Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 21:40   #631
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
U mnie one nie były zupełnie czarne, były raczej PRAWIE czarne W każdym bądź razie bardzo ciemne. Trzymałam tyle, ile było podane na ulotce



Hmm, trudno powiedzieć. U mnie po kilku myciach przestały wyglądać jak czarne. Potem stopniowo z bardzo ciemnego brązu robił się coraz jaśniejszy, aż do takiego średniego brązu
Dzięki za odpowiedź
Mam nadzieję, że u mnie farbowanie będzie przebiegać tak samo
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 05:41   #632
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja jestem około miesiąc po farbowaniu ciemnym brązem... i nieźle się trzyma, lepiej niż niejedna farba (myję codziennie)
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 20:42   #633
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Czy ktoś jeszcze mógłby napisać swoje doświadczenia z brązami (szczególnie brązem 400 lub ciemnym brązem 300)?
farbowalam jasnym brazem i brazem - oba sa boskie,troche ciemniejsze jak na opakoowaniu (zwlaszcza braz) ale piekne a co najwzniejsze - przy splukiwaniu zadnych rudosci!
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 20:58   #634
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
farbowalam jasnym brazem i brazem - oba sa boskie,troche ciemniejsze jak na opakoowaniu (zwlaszcza braz) ale piekne a co najwzniejsze - przy splukiwaniu zadnych rudosci!
Ja się przymierzam do jasnego brązu i ciekawa jestem jak on się ma do zwykłego brązu. Dużo jaśniejszy jest?
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 22:09   #635
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Ja się przymierzam do jasnego brązu i ciekawa jestem jak on się ma do zwykłego brązu. Dużo jaśniejszy jest?
no troche jest jeasniejszy,moze nie jakos bardzo ae roznice widac i co chyba wazniejsze poczatkowo,zaraz po pofarbowaniu wogle nie wychodzi w czarn
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 23:05   #636
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
farbowalam jasnym brazem i brazem - oba sa boskie,troche ciemniejsze jak na opakoowaniu (zwlaszcza braz) ale piekne a co najwzniejsze - przy splukiwaniu zadnych rudosci!
Super to baaardzo wazna informacja dla mnie Chyba jutro wybiorę się po farbę
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 12:05   #637
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny a jak wychodzi BLOND ?
mam rozjaśniane włosy (farba) i mocno juz męczone,chciałabym dać im odpocząć i czaję sie na ten blond,boję sie tylko rudych bądz zielonych odcieni na głowie.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 12:57   #638
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Jesli chodzi ci o Blond 700 to roznie. MI wyszedl na wlosach bardzo podobnych do tych na opakowaniu szaro-buro-rudy i ciemniejszy. Okropny. Ale cale szczescie potem szybko zszedl i pozostawil po sobie ladny zloty blask.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:09   #639
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja właśnie mam na włosach Casting brąz 400 i za 8min zmywam Napiszę jak wyszło, trzymajcie kciuki

EDIT: Czarne :[ gdzieniegdzie brązowe refleksy... Będę myć je co 2 godziny a jak nie poskutkuje to idę po szampon przeciwłupiezowy ;(
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"


Edytowane przez 00aga00
Czas edycji: 2008-04-16 o 14:52
00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 19:54   #640
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
no troche jest jeasniejszy,moze nie jakos bardzo ae roznice widac i co chyba wazniejsze poczatkowo,zaraz po pofarbowaniu wogle nie wychodzi w czarn
no niestety jak pislam,ten jasny WOGLE nie wchodzi w czern,a ten drugi mi troche wszedl (co nie znaczy ze sa czarne),ale mi to odpowaida
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 20:08   #641
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
EDIT: Czarne :[ gdzieniegdzie brązowe refleksy... Będę myć je co 2 godziny a jak nie poskutkuje to idę po szampon przeciwłupiezowy ;(
Moje też takie były zaraz po farbowaniu. Kolor się na pewno z czasem trochę wypłucze. Ja też nie spodziewałam się aż tak ciemnych włosów, ale mimo to efekt mi się podobał. Na Twoim miejscu poczekałabym z tym szamponem przeciwłupieżowym do czasu, aż zobaczysz jak kolor prezentuje się przy dziennym świetle


Dorwałam dzisiaj u siebie w sklepie ostatni Jasny Brąz, pewnie w najbliższym czasie pofarbuję i zdam relację
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 21:18   #642
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja tez chcialam chlodny ale ten "chlod" przerosl moje oczekiwania. i to nie byl mysi blond - to byly doslownie szare wlosy mieniace sie na zielono - moja kolezanka fryzjerka myslala ze przesadzam przez tel ale jak mnie zobaczyla to stwierdzila ze nie chce isc ze mna do miasta

swoje wlosy mialam bardzo jasne blond
udalo Ci sie temu zaradzic Svinecko??
bo ja po nieudanym rozjasnianiu nalozylam ciemna farbe i tez mam teraz wlosy jakies zielono- brazowe, przez ktore przebija moj naturalny zloty blond, wyglada to tragicznie
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:20   #643
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Aga, tak strasznie wyglądasz w czerni?

Tzn nie wydaje mi się żeby to była czerń, ja przy ciemnym brązie miałam na głowie taki bardzo ciemny czarny brąz Serio tak kiepsko?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:35   #644
ellena24
Raczkowanie
 
Avatar ellena24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 91
GG do ellena24
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja zafarbowałam brazem i włosy wyszły czarne ,,,nie pomogły zadne srodki nawet szampon przeciwłupiezowy,kolor wyszedł taki jak w avtarze .Zniszczyłam włosy i jestem obecnie po dekoloryzacji....
ellena24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 22:34   #645
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja po dwóch latach farbowania castingiem zrezygnowałam z niego,mam wrażenie,ze ta stara wersja była o niebo lepsza Farbowałam cały czas brązami-które u mnie wychodziły kruczoczarne,mimo że trzymalam farbę na włosach krócej niż jest to zalecane Teraz przerzuciłam się na szampony marion-które mogę z czystym sumieniem polecić-jasny brąz w moim przypadku naprawde wyszedł jasny,jest śliczny,bardzo naturalny i co najważniejsze nie wypłukuje się na rudo
paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 22:40   #646
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
ja po dwóch latach farbowania castingiem zrezygnowałam z niego,mam wrażenie,ze ta stara wersja była o niebo lepsza Farbowałam cały czas brązami-które u mnie wychodziły kruczoczarne,mimo że trzymalam farbę na włosach krócej niż jest to zalecane Teraz przerzuciłam się na szampony marion-które mogę z czystym sumieniem polecić-jasny brąz w moim przypadku naprawde wyszedł jasny,jest śliczny,bardzo naturalny i co najważniejsze nie wypłukuje się na rudo
a splukiwal sie (Casting)?
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 22:50   #647
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

na moich włosach to wyglądało tak,że spłukiwał się po bardzo długim czasie i nie do końca(a myłam czasami włosy 2 razy dziennie)

Edytowane przez paulinka_22
Czas edycji: 2008-04-19 o 14:24
paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 07:03   #648
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nie wiem,jak to jest możliwe,że niektórym z Was Casting zmywa się po paru myciach, a u mnie ciemny brąz trzyma się na włosach od 8 miesięcy... Widocznie zależy od rodzaju włosów. Teraz staram się wrócić do naturalnego koloru włosów, a potem pewnie zafarbuję na coś od blondu do jasnego brązu, bo wydaje mi się,że lepiej byłoby mi w jasnym kolorze.
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 07:30   #649
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Moje też takie były zaraz po farbowaniu. Kolor się na pewno z czasem trochę wypłucze. Ja też nie spodziewałam się aż tak ciemnych włosów, ale mimo to efekt mi się podobał. Na Twoim miejscu poczekałabym z tym szamponem przeciwłupieżowym do czasu, aż zobaczysz jak kolor prezentuje się przy dziennym świetle


Dorwałam dzisiaj u siebie w sklepie ostatni Jasny Brąz, pewnie w najbliższym czasie pofarbuję i zdam relację
Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Aga, tak strasznie wyglądasz w czerni?

Tzn nie wydaje mi się żeby to była czerń, ja przy ciemnym brązie miałam na głowie taki bardzo ciemny czarny brąz Serio tak kiepsko?
Tak bardzo źle to chyba nie jest. Po prostu jestem trochę w szoku, bo jeszcze niedawno miałam jasne blond włoski, potem po wizycie u fryzjera całkiem ciemne z domieszką nienaturalnych kolorków a dziś prawie czarne Trochę żałuje, że nie wzięłam jasnego brązu właśnie... Ale z drugiej strony nie wiadomo, czy kolor chwyciłby na pasemkach....Miejscami widać, że to brąz, więc jest nadzieja, że się wypłucze
Zresztą może załączę fotki (przepraszam za jakość) Na tej w spiętych włosach widać, że pod spodem mam jaśniejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie000.jpg (31,3 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie004m.jpg (94,9 KB, 241 załadowań)
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 09:35   #650
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja wczoraj zrobiłam wreszcie tym Perłowym blondem i jestem zachwycona!! Mam bardzo naturalny kolor - taki ciemny blond popielaty, włosy są błyszczące, mięciutkie, wygląda, jakbym miała swój kolor. Następnym razem znów wybiorę tę farbę
Uprzedzając pytania napiszę, że miałam taki żółty blond przy skórze i bardziej platynowy jaśniejszy na pozostałych włosach, nie mogłam już na siebie patrzeć. Casting bardzo ładnie wyrównał i pokrył kolor i jest super!!
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 12:37   #651
jansee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczynki nie wiem czy juz gdzies byl podobny post do mojego bo z powodu mojej malej depresji nie mam humorku go szukac.

Prosze, błagam pomożcie mi.....wczoraj kupilam Casting jasny braz aby tylko dodac klorku wyplowialym moim wlosom,nie poczytalam wczesniej nic na temet farb dlatego tez kupilam ten kolor.
Co teraz mam zrobic zeby go troche rozjasnic....prosze, juz mylam wlosy ze trzy razy ale to nic nie dalo...prosze.

A jabym kupila jasniejszy odcien jakis np. ciemny blad z tego castingu cos by pomoglo??
jansee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 13:27   #652
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jak pofarbujesz blondem to i tak nic to nie zmieni,bo casting nie rozjaśnia włosów,na problemy ze zbyt ciemnym castingiem polecam szampon oczyszczający farouka,przyspiesza na szczęście wypłukiwanie się koloru,sam mnie uratował jak ostatnio zrobiłam jasnym brązem,a tradycyjnie wyszedł kruczoczarny.
paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 13:44   #653
jansee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

oo...a uratował Cie?? Jezeli tak to jestem w stanie go sobie zakupic, bo akurat na szczescie jestem przy pieniazku )
I po jakim czasie widzialas efekty tego 'kola ratunnkowego'??
jansee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 14:10   #654
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

nie do końca-na końcówkach pozostały mi resztki castingu,ale ogólnie poradził sobie nieźle,nie pamietam jak szybko zadziałał,ale chyba po jakimś tygodniu było ok.W recenzji tego szamponu napisane jest,ze podtrzymuje kolor,więc się nie wystrasz,u mnie na całe szczęście miał działanie wypłukujące i kupiłam go w akcie desperacji po farbowaniu castingiem
paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 14:17   #655
jansee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ooo.... to dzis juz sie szykuje do zakupienia tego produtku, mam nadzieje, ze w pewnym stopniu mnie odratuje
Mogę go kupić w aptece,prawda??
jansee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 14:22   #656
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

z tego co się orientuję to kosmetyki farouka możesz dostać w superpharm,rossmannie i chyba w drogerii natura i oczywiście w hurtowniach fryzjerskich (albo zamów przez allegro) A to jest ten szampon:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17387
paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 19:17   #657
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 85
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny czy któraś z Was może mi napisać jak wychodzi mroźny kasztan? Chodzi mi konkretnie o to czy jest bardzo ciemny, czy nie daje odcienia rudego i czy nie jest za bardzo wpadający w czerwień? Chciałabym, żeby wyszedł taki jak na opakowaniu, ale pewnie i tak okaże się, że to zupełnie inny kolor
andziaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 19:50   #658
jante
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mi mroźny beż wyszedł jak jadny brąz..kolor fajny, tyle ze dużo ciemniejszy niż na opakowaniu...i niestety zmywa się lekko z czerwonym odcieniem :-( teraz mam ciemny blond i uwazam, ze wychodzi bardziej naturalnie, i ładniej sie zmywa
jante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:04   #659
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez andziaxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was może mi napisać jak wychodzi mroźny kasztan? Chodzi mi konkretnie o to czy jest bardzo ciemny, czy nie daje odcienia rudego i czy nie jest za bardzo wpadający w czerwień? Chciałabym, żeby wyszedł taki jak na opakowaniu, ale pewnie i tak okaże się, że to zupełnie inny kolor
kolor jest ladny w zamknietym pomieszczeniu bez sztucznego czy naturalnego swiatla, naprawde ma strasznie czerwone refleksy i splukuje sie na CZERWONO! osobiscie nie polecam
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 21:20   #660
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 85
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jenny87 dzięki za informacje, a miałam zamiar nałożyć ten kolor. Hmmm...sama już nie wiem co z tym castingiem jest co kolor to wychodzi coś zupełnie innego. Może skoro jesteś obeznana w takiej kolorystyce szamponów koloryzujących masz coś na uwadze godnego polecenia! Jesli tak to wielkie dzięki za radę, nie chcę ani żeby był rudawy mocno, ani czerwony mocno i nie spłukiwał się za szybko. Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny poszukujące swojego kolorku
andziaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.