Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opinie - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 14:25   #511
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
a macie cos takiego ze jak sie spocicie (np na wfie, areobiku) to czujecie zapach rzepy? bo ja to zauwazylam u siebie.. i ograniczylam stosowanie:/ boje sie wogole, ze jak pojdzie sie np na impreze, potanczy to bedzie ten zapach czuc...:/
No właśnie - to jest ten minus... Czuję rzodkiew za każdym razem jak mi napada deszcz na głowę - inni pewnie też to czują. Muszę stosować rzodkiew jak nie wychodzę do ludzi
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:03   #512
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Dodawać do rzepki olejki eteryczne, zabijają zapach drożdży, zabiją i zapach rzepki
Choć ja tam rzepki u siebie nie czuję
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:13   #513
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

U mnie czuc i to intensywnie Przed deszczem uciekam, wiec nic nie smierdzi, ale ale.. kiedys przez kilka dni nie mialam dostepu do rzepki wiec jej nie wcieralam a mimo to wlosy przy kazdym zmoczeniu smierdzialy Uzywam z miodem i olejkami eterycznymi wiec ten patent na mnie nie dziala.. I co tu zrobic?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:18   #514
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
U mnie czuc i to intensywnie Przed deszczem uciekam, wiec nic nie smierdzi, ale ale.. kiedys przez kilka dni nie mialam dostepu do rzepki wiec jej nie wcieralam a mimo to wlosy przy kazdym zmoczeniu smierdzialy Uzywam z miodem i olejkami eterycznymi wiec ten patent na mnie nie dziala.. I co tu zrobic?
spryskaj odrobine mgielka zapachowa do ciala(nie ma tyle alco denat. co perfumy i rozczesz
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:37   #515
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
spryskaj odrobine mgielka zapachowa do ciala(nie ma tyle alco denat. co perfumy i rozczesz
Trzeba będzie tak zrobić Mi dodawanie olejków eterycznych do rzodkwi nic nie pomaga (jeśli chodzi o zapach). I tak potem czuć tylko rzodkiew.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:42   #516
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

U mnie problem nie polega na tym ze wlosy 'smierdza' ciagle, tylko wtedy kiedy maja bezposredni kontakt z woda - mycie czy deszcz. Narazie jest ok bo czuje to tylko ja, ale chcialabym ja jeszcze pouzywac przez 2 miesiace i boje sie ze pozniej zapach nie bedzie chcial zniknac. Probowalam juz wcierac kallosa mlecznego lekko w skore, tak samo wax polski, ale niewiele to pomaga, bo przy myciu sytuacja sie powtarza..
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:57   #517
ona366
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi


W piątek mam już wolne od pracy i zabieram się za tankowanie cennych aminokwasów na włosy
i wysyłam kilka cennych inofmacji
Największy apetyt włosy mają na aminokwasy siarkowe - są one bowiem „cegiełkami” budulcowymi - dzięki którym włosy rosną i z których czerpią swą siłę i urodę. Jeśli tego budulca jest zbyt mało - włosy stają się cienkie, wiotkie i porozczepiane. Słowem chore i brzydkie.
Gdzie znaleźć aminokwasy siarkowe? Są pokarmy w których znajdziemy „gotowe” aminokwasy siarkowe, np. w chudej wołowinie, fasoli, rybach i jajkach. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku niedoboru w pokarmie aminokwasów siarkowych organizm może wytwarzać je samodzielnie, pod warunkiem, że otrzyma odpowiednią ilość siarki. Praktyczną wiedzę o tym posiadały już nasze babki. Tradycyjnie, w medycynie ludowej, „lekiem” na zniszczone włosy była czarna rzepa. Ta roślina obfituje w siarkę, podobnie jak jej botaniczni krewniacy - rzodkiewka, chrzan, kapusta, brukselka, rzeżucha, brokuły i kalafior oraz zwykła cebula.
ona366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 16:11   #518
ona366
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Dodawać do rzepki olejki eteryczne, zabijają zapach drożdży, zabiją i zapach rzepki
Choć ja tam rzepki u siebie nie czuję
Virka w jakich skelpach zakupujesz olejki eteryczne jak masz jakiś wytestowany o miłym zapachu to nam podaj
ona366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:15   #519
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

no wlasnie, jaki zapach? i mam to dolac do soku ktory nakladam na glowe czy jak? bo jutro planuje zakup tych olejkow, bo az boje sie samą rzepe stosowac..:/ a nie chcialabym przerywac, bo u mnie dziala fantastycznie to warzywko
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:44   #520
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez ona366 Pokaż wiadomość
Virka w jakich skelpach zakupujesz olejki eteryczne jak masz jakiś wytestowany o miłym zapachu to nam podaj
Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
no wlasnie, jaki zapach? i mam to dolac do soku ktory nakladam na glowe czy jak? bo jutro planuje zakup tych olejkow, bo az boje sie samą rzepe stosowac..:/ a nie chcialabym przerywac, bo u mnie dziala fantastycznie to warzywko
Ja olejki kupuję w aptece, albo w sklepach zielarskich.
Najlepsze są firmy Pollena Aroma (dr Beta), osobiście nie polecam olejków Sabata
A zapach jest kwestią bardzo indywidualną, jeśli chodzi o olejki dobroczynnie działąjące na wlosy, to m.in. lawenda, rozmiaryn, tymianek (i tych ja używam), drzewo herbaciane, cytryna, cedr. Musicie sobie skomponować zapach pod "swój nos"
Ja daję wyżej wymienione olejki, gdyż są najlepsze do włosów z moimi problemami, czyli przetłuszczające i wypadające.
I zacznijcie dodawanie dosłownie od jednej kropli danego olejku, żeby nie przedobrzyć
Olejki dolewamy oczywiście do soczku z rzepki i to razem nakładamy na głowę
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:51   #521
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

virka - jestes wielka dziekuje jutro kierunek apteka/zielarski i mam nadzieje ze u mnie bedzie dzialac a wiesz moze jakie sa dobre na suche i zniszczone wloski?
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:01   #522
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
virka - jestes wielka dziekuje jutro kierunek apteka/zielarski i mam nadzieje ze u mnie bedzie dzialac a wiesz moze jakie sa dobre na suche i zniszczone wloski?
Nie ma za co
Wiesz co, na suche i zniszczone włosy to dobrze jest zadbać o ich prawidłowe nawilżenie, wszelkimi rodzajami maseczek z dodatkiem olejków.Świetnie działają wspomagająco
Dla suchych włosów mogą być np. ylang ylang, neroli (gorzka pomarańcza), drzewo sandałowe. A rozmaryn, tymianek i lawenda są najlepszymi olejkami działającymi wzmacniająco.

Pamiętajcie, że olejków zawsze używamy w nośniku, nigdy samych!
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:10   #523
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

ja mam wyrozumiala mamusie,powiedizla ze jak tak chce sie rzepowac to wydzieli kawalek ziemi w ogrodzie i zasadzi rzepke
kitay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:12   #524
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
ja mam wyrozumiala mamusie,powiedizla ze jak tak chce sie rzepowac to wydzieli kawalek ziemi w ogrodzie i zasadzi rzepke
Ja już też się uśmiechnęłam do Teściowej i też obiecała zasadzić
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:19   #525
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
a macie cos takiego ze jak sie spocicie (np na wfie, areobiku) to czujecie zapach rzepy? bo ja to zauwazylam u siebie.. i ograniczylam stosowanie:/ boje sie wogole, ze jak pojdzie sie np na impreze, potanczy to bedzie ten zapach czuc...:/
Ja zauważyłam coś podobnego, tzn, nie uzywałam rzepy już od trzech myć głowy, ale jak nałożę waxa lub maskę czosnkową i potem zdejmuję turban i reklamówkę z głowy to mi i tak rzepą czuć - niebywałe.
Aż tak mocno wsiąkła, że czuć ją będzie pewnie długo
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:29   #526
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja już też się uśmiechnęłam do Teściowej i też obiecała zasadzić
A rzepka to rośnie z nasionek czy bulw? <W duchu modli się, że z nasionek, to sama by sobie zasadziła >
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:34   #527
ona366
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Wiesz co, na suche i zniszczone włosy to dobrze jest zadbać o ich prawidłowe nawilżenie, wszelkimi rodzajami maseczek z dodatkiem olejków.Świetnie działają wspomagająco
Dla suchych włosów mogą być np. ylang ylang, neroli (gorzka pomarańcza), drzewo sandałowe. A rozmaryn, tymianek i lawenda są najlepszymi olejkami działającymi wzmacniająco.

Pamiętajcie, że olejków zawsze używamy w nośniku, nigdy samych!
Virka genialna jesteś trafiłaś z olejkami do moich zniszczonych włosiaczków chyba wybiore gorzką pomarańcze,zanotuje lepiej wszystkie na liste zakupów
ona366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:28   #528
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Pozwole sobie wkleic liste olejkow i ich zastosowanie zebrana przez karla_92 i poprawiona przez una creatura bella :

Cytat:
Lawendowy– wlosy normalne, suche, przetłuszczajace się, z łupieżem, delikatne i zniszczone
Rozmarynowy – normalne, suche, przetłuszczające się, wypadające, z łupieżem
Cytrynowy– normalne, jasne, przetłuszczające się, wypadające, z łupieżem
Eukaliptusowy – normalne, przetłuszczające się, z łupieżem
Pietruszkowy – normalne, suche, delikatne i zniszczone
Geraniowy – normalne, suche, z łupieżem, przetłuszczające sie
Marchewkowy – normalne, rude, suche, wypadające, z łupieżem, delikatne i zniszczone
Wiesiołkowy – normalne,
Ze slodkich migdałow – normalne, suche, delikatne i zniszczone
Z pestek brzoskiwini – normane, przetłuszczające się,
Rumiankowy – jasne,
Szałwiowyciemne,
Brzozowysuche, przetłuszczające się, wypadające, z łupieżem, delikatne i zniszczone
Krwawnikowysuche, przetłuszczające się,
Sandałowy – suche, delikatne i zniszczone, z łupieżem
Jojoba – suche, wypadające, z łupieżem, delikatne i zniszczone
Avocado – suche,
Cyprysowy - przetłuszczające się, wypadające, z łupieżem
Pimentowy - przetłuszczające się, z łupieżem
Z szałwi lekarskiej - przetłuszczające się, wypadające, z łupieżem
Tymiankowy - przetłuszczające się, wypadające, z łupieżem, delikatne i zniszczone
Bergamotowy - przetłuszczające się,
Ylang Ylang - przetłuszczające się, wypadające,
Z drzewa herbacianego - przetłuszczające się, z łupieżem
Wiesiołkowy - przetłuszczające się, wypadające, z łupieżem
Sezamowy - przetłuszczające się,
Rumiankowy – wypadające (z rumianku rzymskiego), delikatne i zniszczone
Palmorozowy - wypadające,
Z szałwi muszkatołowej - wypadające, delikatne i zniszczone
Paczulowy - z łupieżem,
Z melisy – łupież suchy
Pomarańczowy – łupież suchy


Na szybszy porost dzialaja: lawendowy, z melisy, pomarańczowy, geraniowy, sandałowy, rozmarynowy, tymiankowy, Ylang Ylang, cytrynowy, z drzewka herbacianego.

Dla suchych włosów mogą być np. ylang ylang, neroli (gorzka pomarańcza), drzewo sandałowe.

Wzmacniające: rozmaryn, tymianek i lawenda

Na czerwono - olejki eteryczne
Na czarno - oleje roślinne (których można używać jako nośników)
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2008-03-27 o 17:07 Powód: poprawka
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:45   #529
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

wydrukuje sobie ten spis
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:00   #530
ona366
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Zapaałaka
O rany teraz to mnie mile zaskoczyłaś
ona366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:11   #531
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez ona366 Pokaż wiadomość
Zapaałaka
O rany teraz to mnie mile zaskoczyłaś
Podziekowania naleza sie raczej karli, ze chcialo jej sie to wszystko pisac Ja tylko skopiowalam, bo lista jest super, a chyba zostala zapomniana
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:33   #532
ona366
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Thumbs up Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Podziekowania naleza sie raczej karli, ze chcialo jej sie to wszystko pisac Ja tylko skopiowalam, bo lista jest super, a chyba zostala zapomniana

Do Odlotowej listy olejkowej bym się niedogrzebała dla Karli uznanie za jej przygotowanie a tobie za jej przypomnienie
ona366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:12   #533
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
A rzepka to rośnie z nasionek czy bulw? <W duchu modli się, że z nasionek, to sama by sobie zasadziła >
Yyyyy, nie wiem
Ale zapytam i się dowiem

Cytat:
Napisane przez ona366 Pokaż wiadomość
Virka genialna jesteś trafiłaś z olejkami do moich zniszczonych włosiaczków chyba wybiore gorzką pomarańcze,zanotuje lepiej wszystkie na liste zakupów

Cieszę się, że mogłam pomóc

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Pozwole sobie wkleic liste olejkow i ich zastosowanie zebrana przez karla_92 :
Ale ta lista ma błędy
Są pomieszane nośniki (oleje roślinne) z olejkami eterycznymi

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
wydrukuje sobie ten spis
J.w.

Jak znajdę poprawioną, to wkleję, chyba, że zapaałka będzie szybsza

Edit:
Widzę, że już poprawiła
__________________




Edytowane przez virka
Czas edycji: 2008-03-26 o 21:43
virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:40   #534
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

http://www.allegro.pl/item321107616_..._i_wlosy_.html

Coś dla maniaczek
I wszystko jasne
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:44   #535
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość

Ale ta lista ma błędy
Są pomieszane nośniki (oleje roślinne) z olejkami eterycznymi
Ha, wiedzialam ze gdzies byla poprawiona wersja, ale nie moglam znalezc i wkleilam ta ogolna Na szczescie juz znalazlam i zmienilam
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:47   #536
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item321107616_..._i_wlosy_.html

Coś dla maniaczek
I wszystko jasne
No proszę
I żadna maniaczka nie zakupiła ?
Trzeba napisać o ponowne wystawienie aukcji, zejdą w ilościach hurtowych
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:52   #537
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
No proszę
I żadna maniaczka nie zakupiła ?
Ja kupie Widzialam w supermarkecie za cale 99 gr Tylko, ze to byla odmiana pozna i wysiew dopiero w maju, wiec jak tylko znajde wczesna to pierwsza posieje
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:03   #538
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Ha, wiedzialam ze gdzies byla poprawiona wersja, ale nie moglam znalezc i wkleilam ta ogolna Na szczescie juz znalazlam i zmienilam
No właśnie widziałam, fajnie, że to odkopałaś

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Ja kupie Widzialam w supermarkecie za cale 99 gr Tylko, ze to byla odmiana pozna i wysiew dopiero w maju, wiec jak tylko znajde wczesna to pierwsza posieje
O,to na allegro przepłata, szukamy w marketach

Wzywam do narodowej (wizażowej) akcji pt.
"Zasadź sobie własną rzepkę"
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:19   #539
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość

Wzywam do narodowej (wizażowej) akcji pt.
"Zasadź sobie własną rzepkę"
Akcja swietna kto sie zglasza na ochotnika pielegnowac malenstwa przez najblizsze pol roku?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:31   #540
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Akcja swietna kto sie zglasza na ochotnika pielegnowac malenstwa przez najblizsze pol roku?
Ja oczywiście
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 15:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.