Rossmann cz. XXIV - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-12, 10:55   #3061
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tak.
dzięki
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:07   #3062
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Baaardzo dziękuję to już wiem dlaczego nie mogę go stacjonarnie dostać Będąc już przy masełkach który odcień nada się dla brunetki o ciepłym typie urody Dodam że nie lubię ciemnych odcieni.
Loved Up- do podkreślenia koloru ust, ładny nudziak. wypadający ciepło, nie jest trupi na ustach
I możesz zerknąć na Hug Me, myślę, że powinien Ci podpasować

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Ponawiam pytanie, czy któraś z Was, która zakupiła podkład ASTOR PERFECT STAY 24H powie mi czy nadałby się od to suchej skóry?
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie

Edytowane przez florence244
Czas edycji: 2014-11-12 o 11:05
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:11   #3063
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, czy któraś z Was, która zakupiła podkład ASTOR PERFECT STAY 24H powie mi czy nadałby się od to suchej skóry?
Dzisiaj testowałam najjaśniejszy kolor Ivory. Do suchej jak najbardziej. Niestety ciemnieje (ale ładnie na beżowo) i nie mieszczę się w palecie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:13   #3064
eemi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Pomóżcie bo zaraz zwariuję. Czytam i czytam wszystkie wpisy i już sama nie wiem co kupić. Chciałam jakiś podkład bo wszystkie które do tej pory miałam to klapa. Mam cerę mieszaną bez większych skaz ale nierówny kolor i liczne przesuszone skórki. Coś czego nienawidzę to jak podkład podkreśla te suche miejsca i uwidacznia skórki. Nie sprawdził mi się Revlon CS na który tak bardzo liczyłam. Lżejsze podkłady czy kremy BB spływają mi za szybko z twarzy. Nie lubię całkowitego krycia bo jeśli nie poprawiam co 2h to spływaja szybciutko i widać różnicę. Wypróbowałam też Maca i klapa-spłynął zanim dojechałam do pracy. Rimmel taki roświetlający spłynął i spowodował pogorszenie cery (zapychał), to samo boujrois. Matujące wszystkie wysuszały miejsca łuszczące się. Jak narazie najlepiej wypadł taniutki AA rozświetlający ale on zaś bardzo zmienia kolor i nawet ten najjaśniejszy staje sie po utlenieniu za ciemny. Pomóżcie coś wybrać. Doradzcie. Muszę kupić dziś po pracy aby załapać się na promocję bo to jedyna wolna chwila do 19.11. PS. Dodam, że stosuje puder sypki na wykończenie i problemów nie wiąże z nim.
eemi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:17   #3065
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez eemi82 Pokaż wiadomość
Pomóżcie bo zaraz zwariuję. Czytam i czytam wszystkie wpisy i już sama nie wiem co kupić. Chciałam jakiś podkład bo wszystkie które do tej pory miałam to klapa. Mam cerę mieszaną bez większych skaz ale nierówny kolor i liczne przesuszone skórki. Coś czego nienawidzę to jak podkład podkreśla te suche miejsca i uwidacznia skórki. Nie sprawdził mi się Revlon CS na który tak bardzo liczyłam. Lżejsze podkłady czy kremy BB spływają mi za szybko z twarzy. Nie lubię całkowitego krycia bo jeśli nie poprawiam co 2h to spływaja szybciutko i widać różnicę. Wypróbowałam też Maca i klapa-spłynął zanim dojechałam do pracy. Rimmel taki roświetlający spłynął i spowodował pogorszenie cery (zapychał), to samo boujrois. Matujące wszystkie wysuszały miejsca łuszczące się. Jak narazie najlepiej wypadł taniutki AA rozświetlający ale on zaś bardzo zmienia kolor i nawet ten najjaśniejszy staje sie po utlenieniu za ciemny. Pomóżcie coś wybrać. Doradzcie. Muszę kupić dziś po pracy aby załapać się na promocję bo to jedyna wolna chwila do 19.11. PS. Dodam, że stosuje puder sypki na wykończenie i problemów nie wiąże z nim.
Jak wszystkie spływają, to do twojego typu skóry nie należy stosować podkładów w płynie, bo masz nadprodukcję sebum. Na suche skórki dobry peeling np. kawowy domowej roboty. Stosuj albo sam puder matujący/skrobia ziemniaczana albo przy dużych przebarwieniach jak piszesz, jakiś z aptecznych w kompakcie np. Dermablend Vichy. Podaj tonację (jaki CS? 180?) i dokładny opis niedoskonałości, to coś poradzimy.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-11-12 o 11:21
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:24   #3066
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Uwielbiam wizaż satynowy lakier ośmiela się nie być glossy!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-949541
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-949292
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:25   #3067
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez eemi82 Pokaż wiadomość
Pomóżcie bo zaraz zwariuję. Czytam i czytam wszystkie wpisy i już sama nie wiem co kupić. Chciałam jakiś podkład bo wszystkie które do tej pory miałam to klapa. Mam cerę mieszaną bez większych skaz ale nierówny kolor i liczne przesuszone skórki. Coś czego nienawidzę to jak podkład podkreśla te suche miejsca i uwidacznia skórki. Nie sprawdził mi się Revlon CS na który tak bardzo liczyłam. Lżejsze podkłady czy kremy BB spływają mi za szybko z twarzy. Nie lubię całkowitego krycia bo jeśli nie poprawiam co 2h to spływaja szybciutko i widać różnicę. Wypróbowałam też Maca i klapa-spłynął zanim dojechałam do pracy. Rimmel taki roświetlający spłynął i spowodował pogorszenie cery (zapychał), to samo boujrois. Matujące wszystkie wysuszały miejsca łuszczące się. Jak narazie najlepiej wypadł taniutki AA rozświetlający ale on zaś bardzo zmienia kolor i nawet ten najjaśniejszy staje sie po utlenieniu za ciemny. Pomóżcie coś wybrać. Doradzcie. Muszę kupić dziś po pracy aby załapać się na promocję bo to jedyna wolna chwila do 19.11. PS. Dodam, że stosuje puder sypki na wykończenie i problemów nie wiąże z nim.
Nic się nie sprawdzi, o ile, mimo produkcji sebum nie zadbasz o odpowiednie nawilżenie ja nie cierpię płynnych podkładów za te cechy, które wyżej opisałaś. Przeszłam na podkłady mineralne, a konkretniej meow, on nawet sporadycznych skórek nie podkreśla, i odcień dobrałam idealny
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 11:26   #3068
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez eemi82 Pokaż wiadomość
Pomóżcie bo zaraz zwariuję. Czytam i czytam wszystkie wpisy i już sama nie wiem co kupić. Chciałam jakiś podkład bo wszystkie które do tej pory miałam to klapa. Mam cerę mieszaną bez większych skaz ale nierówny kolor i liczne przesuszone skórki. Coś czego nienawidzę to jak podkład podkreśla te suche miejsca i uwidacznia skórki. Nie sprawdził mi się Revlon CS na który tak bardzo liczyłam. Lżejsze podkłady czy kremy BB spływają mi za szybko z twarzy. Nie lubię całkowitego krycia bo jeśli nie poprawiam co 2h to spływaja szybciutko i widać różnicę. Wypróbowałam też Maca i klapa-spłynął zanim dojechałam do pracy. Rimmel taki roświetlający spłynął i spowodował pogorszenie cery (zapychał), to samo boujrois. Matujące wszystkie wysuszały miejsca łuszczące się. Jak narazie najlepiej wypadł taniutki AA rozświetlający ale on zaś bardzo zmienia kolor i nawet ten najjaśniejszy staje sie po utlenieniu za ciemny. Pomóżcie coś wybrać. Doradzcie. Muszę kupić dziś po pracy aby załapać się na promocję bo to jedyna wolna chwila do 19.11. PS. Dodam, że stosuje puder sypki na wykończenie i problemów nie wiąże z nim.
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jak wszystkie spływają, to do twojego typu skóry nie należy stosować podkładów w płynie, bo masz nadprodukcję sebum. Na suche skórki dobry peeling np. kawowy domowej roboty. Stosuj albo sam puder matujący/skrobia ziemniaczana albo przy dużych przebarwieniach jak piszesz, jakiś z aptecznych w kompakcie np. Dermablend Vichy. Podaj tonację (jaki CS? 180?) i dokładny opis niedoskonałości, to coś poradzimy.
Emi, skóra Ci szaleje, musisz się nad nią skupić w pierwszej kolejności. Suche skórki+nadprodukcja sebum? To może oznaczać, że Twoja cera krzyczy "pić". Koniecznie peelinguj i porządnie nawilżaj . Wydaje mi się, że pielęgnacja w Twoim przypadku będzie kluczowa. Wtedy może i CS się sprawdzi .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:31   #3069
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Suche skórki+nadprodukcja sebum? To może oznaczać, że Twoja cera krzyczy "pić". Koniecznie peelinguj i porządnie nawilżaj . Wydaje mi się, że pielęgnacja w Twoim przypadku będzie kluczowa. Wtedy może i CS się sprawdzi .
Dokładnie. Już wyjaśniam. Niektóre osoby mają łuszczącą się skórę z nadprodukcją sebum. Związane jest to z nieprawidłowym rogowaceniem skóry i zatykaniem się porów z powodu braku kwasu linolowego. Skóra trądzikowa też wymaga nawilżenia, ale w żadnym razie kremami na bazie parafiny.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:33   #3070
eemi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Rossmann cz. XXIV

No szaleje mi cera, macie racje. Naprostowałyście moje myślenie i chyba pójdę w innym kierunku. Przeszukam inne wątki co do zadbania o cerę odpowiednimi kremami itp a dopiero później poszukam podkładu. Widzę, że doradzacie tylko to co w Rossmanie nie kupię dlatego posłucham grzecznie i skupię się na promocji na lakierach itp. Dzięki dziewczyny.
eemi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:34   #3071
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Mnie rozwalaja dziewczyny ktore ida na latwizne i szukaja kryjacego podkladu zamiast najpierw szukac przyczyny swojej problematycznej cery i leczenie tego..


A tak w ogole jaki peeling enzymatyczny polecacie. Mam z soraya morelowy mechaniczny i jest super ale szukam jakiegos dobrego enzymatycznego
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A

Edytowane przez Czekoladowe_Serce
Czas edycji: 2014-11-12 o 11:36
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 11:36   #3072
eemi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Emi, skóra Ci szaleje, musisz się nad nią skupić w pierwszej kolejności. Suche skórki+nadprodukcja sebum? To może oznaczać, że Twoja cera krzyczy "pić". Koniecznie peelinguj i porządnie nawilżaj . Wydaje mi się, że pielęgnacja w Twoim przypadku będzie kluczowa. Wtedy może i CS się sprawdzi .
Pilinguję ziajką z serii med ale mam wrażenie, że wcale nie jest po tym lepiej. Masz rację mam bardzo problem z nawilżaniem cery. Pierwszy podstawowy błąd to mało poje wody. Mam tego świadomość i pracuje nad tym. Teraz muszę pogrzebać w wątkach kremowych. Dziękuję za poradę.
eemi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:37   #3073
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Ja nawilzam mascia z witamina A apteczna i bardzo mi pasuje.
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:39   #3074
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Bardzo gorąco polecam wątki i blogi uczące czytania składów, od tego się zaczęła moja świadoma pielęgnacja. I z tą wodą to święta prawda, proste, a niedocenione. PS kawa się nie liczy, bo odwadnia ;P
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:39   #3075
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez eemi82 Pokaż wiadomość
Pilinguję ziajką z serii med ale mam wrażenie, że wcale nie jest po tym lepiej. Masz rację mam bardzo problem z nawilżaniem cery. Pierwszy podstawowy błąd to mało poje wody. Mam tego świadomość i pracuje nad tym. Teraz muszę pogrzebać w wątkach kremowych. Dziękuję za poradę.
A to peeling mechaniczny czy enzymatyczny? Takie z granulkami działają niemal od razu, te kremowe wymagają czasu .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:48   #3076
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Rossmann cz. XXIV

wróciłam z zakupów

zakupiłam 25H odcień 100 oraz do pary dream touch blush od maybelline
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:49   #3077
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Mnie rozwalaja dziewczyny ktore ida na latwizne i szukaja kryjacego podkladu zamiast najpierw szukac przyczyny swojej problematycznej cery i leczenie tego..


A tak w ogole jaki peeling enzymatyczny polecacie. Mam z soraya morelowy mechaniczny i jest super ale szukam jakiegos dobrego enzymatycznego


Enzymatyczny to bez wątpienia nr 1 dla mnie to Lirene.
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:50   #3078
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XXIV

A czy któraś z was kupił może to cudo i może już o nim coś powiedzieć?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ine-stick.html
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:50   #3079
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez katrintheevil Pokaż wiadomość
Bardzo gorąco polecam wątki i blogi uczące czytania składów, od tego się zaczęła moja świadoma pielęgnacja. I z tą wodą to święta prawda, proste, a niedocenione. PS kawa się nie liczy, bo odwadnia ;P
a jakie blogi byś polecała?? ew. wątki
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 11:55   #3080
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Loved Up- do podkreślenia koloru ust, ładny nudziak. wypadający ciepło, nie jest trupi na ustach
I możesz zerknąć na Hug Me, myślę, że powinien Ci podpasować


.


Dziękuję na pewno zerknę myślałam jeszcze nad feeling feline ale ten z kolei jest dość ostry... Mam dość ciemne usta najbardziej lubię róże połączone z brzoskwinią / łososiem. Widzę że Astor takiego odcienia nie ma Widziałam że masełko Bourjois Color Boost ma taki odcień tylko czy te z Bourjois są dobre? Bo słyszałam rożne opinie.... Któraś ma porównanie?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 11:59   #3081
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
.


Dziękuję na pewno zerknę myślałam jeszcze nad feeling feline ale ten z kolei jest dość ostry... Mam dość ciemne usta najbardziej lubię róże połączone z brzoskwinią / łososiem. Widzę że Astor takiego odcienia nie ma Widziałam że masełko Bourjois Color Boost ma taki odcień tylko czy te z Bourjois są dobre? Bo słyszałam rożne opinie.... Któraś ma porównanie?
feeling feline to dość ciemny odcień dlatego już nie proponowałam
Ja mam porównanie
Dla mnie Astory lepiej nawilżają usta, zdcydowanie przyjemniej je się nosi, no i pięknie pachną, choć do tych z Bourjois nic nie mam, tez lubię
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 12:00   #3082
eemi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Rossmann cz. XXIV

z mikrogranulkami http://ziaja.com/ziaja-pro/1875,peel...ikrogranulkami
eemi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 12:01   #3083
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj testowałam najjaśniejszy kolor Ivory. Do suchej jak najbardziej. Niestety ciemnieje (ale ładnie na beżowo) i nie mieszczę się w palecie.
Dziękuję bardzo za odpowiedź
Kurcze, ciekawe w takim układzie czy u mnie by się nadał skoro ciemnieje
Chyba pójdę dziś do Hebe, może mi odleją
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 12:12   #3084
eemi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Niestety nie podam w tej chwili koloru podkładu bo jestem w pracy ( tylko cciiiii

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez katrintheevil Pokaż wiadomość
Nic się nie sprawdzi, o ile, mimo produkcji sebum nie zadbasz o odpowiednie nawilżenie ja nie cierpię płynnych podkładów za te cechy, które wyżej opisałaś. Przeszłam na podkłady mineralne, a konkretniej meow, on nawet sporadycznych skórek nie podkreśla, i odcień dobrałam idealny
Jak dobrałaś odcień? Widzę, że w PL nie kupię inaczej niż przez zamówienie internetowe. Doraźnie by się przydał zanim coś poradzę na cerę.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dokładnie. Już wyjaśniam. Niektóre osoby mają łuszczącą się skórę z nadprodukcją sebum. Związane jest to z nieprawidłowym rogowaceniem skóry i zatykaniem się porów z powodu braku kwasu linolowego. Skóra trądzikowa też wymaga nawilżenia, ale w żadnym razie kremami na bazie parafiny.
Dziękuję, duuużo dobrych informacji i porad od Was dostałam. W wolniejszej chwili poszukam w innych wątkach o składach kremów. Zaniedbałam troszkę cerę -to się przyznaję. Dostałam właśnie od Was dobrego motywacyjnego kopniaka. Auuuu

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ja nawilzam mascia z witamina A apteczna i bardzo mi pasuje.
Konkretnie jaką maścią? Którą polecisz? Krem + maść czy tylko maść. Maść brzmi tłustawo i ciężko
eemi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 12:18   #3085
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
feeling feline to dość ciemny odcień dlatego już nie proponowałam
Ja mam porównanie
Dla mnie Astory lepiej nawilżają usta, zdcydowanie przyjemniej je się nosi, no i pięknie pachną, choć do tych z Bourjois nic nie mam, tez lubię



Ojj to skoro ciemne to nie chcę Z Bourjois bardzo podoba mi się Peach on The Beach Wiec chyba jednak przewaga nad odcieniem zwycięży W takim razie skoro też fajne to chyba wezmę Bourjois
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 12:20   #3086
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Hej widze ze dobrze znacie sie na kosmetykach,moze i mi pomozecie..nigdy nie uzywalam podkladow/fluidow itp ale jak to kobieta zmienna jest chcialabym cos zaczac a kompletnie sie na tym nieznam no i pytanie czy podklad bedzie lepsY czy moze krem bb jakis?

mam skore sucha ale nie bardzo sucha moim problemem sa naczynka widoczne(ale tez nie bardzo) i czerwona skora (na policzkach) no i mam nosie wagry,nie jestem blada ale opalona tez nie jakos specjalnie.zalezalo by mi na czyms lekkim co nie tworzy efektu maski latwo sie naklada i kryje co ma zakryc ale nie widac go na buzi ..bardziej o naturalny efekt zeby skora miala jednolity kolor.

dziekuje

Na promocji w rosie dorwalam zolte lovely,lakiery wibo i ukochane blyszczyki z maybelline i astora.
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 12:21   #3087
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Enzymatyczny to bez wątpienia nr 1 dla mnie to Lirene.
No slyszalam ze dobry jest. Jak bedzie na promocji to go sobie wezme
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 12:22   #3088
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ojj to skoro ciemne to nie chcę Z Bourjois bardzo podoba mi się Peach on The Beach Wiec chyba jednak przewaga nad odcieniem zwycięży W takim razie skoro też fajne to chyba wezmę Bourjois
Popatrz sobie jeszcze na testery
Peach On The Beach jest bardzo ladny
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 12:29   #3089
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Dziewczyny, używalyscie moze brazowej kredki Lovely?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 12:32   #3090
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Rossmann cz. XXIV

Dziewczyny skoro na -49% long4lashes wchodzila to moze i teraz wchodzi? Sprawdzala ktoras przy kasie?
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 22:04:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.