szary długi sweter- gdzie znaleźć? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 15:52   #31
Gwiazdka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 604
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
dziewvzyny- wszezdzie ja swojego zaczelam szukac 2 tyg temu. bylam praktycznie w kazdym sklepie: zara, cameiu, orsay, new yorkercubus, reserved, H&M, reporter, top secret... no w kazdej z tych bardziej znanych suieciowek... wtedy nie w kazdym mieli, ale teraz są juz w kazdym sklepie. ceny wahaja sie od 59 do 129 zł (mniej wiecej.) spodobaly mi sie w zarze (ale na trf) i w cubusie, ale glupio na mnie lezaly. w new yorker sa z kokardeczkami przy kieszonkach, ale nie bylo na mnie rozmiaru. 3 rodzaje są w cubusie od grubych po cienkie.

przymierzalam kazdy i powiem wam tak: dzis w tesco znalazlam z F&F za 56 zł (jedna dziewcvzyna tu pisala o nim) i niczym sie nie rozni od tego z cubusa za 129 zł i z zary za 99 zł!!! (poza paskiem, ktorego nie trzeba nosic przeciez...) no i go kupilam, jest mily w dotyku, wyglada ok, kolor szary jasn, "mysi". Jak chjcecie, to moge zrobic fotki i wkleic. zobaczymy jkak sie bedzie sprawował.

warto je sobie obejrzec, traz ciuszki z F&F niczym nie odbiegaja od tych z "normalnych" sklepow (pisze w " " poniewaz wiele dziewczyn mysli, ze jak cos jest z tesco to jest to szajs, chinszczyzna, podroba i bog wie co jeszcze...a tak naprawde wsyztskie te ciuchy sa szyte w chinach lub na tajwanie tylko placimy dodatkowa kase za metki... a chyba nie o to chodzi?!)

i juz nie wspone ze ubrania z F&F sa pokazywane i polecane w avanti czy innych magazynach o modzie.

aha ten z bik bok ma kolezanka i mowila ze starsznie jej rzeczy oblazily nim i nie chce go nosic
jak możesz to zrób zdjecie może tez sie na niego skusze
Gwiazdka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 19:40   #32
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

ja poszukuje, ale troche krotszego, chyba ze dlugi bedzie dobrze lezal, mam dlugie raciczki i potrzebuje rekawa na 60 cm :P

biorac pod uwage znizke w cubusie rozgladalam sie za takim tam, ale cena 99 zl to przesada (ze znizka 69 to tez duzo w sumie), ale nie byl fajny w dotyku


ja sie rozejrze na bazarze i po "butikach" i Sh, albo moge podjechac tez do tesco skoro tak kusisz
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 21:36   #33
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

to jutro moge zmierzyc moj. jest milusi w dotyku. I zrobie dla was zdjecia.

a czemu masz znizki w cubusie??????? przez ta akcje avanti i hot??

krotsze gdzies widzialam... oj nie przypomne sobie, moze jutro to dam znac
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 08:01   #34
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

z C&A nie polecam, tandeta
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 08:57   #35
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

miezrylam sweterek rekaw od ramienia do konca ma 62 cm, a od oachy do konca ma 45 cm. dlugosc calego to 80 cm. (ja wzielam rozmiar 40.) pamietajcie tez o tym, ze one sie troszke rozciagają. jak je wylozyli w tresco to tez 40 mierzylam i rekawy byly ciasne, a teraz sa ok.

wklejam fotki, niestety robione zwykla cyfrówka wiec moze nie do konca oddaja "urok" tego sweterka. mi sie bardzo podoba.

dziewczyny jest problem z zaladowanuem wsyztskich fotek. na razie tylko taka:

Edytowane przez gosiaczek071
Czas edycji: 2010-05-31 o 13:56
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 09:04   #36
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

reszta zdjec.

Edytowane przez gosiaczek071
Czas edycji: 2010-05-31 o 13:56
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:23   #37
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

sweter fajny

a mam -30% bo sie zarejestrowalam i tym samym dostalam rabat w formie sms na wykorzystanie na dowolna rzecz do 8.11

forumki napisaly o tym. zagladaj do watku "znizkowego"
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 17:30   #38
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

oka dziex. aha ja z tgo paska co byl przy swetrze zrobilam kokardeczki i sie przymierzam aby je przyszyc do kieszonek lub "gdzies" ale troche ciezkie mi sie wydaja. obcielam te "szlufki" i nic nie widac,. sweterek dzis mialam na sobie, cieplutki i milutki chyba na jeszcze jeden w innym kolorze sie skusze
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 19:11   #39
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Wczoraj w housie widzialam sliczne długie sweterki zapiane na guziczki szare, fioletowe i taki lila róż chyba dzis pojde i go kupie idealny do legginsow moze imitowac sukienke nawet jak jest zapiety
A w jakiej cenie one były ?
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 22:42   #40
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
miezrylam sweterek rekaw od ramienia do konca ma 62 cm, a od oachy do konca ma 45 cm. dlugosc calego to 80 cm. (ja wzielam rozmiar 40.) pamietajcie tez o tym, ze one sie troszke rozciagają. jak je wylozyli w tresco to tez 40 mierzylam i rekawy byly ciasne, a teraz sa ok.

wklejam fotki, niestety robione zwykla cyfrówka wiec moze nie do konca oddaja "urok" tego sweterka. mi sie bardzo podoba.
Po Twoich fotkach powędrowałam jeszcze raz na ciuchy w Tesco i przymierzyłam tym razem szary sweterek. Leżał fajnie (oczywiście bez paska ), ale odcień szarości mi nie pasował Odwieszając go jeszcze raz przyjrzałam się czarnemu i tym sposobem odkryłam, że są 2 rodzaje tych sweterków. Jedne są mięciutkie i milutkie, jak ten szary właśnie, a inne takie cienkie i sztuczne w dotyku. I wcześniej mierzyłam taki sztuczny czarny, a teraz wzięłam z tych miłych i jest super Zwłaszcza, że teraz jest na nie promocja i są po 39,2zł Dziś dowieźli jeszcze zgniłozielone, nie powiem, też kuszą
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 17:55   #41
ludwikowa
Raczkowanie
 
Avatar ludwikowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 484
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

widziałam dzisiaj w hm i zarze.
ludwikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 09:32   #42
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Po Twoich fotkach powędrowałam jeszcze raz na ciuchy w Tesco i przymierzyłam tym razem szary sweterek. Leżał fajnie (oczywiście bez paska ), ale odcień szarości mi nie pasował Odwieszając go jeszcze raz przyjrzałam się czarnemu i tym sposobem odkryłam, że są 2 rodzaje tych sweterków. Jedne są mięciutkie i milutkie, jak ten szary właśnie, a inne takie cienkie i sztuczne w dotyku. I wcześniej mierzyłam taki sztuczny czarny, a teraz wzięłam z tych miłych i jest super Zwłaszcza, że teraz jest na nie promocja i są po 39,2zł Dziś dowieźli jeszcze zgniłozielone, nie powiem, też kuszą
a to sie wscieklam ja kupilam po 56 zł wrrr. tez wiedzalam ze sa 2 rodzaje, ale jakos zapomnialam napisac ja mam ten milutki. MI kolor szary odpowiada. Kupilam tez w cubusie czarny, ten ze sciagaczem. są po 99 zł ale skorzystalam z tej znizki na sms i zaplacilam 69 zł. jestem bardzo zadowolona, fajnie sie uklada, mozna nosic jako sukienkę.
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 09:36   #43
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

a powiecie dziewczyny jak komponujecie do tego reszte stroju ?
mi sie wydaje to troche babcinne i trzeba fajnie dobrac reszte zeby wygladalo interesujaco.
kupilam przed chwila taki malinowy w lumpie ale nie mam na niego pomysłu.
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 12:04   #44
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

ja ten czarny zalozylam do legginsow w panterke z vero mody, a pod spodem mialam czarna koszulkę ale tylko po to, zeby mi nie bylo zimno (spod swetra i tak nie bylo jej widac) i oficerjki na nogach, ale do botkow tez fajnie wyglada. a szary nosze do jansow rurek ciemny granat lub czarnych i do bluzki (kolor dowolny) albo ostatnio mialam tez pod swetrem taka dluga koszulę z cubusa z dlugimi rekawami i podwinelam rekawy razem z z rekawkiem od swetra (wiesz o co mi chodzi?) tak, ze rekawy od koszuli byly na widoku... o tak mniej wiecej (lepszej fotki na szybko nie znalazlam) http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1253028985.jpg mozna ddo tegfo zalozyc jakis fajny szal (ja lubie moj szal w panterke z hm) albo dlugi wisiorek lub korale... nie wyglada to babcinie absolutnie. Chociaz zalezy co sie komu podoba...


malinowy bym wyhaczyla chetnie... i to jeszze za grosze... mmm
jak zapniesz guziki to mozesz ten sweter nosic do kryjących rajstop- w dowolnym kolorze... pomyslow jest wiele...

aha mozna jeszcze sie spiac jakims paskiem w talii ale to raczej chudsze osoby, ja dziwnie wygladam. musisz poszukac na necie roznych inspiracji, mnostwo tego jest.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

http://mc-dusia.pinger.pl/p/3 poszperaj w blogu tej dziewczyny, jest tam kilka fajnych zdjkec z ktorych mozna cos "zgapic"

Edytowane przez gosiaczek071
Czas edycji: 2009-10-26 o 11:50
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 19:17   #45
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

Dzieki sliczne
nosze kilka takich szerszych i grubszych swetrów przewiazanych paskiem ale akurat przy takim kargidanie zupełnie mi to nie pasuje.
Jedyne co sensownego znalazłam dla mnieto to, co załączam w załączniku.
Moze ktos jeszcze cos podrzuci

http://i.pinger.pl/pgr497/d7ef0f8a002075734ae2cff2
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 19:58   #46
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

no to ja wlasnie tak mialam tylko rekawy podwinelam i mialam legginsy.
ale do rajtuz tez mierzylam i wyglada ok. chustke mam prawie taka sama.
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 07:34   #47
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

znalazłam jeszcze kilka fajnych stylizacji akurat z kolorem zblizonym do mojego, moze komus sie przyda
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:00   #48
_n_
Zadomowienie
 
Avatar _n_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

Cytat:
Napisane przez Czarna018 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam w C&A za 45zł jeden. Kupiłam szary i czerwony. Bardzo fajne. Ale niestety nie rozpinane...
wciągane? długie? szukam takiego granatowego właśnie miałabyś jakieś fotki

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
ja mam ten bik bok z ciuchlandu xD ciekawe po ile sa na allegro w ciuchlandzie co jakis czas wykladaja po 10 kazdego koloru-z metkami:P czyli nowe i zaplacilam ok 7zl:P
ale super ja czaiłam się na ten z bik bok z all - czarny. Ale jak przeczytałam Wasze opinie to nie zakupie

no a właśnie dziewczyny widziałyście gdzieś wciągany granatowy za pupe bez guziczków i kieszonek
__________________
Ze wszystkimi nie wygrasz,
ale przecież nie ze wszystkimi
jest sens walczyć.
_n_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 08:42   #49
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
znalazłam jeszcze kilka fajnych stylizacji akurat z kolorem zblizonym do mojego, moze komus sie przyda
auch piekny w takim razie... co wy za lupmy fajne macie, ze wykladaja tam nie dosc ze nowe, to jeszcze takie fajne... jakas "siecziowka" moze? jak KOLA?? w jakim miescie jesli mozna wiedziec??

bardzo fajne tezestrawy znalazlas...masz jakies xiekawe z czarnym i szarym??
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 12:01   #50
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

ja mieszkam pod gdańskiem, mam jeden lumpek ulubiony gdzie babka ma fajowe ciuchy a kolejki się ustawiają przed nim w dzien dostawy od rana ;D
Nie mam takich lumpkow gdzie kupuje za grosze, zazwyczaj kazda rzecz to 10-20 zł ale i tak to mniej niz w sklepie.

wlasnie ja zaczynam myslec ze szary najłatwiej zestawic ze wszystkim i ze chce miec szary, a ten moj buraczkowy jest taki dziwny, ciezko z czymkolwiek go połączyc ale moze mi sie uda nie wygladac w nim wiesniacko ;
masz tu kilka fotek
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 12:09   #51
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

c.d.
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 21:08   #52
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
ja mieszkam pod gdańskiem, mam jeden lumpek ulubiony gdzie babka ma fajowe ciuchy a kolejki się ustawiają przed nim w dzien dostawy od rana ;D
Nie mam takich lumpkow gdzie kupuje za grosze, zazwyczaj kazda rzecz to 10-20 zł ale i tak to mniej niz w sklepie.

wlasnie ja zaczynam myslec ze szary najłatwiej zestawic ze wszystkim i ze chce miec szary, a ten moj buraczkowy jest taki dziwny, ciezko z czymkolwiek go połączyc ale moze mi sie uda nie wygladac w nim wiesniacko ;
masz tu kilka fotek
złota kobita jestes dzieks. tylko wiesz co... wsyztskioe te propozycje są na chudsze dziewczyny, heh a ja niestety tak wygladalam jakies 6 lat temu no ale nie ejst zle i sweter dobrze mi sie nosi i jest jednym z moich ulubionych teraz.

na swoj malinowy nie narzekaj bo jeszzce sie ktos połasi na niego...np ja

gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 21:18   #53
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
ja mam ten bik bok z ciuchlandu xD ciekawe po ile sa na allegro w ciuchlandzie co jakis czas wykladaja po 10 kazdego koloru-z metkami:P czyli nowe i zaplacilam ok 7zl:P
A zdradzisz w którym to warszawskim lumpeksie?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 12:26   #54
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: szary długi sweter- gdzie znaleźć?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
ja ten czarny zalozylam do legginsow w panterke z vero mody, a pod spodem mialam czarna koszulkę ale tylko po to, zeby mi nie bylo zimno (spod swetra i tak nie bylo jej widac) i oficerjki na nogach, ale do botkow tez fajnie wyglada. a szary nosze do jansow rurek ciemny granat lub czarnych i do bluzki (kolor dowolny) albo ostatnio mialam tez pod swetrem taka dluga koszulę z cubusa z dlugimi rekawami i podwinelam rekawy razem z z rekawkiem od swetra (wiesz o co mi chodzi?) tak, ze rekawy od koszuli byly na widoku... o tak mniej wiecej (lepszej fotki na szybko nie znalazlam) http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1253028985.jpg mozna ddo tegfo zalozyc jakis fajny szal (ja lubie moj szal w panterke z hm) albo dlugi wisiorek lub korale... nie wyglada to babcinie absolutnie. Chociaz zalezy co sie komu podoba...

Świetnie musi to wyglądać z legginsami w panterkę- już mi się podoba.

Kurcze, tez muszę sobie kupić taki sweterek. Wczoraj byłam w Gdańsku i widziałam pełno wszędzie ;-). Tylko, że nie miałam czasu mierzyć, ale następnym razem sobie kupię .
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.