Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 11:42   #751
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
jasny podkład z pigmentem ani różowym ani żółtym

Potrzebuje bardzo jasnego podkładu, który jest kryjący, matujący i długo utrzymuje się na twarzy ale co najważniejsze nie może być różowy ani żółty. Już nie mam siły w poszukiwaniu odpowiedniego podkładu dla siebie. Mam obecnie Revlon Colorstay 150 buff, który jest za ciemny i za żółty, a 110 ivory był za różowy. Miałam też loreal true match wersje amerykańską W1 który też mi nie pasował z odcieniem(był taki nijaki) i świeciłam sie po 3 godzinach. Max Factor lasting performance 100 różowiał mi na twarzy. Revlon custom creations 005 fair(ustawiałam na 1) też był za różowy. Było ich dużo więcej i wszystkie porażka. Najgorsze to, że uteniając zmieniały kolor i ciemniały. Macie może jakąś propozycje dla mnie ? Dodam, że szyję mam bardzo jasną ale nie białą czy porcelanową tylko bardzo jasną żółtą. Cena podkładu do ok 60 zł.

Edytowane przez masia93
Czas edycji: 2010-04-06 o 12:36
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 13:35   #752
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: jasny podkład z pigmentem ani różowym ani żółtym

Cytat:
Napisane przez masia93 Pokaż wiadomość
Potrzebuje bardzo jasnego podkładu, który jest kryjący, matujący i długo utrzymuje się na twarzy ale co najważniejsze nie może być różowy ani żółty. Już nie mam siły w poszukiwaniu odpowiedniego podkładu dla siebie. Mam obecnie Revlon Colorstay 150 buff, który jest za ciemny i za żółty, a 110 ivory był za różowy. Miałam też loreal true match wersje amerykańską W1 który też mi nie pasował z odcieniem(był taki nijaki) i świeciłam sie po 3 godzinach. Max Factor lasting performance 100 różowiał mi na twarzy. Revlon custom creations 005 fair(ustawiałam na 1) też był za różowy. Było ich dużo więcej i wszystkie porażka. Najgorsze to, że uteniając zmieniały kolor i ciemniały. Macie może jakąś propozycje dla mnie ? Dodam, że szyję mam bardzo jasną ale nie białą czy porcelanową tylko bardzo jasną żółtą. Cena podkładu do ok 60 zł.
Miałam ten sam problem raz wyglądałam jak świnka raz jak chińczyk
Rozwiązaniem okazały się podkłady i korektory mineralne - mnóstwo kolorów, każdy może coś dobrać. Dziewczyny robią wspólne zamówienia może się do nich dołączysz?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 13:54   #753
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: jasny podkład z pigmentem ani różowym ani żółtym

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem raz wyglądałam jak świnka raz jak chińczyk
Rozwiązaniem okazały się podkłady i korektory mineralne - mnóstwo kolorów, każdy może coś dobrać. Dziewczyny robią wspólne zamówienia może się do nich dołączysz?
Nie chce wybierać koloru przez internet bo znając życie znowu wybiorę nieodpowiedni dla mnie
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 14:03   #754
Pati155
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 697
GG do Pati155
Dot.: jasny podkład z pigmentem ani różowym ani żółtym

Wybaczcie moją upierdliwość dziewczyny, ale bardzo zależy mi na dobraniu dobrego podkładu. Napisze jeszcze raz, że oczekuje od niego, aby wygładził cerę i takiego w miarę krycia, ponieważ nie mam za wiele do ,,schowania'' a poza tym od tego jest korektor. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T. Matować też aż tak dobrze nie musi, ponieważ od tego mam puder do wykończenia makijażu. Czy ten będzie dobry?
http://allegro.pl/item976652409_lanc...a.ht ml#gallery
Pati155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 14:14   #755
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Jaki podkład - na maturę ;)

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Wolałabym coś płynnego, a nie w musie. Myślałam o Mary Kay średnio-kryjącym, na Allegro cena nie zabija W zdecydowaniu się przeszkadza mi tylko opinia, że Mary Kay to taki amerykański Avon.
Znalazłam jeszcze PanStick I coś podobnego z Dermacol - w tym wypadku dziwi mnie cena, bo coś tak taniego może być aż tak dobre?
Nie wiem skąd przekonanie że Mary-Kay to amerykański Avon. Uważam że Mary-Kay jest o niebo lepsze od Avonu.
Jedyne w czym Avon jest podobny do Mary Kay. to możliwość zostania konsultantką.

Polecam ci Mary Kay sama posiadam próbki medium coverage i uważam że jest po prostu idealny.
Świetnie kryje, wygląda naturalnie i ładnie matuje. Myslałam że mnie zapycha ale to niestety było mleczko do demakijażu ogórkowe.

Zobaczę jak się sprawdzi Misha Perfect Cover. jeżeli mi nie podpasuje to z pewnością zakupie Mary Kay.

Dermacol dobry ? na dłuższą mete sie nia nada na pewno. no chyba że chcesz z dnia na dzień miec coraz więcej zaskórniaków.
Jest strasznie tłusty. wydaje mi się że może służyć jedynie jako korektor. na całą twarz odpada.
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 16:24   #756
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Jaki podkład - na maturę ;)

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd przekonanie że Mary-Kay to amerykański Avon. Uważam że Mary-Kay jest o niebo lepsze od Avonu.
Tą opinię znalazłam na Wizażu, nie jest wyssana z palca Ale jeśli jest odmienne zdanie i to tak pochlebne, to fajnie

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
Polecam ci Mary Kay sama posiadam próbki medium coverage i uważam że jest po prostu idealny.
Świetnie kryje, wygląda naturalnie i ładnie matuje.
Brzmi świetnie Zastanawiam się tylko nad kolorem. Mogę wiedzieć, jakiego koloru masz próbki i jak one Ci się widzą?

[edit] Jeszcze coś - myślisz, że w przyszłości mogłabym go mieszać z innym podkładem?

Edytowane przez Kayako
Czas edycji: 2010-04-06 o 17:37
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 17:35   #757
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam w tej chwili problem..zapchalo mnie tak,że normalnie masakra patrzec w lustro...w dodatku nie wiem co (ale wydaje mi sie,że serum z borgesse)..potrzebuje jakiś podkład kryjący który niezapycha
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 19:16   #758
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Jaki podkład - na maturę ;)

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Tą opinię znalazłam na Wizażu, nie jest wyssana z palca Ale jeśli jest odmienne zdanie i to tak pochlebne, to fajnie


Brzmi świetnie Zastanawiam się tylko nad kolorem. Mogę wiedzieć, jakiego koloru masz próbki i jak one Ci się widzą?

[edit] Jeszcze coś - myślisz, że w przyszłości mogłabym go mieszać z innym podkładem?
no więc tak :
Wszystkie podklady o koncowce 0 (np Ivory 100, beige 300) maja zolte pigmenty.
2 - Oliwkowe pigmenty
4 - Różowe pigmenty

10 - 20 - Kość słoniowa (ivory)
30 - 40 - Beż (beige)
50 - 80 - Brąz (bronze)

ja osobiście mam odcień skóry żółty. wiec najbardziej pasuje mi kolor 200 Ivory
300 Beige też mi pasuje

Wydaje mi się że z innym podkładem mogłabyś go mieszać bez problemu. ja ostatnio mieszałam z Dermacolem pod oczy i nic zauważyłam żeby się coś z nim stało
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 09:53   #759
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witajcie.
Poszukuję lekkiego rozświetlającego podkładu na wiosnę/lato.
Do tej pory używałam True Match w kolorze C1, ale teraz jest za ciężki.
Szukam czegoś lekkiego, w tonacji chłodnej (żadnych marchewek) i bardzo jasnego.
Będę wdzięczna za pomoc
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 17:08   #760
katenet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny mam pytanko odnośnie tego Revlonu Colorstay. Czytam na jego temat wiele pozytywnych opinii i chcę go zamówić, ale....Czy revlon colorstay a revlon colorstay with soflex to to samo? Szukam na aukcjach i samego ravlonu znalezc nie moge. Jesli mozecie prosze doradzcie jaki kupic i gdzie?
katenet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 17:50   #761
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja mam with softlex a slyszalam ze ten bez softlex jest bardziej kryjacy, a sama nie mam porownania
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 18:04   #762
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Jaki podkład - na maturę ;)

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
ja osobiście mam odcień skóry żółty. wiec najbardziej pasuje mi kolor 200 Ivory
300 Beige też mi pasuje
Zamówiłam sobie 300 Dziękuję za pomoc
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:09   #763
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Jaki podkład - na maturę ;)

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie 300 Dziękuję za pomoc
nie ma sprawy Zdaj potem relacje jak ci się podoba podkład ?
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:53   #764
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez katenet Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko odnośnie tego Revlonu Colorstay. Czytam na jego temat wiele pozytywnych opinii i chcę go zamówić, ale....Czy revlon colorstay a revlon colorstay with soflex to to samo? Szukam na aukcjach i samego ravlonu znalezc nie moge. Jesli mozecie prosze doradzcie jaki kupic i gdzie?
to nie to samo, colorstay jest juz niedostepny, zastapila go lzejsza wersja tego podkladu czyli wlasnie with softflex. Podklad jest bardziej plynny niz poprzednik i moze ciut gorzej kryje ale moim zdaniem jest super
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:53   #765
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dostałam wczoraj Mary Kay nr 300

Jest dość gęsty, ale zmieszałam go z klasę niższym Rimmelem Lasting Finish nr 201 (okazało się, że Rimmel jest ciemniejszy od MK, a przynajmniej w moim łazienkowym świetle) iii... czad
Świetnie się rozsmarował, wyrównał, zakrył to i owo...
No i w ciemno trafiłam z kolorem!

Miał być tylko na maturę, ale chyba nie będę żałować pieniążków i będę go mieć na stałe
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:04   #766
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj Mary Kay nr 300

Jest dość gęsty, ale zmieszałam go z klasę niższym Rimmelem Lasting Finish nr 201 (okazało się, że Rimmel jest ciemniejszy od MK, a przynajmniej w moim łazienkowym świetle) iii... czad
Świetnie się rozsmarował, wyrównał, zakrył to i owo...
No i w ciemno trafiłam z kolorem!

Miał być tylko na maturę, ale chyba nie będę żałować pieniążków i będę go mieć na stałe
Cieszę się że ci się spodobał
ja też uważam ze jest świetny.
haha i widzę że mieszasz tak samo jak ja Mary Kay + Rimmel Lasting Finish. [ tylko niestety już mi się kończą próbki ]
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:05   #767
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez koniarka Pokaż wiadomość
Witajcie.
Poszukuję lekkiego rozświetlającego podkładu na wiosnę/lato.
Do tej pory używałam True Match w kolorze C1, ale teraz jest za ciężki.
Szukam czegoś lekkiego, w tonacji chłodnej (żadnych marchewek) i bardzo jasnego.
Będę wdzięczna za pomoc
Może healthy mix bourjois?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:08   #768
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Miałam dziś mało lekcji, więc zaryzykowałam z MK (wiadomo, nie wiedziałam, co się po nim spodziewać, czy ściemnieje, będzie złaził, odznaczał się...) i aż miło było popatrzeć na siebie w lusterku
I nie musiałam się przypudrowywać To chyba największe zaskoczenie
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:11   #769
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Miałam dziś mało lekcji, więc zaryzykowałam z MK (wiadomo, nie wiedziałam, co się po nim spodziewać, czy ściemnieje, będzie złaził, odznaczał się...) i aż miło było popatrzeć na siebie w lusterku
I nie musiałam się przypudrowywać To chyba największe zaskoczenie
Moja skóra jest w sumie tłusta. a już nie mówię o strefie T .
a tutaj miłe zaskoczenie
bo pod koniec dnia tylko trochę świeci mi się nosek.
a i cudownie zakrywa wszystkie niedoskonałości, przy czym nie robi efektu maski

za niedługo zagości pełnowymiarowe opakowanie tego podkładu w mojej kosmetyczce
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 13:41   #770
meggy1900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 119
Question podkład Astor Perfect Stay

Dziewczyny czy któraś za Was ma ten podkład? Zastanawiam się nad jego kupnem ale jestem dość blada i nie wiem czy dopasuję odpowiedni odcień. Czy odcień 100 bardziej wpada w róż czy beż? Nadaje się dla bladolicych?
meggy1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 18:48   #771
Anette210
Raczkowanie
 
Avatar Anette210
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 70
Thumbs up Dot.: podkład Astor Perfect Stay

Ja ostatnio zakupiłam ten podkład .Wcześniej miałam jeden podkład firmy Astor (był to Natural Fit,którego teraz trudno znalezć na sklepowych półkach ) i badzo dobrze się sprawował.
Perfect Stay jest równie dobry.Mam jak Ty bardzo jasną cerę ale odcień 100 jest idealny.Bardzo dobrze się stopił z kolorem mojej cery,w ogóle się nie odróżnia,nie ma mowy o efekcie maski.Fajnie kryje.Zastanawiałab ym się tylko z tym matowieniem, o którym zapewnia producent.Przy dodtkowym zastosowaniu pudru sypkiego jest naprawdę bardzo dobry! Daję mu 9/10.
Anette210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:59   #772
elizabeth19
Przyczajenie
 
Avatar elizabeth19
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 24
GG do elizabeth19
Dot.: podkład Astor Perfect Stay

Ja również tydzień temu (po długich poszukiwaniach jasnych podkładów) kupiłam Astor Perfect Stay. Kolor 100. Jak na razie sprawuje się świetnie. Po kilku dniach prób - ćwiczenia, spacery, mżawka - jestem z niego jak najbardziej zadowolona Ładnie stapia się z kolorem cery, nie brudzi. Szkoda tylko że efekt matujący nie jest większy, bo mam cerę mieszaną z problemową strefą T, ale wystarczy dobry puder w kamieniu i makijaż trzyma się dość długo. Póki co polecam
elizabeth19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 16:43   #773
ALINKA_ALINKA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 113
GG do ALINKA_ALINKA Send a message via Skype™ to ALINKA_ALINKA
Question Jaki fluid do cery miesznej, tłustej ze skłonnością do trądziku i pierwszymi zmarszcz

Witam.

Stoję przed zadaniem kupienia sobie fluidu i proszę o doradzenie z jakiej firmy jaki byłby najlepszy do mojej cery . Mam cerę mieszaną, tłustą ze skłonnością do trądziku i pierwszymi zmarszczkami (33 latka ). Dobrze by było żeby nie zatykał, nie przesuszał, działał przeciwzmarszczkowo ... Z góry dziękuję za propozycje i rady .
ALINKA_ALINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:40   #774
xHello Kittyx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 237
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć dziewczyny

Szukam idealnego podkladu dla mojej tłustej,tądzikowej cery,mam nadzieje ze mi pomozecie.
Uzywam podkładu Revlon Colorstay,ale mnie on strasznie zapycha ; / nadal walczę z trądzikiem podskórnym i zalezy mi na podkladzie który nie bedzie ich uwidaczniał,tzn zeby sie nie 'osadzał' na niedoskonałościach.Rownie ż zalezy mi na matowieniu.
__________________
AG

-Ćwiczę codziennie 8 min legs,abs.
-Zapuszczam włosy
-Dbam o siebie.
-Chodzę do solarium raz w tygodniu.
xHello Kittyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:51   #775
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej ja tez uzywalam colorstaya ale odstawilam na amen bo pogarszal mi cere strasznie a tez mam cere tradzikowa...od miesiaca uwielbiam po prostu uwielbiam Bourjois healthy mix..za kolory, konsystencje i lekkosc..:lov e:

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

jejku jestes z E-ga ja tez
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:52   #776
Femme_Fatale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 17
GG do Femme_Fatale
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja używam Meybelline Dream Satin liquid. Bardzo fajny, świetnie kryje i wygładza cerę. Przez zimę trochę mi się zbladło i jest o ton za ciemny, a to już ten najjaśniejszy z tej serii z tego co widziałam w sklepach.Więc chyba będę musiała kupić jakiś inny, jaśniejszy, albo wystawić twarz do słoneczka, jak raczy jeszcze nas zaszczycić swoją obecnością w najbliższym czasie

Jakie podkłady polecacie? Zależy mi na tym, żeby wyglądał naturalnie i świeżo, bez efektu maski
Femme_Fatale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:57   #777
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

healthy mix wlasnie tak wyglada-naturalnie i swiezo
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:41   #778
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Od początku mojej "znajomości" z pudrem i podkładem używam tych z firmy Synergen, chciałam spróbowac bo są do cery trądzikowej, antybakteryjnej. No i faktycznie na poczatku jak to po pudrze, nie robiły mi sie syfy. Mam razcej ciemniejszą karnacje ale ostatnio stwierdziłam, że nie bd się już opalać( jak to zawsze przez lato miałam w zwyczaju) i wole mieć jaśniejszą cere. dalatego używam jasnego podkładu. Zaraz po użyciu mam naprawde ładną, świeża cere ale po kilku godzinach wychodzi mi mój naturalny kolor cery. Zawsze szybko mi się tłuściła.
zastanawiam się and zmianą i tu moje pytania:
1. Czy cały czas bd miała jasną cere jeśli użyje podkładu 24h?
2. Który puder na dłużej pozostawi moją twarz matową? (wiem, ze to pytanie jest niżej ale dam je tez tutaj)
3. Czy należy używać podładu i pudru z tej samej serii?
Która firme polecacie( astor, loreal...)?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 07:32   #779
xHello Kittyx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 237
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
hej ja tez uzywalam colorstaya ale odstawilam na amen bo pogarszal mi cere strasznie a tez mam cere tradzikowa...od miesiaca uwielbiam po prostu uwielbiam Bourjois healthy mix..za kolory, konsystencje i lekkosc..:lov e:

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

jejku jestes z E-ga ja tez
Ale matuje chociaż troszkę?

Wreszcie ktoś z moich okolic.
__________________
AG

-Ćwiczę codziennie 8 min legs,abs.
-Zapuszczam włosy
-Dbam o siebie.
-Chodzę do solarium raz w tygodniu.
xHello Kittyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 12:32   #780
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

To teraz ja.
Mam cerę mieszaną, widoczne naczynka. Nos i policzki mają różowawy odcień, reszta jest szaro-żółtawa Cera jest skłonna do trądziku, więc potrzebuję czegoś niezbyt ciężkiego. Zależy mi bardzo na zmatowieniu cery i - przede wszystkim - na tym, by podkład nie robił się na mojej twarzy różowawy. z dotychczas używanymi podkładami nie mam dobrych doświadczeń: moja twarz miała czerwonawo-różowawy odcień, zupełnie inny niż ciało i wyglądałam, jakbym zgrzała się po biegu Z gory dziękuję za pomoc.
__________________
Tancerka
Śpiewaczka


Cera naprawiona!

Zapuszczam włosy!
jest: 44 cm
będzie: 70 cm

[fashion]445023[/fashion]
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.