Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-21, 07:27   #331
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Oby Tż się tym nie przejmował, bo ja pewnie bym ryczała miesiąc przed.A ile osób macie zaproszonych? Bo jak na razie to mało wam odmówiło Oby tak dalej zostało.

Dzień dobry w pierwszy dzień wiosny! Niestety u nas pogoda mało wiosenna. Strasznie nie chce mi się jechać do pracy, ale jeszcze tylko 2 tygodnie i kurs, a zaraz potem święta, krótko praca i majówka Także odpocznę od tej chorej atmosfery w gabinecie.
A w ogóle wymyśliliśmy z Tż, ze jedziemy na majówkę do Słowenii Od nas to tylko 12 godzin jazdy, a kraj jest piękny i niedrogi. Po drodze skoczymy do Wiednia, a na koniec planujemy relaks na włoskim wybrzeżu Już nie mogę się doczekać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Wstępnie było 153 osoby (łącznie z usługodawcami i nami) i odmówiło nam te 15 osób, ale jeszcze 4 są pod znakiem zapytania tak liczę ze do 130 się zamkniemy

Majka zapomniałam pochwalić bardzo ładne obrączki



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 07:30   #332
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Wiolka a jak jesteście umówieniu z tym kierowca ? O danej godzinie przyjeżdża czy jak ? jaki koszt macie za takiego busa jeśli mogę zapytać ?
Mariamarysienka my mieliśmy jechać w zeszle wakacje do Słowenii piękny kraj !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Oczywiście nic z tego nie wyszło ,bo auto daliśmy na jakieś wygluszania itd i miało trwać tydzień a trwało ponad dwa .także niestety .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 07:34   #333
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Oby Tż się tym nie przejmował, bo ja pewnie bym ryczała miesiąc przed.A ile osób macie zaproszonych? Bo jak na razie to mało wam odmówiło Oby tak dalej zostało.

Dzień dobry w pierwszy dzień wiosny! Niestety u nas pogoda mało wiosenna. Strasznie nie chce mi się jechać do pracy, ale jeszcze tylko 2 tygodnie i kurs, a zaraz potem święta, krótko praca i majówka Także odpocznę od tej chorej atmosfery w gabinecie.
A w ogóle wymyśliliśmy z Tż, ze jedziemy na majówkę do Słowenii Od nas to tylko 12 godzin jazdy, a kraj jest piękny i niedrogi. Po drodze skoczymy do Wiednia, a na koniec planujemy relaks na włoskim wybrzeżu Już nie mogę się doczekać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Super plan na majówkę my narazie nie mysleliśmy nad niczym bo trzeba oszczędzać $$.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 08:02   #334
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My też na majówkę nigdzie nie wyjeżdżamy bo za tydzień i za miesiąc mamy 2 wyjazdy weekendowe z zaproszeniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 08:10   #335
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzien dobry

Maria zazdro!

Na święta jedynie niedzielę i poniedziałek mam wolne, a po święcie od razu na 6:/ w ogóle beznadziejny grafik na kwiecień,na majówkę nie mam co liczyć, żeby jeden dzień wolny się trafił to będzie dobrze... no ale nic, byle na ślub coś dostać.

Piję kawkę, wskakuję na matę, trochę relaksu i do pracy,byle szybko zleciało...
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 08:12   #336
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Panny Młode 2019 cz. 7

Zazdro Wiednia chciałabym pojechać po ślubie na 2-3 dni, ale nie wiem czy Amsterdam jednak nie zwycięży. Ale kiedyś na pewno pojedziemy

Na majówkę też się raczej nie wybieramy, szkoda kasy. Ledwo co opłaciliśmy schody, a tu wpadło nam 2000 rachunku za gaz, do tego niespodziewany wydatek zdrowotny na być może kilkanaście tysięcy. Jestem załamana, jeszcze na samochód będę musiała wyskoczyć z kilku tysi nie wiem jak my odłożymy na wesele teraz to jeszcze jakoś idzie, bo te wydatki sie rozkładają na poszczególne miesiące, ale jak potem w sierpniu trzeba będzie zapłacić za sale i usługodawców, to będzie ciężko... a przed nami jeszcze kuchnia i urządzanie sypialni, garderoba, druga łazienka do wykończenia...

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2019-03-21 o 08:14
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 08:40   #337
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Z trudem zapisałam się do fryzjera przed świętami, chcę je trochę podciąć i nałożyć jakiś kolor, oby było ok to wtedy z tydzień przed ślubem też się zapisze
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 08:45   #338
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Zazdro Wiednia chciałabym pojechać po ślubie na 2-3 dni, ale nie wiem czy Amsterdam jednak nie zwycięży. Ale kiedyś na pewno pojedziemy

Na majówkę też się raczej nie wybieramy, szkoda kasy. Ledwo co opłaciliśmy schody, a tu wpadło nam 2000 rachunku za gaz, do tego niespodziewany wydatek zdrowotny na być może kilkanaście tysięcy. Jestem załamana, jeszcze na samochód będę musiała wyskoczyć z kilku tysi nie wiem jak my odłożymy na wesele teraz to jeszcze jakoś idzie, bo te wydatki sie rozkładają na poszczególne miesiące, ale jak potem w sierpniu trzeba będzie zapłacić za sale i usługodawców, to będzie ciężko... a przed nami jeszcze kuchnia i urządzanie sypialni, garderoba, druga łazienka do wykończenia...
Ja za to mega Ci zazdroszczę urządzania własnego domu Bardzo bym chciała po ślubie zamieszkać we własnym domu, a nie dość że jeszcze 3 miesiące będę musiała się męczyć u rodziców, to później czeka nas pewnie beznadziejne służbowe mieszkanie i dopiero kupno czegoś własnego.

Mam nadzieję, że ten wyjazd wypali, ale żeby tak się stało musimy się mocno spiąć z zaproszeniami. Okazało się, że Tż ma służbę w poniedziałek wielkanocny A w święta planowaliśmy jechać do jego rodziny na Podkarpaciu. To jest bardzo bliska rodzina, dziadkowie, chrzestna i rodzeństwo cioteczne, więc nie wchodzi w grę wysłanie pocztą. Przez to będziemy musieli jeden weekend poświęcić na jazdę tam. Dodatkowo Tż ma służbę w przyszłą niedzielę, więc nie przyjedzie na weekend. Ogólnie lekko się podłamałam, bo zostały nam tak naprawdę 4 weekendy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:18   #339
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

Nie straszcie z tymi zaproszeniami... my mamy jakieś 120 osób do zaproszenia i jak dużo odmówi to będzie pusto do tej pory o tym w ogóle nie myslałam


Wracając do tematu butów, wczoraj nad tym długo myślałam i wstępnie pójdę w tych butach co mam, ale w razie W znajdę jakieś niższe na zmianę chyba mam czas do końca czerwca, na pierwszą przymiarkę muszę mieć ze sobą buty, zapytam jakby to miało wyglądać, gdybym chciała na początku mieć te co mam (one mają bodajże 8cm) a potem zmienić na niższe 5-6 cm pewnie. Niby niewielka różnica, ale jednak stopa odczuje ulgę


Za tydzień odbieramy mieszkanie co prawda wiemy, że nie zrobili tego co mieli zrobić, ale nie możemy tego wiecznie odkładać, skoro i tak oni się za to nie zabrali (pierwszy odbiór mieliśmy pod koniec stycznia, drugi pod koniec lutego) i tak jak przy pierwszym odbiorze mieli całą listę rzeczy do poprawienia tak niektóre nadal nie ruszone a my nie możemy sobie pozwolić na odkładanie tego w nieskończoność, bo nie dość, że wynajmujemy i musimy za to przecież płacić niemałe pieniądze, to jeszcze zaraz zacznie się sezon i nasz budowlaniec nie będzie już miał czasu


Wczoraj przyszło jakieś awizo, chyba jedna z ozdób do włosów
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:18   #340
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej Dziewczyny! Witam się z łóżka, jednak się zdecydowałam na te 2 dni l4 i wypoczywam.

Majka piękne obrączki!

U nas z 180 osób liczę na 120, ale zobaczymy jak będzie. Na sali nie ma limitu osób, więc przynajmniej tym się nie stresujemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:24   #341
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Witam się z łóżka, jednak się zdecydowałam na te 2 dni l4 i wypoczywam.

Majka piękne obrączki!

U nas z 180 osób liczę na 120, ale zobaczymy jak będzie. Na sali nie ma limitu osób, więc przynajmniej tym się nie stresujemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To o tyle dobrze,że nie macie limitu. U nas minimum 150 osób, ale mam nadzieję,że tyle będzie, już nie chodzi o kasę,a sala będzie wyglądała na pustą.
Jestem dobrej myśli, chociaż jak liczyłam tutaj z okolicy już mi 12 osób odpada z góry,bo a to choroba, żałoby itp... od Tżta ci z daleka też nie przyjadą..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 09:32   #342
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Wiolka a jak jesteście umówieniu z tym kierowca ? O danej godzinie przyjeżdża czy jak ? jaki koszt macie za takiego busa jeśli mogę zapytać ?
Mariamarysienka my mieliśmy jechać w zeszle wakacje do Słowenii piękny kraj !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Oczywiście nic z tego nie wyszło ,bo auto daliśmy na jakieś wygluszania itd i miało trwać tydzień a trwało ponad dwa .także niestety .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pożyczamy busa (jeszcze nie wiem ile będziemy płacić bo to znajomy mamy) i załatwiamy swojego kierowcę, któremu płacimy ale jeszcze muszę się zorientować ile. Jeszcze myślę nad tym ale chyba od 20/21 go weźmiemy i będzie z nami na sali, zapewnimy mu jedzenie itd. a gdyby ktoś wcześniej chciał wrócić albo odstawić samochód to wtedy kierowca będzie mój kuzyn lub brat swoim samochodem. U nas zawsze z kościoła na salę goście jadą swoimi samochodami a gdzieś po obiedzie ten co chce to odstawia żeby mógł się napić albo ma swojego kierowcę
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja za to mega Ci zazdroszczę urządzania własnego domu Bardzo bym chciała po ślubie zamieszkać we własnym domu, a nie dość że jeszcze 3 miesiące będę musiała się męczyć u rodziców, to później czeka nas pewnie beznadziejne służbowe mieszkanie i dopiero kupno czegoś własnego.

Mam nadzieję, że ten wyjazd wypali, ale żeby tak się stało musimy się mocno spiąć z zaproszeniami. Okazało się, że Tż ma służbę w poniedziałek wielkanocny A w święta planowaliśmy jechać do jego rodziny na Podkarpaciu. To jest bardzo bliska rodzina, dziadkowie, chrzestna i rodzeństwo cioteczne, więc nie wchodzi w grę wysłanie pocztą. Przez to będziemy musieli jeden weekend poświęcić na jazdę tam. Dodatkowo Tż ma służbę w przyszłą niedzielę, więc nie przyjedzie na weekend. Ogólnie lekko się podłamałam, bo zostały nam tak naprawdę 4 weekendy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Zazdroszczę majówki my w święta zaczynamy z zaproszeniami, w majówkę pewnie też, a że mamy dużo dalekich wyjazdów to pewnie nam długo zejdzie
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Witam się z łóżka, jednak się zdecydowałam na te 2 dni l4 i wypoczywam.

Majka piękne obrączki!

U nas z 180 osób liczę na 120, ale zobaczymy jak będzie. Na sali nie ma limitu osób, więc przynajmniej tym się nie stresujemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zdrówka

Dziewczyny pytanko Czy do kościoła planujecie jakiś, sweterek, bolerko itp na suknię? Nie chcę tak świecić gołymi plecami i zastanawiam się czy długi welon wystarczy (kojarzycie moją suknię) ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:44   #343
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja nic nie bede miała, chyba że będzie zimno, ale wtedy nie mam pojęcia

Dziewczyny!

Dzisiaj już dobrze Screenshot_20190321-104336.jpeg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:45   #344
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Pożyczamy busa (jeszcze nie wiem ile będziemy płacić bo to znajomy mamy) i załatwiamy swojego kierowcę, któremu płacimy ale jeszcze muszę się zorientować ile. Jeszcze myślę nad tym ale chyba od 20/21 go weźmiemy i będzie z nami na sali, zapewnimy mu jedzenie itd. a gdyby ktoś wcześniej chciał wrócić albo odstawić samochód to wtedy kierowca będzie mój kuzyn lub brat swoim samochodem. U nas zawsze z kościoła na salę goście jadą swoimi samochodami a gdzieś po obiedzie ten co chce to odstawia żeby mógł się napić albo ma swojego kierowcę Zazdroszczę majówki my w święta zaczynamy z zaproszeniami, w majówkę pewnie też, a że mamy dużo dalekich wyjazdów to pewnie nam długo zejdzie zdrówka

Dziewczyny pytanko Czy do kościoła planujecie jakiś, sweterek, bolerko itp na suknię? Nie chcę tak świecić gołymi plecami i zastanawiam się czy długi welon wystarczy (kojarzycie moją suknię) ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nic na suknie nie zakładam, a mam gleboki dekolt i odkryte plecy Nie pamiętam jaką masz suknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:07   #345
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja nic nie bede miała, chyba że będzie zimno, ale wtedy nie mam pojęcia

Dziewczyny!

Dzisiaj już dobrze Załącznik 7669199

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Studniówka!!

A tymczasem zostawiłam auto na serwisie i siedzę jak ten kołek w galerii....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:17   #346
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja nic nie bede miała, chyba że będzie zimno, ale wtedy nie mam pojęcia

Dziewczyny!

Dzisiaj już dobrze Załącznik 7669199

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Dziewczyny to dzisiaj odpalamy poloneza ja po 22 mogę dołączyć

Edytowane przez agulaaaa
Czas edycji: 2019-03-21 o 10:18
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:18   #347
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hejo
Zaproszenia mi przyszły jestem zachwycona
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:29   #348
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Hejo
Zaproszenia mi przyszły jestem zachwycona
Pochwal się koniecznie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:51   #349
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Hejo
Zaproszenia mi przyszły jestem zachwycona
Jeej! Powiem Ci, że cieszę się jak z moich Miałyśmy podobne przeboje
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny to dzisiaj odpalamy poloneza ja po 22 mogę dołączyć

Ja dzisiaj będę mogła poświętować z Tż, bo przyjeżdża wieczorem

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 11:07   #350
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzięki za pochwały odnośnie obrączek

Maria, byłam 4 lata temu na 2 tygodnie w Słowenii. Było super mimo tego że lało co noc! i co rano zbieraliśmy zupełnie mokre namioty, fu

Ja do kościoła na ręce nic nie planuję, ale ja mam hiszpankę z długim rękawem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:22   #351
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość

Przyszły mi kolczyki z aliexpress, są pięęęękne! Na pewno wezmę je na ślub <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pokazesz prosze ?

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Hejo
Zaproszenia mi przyszły jestem zachwycona
pochwal sie koniecznie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:47   #352
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Przez przypadek znalazłam się dzisiaj w sklepie z bardzo ładnym butami. Trochę drogie, bo nic poniżej 300 zł nie było, ale na ślubne mogę tyle wywalić. Dzwoniłam przez to do salonu i spytałem, jaki według nich byłby najlepszy kolor i ku mojemu zaskoczeniu powiedzieli, że srebrny. Myślałam, że prędzej złoty, ale tak jak w przypadku opaski, chodzi o te srebrne aplikacje na górze. Może jutro znów pójdę do tego sklepu i coś zmierzę, bo dzisiaj nie miałam czasu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:53   #353
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Przez przypadek znalazłam się dzisiaj w sklepie z bardzo ładnym butami. Trochę drogie, bo nic poniżej 300 zł nie było, ale na ślubne mogę tyle wywalić. Dzwoniłam przez to do salonu i spytałem, jaki według nich byłby najlepszy kolor i ku mojemu zaskoczeniu powiedzieli, że srebrny. Myślałam, że prędzej złoty, ale tak jak w przypadku opaski, chodzi o te srebrne aplikacje na górze. Może jutro znów pójdę do tego sklepu i coś zmierzę, bo dzisiaj nie miałam czasu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jaki to sklep ?

Ja też srebrnych poszukuję..bo chyba tylko takie będą pasować..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:56   #354
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Jaki to sklep ?



Ja też srebrnych poszukuję..bo chyba tylko takie będą pasować..
W Galerii Orkana taki sklep z polskimi butami. Kiedyś była tam Venezia, potem był słaby wybór, a teraz jest mega. Dużo kolorów i wysokości obcasa. Jedne srebrne wydawały się mega wygodne i takie mięciutkie, więc nie powinny obcierać. Mogę postarać się zrobić zdjęcia.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 14:54   #355
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej! Nawet nie wiem, czy się dziś witałam, taki mam zasuw ostatnio, że nie ogarniam

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanko Czy do kościoła planujecie jakiś, sweterek, bolerko itp na suknię? Nie chcę tak świecić gołymi plecami i zastanawiam się czy długi welon wystarczy (kojarzycie moją suknię) ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja się trochę zastanawiam - kościoła nie ma, więc nic nam tu nie narzuca, ale boję się, że po prostu będzie zimno, więc rozważam jakiś szal albo coś, ale na to się będę decydować w połowie kwietnia chyba. Szkoda by było cokolwiek nakładać na suknię, bo nic nie pasuje. Szal, ewentualnie żakiet pudełkowy (czy jak się nazywa taki model), na bolerka mam alergię

Maria, piękny pomysł na majówkę. I Wiedeń super, uwielbiam to miasto
U nas sprawa prosta: nigdzie nie jedziemy na majówkę, bo bierzemy ślub
Ale powiem Wam, że nie pamiętam, kiedy ostatni raz wyjechaliśmy na majówkę...

Pixie, duuużo zdrówka!

Mam dziś lenia jak nie wiem! Wyszłam już z pracy, ale przede mną wizyta u endo i wieczorny trening (o 20.00 ).



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:03   #356
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Pamiętam majówkę 2 lata temu przyjechałam z Niemiec do TŻta, a on miał premierę operetki,w której śpiewał. Kawał od domu, więc mieszkaliśmy w takim cudnym hoteliku. I 1go maja z rana zrobiliśmy test, kilka dni przed spodziewana miesiączką, ale uznałam że może już coś wyjdzie, a czekać i robić potem sama w Niemczech nie chcę. No i wyszły dwie kreski wystarane, a mimo to byłam tam przerażona, że w głowie miałam tylko "cośmy k... najlepszego zrobili?!?!?!"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:18   #357
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria jestem ciekawa jakie buty wybralas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Majka no to super ,ze maleństwo takie wyczekane miło się to czyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:55   #358
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Co do narzutki do kościoła, to mi się spodobały takie a'la sweterki wiązane z tyłu pewnie wiecie o co mi chodzi. Wolałabym coś narzucić bo u nas w kościele, niezależnie od pory roku wieje chłodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 16:26   #359
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Byłam przekonana, że awizo było na ozdobę do włosów a tu zaskoczenie i podwiązki
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 16:40   #360
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Animka wyczekane to może nie, bo to był pierwszy cykl. Ale wystarane na pewno

Rzuciło mi się kiedyś w oczy takie sweterkowe coś na Alie, wrzucone nawet chyba na FB przez ten polski fp Aliexpress ślub. Jak chcecie to poszukam w historii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.