Jeśli masz jakies skromniejsze buty na obcasie spokojnie możesz je założyć, do tego rurki i cos na góre. Z doświadczenia wiem że jak na początku wystartujesz w trampkach to później na każdy przejaw elegancji wszyscy reagują: "a coś Ty się dzisiaj tak wystroiła?". Będziesz w nowym otoczeniu więc możesz sobie pozwolić na małą metamorfozę bez zbędnych komentarzy ze strony nowych znajomych =]
Nie martw sie wykładowacami bo oni- o ile ktoś nie wystartuje w samej bieliźnie- nie zwracają na strój najmniejszej uwagi. A najważniejsze żebyś pokazała co najlepsze ze strony charakterowej, strój to sprawa drugorzędna
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 11:48   #12
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: W czym na wykłady ??

właśnie zmieniłam fryzurke w piątek ale za specjalnie nic mi to nie dalo.
jeśli chodzi o nowe elementy w garderobie zaczęłam ostatnio kupować ubrania w troche innym stylu ale nie wiem za bardzo co do czego dobrać itp zeby stworzyło naprawde fajny interesujący zestaw.
Właśnie z tym poczuciem kobiecości też tak dziwnie u mnie. Chyba przez to że jestem strasznie szczupła mam mały biust i mimo ze zawsze mam makijaż, pomalowane paznokcie, nosze biżuterie, lubie spódniczki to jakoś nie czuje się zbyt kobieco.
Raczej nie nosze bluz, czasem adidasy, co do obacasów to faktycznie myśle że powinnam się do nich bardziej przekonać
Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 11:54   #13
ewkalina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: W czym na wykłady ??

Najważniejsze żeby Ci było wygodnie. Nie przejmuj się tak bardzo co inni sobie pomyślą, to chyba nie jest najważniejsze Jeśli Ty będziesz się czuła w danym ubraniu dobrze, będzie to po Tobie widać i pewnie doda Ci to pewności siebie

Jeśli chodzi o mnie, do szkoły ubieram się podobnie jak na spotkanie z przyjaciółmi czy na zakupy - jeansy, rurki, leginsy, koszule, marynarka, swetry, różne dodatki.
ewkalina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 12:43   #14
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: W czym na wykłady ??

Też nie wiedziałam w co się ubrać na pierwsze zajęcia. kombinowałam, kombinowałam jak tu najlepiej wypaść i... okazało się, że chyba tylko ja mam takie problemy . Praktycznie wszystkie dziewczyny były ubrane zupełnie normalnie bluza/t-shirt , jeansy + adidasy. W sumie tak jak do liceum. Szybko przestałam się tym przejmować i ubieram się tak jak lubię czyli. bardziej kobieco, elegancko . Teraz to ja się wyróżniam, bo chyba jestem jedyną dziewczyną na roku, która przychodzi na zajęcia w szpilkach, ale jakoś mi to nie przeszkadza .

Pewnie to też zalezy od specyfiki wydziału i uczelni. Na prywatnych nie ma co ukrywać, że jednak jest większy "lans" (jak to teraz młodzież mówi ) i większą uwagę zwraca się nie wygląd. Na Twoim miejscu nie zmieniałabym nagle swojego stylu o 180 stopni. Jak nie chcesz wyglądać "szaro" tylko wyróżnić się to może załóż jakąś kolorową bluzkę/spódnicę/opaskę, cokolwiek. Niby mały akcent, a działa na zwrócenie uwagi
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 12:48   #15
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: W czym na wykłady ??

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość

Pewnie to też zalezy od specyfiki wydziału i uczelni. Na prywatnych nie ma co ukrywać, że jednak jest większy "lans" (jak to teraz młodzież mówi ) i większą uwagę zwraca się nie wygląd.
to nie ukrywaj tego, bo to bzdura
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 13:50   #16
generma
Raczkowanie
 
Avatar generma
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 183
Dot.: W czym na wykłady ??

Ja uwielbiam wykłady m.in. za to, że kiedy są nudne to ja zajmuję się przyglądaniem: jak każda studentka, jest ubrana , co ma na sobie , co przyciąga uwagę, jej makijaż, biżuteria, ozdoby.
Są osoby, które normalnie się ubierają, są gwiazdy odstrzelone jak na imprezę i są osoby ciekawie - oryginalnie ubrane.
__________________

generma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 13:59   #17
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: W czym na wykłady ??

Jeszcze chyba zalezy od tego, na jakim kierunku jestes - wiadomo wszak, ze np artysci ubieraja sie bardziej niekonwencjonalnie niz tacy dajmy na to sztywni prawnicy (jak ja ). Jak szukasz jakichs konkretnych rad czy inspiracji, to zajrzyj na MSD, tam dziewczyny odwalaja kawal dobrej roboty, jest skad sciagac
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 14:05   #18
_n_
Zadomowienie
 
Avatar _n_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: W czym na wykłady ??

Na uczelnie każdy ubiera się normalnie - jak na co dzień
__________________
Ze wszystkimi nie wygrasz,
ale przecież nie ze wszystkimi
jest sens walczyć.
_n_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:20   #19
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: W czym na wykłady ??

Cytat:
Napisane przez _n_ Pokaż wiadomość
Na uczelnie każdy ubiera się normalnie - jak na co dzień
Dokładnie, na wyklady ide tak jak na zakupy w centrum handlowym, wypad z kolezanka na ploty, spotkanie z TŻem itp...

Wlaściwie tak smao jak do liceum tylko moge sobie pozwolić na ekstrawagancje typu czarne/czerwone pazkocie, mocny makijaż, tunika plus legginsy, obcasy itp
czyli to co lubie najbardziej.

Ja niestety chodziam do liceum gdzie tego wszytskiego nie bardzo można bylo robić, ale wiem, że sa licea gdzie nie zwraca się na wygląd uwagi...

Tak więc zadbaj o ladny makijaz i fryzurke
Jeśli chcesz wyglądac powazniej może noś ubrania tzw pol eleganckie...?
Np dzinsy plus buty na lekkim obcasie, koszulka-golf plus jakieś piekne eleganckie kolczyki, lub korale
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 15:31   #20
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: W czym na wykłady ??

na wykłady ubierz się normalnie, w swoim stylu, tak jak na codzień ;]
ciuchów by mi nie starczyło, gdybym codziennie chciała wszystkich zaskakiwać jakimś oryginalnym zestawieniem
gdy mam ochotę - wskakuję w wysokie szpilki, innym razem w balerinki.
rurki, legginsy, krótkie spodenki w połączeniu z kryjącymi rajstopami, swetry w postaci sukienek ;] i tak dalej ...
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:34   #21
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: W czym na wykłady ??

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Tak więc zadbaj o ladny makijaz i fryzurke
Jeśli chcesz wyglądac powazniej może noś ubrania tzw pol eleganckie...? Np dzinsy plus buty na lekkim obcasie, koszulka-golf plus jakieś piekne eleganckie kolczyki, lub korale
U mnie na uczelni dominuje właśnie styl na pół elegancika Ale najważniejsze to się dobrze czuć
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:54   #22
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: W czym na wykłady ??

Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość

Dodam że jest to prywatna uczelnia więc nie chce wyglądać tam jak szara myszka...
No i co z tego, że uczelnia prywatna?
Statystycznie, na uczelniach niepublicznych studiują osoby uboższe, które nie dostały się na studia dzienne na państwowe renomowane uczelnie. Poza tym na wykłady człowiek (przynajmniej normalny) nie chodzi się stroić i lansować, ani obcinać innych wzrokiem, jak to się ubrali.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:32   #23
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: W czym na wykłady ??

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Dokładnie, na wyklady ide tak jak na zakupy w centrum handlowym, wypad z kolezanka na ploty, spotkanie z TŻem itp...

Wlaściwie tak smao jak do liceum tylko moge sobie pozwolić na ekstrawagancje typu czarne/czerwone pazkocie, mocny makijaż, tunika plus legginsy, obcasy itp
czyli to co lubie najbardziej.

Ja niestety chodziam do liceum gdzie tego wszytskiego nie bardzo można bylo robić, ale wiem, że sa licea gdzie nie zwraca się na wygląd uwagi...

Tak więc zadbaj o ladny makijaz i fryzurke
Jeśli chcesz wyglądac powazniej może noś ubrania tzw pol eleganckie...?
Np dzinsy plus buty na lekkim obcasie, koszulka-golf plus jakieś piekne eleganckie kolczyki, lub korale
To patrz jak u nas się chodziło (i z tego co wiem dalej chodzi) : (tylko bez czapek i rękawiczek, ale reszta kropka w kropkę):


A żeby nie było OT dopowiem jeszcze , że myślę, że wszędzie, nie tylko w prywatnych są "gwiazdy" i "szare myszki"
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:09   #24
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: W czym na wykłady ??

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
No i co z tego, że uczelnia prywatna?
Statystycznie, na uczelniach niepublicznych studiują osoby uboższe, które nie dostały się na studia dzienne na państwowe renomowane uczelnie. Poza tym na wykłady człowiek (przynajmniej normalny) nie chodzi się stroić i lansować, ani obcinać innych wzrokiem, jak to się ubrali.
Statystycznie jak wychodzi człowiek z psem na spacer to oboje mają po 3 nogi osoby uboższe rzadko stać to żeby płacić za studia. Z doświadczenia wiem, że na studiach prywatnych studiują osoby nie uboższe, które otwarcie mówią o tym, że kupują sobie dyplom. Mam porównanie bo studiuję na państwowej uczelni i miałam okazję na własne oczy zobaczyć na jakim poziomie są prywatne uczelnie.
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:20   #25
Kwiat_Jednej_Nocy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 201
Dot.: W czym na wykłady ??

Ja rok temu też miałam problem w czym iść ubrana A w tym roku też mam problem bo ja uwielbiam rzeczy eleganckie,kobiece, koszule, spódnice a nie chodzę tak ubrana bo wyglądałabym na tle reszty jak jakaś walnięta ;/ więc chodzę ubrana nie do końca po swojemu. Drugą sprawą jest to że duży problem miałam z tym żeby wbić sobie do głowy że jestem już na studiach i nie muszę chodzić ubrana jak w liceum, a w liceum miałam rygorystyczne wymagania ale po pierwszym semestrze się przestawiłam.
Kwiat_Jednej_Nocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:24   #26
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: W czym na wykłady ??

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość
Statystycznie jak wychodzi człowiek z psem na spacer to oboje mają po 3 nogi osoby uboższe rzadko stać to żeby płacić za studia. Z doświadczenia wiem, że na studiach prywatnych studiują osoby nie uboższe, które otwarcie mówią o tym, że kupują sobie dyplom. Mam porównanie bo studiuję na państwowej uczelni i miałam okazję na własne oczy zobaczyć na jakim poziomie są prywatne uczelnie.
Jest kilka uczelni niepublicznych uznawanych za takie dla zamożniejszych, ale na większości, z niskim czesnym wcale burżujstwo nie studiuje, gdyż przeważnie inwestuje w naukę szybciej (dobre prywatne licea, korepetycje, szkoły językowe), dlatego się dostaje na renomowane uczelnie państwowe. Jest to jeden z argumentów za płatnymi studiami państwowymi. To mit, że uczelnie niepubliczne są dla bogatszych, bo jest na odwrót.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:40   #27
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: W czym na wykłady ??

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Jest kilka uczelni niepublicznych uznawanych za takie dla zamożniejszych, ale na większości, z niskim czesnym wcale burżujstwo nie studiuje, gdyż przeważnie inwestuje w naukę szybciej (dobre prywatne licea, korepetycje, szkoły językowe), dlatego się dostaje na renomowane uczelnie państwowe. Jest to jeden z argumentów za płatnymi studiami państwowymi. To mit, że uczelnie niepubliczne są dla bogatszych, bo jest na odwrót.
Mit piszesz....ciekawe....jes tem jego bohaterką sama się przygotowywalam do matury, do liceum chodziłam zwykłego bo w moim mieście wyboru nie było. Dostałam się na państwową uczelnię na bardzo oblegany kierunek, na ktorym studiują osoby w podobnej sytuacji finansowej jak moja. W życiu bym nie poszła na prywatną uczelnię. Wolałabym mieć rok w plecy i porządniej przygotować się do matury, dostać się na upragniony kierunek i studiować go na wysokim poziomie. To, że ktoś ma pieniądze nie znaczy, że zainwestuje je w prywatne licea i korepetycje. Większość moim bogatszych znajomych w liceum odpuściła sobie i studiuje na prywatnych uczelniach.

Co do tematu na wykłady chodzi się w tym w czym wygodniePamięta m szkolenie BHP na 1 roku studiów na którym Pan opowiadał o studentce ślizgającej się po korytarzu uczelni na 10 cm obcasach, która w końcu wywinęła orła na schodach.
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:45   #28
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: W czym na wykłady ??

Reguła nie oznacza, że nie ma od niej wyjątków
Poczytaj w prasie dyskusje o tym, dlaczego studia powinny być płatne. Tak kończąc offtopa.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:00   #29
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: W czym na wykłady ??

co to za roznica czy chodzisz na prywatna uczelnie czy na panstwowa? NA prywatnej trzeba lepiej wygladac?
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:01   #30
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: W czym na wykłady ??

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
No i co z tego, że uczelnia prywatna?
Statystycznie, na uczelniach niepublicznych studiują osoby uboższe, które nie dostały się na studia dzienne na państwowe renomowane uczelnie. Poza tym na wykłady człowiek (przynajmniej normalny) nie chodzi się stroić i lansować, ani obcinać innych wzrokiem, jak to się ubrali.
statystycznie to się nie trzyma sensu który statystycznie udało mi się w życiu zaobserwować
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.