Studniówkowiczki 2010 :) cz III - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 19:05   #3511
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Lucka, ten brąz co farbowałaś włosy to Casting nr 400? Czy jakiś inny z L'oreala?
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:05   #3512
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
tylko 4, ale tez jakos bez polotu...


No ja juz wrocilam po korkach z polskiego Ktos na szafie wstawil zdjecie tej slubnej z ktorej szylam swoja sukienke i wyobrazcie sobie ze jakas wizazanka wylapala ze z tego modelu szylam ;p

A co do prezentow walentynkowych... Ja kiedys jak tż mial do mnie przyjsc i bylam sama w domu zostawilam mu drzwi otwarte i napisalam zeby sobie wszedl sam. I cala droge od przedpokoju do mojej sypialni wykleilam zoltymi karteczkami, na pierwszej bylo napisane Kocham Cię... A na nastepnych za co Tż sie cieszyl jak szalony, i doszedl po tych karteczkach do mojego pokoju a tam ja sobie juz na niego czekalam
nie pamietam dokladnie ile ich bylo, ale chyba 150


u mnie by nie przeszlo bo ja mam pokoj zaraz obok ganku wiec duzo by sie tych karteczek nie zmiescilo

no ciekawa jestem jak go przywitalas
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:05   #3513
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez MariannaB Pokaż wiadomość
jeśli tak ,to myślę ,że nie powinno być problemu ,ale możesz zasugerować fryzjerce by zrobiła Ci loki na wałki bo takie lepiej się 3mają przy pół upięciach a i oczywiście zgadzam się co do grzywki ,i większego tapiry nad czołem (rozbudowanie u góry wydłuży Ci krótką z natury twarz )
mam takie włosy.

http://ania9191.deviantart.com/art/Scream-94751047
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!



Edytowane przez Aneczka91
Czas edycji: 2010-01-18 o 19:12
Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:06   #3514
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

bunny91 Ja takie walentynki miałam w tamtym roku I było fantastycznie
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:07   #3515
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez MariannaB Pokaż wiadomość
Kochana nie rozpaczaj tylko jak nie chcesz na forum to dawaj foty na mejla maniuslbn@o2.pl to Ci podpowiem co możesz zrobić

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------



wiem ,że to popularne w tym roku i nie wiem jaki masz strój ale może jakiś delikatny kwiatek we ten kłosik wsadzić ale wsuwki (dzizas to naprawdę się pisze z tym u ?) z jakimiś kwiatuszkami ?
Już Ci wysłałam, jedna jest jeszcze z wakacji jak miałam boba a druga to jest aktualna
plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:10   #3516
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

to i ja sie pochwale

raz mi tż taka niespodzianke zrobil... nie pamietam czy to byla jakas okazja czy bez... zrobil mi taki pokaz slajdow naszych zdjec a wlasciwie taki filmik... i pododawal do nich takie fajne opisy.... ze mnie kocha, ze moja piekna, ze najukochansza dodal do nich takie "nasze" piosenki lzy mialam w oczach jak to ogladalam
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:10   #3517
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
W sumie przejżałam trochę wątek studniuwkowych fryzur na fryzjerskiej części wizażu, a resztę to po prostu wyszukiwanie grafiki w googlach ;p Ja tam jestem wybredna i dużo się już ich naoglądałam... W sumie to bardziej szukałam ppo ślubnych a nie wieczorowych...

A warkoczyki Ci wstawię jeszcze raz Bo to chyba było w poprzednimm wątku...

Teraz jestem na etapie szukania paznokci No nie wiem co na nich wymyśle...
dzięki może coś z tą 1 pomyślę, bo z moich włosów do ramion do niewiele da się zrobić..

z co do paznokci to ja się zdaję na kosmetyczkę, będą żelowe.. a dalej to już też weny nie mam.. jakiś frenchyk będzie..
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 19:10   #3518
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
tylko 4, ale tez jakos bez polotu...


No ja juz wrocilam po korkach z polskiego Ktos na szafie wstawil zdjecie tej slubnej z ktorej szylam swoja sukienke i wyobrazcie sobie ze jakas wizazanka wylapala ze z tego modelu szylam ;p

A co do prezentow walentynkowych... Ja kiedys jak tż mial do mnie przyjsc i bylam sama w domu zostawilam mu drzwi otwarte i napisalam zeby sobie wszedl sam. I cala droge od przedpokoju do mojej sypialni wykleilam zoltymi karteczkami, na pierwszej bylo napisane Kocham Cię... A na nastepnych za co Tż sie cieszyl jak szalony, i doszedl po tych karteczkach do mojego pokoju a tam ja sobie juz na niego czekalam
nie pamietam dokladnie ile ich bylo, ale chyba 150
ale super

ile bym dała żeby mój Tż choć raz miał jakiś zwariowany pomysł!!



Czytałam na wizażu że Tż którejs wizażanki rano o godzinie 4 bodajże przyszedł pod dom i wdrapał sie po drabinie pod jej okno i na oknie przyklejał serduszka i rano wstaje i taka niespodzianka
Ja bym sie popłakała ze szczęścia taka głupota a tak by cieszyła
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:14   #3519
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

dziewczyny jaki kolor paznokci pasuje do szarej sukienki?
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:15   #3520
shelby777
Raczkowanie
 
Avatar shelby777
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 195
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

heej studniowkowiczki
wkradlam sie tu nowa miedzy was chociaz juz jakis czas temu sledzilam watek
moja studniowka 30 stycznia
niecale dwa tyggg

pozdrawiaaam ;****
__________________

shelby777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:16   #3521
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość

Moze powiedz Tż że chcialabys sie czuć przy nim atrakcyjna i miło jest jakby powiedział cos milego na Twoj temat.. Mój jakby na mnie krzyknął to chyba byłby to jego ostatni głos do mnie


ehh faceci normalne nie znaja sie
Trochę go odmalowałam jak jakiegoś tyrana :p Czasem się zapomina po prostu ;/ Wkurza mnie to bo na początku naszej znajomości całkiem inaczej mnie traktował, teraz sprawia wrażenie jakby mu już nie zależało;/ koniec marudzenia;p


Ja TŻ na 18stkę kupiłam m.in. pendrive, i nagrałam na niego filmik w którym występowałam Tzn mówiłam mu życzenia i takie inne miłe rzeczy
__________________
Ty masz taki czar

Edytowane przez Xtase
Czas edycji: 2010-01-18 o 19:20
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 19:16   #3522
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Ja też cieszę się z każdej głupoty od TŻ Nawet jak mi powie, że mnie kocha i jaka jestem dla niego ważna to mam łzy w oczach... Ale ja już tak mam Nawet na komedii romantycznej potrafię się popłakać
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:16   #3523
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez MariannaB Pokaż wiadomość
wiem ,że to popularne w tym roku i nie wiem jaki masz strój ale może jakiś delikatny kwiatek we ten kłosik wsadzić ale wsuwki (dzizas to naprawdę się pisze z tym u ?) z jakimiś kwiatuszkami ?
sukienkę mam chabrową.. A co do wsuwek ( tez mi to u nie pasuje ;p) to na pewno jakieś ozdobne kupię tylko do tyłu.. bo ja chciałam nie na około głowy to tylko tył inny ( tak jak w załączniku) i wtedy na środku jakiś grzebyk i tylko po jednej stronie warkocz... Czy o już za wiele sie bd na tej głowie działo ??
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:17   #3524
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez shelby777 Pokaż wiadomość
heej studniowkowiczki
wkradlam sie tu nowa miedzy was chociaz juz jakis czas temu sledzilam watek
moja studniowka 30 stycznia
niecale dwa tyggg

pozdrawiaaam ;****
witam witam i miłej zabawy życzę
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:19   #3525
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Trochę go odmalowałam jak jakiegoś tyrana :p Czasem się zapomina po prostu ;/ Wkurza mnie to bo na początku naszej znajomości całkiem inaczej mnie traktowała, teraz sprawia wrażenie jakby mu już nie zależało;/ koniec marudzenia;p


Ja TŻ na 18stkę kupiłam m.in. pendrive, i nagrałam na niego filmik w którym występowałam Tzn mówiłam mu życzenia i takie inne miłe rzeczy
to u mnie na odwrót, bo Tż czasem mowi ze juz go chyba nie kocham jak kiedyś:P no ale myli się głęboko

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Ja też cieszę się z każdej głupoty od TŻ Nawet jak mi powie, że mnie kocha i jaka jestem dla niego ważna to mam łzy w oczach... Ale ja już tak mam Nawet na komedii romantycznej potrafię się popłakać
a ja jak rycze!! Boze na bajce nawet z Tż czasem jak oglądam film to tak płacze, że aż mi sie nos zatyka a Tż pyta skąd ja tyle łez biore

Ide sie kapac

i chyba od dzisiaj zaczne smarowanie balsamem, więc potem do mamy na łoże i niech smaruje mi plecy bo mam całe plecy gołe w sukience aż do tyłka wiec muszą byc równo opalone
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:21   #3526
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Do szarej sukienki proponuje srebrny frenczyk
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:22   #3527
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Do dziewczyn którym zbliżają sie urodziny Tż, mam jeszcze propozycje jako gratis do prezentu
Jak moj Tż miał urodziny to kupiłam w hurtowni normalny paragon fiskalny i napisałam na nim takie mega długie życzenia urodzinowe i z powrotem zwinęłam i kokardką obwiązałam Tż też miał frajde jak sobie rozwijał i czytał

Moge wysłac jak ktos chce te życzenia one zajmują całą strone a4 czcionką 10 wiec naprawde dużo tego
to ja poprosze!
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:22   #3528
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość

dlaczego nie wiesz?

nie martw sie tez mialam mega dola przed swoja... a wlasciwie kilka godzin przed... i nic mi sie nie chcialo... i powiem ci ze im wiecej jest zamieszania ze studniowka to ona sama jest tym bardziej udana
bo wiesz są sprawy na które nie mamy żadnego wpływu.. niestety... niby tż mówił że na 100% będzie ale ja wiem, że to nie jest takie proste i na sto to będę wiedziała przed samą studniówką.. więc czeka mnie conajmniej 2 tygodnie stresu
Pall pokaż te życzenia może kiedyś wykorzystam
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:22   #3529
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Mój TŻ boi się ze mną oglądać jakikolwiek film, bo wie czym to grozi Stwierdził, że nigdy więcej nie obejrzy ze mną Titanica, bo "nie lubi jak jestem smutna"
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 19:24   #3530
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

ooo titanica oglądam co roku i co roku rycze

______________________Zyc zenia___________________
Chciałbym życzyć Ci szczęścia w życiu osobistym, sukcesów na studiach, dobrego zdrowia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji ze szkoły, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego, miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z dzieci i wnuków, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w
historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Tobą, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, wyjazdu do Brukseli, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na
przyszłość, podzielnej uwagi i czterolistnej koniczyny.
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:28   #3531
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Pokaż wiadomość
bo wiesz są sprawy na które nie mamy żadnego wpływu.. niestety... niby tż mówił że na 100% będzie ale ja wiem, że to nie jest takie proste i na sto to będę wiedziała przed samą studniówką.. więc czeka mnie conajmniej 2 tygodnie stresu
Pall pokaż te życzenia może kiedyś wykorzystam

o kurcze a jesli nie bedzie mogl pojsc?
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:28   #3532
shelby777
Raczkowanie
 
Avatar shelby777
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 195
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

identycznie jak ja
i to zawsze w tym samym momencie zaczynam ;o i rycze juz do konca filmu .. :P
__________________

shelby777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:31   #3533
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Mój TŻ boi się ze mną oglądać jakikolwiek film, bo wie czym to grozi Stwierdził, że nigdy więcej nie obejrzy ze mną Titanica, bo "nie lubi jak jestem smutna"
haha mój też nie lubi ze mną oglądać ale to dlatego ze ja na każdym filmie potrafie zasnąć
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:32   #3534
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
o kurcze a jesli nie bedzie mogl pojsc?
nie wiem wtedy będę musiała wziąc kogoś na siłę... w ostateczności mnie kuzyn uratuje ale to nie będzie to samo studniówka popsuta jak nie będzie mógł
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:32   #3535
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Najsmutniejszy film jaki oglądałam to "siedem dusz" Niesamowite... Wszystkim mogę polecić
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:34   #3536
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Najsmutniejszy film jaki oglądałam to "siedem dusz" Niesamowite... Wszystkim mogę polecić
cudowny film muszę kiedyś tż namówić zeby go pooglądać razem
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:36   #3537
B3jbiCzQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 222
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

dziekuje Dziewczynki za pozytywne opinie o bucikach!
B3jbiCzQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:36   #3538
shelby777
Raczkowanie
 
Avatar shelby777
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 195
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Pokaż wiadomość
cudowny film muszę kiedyś tż namówić zeby go pooglądać razem


ojj zgadzam sie, przecudowny
__________________

shelby777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:37   #3539
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Pall swietny ten koszyk z cukierkami,tylko ze moj tż zabardzo nie przepada za slodyczami,chyba bym musiala mu taka krate piwa zrobic z tym balkonemale u mnie tez nigdy nie wypali bo mam dwa owczarki niemieckie na podworku
Xtase zadne z tych kolczykow mi sie nie podobaja Ale tż ździel po głowie bo piekna z ciebie dziewczyna i powinien to docenic
Ja na walentynki mam dla mojego tz ogromnego lizaka z napisem kocham Cie mial go dostac z jakiejs innej okazji ale był niegrzeczny i lizak sobie leży pod moim łozkiem
__________________
Że miłość może przegrać,to fakt z którym nie umiemy się pogodzić.
- Rabindranath Tagore
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:38   #3540
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

pokłóciłam się właśnie z tż... umówiliśmy się 2 godz. temu, że jutro po szkole idziemy kupić %% i parę innych rzeczy...
teraz coś mu napisałam o czymś, bo mi się przypomniało, a on mi pisze, że się nie spotkamy, bo musi dłużej w szkole zostać.. no kur** dopiero co mówił co innego i dowiedział się niby niedawno..? coś kręci i w ogóle, teraz mówi, że mam iść sama i kupić %%, a ja mówię, że dlaczego sama?? i jakbym się do niego nie odezwała, to nie raczyłby mi nic powiedzieć.. no co za ******* ale jestem zła, no odechciało mi się tych studniówek..
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.