Co z tym zrobić !?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-11, 13:23   #1
Astrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 9

Co z tym zrobić !?!


Witam wszystkich po raz pierwszy i proszę o poradę panią Grażynę i dziewczyny. Jakiś czas temu ufarbowałam włosy na ciemny blond (przy naturalnym popielatym blondzie). Niestety, kiedy farba się już częściowo wypłukała, włosy przybrały lekko rudawy odcień - czy jest jakiś sposób na zneutralizowanie tej rudości, inny niż ponowne farbowanie? Najchętniej wróciłabym do naturalnego koloru, a z tego co wiem jedyną możliwością jest czekanie aż włosy odrosną. Czy znacie może jakiś sposób na przetrwanie okresu odrostów, tak żeby nie szokować estetycznie otoczenia i nie czuć się jak zapuszczona/zaniedbana/nie mająca w domu lustra/nie znająca drogi do fryzjera(zakreśl dowolne)? Jak widać z powyższego moja czupryna składa się teraz z odrostów i lekko porudziałej reszty, ratujcie więc zanim stwierdzę, że nie mogę dłużej na to patrzeć i chwycę za nożyczki!
Zdesperowana i Debiutująca Na Wizażu
Astrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-12, 19:11   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Co z tym zrobić !?!

mozesz sprobowac dobrac kolor srodkiem tonujacym , czyli nietrwale farbujacym, ktory sie wypłukuje, ale daje ladny połsk, moze to zrobic fryzjer lub sama Ty, moze na KW znajdziesz opinie jakiegos srodka ze sklepowej półki pozdrawiam i witam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-12, 20:13   #3
Astrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 9
Re: Co z tym zrobić !?!

Bardzo dziękuję za powitanie i za radę. Tak chyba zrobię. A czy taki spłukujący się środek przykryje resztki starej farby? Z góry przepraszam że tak drążę, ale obawiam się jakiś szalonych efektów kolorystycznych.
Astrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-12, 21:00   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Co z tym zrobić !?!

powinien wyrownac kolor jezeli dobierzesz kolor, napewno musisz wybrac podobny nie jasniejszy
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-13, 17:33   #5
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
Re: Co z tym zrobić !?!

kiedyś sama miałam taki problem. muszę cię zmartwić ale preparaty zmywalne są zwykle w ciepłej tonacji (po wypłukaniu barwnika pozostaną żółtawe, miedziane refleksy). może powinnaś na początek spróbować ,, babcinej'' niebieskiej płukanki do włosów rozjaśnianych( ma taką Celia ).zneutralizuje to złoty odcień i nie zniszczy włosów. a skoro twój naturalny kolor to ciemny popiel powinnaś wygladać dobrze.
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-13, 17:33   #6
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
Re: Co z tym zrobić !?!

kiedyś sama miałam taki problem. muszę cię zmartwić ale preparaty zmywalne są zwykle w ciepłej tonacji (po wypłukaniu barwnika pozostaną żółtawe, miedziane refleksy). może powinnaś na początek spróbować ,, babcinej'' niebieskiej płukanki do włosów rozjaśnianych( ma taką Celia ).zneutralizuje to złoty odcień i nie zniszczy włosów. a skoro twój naturalny kolor to ciemny popiel powinnaś wygladać dobrze.
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-14, 12:55   #7
Astrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 9
Re: Co z tym zrobić !?!

Dziękuję za odpowiedż! Niestety potwierdziłaś moje obawy
Pożółkłe włosy to mój koszmar - będę próbowała z Celią, oby pomogła.
Astrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-14, 14:42   #8
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Co z tym zrobić !?!

wella robi też szampon(normalnie do mycia) o takim działaniu- regenal.skuteczny, bo używałam na problem, jakie opisujesz.jak za dużo się go nałoży, albo za długo będzie trzymać na włosach-robią się fioletowo-niebieskie. podobny specyfik, ale tańszy, produkuje też rossmann, podobno tak samo skuteczny.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-14, 14:49   #9
Astrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 9
Re: Co z tym zrobić !?!

No proszę - teraz mam aż nadmiar rozwiązań
Pięknie dziękuję wszystkim!
Astrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.