Proooszę,pomóżcie mi dobrać kolor..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 18:09   #1
aanetaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3

Proooszę,pomóżcie mi dobrać kolor.....


Witam.W chwili obecnej na mojej głowie są dwa kolory-5cm odrost w moim naturalnym kolorze może średni,może ciemny blond,a reszta jasny rozjaśniany blond(dwa razy robiłam pasemka,aż w końcu włosy zlały się w jeden kolor).
Po pierwsze chcę się obciąć na (prawie) krótko,tzn.z dłuższą grzywką na bok,a po drugie chcę przyciemnić kolor.Marzy mi się chłodny odcień blondu.Kiedyś farbowałam się Recital Preference Popielaty blond,ale wyszedł brąz,nawet nie był chłodny.Castingiem ciemny blond-wyszedł bardzo ciemny brąz-jak cień człowieka wyglądałam.
Myślałam o Excell 10' 7.0 ciemny blond,bo ciemny lodowy blond 7.13 jest cieplejszy i miałabym pewnie włosy z miedzianym połyskiem.Muszę mieć odcień chłodny,nie za ciemny..
Może któraś z Was miała podobny problem?Chciałabym w końcu coś zmienić,bo to ciągłe rozjaśnianie zniszczyło mi włosy.A jak widzę moje odrosty,to widzę błyszczące włosy,które chcę mieć.Chyba,że odcierpieć i wrócić do naturalnego,co?


Edytowane przez aanetaa27
Czas edycji: 2010-10-06 o 18:11
aanetaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.