Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 18:19   #2491
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie widać kolorki za zdjęciu. A co to intensive light? Bo wśród korektorów go nie widzę. A zielony wypróbuję na pewno (ciekawe do której grupy osób opisanych wyżej się zaliczam ).

Intesive Light
jest już wycofany niestety. Jego kolor jasnością odpowiada Intensive Fair tylko jest w zdecydowanie bardziej żółtym odcieniu
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:25   #2492
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

asix86 z korektorów mam tylko intensive fair i sunlight.
Multitasking tak jak radzi
adusiadu byłby pewnie dla nas za ciemny
Miałam też Minta ale poszedł w świat. Teraz nawet trochę żałuję, bo wtedy nie miałam nic porządnego do nakładania, więc czasem zdarzało mi się robić za Shreka. Choć jak tak pomyślę...to w sumie u mnie nie krył jakos spektakularnie czerwonych plam, równie dobrze radzi sobie z tym intensive fair (jednak być może to wina mojej złej aplikacji)

adusiadu to szkodza, że go wycofali Dla mnie fair jest właśnie trochę zbyt różowy (wprawdzie minimalnie ale jednak...)
__________________
White Lies - Bigger Than Us

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2009-04-01 o 18:28
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:34   #2493
nemea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Czy mnie się zdaje czy na EDM jest zestaw Sand Castle Kit?? klasycznie za 10$ ale ten tylko z Eye Shadow Brush.

Właśnie dotarł mój Buff Perfect - Intesive zamówiony na all. Będę jutro testować, przy świetle dziennym. Ale dziękuję Dominikab i pastereczce za pomoc w wyborze. Gdybym miała brać kolory ze strony stwierdziłabym ze za ciemny będzie, a tak nie wiem czy nie okaże się za jasny, ale na twarzy, w dzień ocenie . Teraz wazne bardziej jak moja dziwna twarz przyjmie to. Jak dobrze to zamówienie sampli na EDM, ba, nawet z nimi pędzla kusi...

Wpierw muszę tylko dowiedzieć się ile szef za pracę mi zaproponuje... od wtorku będę chodzić tam, i we wtorek rozmowa o finansach. Oby jak najwięcej :P W końcu minerałki wciągają
nemea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:35   #2494
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

ja lubie minta. jak stosuje filtry to nakładam na jakis puder, primer czy cos takiego i na to minta. jak nie to zazwyczaj mint,a potem podkład lub mint, primer, podklad

czasami gdy mam dużo zaczerwien to omiatam twarz flat topem z mintem i potem klade podkład. przy skrzydełkach nie zabardzo sie ten sposob sprawdza, ale na drobne ale liczne czerwone plamki jest znakomity
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:40   #2495
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość

adusiadu to szkodza, że go wycofali Dla mnie fair jest właśnie trochę zbyt różowy (wprawdzie minimalnie ale jednak...)
Właściwie dla mnie intensive fair też jest lekko różowowawy, myślałam że to dlatego że pod spodem są zaczerwienienia.. A z kolei jak za dużo go nałożę to przebijają jasne kropki spod korektora.

Jeszcze mam taki problem. Mam sporo do zakrycia po bokach twarzy.. tzn dostaję zeza jak wytężam wzrok żeby wszystko ładnie przykryć, czasem biorę dodatkowe lusterko ale nie potrafię "działać" na dwóch lusterkach. Macie może jakieś sposoby na rozwiązanie takiego problemu? Może powinnam zadać to pytanie na plotkowym?

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
ja lubie minta. jak stosuje filtry to nakładam na jakis puder, primer czy cos takiego i na to minta. jak nie to zazwyczaj mint,a potem podkład lub mint, primer, podklad
Zakręciłam się
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2009-04-01 o 18:42
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:08   #2496
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Zakręciłam się
ojej, przepraszam
po prostu roznie nakladam, ale mint jest fajny, o
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:08   #2497
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Jeśli chodzi o korektory - straciłam cierpliwośc do Intensive Fair, zaczął mi się warzyc, nie wiem, co się stało. Poza tym był zbyt różowy. Teraz w ramach korektora używam podkładu w formule Intensive (na całą twarz używam trzech pozostałych zamiennie, ciągle testuję, co jest dla mnie najlepsze), czasem dla lepszego krycia mieszam go z korektorem Sunlight i nie narzekam
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 19:11   #2498
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Ja lubię intensive fair, ale mam też intensive light i mimo, że podkłady mam zazwyczaj beżowe lub neutralne to nie wiem czemu, ale light mi bardziej pasuje i żałuję, że go wycofali. Na całe szczęście próbka tego korektora starcza na wieczność A zamiast lighta to można używać też sunlighta. Oby to nie był pearl sunlight
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:23   #2499
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja lubię intensive fair, ale mam też intensive light i mimo, że podkłady mam zazwyczaj beżowe lub neutralne to nie wiem czemu, ale light mi bardziej pasuje i żałuję, że go wycofali. Na całe szczęście próbka tego korektora starcza na wieczność A zamiast lighta to można używać też sunlighta. Oby to nie był pearl sunlight
Mi próbka korektora starczy zapewne na ok. 2 miesiące

A czy jak EDM coś wycofuje, to to coś czasem wraca? Nabrała mnie ochota na korektor intensive Light
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:32   #2500
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Mi próbka korektora starczy zapewne na ok. 2 miesiące

A czy jak EDM coś wycofuje, to to coś czasem wraca? Nabrała mnie ochota na korektor intensive Light
Podobno Intensive Light ma wrócić, bo duży szum się podniósł, jak go wycofali
I na pewno próbka starczy Ci na dłużej niż dwa miesiące No chyba, że flat topem na całą twarz będziesz kładła. Pamiętam, że Frantic kiedyś tak zrobiła, podobno efekt niezły
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:38   #2501
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja lubię intensive fair, ale mam też intensive light i mimo, że podkłady mam zazwyczaj beżowe lub neutralne to nie wiem czemu, ale light mi bardziej pasuje i żałuję, że go wycofali. Na całe szczęście próbka tego korektora starcza na wieczność A zamiast lighta to można używać też sunlighta. Oby to nie był pearl sunlight
To mnie teraz oświeciłaś
Byłam pewna, że mój sunlight to właśnie pearl ( i jeszcze się dziwiłam, że coś mało perłowy jest) a tu się okazuje, że sunlighty są dwa: perłowy i zwykły.
Skoro tak, to jutro zamiast intensive fair moge nałożyć mój nowy nabytek (tylko on dość taki żółtawy jest, nawet jak dla mnie, no ale zobaczymy...)
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 19:39   #2502
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Podobno Intensive Light ma wrócić, bo duży szum się podniósł, jak go wycofali
I na pewno próbka starczy Ci na dłużej niż dwa miesiące No chyba, że flat topem na całą twarz będziesz kładła. Pamiętam, że Frantic kiedyś tak zrobiła, podobno efekt niezły
No może na 3.. mam sporo do zakrycia i na wszystkie plamki kładę punktowo korektor co mi zajmuje ok 10 min (sam korektor )
No to czekamy na powrót Intensive Light
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:48   #2503
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
To mnie teraz oświeciłaś
Byłam pewna, że mój sunlight to właśnie pearl ( i jeszcze się dziwiłam, że coś mało perłowy jest) a tu się okazuje, że sunlighty są dwa: perłowy i zwykły.
Skoro tak, to jutro zamiast intensive fair moge nałożyć mój nowy nabytek (tylko on dość taki żółtawy jest, nawet jak dla mnie, no ale zobaczymy...)
aż poszłam sprawdzić jak z tą żółtością i Sunlight jest bardziej kanarkowy, a light lekko cieplejszy, ale różnica jest naprawdę nieduża. Po rozsmarowaniu na ręce, sunlight jest bardziej kremowy i jaśniejszy od lighta, bardziej biały. Light jest bardziej suchy. Krycie to samo.
Więc może lepiej najpierw próbę zrób, bo może się odznaczać
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No może na 3.. mam sporo do zakrycia i na wszystkie plamki kładę punktowo korektor co mi zajmuje ok 10 min (sam korektor )
No to czekamy na powrót Intensive Light
Ja nie mam dużo do zakrycia, ale też się bawię z korektorem. Ale się w ogóle zawsze bawię z makijażem więc dla mnie 10 min na korektor to nie dziwota
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-04-01 o 19:51
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:49   #2504
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No może na 3.. mam sporo do zakrycia i na wszystkie plamki kładę punktowo korektor co mi zajmuje ok 10 min (sam korektor )
No to czekamy na powrót Intensive Light
asix86 a co do Twojego pytania odnośnie zakrywania przebarwień po bokach
To ja przyznam, że też mam taki problem ale traktuje go nieco olewawczo
Wybiórczo maskuje co poniektóre (większe) a resztę tratuje jedynie podkładem. A jak już się wysilam by wszystko wyglądało PRAWIE idealnie to też dostaję zeza (wątpię, żeby był na to jakiś sensowny patent)

Zostaje jeszcze sunlight w wersji...normalnej?!

Dominikab no właśnie dziś nałożyłam go nieco na powieki (z racji tego, że myślałam, że to ten perłowy...) I przyznam, że wyglądał nieco dziwacznie. Jest właśnie taki jasno kanarkowy, choć konsystencje (przynajmniej wg. mnie) ma ciut lepszą od Int. F.)
__________________
White Lies - Bigger Than Us

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2009-04-01 o 19:53
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:01   #2505
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
asix86 a co do Twojego pytania odnośnie zakrywania przebarwień po bokach
To ja przyznam, że też mam taki problem ale traktuje go nieco olewawczo
Wybiórczo maskuje co poniektóre (większe) a resztę tratuje jedynie podkładem. A jak już się wysilam by wszystko wyglądało PRAWIE idealnie to też dostaję zeza (wątpię, żeby był na to jakiś sensowny patent)
Zawsze można z domowników zrobić makijażystów
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:18   #2506
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny co powinnam wziąć żeby nie było tak ciemne jak Beige-Medium Beige Neutral ale nie tak jasne jak Beige-Light Medium
W Lumiere trafiłam "od ręki" z kolorem Cashmere - Medium Beige 2.3.. a przy EDM ciągle mam mały niedosyt..
Nie wiem już trochę ich testowałam i nie mogę się zdecydować :/ Może coś z Buff np. Buff-Light Neutral?

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-04-01 o 20:32
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:22   #2507
chrum
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 992
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

To ja moze ponowie WIELKA prosbe o pomoc w doborze koloru podkladu.... naprawde bylabym bardzo wdzieczna
P.S. Jestem bladziochem z pekajacymi naczynkami i rumiencami na calych policzkach, ale je potrafie zamaskowac. Szukam podkladu, ktory w koncu bylby naturalny dla mojej karnacji (zwykle sa one za ciemne i gdy nie pomaluje dokladnie szyji to wygladam jakbym miala maske)
Z gory dziekuje.
P.S.2. Pastereczko jestes tu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1398.jpg (125,7 KB, 40 załadowań)
chrum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:06   #2508
Ayashii
Raczkowanie
 
Avatar Ayashii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

http://i39.tinypic.com/t0geqd.jpg
http://i42.tinypic.com/10cj604.jpg
2 dni temu przyszla mi paczka z EDM. i powiem, ze jestem zachwycona nie trafilam tylko z Medium Beige Neutral, ale stwierdzilam, ze bede miec na lato jak mi sie probki skoncza to od razu zamowie pelno wymiarowe wszystko XD
Ayashii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:59   #2509
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Zrobilam w koncu malutkie zamowienie z EDM, tylko pedzle, bibulki i eyeliner emerald, jak bedzie promocja to znow cos kupie, haha!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 08:04   #2510
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zrobilam w koncu malutkie zamowienie z EDM, tylko pedzle, bibulki i eyeliner emerald, jak bedzie promocja to znow cos kupie, haha!
Jestem ciekawa czy zadziałał ci kod cheer? Ja teraz zamawiałam i niestety nie działa ale nie jestem pewna czy czegoś nie pomyliłam...
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 08:25   #2511
nadja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

No to zaraziłyście mnie tymi kosmetykami Zamówiłam ostatnio próbki na allegro EDM Buff (Intensive) Fair Neutral i Fairly Light Neutral. Dziś nałożyłam ten pierwszy i jest dla mnie za jasny, mimo że na polskim rynku dla mnie trudno znaleźć podkład idealnie jasny beżowy ewentualnie z nutką zółci.
Odcina mi się od koloru skóry na szyi, która przy tym przy nim dość żołta. :/
Poradzcie czy może szukać z innych odcieni, czy z Buff tylko ciemniejsze ? Jutro przetestuje Fairly LIght Neutral może przy tym będzie lepiej.
Poza odcieniem ładnie kryje moje liczne przebarwienia(trądzik), lecz trochę widać, że mam na sobie puder...hmmm może za dużo nałożyłam.

A i mam pytanie czy nakładanie pędzel ze sztucznego włosia, robi dużą różnicę niż z naturalnego?
nadja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 08:51   #2512
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

cze
najpierw kładłam minta punktowo, starannie wcierając go w skórę, ale i tak przebijał
a teraz omiatam całą twarz i jest o niebo lepiej
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 09:18   #2513
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Kolezanki pomozcie błagam..
Wiem, ze chce z EDM podklad, ale gdzie go szukac?
Ktora zakladka na ich stronie?
Base czy cheeks? Nie znam angielskiego i sie strasznie motam ;]

Czy dobrze sobie mysle, ze do mojej dosc jasnej karnacji z malutka iloscia delikatnych (na szczescie zanikajacych) piegow odpowiedni bedzie kolor Beige ?? Tylko jaki... sandy fair, sunkissed czy jeszcze inny Nie mialam nigdy nic z EDM
Od razu mowie, ze nie bede miala nic przeciwko temu jesli minimalnie przyciemni moja blada buzie.
Nie odsylajcie mnie do 1 strony forum bo znam ja juz prawie na pamiec

Dziekuje z gory za porade, bo dla mnie ona bezcenna - inaczej na nic nie bede mogla sie zdecydowac
Buzka
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 09:38   #2514
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Kolezanki pomozcie błagam..
Wiem, ze chce z EDM podklad, ale gdzie go szukac?
Ktora zakladka na ich stronie?
Base czy cheeks? Nie znam angielskiego i sie strasznie motam ;]

Czy dobrze sobie mysle, ze do mojej dosc jasnej karnacji z malutka iloscia delikatnych (na szczescie zanikajacych) piegow odpowiedni bedzie kolor Beige ??
*
Podklady sa w zakladce base. Wybor kategorii (Warm, Golden, Cool, Beige, Buff, Olive) zależy od ocienia skóry - czy jest chłodna, czy ciepła, czy żółtawa, różowawa etc. Szczegółowo jest to opisane w 1 poście. W każdej kategorii są odcienie i jasne i ciemne, więc opis "dość jasna karnacja" pasuje do każdej kategorii.
Może wklej zdjęcie to może dziewczynom uda się Ci pomóc

Edytowane przez ~~ALa~~
Czas edycji: 2009-04-02 o 09:39
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 09:41   #2515
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
Podklady sa w zakladce base. Wybor kategorii (Warm, Golden, Cool, Beige, Buff, Olive) zależy od ocienia skóry - czy jest chłodna, czy ciepła, czy żółtawa, różowawa etc. Szczegółowo jest to opisane w 1 poście. W każdej kategorii są odcienie i jasne i ciemne, więc opis "dość jasna karnacja" pasuje do każdej kategorii.
Może wklej zdjęcie to może dziewczynom uda się Ci pomóc
Właśnie, najlepiej wklej fotkę w dziennym świetle bez makijażu. To może być kawałek policzka z kawałkiem szyi. Na pewno coś wymyślimy.
Cheeks to policzki, tam są róże.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 09:50   #2516
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy zadziałał ci kod cheer? Ja teraz zamawiałam i niestety nie działa ale nie jestem pewna czy czegoś nie pomyliłam...
Mi jeszcze dzisiaj w godzinach nocnych zadziałał
Ale promocji jak nie było tak nie ma
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 09:51   #2517
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Kod mi działa jeszcze teraz
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 09:59   #2518
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziekuje !!
zdjecia niestety nie uda mi sie wkleic w pracy jestem no chyba, ze zdaze jak wroce
Bylabym wdzieczna za pomoc
dysponuje tylko swoimi fotkami (bez glowy ) w sukience slubnej.. wiec wiele to pewnie nie da http://www.wizaz.pl/forum/album.php?albumid=3428

Ale ja gamon jestem z tymi kosmetykami mineralnymi.. az mi wstyd

Po szczegolowym przestudiowaniu 1 strony wlasnie doszlam do wniosku, ze beige bedzie dla mnie tak sobie to sama wymyslilam tylko jeszcze kwestia odcienia.. czy sunkissed troszke przyciemni cere?
nie orientujecie sie Dziewczynki ?
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 10:13   #2519
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

ddaaiissyy czemu nie powiedziałaś wcześniej że jestes nowicjuszką w kwesti kosmetyków EDM bym tak ciebie nie poganiała z wyborem

Otóż podkłady są w zakładce :
MAKEUP
base
puźniej są kategorie np.:
Beige a tam jak nalecisz myszką na kolor pokazuje ci się pełna nazwa np.:
Beige - Sandy Fair

Ja mam cerą dosyć jasną ale za 1 razem nie trafilam w kolory, zamawiałam sample.

Mam kolor Beige Sunkissed Fair i on jest na mnie za ciemny i trochę taki pomarańczowy. Na mnie akurat pasuje Buff - Perfect.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 10:21   #2520
wiolafajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

a ja mam takie pytanieczy STF ryzowy rzeczywiscie wysusza skórę???ja uzywam FAIR kaolinowy i tak do końca się nie sprawdza ,chciałam wypróbowac ryzowy jednak w któryms z postów wyczytałam że wysusza lekko skóre dodam tylko ze ja mam mieszaną cere jednak z skłonnosciami do przesuszania się.Z góry dziękuję za odpowiedz))
wiolafajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.