Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 2012! - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 13:35   #3211
Kocurkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kocurkaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Dzika znalazłam jaki mamy jeździk, taki http://allegro.pl/jezdzik-pojazd-dla...733297324.html

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Jeju oczy mi się same zamykają. Czekam ąz ziemniaczki się zgotują dla małego, nakarmię go i sprobuje uspać bo czas najwyższy. Może i ja się zdrzemnę

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Aaa jakbyście chciały zobaczyć mojego szkraba, to dodałam zdj do albumu
__________________

Kocurkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 13:50   #3212
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez Kocurkaa Pokaż wiadomość
Ja czasami się zastanawiam czy to coś ze mną jest nie tak czy co, no ale tłumaczę sobie że to od ciągłego siedzenia w domu . Jak tylko mam okazje gdzieś iść to korzystam, nawet głupie zakupy w spożywczaku sprawiają mi przyjemność
może i tak, aczkolwiek nie podoba mi się to ciągłe klejenie się do mnie

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość


Ja ostatnio też tak mam, chyba przez te jej cyrki z zasypianiem, bo nawet wieczorem nie mam ani chwili dla siebie i budzę się już zrąbana. Co gorsza tż jak wraca z roboty to pracuje w domu ostatnio więc niewiele mi ta jego obecność daje
mam podobnie
pobawi się chwilę i dalej do roboty
ale co zrobić przez to że ja nie mam pracy on musi pracować więcej
a ja z kolei dostaję ☠☠☠☠☠☠☠ca powoli


kurcze dziecko mi drugi raz zasnęło
ciśnienie spadło czy jak
w każdym bądź razie korzystam z tego święta i pierdzielę, odpoczywam
wystarczająco się w piątek i sobotę narobię
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 14:05   #3213
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez Kocurkaa Pokaż wiadomość
Aaa jakbyście chciały zobaczyć mojego szkraba, to dodałam zdj do albumu
zaprosilam
villemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 14:12   #3214
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez Kocurkaa Pokaż wiadomość
Moje dziecko jak zwykle grandzi, ludu kiedy on nauczy się trochę sam bawić a nie ciągle za rękę i mama mama. Czasami czekam jak na zbawienie aż tż wróci z pracy i trochę z nim pobędzie. Eh macierzyństwo nie jest łatwe
u nas też jak wyjdę to za mną raczkuje młoda. Ale nieraz się sama pobawi. Chociaż najbardziej to lubi wstawać ostatnio. Na szczęście już umie spadać na pupkę albo sobie przykucnąć i zejść do raczków. Chociaż i tak nieraz leci na łeb na szyję, że aż strach. Staram się być blisko żeby ją złapać w razie czego, ale nie zawsze mi się uda. Ostatnio tak fiknęła, że myślałam, że zęby poszły. Ale na szczęście nic się nie stało, płaczu też nie było za dużo.
Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Kolejna nie wiem gdzie się uchowała
też nie jadłam
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
może i tak, aczkolwiek nie podoba mi się to ciągłe klejenie się do mnie

kurcze dziecko mi drugi raz zasnęło
ciśnienie spadło czy jak
w każdym bądź razie korzystam z tego święta i pierdzielę, odpoczywam
wystarczająco się w piątek i sobotę narobię
Dziś u nas to już jest szczyt wszystkiego - co chwilęmłoda chce na ręce, jak ją wezmę to się wyrywa, sadzam na podłodze to ona znowu do mnie i maruda cały dzień.

moja też ma drugą drzemkę teraz. Już raz spała 1,5 h i teraz znowu padła. Chyba faktycznie coś z tym ciśnieniem
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 14:21   #3215
Kocurkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kocurkaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez villemi Pokaż wiadomość
zaprosilam


---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

villemi, judka i dzika boskie te wasze dzieciaczki

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
u nas też jak wyjdę to za mną raczkuje młoda. Ale nieraz się sama pobawi. Chociaż najbardziej to lubi wstawać ostatnio. Na szczęście już umie spadać na pupkę albo sobie przykucnąć i zejść do raczków. Chociaż i tak nieraz leci na łeb na szyję, że aż strach. Staram się być blisko żeby ją złapać w razie czego, ale nie zawsze mi się uda. Ostatnio tak fiknęła, że myślałam, że zęby poszły. Ale na szczęście nic się nie stało, płaczu też nie było za dużo.
U mnie tyle dobrego że Michas sam śmiga to trochę łatwiej, ale fakt muszę pilnować bo odkąd się nauczył włazić na sofę tak trzeba być przy nim, nie patrzy że może spaść, w ogóle jak idzie przed siebie to nie patrzy pod nogi

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Młody tyle co zasnął, korzystając z okazji i położę się obok i tez trochę kimnę
__________________

Kocurkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 14:22   #3216
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

kocurka zaprzyjaznij
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 14:37   #3217
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez Kocurkaa Pokaż wiadomość
Aaa jakbyście chciały zobaczyć mojego szkraba, to dodałam zdj do albumu
wysłałam zaproszenie

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Na szczęście już umie spadać na pupkę albo sobie przykucnąć i zejść do raczków. Chociaż i tak nieraz leci na łeb na szyję, że aż strach. Staram się być blisko żeby ją złapać w razie czego, ale nie zawsze mi się uda. Ostatnio tak fiknęła, że myślałam, że zęby poszły. Ale na szczęście nic się nie stało, płaczu też nie było za dużo.

Dziś u nas to już jest szczyt wszystkiego - co chwilęmłoda chce na ręce, jak ją wezmę to się wyrywa, sadzam na podłodze to ona znowu do mnie i maruda cały dzień.

moja też ma drugą drzemkę teraz. Już raz spała 1,5 h i teraz znowu padła. Chyba faktycznie coś z tym ciśnieniem
to Jan od dłuższego czasu jak przy czymś stoi to ładnie kuca powoli i siada
gorzej z kanapą

właśnie zanim go na tą drzemkę udało mi się położyć to tak 1.5h na mnie wisiał co chwila
no ale fakt jest taki że druga drzemka jest, ciśnienie jak nic
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 14:58   #3218
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

U nas też druga drzemka (pierwsza z dziadkiem na spacerze). Oczywiście gdyby nie nosidło nic by z tego nie było. Jednak zakup nam się opłacał

Cytat:
Napisane przez Kocurkaa Pokaż wiadomość
Aaa jakbyście chciały zobaczyć mojego szkraba, to dodałam zdj do albumu
Fajny chłopak!

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a ja z kolei dostaję ☠☠☠☠☠☠☠ca powoli
Ja też dostaję. Od kilku tygodni prawie nic nie zrobiłam, nie licząc Judkowego. Jak tylko mam chwilę to podłogę ogarniam bo syfi się jak nie wiem. I tyle z mojego czasu i rozwoju

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
też nie jadłam
Będziesz miała okazję nadrobić

Cytat:
Napisane przez Kocurkaa Pokaż wiadomość
villemi, judka i dzika boskie te wasze dzieciaczki
To mi przypomina, że od stu lat nic nie wrzucałam Postaram się dzisiaj coś nadrobić.


Idę zjeść obiad, nie wiadomo ile ta błoga cisza potrwa
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 15:04   #3219
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

kocurka przystojniak z Michasia
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 15:10   #3220
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Mela się obudziła i co? I oczywiście od razu stęka. Wstanie - marudzi, na rękach - marudzi, przy zabawkach - marudzi. A gdzie tu do 21?
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 15:14   #3221
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

u nas nie zapowiada sie druga drzemka, Adas siedzi w lozeczku i gada ,,dobce,, co znaczy dobrze,

ja pieke bezy wlasciwie same sie pieka

a z nowosci moj syn wytyka mi jezyk
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 15:21   #3222
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Zmobilizowałam się - 7 nowych Ewek w albumie

Wiem o czym zapomniałam napisać! Od kilku dni Ewka zrobiła się OKROPNA jeszcze z innego powodu. Jak czegoś nie dostaje to jest ryk, obraza i szarpanie. Np. siedzi u mnie na kolanach, bawi się laptopem, ja stwierdzam, że wystarczy już naparzania w klawiaturę i wstajemy a ona odstawia szopkę, wyrywa się, krzyczy. Aaaaaa

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
A gdzie tu do 21?
Pocieszę Cię - ja nam wróżę dzisiaj znowu jakąś 23

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
ja pieke bezy wlasciwie same sie pieka
Tez ostatnio robiłam bo mi białka z carbonary zostały. O mamusiu ależ takie domowe bezy są pycha
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 15:29   #3223
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Zmobilizowałam się - 7 nowych Ewek w albumie

Wiem o czym zapomniałam napisać! Od kilku dni Ewka zrobiła się OKROPNA jeszcze z innego powodu. Jak czegoś nie dostaje to jest ryk, obraza i szarpanie. Np. siedzi u mnie na kolanach, bawi się laptopem, ja stwierdzam, że wystarczy już naparzania w klawiaturę i wstajemy a ona odstawia szopkę, wyrywa się, krzyczy. Aaaaaa

Pocieszę Cię - ja nam wróżę dzisiaj znowu jakąś 23
fajoska

a to u nas też jak np. nie pozwalam w ziemi od kwiatów się bawić itp.

dałam przeciwbólowy, bo już nie wiedziałam co z nią robić - cały czas ryczała. I na dodatek się trze jakby śpiąca była a dopiero wstała
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 15:37   #3224
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Czarus pospal ponad 2h
chyba rzeczywiscie spada cisnienie, bo mnie leb nawala, pomimo wypitej kawy
villemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 15:58   #3225
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Zmobilizowałam się - 7 nowych Ewek w albumie

Wiem o czym zapomniałam napisać! Od kilku dni Ewka zrobiła się OKROPNA jeszcze z innego powodu. Jak czegoś nie dostaje to jest ryk, obraza i szarpanie. Np. siedzi u mnie na kolanach, bawi się laptopem, ja stwierdzam, że wystarczy już naparzania w klawiaturę i wstajemy a ona odstawia szopkę, wyrywa się, krzyczy. Aaaaaa



Pocieszę Cię - ja nam wróżę dzisiaj znowu jakąś 23



Tez ostatnio robiłam bo mi białka z carbonary zostały. O mamusiu ależ takie domowe bezy są pycha
dzika no ja tez robie zawsze wtedy jak nam bialka z carbinary zostaja a moj Tz czesto robi carbonare bo ba bzika na jej punkcie ja z kolei na punkcie bezow z tym ze to takie slodkie no i dupka rosnie
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 16:13   #3226
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
dzika no ja tez robie zawsze wtedy jak nam bialka z carbinary zostaja a moj Tz czesto robi carbonare bo ba bzika na jej punkcie ja z kolei na punkcie bezow z tym ze to takie slodkie no i dupka rosnie
jak się robi carbonare? bo ja nie znaju
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 16:42   #3227
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

wiesz kala tak naprawde podejrzewam ze ile gustow tyle wersji carbonary

moj tz np ze wzgledu na mnie zamiast boczku daje taka wedzona szynke gdyz ja boczku niet fuj

moj tz robi mniej wiecej tak ze na oliwie i maselku smazy czosnek wycisniety nie wiem ile on tego tam wciska, nastepnie wrzuca do tego pokrojona ta szynke wedzona i smazy to razem pozniej na chwilke odstawia, i w miseczce przygotowuje sobie taka mieszanke dwa zoltka, smietanka i starty parmezan choc ostatnio wrzucilismy chedar i tez bylo dobrze i ciut to przyprawia i miesza, nastepnie odlewa wode z makaronu ja lubie pene do carbonary wrzuca ten makaron na ta patelnie do tej szynki miesza to razem nastenie zalewa ta mieszanka przygotowana w miseczce i miesza az zgestnieje ale nie za mocno, no i mozna podawac ja lubie sobie jeszcze zetrzec ser na koniec

podejrzewam ze carbonare z boczkiem robi sie tak samo tylko boczek zamiast szynki

glodna sie zrobilam
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g



Edytowane przez Pokrzywka19
Czas edycji: 2013-12-10 o 16:44
Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 16:56   #3228
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

A propos carbonary, to u nas B robi tak (to jego popisowe danie ); na patelni boczek w małą kostkę na małe chrupiące skwareczki brązowe, ale maleńka kostka. W miseczce żółtka ze śmietaną 36% (łowicz najlepiej wychodzi) i tarty parmezan. W garnku makaron, ja lubię papardelle albo tagliatelle do carbonary, generalnie coś do czego się może przykleić sos, spaghetti moim zdaniem bez sensu. Makaron odcedzić, do garnka w którym się gotował wsypać boczek plus wlać jajka ze ś,imetaną, mieszać aż zgęstnieje - nie gotować, to zgętsnieje od ciepłego makaronu. Dodać świeżo zmielony (grubo) czarny pieprz, dużo pieprzu. Na talerzu posypać parmezanem jeszcze można.
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:01   #3229
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

a właśnie - może głupie pytanie - gdzie parmezan można kupić? Bo ja jeszcze nigdzie nie widziałam. A już kiedyś się zastanawiałam. W jakimś markecie się dostanie

I takie race do tortu dla młodej chciałam kupić i też nie wiem czy gdzieś w marketach takie coś jest...
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 18:10   #3230
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Parmezan w kazdym markecie jest. Albo grana padano, ten jest w lidlu nawet i chyba w biedrze

wyslane z drogi
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:22   #3231
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Hej!

Coś i mnie katar zaczyna łapać, muszę się jak najszybciej wyleczyć zanim nie złapie Tymka Na same święta

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
heloł
wita się z Wami trzydziesto-trzy letni () magister


Cytat:
Napisane przez Kocurkaa Pokaż wiadomość
Hejka, można? Pewnie nikt mnie nie pamięta i wcale się nie zdziwię bo miałam krótki epizod na forum Ale tak dla przypomnienia mama Michałka ur. 27.10.2012 która wybyła w przeprowadzkę i trochę jej to zeszło ale wróciłam i mam nadzieję że znowu mnie przyjmiecie
hej
Login kojarzę

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
u nas też wszystko tak długo idzie
mam wrażenie od miesiąca że na dole będą
Jeśli mogę coś powiedzieć o długim "iściu" Ja mam wrażenie gdzieś tak od 7 miesięcy, że coś idzie

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ostatnio to codziennie rano myślę o tym kiedy będzie 17.30
coraz gorzej ze mną...
Powiem Wam, że ja przez ostatni weekend i wczoraj wyjątkowo duuuużo jak na ostatnie czasy siedziałam z małym sama i myślałam, że coś mi się zrobi A jeszcze pogody na wyjście na spacer nie było. Cały czas szukałam sobie jakiegoś zajęcia i tak np. sprzątaliśmy z małym czy coś. Odzwyczaiłam się już od całodziennego siedzenia z nim w domu i jednak cieszę się, że wróciłam do pracy - dzięki temu jak już spędzam z nim czas to bardziej zaangażowana jestem

Cytat:
Napisane przez Kocurkaa Pokaż wiadomość
Aaa jakbyście chciały zobaczyć mojego szkraba, to dodałam zdj do albumu
Zaprosiłam.

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Zmobilizowałam się - 7 nowych Ewek w albumie
haha świetna jest Mój też ciągle tylko wkłada i wyjmuje rzeczy z pralki
I jeśli Cię to pocieszy - Tymek też pokazuje charakterek Tzn. on nigdy łatwy w obsłudze nie był, ale kiedyś był tego nieświadomy, a teraz zaczyna się świadome wymuszanie i nerwy z rzucaniem się na podłogę i tupaniem włącznie
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:57   #3232
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Mela się obudziła i co? I oczywiście od razu stęka. Wstanie - marudzi, na rękach - marudzi, przy zabawkach - marudzi. A gdzie tu do 21?
to mój mąż zajął się Janem 30 min i ten mu się tak poryczał że ho ho
ale wystarczyło dać kawał suchego chleba
ostatnio takie dramaty też mam z powodu jedzenia

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Zmobilizowałam się - 7 nowych Ewek w albumie

Wiem o czym zapomniałam napisać! Od kilku dni Ewka zrobiła się OKROPNA jeszcze z innego powodu. Jak czegoś nie dostaje to jest ryk, obraza i szarpanie. Np. siedzi u mnie na kolanach, bawi się laptopem, ja stwierdzam, że wystarczy już naparzania w klawiaturę i wstajemy a ona odstawia szopkę, wyrywa się, krzyczy. Aaaaaa
świetne miny strzela moje ulubione w wannie i z psem

czekaj, czekaj, niech ja pomyślę
skąd ja to znam

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość

Coś i mnie katar zaczyna łapać, muszę się jak najszybciej wyleczyć zanim nie złapie Tymka Na same święta

Jeśli mogę coś powiedzieć o długim "iściu" Ja mam wrażenie gdzieś tak od 7 miesięcy, że coś idzie

Powiem Wam, że ja przez ostatni weekend i wczoraj wyjątkowo duuuużo jak na ostatnie czasy siedziałam z małym sama i myślałam, że coś mi się zrobi A jeszcze pogody na wyjście na spacer nie było. Cały czas szukałam sobie jakiegoś zajęcia i tak np. sprzątaliśmy z małym czy coś. Odzwyczaiłam się już od całodziennego siedzenia z nim w domu i jednak cieszę się, że wróciłam do pracy - dzięki temu jak już spędzam z nim czas to bardziej zaangażowana jestem
zdrówka

no fakt, zapomniałam o was

weź mnie dobijaj dalej
ja naprawdę mam wrażenie że nie wytrzymam już tak długo

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

a w ogóle miałam pisać że zważyłam się z Janem i mu wyszło 9900
a rodził się 3300 czyli ładnie się potroiło

Edytowane przez T'ai
Czas edycji: 2013-12-10 o 18:59
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:01   #3233
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
zaczyna się świadome wymuszanie i nerwy z rzucaniem się na podłogę i tupaniem włącznie
Wyższy level

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
weź mnie dobijaj dalej
ja naprawdę mam wrażenie że nie wytrzymam już tak długo
Ostatnio łączę się z Tobą w bólu


Właśnie dzwonił pan z dhl, że jedzie. Boże w jakich godzinach oni pracują
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:03   #3234
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Parmezan w kazdym markecie jest. Albo grana padano, ten jest w lidlu nawet i chyba w biedrze

wyslane z drogi
Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
a właśnie - może głupie pytanie - gdzie parmezan można kupić? Bo ja jeszcze nigdzie nie widziałam. A już kiedyś się zastanawiałam. W jakimś markecie się dostanie

I takie race do tortu dla młodej chciałam kupić i też nie wiem czy gdzieś w marketach takie coś jest...
kala te race powinny byc w auchanie a masz dosc blisko
ser tez dostaniesz w auchanie
albo tak jak monie napisala w biedronce, my produkty do carbonary w biedronce kupujemy bo mamy wyprobowane
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:15   #3235
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
t
weź mnie dobijaj dalej
ja naprawdę mam wrażenie że nie wytrzymam już tak długo
Przepraszam, nie chciałam dobijać Chciałabym, żebyś wiedziała, że nie jesteś sama z takimi odczuciami.
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:24   #3236
nini_b
Zadomowienie
 
Avatar nini_b
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 451
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
heloł
wita się z Wami trzydziesto-trzy letni () magister

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Hej

Nini
- cirrus świetny na katar- zdrówka
Dzięki oczywiście byłam dziś w "mieście" i zapomniałam kupić tego cirrusa
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja korzystam z zapewne jedynej 30 minutowej drzemki i piję kawę
właśnie koleżanka dzwoniła co ze mną rodziła 12-go i jej dziecko śpi codziennie od 12 do 15
U nas też czasami się zdarza 3-godzinna, a najczęściej ok. 2 godz. Jak obudzi się wcześniej, to jest ryk, że niewyspany i wystarczy przytulić i śpi dalej
Cytat:
Napisane przez Kocurkaa Pokaż wiadomość
Eh macierzyństwo nie jest łatwe
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Ja też mniej jem. I już mnie tak do słodyczy nie ciągnie
A mnie jakby bardziej ciągnie nic w przyrodzie nie ginie

Ja od rodziców zamówiłam taki jeździk na roczek http://allegro.pl/jezdzik-pchacz-qua...773046553.html
nini_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:25   #3237
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

witam należę do forum mamuś listopadowo- grudniowych 2008 r. i mam wielką prośbę Biorę udział w konkursie organizowanym przez projektantkę Kamę Ostaszewską i Ewę Błaszczyk. Cel konkursu szczyny ponieważ pieniądze z licytacji maskotek w całości zostaną przekazane fundacji "Akogo" Bardzo zależy mi na tym aby zostać w finałowej 10 i być ocenioną przez jury. Głosy można oddawać do jutra do godziny 22 więc zaczyna się zacięta walka Wystarczy wejść na linka i kliknąć w prawym górnym rogu "lubię to" ( głos zostanie oddany) z góry dziękuję i obiecuję że nie będę już przeszkadzać. pozdrawiam

http://www.ostaszewska.com/lalka-ren...ulina-szyszka/
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:43   #3238
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
A propos carbonary, to u nas B robi tak (to jego popisowe danie ); na patelni boczek w małą kostkę na małe chrupiące skwareczki brązowe, ale maleńka kostka. W miseczce żółtka ze śmietaną 36% (łowicz najlepiej wychodzi) i tarty parmezan. W garnku makaron, ja lubię papardelle albo tagliatelle do carbonary, generalnie coś do czego się może przykleić sos, spaghetti moim zdaniem bez sensu. Makaron odcedzić, do garnka w którym się gotował wsypać boczek plus wlać jajka ze ś,imetaną, mieszać aż zgęstnieje - nie gotować, to zgętsnieje od ciepłego makaronu. Dodać świeżo zmielony (grubo) czarny pieprz, dużo pieprzu. Na talerzu posypać parmezanem jeszcze można.
dzięki za przepis muszę zrobić kiedyś
Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Jeśli mogę coś powiedzieć o długim "iściu" Ja mam wrażenie gdzieś tak od 7 miesięcy, że coś idzie

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
kala te race powinny byc w auchanie a masz dosc blisko
ser tez dostaniesz w auchanie
albo tak jak monie napisala w biedronce, my produkty do carbonary w biedronce kupujemy bo mamy wyprobowane
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
witam należę do forum mamuś listopadowo- grudniowych 2008 r. i mam wielką prośbę Biorę udział w konkursie organizowanym przez projektantkę Kamę Ostaszewską i Ewę Błaszczyk. Cel konkursu szczyny ponieważ pieniądze z licytacji maskotek w całości zostaną przekazane fundacji "Akogo" Bardzo zależy mi na tym aby zostać w finałowej 10 i być ocenioną przez jury. Głosy można oddawać do jutra do godziny 22 więc zaczyna się zacięta walka Wystarczy wejść na linka i kliknąć w prawym górnym rogu "lubię to" ( głos zostanie oddany) z góry dziękuję i obiecuję że nie będę już przeszkadzać. pozdrawiam

http://www.ostaszewska.com/lalka-ren...ulina-szyszka/
nie widzę nigdzie "lubię to"

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

chyba, że to o to serduszko chodzi
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:16   #3239
Kocurkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kocurkaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Zmobilizowałam się - 7 nowych Ewek w albumie

Wiem o czym zapomniałam napisać! Od kilku dni Ewka zrobiła się OKROPNA jeszcze z innego powodu. Jak czegoś nie dostaje to jest ryk, obraza i szarpanie. Np. siedzi u mnie na kolanach, bawi się laptopem, ja stwierdzam, że wystarczy już naparzania w klawiaturę i wstajemy a ona odstawia szopkę, wyrywa się, krzyczy. Aaaaaa
Zdjęcia Ewci bombowe, a najbardziej podoba mi się to w wanience, mina małej bezcenna A co okazywania nerwów przez maluchy, to u nas jest to samo. Jak mówię że coś nie wolno i chce go zabrać to pręży się do tyłu i krzyczy w niebo głosy

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Michaś śpi także chwila dla mnie. W ogóle w ciągu dnia dzisiaj mało spał, raz 35 minut a potem 55. Nie ogarniam czasami mojego dziecka Pewnie powoli zacznę go uczyć na jedną drzemkę, to może trochę dłużej pośpi.
Ogólnie powiem wam mimo, że siedzę dzień w dzień z malym to czas tak mi ucieka aż czasami się zastanawiam jaki dzień jest.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a w ogóle miałam pisać że zważyłam się z Janem i mu wyszło 9900 a rodził się 3300 czyli ładnie się potroiło
To prawidłowo przybrał na wadze Mój waży 12,5 kg, a urodził się 2 780
__________________

Kocurkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:59   #3240
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Ostatnio łączę się z Tobą w bólu
im dłużej siedzę w chacie tym bardziej stwierdzam że to jednak nie dla mnie
dziecko dzieckiem ale chyba mamusia też ma być w tym wszystkim spełniona

ja się z tobą połączę dziś w jeszcze jednym Jan płakał 1.5h i jeszcze mota się w łóżku, tyle że coraz ciszej

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie chciałam dobijać Chciałabym, żebyś wiedziała, że nie jesteś sama z takimi odczuciami.
spoko, spoko

Cytat:
Napisane przez Kocurkaa Pokaż wiadomość
Ogólnie powiem wam mimo, że siedzę dzień w dzień z malym to czas tak mi ucieka aż czasami się zastanawiam jaki dzień jest.
a mnie się ostatnio dłuży cholernie
a jak nie zrobimy spaceru bo brzydko to już w ogóle


Kocurka ślicznego masz synka

Edytowane przez T'ai
Czas edycji: 2013-12-10 o 21:03
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-07 19:16:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.