Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-24, 08:31   #901
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A w ogóle przyznawać się - która coś kliknęła w międzyczasie?
Uffff - właśnie pokupowałam, poklikałam i cenowo z lekka poszalałam Prócz podstaw pielęgnacyjnych (ciało, ręce i nogi i trochę zmysłowych przyjemności w pachnących owocowo musach) zakupiłam te drobiazgi co do których wcześniej się odgrażałam, ale zachowałam resztką sił przyzwoitość i sporo powywalałam na koniec z koszyka
Generalnie moje będą (jak zapłacę ): nowy Jokowy puder prasowany J15, maskara Long&Volume&Waterproof (o dziwo jest tańsza niż seria złota, a szczoteczka na oko identyczna), wzięłam też cień pojedynczy J101 (teraz żałuję bom słaba była, ale mam nadzieję, że jego widok mnie ucieszy i pozwoli zapomnieć o wyrzutach sumienia), zgarnęłam też eyelinerki Virtuala - turkusik (02), fioletowy (03 - wyglądał mi na śliczną śliweczkę) i brązik 03, do paznokci SPA (Ukrycior bardzo sugestywnie ją opisała, więc ... co miałam począć), no i jasną czekoladkę (ciemną jeszcze mam i ubóstwiam, a jasną musiałam dać w prezencie - czas wyrównać tą niepowetowaną stratę). Błyszczyków nie brałam bo przecież miałam jeszcze do odbioru wygraną Evelinkę za recenzję - ale zrelaksowałam się przynajmniej wybierając sobie kolorek.
No i teraz spłynął po mnie stres (jeszcze tylko przy przelewie będzie lekko bolało) - i pozostanie już tylko oczekiwanie na moje cudowności.

Ale pamiętajcie żeby te nowości, na które się zdecydujecie opisać i obfotografować. Ukrycior - jak mi zdradzisz jak zamieszczasz zdjęcia na forum to może wymuszę na małżonku posługę fotograficzną i też to i owo powklejam - ofkors tematycznie będę poprawna .
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 11:25   #902
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Uffff - właśnie pokupowałam, poklikałam i cenowo z lekka poszalałam Prócz podstaw pielęgnacyjnych (ciało, ręce i nogi i trochę zmysłowych przyjemności w pachnących owocowo musach) zakupiłam te drobiazgi co do których wcześniej się odgrażałam, ale zachowałam resztką sił przyzwoitość i sporo powywalałam na koniec z koszyka
Generalnie moje będą (jak zapłacę ): nowy Jokowy puder prasowany J15, maskara Long&Volume&Waterproof (o dziwo jest tańsza niż seria złota, a szczoteczka na oko identyczna), wzięłam też cień pojedynczy J101 (teraz żałuję bom słaba była, ale mam nadzieję, że jego widok mnie ucieszy i pozwoli zapomnieć o wyrzutach sumienia), zgarnęłam też eyelinerki Virtuala - turkusik (02), fioletowy (03 - wyglądał mi na śliczną śliweczkę) i brązik 03, do paznokci SPA (Ukrycior bardzo sugestywnie ją opisała, więc ... co miałam począć), no i jasną czekoladkę (ciemną jeszcze mam i ubóstwiam, a jasną musiałam dać w prezencie - czas wyrównać tą niepowetowaną stratę). Błyszczyków nie brałam bo przecież miałam jeszcze do odbioru wygraną Evelinkę za recenzję - ale zrelaksowałam się przynajmniej wybierając sobie kolorek.
No i teraz spłynął po mnie stres (jeszcze tylko przy przelewie będzie lekko bolało) - i pozostanie już tylko oczekiwanie na moje cudowności.

Ale pamiętajcie żeby te nowości, na które się zdecydujecie opisać i obfotografować. Ukrycior - jak mi zdradzisz jak zamieszczasz zdjęcia na forum to może wymuszę na małżonku posługę fotograficzną i też to i owo powklejam - ofkors tematycznie będę poprawna .

Maat, jestem pewna, ze obie będziemy zadowolone z tego cienia 101, bo mi on wygląda na rozświetlacz wielofunkcyjny i multiefektowy! Śliwkowym eyelinerem jestem dziś pięknie pomalowana, bo wybieram się na basen, więc... coś efektownego było mi na powiece potrzebne, a one są absolutnie waterproof.

Fotki: pod okienkiem, w którym piszesz wiadomość jest taki mały panel sterowania i opcja "zarządzaj załącznikami". Tam jest ożliwość wrzucenia 5 czy 6 fotek z dysku, tylko najlepiej żeby były odpowiednio zmniejszone, bo za ciężkich i zbyt dużych system nie akceptuje. Ale jestem pewna, że dasz sobie radę!

No to teraz obie czekamy na nasze zakupy
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 12:59   #903
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

wiecie może czy dostanę jeszcze w jakiejś drogerii tą czekoladkę rozświetlającą?? czy to już nie aktualne??
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 14:58   #904
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Maat, jestem pewna, ze obie będziemy zadowolone z tego cienia 101, bo mi on wygląda na rozświetlacz wielofunkcyjny i multiefektowy! Śliwkowym eyelinerem jestem dziś pięknie pomalowana, bo wybieram się na basen, więc... coś efektownego było mi na powiece potrzebne, a one są absolutnie waterproof.

Fotki: pod okienkiem, w którym piszesz wiadomość jest taki mały panel sterowania i opcja "zarządzaj załącznikami". Tam jest ożliwość wrzucenia 5 czy 6 fotek z dysku, tylko najlepiej żeby były odpowiednio zmniejszone, bo za ciężkich i zbyt dużych system nie akceptuje. Ale jestem pewna, że dasz sobie radę!

No to teraz obie czekamy na nasze zakupy
Dzięki - ponamawiam mojego ślubnego ładnie i grzecznie coby obfotografował me zdobycze jak tylko nadejdą Mam tylko cichą nadzieję, że mają w zasięgu ręki to nowe Joko, bo przykrość by była gdyby się okazało, że wpuścili na stronę do sprzedaży, ale na magazynie pustki)
A co do eyelinerków - mówisz że na basenie mogą przetrwać No to jak znalazł na wakacyjne i weekendowe wyprawy nad wodę (będę w turkusach i fioletach czuła się bardziej pociągająca niż wymoczona ze wszystkich barwników i zsiniała od zimnej wody )

Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
wiecie może czy dostanę jeszcze w jakiejś drogerii tą czekoladkę rozświetlającą?? czy to już nie aktualne??
Melka - czekoladki znajdziesz wszystkie w drogerii internetowej Inermis, a pudry rozświetlające są po 29 zł. Niestety naziemnie nie wiem, bo u mnie w mieście dużym i mającym się za wielkie, choć to nie stolica ani Kraków i Gdańsk Joko dorwałam tylko w jednej drogerii i do tego bardzo zubożone. Sprzedawczyni była zawiedziona moją chęcią zakupu wyłącznie Joko i zwierzyła się, że nie inwestują w tę markę bo przedstawiciele niesłowni, dostawy nieterminowe i zawsze nie ma tego co się chciało, a teraz jeszcze "przymuszają" do nowej szafy itp., itd. Tak więc większego wyboru niż w Inermisie nie widziałam nigdzie więcej. Ale czasami jest tak, że przytrafi się jakaś zguba w osiedlowej drogerii, jednakże na ogół tego się nie szuka tylko kupuje jak jest, ja tak nabyłam różowiutkie cienie sypkie Virtual i sobie je całkiem chwalę.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 18:14   #905
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Witam znawczynie Joko!
Niedawno zakupiłam za radą Jednej z Wizażnek jasniejsza czekoladkę, wczesniej nie znałam tej firmy. Mam teraz chęć na czarny eyeliner i tusz do rzęs. Deep Liner ma super oceny na KWC. Nie wiem jaka jest róznica pomiedzy nim a Eye Liner i który byłby lepszy dla mało wprawnej ręki do robienia kresek?
Co sądzicie o tym tuszu - Golden Mascara Maximum Volume - Maskara pogrubiająco-podkręcająca. Poszukuję tuszu pogrubiającego, czy jest dobry?
pozdrawiam!!!
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 19:27   #906
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Mam teraz chęć na czarny eyeliner i tusz do rzęs. Deep Liner ma super oceny na KWC. Nie wiem jaka jest róznica pomiedzy nim a Eye Liner i który byłby lepszy dla mało wprawnej ręki do robienia kresek?
Deep Liner zawiera twardszy aplikator, a Eye Liner ma pędzelek. I to jest jedyna różnica niestety, nie wiem który będzie lepszy dla mało wprawnych.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 19:58   #907
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

azure dziękuję Ci za odpowiedź
Z tego wnioskuję, ze Deep Liner będzie dla mało wprawionych, chyba ze się mylę
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 21:42   #908
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Dzięki - ponamawiam mojego ślubnego ładnie i grzecznie coby obfotografował me zdobycze jak tylko nadejdą Mam tylko cichą nadzieję, że mają w zasięgu ręki to nowe Joko, bo przykrość by była gdyby się okazało, że wpuścili na stronę do sprzedaży, ale na magazynie pustki)
A co do eyelinerków - mówisz że na basenie mogą przetrwać No to jak znalazł na wakacyjne i weekendowe wyprawy nad wodę (będę w turkusach i fioletach czuła się bardziej pociągająca niż wymoczona ze wszystkich barwników i zsiniała od zimnej wody )



Melka - czekoladki znajdziesz wszystkie w drogerii internetowej Inermis, a pudry rozświetlające są po 29 zł. Niestety naziemnie nie wiem, bo u mnie w mieście dużym i mającym się za wielkie, choć to nie stolica ani Kraków i Gdańsk Joko dorwałam tylko w jednej drogerii i do tego bardzo zubożone. Sprzedawczyni była zawiedziona moją chęcią zakupu wyłącznie Joko i zwierzyła się, że nie inwestują w tę markę bo przedstawiciele niesłowni, dostawy nieterminowe i zawsze nie ma tego co się chciało, a teraz jeszcze "przymuszają" do nowej szafy itp., itd. Tak więc większego wyboru niż w Inermisie nie widziałam nigdzie więcej. Ale czasami jest tak, że przytrafi się jakaś zguba w osiedlowej drogerii, jednakże na ogół tego się nie szuka tylko kupuje jak jest, ja tak nabyłam różowiutkie cienie sypkie Virtual i sobie je całkiem chwalę.
Maat, dziś byłam z rodzinką na basenach solankowych i mam następujące spostrzeżenia: cień w musie Bell się na basen solankowy nie nadaje, ale eyeliner pozostał tam, gdzie był! Także jak najbardziej powinnaś być zadowolona.

Myślę, że mają kosmetyki (chyba że wykupiłyśmy w dwa dni) bo po zeszłorocznej wpadce z Goldenami wątpię by wstawiali na sklep coś, czego nie ma... Czekamy więc.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 22:53   #909
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Melka - czekoladki znajdziesz wszystkie w drogerii internetowej Inermis, a pudry rozświetlające są po 29 zł.
Na all widziałam czekoladki po 19 (bez kosztów wysyłki)
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 18:44   #910
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

MAM!!!! Oj, będą jutro extra fotki!!! Na razie nic nie umiem napisać, co mi się najbardziej podoba, bo mi się wsyztsko super podoba. Ach
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:15   #911
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
MAM!!!! Oj, będą jutro extra fotki!!! Na razie nic nie umiem napisać, co mi się najbardziej podoba, bo mi się wsyztsko super podoba. Ach
Kurcze nie mogę się doczekać!!
Jednak zamówię tylko błyszczyk bo dziś kupiłam sprawdzony tusz Avonu.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 19:18   #912
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kurcze nie mogę się doczekać!!
Jednak zamówię tylko błyszczyk bo dziś kupiłam sprawdzony tusz Avonu.
Ja to w ogóle kupiłam tusz Lancome (boski), więc odpadam od tuszu. Ciągle kuszą mnie perły pudrowe...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:21   #913
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle kupiłam tusz Lancome (boski), więc odpadam od tuszu. Ciągle kuszą mnie perły pudrowe...
Chyba zamawialaś cienie?? Jakie są??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:28   #914
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Chyba zamawialaś cienie?? Jakie są??
Zamawiałam m.in 3 rodzaje cieni.
Mono: połączenie cienia perłowego (ale nie bazarowa nachalna perła, tylko wyważony błysk) z cieniem drobinkowym (drobinki mikroskopijne, nie osypują się). Cień jest mleczny (J101), dokładnie tak jak myślałam, idealnie nadaje się na miękki rozświetlacz na policzki, idealnie koryguje rysy twarzy (jak przesadziłam z różem to tylko rozbieliłam go tym cieniem i kapitalnie). No i świetny w kąciki i pod łuk.
Quatro: moje ukochane odcienie, dokładnie takie jakie chciałam. Miekkie cienie o delikatnej perle (tak jak ta jedna część cieni Mono). Mam odcień 403, gdzie jest złamane złoto, śliwka węgierka idealna do smokey u mnie (czerń mi gasi spojrzenie), jasna perła (podobna do tego mono, który kupiłam) i taki brązik chłodny, ale dość napigmentowany, fajnie się łączy z tą śliwką.
Cień J33 w musie: mus bardziej kremowy niż musy bell, moim zdaniem tak nie będzie kamieniał. Kolor intensywny, morska zieleń, dużo srebrnych drobinek. Na powiecie będzie z pewnością jaśniejszy nieco, ale i tak jestem zachwycona. Mam nadzieję, ze będzie się dobrze trzymał mojej powieki na bazie, w każdym razie ręki trzyma się świetnie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:35   #915
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle kupiłam tusz Lancome (boski), więc odpadam od tuszu. Ciągle kuszą mnie perły pudrowe...
A ja postanowiłam kupić sprawdzony tusz bo po ostatniej wpadce z Rimmelem i Goshem mam dość zabaw w "wypróbowywanie nowości"
Opis cieni który zamieściłaś - znów mam ślinotok. Szczególnie te z nr 403 chlip chlip nie pokazuj mi ich bo ulegnę
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 20:02   #916
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A ja postanowiłam kupić sprawdzony tusz bo po ostatniej wpadce z Rimmelem i Goshem mam dość zabaw w "wypróbowywanie nowości"
Opis cieni który zamieściłaś - znów mam ślinotok. Szczególnie te z nr 403 chlip chlip nie pokazuj mi ich bo ulegnę
Dobrze Susannko, jutro wkleję zdjęcia do wąteczku.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 20:09   #917
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dobrze Susannko, jutro wkleję zdjęcia do wąteczku.
super :r ycze-smarkam:
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 21:52   #918
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Cień J33 w musie: mus bardziej kremowy niż musy bell, moim zdaniem tak nie będzie kamieniał. Kolor intensywny, morska zieleń, dużo srebrnych drobinek. Na powiecie będzie z pewnością jaśniejszy nieco, ale i tak jestem zachwycona. Mam nadzieję, ze będzie się dobrze trzymał mojej powieki na bazie, w każdym razie ręki trzyma się świetnie.
Jaki ten kolor na stronie jest pięęęękny Prawie się zakochałam i bardzo proszę o obszerną relację, jak go wypróbujesz
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:37   #919
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
MAM!!!! Oj, będą jutro extra fotki!!! Na razie nic nie umiem napisać, co mi się najbardziej podoba, bo mi się wsyztsko super podoba. Ach
Czekamy niecierpliwie!!!

Byłabym też bardzo wdzięczna, gdybyś mogła kiedyś wypróbować cień w musie bez bazy (musy Bell były do tej pory jedynymi, które mi się bez bazy nie wałkowały, więc to jest dla mnie ostateczne kryterium porównawcze )
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 13:40   #920
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Czekamy niecierpliwie!!!

Byłabym też bardzo wdzięczna, gdybyś mogła kiedyś wypróbować cień w musie bez bazy (musy Bell były do tej pory jedynymi, które mi się bez bazy nie wałkowały, więc to jest dla mnie ostateczne kryterium porównawcze )
Bez bazy nic się u mnie nie trzyma bo mam szalenie tłuste powieki i głęboko osadzone oko. Niestety, także na pewno mus też się nie utrzyma, tym bardzej, że musy Bell tez się u mnie w ten sposób nie sprawdzają.

Dziewczyny, fotki będą, ale muszę dokończyć jeden ważny tekst do roboty no i chłop z pracy musi wrócić.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:14   #921
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny - zdjęcia. I przepraszam za post pod postem, ale nie chciałam, żeby zdjęcia przepadły w mrokach dziejów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00355.JPG (18,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00365.JPG (22,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00358.JPG (20,1 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00357.JPG (11,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00359.JPG (20,6 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00360.JPG (17,3 KB, 96 załadowań)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:15   #922
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Zdjęcia - part 2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00361.JPG (15,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00362.JPG (19,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00364.JPG (19,1 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00356.JPG (20,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00363.JPG (15,2 KB, 41 załadowań)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:23   #923
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Zdjęcia - part 2
Ukrycior - dzięki za fotki. Oj jak się cieszę że się zdecydowałam na ten jaśniutki cień mono - mniam Teraz czekam jeszcze bardziej niecierpliwie i tęsknię za zakupionym, ale jeszcze nie posiadanym dobrem. To w ramach mojej męki związanej z czekaniem bardzo proszę o zaaplikowanie sobie podkładu w musie, pudru i cienia i zrecenzowanie jak się wszystko nosi i jak długo trzyma Dołączenie fotek mile widziane

P.S. Estetyka opakowań i pojemniczków - rewelacja
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:30   #924
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - dzięki za fotki. Oj jak się cieszę że się zdecydowałam na ten jaśniutki cień mono - mniam Teraz czekam jeszcze bardziej niecierpliwie i tęsknię za zakupionym, ale jeszcze nie posiadanym dobrem. To w ramach mojej męki związanej z czekaniem bardzo proszę o zaaplikowanie sobie podkładu w musie, pudru i cienia i zrecenzowanie jak się wszystko nosi i jak długo trzyma Dołączenie fotek mile widziane

P.S. Estetyka opakowań i pojemniczków - rewelacja
Zaaplikowałam, a jakże. No może potem kiedyś porobię fotki efektu na buzi. Jeśli chodzi o mus to trzyma mi się od rana do teraz na bazie nienagannie, kolor ociupinkę bledszy niż w słoiczku, chyba ten efekt udało mi się oddać na dłoni. Taki srebrzyście mieniący.
Podkład w musie staje się oficjalnie moim ulubieńcem. Ma konsystencję Cashmere Daxa, którego używałam do tej pory przez kilka lat, natomiast kolor jest bardziej beżowy, ton jasniejszy i kapkę mocniej kryjący. Mat trzyma cały dzień, z tym, że to satynowy mat, a nie nieprzenikalny. Na pewno ma silikony w składzie, bo daje gładką warstewkę, ale mi to nie przeszkadza, bo cashmere też miał.
Puder - bardzo ładny kolor, lekko ociepla karnację, a ja jestem koloru tru nieboszczyk, więc to dla mnie ważne. Można dozować pędzlem, można gąbeczką, efekt naprawdę fajny i długotrwały, moim zdaniem o niebo lepszy od pudrów Colour Collection, które uważałam za świetne.
Jasny cień mono - kapitalny rozświetlacz, naprawdę boski. Ach!

PS. Zgadzam się w pełni z Twoim PSem.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:37   #925
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

O rety ja tu sobie miałam na spokojnie opracowywać proroków niepisarzy, zerkam na wizaż a ukrycior serwuje takie smakołyki nieeeeeeee...
Jestem zauroczona zdjęciem cieni, kolory MOJE -> https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1211912037
Absolutnie pięknie
Podkład także zachęca do zakupu ale jednak nie zaryzykuję bo ostatnio wszystko się na mnie "warzy"
Kurcze opakowania są piękne, naprawdę eleganckie i efektowne

PS. Jakie mają zapachy? Pachną - nie pachną??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:39   #926
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny - zdjęcia. I przepraszam za post pod postem, ale nie chciałam, żeby zdjęcia przepadły w mrokach dziejów.
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Zdjęcia - part 2
Dzięki za fotki bardzo bardzo
Teraz moje oczekiwanie na mozaikę stanie się tym bardziej nieznośne
Zwłaszcza że dopasowuję koszyk, za 2-3 dni zamawiam, i dziś właśnie wyrzuciłam z niego nowy Jokowy róż żeby zmniejszyć to okropnie duże podsumowanie, ale mus mówisz, ze chwalisz? To chyba jednak koszyk mi napęcznieje znów Bardzo ładne te cienie, pojedynczy mniam, prześliczny jest!
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:40   #927
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O rety ja tu sobie miałam na spokojnie opracowywać proroków niepisarzy, zerkam na wizaż a ukrycior serwuje takie smakołyki nieeeeeeee...
Jestem zauroczona zdjęciem cieni, kolory MOJE -> https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1211912037
Absolutnie pięknie
Podkład także zachęca do zakupu ale jednak nie zaryzykuję bo ostatnio wszystko się na mnie "warzy"
Kurcze opakowania są piękne, naprawdę eleganckie i efektowne

PS. Jakie mają zapachy? Pachną - nie pachną??
Piękne, prawda? Czwókami się wymiziam jutro do pracy prawdopodobnie. Nie pachną, a stara seria miała charakterystyczny zapach.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:51   #928
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Piękne, prawda? Czwókami się wymiziam jutro do pracy prawdopodobnie. Nie pachną, a stara seria miała charakterystyczny zapach.
Piękne piękne
A jakby dało radę - zrobiłabyś zdjęcie oka (oczu - mogą być 2 szt. ) umalowanych cieniami?? Nie no te 4 kuszą i to bardzo ale być może opanuję moją rządzę posiadanie tego cienie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:19   #929
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Piękne, prawda? Czwókami się wymiziam jutro do pracy prawdopodobnie. Nie pachną, a stara seria miała charakterystyczny zapach.
Szkoda że nie pachną. Ja uwielbiam zapach czekoladowej serii (jasna czekoladka już do mnie mam nadzieję w drodze No i będę też miała ten jaśniutki cień : jupi:
Jak miło czasem dać się ponieść marzeniom, ale teraz dywaguję nad musikami kurka i jestem bliska domówienia sobie odcieni J30 lub J35. Ale powstrzymam się pazurami przed chęcią posiadania i bardzo proszę te z Was, które staną się szczęśliwymi posiadaczkami o zrecenzowanie kolorystyki (foto mile widziane).

Ukrycior - popieram wniosek Susanny - obfotografuj oczęta (lewe i prawe) w nowej szacie graficznej muśniętej tym musikiem. Skoro jutro make-upujesz się do pracy to wstań proszę te 15 minut wcześniej, zmuś Małżonka oficjalnego do czynności fotograficznej i dawaj te zdjęcia na nasze forum. Będę się zadręczać po cichu, skromnie i godnie, plując sobie w twarz, że nie wzięłam tych śliczności ...
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:29   #930
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny, będą foty na oczach, na bank. Ale nie wiem czy jutro, może czwartek, piątek. Wybaczycie mi, prawda? Bo końcówkę tygodnia mam okropną w pracy, no po prostu sajgon na kółkach, tornado i Meksyk. I ja dokłądnie w samiuśkim środku.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.