Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-28, 10:58   #3391
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ale niecny plan
Korince kiedyś wysyłałam blat, nie pamiętam ile wtedy to ważyło. Ale dhl-em poszło to za około 50 zł
no generalnie nie mialabym problemu placic za paczke z PL, ale wszystko laduje w celnym na Barajas, wszystkie paczki od mamy swego czasu lezaly po 2 tygodnie min i byly przekopane w wiekszosci. Glownie to byly paczki z kosmetykami, jakies slodycze, buty, moje zamowienia ...nic specjalnego. A szkoda ze prywatne paczki tak trzepia bo jest opcja niedrogiej paczki , jakies 150 zeta za 20 kg, tylko wymiary musza sie zgadzac max wszystkich bokow paczki 300cm.

Zreszta z przyjemnoscia bym zobaczyla co macie na ofercie w takich wymiarach. wyslij mi na priv albo whatsapp.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 11:05   #3392
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Dzięki, to tez mnie zainteresowało bo miałam z Pauli kiedyś kwasy i w sumie pamietam ze je lubiłam. Szkoda tylko, ze takie małe - zazwyczaj 30 ml wystarcza mi na jakieś dwa, no może dwa i pół miesiąca, wiec chyba powinnam wziac od razu dwie butelki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale sporo drozsze to serum PC -Timeless mialo wieksza pojemnosc, wyzsze stezenie i bylo 2 razy tansze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 11:34   #3393
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no generalnie nie mialabym problemu placic za paczke z PL, ale wszystko laduje w celnym na Barajas, wszystkie paczki od mamy swego czasu lezaly po 2 tygodnie min i byly przekopane w wiekszosci. Glownie to byly paczki z kosmetykami, jakies slodycze, buty, moje zamowienia ...nic specjalnego. A szkoda ze prywatne paczki tak trzepia bo jest opcja niedrogiej paczki , jakies 150 zeta za 20 kg, tylko wymiary musza sie zgadzac max wszystkich bokow paczki 300cm.

Zreszta z przyjemnoscia bym zobaczyla co macie na ofercie w takich wymiarach. wyslij mi na priv albo whatsapp.
TŻ z tatą zamawiają wszystkie deski na bieżąco i indywidulnie jeśli akurat ktoś złoży zamówienie.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 11:40   #3394
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
TŻ z tatą zamawiają wszystkie deski na bieżąco i indywidulnie jeśli akurat ktoś złoży zamówienie.
rozumiem, a w jakich granicach taki wymiar jak podalam np. plat jesionu by byl? Nie wiem czego sie spodziewac....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-28, 19:35   #3395
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cansada - dziekuje i super pomysł z nartami
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-29, 10:06   #3396
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jeszcze muszę znaleźć cantu w dobrej cenie i mogę zamykać BF.
No i po 4 miesiącach wątpliwości kupiłam torebkę... A co...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na co z cantu polujesz? Mi przyszedł ten klasyczny aktywator i próbuję go okiełznać - raz zrobił mi mokrą włoszkę (za duża nawaliłam), teraz robię testy cantu zmieszane ze złotym taftem i ładny skręt wychodzi ale nie ma szału, moje delikatne cienkie włosy trochę za mocno obciąża

Pochwal się torebką

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam tu o serum Timeless i od razu sprawdziłam na cosibelli i rzeczywiście nie ma gdybym wiedziała to kupiłabym na zapas polecacie jakieś inne? Myśle nad Drunk Elephant póki promocja na culcie...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem bardzo zadowolona z Drunk Elephant, kiedyś miałam timeless i było ok - nie wiem czy to przez przerwę czy przez słabsze składy poprzedniego serum z wit c ale zobaczyłam prawie natychmiastową różnicę jak wróciłam do tego z DE - buzia jest mega rozświetlona i wygładzona
jestem ciekawa czy są tańsze alternatywy?
w kolejce mam Vichy peptide-C i Miya z wit C ale wątpie czy dorównają DE
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-29, 10:34   #3397
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Na co z cantu polujesz? Mi przyszedł ten klasyczny aktywator i próbuję go okiełznać - raz zrobił mi mokrą włoszkę (za duża nawaliłam), teraz robię testy cantu zmieszane ze złotym taftem i ładny skręt wychodzi ale nie ma szału, moje delikatne cienkie włosy trochę za mocno obciąża

Pochwal się torebką [COLOR="Silver"]
Chciałam aktywator i odżywkę bez spłukiwania z olejem winogronowym, ale ostatecznie wzięłam kemon hair mania i jakąś inną odżywkę. Nie mam żadnego doświadczenia z kołami i falami jeszcze. Tzn moje włosy jak są mokre, to mają ładny skręt, ale tracą to w miarę wysychania. W ubiegłym tygodniu zachciało mi się zmiany i włosy wycieniowałam... no i teraz, jak zostawię je same sobie to są niepodobna do niczego. Jak je chociaż wysuszę to są super. Ale że jak już coś zmieniać to na całego, więc postanowiłam poszukać tego skrętu.

za dwa miesiące może będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-29, 11:09   #3398
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Chciałam aktywator i odżywkę bez spłukiwania z olejem winogronowym, ale ostatecznie wzięłam kemon hair mania i jakąś inną odżywkę. Nie mam żadnego doświadczenia z kołami i falami jeszcze. Tzn moje włosy jak są mokre, to mają ładny skręt, ale tracą to w miarę wysychania. W ubiegłym tygodniu zachciało mi się zmiany i włosy wycieniowałam... no i teraz, jak zostawię je same sobie to są niepodobna do niczego. Jak je chociaż wysuszę to są super. Ale że jak już coś zmieniać to na całego, więc postanowiłam poszukać tego skrętu.

za dwa miesiące może będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieniowanie idealne dla loczków
Trzeba popracować nad wydobyciem skrętu, nie wiem na ile zagłębiona w temat jesteś? Ja walczyłam metodą prób i błędów, raz lepiej raz gorzej i byłam z tym pogodzona, dopiero delicious beauty mi powiedziała że podstawą jest równowaga peh, muszę dobrze zadbać o moje włosy a będą się ładnie kręcić. No i odpaliłam filmiki czarszki (ona ma cienkie włosy jak ja - ja w dodatku choruję na łysienei androgenowe więc w ogóle warto się skórą głowy, poza lekami od dermatologa, ekstra zająć), curly Madeleine (włosy jak marzenie), czytam jak pielęgnować, wykupiłam wszystko anwen, czekam na dostawę hairy tale ze sklepu napieknewłosy i.... Porozstawiałam to wszystko i czekam na wenę. Nie wiem od czego ugryźć, porobiłam testy na porowatość itd, naoglądałam się planów pielęgnacji tydzień po tygodniu i trochę mnie to przeraża
Póki co zużywam kerastase, sisleya, klorane i inne wysokopółkowe produkty do włosów których żal mi oddać/wyrzucić.
Moim odkryciem jest szampon w kostce - kupiłam alterre na próbe z ciekawości w rosmanie i to super sprawa. Oczywiście zakupiłam kilka sztuk szamponów i odżywek z tradycyjnemydlo.pl - czekam aż przyjdą ale te odżywki w kształcie serca mnie urzekły
Generalnie z tego całego natłoku informacji dla mnie odkrywcze okazały się dwie: włosy falowane/kręcone są suche - często się puszą, robi się sianko więc odpowiednia pielęgnacja to złoto, po drugie - skręt potrzebuje utrwalenia (ja używam b/s np cantu lub lemonlemura, potem dodaję żel, ugniatam, zostawiam do wyschnięcia, idę w suchych spać rano odgniatam suchary i jest gitnie).
Generalnie jestem przytłoczona ilością informacji, olejowanie mnie przeraża, nie wiem jak miałabym rozwiązać kwestię mycia włosów pod prysznicem OMO tzn myję włosy a potem odżywka na 15-30min, no przecież nie zostanę pod prysznicem na pół godziny więc wychodze w turbanie a potem co ponowny prysznic?
Wychodzi jednak, że nie ma uniwersalnej metody, trzeba próbować co komu pasuje.
Bardzo przystępnie Lisie piekło to pokazała, wcześniej byłam gotowa się poddac
https://www.youtube.com/watch?v=tkdH...siePiek%C5%820
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-29, 12:02   #3399
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Cieniowanie idealne dla loczków
Trzeba popracować nad wydobyciem skrętu, nie wiem na ile zagłębiona w temat jesteś? Ja walczyłam metodą prób i błędów, raz lepiej raz gorzej i byłam z tym pogodzona, dopiero delicious beauty mi powiedziała że podstawą jest równowaga peh, muszę dobrze zadbać o moje włosy a będą się ładnie kręcić. No i odpaliłam filmiki czarszki (ona ma cienkie włosy jak ja - ja w dodatku choruję na łysienei androgenowe więc w ogóle warto się skórą głowy, poza lekami od dermatologa, ekstra zająć), curly Madeleine (włosy jak marzenie), czytam jak pielęgnować, wykupiłam wszystko anwen, czekam na dostawę hairy tale ze sklepu napieknewłosy i.... Porozstawiałam to wszystko i czekam na wenę. Nie wiem od czego ugryźć, porobiłam testy na porowatość itd, naoglądałam się planów pielęgnacji tydzień po tygodniu i trochę mnie to przeraża
Póki co zużywam kerastase, sisleya, klorane i inne wysokopółkowe produkty do włosów których żal mi oddać/wyrzucić.
Moim odkryciem jest szampon w kostce - kupiłam alterre na próbe z ciekawości w rosmanie i to super sprawa. Oczywiście zakupiłam kilka sztuk szamponów i odżywek z tradycyjnemydlo.pl - czekam aż przyjdą ale te odżywki w kształcie serca mnie urzekły
Generalnie z tego całego natłoku informacji dla mnie odkrywcze okazały się dwie: włosy falowane/kręcone są suche - często się puszą, robi się sianko więc odpowiednia pielęgnacja to złoto, po drugie - skręt potrzebuje utrwalenia (ja używam b/s np cantu lub lemonlemura, potem dodaję żel, ugniatam, zostawiam do wyschnięcia, idę w suchych spać rano odgniatam suchary i jest gitnie).
Generalnie jestem przytłoczona ilością informacji, olejowanie mnie przeraża, nie wiem jak miałabym rozwiązać kwestię mycia włosów pod prysznicem OMO tzn myję włosy a potem odżywka na 15-30min, no przecież nie zostanę pod prysznicem na pół godziny więc wychodze w turbanie a potem co ponowny prysznic?
Wychodzi jednak, że nie ma uniwersalnej metody, trzeba próbować co komu pasuje.
Bardzo przystępnie Lisie piekło to pokazała, wcześniej byłam gotowa się poddac
https://www.youtube.com/watch?v=tkdH...siePiek%C5%820
Równowagę PEH mam już obcykaną od jakiegoś czasu. Czaszkę kocham, ale to może dlatego, że mamy podobne (poryte) poczucie humoru. Niestety ja mam przynajmniej 4 razy tyle włosów co ona, więc trudno mi zastosować jej sposób pielęgnacji.
Liście piekło widziałam. W ogóle odpowiada mi jej sposób postrzegania życia, choć z aż takim minimalizmem mi nie po drodze. Filmiki Curly aktualnie oglądam namiętnie (choć mam wrażenie, że nie wiele z nich rozumiem no ale co zrobić...). Moja pierwsza próba wydobyć skrętu (bez stylizatora, bo jeszcze go nie mialam) skończyła się tak, że z tyłu były jakieś fale, natomiast przód był prosty. No i wieczorem juz siw wszystko rozprostowało. W ogóle moje włosy są specyficzne - przód jest prosty, w okolicach uszu włosy falują, a z tyłu mam loka... jednego. Zawsze. I podobno od urodzenia.
Natomiast już nie mam problemu z przesuszeniem czy puszeniem się włosów, więc ta równowaga pan chyba jest ogarnięta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-29, 13:10   #3400
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Równowagę PEH mam już obcykaną od jakiegoś czasu. Czaszkę kocham, ale to może dlatego, że mamy podobne (poryte) poczucie humoru. Niestety ja mam przynajmniej 4 razy tyle włosów co ona, więc trudno mi zastosować jej sposób pielęgnacji.
Liście piekło widziałam. W ogóle odpowiada mi jej sposób postrzegania życia, choć z aż takim minimalizmem mi nie po drodze. Filmiki Curly aktualnie oglądam namiętnie (choć mam wrażenie, że nie wiele z nich rozumiem no ale co zrobić...). Moja pierwsza próba wydobyć skrętu (bez stylizatora, bo jeszcze go nie mialam) skończyła się tak, że z tyłu były jakieś fale, natomiast przód był prosty. No i wieczorem juz siw wszystko rozprostowało. W ogóle moje włosy są specyficzne - przód jest prosty, w okolicach uszu włosy falują, a z tyłu mam loka... jednego. Zawsze. I podobno od urodzenia.
Natomiast już nie mam problemu z przesuszeniem czy puszeniem się włosów, więc ta równowaga pan chyba jest ogarnięta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie zazdroszczę ogarnięcia Ja metodą prób i błędów ale w sumie nie widzę niesamowitej różnicy, oglądam te zdjęcia opisy jak rozpoznać czy włos przeproteinowany przeemolientowany i czacha mi dymi Może ja u siebie nie widzę jakieś dużej różnicy bo mam włosy farbowane, jest ich malutko i jakoś zawsze starałam się im dogodzić maskami czy olaplexami (jak jest mało kłaków to jednak człowiek się bardziej cacka) - ale nie mówie że mam zadbane włosy tylko że jakoś nie widzę po nich straszej różnicy, ot użyje takiej odżywki jest ok użyję innej też jest ok
Napisz o Twojej pielęgnacji pls, to dla mnie bardziej życiowe jak te tabelki w excelu z rozpiską co kiedy ile, olejujesz przed myciem? stosujesz omo? czy curly girl? czy na wyczucie? jakie marki lubisz?
No i nadal mnie intryguje - czy po myciu maskujesz włosy kilkanaście minut? Wyłazisz z prysznica, potem wracasz? Niezmiernie mnie to fascynuje
Ja wszystkie panie popatruję, na poczatku namietnie teraz z zainteresowaniem, ot dodaję do koszyka jak mnie coś zainteresuje, do kilku wróciłam bo teraz miało dla mnie więcej sensu to o czym gadały jak już na sobie poprobowałam
Ja z minimalizmem mam tyle wspólnego, że miewam ataki paniki na myśl ile mam wszystkiego po szafach poupychane i że nie zdążę zużyć i się zepsują te wszystkie kremy cienie itd. na prawdę czasami mnie to stresuje ale kupuję dalej, to nałóg
spróbuj na umyte odsączone włosy b/s i na to krem lub żel do stylizacji jak curly robi i podsuszyć dyfuzorem - powinno wyjśc pięknie zazdroszczę dużej ilości włosów, moje jak wypadły tak teraz walczymy z lekarzami o jakiś odrost i zatrzymanie łysienia ale po pół roku kuracji widzę lekką poprawę, niestety waga od sterydów rośnie więc coś za coś
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-29, 14:14   #3401
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
rozumiem, a w jakich granicach taki wymiar jak podalam np. plat jesionu by byl? Nie wiem czego sie spodziewac....
Zapytam, tylko podaj mi jakieś mniej więcej wymiary, długość, szerokość i grubość deski, bo to ważne
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-29, 15:22   #3402
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Strasznie zazdroszczę ogarnięcia Ja metodą prób i błędów ale w sumie nie widzę niesamowitej różnicy, oglądam te zdjęcia opisy jak rozpoznać czy włos przeproteinowany przeemolientowany i czacha mi dymi Może ja u siebie nie widzę jakieś dużej różnicy bo mam włosy farbowane, jest ich malutko i jakoś zawsze starałam się im dogodzić maskami czy olaplexami (jak jest mało kłaków to jednak człowiek się bardziej cacka) - ale nie mówie że mam zadbane włosy tylko że jakoś nie widzę po nich straszej różnicy, ot użyje takiej odżywki jest ok użyję innej też jest ok
Napisz o Twojej pielęgnacji pls, to dla mnie bardziej życiowe jak te tabelki w excelu z rozpiską co kiedy ile, olejujesz przed myciem? stosujesz omo? czy curly girl? czy na wyczucie? jakie marki lubisz?
No i nadal mnie intryguje - czy po myciu maskujesz włosy kilkanaście minut? Wyłazisz z prysznica, potem wracasz? Niezmiernie mnie to fascynuje
Ja wszystkie panie popatruję, na poczatku namietnie teraz z zainteresowaniem, ot dodaję do koszyka jak mnie coś zainteresuje, do kilku wróciłam bo teraz miało dla mnie więcej sensu to o czym gadały jak już na sobie poprobowałam
Ja z minimalizmem mam tyle wspólnego, że miewam ataki paniki na myśl ile mam wszystkiego po szafach poupychane i że nie zdążę zużyć i się zepsują te wszystkie kremy cienie itd. na prawdę czasami mnie to stresuje ale kupuję dalej, to nałóg
spróbuj na umyte odsączone włosy b/s i na to krem lub żel do stylizacji jak curly robi i podsuszyć dyfuzorem - powinno wyjśc pięknie zazdroszczę dużej ilości włosów, moje jak wypadły tak teraz walczymy z lekarzami o jakiś odrost i zatrzymanie łysienia ale po pół roku kuracji widzę lekką poprawę, niestety waga od sterydów rośnie więc coś za coś
Ja działam na wyczucie. Moje włosy lubią proteiny, więc często wybieram takie odżywki. Jeśli widzę, że włosy robią sie szorstkie, sztywne i nie są sypkie, to sięgam po nawilżającą (najczęściej mam nawilżający bez od anwen - bardzo lubię). Olejuje raz na tydzień, może dwa. Dobrze mi się sprawdzał olej winogronowy, ale nie znalazłam ideału albo idealnej metody. A, jeszcze fajny był na aloesie taki gotowy miks do "miodowania" z super-pharm.
Z szamponów lubię yope mleko owsiane. Odżywka też jest fajna, włosy są miękkie, błyszczące i sypkie.
Co do metod mycia, to czasem nakładam na długość maskę, o tę https://makeup.pl/product/523261/?gc...oaAgTsEALw_wcB myję szaponem i nakładam odżywkę.
U mnie ten czas trzymania preparatów na włsoach sam jakiś wychodzi. Tzn, pierwsze co robię pod prysznicem, to liczę włosy i nakładam maskę, zanim znajdę szampon i wyciągnę to tak, żeby nie zrzucić wszystkiego z koszyczka, to już mija minuta czy dwie. W trakcie mycia, ta maska nadal jest na włosach, więc pociesza się, że wtedy też działa. No a drugie O działa, gdy ja robię pod prysznicem resztę rzeczy. Mycie, peeling czy co tam jeszcze zajmuje chwilę. Nie stresuje się i nie czekam z zegarkiem w ręce.

Mam włosy raczej średnioporowate, z natury gładkie, niefarbowane, szykuję może kilka razy w roku. Tyle co czasem wysuszę suszarką...

Nie wiem czy coś Ci pomogą moje wypociny, bo ja jednak działam dość chaotycznie i intuicyjnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-29, 18:03   #3403
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Paulas Choice serum na -50%

https://skinadvisor.pl/paulas-choice...ienia-30-ml-st
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 09:06   #3404
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzień dobry
Udało mi się przetrwać blakfrajdejowy weekend i nic nie kupilam
Cansada fajne to serum jest. Dobrze że już wykupione bo bym brała

Oktawia kicha z tym zwrotem kasy ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 09:09   #3405
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Szminki Pat za 56 zł, tak jak rok temu https://www.patmcgrath.com/collectio...nday-majorness
Polecam, jedyny minus- długo idąca przesyłka.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 09:23   #3406
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Udało mi się przetrwać blakfrajdejowy weekend i nic nie kupilam
Cansada fajne to serum jest. Dobrze że już wykupione bo bym brała

Oktawia kicha z tym zwrotem kasy ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez nic w sumie nie kupilam, szukalam wlasciwie z Environ ofert , to serum jako chyba jedyne z ciekawych rzeczy bylo na -50%...no ale potem mialam lekkie zawirowania z klientami i odechcialo mi sie zakupow i wszystkiego.
Moze ktos tutaj skorzystal. Szkoda ze dla Amyzka zabraklo.....ale pewnie masz zapasy a znajac zycie to kilka stowek by sie przyczepilo do jednego serum....wiec no, ten.....oszczednosc!

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-11-30 o 09:25
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 09:34   #3407
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Szminki Pat za 56 zł, tak jak rok temu https://www.patmcgrath.com/collectio...nday-majorness
Polecam, jedyny minus- długo idąca przesyłka.
Zamawiasz? Może bym się z jedną dołączyła...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 10:59   #3408
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Zamawiasz? Może bym się z jedną dołączyła...
Wysyłka za free
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 11:42   #3409
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja tez nic w sumie nie kupilam, szukalam wlasciwie z Environ ofert , to serum jako chyba jedyne z ciekawych rzeczy bylo na -50%...no ale potem mialam lekkie zawirowania z klientami i odechcialo mi sie zakupow i wszystkiego.
Moze ktos tutaj skorzystal. Szkoda ze dla Amyzka zabraklo.....ale pewnie masz zapasy a znajac zycie to kilka stowek by sie przyczepilo do jednego serum....wiec no, ten.....oszczednosc!
Haha no przecież bym nie kupiła jednego serum tylko
Jak to ładnie ujęła Kilaneczka i parafrazując - serum nie może podróżować samo
A jak tam sytuacja u Was ? Goście normalnie przyjeżdżają czy są jakieś ograniczenia ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-30, 12:08   #3410
porndoll00
Wtajemniczenie
 
Avatar porndoll00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 284
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

co do witaminy c ja zamówiłam nowość z natural secrets https://naturalsecrets.pl/linia-prem...alizujace.html w ogóle seria premium jest ekstra, a z pewniaków wit c potent c Peter Thomas Roth
porndoll00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 13:40   #3411
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Haha no przecież bym nie kupiła jednego serum tylko
Jak to ładnie ujęła Kilaneczka i parafrazując - serum nie może podróżować samo
A jak tam sytuacja u Was ? Goście normalnie przyjeżdżają czy są jakieś ograniczenia ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no widzisz , zaoszczedzilas!!!

Klientow jak na lekarstwo....czekamy az UK odblokuje sie na dniach. Bo zaczel sie ruch na stronach internetowych z rezerwacjami ale na razie tylko zapytania itd.Zamieszanie z testami straszne, na razie tylko wazne PCR od 23ego listopada na granicach, ludzie boja sie robic ......bo jak wyjdzie pozytyw to nie dosc ze kwarantanna to jeszcze z wakacji nici. Nie wsiada do samolotu. Rownoczesnie prawo naszego regionu autonomicznego obliguje obiekty turystyczne do sprawdzania testow / mamy obowiazek miec kopie na zadanie Sanepidu lokalnego/. Czyli granice to raz - prawo Hiszpanii ogolnonarodowe, obiekty to dwa- prawo regionu autonomicznego.
Koszt tez gra role ale ja mysle ze klienci z mojej grupy docelowej jakos to przelkna. Natomiast klient przylatujacy na apartament za 300 euro za tydzien , jak bedzie mial do zaplaty 400 i wiecej za grupe za testy moze sie kilka razy zastanowic i zdecydowac na kierunek gdzie antygeny za uznawane.
U nas generalnie luz, maseczki obowiazkowe , zakaz zgromadzen, ale poruszamy sie bez restrykcji w przeciwienstwie do Hiszpanii ladowej. U mojej sis sa zakazy poruszania sie pomiedzy miastami granice miast blokowane, godziny nocne z zakazem wyjsc itd. tragedia.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 19:27   #3412
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Udało mi się przetrwać blakfrajdejowy weekend i nic nie kupilam
Cansada fajne to serum jest. Dobrze że już wykupione bo bym brała

Oktawia kicha z tym zwrotem kasy ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Szminki Pat za 56 zł, tak jak rok temu https://www.patmcgrath.com/collectio...nday-majorness
Polecam, jedyny minus- długo idąca przesyłka.


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no widzisz , zaoszczedzilas!!!

Klientow jak na lekarstwo....czekamy az UK odblokuje sie na dniach. Bo zaczel sie ruch na stronach internetowych z rezerwacjami ale na razie tylko zapytania itd.Zamieszanie z testami straszne, na razie tylko wazne PCR od 23ego listopada na granicach, ludzie boja sie robic ......bo jak wyjdzie pozytyw to nie dosc ze kwarantanna to jeszcze z wakacji nici. Nie wsiada do samolotu. Rownoczesnie prawo naszego regionu autonomicznego obliguje obiekty turystyczne do sprawdzania testow / mamy obowiazek miec kopie na zadanie Sanepidu lokalnego/. Czyli granice to raz - prawo Hiszpanii ogolnonarodowe, obiekty to dwa- prawo regionu autonomicznego.
Koszt tez gra role ale ja mysle ze klienci z mojej grupy docelowej jakos to przelkna. Natomiast klient przylatujacy na apartament za 300 euro za tydzien , jak bedzie mial do zaplaty 400 i wiecej za grupe za testy moze sie kilka razy zastanowic i zdecydowac na kierunek gdzie antygeny za uznawane.
U nas generalnie luz, maseczki obowiazkowe , zakaz zgromadzen, ale poruszamy sie bez restrykcji w przeciwienstwie do Hiszpanii ladowej. U mojej sis sa zakazy poruszania sie pomiedzy miastami granice miast blokowane, godziny nocne z zakazem wyjsc itd. tragedia.

o masakra

Miałam o cos zapytac tylko teraz nie pamietam o co
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 20:07   #3413
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość









o masakra

Miałam o cos zapytac tylko teraz nie pamietam o co
ano masakra, kolejny cios w turystyke , juz widac ze sporo ludzi zamyka biznesy i daje sobie spokoj na razie z wyspami. Wielu [probowalo walczyc z ograniczeniami itd, ale bez turystow na poludniu wszytsko prawie lezy...testy teraz dobily po prostu wszytskich..... widac sprzedaz samochodow, mebli szybka ze wzgledu na wyprowadzki.
Niektorzy lokalsi zaczeli kumac ze hotele sie szybko nie otworza i jak rzad nie przedluzy postojowego/ chyba do konca grudnia wywalczyli/ to zostana szybko bez kasy i pracy. Hotelowe spolki oglosza bankructwa, zero kasy dla zwalnianego personelu w tym wypadku. Beda musieli isc ze sprawa do sadu i od Panstwa walczyc o likwidacje kontraktow. Liczne obostrzenia sa w tym procesie i Hiszpania jest bez kasy...Wiec wiadomo co bedzie. Bedzie bieda. Ale czesc ludzi na kontraktach tzw. smieciowkach zadowolona bo nic nie robi, 75% pensji placa, w barach non stop siedza. I twierdza ze rzad im ma obowiazek placic za mieszkania, oplaty, jedzenie, szkoly dopoki pracy nie bedzie. taka mentalnosc, nie wytlumaczysz podstaw funkcjonowania rynku. I co jest najsmieszniejsze oni maja wszelkie czesto prawa do pomocy rozmaitej ze strony rzadu w przeciwienstwie do malego biznesu i ludzi ktorzy tutaj zainwestowali. Prawie zawsze wartosc nieruchomosci jaka posiadasz calkowicie eliminuje z wszelkich form pomocy....a jak ktos mieszka/zyje na socjalu to zgarnia wszystko
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 21:00   #3414
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ano masakra, kolejny cios w turystyke , juz widac ze sporo ludzi zamyka biznesy i daje sobie spokoj na razie z wyspami. Wielu [probowalo walczyc z ograniczeniami itd, ale bez turystow na poludniu wszytsko prawie lezy...testy teraz dobily po prostu wszytskich..... widac sprzedaz samochodow, mebli szybka ze wzgledu na wyprowadzki.
Niektorzy lokalsi zaczeli kumac ze hotele sie szybko nie otworza i jak rzad nie przedluzy postojowego/ chyba do konca grudnia wywalczyli/ to zostana szybko bez kasy i pracy. Hotelowe spolki oglosza bankructwa, zero kasy dla zwalnianego personelu w tym wypadku. Beda musieli isc ze sprawa do sadu i od Panstwa walczyc o likwidacje kontraktow. Liczne obostrzenia sa w tym procesie i Hiszpania jest bez kasy...Wiec wiadomo co bedzie. Bedzie bieda. Ale czesc ludzi na kontraktach tzw. smieciowkach zadowolona bo nic nie robi, 75% pensji placa, w barach non stop siedza. I twierdza ze rzad im ma obowiazek placic za mieszkania, oplaty, jedzenie, szkoly dopoki pracy nie bedzie. taka mentalnosc, nie wytlumaczysz podstaw funkcjonowania rynku. I co jest najsmieszniejsze oni maja wszelkie czesto prawa do pomocy rozmaitej ze strony rzadu w przeciwienstwie do malego biznesu i ludzi ktorzy tutaj zainwestowali. Prawie zawsze wartosc nieruchomosci jaka posiadasz calkowicie eliminuje z wszelkich form pomocy....a jak ktos mieszka/zyje na socjalu to zgarnia wszystko
W Pl tez tak jest z socjalem niestety i tez bedzie bieda i inflacja jak w ltach 90... tego sie boje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 21:37   #3415
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
W Pl tez tak jest z socjalem niestety i tez bedzie bieda i inflacja jak w ltach 90... tego sie boje
mam nadzieje ze w Polsce tak nie bedzie, moze skromniej bedzie ale ludzie dadza sobie rade, jak dawali rade w przeszlosci. wyspy sa uzaleznione od turystyki w olbrzymim stopniu...... Ja widze wzrost cen tutaj rowniez, nieznacznie , po kilka centow ale jednak ida towary w gore.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Z dobrych wiadomosci, to pochwale sie ze kuracja od dermatologa na dlonie i przebarwienia zrobila cuda. Smarowalam dlonie jak przykazal masciami chociaz moja wiara byla niewielka co do rezultatow, czasem przerwa byla bo skora wrazliwa od wszelkich zeli dezynfekujacych. No ale , widze poprawe po 6 tygodniach, bez sciemy, roznica w odcieniu przebarwien na dloniach i na rekach jest. Szkoda ze zdjec nie zrobilam przed wizyta i teraz. powiedzialam mu dzis ze taraz przedramiona na tapete biore. Dal mi recepte na wiekszy pojemnosciowo krem do stosowania na noc. Za poprzedni zaplacilam w aptece 20E , 30 ml, stosowalam tez na twarz a co! Ciekawe ile za ta 100 kzykna?
Pozyjemy, zobaczymy.

Jak ktos chce to mam zdjecie recepty poprzedniej i aktualnej z wytycznymi co ukrecic w aptece i w jakich % potrezba, na PW jakby co.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-11-30 o 21:38
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 08:47   #3416
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Tylko dzisiaj w Sephorze: Dowolna minipaletka Natasha Denona w prezencie do zakupów pow. 349 zł z kodem 1GIFT.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 11:10   #3417
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Cieniowanie idealne dla loczków
Trzeba popracować nad wydobyciem skrętu, nie wiem na ile zagłębiona w temat jesteś? Ja walczyłam metodą prób i błędów, raz lepiej raz gorzej i byłam z tym pogodzona, dopiero delicious beauty mi powiedziała że podstawą jest równowaga peh, muszę dobrze zadbać o moje włosy a będą się ładnie kręcić. No i odpaliłam filmiki czarszki (ona ma cienkie włosy jak ja - ja w dodatku choruję na łysienei androgenowe więc w ogóle warto się skórą głowy, poza lekami od dermatologa, ekstra zająć), curly Madeleine (włosy jak marzenie), czytam jak pielęgnować, wykupiłam wszystko anwen, czekam na dostawę hairy tale ze sklepu napieknewłosy i.... Porozstawiałam to wszystko i czekam na wenę. Nie wiem od czego ugryźć, porobiłam testy na porowatość itd, naoglądałam się planów pielęgnacji tydzień po tygodniu i trochę mnie to przeraża
Póki co zużywam kerastase, sisleya, klorane i inne wysokopółkowe produkty do włosów których żal mi oddać/wyrzucić.
Moim odkryciem jest szampon w kostce - kupiłam alterre na próbe z ciekawości w rosmanie i to super sprawa. Oczywiście zakupiłam kilka sztuk szamponów i odżywek z tradycyjnemydlo.pl - czekam aż przyjdą ale te odżywki w kształcie serca mnie urzekły
Generalnie z tego całego natłoku informacji dla mnie odkrywcze okazały się dwie: włosy falowane/kręcone są suche - często się puszą, robi się sianko więc odpowiednia pielęgnacja to złoto, po drugie - skręt potrzebuje utrwalenia (ja używam b/s np cantu lub lemonlemura, potem dodaję żel, ugniatam, zostawiam do wyschnięcia, idę w suchych spać rano odgniatam suchary i jest gitnie).
Generalnie jestem przytłoczona ilością informacji, olejowanie mnie przeraża, nie wiem jak miałabym rozwiązać kwestię mycia włosów pod prysznicem OMO tzn myję włosy a potem odżywka na 15-30min, no przecież nie zostanę pod prysznicem na pół godziny więc wychodze w turbanie a potem co ponowny prysznic?
Wychodzi jednak, że nie ma uniwersalnej metody, trzeba próbować co komu pasuje.
Bardzo przystępnie Lisie piekło to pokazała, wcześniej byłam gotowa się poddac
https://www.youtube.com/watch?v=tkdH...siePiek%C5%820

To może i ja się podzielę moją mądrością włosową. Mam włosy falowane, wysoko porowate, suche, z przetłuszczają się skórą Po wielu latach walki udało mi się je ogarnąć.
Odstawiłam 12 lat temu sls i silikony, bo po sls wypadały mi włosy, a po silikonach były bardzo suche. Dałam sobie spokój z Kerastase i Joico i całym tym badziewiem. Jak zaczynałam było bardzo ciężko. Wszystkie produkty kupowałam na iherb, bo u nas nic nie było.

Szampony, które lubię i polecam: Giovanni, Urtekram, Desert Essence- ja wybieram te bardziej oczyszczające, bo mam tłustą skórę.

Raz w tygodniu nakładam olej kokosowy lub maskę Briogeo/ Anwen winogrono na godzinę przed myciem. Po umyciu nakładam maskę Garnier aloesową na kilka minut, jak odżywkę. I to jest całe to omo. Żadna filozofia. Robię to raz w tygodniu, bo moje włosy są w bardzo dobrej kondycji. Jeśli Twoje są suche możesz to robić częściej. Myje włosy co drugi dzień, bo dłużej nie jestem w stanie wytrzymać. Nie używam żadnych suchych szamponów. Uważam, że to szkodzą bardziej niż mycie.

Kilka tygodni temu zaczęłam też stosować taką mgiełkę: https://ecospa.pl/receptura/tonizuja...-z-witamina-b3 Ogranicza trochę przetłuszczanie.



Jeśli chodzi o skręt to opanowałam go zabiegami Amazon Keratin. Robię go 3-4 razy w roku i włosy są gładkie, błyszczące, zdrowe. Uwielbiam keratynę







Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no widzisz , zaoszczedzilas!!!

Klientow jak na lekarstwo....czekamy az UK odblokuje sie na dniach. Bo zaczel sie ruch na stronach internetowych z rezerwacjami ale na razie tylko zapytania itd.Zamieszanie z testami straszne, na razie tylko wazne PCR od 23ego listopada na granicach, ludzie boja sie robic ......bo jak wyjdzie pozytyw to nie dosc ze kwarantanna to jeszcze z wakacji nici. Nie wsiada do samolotu. Rownoczesnie prawo naszego regionu autonomicznego obliguje obiekty turystyczne do sprawdzania testow / mamy obowiazek miec kopie na zadanie Sanepidu lokalnego/. Czyli granice to raz - prawo Hiszpanii ogolnonarodowe, obiekty to dwa- prawo regionu autonomicznego.
Koszt tez gra role ale ja mysle ze klienci z mojej grupy docelowej jakos to przelkna. Natomiast klient przylatujacy na apartament za 300 euro za tydzien , jak bedzie mial do zaplaty 400 i wiecej za grupe za testy moze sie kilka razy zastanowic i zdecydowac na kierunek gdzie antygeny za uznawane.
U nas generalnie luz, maseczki obowiazkowe , zakaz zgromadzen, ale poruszamy sie bez restrykcji w przeciwienstwie do Hiszpanii ladowej. U mojej sis sa zakazy poruszania sie pomiedzy miastami granice miast blokowane, godziny nocne z zakazem wyjsc itd. tragedia.

Dramat. To co się dzieje u nas w kraju to też masakra. Nie dość, że pandemia to jeszcze ten durny rząd
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 11:42   #3418
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Poproszę o magię wątkowa....

Przebite mam dwie opony w samochodzie zaparkowanym pod domem....

Z rana mieli się wyprowadzić klienci z niego domu bo mają problemy finansowe i nie płacili prądu i wody od miesięcy.....

Pojechałam...nie chcą oddać kluczy....awanturują się więc ich wysłałam z kontraktem do prawnika aby im wytłumaczył....

W domu syf straszny...kuchnia tragedia...a mają knajpę swoją dość dużą więc szok że taki standard czystości...

Sąsiad w drugim domu podcina mi drzewa i wyrzuca ze swojego ogrodu resztki na mój taras...

W dalszym ciągu zalewa mi tylny taras i wg prawnego działu ubezpieczyciela na razie po 6misiacach dalej nie mogą noc zrobić....

Jadę na policję zgłosić opony...to Tyle z rana u mnie...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 12:13   #3419
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cansada - trzymaj się kciuki oczywiście będziemy trzymać



A to moje denko listopadowe - myślałam że będzie mniej ale o dziwo coś poszło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201201_130418617.jpg (110,1 KB, 52 załadowań)
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 12:23   #3420
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Poproszę o magię wątkowa....

Przebite mam dwie opony w samochodzie zaparkowanym pod domem....

Z rana mieli się wyprowadzić klienci z niego domu bo mają problemy finansowe i nie płacili prądu i wody od miesięcy.....

Pojechałam...nie chcą oddać kluczy....awanturują się więc ich wysłałam z kontraktem do prawnika aby im wytłumaczył....

W domu syf straszny...kuchnia tragedia...a mają knajpę swoją dość dużą więc szok że taki standard czystości...

Sąsiad w drugim domu podcina mi drzewa i wyrzuca ze swojego ogrodu resztki na mój taras...

W dalszym ciągu zalewa mi tylny taras i wg prawnego działu ubezpieczyciela na razie po 6misiacach dalej nie mogą noc zrobić....

Jadę na policję zgłosić opony...to Tyle z rana u mnie...


Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Cansada - trzymaj się kciuki oczywiście będziemy trzymać



A to moje denko listopadowe - myślałam że będzie mniej ale o dziwo coś poszło
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.