Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-06-23, 08:30   #2581
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

cześć dziewczynki

u mnie był trzydniowy rowerowy zastój bo długi weekend był intensywny ale w imprezki Zostało mi jeszcze 200km do pokonania żeby wyrobić na 500 km w czerwcu Także tydzień będę miała intensywny w jazdę żeby tylko pogoda była

aaaa i pierwsza zupa grzybowa była i to z prawdziwka i czerwonych kozaków z własnej działki
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 13:50   #2582
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki

u mnie był trzydniowy rowerowy zastój bo długi weekend był intensywny ale w imprezki Zostało mi jeszcze 200km do pokonania żeby wyrobić na 500 km w czerwcu Także tydzień będę miała intensywny w jazdę żeby tylko pogoda była

aaaa i pierwsza zupa grzybowa była i to z prawdziwka i czerwonych kozaków z własnej działki
U mnie tez zastoj...wow 500k- powodzenia
Ja na jutro sie zapisalam na wycieczke szosowke 57k z ta sama grupa co ostatnim razem tylko inna trasaWyjazd o 7 rano bo straszne upaly tutaj.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 18:29   #2583
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Zrobiłam dziś 40 km w 1 h 44 min czas rewelacja a trasa trudna bo prawie całą drogę pod wiatr
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 20:27   #2584
isabel mountain
Raczkowanie
 
Avatar isabel mountain
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kiece
Wiadomości: 99
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Jedyne zdjęcia jakie mogłabym dziś wrzucić to... zdjęcia śmieci w lesie które mijałam (((
masakra !
Kiedy ten lud się ogarnie???
co za ludzie...
__________________
http://bakcylove.pl/
isabel mountain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 03:59   #2585
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś 40 km w 1 h 44 min czas rewelacja a trasa trudna bo prawie całą drogę pod wiatr
Niezly czas
Ja dzisiaj jak zwykle rundka do pracy i zpowrotem czyli okolo 16k.Dodatkowo jeszcze w parku trampolin bylam i sie wyskakalam
Jutro wyprawa- bedzie okolo 10 osob

Cytat:
Napisane przez isabel mountain Pokaż wiadomość
Jedyne zdjęcia jakie mogłabym dziś wrzucić to... zdjęcia śmieci w lesie które mijałam (((
masakra !
Kiedy ten lud się ogarnie???
co za ludzie...
Tez tego nie pojmuje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 20:08   #2586
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja juz poZrobilismy 57k,przyszlo 11 osob.Jechalismy trasa nad rzeka co jakis czas wyskakiwaly z krzakow zajacePogoda idealna,wlozylam tym razem przewiewna bluzke z dlugim rekawem bo juz jestem niezle spalona sloncem mimo uzywania filtra.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (163,0 KB, 26 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 20:10   #2587
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

I jeszcze jedno.Nie mialam dzis czasu na zdjecia po jechalismy dosc szybko bo trasa gladka i bez gorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (138,1 KB, 18 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 19:38   #2588
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Chwale sieMoj goral stoi w garazu gotowy do jazdy,zaraz jade na pierwsza wycieczke
Pozatym posprzatalam garaz tak ze trzy rowery sie spokojnie mieszcza i na bank starczy miejsca na kolejny rower
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (105,2 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-06-25 o 19:41
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 19:49   #2589
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Wygląda super ta błyskawica
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 21:07   #2590
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Wygląda super ta błyskawica


Juz wrocilam,wszystko dobrze dziala tylko cos kierownica mi lata takze trzeba ja naprawic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (240,8 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-06-25 o 21:13
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 22:00   #2591
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Jesssu, CzarnyElf Ty to masz super te zdjecia no i ta żółta mazszyna

Ja dzisiaj nie pojechałam bo gościa miałam a po za tym gość uratował mnie od ulania przez deszcz bo ten padał
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 16:14   #2592
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
Jesssu, CzarnyElf Ty to masz super te zdjecia no i ta żółta mazszyna

Ja dzisiaj nie pojechałam bo gościa miałam a po za tym gość uratował mnie od ulania przez deszcz bo ten padał

No to fajny gosc
Kurcze widze ze caly czas zmienna pogoda w Polsce...
Ja dzisiaj zawoze gorala do serwisu bo nie mam pojecia co z ta kierownica
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 11:54   #2593
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ehhh, no i nie przejadę 500km w czerwcu bo zrobiłam tylko 400 km a dziś cały dzień pada może w lipcu mi się uda bo zapowiadają ładną pogodę

ale 400 km i tak nieźle mi wyszło po za tym miałam parę razy niezły czas więc rekompensuje mi to te brakujące 100 km

a w piątek się bardzo zapieniłam... pobrudziłam asfaltem moją nową koszulkę na rower Jechałam i akurat asfalt reperowali i mi się poprzyklejało do koszulki troszkę sprałam ale ja widzę te plamy tym bardziej że ona jaskrawo żółta
Ehh nerw łapie jak o tym pomyślę taka ładna no....

i jeszcze rower muszę dać do serwisu bo zaczął cosik bardziej rzęzić
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 14:21   #2594
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
ehhh, no i nie przejadę 500km w czerwcu bo zrobiłam tylko 400 km a dziś cały dzień pada może w lipcu mi się uda bo zapowiadają ładną pogodę

ale 400 km i tak nieźle mi wyszło po za tym miałam parę razy niezły czas więc rekompensuje mi to te brakujące 100 km

a w piątek się bardzo zapieniłam... pobrudziłam asfaltem moją nową koszulkę na rower Jechałam i akurat asfalt reperowali i mi się poprzyklejało do koszulki troszkę sprałam ale ja widzę te plamy tym bardziej że ona jaskrawo żółta
Ehh nerw łapie jak o tym pomyślę taka ładna no....

i jeszcze rower muszę dać do serwisu bo zaczął cosik bardziej rzęzić
Gratulacje 400k
To super ze w lipcu bedzie ladna pogoda- ja tez licze na to bo za 2 tygodnie wylot do Polski

Oj- niefajnie z ta koszulka- moze da sie jakos ja uratowac?
U mnie zastoj czyli zadnych dluzszych wypadow oprocz do pracy i po miescie ale we wtorek zapisalam sie na jazde po gorach
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:37   #2595
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

I ja witam

Ostatnio zaniedbalam watek z braku czasu, ale dostalam moj wymarzony rower Gianta tempt o tego , w weekend postaram sie wkleic zdjecie ze mna:
http://www.bikeman.pl/rower-gorski-d...14-p-2267.html

Jestem w szoku jaki jest lekki i poreczny , i jest to moj pierwszy rower z damskim siodelkiem

W weekend tak dalam czasu w lesie i na sciazkach przy urwiskach, ze mam braki skory na nogach i obolale kosci w tylku

andziasi gratulacje 400 km !!! Ja nie mam pojecia ile przejezdzam w miesiac, , musze w koncu zainstalowac sobie licznik , lezy sobie w szufladzie

CzarnyElf zazdroszcze wypadu i wypasiony rower, kolor zarabiasty i zawsze sie znajdzie miejsce na dodatkowy rower Mi marzy sie takze typowa kolarzówka
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 19:46   #2596
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Paula
Super rowerCzekam na zdjecia z Twoich tras

No mi tez brakuje kolarzowki i fat bike- wtedy juz bylabym zabezpieczona rowerowo na kazda pogode i rodzaj terenu

Ja dzisiaj na wyprawe w gory jade od 7 wieczorem do 9 bo upaly dochodza do 40 stopni i da sie jezdzic albo b wczesnie rano albo wieczorem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 21:36   #2597
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej

wchodzę na forum i pierwsze co widzę niesamowite zdjęcia CzanegoElfa, oczy szeroko się otwierają, a to zdjęcia, w realu musi być nieziemsko.
No i Elfowy rower piękny i do tego cudownie żółty mam nadzieję, że będzie Ci dobrze służył


mnie mało bo jak siędę wieczorem do kompa, to przeczytam wiadomości i padam. Ale oczywiście rower moja miłość nie nie zmiennie. Dzisiaj udało mi się przejechać 47km jestem z siebie dumna

niestety coś net mi muli i nie mogę nic załadować, postaram się jutro coś skombinować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1755.jpg (125,0 KB, 29 załadowań)
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 03:58   #2598
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Hej

wchodzę na forum i pierwsze co widzę niesamowite zdjęcia CzanegoElfa, oczy szeroko się otwierają, a to zdjęcia, w realu musi być nieziemsko.
No i Elfowy rower piękny i do tego cudownie żółty mam nadzieję, że będzie Ci dobrze służył


mnie mało bo jak siędę wieczorem do kompa, to przeczytam wiadomości i padam. Ale oczywiście rower moja miłość nie nie zmiennie. Dzisiaj udało mi się przejechać 47km jestem z siebie dumna

niestety coś net mi muli i nie mogę nic załadować, postaram się jutro coś skombinować
Hej
Milo Cie widziecNo i gratulacje 47kSuper zdjecie-czekam na wiecej

Dzisiaj mialam pierwsza wyprawe gorska zoltym rowerem i.....wysiadlam po pierwszej gorce.Troche brzuch mnie bolal juz od rana,mysle ze zjadlam za duzo winogron i chyba mi zaszkodzily.Juz przed jazda zaczely mnie oblewac gorace poty i zbieralo mi sie na wymioty.Na dodatek jeden uczestnik rajdu sie wyperfumowal b mocno i od tego podwojnie mi sie na wymioty zbieralo.Jeden chlopak ze mna zjechal z tej gorki i zadzwonilam po tz aby po mnie przyjechal.Takze pierwsza wyprawa nowym rowerem byla niezbyt udana no ale coz zrobic- powinnam sluchac swojego ciala i wogole nie jechac.No coz beda nastepne wyprawy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 12:00   #2599
Olivia_90
Przyczajenie
 
Avatar Olivia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 26
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej Dziewczyny!

Właśnie wróciłam do swojego rodzinnego miasta (wcześniej mieszkałam w Poznaniu - studia). Akurat w mojej okolicy jest dużo tras rowerowych do śmigania i pomyślałam sobie że szkoda czasu na siedzenie w domu, czas wskoczyć na rower
Tylko mam problem, nie wiem jak jeździć. Nie chcę, żeby moje ciało (zwłaszcza nogi) stało się mega umięśnione. Chcę przede wszystkim wysmuklić łydki i udka, ale nie wiem czy rower mi w tym pomoże. Dlatego zwracam się do Was o pomoc
Olivia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 16:03   #2600
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Olivia_90 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Właśnie wróciłam do swojego rodzinnego miasta (wcześniej mieszkałam w Poznaniu - studia). Akurat w mojej okolicy jest dużo tras rowerowych do śmigania i pomyślałam sobie że szkoda czasu na siedzenie w domu, czas wskoczyć na rower
Tylko mam problem, nie wiem jak jeździć. Nie chcę, żeby moje ciało (zwłaszcza nogi) stało się mega umięśnione. Chcę przede wszystkim wysmuklić łydki i udka, ale nie wiem czy rower mi w tym pomoże. Dlatego zwracam się do Was o pomoc
Czesc
Aby wysmuklic a niezbyt umiesnic najlepiej jezdzic dlugie dystanse z niskim obciazeniem(najnizsza przerzutka).Czyli np godzina lub wiecej dziennie po malych gorkach,szosie lub rekreacyjnie tak abys sie niezbyt zmeczyla.I zdrowa dieta do tego

Aby bardziej umiesnic odwrotnie- krotsze trasy z duzym obciazeniem ( najwyzsza przerzutka)i najlepiej po gorach i jezdzenie najszybciej jak mozna + dieta proteinowa.
Mi np zalezy raczej na umiesnieniu i ujedrnieniu wiec staram sie jezdzic wiecej po gorach z duzym obciazeniem.W sumie ja jezdze tak pol na pol,raz po szosie,raz po gorach i prawie codziennie plus zdrowa dieta(pije tez duzo ptoteinowych szejkow) i wielkich miesni nie mam tylko cialo sie ujedrnilo i mieszcze sie w ciuchy o rozmiar mniejsze.

Duzo jednak zalezy od Twojej budowy ciala ,diety i innych czynnikow.Ale nie martw sie- aby miec wielkie miesnie trzeba by chyba jezdzic non stop z b duzym obciazeniem lub wykonywac cwiczenia silowe.
Powodzenia

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-07-02 o 16:08
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 16:52   #2601
Olivia_90
Przyczajenie
 
Avatar Olivia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 26
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dziękuję za pomoc i rozwianie wszelkich wątpliwości
Z pewnością skorzystam z Twoich rad.
No i ruszam na rower :-D
Olivia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 18:09   #2602
kropkawkropke
Raczkowanie
 
Avatar kropkawkropke
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: stąd:)
Wiadomości: 124
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

hej dziewczynki, kupiłam rower i zaczynam swoją rowerową przygodę chcę, zeby była to część moich ćwiczeń odchudzających, a także droga do maksymalnego ograniczenia jazdy autem bo wiadomo - i zdrowie i oszczedność
po paru krótkich przejażdżkach zaobserwowałam poki co jedno - masa ludzi nie szanuje rowerzystow i ścieżek rowerowych - dosłownie co chwilę muszę omijać ludzi, którzy zamiast chodnikiem idą środkiem ścieżki i jeszcze się dziwią, że się na nich zadzwoni :O
kropkawkropke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-02, 19:01   #2603
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Olivia_90 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc i rozwianie wszelkich wątpliwości
Z pewnością skorzystam z Twoich rad.
No i ruszam na rower :-D

Super,no to czekamy na zdjecia i relacje z Twoich wypraw

Cytat:
Napisane przez kropkawkropke Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, kupiłam rower i zaczynam swoją rowerową przygodę chcę, zeby była to część moich ćwiczeń odchudzających, a także droga do maksymalnego ograniczenia jazdy autem bo wiadomo - i zdrowie i oszczedność
po paru krótkich przejażdżkach zaobserwowałam poki co jedno - masa ludzi nie szanuje rowerzystow i ścieżek rowerowych - dosłownie co chwilę muszę omijać ludzi, którzy zamiast chodnikiem idą środkiem ścieżki i jeszcze się dziwią, że się na nich zadzwoni :O
Super,gratuluje zakupu roweruA jakim jezdzisz?

Szkoda ze ludzie laza po tych sciezkach-moze byc to denerwujace.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 20:46   #2604
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

dzisiejszy wynik 33 km
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:13   #2605
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

hmmm, a cóż tu taki spokój? cisza?

ja śmigam dalej w środę zrobiłam 33 km uciekając całą drogę przed burzą hihi i w połowie drogi jak mi błysnął piorun przed oczami i zagrzmiało że aż ziemia zadrżała to byłam pewna że mnie dopadnie w tym lesie... nawet nie miałam gdzie się schować... ale nawet kropelka na mnie nie spadła przeszło gdzieś boczkiem i do domu wróciłam suchusieńka to się nazywa fart wczoraj burze nie dały mi pojeździć i dziś pewnie też się nie uda

ogólnie jako chętna na rower zostałam sama ... więc zakładam słuchawki na uszy i śmigam gdzie mnie poniesie. Każdy się dziwi jak mi się chce tak samej... a no chce bo jak szybko jadę to i tak nie myślę o gadaniu Dziewczyny od roweru wyobrażały sobie że bardzo pochudną jeżdżąc a jak nie widziały efektów to przestały a ja dla kondycji śmigam i przede wszystkim dlatego że lubię
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:26   #2606
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Spokoj i cisza bo wszystkie na rowerach
Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda zarabiasta , prawdziwe lato.

Ja w tym tygodniu nie mialam kiedy na rower i dlatego zaplanowalam sobie w niedziele trase 50 km, boje sie ze forma mi spadnie, ostatnie tygodnie jezdzilam regularnie a tu przerwa tyognodniowa, wiec musze odbic w niedziele
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:37   #2607
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

heh... może i dlatego ta cisza

u nas było pięknie przez kilka dni... zdążyłam spalić się na czekoladkę a od wczoraj burzowo ale myślę że będzie jeszcze pięknie

Paula07 nic się nie martw forma tak szybko nie słabnie też chciałbym dłuższą trasę zrobić w niedzielę ale wszystko wyjdzie w praniu ... czyli jaka pogoda, co z moim czasem itp.
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 12:07   #2608
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

U mnie niestety pogoda tragiczna, raz jest 40 stopni, raz pada cały dzień
Tak jak w deszcz jeszcze jestem w stanie iść na rower, tak w 40stopniowy upał ryzykować nie chcę
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 12:23   #2609
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
U mnie niestety pogoda tragiczna, raz jest 40 stopni, raz pada cały dzień
Tak jak w deszcz jeszcze jestem w stanie iść na rower, tak w 40stopniowy upał ryzykować nie chcę
no to ja jestem ciepłolubna i wolę w upał niż w deszcz właśnie w poniedziałek była masakra nie dość że gorąco to duszno i praktycznie zero wiatru a ja dałam czadu 30 km w tempie oczywiście prędziutkim, fakt że pewnie wyglądałam jak burak na twarzy ale nie przeszkadza mi to. Ja się bardzo dobrze czuję w upały więc na mnie nie robią wrażenia znaczy robią... bo wtedy nie wiem co wybrać leżenie plackiem czy rower
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 14:43   #2610
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

U mnie takie upaly ze sie jezdzic nie daChce deszcz
Oczywiscie jezdze ale bez dlugich dystansow- tylko do pracy,na zakupy itp
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.