Urodzone w 1989 :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 18:10   #331
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka
Kochane, a możecie mi wytłumaczyc co oznacza skrót TŻ(nie moge sie jakos doszukac)? Domyślam sie ze chodzi o boyfrienda, ale ciekawa jestem co to tak dokładnie znaczy
Towarzysz Życia
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 18:16   #332
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ojejku, jakie ładneDzięki!

No to ja nie mam towarzysza...
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 18:49   #333
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Urodzone w 1989 :)

no i jak zawsze szwaby musialy sie wywinąc echhh bu bu bu
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 18:58   #334
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez czarnullka
Ja nie mam - bo nie chce i nie rozpaczam z tego powodu. Dobrze sie czuje jak jestem sama, przynajmniej korzystam z zycia poki moge. Stale zwiazki jak narazie to nie dla mnie. Wole byc niezalezna, bedac z kims czulabym sie jak na uwiezi. Wiem, ze z czasem to minie i bede szukala tego jedynego, ale jak narazie nie spieszy mi sie
Jakbym czytała o sobie Mam dokładnie takie samo podejście. Nie mam teraz TŻ i dobrze mi bez niego, jestem niezależna i świetnie się bawie

Ehh co do meczu to też kibicowałam Argentyńczykom, ale cóż trudno, skopali te rzuty karne.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 19:07   #335
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez kasia89
Jakbym czytała o sobie Mam dokładnie takie samo podejście. Nie mam teraz TŻ i dobrze mi bez niego, jestem niezależna i świetnie się bawie

Ehh co do meczu to też kibicowałam Argentyńczykom, ale cóż trudno, skopali te rzuty karne.
Ja bym nie była zła gdyby TŻ się znalazł.

A jak jeszcze dziś przegra Ukraina to już całkiem będę wkurzona.
Na Niemców niezależnie z kim będą grali (nawet z Włochami ) nie będę liczyć. Chamsko kibice rzucali tymi kubkami jak wynosili bramkarza. Sędzia kalosz
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 19:13   #336
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja tez beztz-owa :p (jak to brzmi)
ale mi własnie w takie dni jak dzis kiedy siedze sama w domu inie mam co ze soba zrobic - brakuje mi takiej osoby
jesli chodzi o mecz chciałam zeby Argentyna wygrała , ale w ostatnich minutach dogrywki trzymałam kciuki zeby nikt nie strzelił gola bo chciałam oglądac rzuty karne(wiem wie,m troche to dziwne ale lubie rzuty karne, patrzec jak sie wszycy stresują , jakie emocje i płacz po przegranej )
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 19:13   #337
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s
A jak jeszcze dziś przegra Ukraina to już całkiem będę wkurzona.
Na Niemców niezależnie z kim będą grali (nawet z Włochami ) nie będę liczyć. Chamsko kibice rzucali tymi kubkami jak wynosili bramkarza. Sędzia kalosz
Dokładnie. I sędzia i kibice- porażka, ale Argentyńczycy też by koniec mogli poskromić swoje emocje i nie rzucać się na Niemców, bo to też było przegięcie. Chociaż rozumiem, że takie emocje i złość po przegranej mogły zrobić swoje.
A wogóle myślałam, że ten mecz jakoś bardziej interesujący będzie

patitcz nie jesteś sama, ja też bardzo lubię oglądać rzuty karne
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 19:14   #338
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Urodzone w 1989 :)

aha i chciałam jeszcze zaapelowac- nie piszczie tak szybko :P
ja poprostu nie nadązam .. a jak wyjade na tydzien to chyba 20 stron bede musiała czytac;p
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 19:16   #339
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

No, ja też bym nie była zła gdyby Tż się znalazł ale na razie jest mi dobrze tak jak jest, nie chcę nikogo szukać na siłę i umawiać się z kim popadnie jak nadejdzie odpowiedni moment to Tż sam się zjawi (mam nadzieję)

aha, raczej nie umówiłabym się z chłopakiem poznanym przez neta... no chyba, że byłby to np. dobry znajomy jakiejś koleżanki, tzn. osoba którą ktoś z moich znajomych zna i np. gadalibyśmy przez gg, ale i tak raczej nie... wolę kontakty w realu, przynajmniej można kogoś lepiej poznać, po co zawracać sobie głowę kimś kto do mnie nie pasuje

do tej pory spotykałam się z jednym facetem ale z perspektywy czasu to na pewno nie była miłość ani w 0,0000000000000001%
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 19:21   #340
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A ja się szykuję i wyszykować nie mogę. Zresztą mam coraz większe obawy że mnie nie wpuszczą i przez to odechciewa mi się iść
Dobra zobaczymy jak będzie
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 19:23   #341
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja też bym się nie umówiła z osobą poznaną w internecie , nie miałabym pewności na kogo trafię.


Cytat:
Napisane przez kasia89
Dokładnie. I sędzia i kibice- porażka, ale Argentyńczycy też by koniec mogli poskromić swoje emocje i nie rzucać się na Niemców, bo to też było przegięcie. A wogóle myślałam, że ten mecz jakoś bardziej interesujący będzie
Dla mnie był interesujący jakby to Polska grała, więc po bramce strzelonej przez Argentynę co chwila zerkałam na zegarek czy dużo jeszcze zostało .
Wiecie, a wydaje mi się, że Włochy wygrają dużą przewagą.

Patitcz chyba się nie da zmniejszyć tempa, za bardzo się rozpędziłyśmy

Amanda szykuj się, może Ci się uda wejść, sprawdzają tam dowody? Sama mam ochotę gdzieś pójść potańczyć, tylko musze sprawdzić kiedy nie ma meczy
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 19:24   #342
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Amanda=> nie doczytałam gdzie się wybierasz, ale na pewno zabawa się uda

idę napisać SMS-a do kumpeli i szykować się na meeeecz
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 19:26   #343
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja też się urodziłam w pięknym roku 1989
i też nie mam TŻ... podobno dlatego, że mam za duże wymagania.
Ale wiecie co... teraz nie chcę się angażować za bardzo w żadne 'związki', bo nie chcę cierpieć tak jak niedawno cierpiałam... Ehh mam nadzieję, że w końcu uda mi się o Nim zapomnieć.
No dobra, nieważne... Ale nie byłabym zła gdyby pojawił się już teraz ktoś, kto pokochałby mnie tak samo mocno jak ja jego
Trzymajcie się Dziewczyny
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 19:35   #344
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s
Amanda szykuj się, może Ci się uda wejść, sprawdzają tam dowody? Sama mam ochotę gdzieś pójść potańczyć, tylko musze sprawdzić kiedy nie ma meczy
Czasami dowody,czsami legitymacje, czasem nic zależy czy dużo ludzi się pcha do środka. Tylko coś mi się wydaje że fajne osoby będą ogląddć mecz a nie gibać się w rytmie techno więc może być nudno
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 19:49   #345
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Amanda:)


Czasami dowody,czsami legitymacje, czasem nic zależy czy dużo ludzi się pcha do środka. Tylko coś mi się wydaje że fajne osoby będą ogląddć mecz a nie gibać się w rytmie techno więc może być nudno

Amanda leć na tą dyskotekę i nie marudź , tylko się dobrze wybaw, nie wszyscy lubią mecze
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 20:04   #346
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s
Amanda leć na tą dyskotekę i nie marudź , tylko się dobrze wybaw, nie wszyscy lubią mecze
Za 7 min idę przed chwilą była u mnie mama i zaczęła truć:
- żebym na siebie uważała
-że jak mi się nie spodoba to mam wracać
że tata mnie zawiezie/odwiezie
-że jak moje koleżanki nie pójdą to mam wracać
-żebym nie siedziała za długo
Ale kasy na taryfę to mi nie dała chociaż ją prosiłam
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 20:14   #347
czarnullka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
GG do czarnullka
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Skad ja to znam. Mi mama tez kiedys tak trula, ale kiedy to bylo.. Przejdzie Twojej z czasem, hehe Ja jutro ide sie wyszalec, jeszcze porzadnie nie uczcilam zakonczenia roku, bede miala okazje
czarnullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 20:22   #348
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Amanda idż już i baw się dobrze
a ja piję wodę mineralną - to dziś zamiast kolacji mam wrażenie każdy kogo mijam na ulicy jest chudszy ode mnie - małe schizy
opuściłam na chwilę mecz, ale jest na tyle głośno puszczony TV, że jakby było coś waznego to z pewnością usłyszę

co do Tż-a ja też mam dość duże wymagania po prostu na pewno nie będę z kimś dla samego "posiadania Tż-a", jeśli mam z kimś być, to chciałabym kochać i być kochana, akceptowana, rozpieszczana uwielbiana i w ogóle, ah, rozmarzyłam się, nie czytajcie, głupstwa piszę

__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 20:26   #349
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
A mnie mój TŻ zostawil ;( i teraz też jestem sama i niezanosi się abym kogos poznala lub powiem i naczej aby ktoryś dorownał byłemu - patrz opis....
... "aby któryś dorównał byłemu"skąd ja to znam

Cytat:
Ja nie mam - bo nie chce i nie rozpaczam z tego powodu. Dobrze sie czuje jak jestem sama, przynajmniej korzystam z zycia poki moge. Stale zwiazki jak narazie to nie dla mnie. Wole byc niezalezna, bedac z kims czulabym sie jak na uwiezi. Wiem, ze z czasem to minie i bede szukala tego jedynego, ale jak narazie nie spieszy mi sie
Cytat:
Jakbym czytała o sobie Mam dokładnie takie samo podejście. Nie mam teraz TŻ i dobrze mi bez niego, jestem niezależna i świetnie się bawie
Cytat:
ja tez beztz-owa :p (jak to brzmi)
ale mi własnie w takie dni jak dzis kiedy siedze sama w domu inie mam co ze soba zrobic - brakuje mi takiej osoby
Cytat:
No, ja też bym nie była zła gdyby Tż się znalazł ale na razie jest mi dobrze tak jak jest, nie chcę nikogo szukać na siłę i umawiać się z kim popadnie jak nadejdzie odpowiedni moment to Tż sam się zjawi (mam nadzieję)
hym jakbym czytała o sobie na razie jest dobrze chociaż są dni w których przeszywajaca pustka zaczyna mnie spalać od środkaale ostatnio przekonałam sie że nie warto zapełniać tej luki tylko dlatego że akurat mi źle i chce sie z kimś spotykać w ramach zasady "wszyscy maja mambe mam i ja" bo cholernie trudno żyć ze świadomością że wyrządza sie taka krzywde Bogu ducha winnej osobie która zaczyna sie niepotrzebnie angażowac w coś co nie ma przyszłości(ja ciągle żyje przeszłościa złudzeniami i marzeniamiale nie potrafie inaczej)
(noo w końcu nadrobiłamewide ntnie za szybko piszecie!)
__________________

"Nawet jeśli miłość niesie z sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią zapłacić."


Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 21:09   #350
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Co do TŻ to do tej pory mi to zwisało. Dobrze mi bylo samej, nie mialam nawet nikogo na oku, cieszyłam się z tego co jest. A teraz...Hmm, mam pewien problem sercowy... już bym chciła nie być sama, ale z tym jednym konkretnym. Znając jednak moją głupotę zmarnuje, lub już zmarnowałam tą "okazje"...

A co do meczu, to musze przyznac, że tego dzisiejszego komplenie nie śledzilam.Nie jestem fanką ani Argentyny ,ani tym bardziej Niemiec. Ale przez Was dziewczyny przemawia chwilami rasizm Ja do niemców nie mialam póki nie usłyszałam tych dowcipów na nasz temat...Zdenerwowali mnie tym-łagodnie mówiąc
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 21:14   #351
qrczak
Wtajemniczenie
 
Avatar qrczak
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 131
GG do qrczak
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata

co do Tż-a ja też mam dość duże wymagania po prostu na pewno nie będę z kimś dla samego "posiadania Tż-a", jeśli mam z kimś być, to chciałabym kochać i być kochana, akceptowana, rozpieszczana uwielbiana i w ogóle, ah, rozmarzyłam się, nie czytajcie, głupstwa piszę

ja też mam wymagania takie jak Ty i jeszcze chciałabym żeby Mój TŻ (jak to zabrzmiało, ehhh....) był wysokim (ja mam 170 cm wzrostu ) brunetem o niebieskich oczach... :roll eyes: ehhhh.... rozmarzyłam się

na razie jestem sama, ale nie samotna i dobrze mi z tym
qrczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 21:18   #352
czarnullka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
GG do czarnullka
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja tez nie przepadam za Niemcami, a w szczegolnosci za ich jezykiem!! Wrecz nie nawidze, zygac mi sie chce jak go slysze, fu
czarnullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 21:23   #353
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Niestet mam wrażenie, że nasz rocznik jest wyjatkowo pechowy pod względem występowania odpowiednich kandydatów na TZ, czyli mówiac normalnym językiem niewielu jest fajnych chłopaków.
Przynajmniej w moim otoczeniu
U Was też tak jest??

Rocznik nizej mial wiecej szczęścia-tak mi sie wydaje
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 21:30   #354
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Urodzone w 1989 :)

hmm no ja sie od roku dziwnie czuje bo zawsze albo kogos mialam albo ktos mi sie bardzo podobal... mialam obiekt westchnien... a od dluzszego czasu taka pustka, chociaz nie jest mi z tym jakos zle ale napewno fajnie bylo by miec kogos przy sobie, osobe ktora sie kocha z wzajemnoscia, a ja nie mam potrzeby jakiejsc wielkiej chodzenia do klubow i czuc sie wolna przez to ze jestem singlem czy cos, fakt czasem mam ochote sie gdzies wyszlec ale wole tzw. domowki i imprezy bardziej kameralne od dyskotek... hmmm a ten chlopak ktorego poznalam na necie traktuje jak kumpla z reszta on mnie tez, jesli sie spotkamy to napewno nie od razu ale korci mnie , chciala bym bo uwazam ze warto, jest bardzo inteligentny i ma identyczne poczucie humoru jak ja heheh co sie zadko zdarzanie traktuje go jako chlopaka z ktorym chciala bym byc bo takie rzeczy to mysle ze dopiero mozna zadecydowac w realu ale napewno jako super przyjacielem łeeee przywiazalam sie do niego hehehe ech glupia glupia jestem heheh
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 21:38   #355
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Urodzone w 1989 :)

a ja tak troche powracając do dawnego te,atu seriali dodam ze oglądałam "modelki" na tv4 (no dobrze nie był to serial tylko reality show, ale tez sie liczy :p) no i dzis był ostatni odcinek i jestem zła bo chłopak na którego liczyłam przegrał
ogląda to któras? czy tylko ja takie programy oglądam ?:P
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 21:46   #356
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :)

wróciłam właściwie to tylko trochę patrzyłam się na boskie Queens, bo wkurzało mnie to, że śpiewają z playbacku i nawet nie próbują tego ukryć, w ogóle jakieś trochę żałosne byly
za to kupiłam sobie japonki w reporterze , trampki w housie i dwa paski w private member.

a ja z moim TŻem jestem już prawie dwa lata i jest nam razem coraz lepiej.
i on też jest z '89. nawet pisał coś w tym wątku więc nasz rocznik jednak nie jest taki zły..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 22:32   #357
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez patitcz
a ja tak troche powracając do dawnego te,atu seriali dodam ze oglądałam "modelki" na tv4 (no dobrze nie był to serial tylko reality show, ale tez sie liczy :p) no i dzis był ostatni odcinek i jestem zła bo chłopak na którego liczyłam przegrał
ogląda to któras? czy tylko ja takie programy oglądam ?:P
Ja to oglądałam, ale nie miałam pojęcia, że to już koniec, jakoś przegapiłam ostatnie odcinki. Patitcz, proszę powiedz mi, kto wygrał i kto był w finale wogóle

Ja też nie mam TŻ, czekam na tego jedynego, wyjątkowego. Zawsze mam pecha w miłości, zakochuję się zawsze w nieodpowiednich facetach.
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 22:37   #358
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Krowa_bez_mleka ja też nie mam pretensji do Niemców od II wojne światową czy jakieś stare dzieje, i nawet 4 lata temu kibicowałam im i chciałam żeby wygrali mistrzostwa. Teraz ich przestałam lubić, po tym jak byli tacy pewni zwycięstwa z Polakami, denerwują mnie też ich dowcipy na nasz temat. Dziś też byli pewni z zwycięstwa z Argentyną. Zaczeli mi ostatnio działać na nerwy.
A co do rocznika to się zgadzam z Tobą . (Ememesik jesteś jedną z nielicznych która ma szczęście). W gimnazjum i w liceum chłopcy rok starsi byli i są fajniejsi. Do podstawówki już nie wracam . Ciekawe z czego to wynika .

Patitcz ja dziś trochę oglądałam modelki, w przerwie meczu, i ten co wygrał bardziej mi się podobał. Ten młodszy ładnie wychodził na zdjęciach, ale jak była pokazana rozmowa z nim to już tak średnio.
Dziwna była ta dziewczyna co nie wygrała. Dziwną twarz miała i długą szyję i strasznie chuda i wysoka, ta co wygrała była ładniejsza.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 22:59   #359
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez qrczak
był wysokim (ja mam 170 cm wzrostu )
ja też 168-170 (zalezy od mierzenia) i też bym chciała żeby był wyższy

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka
Niestet mam wrażenie, że nasz rocznik jest wyjatkowo pechowy pod względem występowania odpowiednich kandydatów na TZ, czyli mówiac normalnym językiem niewielu jest fajnych chłopaków.
Przynajmniej w moim otoczeniu
U Was też tak jest??
też mi się tak wydaje mam wrażenie jakby chłopcy z 89 to same dzieciaki, z zachowania, a i czasem z wyglądu dziewczyny ponoć szybciej dojrzewają i chciałabym też mieć z takim Tż-em o czym pogadać a nie tylko głupstwa i głupstwa się ich trzymają ale na pewno są też jacyś normalni, wyjątek potwierza regułę

__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 23:05   #360
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Hehe, co do Niemców to dostawałam głupawki patrząc na ich zawziętość podczas meczu szczególnie na tego ich trenera te jego miny, ogromna radość jakby co najmniej ... nie wiem co zrobił, ale śmieszne inni cieszą się jakoś tak normalnie a dla nich ten mecz ( i każdy następny) to walka na śmierć i życie

chyba muszę wybrać się do okulisty jakoś źle widzę
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.