CZY TO ZEZ?! Pomocy ! .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 16:59   #1
apetyczna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 76

CZY TO ZEZ?! Pomocy ! ..


..
no więc.. od pewnego czasu zauważyłam, że jedno oko <prawe> tak jakby ucieka mi na zewnątrz.. <nie w kierunku nosa> tylko w przeciwną stronę.. lub jest delikatnie osadzone nie idealnie na środku.. czasem to widzę w lusterku, czasem nie...Kiedyś jakieś 2 lata temu pytałam okulistke czy mam zeza to mnie wyśmiała i jakoś nie zwracałam uwagi na te oczy.. byłam u niej ostatnio.. i stwierdziła NIEWIELKI asygmatyzm .. nie zaleciła okularów.. stwierdziła że to tak niewielkie.. że być może nawet źle popatrzyłam w badaniu na " domek " ..Nie wiem co z tym okiem;/ patrzyłam na zdjęcia różne i nic takiego nie widzę... nie miałam żadnego wypadku, urazu.. nie urodziłam się z zezem.. ktoś może wie? bardzo proszę o pomoc!! Dziekuję i pozdrawiam Wszystkich

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

??
apetyczna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 19:54   #2
apetyczna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 76
Dot.: CZY TO ZEZ?! Pomocy ! ..

???????
apetyczna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 07:51   #3
201608310918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 175
Dot.: CZY TO ZEZ?! Pomocy ! ..

Mnie właśnie tak "ucieka" prawe oko, gdy jestem zamyślona lub nie skupiam na niczym uwagi. Okulistka u której byłam (już dość dawno temu), zbagatelizowała to zupełnie. Na co dzień nie pamiętam o tym, tym bardziej, że sama raczej nie jestem w stanie zaobserwować tego zjawiska, bo gdy patrzę w lustro, to automatycznie skupiam na czymś wzrok i wszystko jest ok
201608310918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 17:58   #4
apetyczna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 76
Dot.: CZY TO ZEZ?! Pomocy ! ..

hmmmm ma ktoś jeszcze podobne sytuacje ?
apetyczna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 17:01   #5
bukowina
Raczkowanie
 
Avatar bukowina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: CZY TO ZEZ?! Pomocy ! ..

Ja też tak mam Ale wzrok mam sokoli, co zawsze też potwierdzały badania wzroku. Myślę, że w moim przypadku - taka po prostu moja uroda To chyba rodzinne, mam to po tacie. Myślę też, że zdecydowanie nasila mi się to z wiekiem i jest też bardziej widoczne, gdy jestem zmęczona. U mojego brata z kolei było to bardziej widoczne w dzieciństwie. Taka lekka rozbieżność oczu nawet jakoś się nazywa, ale nie mogę sobie przypomnieć... :/ Pogooglaj
Nawet niektóre gwiazdy, którym nie brak urody, mają takie oczy: Ostaszewska, Żmuda-Trzebiatowska, Juliette Levis czy Kasia Smolińska. Moim zdaniem nie warto się tym przejmować, jeśli Twój wzrok Cię nie zawodzi. Sama odpowiedz sobie na pytanie, czy nie czujesz, żeby Twój wzrok ostatnio się pogorszył? Czy szybko męczą Ci się oczy; czy dobrze widzisz z daleka/bliska? Jeśli nic niepokojącego u siebie nie dostrzegasz, myślę, że możesz być spokojna. Albo odczekaj jakiś czas i znów odwiedzić okulistę (najlepiej innego). No i staraj się nie przesilać oczek, zwłaszcza przed komputerem!
bukowina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 23:03   #6
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: CZY TO ZEZ?! Pomocy ! ..

podbijam...tez tak mam, nigdy nie mialam wad wzroku, a tu ostatnio na niektorych fotkach...'oczko ucieka' ...tez mam tak szczegolnie wtedy, gdy jestem zmeczona. Nie wiem , czy to sie jakos da wycwiczyc zeby to zniknelo? mam wrazenie ze wygladam szpetnie, jakby mi malo problemow brakowalo
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 13:38   #7
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: CZY TO ZEZ?! Pomocy ! ..

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
podbijam...tez tak mam, nigdy nie mialam wad wzroku, a tu ostatnio na niektorych fotkach...'oczko ucieka' ...tez mam tak szczegolnie wtedy, gdy jestem zmeczona. Nie wiem , czy to sie jakos da wycwiczyc zeby to zniknelo? mam wrazenie ze wygladam szpetnie, jakby mi malo problemow brakowalo
Przejmujecie się... jeśli nie macie przy tym wady wzroku i nie odczuwacie dyskomfortu, to ja bym kompletnie nie zwracała na to uwagi. Kiedyś w autobusie zapatrzyłam się na dziewczynę, która właśnie miała leciutkiego zeza rozbieżnego, wyglądała z tym ślicznie, jak spaniel, seter albo inny słodki pies
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.