Lumpeksy w Rzeszowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-18, 13:44   #1
caroline121
Raczkowanie
 
Avatar caroline121
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 51

Lumpeksy w Rzeszowie


Hej, mam pytanie: czy sa w rzeszowie jakies ciuchlandy godne uwagi? Bo chyba raczej w "taniej odziezy" nic ciekawego nie znajde.. bylabym wdzieczna wszystkim rzeszowiankom za odpowiedz no i adres
caroline121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 12:37   #2
Klaudiammm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

podtrzymuje watek. mam nadzieje ze ktos sie wypowie
Klaudiammm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 13:20   #3
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

ja właśnie wróciłam z owocnych łowów z Taniej odzieży) zawsze tam kupuję:P ale najlepiej na Piłsudskeigo, bo dzisiaj była dostawa na Kopernika i masakra:O baby mało się nie pozabijałyuciek łam stamtąd
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 08:24   #4
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

hej! znam jedem fajny second-hand. Nie wiem jak się nazywa ta ulica Znajduje sie on na rynku, na przeciwko Anemonu (dawne piano) O ile się nie myle maja dostawy od piątku do wtorku (bez niedzieli) a we srode i czwartek wszystko po 1zł. Znalazłam tam pare naprawdę fajnych rzeczy!!
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:12   #5
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

odświerzam ktoś coś jeszcze wie o jakichś ciuchlandach, lumpeksach w Rzeszowie?
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 18:21   #6
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Ostatnio zrobiłam mały maraton po lumpkach w naszym miasteczku i tak:


1. Sieć "Polo" - mają swoje lumpki na Targowej, Zygmuntowskiej i jeszcze w kilku miejscach - dostawy we wtorki, buty w środy (tak jest na targowej, nie wiem czy wszędzie te same dni) W dniu dostawy 45 zl/kg, w kolejne dni coraz taniej, najtaniej w poniedziałki 15 zł/kg. Czasami można coś fajnego znaleźć, nie ma dzikich tłumów (przynajmniej nie trafiłam) i nawet w piątek można jeszcze coś upolować
Mają tam też torebki, paski, pościele, książki i inne pierdoły.


2. Sieć jakaś no name - Targowa 10, Podwisłocze 30/5, Pułaskiego 3, róg grunwaldzka/sobieskiego. Ostatnio byłam w czwartek, nie było kompletnie nic, ale słyszałam że w dzień dostaw mają ładne ciuszki. Cen nie znam, w czwartek było 33/kg więc w dniu dostaw pewnie koło 40-45 zł/kg. Najbliższa dostawa 20 stycznia między 8.30 - 9.00 rano


3. Oczywiście Tania Odzież na Kopernika w budynku NOT-u, na Piłsudskiego i Okrzei.

Kopernika/ budynek NOT dostawy są w: czwartki, piątki, soboty, poniedziałki. 50 % taniej: wtorki i środy (nie wiem czy w którymś z tych dni nie jest wszystko po 1 zł)

Piłsudskiego dostawy w : środy, czwartki, piątki, soboty. 50 % taniej: poniedziałki i wtorki

Okrzei dostawy w: wtorki, środy, czwartki, piątki. 50 % taniej: soboty, poniedziałki

Przykładowe ceny:

- bluzeczki od 2 do 8 zł
- sukienki od 2,50 do 12 zł
- spodnie od 3 do 8 zł
- swetry od 2 do 7 zł
- kurtki od 6 do 12 zł

Byłam w czwartek na Kopernika koło godz 13 - to co się tam działo, to normalnie , jeszcze takich tłumów nie widziałam, więc nawet nie chcę myśleć co się dzieje zaraz po otwarciu Ciuszków kilka fajnych znalazłam w śmiesznych cenach, np. sweterek po 3 zł, nowy long z metkami za 3 zł

Na koniec dwa lumpki o których słyszałam, ale jeszcze nie byłam, bo nie mam pojęcia gdzie to jest

4. Ul. Bardowskiego 4, na piętrze C.H. Faktor czy jakoś tak - zielonego pojęcia nie mam, gdzie to może być

5. Jagiellońska, gdzieś obok Domaru i Defektu Podobno świetne ciuszki, ale ja tego nie znalazłam



uf... ale się rozpisałam Mam nadzieję, że tochę pomogłam. Gdyby Rzeszowianki miały jeszcze jakieś wieści, liczę że się podzielą Może byśmy tutaj pisały kiedy i gdzie dostawy itp ?
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 18:40   #7
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

purple kur.czę cieszę się, że odwiedziłaśten wątek
Co do Taniej Odzieży, to faktycznie w dniu dostawy są straszne tłumy Zawsze bardzo współczuję dziewczynom tam pracującym, a szczególnie tym, które rozwieszają ubrania, bo nawet nie zdążą powiesić, a krwiopijcze klientki się na nie rzucają Sama raz trafiłam w sam środek takiej akcji, to myślałam, że mnie żywcem zgniotą Ale ciuszki bardzo tanio, dużo i naprawdę świetne rzeczy można znaleźć Czasami wychodzę z pustymi rękami, ale innym razem pełne siatki Więc polecam

Wiem, że jest jeszcze jakiś Second Hand przy Rejtana, obok Carrefour Express (w takiej jakby kamieniczce ) Ale jeszcze tam nie byłam, więc nie wiem, jakie ceny
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 19:23   #8
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Maggie a w jakie dni najlepiej chodzić do Taniej Odzieży ? Domyślam się, że w dniu dostaw rano, ale jakoś chyba brakuje mi odwagi, bo te wszystkie kobiety w zakupowym amoku są niebezpieczne

Na Rejtana obok Carrefura byłam raz kiedyś, ale wieczorem i nic ciekawego nie znalazłam, chociaż często tamtędy przechodzę i często widzę dużo ludzi, więc być może coś można trafić

Mam nadzieję, że wątek nam się trochę rozwinie
Pozdrawiam wszystkie lumpkomaniaczki
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 18:54   #9
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

purple jeżeli chodzi o Tanią Odzież na Kopernika, to moim zdaniem najlepsze ciuchy są w czwartek A na Okrzei we wtorek Niestety najlepiej jest przyjść rano, bo potem wszystko co najlepsze zabiorą A tłumek utrzymuje się do 13 (mniej - więcej) więc raczej nie ma co czekać, aż będzie mniej ludzi Sama na początku też czułam się trochę nieswojo, ale teraz jakby mnie to nie rusza, jest okay Zauważyłam, że już po prau tygodniach "lumpkowania" nabrałam wprawy i coraz łatwiej wyszukuję ciekawe ciuszki Myślę, że naprawdę warto
Też dość często przechodzę obok tego przy Carrefourku, ale jakoś nigdy tam nie zaglądnęłam Wieczorkiem, czy nawet po południu już chyba nie ma sensu wchodzić Będę musiała czekać na wolny dzień od szkoły, albo w sobotę pójść (o ile wgl w sobote jest czynne? ) trzeba sprawdzić
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:26   #10
DedeDinah
Raczkowanie
 
Avatar DedeDinah
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Ooo, widzę interesujący wątek. Hmm, dokładnie też szukam ciekawych lumpów w Rzeszowie, może ktoś coś doradzi? Chodzi mi raczej o takie małe i nieoblegane, jak ten typu w budynku NOT-u.

Edytowane przez DedeDinah
Czas edycji: 2009-01-18 o 19:30
DedeDinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:41   #11
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

DedeDinah w tym problem, że w tych nieobleganych jest drogo No ale cóż po prostu trzeba będzie zrobić rundke po lumpkach w Rzeszowie i tutaj to pozamieszczać
Chciałam poszukać na zumi jakichś lumpeksów, ale chyba bym musiała wszystkie ulice po kolei wpisywać Głowa mnie boli, więc wybaczcie, że mi się nie chce
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 00:09   #12
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

W takim razie kiedyś musi być ten pierwszy raz i wybiorę się któregoś dnia rano do NOT-u

Jak tylko zrobię obchód po kolejnych lumpach, zdam relację
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 16:39   #13
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Jutro chyba jest dostawa w tym lumpku koło Carrefoura Może przed szkołą skoczę i popatrzę, czy jest coś ciekawego? Bo nawet nie jestem za bardzo zorientowana tam w cenach

Aaa i widziałam jeszcze dzisiaj ciuchland na Hetmańskiej Jak się idzie Hetmańską w stronę zapory, to po prawej stronie, przed Hetmanem jest taka malutka uliczka (a właściwie sam chodnik ) skręcająca w prawo i tam jest taki malutki szmateksik Jakby to inaczej wytłumaczyć... no jak się stoi na przystanku tuż obok Hetmana, to jak się popatrzysz przez prawe ramię do tyłu, to tam jest właśnie ten lumpeks Ale jeszcze też tam nie byłam, a że rzadko tamtędy przechodzę, to nie wiem, czy w najbliższym czasie będę miała okazję zaglądnąć
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem

Edytowane przez Maggie93
Czas edycji: 2009-01-19 o 16:44
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 16:47   #14
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Wtorki to chyba ogólnie dzień dostaw w Rzeszowie, bo jutro jest też dostawa w Polo na Targowej i w sieci no name (targowa, grunwaldzka, podwislocze, pulaskiego)

Też bym gdzieś poszła, ale nie mogę się zdecydować w którą stronę uderzyć na łowy
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 17:03   #15
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Dokładnie I na Okrzei z tego co pamiętam też jutro jest
A jak masz wolny czas, to radzę do przynajmniej 2 iść
Zauważyłam, że w lumkach na wagę jest dużo drożej, ale każdemu ciuchowi warto poświęcić uwagę, bo większość to naprawdę całkiem niezłe ciuchy Ale za to w Taniej Odzieży wszystko jest bardzo tanie, a jak się trochę poszpera, to też można niezłe perełki wyłowić i zapłacić dużo mniej
Jakoś się już zaprzyjaźniłam z Tanią Odzieżą na Kopernika i Okrzei chociaż są inne, do których mi bliżej, ale tam zaczęłam swoją przygodę z lumpeksikami i przynajmniej raz w tygodniu je odwiedzam Jutro zaglądnę do tego koło Carefourka, bo w sumie mam blisko
A w sobotę może na miasto, bo tam chyba więcej ciuchlandów jest, to można zrobić sobie zwiedzanko
Kur.czę to już chyba obsesja, jakiś nałóg Uzależniłam się od lumepksów
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 17:16   #16
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

A gdzie dokładnie na Okrzei jest Tania Odzież ? Bo nigdy tam nie byłam


EDIT: Dziś wyczytałam, że podobno fajny lumpek jest też na rogu Hetmańskiej i pl. Śreniawitów. Jeśli dobrze kojarzę który to, to dzisiaj tam mieli dostawę
__________________

Edytowane przez purple
Czas edycji: 2009-01-19 o 17:19
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 17:52   #17
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Jak idziesz ul.Kopernika, nie skręcasz w lewo w Grunwaldzką, tylko idziesz jeszcze kawałek i skręcasz w lewo w Okrzei i jak pójdziesz tam z 50m, to po lewej stronie będziesz miała taki nieduży parking i za nim budyneczki i tam łatwo zobaczysz spory czarny Bilboard z pomarańczowym napisem "Tania Odzież" nad drzwiami I to właśnie tam Nie jest tak duży jak w budynku Not-u, ale tam nie ma aż takich tłumów (luźno też nie jest ) i wydaje mi się, że ludzie kulturalniej trochę się zachowują Nie jak piranie
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:12   #18
nadia_denki
Raczkowanie
 
Avatar nadia_denki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południowy Wschód :)
Wiadomości: 430
GG do nadia_denki
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość

EDIT: Dziś wyczytałam, że podobno fajny lumpek jest też na rogu Hetmańskiej i pl. Śreniawitów. Jeśli dobrze kojarzę który to, to dzisiaj tam mieli dostawę
to jest chyba Polo, o ile dobrze kojarze, ale nigdy tam nie bylam
kiedys dawno temu chodzilam do dwoch lumpkow na dabrowskiego, ale odkad jeden zlikwidowali i przyjaciolka wyjechala mi do usa, nie mam z kim chodzic
samej jakos mi sie nie chce, a mieszkam kawalek od centrum
nadia_denki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:22   #19
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
Jak idziesz ul.Kopernika, nie skręcasz w lewo w Grunwaldzką, tylko idziesz jeszcze kawałek i skręcasz w lewo w Okrzei i jak pójdziesz tam z 50m, to po lewej stronie będziesz miała taki nieduży parking i za nim budyneczki i tam łatwo zobaczysz spory czarny Bilboard z pomarańczowym napisem "Tania Odzież" nad drzwiami I to właśnie tam Nie jest tak duży jak w budynku Not-u, ale tam nie ma aż takich tłumów (luźno też nie jest ) i wydaje mi się, że ludzie kulturalniej trochę się zachowują Nie jak piranie
Dzięki, trafię napewno

Mój niecny plan na jutro: lumpek na hetmanskiej/śreniawitów -> dalsze poszukiwania na jagiellońskiej -> polo na zygmuntowskiej i na końcu Tania Odzież na Okrzei
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 17:15   #20
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Dzisiaj zdążyłam tylko wskoczyć do Second Handu koło Carrefoura, o którym wspominałam Wrażenia? Ciasno Ale jakoś nic ciekawego nie znalazłam Ceny (przypominam, że dzisiaj była dostawa) 45zł/kg Nawet widziałam niezłe buty, ale nie miałam już czasu ani kasy
Plus, jaki wyciągnęłam z tej wycieczki? Poznałam fajnego kolesia
W sobotę koniecznie muszę iść na Kopernika i Okrzei (moje dwa ukochane ), bo mam deficyt sweterków
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:14   #21
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Ja dzisiaj zrobiłam sobie mega wycieczkę, bo z pracy mnie wcześniej wyspuścili

Byłam na hetmańskiej/śreniawitów - to nie jest polo. Ciuszki całkiem całkiem, wszystko wycenione po 5,10,15,20 zł np. koszulki: 10 - 15 (!) zł, koszule po 10 zł, tuniki i sukienki 10 - 20 zł, piżamki ładne 5 - 10 zł. Koszulek nie opłaca się kupować, ale tuniczke czy koszule można złapać

Znalazłam też w końcu lumpa na Jagiellońskiej -> nic tam nie ma, same łachy.

Okrzei - matko, widziałam jak baby sie mało nie pobiły Miałam w rece boską bluzę TopShop, ale kobitka jakaś mi ją wydarła Natrafiłam na handlary, miały 5 koszykow pełnych ładnych ciuszków

Na koniec odwiedziłam Second Hand koło Carrefura, myślałam że będzie trochę taniej niż w centrum, a tu zonk - 45zl/kg, widziałam ładne welurkowe bluzy, ale przy takiej cenie za kg to się nie opłacało.

Ostatecznie chyba bede odwiedzała Tanią Odzież, bo tam można znaleźć naprawdę ładne rzeczy za grosiki
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:09   #22
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Ja najbardziej lubię sieć POLO. Co prawda w dzień dostawy dość drogo bo 45 zł/kg, ale ciuchy fajne i nie ma tłumów Dzisiaj byłam na Zygmuntowskiej i znalazłam kilka naprawdę fajnych ciuchów. Było też kilka świetnych rzeczy, ale niestety w rozmiarach 16-18.

Nie przepadam za NOT-em. Baby się rzucają na ciuchy jak wściekłe. Wczoraj mnie ostro poturbowały, gdy przez przypadek znalazłam się przy koszu z butami akurat jak facet wrzucił nowe. Co prawda jest tanio, parę razy fajne ciuszki znalazłam, ale wyrywanie sobie ubrań z rąk to nie dla mnie. Na Okrzei też sporo ludzi zwykle jest, ale i tak dużo mniej w porównaniu do NOT-u.

Na Jagiellońskiej też byłam i nic ciekawego nie znalazłam. Ciuchy wycenione, ale jeśli już było coś sensownego, to ceny wysokie.

Lubię za to ten na rogu Grunwaldzkiej i Sobieskiego(?). Czasem fajne rzeczy można wyszukać.
I wczoraj też natrafiłam na lumpka na Targowej. Jak się idzie od ZUS-u w kierunku rynku to na tej ścianie, co chyba sklep mięsny jest I schodzi się takimi schodami w dół. Nie wiem, czy to nowy,czy ja go po prostu wcześniej nie dostrzegłam W każdym razie wczoraj nic ciekawego nie było.
No ale poniedziałki to ogólnie w Rzeszowie brak dostaw, a ja akurat wtedy mam lekcje na później, więc sobie mogę poszperać i oczywiście nic już wtedy fajnego nie ma. Dzisiaj niestety zdążyłam tylko zaglądnąć na Zygmuntowską i oczywiście się spóźniłam na lekcje
__________________

kobieta nigdy nie kłamie, co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.


kup e-torebkę 5% taniej - 3c6c63c9

Methe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 21:53   #23
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Methe zgadzam się, że w Taniej Odzieży kobiety są gotowe zabić za jakiś konkretny ciuch , ale zgadzam się z purple, bo można tam bardzo często znaleźć cudeńka za parę złotych
Co do 'handlar' wynoszących po kilka koszyków () to podziwiam Trzeba mieć chyba jakiś radar, żeby wygrzebać tyle świetnych ciuchów Czasami jak stoję przy kasie z kilkoma rzeczami, to nie mogę się nadziwić, gdzie one znalazły tyle skarbów, na które ja nawet się nie natknęłam Chyba lata praktyki
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:11   #24
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Methe - ja też nawet lubię Polo, z tym że dla mnie tam trochę drogo w dzień dostawy (chociaż widzę, że 45zl/kg to standardowa cena przy dostawie we wszystkich lumpkach w jakich byłam)

Maggie - co do handlar, to one mają system: jedna pilnuje koszyków, dwie się pchają a czwarta łapie ciuchy jak babeczka dowiesza A potem wspólnie oglądają łupy
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:40   #25
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
purple jeżeli chodzi o Tanią Odzież na Kopernika, to moim zdaniem najlepsze ciuchy są w czwartek A na Okrzei we wtorek Niestety najlepiej jest przyjść rano, bo potem wszystko co najlepsze zabiorą A tłumek utrzymuje się do 13 (mniej - więcej) w
w czwartek nigdy nie bylam ale mozliwe ze sa dobre ciuchy bo we wtorek jest 50% a we srode wszystko po 1zł wiec w czwartek muszą czyms wypełnic puste wieszaki
Zazwyczaj jestem tam w piatki lub sobotę i w piatki chyba wiecej fajnych ubranek

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Methe - ja też nawet lubię Polo, z tym że dla mnie tam trochę drogo w dzień dostawy (chociaż widzę, że 45zl/kg to standardowa cena przy dostawie we wszystkich lumpkach w jakich byłam)

Maggie - co do handlar, to one mają system: jedna pilnuje koszyków, dwie się pchają a czwarta łapie ciuchy jak babeczka dowiesza A potem wspólnie oglądają łupy
a potem sprzedaja na allegro
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:13   #26
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

purple faktycznie też zauważyłam, że 'handlary' mają z reguły jakąś obstawę

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
a potem sprzedaja na allegro
I mają z tego niezłą kasę Moja kumpela chodzi często po lumpkach i sprzedaje większość upolowanych cudeniek na All np. za bluzkę kupioną za 2zł dostaje 20 - 30zł Jest młoda, nie pracuje, a w ten sposób uzbierała sobie na wyjazd na obóz narciarski
Moim zdaniem się opłaca Po jakimś czasie te dziewczyny już wiedzą, gdzie szukać, jak się ustawić, kiedy przychodzić itd.
Taki 'biznes' wbrew pozorom jest całkiem niezły W każdym razie bardziej opłacalny niż np. bycie konsultantką Avonu
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 17:45   #27
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

No niby tak, ale żeby kręcić taki biznes allegrowy legalnie, należy założyć działalność gospodarczą i opłacać podatki + ZUS W przeciwnym razie trzeba się liczyć wcześniej czy później z wezwaniem do skarbówki

EDIT: Co do Avonu, to może Cię to zdziwi ale są konsultantki, nawet w Rzeszowie, które zarabiają na zamówieniach po kilka tys miesięcznie
__________________

Edytowane przez purple
Czas edycji: 2009-01-21 o 17:47
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 20:31   #28
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Wiem, wiem, ale niektórzy tak 'niepostrzeżenie' sprzedają pojedynczo te ciuszki i jest okay

Ehh wiem, że są takie konsultantki, ale to trzeba miec troche znajomych, którzy faktycznie często coś stamtąd zamawiają No ale ile jest takich 'obrotnych' kobiet? w porównaniu z ilością gorzej radzących sobie dziewczyn, jest to tylko maleńki procencik
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:36   #29
DedeDinah
Raczkowanie
 
Avatar DedeDinah
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

Moja koleżanka studiuje i właśnie tak sobie dorabia szukając oryginalnych ubrań w lumeksach i sprzedając na all. Pasek Lui Vittona kupiony za 10 zł sprzedała za 200. A co do avonu, to również jestem konsultantką i szczerze powiem, że nie udaje mi się zarabiać na nim niestety.
A co do wątku to zamierzam po maturze przeczytać ten wątek dokładnie i duuużo pochodzić po lumpkach, teraz nie mam kompletnie czasu i ubolewam nad tym.
DedeDinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:48   #30
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Lumpeksy w Rzeszowie?

DedeDinah niedługo ferie, to może znajdziesz trochę czasu
Nom 200zł na pasku niezły interes zrobiła
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-25 23:04:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.