Starosta roku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-04, 15:09   #1
nesiulkaa90
Raczkowanie
 
Avatar nesiulkaa90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: . <- stąd ; )
Wiadomości: 71
Arrow

Starosta roku


Dopiero zaczęłam studia i nie orientuję się zbytnio w tym temacie . Powiedźcie mi, jakie zadania ma starosta roku, co musi robić oraz jakimi cechami charakteru powinien się odznaczać. Dzięki za pomoc .



P.S. Dodam, że w sumie chciałabym nim zostać, tylko boje się obowiązków. Dlatego właśnie chcę wiedzieć co i jak, zobaczę czy się nadaję :P.
__________________
Stronka wspomagająca różne akcje charytatywne

=> http://www.emetro.pl/emetro/1,85616,4672584.html <=
WARTO KLIKNĄĆ I POMÓC INNYM
nesiulkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:17   #2
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez nesiulkaa90 Pokaż wiadomość
Dopiero zaczęłam studia i nie orientuję się zbytnio w tym temacie . Powiedźcie mi, jakie zadania ma starosta roku, co musi robić oraz jakimi cechami charakteru powinien się odznaczać. Dzięki za pomoc .



P.S. Dodam, że w sumie chciałabym nim zostać, tylko boje się obowiązków. Dlatego właśnie chcę wiedzieć co i jak, zobaczę czy się nadaję :P.
powiem ci tak; to ciezka i niewdzieczna praca wiec lepiej zrezygnuj z tego.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:22   #3
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: Starosta roku

jak wyżej.
U mnie na początku było 2 starostów, teraz nie mamy żadnego
Praca? Ciężka, niewdzięczna, wielokrotnie trzeba gdzieś chodzić, prosić, przepraszać.
Głównie polega na odbieraniu/ zanoszeniu dokumentów, indeksów, kart zaliczeniowych, legitymacji do sekretariatu/ dziekanatu, załatwianiu jakiś zaświadczeń, zbieranie kasy na imprezy, jakieś dodatkowe zajęcia, ubezpieczenia. Jednym słowem dużo biegania i załatwiania, a wdzięczności niewiele. Ale to pewnie też zależy od uczelni, kierunku i ludzi.
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:26   #4
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Starosta roku

Jeżeli nie wiesz co ma robić starosta, to się na niego nie pchaj.

Zgadnij, na kogo się wszyscy wściekają, jak się nie odbierze indeksów, nie załatwi kolejnego terminu, nie zna wszystkich terminów egzaminów/kolokwiów, nie wie jak skontaktować z wykładowcą?

Ciężka "fucha", chociaż u nas staramy się naszej starościnie pomagać jak się da - każdy "njus" który uda nam się zdobyć, w sekretariacie/na tablicy głoszeń/etc, wszystko jej przekazujemy. Bo w końcu to ona nam załatwa gros rzeczy.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:29   #5
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez nesiulkaa90 Pokaż wiadomość
Dopiero zaczęłam studia i nie orientuję się zbytnio w tym temacie . Powiedźcie mi, jakie zadania ma starosta roku, co musi robić oraz jakimi cechami charakteru powinien się odznaczać. Dzięki za pomoc .



P.S. Dodam, że w sumie chciałabym nim zostać, tylko boje się obowiązków. Dlatego właśnie chcę wiedzieć co i jak, zobaczę czy się nadaję :P.
Starosta jest takim jakby łącznikiem między studentami danego roku a wykładowcami i dziekanatem. Ustala terminy egzaminów, załatwia przekładanie kolokwiów (tak to się odmienia?), może negocjować ewentualne zmiany w planie zajęć, rozdaje karty zaliczeń, robi wszelkie listy, kiedy trzeba za coś zapłacić, przy okazji różnych wyjazdów, praktyk itp. Jeśli pani z dziekanatu ma coś do przekazania, to kontaktuje się najpierw ze starostą a on przekazuje to reszcie.
Starosta musi mieć zmysł organizacyjny, czas poza zajęciami na załatwianie tych wszystkich spraw i dużo cierpliwości. Musi też często podejmować decyzje w imieniu całego roku, ale wiadomo, że nigdy wszyscy nie będą zadowoleni i zawsze znajdą się osoby, którym coś nie będzie pasować i będą miały pretensje do starosty.

Edytowane przez mmm87
Czas edycji: 2009-10-04 o 15:30
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:39   #6
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Starosta roku

starosta roku, czyli wszystkich grup całego kierunku? U nas takich grup jest 6. Załatwia wszelkie sprawy związane np. z egzaminami czy tam zaliczeniami - przykładowo jeśli chcemy przenieść egzamin na inny termin, to właśnie starosta udaje się do wykładowcy i załatwia sprawę. Jeśli chcemy przedłużenie sesji, to starosta wybiera się do dziekana wydziału ;] ogółem nie pchałabym się nigdy do tej funkcji, jeśli czegoś nie załatwiłabym lub zwyczajnie nie miałabym akurat czasu, to wiadomo że cała wina spada na mnie. Poza tym niełatwo jest na uczelni dorwać wykładowców, a kolejki do dziekanatu (przynajmniej u mnie) to już masakra ;]
Natomiast starosta grupy jest od zanoszenia indeksów całej grupy do dziekanatu lub po wpisy z zaliczeń itp, od załatwiania spraw w stylu - inny termin kolokwium czy przeniesienie jakichś zajęć na inną godzinę jeśli jest taka możliwość, ale to wszystko tylko w obrębie swojej grupy, czyli tak jak klasy w szkole ;] a starosta roku jest od całego kierunku danego rocznika.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2009-10-04 o 15:41
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:43   #7
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Starosta roku

starosta jeszcze moze byc osoba ktora mieszka w tym samym miescie w ktorym jest uczelnia. prywatne uczelnie daja starostom jakies upusty w oplacie za czesne
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 15:46   #8
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Starosta roku

U nas starosta ustala egzaminy, i to nie wszytskie, poprawki najczesciej ustalaja sobie osoby, ktore beda pisać, poza tym nic nie robią
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:46   #9
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Starosta roku

Ja osobiście, też nigdy do tej funkcji bym się nie pchała. Jeżeli wiesz, że nie będzie Ci się chciało uczyć i będziesz miała problemy z zaliczeniami no to idź na starostę, masz wtedy bliższe kontakty z wykładowcami i łatwiej jest dostać to zaliczenie, bo starostę raczej przepuszczą dalej.
Podkreślam to jest moje osobiste zdanie, nie wszędzie tak musi być.
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:08   #10
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Starosta roku

Ja już co prawda skończyłam studia, ale przez trzy lata nauki nie było starosty. Zawsze ktoś się taki znalazł, że szedł sobie po indeks to wziął reszcie, szedł po karty to tak samo, a resztę każdy załatwiał w swoim interesie. A jeżeli któryś z wykładowców chciał coś przekazać, to dopadał kogoś z roku na korytarzu tak na chybił trafił. Powiem tak, że to zależy od uczelni a szczególnie od osób z roku.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:10   #11
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
starosta jeszcze moze byc osoba ktora mieszka w tym samym miescie w ktorym jest uczelnia. prywatne uczelnie daja starostom jakies upusty w oplacie za czesne
Jedno i drugie bzdura Nie wszędzie tak jest.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 16:30   #12
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jedno i drugie bzdura Nie wszędzie tak jest.
to widac ze malo poinformowana jestes bo akurat na mojej tak bylo, ale co tam to przeciez bzdura
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:35   #13
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
to widac ze malo poinformowana jestes bo akurat na mojej tak bylo, ale co tam to przeciez bzdura
Przecież Vivienne napisała, że nie wszędzie tak jest!

PS. ja tez pierwszy raz słyszę o takich wymogach/ warunkach. Co do miejsca zamieszkania- u mnie na pewno żadnego wymogu nie było, przy czym mieliśmy tylko starostów grup, a nie roku (trudno, żeby jedna osoba miała zbierać indeksy od prawie 300 osób!). Co do zniżek za czesne- tu się nie wypowiadam, bo kończyłam studia dzienne na państwowej uczelni.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:39   #14
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
to widac ze malo poinformowana jestes bo akurat na mojej tak bylo, ale co tam to przeciez bzdura
Akurat na mojej tak nie było i nie jest Po prostu napisałaś to w taki sposób, jakby to była jedyna słuszna prawda, a nie jest! Więc bzdura. Bo nie wszędzie tak jest.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:43   #15
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Akurat na mojej tak nie było i nie jest Po prostu napisałaś to w taki sposób, jakby to była jedyna słuszna prawda, a nie jest! Więc bzdura. Bo nie wszędzie tak jest.
bzdura by bylo jakby tak nigdzie nie bylo
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:02   #16
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: Starosta roku

Starostwa to popychadło i całej grupy i wszystkich pracowników uczelni. Robi to czego inni nie chcą sami zrobić i jeszcze za to obrywa.
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:22   #17
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez nutka22 Pokaż wiadomość
Starostwa to popychadło i całej grupy i wszystkich pracowników uczelni. Robi to czego inni nie chcą sami zrobić i jeszcze za to obrywa.
Starosta może stać się popychadłem, jeśli nie jest odpowiednio stanowczy. Ale u mnie akurat starostą roku jest osoba lubiana raczej przez wszystkich, która potrafi przywołać nas do porządku, gdy jest za dużo marudzenia i jęczenia I według mnie właśnie takie osoby nadają się na to stanowisko. Bo prawda jest taka, że każdy chciałby, żeby wszystko było ustalane po jego myśli, ale jakoś nikt z tych najbardziej narzekających nie garnie się do zostania starostą i podjęcia odpowiedzialności za cały rok.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:46   #18
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Starosta roku

Nie pchaj się w to. Dziewczyny wszystko napisaly juz. Niedzieczna funkcja oj niewdzięczna.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:16   #19
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Starosta roku

Starosta powinien byc wybierany w sposob naturalny - tzn ktos kto ma smykalke do zalatwiania i w naturalny sposob i tak zbiera indeksy i do niego zwracaja sie wykladowcy. Ja bylam u siebie na studiach taka osoba, w sensie wyrazista i popularna, wiec generalnie w naturalny sposob zostalam staroscina i dobrze to wspominam, w pozniejszych latach studiow jednak poprzestawialy mi sie priorytety i zrezygnowalam z funkcji.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 20:25   #20
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Starosta roku

jak wyżej : wszyscy od ciebie czegoś chca, ile byś z siebie nie wychodziła to i tak będzie źle ale moim zdaniem to akurat da się przezyc

inna sprawa : jak nie potrafisz rządzić ludzmi to nie pchaj się do tego bo po prostu czasem trzeba np. rozstrzygnąc kwestie zmian w planach itp itd... i trzeba byc spraiwelidym.. potem jakis prowadzacy moze cie prosic o pomoc przy zmianch grup takie sprawy się u mnie zdarzały i uwierz ludzie nigdy nie są wdzieczni a na to, ze sami czasem cos zalatwia nawet jak im bedzie to wygodne to nie masz co liczyć ;d


ot nerwy trzeba miec ze stali u mnie na poczatków studiów tez się ludzie rzucili ale jednak po dłuższym czasie się to rozeszlo po kościach i sprawy załatwiają ci co potrafią załatwić i chcą sami z siebie iść a nie jakas jedna wydzielona osoba.. przynajmniej nikt się na człowieka wtedy nie rzuca i nienabiegamy się tyle
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 20:58   #21
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Starosta roku

jak mówią wykładowcy - jesteśmy pierwszym rocznikiem, który nie wybrał sobie nikogo na przedstawiciela... jesteśmy zdezorganizowani, samolubni i każdy załatwia sobie wszystko indywidualnie. w grupie mamy jedną "wybitną, samozwańczą" jednostkę, która starostą jest tylko z nazwy, bo tu także wszystko załatwiamy sami. albo wysyłamy najładniejsze dziewczyny (tudzież chłopców) indeksy sami - no czasem ktoś pomyśli i weźmie wszystkim. legitymacje chyba też sami (co w zeszłym roku doprowadziło panie z dziekanatu do białej gorączki)
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:05   #22
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Starosta roku

kurcze troszke mnie nastraszylyscie bo wlasnie zostalam starostka grupy. czy ewentualnie jak by mi potem nie szlo albo mieli by do mnie zastrzezenie bez zadnych kosekwencji moge z tej funkcji zrezygnowac ??
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:38   #23
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
kurcze troszke mnie nastraszylyscie bo wlasnie zostalam starostka grupy. czy ewentualnie jak by mi potem nie szlo albo mieli by do mnie zastrzezenie bez zadnych kosekwencji moge z tej funkcji zrezygnowac ??

Pomijając fakt, że ludzie mogą Ci mieć za złe/śmiać się z Ciebie, że się wyrwałaś na starościnę a nie wiesz co robisz, to nie. To nie jest oficjalnie nadawana funkcja przecież, raczej taka samozwańcza.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 19:12   #24
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
To nie jest oficjalnie nadawana funkcja przecież, raczej taka samozwańcza.
To chyba zależy od uczelni, bo u nas się zgłasza starostę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:44   #25
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Starosta roku

U nas tak samo i dziekanat kontaktuje sioę ze starostą w różnych sprawach.
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:47   #26
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Starosta roku

u nas też tzreba zgłosić dla dziekana.
ja na szczęscie się wywinęłam z bycia starostą,bo chcieli mnie wziąć.nie mam na to czasu
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 08:13   #27
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Ja osobiście, też nigdy do tej funkcji bym się nie pchała. Jeżeli wiesz, że nie będzie Ci się chciało uczyć i będziesz miała problemy z zaliczeniami no to idź na starostę, masz wtedy bliższe kontakty z wykładowcami i łatwiej jest dostać to zaliczenie, bo starostę raczej przepuszczą dalej.
Podkreślam to jest moje osobiste zdanie, nie wszędzie tak musi być.
Ja jestem starostą roku i nie mam żadnych forów z tej okazji. Po pierwsze większość wykładowców interesuje się tym, kto jest starostą, pod koniec semestru, jak trzeba załatwić salę na egzamin albo zebrać indeksy, więc jak już wiedzą kto jest starostą to raczej nie ma czasu na zaprzyjaźnienie się. Poza tym jak ktoś się nie chce uczyć i przewiduje problemy z zaliczeniem, to proponuję:
a) zrezygnować ze studiów/zmienić kierunek
b) nie przyjmować funkcji starosty, bo
- jest momentami czasochłonna i jak ktoś ma problem z nauką to niech ten czas lepiej poświęci na kucie do egzaminów
- jak na pytanie wykładowcy "kto jest starostą?" wstanie osoba, która jest znana z tego, że się nie uczy i uwaliła już 2 kolosy, to wykładowca może zmienić na gorszą opinię o całej grupie.

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
kurcze troszke mnie nastraszylyscie bo wlasnie zostalam starostka grupy. czy ewentualnie jak by mi potem nie szlo albo mieli by do mnie zastrzezenie bez zadnych kosekwencji moge z tej funkcji zrezygnowac ??
Boże, ledwo Cię wybrali a już się zastanawiasz jakby tu zrezygnować i czy ojoj przypadkiem nie będzie konsekwencji? Współczuję Twojej grupie, nie ma jak zaangażowany starosta...
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:14   #28
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Starosta roku

Pamiętajcie, że nie wszędzie tak jest. U mnie starosta nie lata z żadnymi indeksami czy legitymacjami - wszyscy sobie wszystko organiuzją. Starosta dba o to, żebyśmy pamiętali o terminach, o tym, że coś trzeba mieć i załatwić (wysyła wszystkim melje). Jak trzeba coś "ogólnorocznie" załatwić, np. przedłużyć czas składania indeksów, zapisów na egzamin, itp. to to robi starosta.

Ja go tam z indeksem innym niż własny nie widziałam. (I dobrze, bo wcale nie chciałabym, żeby nosił gdzieś mój, jeszcze zgubi)
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:27   #29
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość

Boże, ledwo Cię wybrali a już się zastanawiasz jakby tu zrezygnować i czy ojoj przypadkiem nie będzie konsekwencji? Współczuję Twojej grupie, nie ma jak zaangażowany starosta...
dzieki za slowa pocieszenia i wsparcia. chbya kazdy moze mniec prawo do watpliwosci , ale to chbya nie jest powod zeby pisac zgryzliwe komentarze na ten temat . Po za tym nie wiesz jakim starosta bede tak ze nie pisz ze odrazu jestem skazana na niepowodzenie i na to ze moja grupa bedzie miala zle ze mna , tylko dlatego ze zadalam pytanie co w razie gdyby ....
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 19:43   #30
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Starosta roku

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Pamiętajcie, że nie wszędzie tak jest. U mnie starosta nie lata z żadnymi indeksami czy legitymacjami - wszyscy sobie wszystko organiuzją. Starosta dba o to, żebyśmy pamiętali o terminach, o tym, że coś trzeba mieć i załatwić (wysyła wszystkim melje). Jak trzeba coś "ogólnorocznie" załatwić, np. przedłużyć czas składania indeksów, zapisów na egzamin, itp. to to robi starosta.

Ja go tam z indeksem innym niż własny nie widziałam. (I dobrze, bo wcale nie chciałabym, żeby nosił gdzieś mój, jeszcze zgubi)
U mnie jest tak samo, a bycie starostą to fajna sprawa. Nikt się sobą wzajemnie nie wysługuje, moje obowiązki to przede wszystkim rozwiązywanie konfliktowych sytuacji pomiędzy wykładowcami a studentami, co się zdarza baaardzo rzadko i udział w zebraniach. Poznałam wielu ciekawych ludzi, mam kontakt z wykładowcami i tę świadomość, że mogłam komuś pomóc.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.