leginsy to nie spodnie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 10:59   #61
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: leginsy to nie spodnie

E tam tyłek na wierzchu, wielkie mi rzeczy. Największym problemem przy leginsach jest chyba efekt "camel toe" więc lepiej jednak miec z przodzu coś co zasłania te okolice.

Nie żebym się jakoś specjalnie dziwiła, w końcu wszystkie mamy to samo ale osobiście czułabym się skrępowana eksponując swoją cipkę lub patrząc na te cudowności u innych kobiet. Wolałabym żeby to zostało dla tz-tów.


Z tym, że camel toe niektóre mistrzynie osiągają nawet zwykłymi za ciasnymi dżinsami.
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:29   #62
Żenada
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 924
Dot.: leginsy to nie spodnie

Eee tam, w latach 80 tak ludzie się nosili i nikt nie robił problemów Chociaż ja nie widuję ludzi ubranych w krótką bluzkę i i bawełniane legginsy, już nie mówiąc o przezroczystych (które swoją drogo ogólnie wyglądają kiepsko). Co najwyżej z tunika do połowy tyłka lub za.Ale stawianie znaku równości między rajstopami i legginasmi to przesada, legginsy to takie pół spodnie. A już niektóre jeansowe getry nie różnią się od obcisłych rurek.
__________________

Żenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:50   #63
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: leginsy to nie spodnie

Nigdy w zyciu! nie widzialam na ulicy dziewczyny w krotkiej koszulce i legginsach, ktore przeswitywaly na tylku :O Zyje na jakiejs innej planeie?
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 15:27   #64
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: leginsy to nie spodnie

Jeśli komuś styl nie odpowiada to nie musi się tak ubierać. Nie warto się tak unosić i krytykować na forum publicznym. Żyjemy w wolnym świecie i jeśli ktoś ma ochotę nałożyć prześwitujące legginsy i krótką bluzkę to jego wybór. Niech się wstydzi ten kto widzi :p
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 15:34   #65
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
E tam tyłek na wierzchu, wielkie mi rzeczy. Największym problemem przy leginsach jest chyba efekt "camel toe" więc lepiej jednak miec z przodzu coś co zasłania te okolice.

Nie żebym się jakoś specjalnie dziwiła, w końcu wszystkie mamy to samo ale osobiście czułabym się skrępowana eksponując swoją cipkę lub patrząc na te cudowności u innych kobiet. Wolałabym żeby to zostało dla tz-tów.


Z tym, że camel toe niektóre mistrzynie osiągają nawet zwykłymi za ciasnymi dżinsami.
ja na to mówie " wieczna ekstaza "

[1=91584e3a0ddee98d7bf3501 3566e27d0b839b1c7;1465391 2]Jeśli komuś styl nie odpowiada to nie musi się tak ubierać. Nie warto się tak unosić i krytykować na forum publicznym. Żyjemy w wolnym świecie i jeśli ktoś ma ochotę nałożyć prześwitujące legginsy i krótką bluzkę to jego wybór. Niech się wstydzi ten kto widzi :p[/QUOTE]

porafisz czytac ze zrozumieniem ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 16:21   #66
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
ja na to mówie " wieczna ekstaza "

dobre!!!
casandras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 16:30   #67
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez casandras Pokaż wiadomość
Mylisz pojęcia... Np. inny kolor skóry, to sprawa niezależna od nikogo i udusiłabym osobiście tych którzy są w stosunku do takich ludzi nietolerancyjni. Ale jeśli nagle zobaczyłabyś nagą laskę w centrum handlowym też byś uznała, że komentowanie jej niewłaściwego zachowania to brak tolerancji? Powiesz zaraz, że naga to co innego... A np. panna w kostiumie kąpielowym o tej porze roku w centrum handlowym? A uwierz niektóre panienki ubierają się w taki sposób, że dużo więcej im ubranie nie zakrywa niż taki strój kąpielowy.... I negowanie takiego ubioru ma byś czymś złym? Dla mnie każda okoliczność ma swoje niepisane zasady. Na rozmowę kwalifikacyjną w takich leginsach byś raczej nie przyszła? Czemu? Czyżby wszyscy pracodawcy byli nietolerancyjni? Są niepisane zasady, dress code, który ludzie na poziomie znają i nie dyskutują na temat jego zasadności, bo to jest "oczywista oczywistość" w pewnych kręgach i kropka.

uspokój sie- to raz. mówimy o ubranych panienkach, a nie o gołych laskach pomykających po centrum handlowym, więc kto tu myli pojęcia? chodzi o jedną rzecz- jak swoim gadaniem cokolwiek zmienisz? bo wyśmiewanie sie z takich dziewczyn [nie każda ma gust] albo ogólne zwracanie uwagi nie prowadzi do niczego. jaki jest tego cel?nie chcesz- nie patrz. nie podoba się- olej to. Polska to dość zaściankowy kraj.. ten, kto był chociażby w Anglii / Skandynawii wie jak ludzie potrafią się odstrzelić. komu to przeszkadza..?
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 17:02   #68
anusiaa15
Rozeznanie
 
Avatar anusiaa15
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 795
Dot.: leginsy to nie spodnie

dzisiaj na mieście widziałam ze 3 dziewczyny ubrane w legginsy prześwitujące ,majtki całkiem im przebijały... dla mnie to jakaś masakra :0 nie mam nic przeciwko legginsom `nie prześwitującym` takim z grubej bawełny bądź takiego materiału który nie prześwituje ,np. jeansowe legginsy noszone do krótszej bluzki ale takich prześwitujących nigdy w życiu bym nie założyła.
__________________

anusiaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 17:16   #69
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
E tam tyłek na wierzchu, wielkie mi rzeczy. Największym problemem przy leginsach jest chyba efekt "camel toe" więc lepiej jednak miec z przodzu coś co zasłania te okolice.

Nie żebym się jakoś specjalnie dziwiła, w końcu wszystkie mamy to samo ale osobiście czułabym się skrępowana eksponując swoją cipkę lub patrząc na te cudowności u innych kobiet. Wolałabym żeby to zostało dla tz-tów.


Z tym, że camel toe niektóre mistrzynie osiągają nawet zwykłymi za ciasnymi dżinsami.
przy legginasach ?! moim zdaniem o to własnie łatwo przy jeansach a nie legginsach bo się czyni przy właśnie czymś obcisłym, sztywnym i za małym a nie przy rozciagliwym materiale..

w życiu nie widziałam takiego efektu przy noszeniu legginsów
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 17:37   #70
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: leginsy to nie spodnie

uważam, że kryjących legginsów nie należy przyrównywać do rajstop

jeśli ktoś nosi kryjące leggi, nie świeci przy tym majtkami, to dlaczego ma ich nie nosić? bo widać mu tyłek? w obcisłych rurkach też widać tyłek i co z tego? jakoś nikt sie nie burzy

prześwitujące legginsy to inna bajka, nie sądzę, aby ich amatorki wiedziały jak śmiesznie w nich wyglądają, zapewne nieświadomie świecą majtkami i tu jest ten ból: nie przejrzą się w lustrze przed wyjściem z domu, nie sprawdzą, że materiał przebija

poza tym, jak wyżej wspomniała Little miau miau, bardziej razi mnie efekt camel toe

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
przy legginasach ?! moim zdaniem o to własnie łatwo przy jeansach a nie legginsach bo się czyni przy właśnie czymś obcisłym, sztywnym i za małym a nie przy rozciagliwym materiale..

w życiu nie widziałam takiego efektu przy noszeniu legginsów
poważnie? mówisz i masz

__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 17:45   #71
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
poza tym, jak wyżej wspomniała Little miau miau, bardziej razi mnie efekt camel toe


poważnie? mówisz i masz

O nie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 17:49   #72
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
ja na to mówie " wieczna ekstaza "



porafisz czytac ze zrozumieniem ?

Sory, ale kto ty jesteś, że tak do mnie piszesz?
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:12   #73
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
uważam, że kryjących legginsów nie należy przyrównywać do rajstop

jeśli ktoś nosi kryjące leggi, nie świeci przy tym majtkami, to dlaczego ma ich nie nosić? bo widać mu tyłek? w obcisłych rurkach też widać tyłek i co z tego? jakoś nikt sie nie burzy

prześwitujące legginsy to inna bajka, nie sądzę, aby ich amatorki wiedziały jak śmiesznie w nich wyglądają, zapewne nieświadomie świecą majtkami i tu jest ten ból: nie przejrzą się w lustrze przed wyjściem z domu, nie sprawdzą, że materiał przebija

poza tym, jak wyżej wspomniała Little miau miau, bardziej razi mnie efekt camel toe


poważnie? mówisz i masz


zabiłaś mnie ;D nie pkazuj mi takich rzeczy z wieczora

a serio.. tak na codzień nikogo "tak" nie widziałam..
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 20:07   #74
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
zabiłaś mnie ;D nie pkazuj mi takich rzeczy z wieczora

a serio.. tak na codzień nikogo "tak" nie widziałam..
haha, no musialam Was "uświadomić"

ja również nikogo nie widzialam w leggach i krotkiej bluce
choc dzis na miasteczku akademickim troche sie zdziwilam, zobaczylam naprawde duzo baaaardzo krotkich rozkloszowanych spodniczek
i (zeby nie bylo off top), jedne leggi przeswitujace 3/4 z koronką, jakies fioletowe, nie spodobaly mi sie
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:31   #75
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: leginsy to nie spodnie

A ja się tylko zastanawiam jakie wy macie c... , skoro robi się wam ten camel toe Nie rozumiem, mam jedne leginsy (szkoda, ze tylko do chodzenia po domu) i nie wyobrażam sobie w ogóle żeby leginsy (cczy cokolwiek innego) mi się wrzynało.
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:42   #76
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: leginsy to nie spodnie

nutka LOL
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:47   #77
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez nutka22 Pokaż wiadomość
A ja się tylko zastanawiam jakie wy macie c... , skoro robi się wam ten camel toe Nie rozumiem, mam jedne leginsy (szkoda, ze tylko do chodzenia po domu) i nie wyobrażam sobie w ogóle żeby leginsy (cczy cokolwiek innego) mi się wrzynało.

No nie wiem, legginsy nie muszą byc za ciasne żeby cokolwiek było widac. Po prostu przez to, że są miękkie i przylegające - eksponują kształty. Często widac np jak ktoś ma ciut za małe figi - przez legginsy widac pręgi w połowie tyłka A przód...no cóż ja widuję na żywo takie przypadki. Może miękka bielizna plus miękkie bawełniane legi = camel toe?

Nie wiem, nie przeprowadzałam stosownych badań ani nankiety na ten temat
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:50   #78
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: leginsy to nie spodnie

W ;przezroczystych legginsach i krotkiej bluzce nikogo nie widzialam. A moze po prostu nie zwrocilam uwagi.
Co do nie-przezroczystych legginsow i krotszej bluzki - jasne, czemu nie? Jezeli ktos ma w porzadku tylek i ogolnie wyglada to ok, to nie widze przeciwwskazan. Moze nie wszedzie taki stroj sie nadaje, do szkoly czy na uczelnie, ale przykladowo, ostatnio na impreze poszlam w legginsach czarnych cos a'la latexy, ale tylko lekko blyszczace, bluzka czarna ledwo za tylek, a i tak sie podwijala do gory, czarne kozaki z fredzlami do kolan, kardigan czarny krotki + czarny kapelusz, wygladalam b. dobrze, mimo ze momentami mialam tylek osloniety tlyko obcislymi legginsami Zalezy od okazji, naprawde, w roznych miejscach rozne stroje wygladaja roznie
meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 09:36   #79
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez nutka22 Pokaż wiadomość
A ja się tylko zastanawiam jakie wy macie c... , skoro robi się wam ten camel toe Nie rozumiem, mam jedne leginsy (szkoda, ze tylko do chodzenia po domu) i nie wyobrażam sobie w ogóle żeby leginsy (cczy cokolwiek innego) mi się wrzynało.

LOOOOL
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 10:07   #80
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez nutka22 Pokaż wiadomość
A ja się tylko zastanawiam jakie wy macie c... , skoro robi się wam ten camel toe Nie rozumiem, mam jedne leginsy (szkoda, ze tylko do chodzenia po domu) i nie wyobrażam sobie w ogóle żeby leginsy (cczy cokolwiek innego) mi się wrzynało.
Cytat:
Napisane przez LaLaRe Pokaż wiadomość
LOOOOL
to smao pomyślałam...

poza tym mistrzu kulturalnej wypowiedzi znaczy się nutko to kto ci powiedział, że NAM sie robi ?! poblemy z czytaniem ?
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 10:26   #81
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: leginsy to nie spodnie

problem camel toe zostal ladnie pokazany w filmie weather man z nicolasem cage'em polecam!
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 10:39   #82
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
problem camel toe zostal ladnie pokazany w filmie weather man z nicolasem cage'em polecam!
oj pamietam ta scene swoją drogą film sam w sobie bardzo mi się podobał i także polecam

biedna mała ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 11:22   #83
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: leginsy to nie spodnie

ja też parę razy widziałam dziwne ubiory z legginsami w roli głównej.. co mnie się rzuciło -że majtki trochę się wżynają w skórę niektórym.. a na to zakładają legginsy..i to jakoś.. mało sympatycznie wyglądało.

ale widziałam sierpniu kobietę która miała.. jak dla mnie getry, nie legginsy..czarne, matowe, nic nie prześwitywało, do tego miała taką bluzeczkę z prostym dekoltem i śliczną marynareczkę do tego. taką zwężaną w talii i przy biodrach tak się lekko rozchodziła. zakrywała prawie całą pupę. marnie mi idzie opisywanie ubioru, ale wyglądało to bardzo ładnie : )
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 19:44   #84
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: leginsy to nie spodnie

Jejku jaka zacięta dyskusja. Przeczytałam po łebkach bo też zauważyłam, że leginnsy + t-shirt stały się popularne, ale niektóre z Was wg. mnie dramatyzują. Po co aż tak koncentrować się na tym jak inni ludzie się ubierają ? Lepiej cieszyć się swoim stylem. No chyba, że fajniej jest sobie pogderać i powklejać fotki-wpadki. Laski, które chcą się ubierać w legginsy + coś tam i tak będą się tak nosić.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 21:26   #85
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: leginsy to nie spodnie

tak to prawda, po co sie przejmowac ale w sumie dzieki takim opiniom bedziemy wyczulone na niektore bledy, owocujace posmiewiskiem
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 22:10   #86
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: leginsy to nie spodnie

Jeżeli legginsy są kryjące, to jedyne co mnie razi, to zakładanie do nich spódnic/sukienek.
Przecież legginsy to nie rajstopy.
Uwielbiam legginsy i w sumie zawsze noszę je do tunik albo do bluzek 'do połowy tyłka', ale zawsze najpier upewniam się, czy nie prześwitują .
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 09:48   #87
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: leginsy to nie spodnie

ja tez nie znosze takich kombinacji. nawet u szczuplych osob to dla mnie zwyczajnie nieapetyczne. ja sama nosze kryjace legginsy ale ZAWSZE zakladam tunike, ktora zakrywa mi caly tylek i kilka cm nizej nawet siega. a i tak srednio sie czuje bo wydaje mi sie ze jest za krotka...

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
E tam tyłek na wierzchu, wielkie mi rzeczy. Największym problemem przy leginsach jest chyba efekt "camel toe" więc lepiej jednak miec z przodzu coś co zasłania te okolice.

Nie żebym się jakoś specjalnie dziwiła, w końcu wszystkie mamy to samo ale osobiście czułabym się skrępowana eksponując swoją cipkę lub patrząc na te cudowności u innych kobiet. Wolałabym żeby to zostało dla tz-tów.


Z tym, że camel toe niektóre mistrzynie osiągają nawet zwykłymi za ciasnymi dżinsami.
o rany!! nic mi nie mow mojaznajoma jest powiedzmy sobie przy kosci i czy zalozy dzinsy czy spodnie z materialu zawsze to samo. az mi sie niedobrze robi. ja nie wiem czy ludzie nia maja lustra i tego nie widza?
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 09:56   #88
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: leginsy to nie spodnie

ja widziałam faceta w Leginsach i dresowej górze.... no cement O_O'
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 10:00   #89
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
Jeżeli legginsy są kryjące, to jedyne co mnie razi, to zakładanie do nich spódnic/sukienek.
Przecież legginsy to nie rajstopy.
Uwielbiam legginsy i w sumie zawsze noszę je do tunik albo do bluzek 'do połowy tyłka', ale zawsze najpier upewniam się, czy nie prześwitują .
a co cie w tym razi ? ja noszę grube leggi jako rajstopy właśnie, nosze do kozaków tak że koniec końców nie widac że to leggi a za to sa o niebo cieplejsze i wygodniejsze niz zwykle rajty bo sie nie zsuwaja, maja 120 den i jestem pewna, że jak nie powiem, ze to leggi to nikt nie wpadnie na taki pomysl bo zwyczajnie nie ma jak tego odroznic
swoja droga przestalam nosic bawelniane bo czy placilam za nie 10zł czy 50zł to i tak się rozpruwały na szwach co mnie przyrpawialo o pasje


btw - mnie bardziej od camel toe obrzydza meska wersja.. matko nie ma to jak wszystkie meskie rzeczy wywalone z powodu za ciasnych w kroku spodni ;/ mam kumpla na roku ktory sie w takich spodniach lubuje i po prostu zgroza
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 10:05   #90
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: leginsy to nie spodnie

Nie przesadzajmy. Są leginsy i "leginsy".
Te kryjące jak najbardziej można nosić do tunik, sukienek czy dłuższych bluzek. W ciekawych stylizacjach naprawdę fajnie to wygląda.
Gorzej rzecz się ma z prześwitującymi rajstopami, które udają leginsy. To faktycznie dobrze nie wygląda.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.