Urodzone w 1989 :) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-28, 10:15   #1891
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Hej!

Coś sie z nami złego dzieje dziewczyny! Nie mamy o czym pisać?! O nie, tylko nie to, bo się całkiem zanudze

I jeszcze wszyscy wkoło wyjedżaja. Nawet w naszym wątku...
Alatienka- baw sie dobrze i tęsknij za nami!
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 10:30   #1892
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Alatienka
Witam
Przyszłam się pożegnać. O 16 wyjeżdżam.
Będę tęskniła za Wami i tym wątkiem Tak fajnie tutaj i kameralnie
Nie będę oryginalna i powiem - nie piszcie za dużo! Poważnie ;>

Hmm... Jeszcze pewnie tutaj zajrzę przed wyjściem ;]
Udanej zabawy Alatienko

KBM, ja się już nigdzie nie wybieram. Moge ponudzic sie z Tobą.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 10:32   #1893
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

krowa_bez_mleka Jasne, że będę tęskniła!

fuksjaa Dziękuję ślicznie Mam nadzieję, że to zgodnie z założeniami będzie non-stop party
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 10:34   #1894
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Alatienka
krowa_bez_mleka Jasne, że będę tęskniła!

fuksjaa Dziękuję ślicznie Mam nadzieję, że to zgodnie z założeniami będzie non-stop party
Oj, będzie będzie Zawsze na takich wyjazdach tak jest
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 10:36   #1895
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

fuksjaa świetnie!
Ja już nie wytrzymuje w domu... Chyba pojade z rodzicami na działke na 3 dni... Ale wtedy tez bedzie nudno... Tyle chociaz, ze sie opalę
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 10:47   #1896
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Alatienka-co tu dużo pisać, baw się dobrze

Postanowiłam nadrobić zaległości gazetowe i przeczytałam Focusa
Był tam artykuł o poczuciu humoru Polaków a tam m.in K. Wojewódzki i Sz.Majewski. Ciekawa jestem co o nich sądzicie. Jeśli chodzi o mnie.Kubę lubię za błyskotliwość i dużą wiedzę .Szymona nie cierpię robi z siebie idiotę, jego probramu ścierpieć nie mogę , humor trochę niskich lotów.
A wy co sądzicie?
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 10:48   #1897
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka
fuksjaa świetnie!
Ja już nie wytrzymuje w domu... Chyba pojade z rodzicami na działke na 3 dni... Ale wtedy tez bedzie nudno... Tyle chociaz, ze sie opalę
Ja z nudów już sama nie wiem co mam robic :/
Może pójdę się poopalac później? A potem schłodzę się w basenie

Szkoda tylko, że nastrój mam taki podły
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-28, 10:56   #1898
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Amanda Dzięki

Jeśli chodzi o tych dwóch panów, to również wolę Wojewódzkiego. Bardzo inteligentny człowiek. Szkoda tylko, że często to ukrywa. Majewski rzeczywiście przesadza ze swoim "szoł". Lubię jego poczucie humoru, ale jego program z czasem robi się trochę żałosny. A szkoda.
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 11:16   #1899
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Alatienko miłego wyjazdu

Także wole poczucie humoru Wojewudzkiego, program Majewskiego jest dla mnie żałosny, nie ogladam tego nawewt bo mi czasu szkoda
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 11:35   #1900
SyskA_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 73
Dot.: Urodzone w 1989 :)

o jejku, ale tu dużo postow tez jestem rocznik 89...no co innego mam powiedziec jak to, ze jets najlepszy a co do wieki 17 lat... fatalnie! taki ni w gruszke ni w pietruszke...na pograniczu małolaty a juz doroslego z dowodem.hehe ale szczerze to chcialbym chodzic teraz do przedszkola i hasać przed blokiem jak za dawnych lat.... nie przywiazywac az takiej uwagi jak jetsem ubrana i sie nie pindrowac...nie miec problemow z chlopakami, ani ze szkoła...nie wiedziec tylu rzeczu co wiem teraz...bo im mniej wiesz tym lepiej spisz ogolnie miec full wolnego czasu! pozdro dziewuszki
__________________
''Kiedy ranek zbiera tęczę, chcę bwiedział : Ja jestem tęczą t.....''
SyskA_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 11:42   #1901
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Durga Dzięki

SyskA_a Witam I zgadzam się w 100% z tym, co napisałaś. A pod tym zdaniem:
"Im mniej wiesz tym lepiej spisz"
podpisuję wszystkimi kończynami.
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-28, 11:56   #1902
SyskA_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 73
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja to jetsem dizisaj wykonczona...wcozraj zabalowalam:/ Turcjaa...hmm fanie uwazaj na turkow:p
__________________
''Kiedy ranek zbiera tęczę, chcę bwiedział : Ja jestem tęczą t.....''
SyskA_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 11:59   #1903
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Alatienka udanej zabawy... wracaj zdrowo do nas
Amanda Zgadzam się z Tobą co do Kuby i Szymona... lubię Kubę i zadziwia mnie jego wiedza, chociażby w Idolu każdej osobie potrafił palnąć jakimć cytatem z książki albo jakąś historią, ale co się dziwić ma już te 40 lat a nie widać zupełnie
SyskA_a również zgadzam się z Tobą na 100%, a tekst "Im mniej wiesz tym lepiej spisz" ustawiłam sobie w opisie na gg mam nadzieję że pozwolisz.... a opalać już mi się nie chce bo za gorąco zresztą słońce uciekło mi z tarasu na którym lubię się opalać, bo wieszam sobie na poręczach koce i mogę opalać się nago bez skrępowania, nie cierpię białych kresek od stroju kąpielowego
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 12:07   #1904
SyskA_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 73
Dot.: Urodzone w 1989 :)

oczywiście, ze mozesz!! mam dwa motta i nimi sie kieruje w zyciu; pierwsze 'im mniej wiesz tym lepiej spisz' a drugie brzmi ' nie martw się ,że mineło! ciesz się , że było!!'<- wiele razy tym jedym tekstem podniosłam kogos na duchumam je nawet napisane je w zeszycie od polskiego bo pani na poczatku roku kazala nam napisac i je wytlumaczyc...jak zwykle mialam dlugi wywod:P oo fajnie masz.. ja nie mam tarasu:/ a na balkonie to slonce mam po 16 i to jeszcze malo bo hehe, wiec nie mam gdzie sie opalać..a roniwez nie lubie miec śladow od stroju.
__________________
''Kiedy ranek zbiera tęczę, chcę bwiedział : Ja jestem tęczą t.....''
SyskA_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 12:08   #1905
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Alatienka życze miłego odpoczynku i zabawy przedewszystkim

Co do Wojewódzkiego i Majewskiego to obu lubie moze z małą przewagą na Wojewódzkiego bo to naprawde inteligetny facet tylko robi z siebie hmmm chama?? hehe no ale zeby robic z siebie takiego glupka to wlasnie trzeba byc inteligentym... hyhy jakie wywody a majewski do błazen i w tym cały urok tak jak i jego program ale i tak go lubie oglądac ehehe

No a tak pozatym to sie nudze... i mam problem z pokojem swoim bo bede miala niedlugo remont w pokoiku i wszystko bede zmieniac tylko mam problem z kolorem scian... jeszcze do niedawna chcialam czerwone ale to chyba nie bedzie najlperzy pomysl... wiec wpadlam na cos innego i wymyslilam sobie taki morelowo-brzoskwiniowy dokladnie nie zdecydowalam ale napewno jakis pastelowy bo nie chce miec zbyt pomaranczowego pokoju no i do tego jedną ścniane na taki malinowo -czerwony(mam jakąs skłonność w tą strone) bo niechce zeby był zbyt rózowy chodzi mi o taki przygaszony odcien jakiś... no i pokoj chciala bym mniejwiecej w takim stylu jak na fotkach... i co wy o tym myślicie o tym macie jeszcze jakies pomysly albo cos?? bo ja juz sama niewiem... ech ja to mam problemy hehe

P.s oczywiście fotek zapomnialam hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 57091_w.jpg (55,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50170_g.jpg (89,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2262310X.jpg (52,5 KB, 17 załadowań)
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 12:08   #1906
SyskA_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 73
Dot.: Urodzone w 1989 :)

tam zjadłam cos...mialo byc 'bo ścianyn mi cien robia:P'
__________________
''Kiedy ranek zbiera tęczę, chcę bwiedział : Ja jestem tęczą t.....''
SyskA_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 12:14   #1907
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Oooo...czerwone ściany w pokoju....moje marzenie
Ja bym chciała wprzyszłości w mojej sypialni (kiedy już bede sama mieszkala) mieć położoną fakture na ściany i wlasnie taką piękna czerwień zmieszaną z ochra, cegła i fioletem - taki mieszany koloryt - bossko i do tego dużo rzeczy z brudnego, brązowo rdzawego metalu, wilkiny, bambusa i takich naturalnych roślinnych rzeczy, kadzidła, kominek z olejkami i wielkie łózko w stylu arabskim z kilkoma bogato wyszywanymi poduszkami ....jaaa....jakie ja już mam plany na przyszlość

Co do Twojego pokoju to taki morelowo brzoskwiniowy jest czestym kolorem u ludzi tak zauwarzyłam ostatnio, chyba dlatego, że taki ciepły i miło się przebywa w takim pomieszczeniu, fajny tez pomysl z tą ściana jedną czerwono-malinową.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 12:17   #1908
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

SyskA_a wiem wiem O Turkach tyle się naczytałam i nasłuchałam, że ho ho

mathilda & cukierasek Dziękuję

Hehe dzisiaj się wydziękuję za cały rok
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 12:31   #1909
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga
Oooo...czerwone ściany w pokoju....moje marzenie
Ja bym chciała wprzyszłości w mojej sypialni (kiedy już bede sama mieszkala) mieć położoną fakture na ściany i wlasnie taką piękna czerwień zmieszaną z ochra, cegła i fioletem - taki mieszany koloryt - bossko i do tego dużo rzeczy z brudnego, brązowo rdzawego metalu, wilkiny, bambusa i takich naturalnych roślinnych rzeczy, kadzidła, kominek z olejkami i wielkie łózko w stylu arabskim z kilkoma bogato wyszywanymi poduszkami ....jaaa....jakie ja już mam plany na przyszlość

Co do Twojego pokoju to taki morelowo brzoskwiniowy jest czestym kolorem u ludzi tak zauwarzyłam ostatnio, chyba dlatego, że taki ciepły i miło się przebywa w takim pomieszczeniu, fajny tez pomysl z tą ściana jedną czerwono-malinową.
No też mi sie strasznie czerwone sciany podobaja ale boje sie jak bym zyla w tym pokoju hehe moze kiedys w wlasnym domku skusze sie
Myślisz ze te kolory bedą pasowaly do siebie czyli ten morelowy z tym malinowym?? wogole jeszce najchetniej bym zrobila jakis zielony wzorek na tej malinowej scianie ale tez nie chce przesadzic hehe ogolnie chce miec kolorowy i ciepły pokoj... bo teraz mam taki nijaki i i zimny bo wszystko w chlodnych barwach...

a tak wogole to witaj SyskA_a
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-28, 12:41   #1910
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Myśle że kolor morelowy wyglądałby jak lżejsza kontynuacja malinowego - chociaz byłby kontrast ze względy na to, że kolor morelowy ma w sobie coś z pomarańczu zaś malinowy z rózu i czerwieni, ale mysle że w efekcie powinno wyjść ładnie choć troche słodko - ale przykłady pokoi na fotkach są własnie takie slodkie, tylko nie wiem czy nie wyjdzie tez troche mdło bo po pomalowaniu z farbą na ścianach robi się czasem takie coś, że kolor jakby blaknie, dostaje takiego nalotu, że malinowy mógłby się troche zaróżowić i morelowy podobnie i kolory wyszły by takie zabielone - nie wiem od czego takie coś zalezy, czy od firmy/jakości farby czy od pigmentu.
Najlepiej by było jakbyś porobiła zdjęcia swojego pokoju takim jak jest teraz i poprzerabiala kolory ścian np. w photoshopie - wtedy dokladniej byś wiedziała jak to by wyglądalo, albo możesz w sklepie wziąśc wzornik kolorów i poprzykładac do siebie morelowy z malinowym (chyba, że bedziecie robili kolor z pigmentu).
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 12:56   #1911
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Urodzone w 1989 :)

łoj teraz to ja juz sama niewiem... bo ja ogolnie nie przepadam specjalnie za rózem a obawiam sie ze nie unikne jednk go wtedy... i czy nie zostac tylko przy tym morelowym a wlasciwie bardziej brzoskwinionym... eheh strasznie niezdecydowana jestem heheh... no nic chyba jednak nie zdecyduje dopoki nie poogladam jakis tych palet z farbami i kolorami ale dzieki za rady
chyba moj pokoj i tak gorzej nie moze wygladac niz jest w tej chwili... heheh
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 13:06   #1912
SyskA_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 73
Dot.: Urodzone w 1989 :)

witam witam hmm mi sie podoba taki kolor jak jest przy tym okienku gdzie sie pisze wiadomosc, na tym pasku co pisze szybka odpowiedz, taki bym chciala pokoik tyl ze jedna sciane taka bezowa bym zrobila...albo fioletowy mi sie podoba. niebieskie zolte , pomaranczowe i zielone, lososiowe mi sie znudzilo...bo gdzie sie do domu wejdzie to sa te kolorki. osobiscie mam dwie sciany niebieskie takie wrecz turkusowe i dwie zolte.mam pokoj z bratem wiec bardziej sluzy mi do mieszkania w nim niz do urzadzania nie moge sobie pofantazjowac. a jakbym mogla to bym zrobila ten kolor co mowilam albo fioletowy i biale mebelki..znaczy tlyko komudke i jakis słupek, lustro i kiedys widizalm w sklepie takie duze okragle łozko ,w kolorze fioletowym akurat bylo..super do tego jeszcze telewizor i jakis maly stolik bialy. i sprawa jasne...bo bym juz pol zycia spedzila na tym ogromnym łozku
__________________
''Kiedy ranek zbiera tęczę, chcę bwiedział : Ja jestem tęczą t.....''
SyskA_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 13:14   #1913
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Urodzone w 1989 :)

no ja mam teraz taki jasny fiolecik... taki wrzosowy kolor... ale strasznie sie mieszka bo fiolety bardzo blaknom, wiec teraz sie zmienil w taki szaro fioletowo rozowy... hmmm nie zbyt ciekawe... takie sine... i chyba zostane przy tym brzoskwiniowym albo morelowym jeszce niewiem dobrze, z akcentami czerwieni i zieleni heheh tak kolorowo zeby bylo
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 13:54   #1914
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja zawsze marzyłam o czerwonych ścianach w domu
Wiecie co znalazłam cukierasek coś dla Ciebie wejdź sobie na tą stronkę:
http://www.dulux.pl/System/Jsp/index.html
to jest stronka firmy dulux produkującej farby i kliknij zakładkę( u góry) wybierz kolory marzeń, można sobie tam pokolorować jakie się chce wnętrze na dowolny kolor
miłej zabawy
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 14:40   #1915
qrczak
Wtajemniczenie
 
Avatar qrczak
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 131
GG do qrczak
Dot.: Urodzone w 1989 :)

51 stron tyle musiałam przeczytać po ponad 3 tygodniowej nieobecności było ciężko, ale dałam radę nie będę wypowiadać się na minione tematy, bo już się w nich zgubiłam ale powiem tylko tyle, że właśnie skończył się remont mojego pokoju i mam w nim teraz takie sliczniutkie niebieskie sciany, prawie jak w niebie

pozdrowionka dla wszystkich cuuudownych siedemnastek
qrczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 15:08   #1916
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Widze jednak dziewczyny, że cos sie rozkręciło

Chiałam siw wypowiedzieć o Mjewskim i Wojewodzkim. Obu bardzo lubie. Początkowo jak ogladałam "Szymon mAJEWSKI sHOW" Wydawało mi sie, że strasznie debilny program. Z czasem sie przekonałam Nie zawsze w prawdzie wszystko mnie smieszy( zwlaszcza rozmowy w tłoku) ale program lubie.
A Wojewódzki- tylko udaje głupka. Żal mi ludzi którzy na prawde myślą ze on taki jest. To bardzo inteligentny, choć nieco dziecinny chwilami, facet

Ja mam własnie takie ściany brzoskwiniowe, meble drewniane i jest mi bardzo przytulnie Polecam ten kolor

SyskA_a madre motta, zapamietam sobie
qrczak- dzielna jesteś
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 15:25   #1917
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

qrczak ja też miałam trochę do przeczytania bo wpisywałam się kiedyś na 7 str. a później stweierdziłam że jest już ich 52 nieźle nam to idzie
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 15:27   #1918
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

mathilda- ja tez marzyłam o czerwonych scianch domu, z ielonymi okiennicami Takie widzialam w Chorwacji i bardzo mi sie spodobały
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 15:34   #1919
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

KBM fajny pomysł
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 16:09   #1920
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Urodzone w 1989 :)

oo mathilda fajne bardzo dziekuje

ja chyba sie jednak zdecyduje na ten morelowy czy brzoskwiniowy i jakies akcenty w kolorze czerwonym i zielonym (moze wlasnie zrobie jakis wzorek na jednej ścianie w tych kolorach mysle o czyms jak na fotkach) i jasne drewniane mebelki i musi być piknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (23,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 020.jpg (23,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pp_map_pano12_xs0_gd.jpg (57,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2391902X.jpg (25,6 KB, 6 załadowań)
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.