Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnego wątku!
Na plotkowym królujemy, każdą kupę świętujemy 7 16,67%
W pieluszce znów kupa, na plotkowym obgadana nasza grupa 2 4,76%
Pierwsze ząbki posiadamy gryźć więc wszystko zaczynamy 2 4,76%
Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku 17 40,48%
Siadać pięknie zaczynamy, pierwsze ząbki posiadamy 11 26,19%
Mamusie i dzidziusie VII-VIII 3 7,14%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 15:38   #2281
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 805
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Ghia zadzwonilabym do sprzedajacego

Surka... No nie wiem co dzieje z maluchami...
Moj tak sie kreci podczas jedzenia odrywa sie co chwile cos gada, patrzy sie na mnie usmiecha potem znow je chwilke potem znowu rozglada... No kosmos jakis...
A w nocy pobudka co godzine bo niby glodny...

Trzymam kciuki za wage
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 15:39   #2282
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

No właśnie się zastanawiam co zrobić z jednej strony uczciwie byłoby się odezwać bo ktoś może faktycznie za to zapłacić i w ogóle tak się powinno zrobić. Z drugiej jednak strony nami się nikt nie przejmuje i co Wam ostatnio pisałam szarpią TŻta za to że ktoś mu zastępcze auto zarysował na parkingu i każą 3 tyś płacić. Różnica nie jest ogromna bo 240 zł ale na święta byłyby już ładne zakupy dla mnie to dużo pieniędzy. No ale pewnie zaraz napiszę maila z informacją o pomyłce, ale cała ta sytuacja tak mnie wyprowadziła z równowagi że się aż poryczałam i z TŻtem pokłóciłam. A wszystko wiadomo o brak kasy. TŻ nie dostanie premii mimo, że zapier...alał po 10-12h dziennie i szczerze to nie chcę myśleć co my zrobimy od stycznia
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 15:43   #2283
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

stokrotka: fajnego avatarka masz) Łukaszek schowany za tetrą

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Ghia: dalej szarpią Tż-ta? kurde.. no ale to przecież nie jego wina. A od stycznia cos się zmienia u was, że ciężko (oprócz nowego roku aplikacji, która znowu jest droższa.. )
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 15:54   #2284
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Jeżeli podobałaby mi się ta rzecz to siedziałaby cicho
Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
ja chyba tak samo Ghia, a co to takiego?
3 kremy z czarnego ślimaka każdy warty ok 100 zł ale raczej bym to spieniężyła szkoda by mi było na siebie użyć chyba że na prezenty dla rodziny ale też raczej nie bo kosmetyk to każdy ma swój rodzaj i itd

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
stokrotka: fajnego avatarka masz) Łukaszek schowany za tetrą

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Ghia: dalej szarpią Tż-ta? kurde.. no ale to przecież nie jego wina. A od stycznia cos się zmienia u was, że ciężko (oprócz nowego roku aplikacji, która znowu jest droższa.. )
Zmienia się sporo. Ja będę dostawać 60% wynagrodzenia i kończą się oszczędności i za to co będziemy dostawać nie będziemy w stanie wyżyć znowu teście będą musieli wspomagać a TŻ musi zmienić pracę. Nie możemy sobie pozwolić żeby pracował za taką pensję i z zerowymi szansami na premię bo teraz już dokładnie wie że warunki na premię są niemożliwe do spełnienia. A o opłacie za aplikację nawet nie mów bo ja chyba będę pisać o umorzenie mi tej opłaty. Po prostu ja już nie wiem ską wziąc kolejne 5 tyś.
A z autem niestety sprawa nie zakończona. Jutro TŻ idzie odebrać do tego warsztatu swoje auto i podejrzewam, że łatwo nie będzie.
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 16:03   #2285
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

[1=993cbb8736fd7ff43d80e12 db3e1b3b563c869fb_62bf7e9 75b609;44099871]Ghia zadzwonilabym do sprzedajacego

Surka... No nie wiem co dzieje z maluchami...
Moj tak sie kreci podczas jedzenia odrywa sie co chwile cos gada, patrzy sie na mnie usmiecha potem znow je chwilke potem znowu rozglada... No kosmos jakis...
A w nocy pobudka co godzine bo niby glodny...

Trzymam kciuki za wage [/QUOTE]

Moj tak samo oglada świat, je, gada, je, oglada świat.





Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
No właśnie się zastanawiam co zrobić z jednej strony uczciwie byłoby się odezwać bo ktoś może faktycznie za to zapłacić i w ogóle tak się powinno zrobić. Z drugiej jednak strony nami się nikt nie przejmuje i co Wam ostatnio pisałam szarpią TŻta za to że ktoś mu zastępcze auto zarysował na parkingu i każą 3 tyś płacić. Różnica nie jest ogromna bo 240 zł ale na święta byłyby już ładne zakupy dla mnie to dużo pieniędzy. No ale pewnie zaraz napiszę maila z informacją o pomyłce, ale cała ta sytuacja tak mnie wyprowadziła z równowagi że się aż poryczałam i z TŻtem pokłóciłam. A wszystko wiadomo o brak kasy. TŻ nie dostanie premii mimo, że zapier...alał po 10-12h dziennie i szczerze to nie chcę myśleć co my zrobimy od stycznia
Firma tż jaja se robi bo firmówki mają AC. Ja rozwaliłam służbowe auto i roszczeń nie było.



Mam chyba dziś migrene. Łeb mnie boli i jakby na rzygi brało.

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 16:33   #2286
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Ja chyba kumam, o co chodzi. Ten skok w 23 (i dalej) tygodniu to ten z lękiem separacyjnym. Dlatego Artek cały czas na mnie wisi. Dziś znowu nic nie zrobiłam, wzięłam go jednak na spacer, bo bez tego i tak bym nic nie zrobiła, bo by usnął, a ja wtedy sprzątać nie mogę (jest do zrobienia zmywarka, a to jednak dużo trzaskania, no i odkurzanie...).
Czekam na TŻa, przejmie przylepca na chwilę, to ogarnę.
U nas też zimno, ale piękne słoneczko, spacerowaliśmy ponad godzinę. Przepraszam, że tylko o sobie...

Ghia ja pewnie też bym się jednak skontaktowała.
Agrafka współczuję sytuacji :/
Fiazo co za głupi tekst z tymi spodniami, kogo to obchodzi Ja noszę non-stop, ale dosłownie non-stop jedne dżinsy... (no piorę je od czasu do czasu:P), ale tak mi wygodniej, do wszystkiego pasują, nie mam czasu się stroić i przebierać...

za zdane egzaminy!
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 16:51   #2287
kayka11
Raczkowanie
 
Avatar kayka11
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Wiadomości: 273
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Witam wszystkie szczęśliwe mamusie!Dawno mnie nie było,w sumie od dnia porodu(chyba).Mam nadzieje,że przyjmiecie mnie znów do waszego grona?! Zaczne może od tego,że Lenka jest zdrową i spokojną kruszyną.Mało płacze i dużo sie uśmiecha.Jedyny problem jaki mamy to spanie bo śpi po 20-35 min co 2,3 godziny.W nocy już się ustabilizowało.I tylko raz budzi się na jedzenie.Karmie ją butlą-Bebilon Pepti. A i po długiej nie obecności napisze że dziś na obiadek były kluski śląskie,gulasz i surówka z marchewki i jabłka .
kayka11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 17:00   #2288
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Wróciliśmy od pediatry. Pani doktor nie mogła stwierdzić na 100% czy to alergia na mleko czy alergia skórna, więc plan jest taki:
1. najpierw żeby wykluczyć alergie skórną kąpiel w emolium, smarowanie kilka razy dziennie emolium, krem do twarzy z emolium i robiona maść apteczna.
2. Jeśli nie będzie poprawy to by znaczyło że alergia na mleko. Wtedy zamienić mleko na hipoalergiczne HA i podawać kropelki fenistil.
3. Jeśli to nie pomoże to dostaliśmy skierowanie do alergologa i on doradzi co dalej. Najprawdopodobniej byłoby wtedy to mleko na receptę.
Do alergologa dostanę sie pewnie najwcześniej w nowym roku

Potem spacerowałyśmy 1,5 godziny. Kupiłam w rybnym trochę ryb i sałatek. W aptece wydałam prawie 100 zł na to emolium ale młode dziewczyny z apteki dały mi gratis kosmetyczke, pełno próbek kosmetyków vichy i mała tubkę Olian baby na odparzenia dla Mai
Acha, odparzenia już po nocy nie bylo

Tego posta pisałam od 14
Maja marudziła i o 15 położyłam ją spać tuląc się do niej. Obudzilam sie teraz czuje sie jak kupa
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 17:45   #2289
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44100700]Ja chyba kumam, o co chodzi. Ten skok w 23 (i dalej) tygodniu to ten z lękiem separacyjnym. Dlatego Artek cały czas na mnie wisi. Dziś znowu nic nie zrobiłam, wzięłam go jednak na spacer, bo bez tego i tak bym nic nie zrobiła, bo by usnął, a ja wtedy sprzątać nie mogę (jest do zrobienia zmywarka, a to jednak dużo trzaskania, no i odkurzanie...).
Czekam na TŻa, przejmie przylepca na chwilę, to ogarnę.
U nas też zimno, ale piękne słoneczko, spacerowaliśmy ponad godzinę. Przepraszam, że tylko o sobie...

Ghia ja pewnie też bym się jednak skontaktowała.
Agrafka współczuję sytuacji :/
Fiazo co za głupi tekst z tymi spodniami, kogo to obchodzi Ja noszę non-stop, ale dosłownie non-stop jedne dżinsy... (no piorę je od czasu do czasu:P), ale tak mi wygodniej, do wszystkiego pasują, nie mam czasu się stroić i przebierać...

za zdane egzaminy![/QUOTE]

Ja teraz te nosze bo najwygodniejsze są. Nie uciskają, miękkie. Tylko co jakiś czas piore. Też nie mam czasu sie stroić, a przede wszystkim nie chce mi sie. Co z tego że ubiore sie super jak młody rzygnie i po pięknym stroju

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 17:50   #2290
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
i jakby któraś chciała jeszcze fotokalendarz za 15 zł: http://s.enewsletter.pl/n/290/3F69D/vl.6023c75e83d75
A nie za 29?

Cytat:
Napisane przez edytkaac Pokaż wiadomość

Wiecie co wczoraj Kacperek w dzień miał problem z zasypianiem. Tzn. zasypiał tylko na rękach. Dzisiaj znów taki ryk był. Bardzo chciało mu się spać ale wszystko go wkurzało i nie mógł zasnąć. Najbardziej go denerwowało to że jego ręka zabiera mu smoczek Wymyśliłam że położę go na boczku i o dziwo nagle się uciszył i po minucie zasnął. Może też spróbujcie, może pomoże tym które mają podobny problem
U mnie to nie przejdzie. Franuś nie lubi spać na brzuchu


Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Hej tak mam dostałam 5 II rok zakończony jeszcze trzeci i z głowy


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44100700]Ja chyba kumam, o co chodzi. Ten skok w 23 (i dalej) tygodniu to ten z lękiem separacyjnym. Dlatego Artek cały czas na mnie wisi. Dziś znowu nic nie zrobiłam, wzięłam go jednak na spacer, bo bez tego i tak bym nic nie zrobiła, bo by usnął, a ja wtedy sprzątać nie mogę (jest do zrobienia zmywarka, a to jednak dużo trzaskania, no i odkurzanie...).
Czekam na TŻa, przejmie przylepca na chwilę, to ogarnę.
U nas też zimno, ale piękne słoneczko, spacerowaliśmy ponad godzinę. Przepraszam, że tylko o sobie...
[/QUOTE]

Też nie mogę Franka zostawić samego, bo jest zaraz płacz. A dzis juz 2 raz zauwazylam jak obsewruje cien.




Franek jak poszedł spać o 11 to wstał o 12. Kolejna drzemka była dopiero o 16:11 akurat wracaliśmy do domu, na śpiocha rozebrałam go z kombinezonu i włożyłam do łóżeczka. Juz miałam nadzieje, ze pośpi. A gdzie tam, obudził sie o 16:41 i teraz marudzi, zaraz kąpiel i mam nadzieje ze szybciutko pójdzie spać.
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:10   #2291
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
No właśnie się zastanawiam co zrobić z jednej strony uczciwie byłoby się odezwać bo ktoś może faktycznie za to zapłacić i w ogóle tak się powinno zrobić. Z drugiej jednak strony nami się nikt nie przejmuje i co Wam ostatnio pisałam szarpią TŻta za to że ktoś mu zastępcze auto zarysował na parkingu i każą 3 tyś płacić. Różnica nie jest ogromna bo 240 zł ale na święta byłyby już ładne zakupy dla mnie to dużo pieniędzy. No ale pewnie zaraz napiszę maila z informacją o pomyłce, ale cała ta sytuacja tak mnie wyprowadziła z równowagi że się aż poryczałam i z TŻtem pokłóciłam. A wszystko wiadomo o brak kasy. TŻ nie dostanie premii mimo, że zapier...alał po 10-12h dziennie i szczerze to nie chcę myśleć co my zrobimy od stycznia
Nie martw się Damy radę

Mój Tż od listopada nie dostaje wypłaty, od stycznia pewnie w ogóle nie będzie pracował bo w sumie po co chodzić do roboty skoro i tak nie płacą?
Chodzi teraz na kurs na autobusy, mamy nadzieję, że zmieniając profesję załapie się do jakiejś innej pracy (Elaine chyba pytałaś na co się przekwalifikowuje:brzydal Miejmy nadzieję, bo kredyt sam się nie spłaci, a nasze oszczędności też zmalały w drastycznym tempie do "Nie do przeżycia następnego miesiąca"
Hm... jednak będzie dobrze bo przecież inaczej nie może być


Anulka
pytałaś o moje plany nt. powiększania rodziny
Gdyby to ode mnie zależało to już bym była co najmniej w 4 miesiącu ciąży Ale ze względów finansowych Tż się nie zgodzi na drugiego Dzidziusia Oczywiście nie podzielam Jego obaw... kto sobie poradzi jak nie My

Ale sama jeszcze nie umiem zaciążyć, chociaż postaram się coś wymyślić
Tylko niech mnie płodność wróci

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
A dzis juz 2 raz zauwazylam jak obsewruje cien.
Peter wczoraj w wannie też obserwował... i próbował złapać tryskającą wodę ale Mu się nie udało

Ona... myjecie Wasze ząbki, jeżeli tak to czym? Bo my naszego szorujemy, ale tyle razy Peter w nocy je, że i tak będzie miał próchnicę zaraz
__________________
Duży

Mały

Edytowane przez Margosia__
Czas edycji: 2013-12-10 o 18:07
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 18:18   #2292
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

GHIA no tak te 60% też mnie przerażało...rozumiem ze miałaś po pol roku plan wrócić do pracy? A z praca to TZ nie trafił faktycznie. Mam nadzieje ze szybko znajdzie coś lepszego. I kciuki zaspawe z aiutem. Na jakiej podstawie oni zrzucają odpowiedzialność na twojego męża?

FIAZO może w ciąży jesteś?

KAYKA witamy ponownie) super ze Lenka zdrowo rośnie. Ile wazy i jaka juz dluga?

MISIACZKA powodzenia,oby krok pierwszy wystarczyl




Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

ONA,PERSE no to tak wygląda.u nas Igi szybciej troszkę to przeszedł ale po raz pierwszy przypadł Skok do nas. Na sekundę nie mogłam go przez 1,5tygodnia zostawić. A najlepiej żebyśmy oboje z nim byli. Na szczesce przeszło...


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:20   #2293
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
hejka

my po szczepieniu, mała się śmiała, tylko przy pneumo zrobiła podkówkę, ale zaraz i tak się uśmiechnęła do lekarki. Bezproblemowe dziecko...Waży 7070 i ze względu na to, że dość ładnie rośnie plus idą zęby (dziąsła spuchnięte) mamy dawać co drugi dzień zwiększoną dawkę wit D.

Cytat:
Napisane przez edytkaac Pokaż wiadomość
A w czym to zamrozić?
Ja mam zamrożone w pojemnikach na mocz
I też często zasypiamy na boczku
Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki. drugi egzamin męża zaliczony, czyli rok też zaliczony i wreszcie będzie miał więcej czasu dla nas))


Ghia nie zacytowało mi, też brawa za egzamin
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:30   #2294
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Moje Małe Wielkie Szczęście

No i musimy się iść kąpać, bo już się oczy same zamykają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_9928 (640x426).jpg (22,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_9934 (640x426).jpg (31,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_9948 (640x426).jpg (34,4 KB, 42 załadowań)
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:46   #2295
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
GHIA no tak te 60% też mnie przerażało...rozumiem ze miałaś po pol roku plan wrócić do pracy? A z praca to TZ nie trafił faktycznie. Mam nadzieje ze szybko znajdzie coś lepszego. I kciuki zaspawe z aiutem. Na jakiej podstawie oni zrzucają odpowiedzialność na twojego męża?

FIAZO może w ciąży jesteś?

KAYKA witamy ponownie) super ze Lenka zdrowo rośnie. Ile wazy i jaka juz dluga?

MISIACZKA powodzenia,oby krok pierwszy wystarczyl




Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

ONA,PERSE no to tak wygląda.u nas Igi szybciej troszkę to przeszedł ale po raz pierwszy przypadł Skok do nas. Na sekundę nie mogłam go przez 1,5tygodnia zostawić. A najlepiej żebyśmy oboje z nim byli. Na szczesce przeszło...


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
Chyba wiatropylnie by ta ciąża była.
Dziś spotkaliśmy męża kuzyne i jest w 11tc mówiła że rzyga jak kot

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:49   #2296
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

MARGOS tak ja pytałam o nowa branże. Normalnie masakra jakas z ta praca widzę...tez trzymam kciuki aby się udało. Pitera obejrzę na kompie)


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Ja to sie zastanawiam czy następna ciąża da mi popalić..najpierw myślałam ze skoro nie rzygalam i generalnie praktycznie wszystkie dolegliwości mnie ominęły to pewnie Igi da mi w kość. Ale póki co kochane dziecko (właśnie sobie gada obok). Teraz wiec stawiam na druga ciążę...


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:13   #2297
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 805
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Moje Małe Wielkie Szczęście

No i musimy się iść kąpać, bo już się oczy same zamykają
Ale super prosto siedzi
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:15   #2298
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość



Peter wczoraj w wannie też obserwował... i próbował złapać tryskającą wodę ale Mu się nie udało

Ona... myjecie Wasze ząbki, jeżeli tak to czym? Bo my naszego szorujemy, ale tyle razy Peter w nocy je, że i tak będzie miał próchnicę zaraz
Na razie szoruje sylikonowa nasadka, która sie masuje dziaselka razem z woda Choć mam juz w planach zakup pasty bez fluoru.


Piotruś ładnie siedzi sam a krzesełko z ikei? Sprawdza sie?
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:29   #2299
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

witam należę do forum mamuś listopadowo- grudniowych 2008 r. i mam wielką prośbę Biorę udział w konkursie organizowanym przez projektantkę Kamę Ostaszewską i Ewę Błaszczyk. Cel konkursu szczyny ponieważ pieniądze z licytacji maskotek w całości zostaną przekazane fundacji "Akogo" Bardzo zależy mi na tym aby zostać w finałowej 10 i być ocenioną przez jury. Głosy można oddawać do jutra do godziny 22 więc zaczyna się zacięta walka Wystarczy wejść na linka i kliknąć w prawym górnym rogu "lubię to" ( głos zostanie oddany) z góry dziękuję i obiecuję że nie będę już przeszkadzać. pozdrawiam

http://www.ostaszewska.com/lalka-ren...ulina-szyszka/
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 19:41   #2300
edytkaac
Rozeznanie
 
Avatar edytkaac
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-ów
Wiadomości: 572
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez lemurki_malutkie Pokaż wiadomość
fiazo,edytkaac-załóżmy klub ofiar pań na t.
Jestem na TAK

Mam dwa pytania:
1) Dostałam dynię. Chcę ją zamrozić dla Kacperka ale nie wiem jak to zrobić. Przerabiała któraś z was dynię?
2) Chcę zrobić suszone pomarańcze w plasterkach na choinkę i też nie mam pojęcia jak. To wystarczy pokroić na plasterki (jakiej grubości?) i położyć do wyschnięcia czy jak?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
witam należę do forum mamuś listopadowo- grudniowych 2008 r. i mam wielką prośbę Biorę udział w konkursie organizowanym przez projektantkę Kamę Ostaszewską i Ewę Błaszczyk. Cel konkursu szczyny ponieważ pieniądze z licytacji maskotek w całości zostaną przekazane fundacji "Akogo" Bardzo zależy mi na tym aby zostać w finałowej 10 i być ocenioną przez jury. Głosy można oddawać do jutra do godziny 22 więc zaczyna się zacięta walka Wystarczy wejść na linka i kliknąć w prawym górnym rogu "lubię to" ( głos zostanie oddany) z góry dziękuję i obiecuję że nie będę już przeszkadzać. pozdrawiam

http://www.ostaszewska.com/lalka-ren...ulina-szyszka/
Zagłosowałam
__________________
Żonka od 18.06.2011
Kacperek 22.07.2013
edytkaac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:42   #2301
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

EDYTKA nie pomogę z dynia i pomarańcza bo nie robiłam ani jednego ani drugiego


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:53   #2302
kayka11
Raczkowanie
 
Avatar kayka11
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Wiadomości: 273
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

elaine-blath-Lena w 3 miesiącu ważyła 5500 i 61 cm.Zasnoł kurczaczek 20 min temu.I teraz chwila dla mamy.Dodaje fotki Lenki: 1-ze szpitala,a potem kolejno wrześień,październik ,listopad i ostatnie z tamtego tygodnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-25 13.16.01.jpg (70,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-09-14 14.38.59.jpg (123,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-17 17.40.36.jpg (88,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SS853306.jpg (93,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SS853374.jpg (108,5 KB, 43 załadowań)
kayka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:55   #2303
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Moje Małe Wielkie Szczęście

No i musimy się iść kąpać, bo już się oczy same zamykają
Ale ślicznie siedzi, słodziak

Ja to nie wiem co się dzieje na tym świecie, ja właśnie przez kasę wracam 2.01 do pracy
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:55   #2304
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Obejrzę na kompie,poproś Ite aby dopisała wymiary Lenki na pierwsza strone ładnie rośnie ci coreczka


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:57   #2305
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Hej, przepraszam, ze tak sie wcinam. Jestem mama wrzesniowa i chcialam spytac, czy ktores z Waszych dzieci jest na pepti 1? Mam 3 puszki nieotwarte, przeszlismy na zwykle mleko i nie sa nam juz potrzebne. Jakby ktoras byla zainteresowana, to niech pisze na pw.

Pozdrawiam
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:58   #2306
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez edytkaac Pokaż wiadomość
Jestem na TAK

Mam dwa pytania:
1) Dostałam dynię. Chcę ją zamrozić dla Kacperka ale nie wiem jak to zrobić. Przerabiała któraś z was dynię?
2) Chcę zrobić suszone pomarańcze w plasterkach na choinkę i też nie mam pojęcia jak. To wystarczy pokroić na plasterki (jakiej grubości?) i położyć do wyschnięcia czy jak?[COLOR="Silver"]
Pomogę tlko z dynią, pokroiłam na małe kawałeczki, poodcinałam skórę i popakowałam w woreczki małe porcyjki i do zamrażalnika. Teraz wyciągam gotuję, miksuję i pyszności wcina Lila

Cytat:
Napisane przez kayka11 Pokaż wiadomość
elaine-blath-Lena w 3 miesiącu ważyła 5500 i 61 cm.Zasnoł kurczaczek 20 min temu.I teraz chwila dla mamy.Dodaje fotki Lenki: 1-ze szpitala,a potem kolejno wrześień,październik ,listopad i ostatnie z tamtego tygodnia.
Słodziutka i już na kompie wizażuje
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:59   #2307
kayka11
Raczkowanie
 
Avatar kayka11
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Wiadomości: 273
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Margosia jaki Piotruś już duży i no i jaki przystojniak.
kayka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:02   #2308
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez edytkaac Pokaż wiadomość
Jestem na TAK

Mam dwa pytania:
1) Dostałam dynię. Chcę ją zamrozić dla Kacperka ale nie wiem jak to zrobić. Przerabiała któraś z was dynię?
2) Chcę zrobić suszone pomarańcze w plasterkach na choinkę i też nie mam pojęcia jak. To wystarczy pokroić na plasterki (jakiej grubości?) i położyć do wyschnięcia czy jak?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------


Zagłosowałam
Ja też jestem na tak.
Ja mam dynie pokrojoną w kostke i w wprecZkach w zamrażarce

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:02   #2309
kayka11
Raczkowanie
 
Avatar kayka11
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Wiadomości: 273
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Pomogę tlko z dynią, pokroiłam na małe kawałeczki, poodcinałam skórę i popakowałam w woreczki małe porcyjki i do zamrażalnika. Teraz wyciągam gotuję, miksuję i pyszności wcina Lila



Słodziutka i już na kompie wizażuje
Ha,ha.No jest już mały komputerowiec,ale narazie preferuje muzyczke na you tuben np.Twinkel,twinkel little star.
kayka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:02   #2310
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
]
Dzięki dziewczyny za kciuki. drugi egzamin męża zaliczony, czyli rok też zaliczony i wreszcie będzie miał więcej czasu dla nas))
Idę robić obiad - makaron z pieczarkami i brokułami.
a co u was?
Brawa dla Tż za zdany egzamin i zaliczony rok
U mnie dziś był ryż z sosem słodko-kwaśnym

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
Byłam z Młodym na spacerze. Godzina czasu. Zimno strasznie.
I co?! Oczywiście chciałam zrobić sobie tosty i co? Szarancza jak zwykle brała moje, skończyła keczup ijeszcze puste opakowanie do lodówki wlozyla:banghead:
No szlag mnie trafia.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Boże co to za dziewucha

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co byście zrobiły w takie sytuacji:
Zamawiacie na allegro jakąś rzecz a przychodzi coś zupełnie innego ale o wiele droższego. Od razu odzywacie się do sprzedawcy czy czekacie aż się sam odezwie??
Ja bym poinformowała

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
No właśnie się zastanawiam co zrobić z jednej strony uczciwie byłoby się odezwać bo ktoś może faktycznie za to zapłacić i w ogóle tak się powinno zrobić. Z drugiej jednak strony nami się nikt nie przejmuje i co Wam ostatnio pisałam szarpią TŻta za to że ktoś mu zastępcze auto zarysował na parkingu i każą 3 tyś płacić. Różnica nie jest ogromna bo 240 zł ale na święta byłyby już ładne zakupy dla mnie to dużo pieniędzy. No ale pewnie zaraz napiszę maila z informacją o pomyłce, ale cała ta sytuacja tak mnie wyprowadziła z równowagi że się aż poryczałam i z TŻtem pokłóciłam. A wszystko wiadomo o brak kasy. TŻ nie dostanie premii mimo, że zapier...alał po 10-12h dziennie i szczerze to nie chcę myśleć co my zrobimy od stycznia


Cytat:
Napisane przez kayka11 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie szczęśliwe mamusie!Dawno mnie nie było,w sumie od dnia porodu(chyba).Mam nadzieje,że przyjmiecie mnie znów do waszego grona?! Zaczne może od tego,że Lenka jest zdrową i spokojną kruszyną.Mało płacze i dużo sie uśmiecha.Jedyny problem jaki mamy to spanie bo śpi po 20-35 min co 2,3 godziny.W nocy już się ustabilizowało.I tylko raz budzi się na jedzenie.Karmie ją butlą-Bebilon Pepti. A i po długiej nie obecności napisze że dziś na obiadek były kluski śląskie,gulasz i surówka z marchewki i jabłka .
Witaj


Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Moje Małe Wielkie Szczęście

No i musimy się iść kąpać, bo już się oczy same zamykają
Ale już duży chłopak z niego i super prosto siedzi

Cytat:
Napisane przez kayka11 Pokaż wiadomość
elaine-blath-Lena w 3 miesiącu ważyła 5500 i 61 cm.Zasnoł kurczaczek 20 min temu.I teraz chwila dla mamy.Dodaje fotki Lenki: 1-ze szpitala,a potem kolejno wrześień,październik ,listopad i ostatnie z tamtego tygodnia.
Ładna dziewczynka


Ubranko okazało się za duże więc musiałam jechać i je wymienić. To drugie już nie aż tak fajne, ale tez ładne i nic nie zniszczone więc za taką kasę nie będę wybrzydzać muszę tylko spodnie kupić inne bo te są bardzo cienkie i generalnie nie podobają mi się
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 19:40:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.