jak zrozumieć faceta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 20:25   #1
kingala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 68

jak zrozumieć faceta?


Niby chce być ze mną. Niby mu zależy...ale nie pisze, nie dzwoni. Widujemy się raz na tydzień, a tak to czasami przelotnie w szkole.
Znamy się już długo, byliśmy kumplami, ale zdecydowaliśmy się na związek nagle, niespodziewanie.
Sama nie wiem o co tu chodzi. Kiedy jestem z nim jest naprawdę cudownie, ale gdy się rozstajemy...nie ma nic.
Nasza wspólna przyjaciółka rozmawiała z nim, podkreślając, że powinien zacząć się bardzo starać. Ja również dałam mu do zrozumienia, że coś jest nie tak, ale jak narazie oprócz skruchy nie widzę innych działań z jego strony..
Niby widzę, że coś chce, ale w sumie to czuję, że stoimy w miejscu.
Być może on nie ma czasu, może potrzebuje przywyknąć do nowej sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Ale czy to go tłumaczy?
Bo w czasie tych naszych 'cichych dni' nie mam pojęcia na czym stoję...
kingala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 20:30   #2
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Wiesz, wydaje mi się, że on się nad tym totalnie nie zastanawia. Możliwe, że to typ pt."jest jak jest, po co coś zmieniać". Spotykacie się, no to fajnie, nie spotykacie się no to nic.
Nie zakochał się jeszcze po prostu. Bo większość jak się zakocha...

Daj mu czas, żeby się rozkręcił, sama bierz inicjatywę, jak się okaże sztywniakiem, to cóż...
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 20:34   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Trudno to nawet nazwać związkiem, bo związek to bycie na co dzień, nawet gdy niecodziennie się z tym kims widujemy: ale jest kontakt, poczucie, że ten ktoś o nas, a my o nim, myslimy.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 20:35   #4
kingala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 68
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Trudno to nawet nazwać związkiem, bo związek to bycie na co dzień, nawet gdy niecodziennie się z tym kims widujemy: ale jest kontakt, poczucie, że ten ktoś o nas, a my o nim, myslimy.
wiem, ja nie uważam, że jestem z nim w związku. Ale chciałabym być, a tak jak jest to związek nie wygląda...
kingala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 21:32   #5
rudowlosa1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 67
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Wiesz, wydaje mi się, że on się nad tym totalnie nie zastanawia. Możliwe, że to typ pt."jest jak jest, po co coś zmieniać". Spotykacie się, no to fajnie, nie spotykacie się no to nic.
Nie zakochał się jeszcze po prostu. Bo większość jak się zakocha...

Daj mu czas, żeby się rozkręcił, sama bierz inicjatywę, jak się okaże sztywniakiem, to cóż...

Własnie jak się facte zakocha to nie ma mocnych,będzie sie starał i nie da o sobie zapomnieć.
Kiedyś też spotykałam się z takim facetem,jak spędzliśm ze soba czas to było super,ekstra.Jak sie nie widzieliśmy(widywalismy sie co dwa tygodnie ze wzgledu na odległosć) to cisza,jakbym nie istniała.Odpisywal kiedy ja napisłam,w koncu przestałam bo czułam sie jakbym sie narzucała.
W kazdym razie nie udało nam się,ja juz miałam dośc takiej męczącej sytuacji,w której nie wiadomo o co chodzi
rudowlosa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 21:34   #6
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Cytat:
Napisane przez kingala Pokaż wiadomość
wiem, ja nie uważam, że jestem z nim w związku. Ale chciałabym być, a tak jak jest to związek nie wygląda...
nie bądź na jego zawołanie, odsuń się od niego. Jak poczuje, że Cię traci to może się ruszy.
Z reszta.... tak trudno spytać o to czy jesteś tylko jego papą wypełniającą dziury w asfalcie? (czyt. czy jesteś potrzebna mu tylko wtedy kiedy nie ma co ze sobą robić)

moim zdaniem? jak trafi na odpowiednią dla siebie to wtedy zapomni o całym Świecie dla niej.
A ty porusz temat i się dowiedz. Bo w życiu czasem warto wyłożyć karty na stół niż żyć w niewiadomej.
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 21:35   #7
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: jak zrozumieć faceta?

i zrozum tu mechanizmy mezczyzny
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 22:02   #8
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Wiesz,jezeli facetowi zalezy i traktuje Cie powaznie to by Cie obsypywal rozami,nosil na rekach i zrobil wszystko zebys byla szczesliwa,a jesli nie traktuje Cie tak jak na to zaslugujesz to po co taki facet
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 22:10   #9
Maxiorrrrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zakład Karny
Wiadomości: 347
Dot.: jak zrozumieć faceta?

kingala czyly można to posumować że niby chce być z tobą, ale nie chce z tobą być
Dziwne, choć nie podałaś wieku a to może być kluczowe.
Maxiorrrrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 22:18   #10
miss_bennet
Rozeznanie
 
Avatar miss_bennet
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 917
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Cytat:
Napisane przez Maxiorrrrr Pokaż wiadomość
kingala czyly można to posumować że niby chce być z tobą, ale nie chce z tobą być
Dziwne, choć nie podałaś wieku a to może być kluczowe.
Nie daję więcej niż liceum

A skoro taki nijaki ten Twój niby-facet, to dowiedz się, zanim się zaangażujesz, o co mu chodzi. Tak, jak dziewczyny piszą... jakby chciał, to choćby skały s..ły, to by znalazł sposób, żeby mieć z Tobą kontakt. Widocznie nie chce, więc może nie warto tracić czasu?
__________________
miss_bennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 22:21   #11
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
nie bądź na jego zawołanie, odsuń się od niego. Jak poczuje, że Cię traci to może się ruszy.
Z reszta.... tak trudno spytać o to czy jesteś tylko jego papą wypełniającą dziury w asfalcie? (czyt. czy jesteś potrzebna mu tylko wtedy kiedy nie ma co ze sobą robić)

moim zdaniem? jak trafi na odpowiednią dla siebie to wtedy zapomni o całym Świecie dla niej.

A ty porusz temat i się dowiedz. Bo w życiu czasem warto wyłożyć karty na stół niż żyć w niewiadomej.
Ano właśnie. Tak często się zastanawiałam czemu mężczyźni traktowali mnie jak Autorkę. Póki nie trafiłam na mojego TŻ i poznałam co potrafi zakochany facet Uwierz mi, miałam wiersze na mailu, słodkie smsy i odwiedziny na 30 min. żeby dać mi buziaka (a podróż w tę i z powrotem zajmuje mu 2 h) i wrócić.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 23:10   #12
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Dla mnie to jest na tej zasadzie: Razem a jednak Osobno . Ile Wy macie lat ? Powinaś z nim pogadać, czy on w tym Waszym "związku" nie widzi nic dziwnego i czy uważa że związek tak na prawdę wygląda ? Może on nie ma o tym po porostu pojęcia. Czasami na początku tak jest że chłopak czy dziewczyna potrzebują czasu żeby się zakochać, bo nie zawsze jest się ze sobą jak jest sie zakochanym po uszy, ale zazwyczaj ludzie w takiej sytuacji jakiej Ty jesteś ze swoim TŻ-tem dokładają wszelkich starań aby coś z tego było...Dziwnie sie zachowuje... więc pogadaj z nim jak najszybciej i powiedz co czujesz i jaką Ty masz wizję związku
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 06:31   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Powiedziałabym mu, aby skończył pipczyć, a zaczął pokazywać czynami, że chce być ze mną i że mu zależy. Bo na razie to tylko głodna gadka bez pokrycia. Jak mu się nie chce ruszyć palcem, to niech spada i bajeruje kogoś innego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 07:05   #14
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Cytat:
Napisane przez kingala Pokaż wiadomość
Niby chce być ze mną. Niby mu zależy...ale nie pisze, nie dzwoni. Widujemy się raz na tydzień, a tak to czasami przelotnie w szkole.
Znamy się już długo, byliśmy kumplami, ale zdecydowaliśmy się na związek nagle, niespodziewanie.
Sama nie wiem o co tu chodzi. Kiedy jestem z nim jest naprawdę cudownie, ale gdy się rozstajemy...nie ma nic.
Nasza wspólna przyjaciółka rozmawiała z nim, podkreślając, że powinien zacząć się bardzo starać. Ja również dałam mu do zrozumienia, że coś jest nie tak, ale jak narazie oprócz skruchy nie widzę innych działań z jego strony..
Niby widzę, że coś chce, ale w sumie to czuję, że stoimy w miejscu.
Być może on nie ma czasu, może potrzebuje przywyknąć do nowej sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Ale czy to go tłumaczy?
Bo w czasie tych naszych 'cichych dni' nie mam pojęcia na czym stoję...
I to chyba klucz do zagadki.
dalej jesteście kumplami, tylko coś bez sensu ustaliliście i nagle ni z gruszki ni z pietruszki postanowiłaś (cie?) zrobić z kumplem związek. I kumpel kumpla próbuje nie urazić odmową.

Hm... a ja zawsze myślałam, ze żeby myśleć o związku (?!) to musi najpierw coś zaiskrzyć, pojawić się zakochanie, adorowanie, chodzenie na randki i takie tam a nie "kumplami byliśce a nagle ustaliliście"

Dajcie sobie spokój i dalej bądźcie kumplami.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 19:15   #15
sheimage
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
nie bądź na jego zawołanie, odsuń się od niego. Jak poczuje, że Cię traci to może się ruszy.
Z reszta.... tak trudno spytać o to czy jesteś tylko jego papą wypełniającą dziury w asfalcie? (czyt. czy jesteś potrzebna mu tylko wtedy kiedy nie ma co ze sobą robić)

moim zdaniem? jak trafi na odpowiednią dla siebie to wtedy zapomni o całym Świecie dla niej.
A ty porusz temat i się dowiedz. Bo w życiu czasem warto wyłożyć karty na stół niż żyć w niewiadomej.
dokładnie, nie ma co tu dalej czekać, ręce do góry, karty na stół, majty....na swoim miejscu
__________________
Zobacz dlaczego wszyscy są w szoku!!!
handbagheaven.pl
sheimage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 20:13   #16
vodoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 167
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Zakochany facet raczej sie tak nie zachowuje
Wiec zaproponuj sama jakies spotkanko, wypad do kina, na basen czy kregle. Moze trafi go strzala amora
A jesli nie... to coz, niech amor wtedy strzela gdzie indziej
__________________
Nie uzywam tego konta. Nie uzywam zadnego, bo niestety na tym xIx wiecznym forum nie mozna usunac SWOJEGO WLASNEGO, PRYWATNEGO konta. !
vodoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:46   #17
kingala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 68
Dot.: jak zrozumieć faceta?

Chwilka, spokojnie:P Z tym 'sobie ustaliłaś' to jest troszkę krzywdzące dla mnie, bo przecież sama sobie tego nie wymyśliłam. To była wspólna decyzja, tylko jak widać chyba mamy inne wizje. Dziękuje za wszystkie rady. Dam mu czas, jeśli nic się nie zmieni...to trudno. Na siłę nic się nie zrobi.
kingala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.