Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-07, 14:58   #541
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Odebrałam z paczkomatu moje zamówienie z D. Na zdjęciu nie ma bransoletki. Kolory pomadek Mac to kolejno Mehr, Faux, Modesty
Mam nadzieję, że nie będę żałować zakupu, bo sprzedałam dla tego zamówienia 2 pomadki Burberry.
powiem Ci, że dziś to bym Ci zarąbała wszystkie CZY te pomadki
mało mi
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:19   #542
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a to jest jakaś różnica między podrobką a odpowiednikiem


w lato z ciekawości polazłam na stoisko z perfumami w Turcji
no nie da się pomylić ani flaszką, ani zapachem a myślałam, że to takie ą ę będą wszak słynne są tureckie podróbki
i
Podróbka ma wyglądać jak oryginał - to co sprzedają na All jako oryginalne perfumy/kosmetyki to właśnie podróbki. Odpowiednik to kosmetyk innej marki bardzo podobny - perfumy mają inne flakony i nazwy, niż te perfumy, których zapach posiadają/bardzo przypominają
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:23   #543
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ojej... Odpmoczyłaś?
Śliczne te Twoje sukienki ostatnia trochę mniej się podoba, ale dwie słitaśne
Spsikałam wodą termalną i czekałam aż odejdzie gazik, ale nie odchodził, więc mama bardzo "delikatnie" szarpnęła i odpadło. Szczerze,t o nawet nie poczułam, a ja bym pewnie poszła z dyndającym gazikiem.

Wybrałam sukienkę!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:26   #544
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Juz prawie 20 stron a ja dopiero melduje sie w nowym watku
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:28   #545
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Podróbka ma wyglądać jak oryginał - to co sprzedają na All jako oryginalne perfumy/kosmetyki to właśnie podróbki. Odpowiednik to kosmetyk innej marki bardzo podobny - perfumy mają inne flakony i nazwy, niż te perfumy, których zapach posiadają/bardzo przypominają
ahaaaa, nie miałąm pojęcia, ze to sie jakoś rozróżnia
czyli

to jest odpowiednik, czy podróbka

w sumie i tak dla mnie to i jedno i drugie to zwykła kradzież
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:32   #546
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ahaaaa, nie miałąm pojęcia, ze to sie jakoś rozróżnia
czyli

to jest odpowiednik, czy podróbka

w sumie i tak dla mnie to i jedno i drugie to zwykła kradzież
Odpowiednik to jest zapach podobnie pachnący, tak więc np coś z YR może być odpowiednikiem innego droższego zapachu, yodeyma, FM mają odpowiedniki nigdzie nie sugeruje się że to taki a nie inny zapach tylko ze np są podobne do tego i tego zapachu.

To co zalaczylas to jest bardzo kiepska podróba
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:43   #547
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A mi sie wydaje ze oni sami nie wiedzą czego chcą, te zestawy w mniejszych s są w większych ilościach...








ten sklep to miał być ratunek dla s bo upadala na naszym rynku, czytałam o tym artykuł przed otwarciem sklepu online







tez mam tylko jednego, bo poprzednie mi uciekły







wtedy był pomiędzy tymi dniami wiec moze moze sie doczekamy







zamiast pić za Twoje zdrowie bedzie kutango może być?






Jaki sposob i ile Ci brakuje?
A widziałaś może gdzieś zestaw z Alienem?

Dzięki e-sklepowi S handlary z miejscowości, gdzie nie ma S, też mogą dorobić

Jak były te poprzednie boxy, to ja ładowałam coś do koszyka, sprawdzałam czy kod działa, po czym stwierdzałam, że i tak mi to jest niepotrzebne i zamykałam stronę Po miesiącu na tym wątku mi się odmieniło Chociaż niepokoi mnie to, że nic z wyprzedaży w S mnie nie kusi - jedyna rzecz, którą chętnie bym kupiła, była wymieciona od razu Czekam na wypasionego

Domyślam się jaki sposób Dzwoniłam do Aleksandra - mi brakuje połowy. Oby mi dali ten kupon na podwójne pkt z okazji uro Mam nadzieję, że S niebawem się popisze jakimiś super ofertami, bo na razi nic mnie nie kusi, a Gold sam się nie nabije
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 15:43   #548
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

wiem, że to podroba nie wiedziałam jak zakwalifikować, bo juz się pogubiłam, nazwa niby inna, ale ewidentna inspiracja
nie zmienia to jednak mojego postrzegania tegoż - FM czy te yodeymy dla mnie to też podróby, w jednym i drugim są ściągawki co to za zapachy, nie do jakiego są podobne niech robia coś zupełnie swojego i nie będe się ich czepiać
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:44   #549
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Dla mnie to wszystko te yodemy fm i inne to wstrętne podróby i wszystkie bym rozstrzelała
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:45   #550
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
teraz zresztą dużo człowieków kupuje MAC na aliexpress i nie boją się syfu
chociaz podobało mi sie kiedyś wytłumaczenie dlaczego kupuje podrobione pomadki maca u chinoli - bo ją nie intreresują drogie kosmetyki

zdechłam
O ludzieeeee hahaha Mam koleżankę, która ma identyczne podejście Szkoda mi jej było, że takiego chłamu używa, to dałam jej kiedyś kilka swoich kosmetyków, których kolory mi nie pasowały, a jej tak. Był tam MAC itp., wiadomo, pigmentacja inna, niż w przypadku bazarowych kosmetyków. I co? Pytam, jak jej się sprawują, a ona "jakieś dziwne, nie umiem się nimi obsługiwać i wyrzuciłam do kosza" Gust szedł w parze z kulturą i na tym się skończyły moje dobre chęci.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:47   #551
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

Jak były te poprzednie boxy, to ja ładowałam coś do koszyka, sprawdzałam czy kod działa, po czym stwierdzałam, że i tak mi to jest niepotrzebne i zamykałam stronę Po miesiącu na tym wątku mi się odmieniło
ile razy robiłam to samo

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dla mnie to wszystko te yodemy fm i inne to wstrętne podróby i wszystkie bym rozstrzelała
perfumomaniaczki już tak mają

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O ludzieeeee hahaha Mam koleżankę, która ma identyczne podejście Szkoda mi jej było, że takiego chłamu używa, to dałam jej kiedyś kilka swoich kosmetyków, których kolory mi nie pasowały, a jej tak. Był tam MAC itp., wiadomo, pigmentacja inna, niż w przypadku bazarowych kosmetyków. I co? Pytam, jak jej się sprawują, a ona "jakieś dziwne, nie umiem się nimi obsługiwać i wyrzuciłam do kosza" Gust szedł w parze z kulturą i na tym się skończyły moje dobre chęci.
oemdżi !!
czasem nie warto
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 15:49   #552
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ahaaaa, nie miałąm pojęcia, ze to sie jakoś rozróżnia
czyli

to jest odpowiednik, czy podróbka

w sumie i tak dla mnie to i jedno i drugie to zwykła kradzież
Jeszcze mi się coś przypomniało
Kolega pracował kiedyś w sklepie z piwami i przekąskami regionalnymi. Przyszedł Cygan wciskać mu jakiś badziew, ten go wypraszał, ale Cygan, jak to Cygan, upierdliwy do bólu. W końcu się z nim wymienił. Wymianka Uwaga, uwaga...kiełbasa za SZANELE Przysięgam, tak było napisane na opakowaniu, Szanele Szkoda kiełbasy, bo to się nawet do kibla nie nadało...

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ile razy robiłam to samo

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

perfumomaniaczki już tak mają


oemdżi !!
czasem nie warto
Oj tak, jak sobie potem w brodę plułam. Innej dałam kosmetyki John Masters i rozdała je podczas imprezy, bo też były beznadziejne podobno
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:52   #553
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ahaaaa, nie miałąm pojęcia, ze to sie jakoś rozróżnia
czyli

to jest odpowiednik, czy podróbka

w sumie i tak dla mnie to i jedno i drugie to zwykła kradzież
To się nie mieści w żadnych kategoriach "Cudo" powyżej na pewno nie jest odpowiednikiem - można to nazwać podróbką na rynek europejski W UE jest zakaz handlu podróbkami (zastrzeżone nazwy, logo, modele), więc jakoś producenci muszą sugerować pani Krysi z kiosku, że ten wspaniały perfum jest jakiejś znanej marki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:54   #554
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To się nie mieści w żadnych kategoriach "Cudo" powyżej na pewno nie jest odpowiednikiem - można to nazwać podróbką na rynek europejski W UE jest zakaz handlu podróbkami (zastrzeżone nazwy, logo, modele), więc jakoś producenci muszą sugerować pani Krysi z kiosku, że ten wspaniały perfum jest jakiejś znanej marki
Swoją drogą niezły mix Chanel i Diora
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:59   #555
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
w próbkach D
Himalaya miniatura pasty do zębów (6 ml)
Niedługo może jeszcze zaczną ekskluzywny papier toaletowy rozdawać
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Masakra z tymi podróbami
U mnie ostatnio koleżanka w pracy była podniecona, że kupiła oryginalnego słonia Kenzo za 60zł (100ml) nawet nie chciało mi się z nią dyskutować
Tragedia, że też ludzie nie zdają sobie sprawy co tam może być w tym płynie. Moja znajoma kupowała peny 20ml podrób, choć używała też oryginalnych perfum, tłumaczyła mi , że przecież to tylko 35zł za szt. a ma kilka zapachów. Uświadomiłam jej, że na 4szt tych paskudztw wydała 14ozł za 80ml i za ta kasę mogłaby mieć ze 100ml oryginalnych perfum. Przyznała mi rację, że to oszukiwanie samego siebie ze stratą na jakości, bo te podróby szybko wietrzeją itp.
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi jestesmy sto lat za Murzynami, swiadomosc zerowa. Za to lans dla ubogich.
Ja znam ziomka, ktory do zwyklej kurtki przyszyl sobie metki i udawal, ze ma markowa. Niezla wiocha
Hahaha chciał się chłopak dowartościować firmowym ciuchem.
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mój kolega z pracy twierdził, ze podroba, która miał w łapie pachnie nawet ladniej niż ta z sephory
Trzeba mu było powiedzieć, że w składzie płynu podrób można znaleźć mocz ludzki, co wykazały kontrolne badania chemiczne ich składu. Ciekawe jaki miałby wyraz twarzy
[QUOTE= Perfum na Allegro się nie sprzeda - chyba, że w cenie podróby...[/QUOTE]
Co do tego to się nie zgodzę, jest masa osób, które kupują na allegro i płacą wiecej, bo chcą mieć oryginał. Oryginalne perfumy można sprzedać w cenie takiej jak mają, sprawdzone allegrowe perfumerie handlujace oryginalnymi perfumami. I w takiej cenie proponowałabym wystawiać je na aukcjii a nie w cenie podrób.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:59   #556
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Swoją drogą niezły mix Chanel i Diora
Potem babeczki szukają perfum Chanel No. 5 marki Dior Już teraz wiem skąd się biorą takie pytania w necie i w drogeriach Myślałam, że te osoby po prostu mylą nazwy, a tu jednak powód jest inny
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:02   #557
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Swoją drogą niezły mix Chanel i Diora
To chyba na wypadek, jakby ktos nie znal ktores marki
Przezorny zawsze ubezpieczony
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:09   #558
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Tragedia, że też ludzie nie zdają sobie sprawy co tam może być w tym płynie. Moja znajoma kupowała peny 20ml podrób, choć używała też oryginalnych perfum, tłumaczyła mi , że przecież to tylko 35zł za szt. a ma kilka zapachów. Uświadomiłam jej, że na 4szt tych paskudztw wydała 14ozł za 80ml i za ta kasę mogłaby mieć ze 100ml oryginalnych perfum. Przyznała mi rację, że to oszukiwanie samego siebie ze stratą na jakości, bo te podróby szybko wietrzeją itp.
akurat ja o perfumach sie mogę wypowiadać, ale nie wyobrażam sobie używać podróby szanelowego kremu, czy pomadek diora

czy też mixu obu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:10   #559
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Niedługo może jeszcze zaczną ekskluzywny papier toaletowy rozdawać

Tragedia, że też ludzie nie zdają sobie sprawy co tam może być w tym płynie. Moja znajoma kupowała peny 20ml podrób, choć używała też oryginalnych perfum, tłumaczyła mi , że przecież to tylko 35zł za szt. a ma kilka zapachów. Uświadomiłam jej, że na 4szt tych paskudztw wydała 14ozł za 80ml i za ta kasę mogłaby mieć ze 100ml oryginalnych perfum. Przyznała mi rację, że to oszukiwanie samego siebie ze stratą na jakości, bo te podróby szybko wietrzeją itp.

Hahaha chciał się chłopak dowartościować firmowym ciuchem.

Trzeba mu było powiedzieć, że w składzie płynu podrób można znaleźć mocz ludzki, co wykazały kontrolne badania chemiczne ich składu. Ciekawe jaki miałby wyraz twarzy

Co do tego to się nie zgodzę, jest masa osób, które kupują na allegro i płacą wiecej, bo chcą mieć oryginał. Oryginalne perfumy można sprzedać w cenie takiej jak mają, sprawdzone allegrowe perfumerie handlujace oryginalnymi perfumami. I w takiej cenie proponowałabym wystawiać je na aukcjii a nie w cenie podrób.
Za podróby większość handlarzy też sobie sporo liczy Ale najwięcej jest takich 85zł za 100ml Niech sobie sprzedają te podróby, ale nie powinni wciskać ludziom kitu, że to oryginały. Co do sprzedaży w takiej cenie jak mają allegrowe perfumerie - wątpię, że ktoś kupi. Myślę, że wszyscy wolą kupić od firmy i mieć możliwość zwrotu/reklamacji oraz większą pewność, że to oryginał. Ja wolę dopłacić i mieć sprawdzony towar - nie skusiłabym się na ofertę osoby prywatnej, która by miała perfumy w prawie w takiej samej cenie jak w perfumerii
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 16:16   #560
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Odebrałam wszystkie swoje kosmetixy czekam jeszcze na pędzle, bluzkę no i drugą bluzkę

Jak to jest z ważnością kosmetyków MAC? Na jednej szmince mam kod A95, a na drugiej AB5. Rozumiem, że są świeże?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:18   #561
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Za podróby większość handlarzy też sobie sporo liczy Ale najwięcej jest takich 85zł za 100ml Niech sobie sprzedają te podróby, ale nie powinni wciskać ludziom kitu, że to oryginały. Co do sprzedaży w takiej cenie jak mają allegrowe perfumerie - wątpię, że ktoś kupi. Myślę, że wszyscy wolą kupić od firmy i mieć możliwość zwrotu/reklamacji oraz większą pewność, że to oryginał. Ja wolę dopłacić i mieć sprawdzony towar - nie skusiłabym się na ofertę osoby prywatnej, która by miała perfumy w prawie w takiej samej cenie jak w perfumerii

Bo to są oryginalne podróbki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:24   #562
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Przerażające jest to w jakim tempie są wytwarzane podróbki perfum i to, że tyle ludzi jest nieświadomych kupując to wszystko...
Kiedyś mój TŻ nie widział różnicy pomiędzy oryginałem a podróbką, uważał, że jest to jedno i to samo. Chwalił się jak kiedyś kupił Aqua di Gio 100 ml za 130 zł właśnie na All. (że niby oryginał)

Ale na szczęście minęły te czasy, poznał mnie i już nigdy więcej tego nie powtórzy
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:32   #563
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
akurat ja o perfumach sie mogę wypowiadać, ale nie wyobrażam sobie używać podróby szanelowego kremu, czy pomadek diora

czy też mixu obu
ja mogę się o podróbkach pielęgnacji i kolorówki wypowiedzieć, w niektórych chińskich podróbach była nawet ropa naftowa, mocz ludzki itp
Cytaty z kilku artykułów:

"Podróbki produkowane bez zachowania zasad higieny (do mieszania składników używa się często betoniarki!) pełne są pleśni, bakterii i metali ciężkich (ołów, tal, arsen, selen, kadm, miedź). Ale nie tylko. Badania laboratoryjne wykazały, że fałszywe perfumy zawierają niekiedy ludzki mocz zamiast piżma, a podrabiane eye-linery i tusze do rzęs - zmywacz do paznokci."

"fałszywy tusz do rzęs MAC Bad Gal zawiera 46 razy więcej miedzi, niż to dozwolone (miedź nie jest tak niebezpieczna jak ołów czy kadm, ale po przedawkowaniu może wywoływać wymioty i alergie, jest więc uznawana za substancję niedozwoloną w produkcji kosmetyków), a fałszywy róż marki Benefit zawierał metale ciężkie i niebezpiecznie wysoki poziom bakterii."

"Podrobione produkty są bardzo skażone i niebezpieczne dla zdrowia. Do ich produkcji używa się odpadów chemicznych, radioaktywnych, skażonej wody, odpadów petrochemicznych, rakotwórczych substancji, które pod żadnym pozorem nie powinny mieć kontaktu z ciałem człowieka. Wszystko jest produkowane jak najtańszym kosztem, ale jednocześnie ma przypominać oryginalny produkt."

"W kosmetykach i perfumach zostały odkryte trujące substancje, do których można zaliczyć cyjanek, arszenik, rtęć, ołów, a nawet ludzki mocz. "
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:33   #564
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Przerażające jest to w jakim tempie są wytwarzane podróbki perfum i to, że tyle ludzi jest nieświadomych kupując to wszystko...
Kiedyś mój TŻ nie widział różnicy pomiędzy oryginałem a podróbką, uważał, że jest to jedno i to samo. Chwalił się jak kiedyś kupił Aqua di Gio 100 ml za 130 zł właśnie na All. (że niby oryginał)

Ale na szczęście minęły te czasy, poznał mnie i już nigdy więcej tego nie powtórzy
jakie to życiowe
Jestem w S weszłam do D do.maca i mnie Pani pomalowala szminka i jakoś mi tak dziwnie rano Wam podam który nr bo koleżanka juz do mnie zbliża miłego wieczorku :
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:36   #565
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witam i lecę nadrabiać później wstawię zdjęcia swoich zakupów, bo trochę dzisiaj poszalałam
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:37   #566
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Witam i lecę nadrabiać później wstawię zdjęcia swoich zakupów, bo trochę dzisiaj poszalałam
Poka, poka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:42   #567
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dla mnie to wszystko te yodemy fm i inne to wstrętne podróby i wszystkie bym rozstrzelała
dla mnie też
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się coś przypomniało
Kolega pracował kiedyś w sklepie z piwami i przekąskami regionalnymi. Przyszedł Cygan wciskać mu jakiś badziew, ten go wypraszał, ale Cygan, jak to Cygan, upierdliwy do bólu. W końcu się z nim wymienił. Wymianka Uwaga, uwaga...kiełbasa za SZANELE Przysięgam, tak było napisane na opakowaniu, Szanele Szkoda kiełbasy, bo to się nawet do kibla nie nadało...

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------


Oj tak, jak sobie potem w brodę plułam. Innej dałam kosmetyki John Masters i rozdała je podczas imprezy, bo też były beznadziejne podobno
Przypomniałas mi historię, która mi osobiscie się przydażyła aż się zaśmiałam w duchu.
Pewnego dnia pojechaliśmy z TŻ na zakupy. Zaparkowaliśmy przed centrum handlowym, wysiadamy z auta nagle zjawia się cyganka z wypchaną torbą i zaczyna gadkę do mojego TŻ, nie do mnie. Panie perfumy oryginalne za pół ceny Chanel, Versace itd. On grzecznie jej odpowiedział nie dziękujemy nie potrzebujemy, ona nie przestaje go meczyć tekstami, okazja, piękne, tanio nigdzie takich nie kupisz. On jej na to nie potrzebujemy podrób niech idzie sobie i da nam spokój, ale do niej to jakby nie docierało lezie za nim prawie, że szarpie za rekaw i dalej go molestuje swoją reklamową gadką. Ja się włączyłam, bo już mnie wnerwiła, że te jej towary nas nie interesują, ona mnie też zignorowała i nie przestaje ich mu wciskać. Wreszcie wnerwił się i do niej mówi, kobieto daj spokój jestem policjantem ,chcesz iść do pierdla za handel podróbami i stracić swoje chanele, bo je zarekwirują? Ona dostała wielkich oczu i sobie stwierdziła nie bądz taki nerwowy, chciałam Ci tylko dobry tani towar sprzedać to oryginały chanele, versace, gucci nikt takich nie ma. I nagle podchodzi do mnie z drugiej strony, aż się przestraszyłam, że może chce mnie palnąć w łeb, bo podeszła bardzo blisko i wyszeptała do mnie: masz pięknego mężczyznę i sobie poszła.
Ale się rozpisałam hehe
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:43   #568
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Bo to są oryginalne podróbki
Najgorzej, ze odmawiaja ludziom prawa wyboru. Ja ktos chce kupic produkt chanelo, to prosze bardzo. Kupuje ten badziew z calym dobrodziejstwem inwentarza. Gorzej jak chce pelnowartosciowy produkt, a ktos probuje jemu wcisnac podrobke jako oryginal.

Edytowane przez 201805141508
Czas edycji: 2016-01-07 o 16:45
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:51   #569
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Niestety taka prawda. My jako naród rzucamy się na rzeczy drogie. Wczoraj oglądałam sobie paletki MAC'a. Weszłam na jakąś hamerykańska stronę i widzę, że kolekcja świąteczna właśnie została przeceniona bo już po świętach. Sprawdzam w D. brak paletki, sprawdzam na polskiej stronie MAC i co? Wyprzedane. Nie miała paletka szans do wyprzedaży doczekać. A nie zapomniałam przecież w PL się nie robi wyprzedaży. Czeka się aż kosmetyku będą na granicy ważności. I tak się sprzeda. Może kiedyś doczekam czasów, gdy i u nas będą prawdziwe promocje ...
Raczej sie nie doczekamy, nasz rynek według badan jest inny i u nas najwyraźniej nie ma potrzeby robić takich promocji... ani wprowadzać jasnych podkładów





Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam takie samo postanowienie na ten rok i zamierzam się hojnie nagrodzić, jeśli w nim wytrwam mini zamówień od dawna nie klikam, bo dla mnie to bez sensu (chyba, że dają miniatury)

chyba trzeba będzie zmienić nazwę watku.. moze handlary sie odczepia?




Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A widziałaś może gdzieś zestaw z Alienem?

Dzięki e-sklepowi S handlary z miejscowości, gdzie nie ma S, też mogą dorobić

Jak były te poprzednie boxy, to ja ładowałam coś do koszyka, sprawdzałam czy kod działa, po czym stwierdzałam, że i tak mi to jest niepotrzebne i zamykałam stronę Po miesiącu na tym wątku mi się odmieniło Chociaż niepokoi mnie to, że nic z wyprzedaży w S mnie nie kusi - jedyna rzecz, którą chętnie bym kupiła, była wymieciona od razu Czekam na wypasionego

Domyślam się jaki sposób Dzwoniłam do Aleksandra - mi brakuje połowy. Oby mi dali ten kupon na podwójne pkt z okazji uro Mam nadzieję, że S niebawem się popisze jakimiś super ofertami, bo na razi nic mnie nie kusi, a Gold sam się nie nabije



jaki to sposób?
Pamiętam o Twoim zestawie cały czas nie martw sie


Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Przerażające jest to w jakim tempie są wytwarzane podróbki perfum i to, że tyle ludzi jest nieświadomych kupując to wszystko...
Kiedyś mój TŻ nie widział różnicy pomiędzy oryginałem a podróbką, uważał, że jest to jedno i to samo. Chwalił się jak kiedyś kupił Aqua di Gio 100 ml za 130 zł właśnie na All. (że niby oryginał)

Ale na szczęście minęły te czasy, poznał mnie i już nigdy więcej tego nie powtórzy
Widzisz, jaki szczęściarz
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:52   #570
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Ja też dziś ledwo wstałam
Czy u Was też tylu czołgistów na drogach? Wydrapie sobie taki na szybce otworek wielkości A4, reszta pięknie zamarznięta i jedzie zadowolony
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
trochę takich czołgistów dziś widziałam
Ja nie mam z tym problemu, bo lambo nocuje w garażu chociaż jak parkuje na mieście i dopada śnieg, to jestem czołgistą

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Witam Ciężko było dziś wstać

Będę ją miała, jak tylko dojdzie moje zamówienie z D.

Ja zawsze zmywam makijaż micelem i potem dopiero żel/mydło/pianka
Me too



Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Skoro mój mąz zwie mnie Your Majesty to jakże to Waszej Wysokości nie wypada, więc albo spryskiwacz albo sam mi skrobie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.