Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-08, 10:54   #241
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Rosebrd przerzuć się na mineralne róże, piękne są zarówno te z Annabelle, Neauty, Ecolore jak i Pixie Cosmetics
kremowe mają tragiczne składy... zamów kilka próbek mineralnych, wystarczą na wieki a na pewno znajdziesz idealne odcienie

Byłam fanką kosmetyków inglota, miałam kilka róży od nich. Obecnie leżą nieużywane, bo przerzuciłam się na róże mineralne Z AM jeszcze nie mam żadnego, bo jakoś jak patrzę na kolory w necie to mi nie podchodzą. Wydają mi się mega jasne, takie nudziakowe, pastelowe, nie na mój opalony ryjek. Może w rzeczywistości jest inaczej, ale na fotach wygląda to bladziutko.
Największą gamę kolorystyczną róży ma chyba pixie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 11:12   #242
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość

Byłam fanką kosmetyków inglota, miałam kilka róży od nich. Obecnie leżą nieużywane, bo przerzuciłam się na róże mineralne Z AM jeszcze nie mam żadnego, bo jakoś jak patrzę na kolory w necie to mi nie podchodzą. Wydają mi się mega jasne, takie nudziakowe, pastelowe, nie na mój opalony ryjek. Może w rzeczywistości jest inaczej, ale na fotach wygląda to bladziutko.
Największą gamę kolorystyczną róży ma chyba pixie.
jak dla mnie coral jest dla opalonych buziek no i kolor przepiękny

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

dziewczyny a jakich tuszów używacie? bo widzę, że znacie się tutaj na składach
albo np lakierow?
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 18:57   #243
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

AM są tak napigmentowane, że nie wiem kiedy zużyje ten Rose, a juz nie raz sie nim dzielilam xd takze na opalone i ciemniejsze spokojnie sie cos znajdzie, chociazby wspomniany wyżej Rose, Sunrise i Coral jak najbardziej.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 09:04   #244
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Czy możliwe jest, żeby podkład primerem zapychał?
W niedzielę rano miałam idealnie gładkie czoło, ani jednej krosteczki, no nic. Machnęłam twarzy tylko tym primerem, po kilku godzinach zmyłam tym, czym zwykle, a od poniedziałku czoło mi kwitnie. Nie zmieniałam nic w pielęgnacji, pędzle był czyste, nie jestem przed okresem. Zauważyłam to już któryś raz, ale wcześniej primer kładłam pod podkład, a tym razem poleciał sam primer.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 10:20   #245
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

obserwuj a póki co go odstaw

a nie jadłaś nic ostrego, zbyt tłustego itp.?
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 11:14   #246
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Nie kojarzę.
Generalnie nigdy nie zaobserwowałam nic złego dziejącego się z cerą na skutek jedzenia czegokolwiek.
Mam też pewną teorię... Ostatnio zrezygnowałam z pieczywa, ograniczając tym samym węglowodany (tzn. jem je, ale w postaci owoców, warzyw, kasz, ziemniaków itp.). Od tego czasu na wyjazdach rowerowych znacznie bardziej się pocę- pot spływa mi po twarzy, wpływa do oczu, piecze, ale mimo tego zwiększonego pocenia nie wpływało to jakoś na cerę. Testowałam różne okulary rowerowe, sądząc, że może te nowe są zbyt zabudowane i po prostu nie mam pod nimi wentylacji twarzy (jeżdżę w kasku, okulary sięgają prawie do kasku), ale z mniejszymi okularami problem miałam taki sam.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 11:18   #247
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Prędzej uczulenie czy tam podrażnienie, zapychanie by tak szybko się nie objawiło
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 17:27   #248
OceanGirl
Przyczajenie
 
Avatar OceanGirl
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

A ogólnie widzicie jakąś większą różnicę po użyciu primera annabelle "pretty neutral"? Bo zamówiłam dziś kolejną paczkę anabelek, w której znajdował się między innymi ten primer, nałożyłam go na pół twarzy, potem na całą twarz podkład mineralny matujący sunny fairest i tak szczerze mówiąc strona bez primera wyglądała minimalnie lepiej. Coś źle robię? Nałożyłam jedną warstwę pędzlem kabuki, wpracowywałam z półtorej minuty. On ma poprawiać wygląd podkładu czy tylko przedłużać trwałość?
OceanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 20:15   #249
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez OceanGirl Pokaż wiadomość
A ogólnie widzicie jakąś większą różnicę po użyciu primera annabelle "pretty neutral"? Bo zamówiłam dziś kolejną paczkę anabelek, w której znajdował się między innymi ten primer, nałożyłam go na pół twarzy, potem na całą twarz podkład mineralny matujący sunny fairest i tak szczerze mówiąc strona bez primera wyglądała minimalnie lepiej. Coś źle robię? Nałożyłam jedną warstwę pędzlem kabuki, wpracowywałam z półtorej minuty. On ma poprawiać wygląd podkładu czy tylko przedłużać trwałość?
No właśnie ja mam go u siebie, napaliłam się na niego jak szczerbaty na suchary i w sumie to leży w kosmetyczce. :| Sam primer to dla mnie za mało (chyba, że na ekstremalne upały), a pod/na podkład, cóż, nie zauważam praktycznie żadnej różnicy... Jeszcze go poużywam, bo strasznie podoba mi się, że w składzie znajdują się same glinki (które moja skóra bardzo lubi), a i cera potrafi mi różnie reagować na ten sam specyfik w zależności od pory roku. Mimo to jestem trochę rozczarowana, liczyłam na coś genialnego, szczególnie, że biorąc pod uwagę cenę do ilości to produkt Annabelle wcale tani nie jest - dużo chętniej sięgam po Kapoka Pixie albo zwykłą mazidłową dry-flo, mimo że w przeliczeniu wychodzą znacznie korzystniej.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 08:31   #250
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Rosebrd przerzuć się na mineralne róże, piękne są zarówno te z Annabelle, Neauty, Ecolore jak i Pixie Cosmetics
kremowe mają tragiczne składy... zamów kilka próbek mineralnych, wystarczą na wieki a na pewno znajdziesz idealne odcienie
Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość

Byłam fanką kosmetyków inglota, miałam kilka róży od nich. Obecnie leżą nieużywane, bo przerzuciłam się na róże mineralne Z AM jeszcze nie mam żadnego, bo jakoś jak patrzę na kolory w necie to mi nie podchodzą. Wydają mi się mega jasne, takie nudziakowe, pastelowe, nie na mój opalony ryjek. Może w rzeczywistości jest inaczej, ale na fotach wygląda to bladziutko.
Największą gamę kolorystyczną róży ma chyba pixie.
mam kilka próbek róży z neuty, i przyznaje, że kolory są piękne, cudnie napigmentowane, wkurza mnie tylko ich używanie, wygodniej jest użyć takiego w kamieniu, niż wysypywać z torebeczki kilka kulek na wieczko. Myślę nad kupieniem pełnowymiarowego opakowania jednego z nich i przetestowaniem.
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 08:35   #251
OceanGirl
Przyczajenie
 
Avatar OceanGirl
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ale ze mnie biznesmeński tuman Gdybym poczytała trochę więcej opinii na temat tego primera w necie, to mogłabym kupić zestaw, w którym byłby podkład, korektor, pędzel i róż i zapłacić dużo mniej, niż za pędzel, podkład i primer ;__;
Postanowiłam jednak uwierzyć cenie i dziewczynie z internetu

Ale w sumie cieszę się, że primer jest taki se, nie będę musiała wydawać kilku dych dodatkowo przy każdym zakupie anabelek : )

Swoją drogą, dlaczego podkłady mineralne są tak mało popularne? Jak dla mnie mają dużo więcej zalet i mniej wad niż płynne fluidy.
OceanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-13, 08:54   #252
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
mam kilka próbek róży z neuty, i przyznaje, że kolory są piękne, cudnie napigmentowane, wkurza mnie tylko ich używanie, wygodniej jest użyć takiego w kamieniu, niż wysypywać z torebeczki kilka kulek na wieczko. Myślę nad kupieniem pełnowymiarowego opakowania jednego z nich i przetestowaniem.
Ja mam pełnowymiarowe rhubarb wine, amethyst glow i lilac blossom, bo też nie mogłam znieść wysypywania z woreczka Kupiłam jak była jakaś promocja. Trochę kiepsko mają rozwiązany system tego pudełeczka, bo to taka "solniczka" i sitko nie jest zakręcane. Póki co kolejnych róży nie planuję

Cytat:
Napisane przez OceanGirl Pokaż wiadomość
Swoją drogą, dlaczego podkłady mineralne są tak mało popularne? Jak dla mnie mają dużo więcej zalet i mniej wad niż płynne fluidy.
Myślę, że jest kilka powodów.
1. Brak wiedzy o ich istnieniu i sposobie stosowania- ja się dowiedziałam może rok temu. Najpierw sobie myślałam: 8 g za 40-kilka złotych to majątek. Na ile to wystarczy? Na tydzień? Od momentu, w którym się dowiedziałam o minerałach, do dnia zakupu minęło kilka miesięcy, bo wydawało mi się, że nie są wydajne.
2. Słaba dostępność. Podkłady np. MaxFactora, Bourjois, Manhattanu czy inne można kupić w niemal każdej drogerii. Można pójść, ciapnąć sobie twarz "za darmo", sprawdzić, czy się nadaje kolorystycznie itp. Co do podkładów mineralnych- niemal wyłącznym kanałem ich zakupu jest internet. W niektórych miastach pojawiają się sklepy z minerałami, ale wciąż jest ich mało.
3. Minerały wymagają cackania się ze sobą. Mam tu na myśli pielęgnację. Jeśli jest jakiś błąd w tym, jak dbamy o twarzy, to na minerałach to wyjdzie. A to suche skórki, a to przetłuszczająca się cera itp.
4. Krycie. Według mnie mimo wszystko słabsze, niż w zwykłych podkładach. Ja nie traktuję tego jak minusa, bo zaczęłam iść w kierunku naturalności i nawet przebarwienia po zapaleniach mieszków włosowych na brodzie już mnie nie wkurzają.
5. Trwałość. I znowu to moja opinia, ale minerały są mniej trwałe na twarzy niż podkłady z drogerii, które mają kupę składników przedłużających trwałość, regulujących błyszczenie i przylepiających podkład do twarzy.

Dla mnie zaletami przemawiającymi za minerałami, poza naturalnym składem itp., jest ich naturalny wygląd (nigdy nie miałam tak dobrze dobranego podkładu!) i to, że cera pod nimi mi się poprawiła (poza ostatnią przygodą, nie wiem, czy to z tym primerem, czy dlaczego). Aczkolwiek cieni mineralnych nie jestem w stanie zaakceptować, bo w ogóle nie chcą się trzymać I tutaj pozostanę wierna inglotowi, bo to jedyne cienie, z którymi potrafię współpracować ja i moje pędzle
Odkąd zaczęłam stosować minerały tylko raz zrobiłam makijaż z wykorzystaniem drogeryjnego podkładu- na ślubowanie adwokackie. Po prostu chciałam mieć pewność, że nic mi nie spłynie, nie będzie się świecić, przetrwa 2-3 godziny uroczystości, a potem kolację i tańce do rana (no ok, do 3 w nocy ).

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2017-09-13 o 08:56
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 09:03   #253
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez OceanGirl Pokaż wiadomość

Swoją drogą, dlaczego podkłady mineralne są tak mało popularne? Jak dla mnie mają dużo więcej zalet i mniej wad niż płynne fluidy.
Sadząc sama po sobie to słyszałam o minerałach już wcześniej, ale nie moglam uwierzyć, że nałożę na twarz tylko puder i będzie ladnie zakryte wszystko co chcę i do tego jeszcze to mi się nie zmaże przy pierwszej okazji. Przed minerałami używałam takich podkładów jak revlon colorstay czy catrice i myślałam, że tylko takie maskotwory mogą zakryć moje zaczerwienienia i niedoskonałości. Dopiero jak doczytałam temat, okazało się, że to one najprawdopodobniej je tworzą. Teraz, po używaniu minerałów przez kilka miesięcy mogę spokojnie wyjść z domu bez makijażu bo moja skóra i tak wygląda dobrze.


A tak btw. jako bronzera do konturowania używam bahama mama z the balm, znalazła może ktoraś z Was jego odpowiednik w minerałkach?

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja mam pełnowymiarowe rhubarb wine, amethyst glow i lilac blossom, bo też nie mogłam znieść wysypywania z woreczka Kupiłam jak była jakaś promocja. Trochę kiepsko mają rozwiązany system tego pudełeczka, bo to taka "solniczka" i sitko nie jest zakręcane. Póki co kolejnych róży nie planuję
Aczkolwiek cieni mineralnych nie jestem w stanie zaakceptować, bo w ogóle nie chcą się trzymać I tutaj pozostanę wierna inglotowi, bo to jedyne cienie, z którymi potrafię współpracować ja i moje pędzle
ja mam próbkę rhubarb wine, peony petal i faded rose. I wszystkie trzy są piękne do tego stopnia, że chcę ich więcej. a co do cieni to mam takie same doświadczenia jak Ty, użyłam kilka razy i się zwyczajnie nie sprawdziły.
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 12:37   #254
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Po zastosowaniu primera podkład ma ciemniejszy odcień. Jedyny plus to to, że cera jest bardzo miękka, taka gładka w dotyku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 13:07   #255
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Czy możliwe jest, żeby podkład primerem zapychał?
ja mam wrażenie, że podkład neauty zaczął mnie zapychać
wyszły ropne wypryski (dwa nad moją lewą brwią, jeden nad prawą, przy ustach oraz na policzku )
jestem zła bo mega mi przypasował ....
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 11:36   #256
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Kupiłam primer glinkowy i nowy pędzel. Primer fajnie wygładza, trochę koi skore. Pędzel bardzo polubiłam. Krycie jest zachowane, rozcieranie jest jeszcze szybsze niż przy flat topie.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 12:02   #257
OceanGirl
Przyczajenie
 
Avatar OceanGirl
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Który pędzel? Bo ja mam kabuki i zastanawiam się czy flat top byłby lepszy.
OceanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 15:50   #258
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

dostala kiedys ktoras z Was bledne zamowienie ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 16:52   #259
OceanGirl
Przyczajenie
 
Avatar OceanGirl
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
dostala kiedys ktoras z Was bledne zamowienie ?
A co się stało? Przysłali Ci coś innego niż zamówiłaś?
OceanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 19:13   #260
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez OceanGirl Pokaż wiadomość
A co się stało? Przysłali Ci coś innego niż zamówiłaś?
tak, dwa produkty. w dodatku potrzebne mi na juz. rozwiazanie jakie od nich otrzymalam:

czekanie na kuriera po zwrot nieprawidlowych produktow. po otrzymaniu przez nich zwroconych produktow, wysylaja poprawne produkty. smiech na sali. zero jakiejkolwiek rekompensaty. w ogole bym jej nie chciala, chcialam dostrac dobrze skompletowane zamowienie w odpowiednim czasie (!!!) .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 08:23   #261
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dziewczyny jest wiad na FB:

"RABAT - Idziemy na zakupy? 🛍️🛍️🛍️
Nigdzie nie musicie iść, by kupić kosmetyki Annabelle Minerals - 10%. Dołączamy do Weekendu Zniżek Avanti i Magazyn Logo. W dniach 15-17.09.2017 roku kupicie nasze produkty z 10% rabatem. ️🛒Kod: A1M0🛒 wystarczy wpisać w podsumowaniu zamówienia w polu KUPONY. Kod wykorzystaj na stronie: www.eshopannabelle.com
___________________
REGULAMIN PROMOCJI
Promocja trwa do godziny 23:59, dnia 17.09.2017 roku. Kod A1M0 należy wpisać w polu KUPONY w kroku "Podsumowanie zamówienia". Rabat obejmuje cały asortyment sklepu z wyłączeniem zestawów. Każdy klient może wykorzystać kod wyłącznie raz. Promocje nie łączą się."
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 07:16   #262
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez OceanGirl Pokaż wiadomość
Który pędzel? Bo ja mam kabuki i zastanawiam się czy flat top byłby lepszy.


Ten nowy w ofercie short top

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
dostala kiedys ktoras z Was bledne zamowienie ?


Tak, kiedyś, ale odesłali to co chciałam na swój koszt szybko . Wystarczy komentarz w sekcji zamienia - wybierasz produkt jaki Ci blednie wysłali i piszesz
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 16:55   #263
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość

Tak, kiedyś, ale odesłali to co chciałam na swój koszt szybko . Wystarczy komentarz w sekcji zamienia - wybierasz produkt jaki Ci blednie wysłali i piszesz
odsylam do nich juz 2gi dzien. bo pierwszego dnia niestety kurier mial zla wlepke i szukal mnie nie tam gdzie trzeba. serio. beda pewnie 2 tygodni nim dostane to co w koncu zamowilam. nim oni otrzymaja spowrotem te zle zamowienie... i wysla poprawne.. szkoda gadac.
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 17:13   #264
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
odsylam do nich juz 2gi dzien. bo pierwszego dnia niestety kurier mial zla wlepke i szukal mnie nie tam gdzie trzeba. serio. beda pewnie 2 tygodni nim dostane to co w koncu zamowilam. nim oni otrzymaja spowrotem te zle zamowienie... i wysla poprawne.. szkoda gadac.
Ja nie musiałam odsyłać, po prostu dosłali to co zamówiłam
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 21:49   #265
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Ja nie musiałam odsyłać, po prostu dosłali to co zamówiłam
no to moze im sie polityka zmienila, albo uznali ze jestem kombinatorka i chce wyludzic ? odpisali mi jasno, ze kurier przyjedzie po produkty, ktore nie zgadzaja sie w zamowieniu, po czym przysla te zamowione. juz nie wspomne, ze potrzebowalam ich "na juz" i gdyby nie ichnia pomylka w pakowaniu - bylabym zadowolona klientka. w ramach tego dostalam, badz co badz dobre i to, przeprosiny .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 16:13   #266
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
no to moze im sie polityka zmienila, albo uznali ze jestem kombinatorka i chce wyludzic ? odpisali mi jasno, ze kurier przyjedzie po produkty, ktore nie zgadzaja sie w zamowieniu, po czym przysla te zamowione. juz nie wspomne, ze potrzebowalam ich "na juz" i gdyby nie ichnia pomylka w pakowaniu - bylabym zadowolona klientka. w ramach tego dostalam, badz co badz dobre i to, przeprosiny .
Ja im wysłałam zdjęcie Przy zgłoszeniu pomyłki. Pewnie znalazła się już taka Grazyna, co chciała wyłudzić, nie dziwię się im.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 19:22   #267
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Ja im wysłałam zdjęcie Przy zgłoszeniu pomyłki. Pewnie znalazła się już taka Grazyna, co chciała wyłudzić, nie dziwię się im.
rowniez im wyslalam zdjecie, a nawet dwa .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 18:17   #268
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
rowniez im wyslalam zdjecie, a nawet dwa .
otrzymalam poprawne produkty. mam nadzieje, ze dlugo nie bede musiala korzystac z uslug annabelle minerals. nie bylo to zamowienie za 50 zlotych .

chyba czesciej im sie zdarzaja wtopy, bo recenzji na stronie na facebooku nie widze zadnych.

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2017-09-22 o 18:23
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 18:59   #269
Adrianna4991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 77
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Zamówiłam swoje pierwsze próbki i jestem zadowolona, bo chyba trafiłam z kolorem.

Tak naprawdę dopiero zaczynam zabawę z makijażem. Do tej pory ograniczałam się do kredki do brwi oraz tuszu do rzęs, ale chciałam wyrównać trochę koloryt mojej cery i w końcu zdecydowałam się na podkład mineralny. Tylko mam problem z pędzlem, nie wiem, który kupić. Czy jest różnica w wyglądzie podkładu na skórze w zależności od jakości pędzla czy mogę kupić jakiś najtańszy?
Adrianna4991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 19:36   #270
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Adrianna4991 Pokaż wiadomość
Zamówiłam swoje pierwsze próbki i jestem zadowolona, bo chyba trafiłam z kolorem.

Tak naprawdę dopiero zaczynam zabawę z makijażem. Do tej pory ograniczałam się do kredki do brwi oraz tuszu do rzęs, ale chciałam wyrównać trochę koloryt mojej cery i w końcu zdecydowałam się na podkład mineralny. Tylko mam problem z pędzlem, nie wiem, który kupić. Czy jest różnica w wyglądzie podkładu na skórze w zależności od jakości pędzla czy mogę kupić jakiś najtańszy?
Najtańszy dobry to np. sunshade minerals, około 23 zł. Flat top daje większe krycie, kabuki mniejsze. Short top to ostatnio mój ulubieniec
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.