farbowanie z jasnych na ciemne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-13, 13:54   #1
ira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 4

farbowanie z jasnych na ciemne?


często zmieniam kolor włosów.ostatnio miałam jasny blond,niestety teraz włosy nie chcą chwycić ciemnego koloru,farba,poprostu z nich 'spływa' przy każdym myciu wlosów.co mogę zrobić?czy teraz już cały czas będę musiała miec jasne włosy,czy po jakimś czasie farba sie przyjmie?mam mocne włosy,chociaż przez farbowanie na pewno się osłabiły,ale nadal są lśniące i miękkie,więc co może być powodem 'nie chwytania' farby? jeśli ktoś zna dobrego i w miarę niedrogiego fryzjera stylistę w Poznaniu to proszę o adres.z góry dzięki
ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 14:41   #2
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: farbowanie z jasnych na ciemne?

drogo Iro
napewno chcesz miec ciemne włoski? ciemny kolor postarza i trudno sie go pozbyc!
moze zle aplikujesz farby? co do fryzjera był tu nie tak dawno watek o najlepszych fryzjerach... poszukaj w archiwum napewno znajdziesz. niestety nie znam sie na poznanskich fryzjerach.
pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 18:47   #3
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
Re: farbowanie z jasnych na ciemne?

ja mialam dokładnie 2 lata temu identyczny problem. farba nawet najwyzszej jakości spływała mi z wlosów wczesniej farbowanych na blond. po kilkakrotnym tlenieniu włosów łuska nie jest wstanie sie domknąc, a przez to zatrzymać nowego koloru (ciemniejszego). mi pomogły szampony kolor. (np. casting).za ktoryms razem (2,3) włosy podchwyciły'' kolor i zyskały na połysku. szmp.kolor. w przeciwnosci do farb nie otwierają łuski włosa a jedynie je powlekają kolorem. a tak pozatym zainwestuj w dobre odżywki do włosów. powodzenia!
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 21:05   #4
aleksandrawojcieszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 57
Re: farbowanie z jasnych na ciemne?

a ja zafarbowałam bardzo jasny blond na jasny szatyn zwykłą farba za 12 zł, ale nie radze tego robić, szczególnie w domu. teraz mam zniszczone włosy i muszę czekac az mi odrosną naturalne, żeby zrobić sobie jakiś łady balejaż. żaden fryzjer nie chce się podjąc farbowania moich włosów bo po tym co im zafundowałam efektu nie można przewidzieć a poza tym rzeczywiście ciemny postarza, ja wyglądam w nim źle a mam jasną cerę i oczy.
aleksandrawojcieszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 23:00   #5
ira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 4
Re: farbowanie z jasnych na ciemne?

dzięki poszukam w archiwum jak dla mnie ciemny kolor wyostrza rysy i sprawia,że twarz jest wyraźniejsza a o to mi chodzi.
ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 23:05   #6
ira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 4
Re: farbowanie z jasnych na ciemne?

no raz próbowałam szamponu ale on zmył się najszybciej-po 1 myciu.a farba jednak trzyma mocniejszy odcień trochę dłużej,ale też się zmywa.odżywek używam i mam nadzieję,że może trochę pomogą.tzn ogólnie kolor jakiś jest na tych włosach ale nie taki jak powinien,najgorsze jest to że na odrostach widać jaki powinien być kolor i on się trzyma a reszta włosków blednie.no nic dzięki za info.czyli odżywki i czekanie to mi pozostało
ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 20:36   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: farbowanie z jasnych na ciemne?

wlosy nalezy poddac zabiegowi pigmentacji, ale to potrafi tylko dobbry fryzjer, pisalam juz tu o tym bardzo duzo poszukaj w watku pigmentacja wlosow
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-14, 20:45   #8
ira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 4
Re: farbowanie z jasnych na ciemne?

bardzo dziękuję.już szukam
ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.