podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 10:34   #31
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
kurcze miałam dzisiaj zajęcia z wizażu i mogłam zapytać jakie kompakty poleca wizażystka, z którą mam ćwiczenia zawaliłam

ale na następnych ćwiczeniach będę pamiętać i dam znać obiecuję
hmm fakt - trochę zawaliłaś oczywiście czekam z niecierpliwością
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:11   #32
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
kurcze miałam dzisiaj zajęcia z wizażu i mogłam zapytać jakie kompakty poleca wizażystka, z którą mam ćwiczenia zawaliłam

ale na następnych ćwiczeniach będę pamiętać i dam znać obiecuję
niecierpliwie czekamy
ja zdecydowałam się kupić przy najbliższej okazji Hello Flawless z BeneFita. ostatecznie pooglądałam recenzję na youtube i stwierdzam, że warto zaryzykować
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:21   #33
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez tymczak Pokaż wiadomość
niecierpliwie czekamy
ja zdecydowałam się kupić przy najbliższej okazji Hello Flawless z BeneFita. ostatecznie pooglądałam recenzję na youtube i stwierdzam, że warto zaryzykować
to czekamy na Twoja recenzje BeneFita mam juz dosc wydawania pieniedzy w bloto:/ teraz ostrze sobie pazurki na ColorStay Revlona, podobno bardzo dobrze kryje, ale boje sie zaryzykowac, bo tani nie jest
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:27   #34
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Karola świetnie kryje! po minucie tak jakby zastyga na twarzy i jest nie do ruszenie, nie ciemnieje i super sie trzyma Co też jest ważne, nie zapchał mnie

A ćwiczenia mam dopiero 26 marca ale napewno zapytam o kompakty i inne podkłady i napiszę Wam co kobietka poradzi
Póki co polecała pod podkład bazę nawilżającą Kryolan i krem Clinique dramatically moisturizing lotion - mówiła ze pasują do każdego typu skóry i na nich jej się świetnie wszystkie podkłady trzymają
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 15:48   #35
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

jak skonczy mi sie obecny podklad to chyba sie skusze na tego Revlona wkurza mnie tylko ze nie ma pompki. Dzieki za rade N1kotynka
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:43   #36
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

no niestety nie ma pompki ale jak wylejesz za dużo na rękę zawsze możesz wlać z powrotem

nie ma za co Karola
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 18:41   #37
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

BeneFita będę mogła kupić dopiero w poniedziałek. Aż mnie korci na samą myśl

A jeśli chodzi o colorstaya, to dziewczyny mówiły, że ten jest na prawdę dobry, też revlona, a z pompką: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ral-Makeup.htm
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 21:24   #38
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Revlon CS jest bardzo dobrym podkładem, ale uważam, że nie należy idealizować. Moim zdaniem krycie nie jest - aż takie cudowne - a i co do matu polemizowałabym. Niemniej jednak jest to jeden z najlepszych podkładów (obecnie mam Deborah i Gosh). Co do kompaktów - nikt nie wspomniał jeszcze o kompakcie Pupa'y Luminys ( żeby nie napisać Pupy ; )) Uważam, że jest bardzo dobry. Ma jasne kolorki (idealny dla mnie 04 - z żółtym pigmentem). Kryje zaczerwienienia oraz ku mojemu zdziwieniu - wypryski. Ostatnio wychodzę tylko w nim. Jest on wypiekany, a co za tym idzie - wydajny. Matuje, nie ciemnieje. Najlepiej sprawdzić, gdyż 80 zł piechotą nie chodzi. Niestety nie ma go na KWC.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 13:09   #39
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Revlon CS jest bardzo dobrym podkładem, ale uważam, że nie należy idealizować. Moim zdaniem krycie nie jest - aż takie cudowne - a i co do matu polemizowałabym. Niemniej jednak jest to jeden z najlepszych podkładów (obecnie mam Deborah i Gosh). Co do kompaktów - nikt nie wspomniał jeszcze o kompakcie Pupa'y Luminys ( żeby nie napisać Pupy ; )) Uważam, że jest bardzo dobry. Ma jasne kolorki (idealny dla mnie 04 - z żółtym pigmentem). Kryje zaczerwienienia oraz ku mojemu zdziwieniu - wypryski. Ostatnio wychodzę tylko w nim. Jest on wypiekany, a co za tym idzie - wydajny. Matuje, nie ciemnieje. Najlepiej sprawdzić, gdyż 80 zł piechotą nie chodzi. Niestety nie ma go na KWC.
dzieki
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:58   #40
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Revlon CS jest bardzo dobrym podkładem, ale uważam, że nie należy idealizować. Moim zdaniem krycie nie jest - aż takie cudowne - a i co do matu polemizowałabym. Niemniej jednak jest to jeden z najlepszych podkładów (obecnie mam Deborah i Gosh). Co do kompaktów - nikt nie wspomniał jeszcze o kompakcie Pupa'y Luminys ( żeby nie napisać Pupy ; )) Uważam, że jest bardzo dobry. Ma jasne kolorki (idealny dla mnie 04 - z żółtym pigmentem). Kryje zaczerwienienia oraz ku mojemu zdziwieniu - wypryski. Ostatnio wychodzę tylko w nim. Jest on wypiekany, a co za tym idzie - wydajny. Matuje, nie ciemnieje. Najlepiej sprawdzić, gdyż 80 zł piechotą nie chodzi. Niestety nie ma go na KWC.
hmmm... ciekawe
ja już zadecydowałam, ale każda opinia jest mile widziana
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 15:49   #41
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

No więc zgodnie z obietnicą załączam wstępną recenzję hello flawless z benefit'a.
Pierwsze wrażenie po kupieniu: fantastyczna konsystencja. Nie jest to taki zwykły puder... jest taki kremowy. nie wiem jak to opisać :P kryciem jestem na prawdę zadowolona. naczynka musiałam zakryć tylko dodatkową warstwą, ale całe reszta, czyli pory, młodzieńcze niedoskonałości i takie tam były zakryte. Niestety zauważyłam, że słabo matuje, ale jestem do tego przyzwyczajono, jako właścicielka tłustej cery. na razie wytrzymał cały dzień.
jeśli chodzi o pędzelek dołączony do zestawu... nie jest taki zły jak się spodziewałam, ale używać go raczej nie będę. Za to gąbeczka jest świetna - trochę bardziej śliska od Inglotowskich, których do tej pory używałam. Bardzo wygodnie się nią aplikuje. Próbowałam też zwyczajnym pędzlem do pudru. Wtedy otrzymuje się takie lekkie krycie, idealne na lato.
Ufff.. to na razie na tyle. Jeśli coś mi się przypomni to napiszę.
Ja wybrałam chyba najjaśniejszy odcień, napiszę, jak sprawdzę nazwę
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/



Edytowane przez tymczak
Czas edycji: 2010-03-16 o 15:53
tymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 13:18   #42
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: podkłady w kompakcie - lepsze od fluidów?

Cytat:
Napisane przez tymczak Pokaż wiadomość
No więc zgodnie z obietnicą załączam wstępną recenzję hello flawless z benefit'a.
Pierwsze wrażenie po kupieniu: fantastyczna konsystencja. Nie jest to taki zwykły puder... jest taki kremowy. nie wiem jak to opisać :P kryciem jestem na prawdę zadowolona. naczynka musiałam zakryć tylko dodatkową warstwą, ale całe reszta, czyli pory, młodzieńcze niedoskonałości i takie tam były zakryte. Niestety zauważyłam, że słabo matuje, ale jestem do tego przyzwyczajono, jako właścicielka tłustej cery. na razie wytrzymał cały dzień.
jeśli chodzi o pędzelek dołączony do zestawu... nie jest taki zły jak się spodziewałam, ale używać go raczej nie będę. Za to gąbeczka jest świetna - trochę bardziej śliska od Inglotowskich, których do tej pory używałam. Bardzo wygodnie się nią aplikuje. Próbowałam też zwyczajnym pędzlem do pudru. Wtedy otrzymuje się takie lekkie krycie, idealne na lato.
Ufff.. to na razie na tyle. Jeśli coś mi się przypomni to napiszę.
Ja wybrałam chyba najjaśniejszy odcień, napiszę, jak sprawdzę nazwę
brzmi zachecajaco ale ja osobiscie raczej sie nie skusze bo jest drogi jak dla mnie, poza tym obecnie romansuje z CS Revlona
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.