Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-04, 13:38   #2161
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Margotku no tak jak dziewczyny mówią, na początek ograniczenie jedzenia ( przede wszystkim to grzeszków ) powinno wystarczyć, a stopniowo wprowadzać jakiś ruch, może w końcu wiosna będzie, to będzie można pospacerować na świeżym powietrzu
Oo znów miałaś psiaka tego co zawsze ? Super, psinka zawsze daje dużo radości
Heroinko dziękuję kochana już jakieś obrobione zdjęcia mam czekam na resztę wrzucę jakieś do albumu zaraz
Zoska w sumie to grzywka sięga do kucyka, bo robię go bardzo wysoko na czubku głowy, ale jak po domu zrobię niżej to muszę opaskę zakładać, bo leci mi na buzie. W ogóle zapomniałam dziś podejść do apteki po te tabletki, Tż po pracy ma skoczyć odebrać i zaczynam je brać oby podziałały na porost jak grzywka odrośnie to równam wszystkie włosy, bo nie chcę pocieniowanych mieć, a będzie wiosna to lepiej będę się czuła we wszystkich równych takich jak miałam przed wyjazdem do Niemiec


W ogóle to znowu chora jestem smarkam, kicham, gardło mnie boli :/ piję gripexy i ssam tabletki na gardło, ale najgorszy to ten katar, nos czerwony jak u jakiegoś żula
Chciałam do ćwiczeń wrócić, ale osłabiona jestem i mnie mrozi, jak się lepiej poczuję to wracam do brzuszków i hula hop.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 14:53   #2162
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Margotku no tak jak dziewczyny mówią, na początek ograniczenie jedzenia ( przede wszystkim to grzeszków ) powinno wystarczyć, a stopniowo wprowadzać jakiś ruch, może w końcu wiosna będzie, to będzie można pospacerować na świeżym powietrzu
Oo znów miałaś psiaka tego co zawsze ? Super, psinka zawsze daje dużo radości


W ogóle to znowu chora jestem smarkam, kicham, gardło mnie boli :/ piję gripexy i ssam tabletki na gardło, ale najgorszy to ten katar, nos czerwony jak u jakiegoś żula
Chciałam do ćwiczeń wrócić, ale osłabiona jestem i mnie mrozi, jak się lepiej poczuję to wracam do brzuszków i hula hop.
meeedzik ograniczam grzeszki, dziś jedno ciastko do kawy i jestem z siebie dumna (tzn będę wieczorem jak nie zjem reszty ciastek)
Tak, ten sam..już w sumie 5 lat się nim opiekujemy więc to jego drugi, wakacyjny dom i dla właścicieli super bo nie muszą szukać i dla psa bo jednak zmian nie lubi a do nas już się przyzwyczaił - jak zobaczył Tż i spakowany plecak to sam do auta wskoczył

Miałam pytać: to Twoje ubrania na zdjęciach z sesji? Ta sukienka szara jest świetna, jak Twoja to pomyślałam, że może zdradzisz gdzie takiej szukać?
Czekam na więcej fotek
Zdrówka czerwony nos Rudolfa to najgorszy objaw choroby jak dla mnie nic nie pomaga, podkład znika moment
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 16:13   #2163
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Margot o to fajnie, że chociaż na wakacje/ferie macie takiego podopiecznego
To trzymam kciuki, żeby do wieczora było ładnie U mnie dziś średnio, obiadu nie jadłam i jakoś nie mam ochoty,, od rana tylko rogalik 7days i kajzerka z pastą jajeczną, teraz piję czekoladę na gorąco. Nie chce mi się jeść przez tą chorobę, bo i tak smaku nie czuję, a gardło boli :/
A co do sesji to ciuszki moje sukienkę kupiłam na targu, a podobne widziałam w Chińskim markecie A co do takich sukienek to bardzo fajne są w textil markecie ja sobie odłożyłam bawełnianą szarą w paseczki, na rękawach wstawki z a'la skóry, rękaw 3/4 po 29,99zł no i były też fajne dżinsowe podobny fason, tyle że całe z dżinsu z zameczkami, tez koło 30zł Koleżanka wzięła sobie, bo takie rozmiary, że w 36 się topię ( a na koleżankę ważącą 65kg była idealna ). Tych w paseczki tez jest duży wybór rozmiarów i kolorów Także polecam zajrzeć
A fotki na pewno wrzucę jak dostanę resztę w ogóle to mam tak, że np jedno zdjęcie jest przerabiane na 4 sposoby, to nie będę wrzucać 4 takich samych
Dziękuję :cmok; nawet mi nie mów, musi mi przejść do niedzieli, bo mam kolejną sesję, teraz z Tż
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 20:23   #2164
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

melduję z wieczorka stepper 30min, mało ale jakoś nic mi się nie chcę.... jutro na nockę idę a mogłabym jeszcze z tydzień w domku posiedzieć


Madzia o kolejna sesja super więc kuruj się oby choróbsko poszło sobie
a to tyle dobrego , żę grzywkę łapiesz w kucyka

Zosia to dawaj jakieś zdjęcie poka nam się

Margot za rowerek ach te chłopy potrafią zmotywować
pokaż co kupiłaś

Heroine co tam ? jak brzuszek rośnie? jejku jak Ty dajaesz tak długo na rowerku rade... ja 40min i jestem cała mokrusieńka i zasapana hehe
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 20:37   #2165
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

czesc mozna sie jeszcze przylaczyc?
Chyba dojrzalam wkoncu do zmiany nawykow zywieniowych i chcialabym przejsc na diete 1000/1100kcal ..zaczne oczywiscie od poniedzialku...chcialam zaczac od poprzedniego ale jakos tak wyszlo ale teraz sie zaparlam i dam radetyle ze musze sobie wszystko rozpisac co jesc chociaz by przez tydz i bede to stosowac dopoki nie ogarne sie co jesc/jak liczyc itp.naraZie czarna magia ...chcialabym Was wlasnie dlatego prosic o jakies przepisy co wy jecie mniej wie ej zebym mogla jakos zaczac?

no teraz cos o mnie.. niby nie wazne jakos strasznie duzo..65 kg przy wzroscie 165...1.5 roku temu urodzilam coreczke w ciazy przytylam 20 kg...zaczynalam ciaze z waga 62/63kg wiec jakos duzo nie zostalo do zrzucenia przed ciaza ale chcialabym wazyc (to takie jak narazie nie realne marzenie ) 55 kg.Nawet nie o wage mi chodzi a o odstajacy brzuch i to nawet nie jak stoje ale jak siedze no niestety naciegnieta skora zostala troche..dlatego chce dojsc do wymarzonej wagi i zmienic nawyki zywieniowe,u mnie w domu zawsze sie jadlo bardzo tlusto i czesto to samo ..

sory za spory post.Bedzie mi milo jak przyjmiecie mnie do swojego grona
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 20:55   #2166
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Medzik ten kallos bananowy fajny dzisiaj testuje jagodowy, ale tylko jako odżywka po myciu, bo nie miałam czasu.

Dotka hej Ja tam nie jestem fanką liczenia kalorii A jak z cwiczeniami jakaś aktywność fizyczna przewidziana?

Ja dzisiaj zrobiłam test sprawdzający z nike kinect robiłam od nowa, bo wyniki z zeszlego roku jak nie lepiej. Chciałabym ćwiczyć 3x w tyg jak wyjdzie to się okaże. Szkoda, że jest zimno bo bym na rolkach pojeździła
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 21:15   #2167
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Margot o to fajnie, że chociaż na wakacje/ferie macie takiego podopiecznego
To trzymam kciuki, żeby do wieczora było ładnie U mnie dziś średnio, obiadu nie jadłam i jakoś nie mam ochoty,, od rana tylko rogalik 7days i kajzerka z pastą jajeczną, teraz piję czekoladę na gorąco. Nie chce mi się jeść przez tą chorobę, bo i tak smaku nie czuję, a gardło boli :/
A co do sesji to ciuszki moje sukienkę kupiłam na targu, a podobne widziałam w Chińskim markecie A co do takich sukienek to bardzo fajne są w textil markecie ja sobie odłożyłam bawełnianą szarą w paseczki, na rękawach wstawki z a'la skóry, rękaw 3/4 po 29,99zł no i były też fajne dżinsowe podobny fason, tyle że całe z dżinsu z zameczkami, tez koło 30zł Koleżanka wzięła sobie, bo takie rozmiary, że w 36 się topię ( a na koleżankę ważącą 65kg była idealna ). Tych w paseczki tez jest duży wybór rozmiarów i kolorów Także polecam zajrzeć
A fotki na pewno wrzucę jak dostanę resztę w ogóle to mam tak, że np jedno zdjęcie jest przerabiane na 4 sposoby, to nie będę wrzucać 4 takich samych
Dziękuję :cmok; nawet mi nie mów, musi mi przejść do niedzieli, bo mam kolejną sesję, teraz z Tż
meeedzik tu gdzie mieszkam nawet nie wiem gdzie jest taki "ubraniowy targ", tam gdzie kupuje warzywa to takie ciuchy są bardziej typu majtki/skarpety i buty eh ale Chińskie Centrum i Textil mam blisko, na necie przejrzałam i jest nawet podobna w kształcie sukienka do tej Twojej, muszę iść przymierzyć w najbliższych dniach dzięki za info

To trzymam kciuki za szybkie ozdrowienie
Twoje podziałały...więcej ciastek nie było


Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
melduję z wieczorka stepper 30min, mało ale jakoś nic mi się nie chcę.... jutro na nockę idę a mogłabym jeszcze z tydzień w domku posiedzieć


Margot za rowerek ach te chłopy potrafią zmotywować
pokaż co kupiłaś
migotenka za stepperek

Dzięki czasami taki motywator zew. też jest potrzebny
Przeszukałam cały sklep online i nie ma ani jednej rzeczy, którą kupiłam na wyprzedaży


dotkaaa hej pewnie, że możesz się przyłączyć
Mała nadwaga bywa najtrudniejsza do zwalczenia, trzymam kciuki za powodzenie



Obejrzałam dziś sobie nowy odcinek PPL i Dwie spłukane dziewczyny pedałując na rowerku-tempo może nie szalone ale zawsze to lepiej niż godzina na kanapie Ciastka leżą w szufladzie a chętkę na słodkie pomarańczą i dwoma małymi jabłkami zagłuszyłam. Dzień zaliczam na plus
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 21:42   #2168
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Heroine Wbijaj się, wbijaj i nie marudź To że mnie pochłonęła sesja to tak nie do końca xD Ale muszę ją zdać bo już normalnie bym magisterkę broniła w czerwcu, a tu licencjat dopiero

A jak się czujesz w ogóle? Wszystko na razie okej? Już jesz śledzia zawiniętego na ogórka i popijasz mlekiem?
Za ćwiczenia !!!!!!!!!!

Wczoraj się zmusiłam i coś tam poćwiczyłam z 15 minut, ale potem zaczęłam kaszleć i podziękowałam za większy wysiłek Dzisiaj na obiad planuję coś smacznego, żeby nie jechać na mrożonkach bo oszaleć idzie - ziemniaczki z ćwikłą i kotletami sojowymi Na podwieczorek i kolację jeszcze nie mam pojęcia, ale pewnie wieśniak z rzodkiewką i jakieś owoce z jogurtem, albo kisiel i owoce, nieeee wiem ^^ No i zrobię z 2-3 filmiki Ale zauważyłam poprawę- mam bardziej zbite uda, takie bardziej jędrne, widać to, no i leeeeeekko mi cellulit z pupy zmalał
Wiesz, ja teraz marudna ponoć jestem
Powoli do przodu
Dziękuję

Zdrówka Kochana! super, że ciałko się zmienia!

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
heroine
Widzę, że aktywna mama z Ciebie super
A jak samopoczucie?

A bardzo dobrze dziękuję, że pytasz

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
W ogóle to znowu chora jestem smarkam, kicham, gardło mnie boli :/ piję gripexy i ssam tabletki na gardło, ale najgorszy to ten katar, nos czerwony jak u jakiegoś żula
Chciałam do ćwiczeń wrócić, ale osłabiona jestem i mnie mrozi, jak się lepiej poczuję to wracam do brzuszków i hula hop.
Ależ teraz choróbska się ludzi czepiają ja mam katar już od ponad 2 tygodni... nochal mam czerwony jak Kulfon zdrówka

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
melduję z wieczorka stepper 30min, mało ale jakoś nic mi się nie chcę.... jutro na nockę idę a mogłabym jeszcze z tydzień w domku posiedzieć


Heroine co tam ? jak brzuszek rośnie? jejku jak Ty dajaesz tak długo na rowerku rade... ja 40min i jestem cała mokrusieńka i zasapana hehe
Za stepper

Rośnie eee, serial oglądam i daję radę nie pedałuję już do upadłego tak jak kiedyś, więc nie jestem jakoś szczególnie mokra tempo "spacerowe"- rzekłabym
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 21:47   #2169
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
czesc mozna sie jeszcze przylaczyc?
Chyba dojrzalam wkoncu do zmiany nawykow zywieniowych i chcialabym przejsc na diete 1000/1100kcal ..zaczne oczywiscie od poniedzialku...chcialam zaczac od poprzedniego ale jakos tak wyszlo ale teraz sie zaparlam i dam radetyle ze musze sobie wszystko rozpisac co jesc chociaz by przez tydz i bede to stosowac dopoki nie ogarne sie co jesc/jak liczyc itp.naraZie czarna magia ...chcialabym Was wlasnie dlatego prosic o jakies przepisy co wy jecie mniej wie ej zebym mogla jakos zaczac?

no teraz cos o mnie.. niby nie wazne jakos strasznie duzo..65 kg przy wzroscie 165...1.5 roku temu urodzilam coreczke w ciazy przytylam 20 kg...zaczynalam ciaze z waga 62/63kg wiec jakos duzo nie zostalo do zrzucenia przed ciaza ale chcialabym wazyc (to takie jak narazie nie realne marzenie ) 55 kg.Nawet nie o wage mi chodzi a o odstajacy brzuch i to nawet nie jak stoje ale jak siedze no niestety naciegnieta skora zostala troche..dlatego chce dojsc do wymarzonej wagi i zmienic nawyki zywieniowe,u mnie w domu zawsze sie jadlo bardzo tlusto i czesto to samo ..

sory za spory post.Bedzie mi milo jak przyjmiecie mnie do swojego grona
Czesc, zapraszamy co do przepisow moge ci polecic blog smak zdrowia, jest tam mnóstwo normalnych przepisow z wyliczonymi kcal, na poczatek, dopoki nie nauczysz się co, ile jesc to jest to swietna sciagawka ja z niej korzystalam i bede korzystać bo kucharka i improwizatorka ze mnie jak z koziej dupy trąba;-) a co do cwiczen to rowerek, biegi, spacery, chodakowska itp;-) Ja mam 166, waga po ciazy 72 ale spada bo bylo po porodzie 77 Moje marzenie to 5 z przodu;-) moj synek ma 6 tygodni, karmie go cycem wiec pewnie z 500 kcal idzie na produkcje mleka ale jem za dwoje;-) wybieram sie do gin w pon na wizyte poporodowa i zapytam czy moge juz ćwiczyć;-) wiec bedziemy sie wspierac Jeszcze Basia cos wspominala ze czeka na mnie:;-) a tez jest swieza mamusia

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Medzik I love you <3 :-D cudne zdjecia, figura jak marzenie :-D tez bym chciala taka sesje
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 21:48   #2170
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Obejrzałam dziś sobie nowy odcinek PPL i Dwie spłukane dziewczyny pedałując na rowerku-tempo może nie szalone ale zawsze to lepiej niż godzina na kanapie Ciastka leżą w szufladzie a chętkę na słodkie pomarańczą i dwoma małymi jabłkami zagłuszyłam. Dzień zaliczam na plus
Za rowerek


Dotka, witaj
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 21:49   #2171
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

No moja kruszyna tez ma katar, a tam :'( , niby nie straszny ale u takiego bąka to zmartwienie 😓
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 21:55   #2172
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
No moja kruszyna tez ma katar, a tam :'( , niby nie straszny ale u takiego bąka to zmartwienie 😓
Oby Mu szybko przeszło


Wstawiłam jedno zdjęcie do albumu
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:23   #2173
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dotkaaa
ja kalorii nie liczę nie chcę mi się bawić staram się jeść zdrowo
powodzenia

Cocktail też bym na rolkach pojeździła

Margot dziękuję
Kochana ubranka na Tobie bym zobaczyła
no i brawo że ciastek więcej nie zjadłaś super


Heroine a no to dobrze że spacerowy nie przemeczaj się
a termin na sierpień?
jaka Ty szczuplutka jeszcze ciałka nabierzesz
brzusio już zaczyna widać

Milena takie maleństwo najgorzej jak katarek oddycha sie ciężko oby szybko mu przeszło
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:25   #2174
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Heroine a no to dobrze że spacerowy nie przemeczaj się
a termin na sierpień?
jaka Ty szczuplutka jeszcze ciałka nabierzesz
brzusio już zaczyna widać
Wszystko w granicach rozsądku
końcówka
No tycie to się dopiero zacznie
No właśnie, 3 miesiąc i już widać
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 06:02   #2175
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

dzieki dziewczyny

milena to super bedziemy sie wspierac aby miec 5 z przodu

coctail staram sie cwiczyc w domu chcialabym doprowadzic do takiego momentu kiedy "dzien bez treningu jest dniem straconym"... chcialabym teraz ogolnie wszystko ogarnac do wakacji bo wtedy cora do zlobka a ja do pracy i ch ialabym miec to w kosciach juz tak zeby pogofzic prace cwiczenia itp.
no i dodatkowo bieganie z moja cora tzn ja za nia haha i dluggggie spacery.oprocz to melb itp.

co do kalori to ja musze liczzyc bo inaczej sie nie zmobilizuje.tak jak pisalam na poczatku wszyzciotko rozpisane.Chociaz i tak cud ze juz nie pije pepsi,slodze jedna zamiast dwoch i nie jem slodyczy....

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

a wy liczycie kalorie dziewczyny czy poprostu chudniecie bo zaczelyscie sie zdrowo odzywiac ..nie jest fast foodow itp?

i jak to z tym smazeniem czy moge sobie usmazyc cos na lyzecze oleju itp czy wogole zakazane?
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 06:48   #2176
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Witam nowa wizazanke
ja sie tylko melduje i spadam do nauki:/ dzisiaj na obiad szalu nie bedzie bo dojem reszte klusek slaskich i zrobie kotlety sojowe a po uczelni postaram sie wybrac na lumpy bo az cale 30zl w portfelu 18.02 w koncu u mamy bede CZEKOLADKO mialysmy sie spotkac!!! odezwij sie
Milego dnia dziewczyny
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:38   #2177
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej Dziewczyny



Heroine to fajnie że już lekko widać a i tak szczuplutka ejsteś więc nie masz co się przejmować
a to moja koleżanka też ma na sierpień tylko na połowę i trochę się martwimy bo ona ma zagrożoną.
a czym brzuszek smarujesz? kiedy następna wizyta u lekarza?


dotkaaa ja na początku tylko zapisywałam posiłki ale nigdy nie liczyłam kalorii bo nie chciało mi się w to bawić. starałam się nie jesć słodyczy fast foodów, tylko żytni chleb jem , makaron czy ryż tylko brązowy, kolacje bez węglowodanów ale to mi nie wychodzi całkiem heh
masz małą córeczkę to masz za kim biegać
a co w domu ćwiczysz?

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Zosia miłej nauki oby szybko do główki weszła
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 11:15   #2178
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

migotenka cwicze..albo raczej jak mam dobry dzien to mel b ,chodakowskiej nir lubie wiec nie cwicze.Robie plank czasami i jeszcze przysiady ale od ppniedzialku bd cwiczyc codziennie z wyjatkiem niedzieli
przynajmniej mam taki zamiar

jaki chleb zytni kupujecie?ja z biedronki ze slonecznikiem taki ciemny...
a makaron i ryz to brazowy tak tylko ?

no moja cora nie usiedzi na miejscu a jeszcze teraz jest taka nie grzeczna bo idzie jej 4ostatnia i 3ka i dramat...

co do ciazy to ja smarowalam palmersem i bio oilem bardzo polecam..co prawda mialam duzy brzuch baaardzo i wysadzilo mnke z dnia na dzien pod koniec ciazy jeszcze bardziej i mam jeden maly rozstep tylko.Obwod na wysokosci pepka mialam cos ok 110 cm kumacie hahah)
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 11:19   #2179
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Wszystko w granicach rozsądku
końcówka
No tycie to się dopiero zacznie
No właśnie, 3 miesiąc i już widać
Bo jestes chuda i dzidzius nie ma gdzie rosnac wiec musi sie wypychac Ja byłam gruba (nadal jestem) to mial miejsce w brzuchu zanim rozpychal brzuch moja siostra miala tak samo Chuda, wąska okropnie, i miała wiekszy brzuch niz ja Za to teraz jej malutka ma 3 miesiace a ona chudsza niz przed ciaza Co bys chciala miec dziewczynke czy chlopca? Maz pewnie chłopca?
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 11:37   #2180
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

dotkaaa ja palmersem i bio oilem smarowałam się a w ciąży nie byłam hehe jak leciałam do sis to kupowałam bo tam tanie i na pewno jak będę kiedyś w ciąży to zakupię te smarowidła hehe

może spróbuj sobie jillian ma fajne filmiki , nawet jak całości nie dasz radę to się nie zniechecaj
tak tylko brązowy jakoś tam zmieniłam nawyk i mi bardziej smakują nawet no i ziemniaki też jem czasami tylko bez sosów
a ile masz lat?

Milena to moja szwagierka to samo już taka chuda a mała dwa miesiące jutro kończy... masakra niektóre to mają babki szczęście hehe tylko że ona przed ciążą była chuda ale tak brzydko skóra i kości, przy ponad 180cm ważyła 58kg teraz mówi ze jej 5kg zostało po ciąży i mówię żeby już nie chudła
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:18   #2181
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Nawet student czasem zaszaleje z obiadem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1423142319336.jpg (62,6 KB, 24 załadowań)
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:24   #2182
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hejooo, hejoooo !!!! :hi: Jak to Teletubisie robia, hahaha..
d0tkaaa witaj dziewczyny tu bardzo pomocne.. Ja mam problem z motywacja i ruchem... ale teraz się naprawdę probuje wziąć w garść. Od 5 stycznia dietuje Są wzloty i upadki ale generalnie coś ruszylo. -1kg Wczoraj na wadze 61,6kg było
No i dziewczyny krece hh!!!! spodobalo się. Na razie w jedna str idzie super w druga spada.. Ale dojde do perfekcji. No ale nie tyle co Wy.. Bo ja max 15min.. Ale obiecuje ze będzie lepiej

Meedzik wyglądasz bosko: JAkbym facetem była to.......... . Ale i dla 100% hetero mily dla oka obrazek

Herooo....kochana.. chudzinka z Ciebie... ale już widać że maleństwo się zadomowiło i dobrze u mamusi. i jak dziewczyny piszą smaruj brzuszek

Milenko zdrówka dla Oskarka.. Katar umeczy takiego szkraba bardzo.. Kol. polecala zaparzyć tymianek i postawić obok lozeczka. albo czosnek przekroić i powiesić na lozeczku.. Odtyka zatkany nosek.. U nas na szczęście malenka jeszcze kataru nie miała... I oby jak najdłużej tak zostało

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Nawet student czasem zaszaleje z obiadem
A ja glodna zaraz do domu zmykam i lazanki
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:29   #2183
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

migotenka 24 lata mam

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

a gdzie ogladacie zdjecia?medzik ?? :P

ja tez bio oil kupowalam w uk bo tam tanio a tu to dajcie spokoj

nie wiem czy ti normalne ale ograniczylam slodycze itp pije duzooo wody i glowa mnie boli,nie bardzo ale cmi tak i niewiem czy ofolnie przez pogode czy przez dostarczanie np cukru mniej organizmowi?
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 14:32   #2184
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Migotenka chyba będę musiała zmienić termin sesji, bo rozłożyło mnie choróbsko rano miałam 37,0 stopni gorączki, a nos to mi chyba odpadnie czuje się okropnie, kości mnie bolą, głowa i gardło też, z nosa mi leci no masakra jakaś
No tyle dobrze, że złapię włosy w kucyk, choć czasem coś mi ucieknie jak kucyk się obsunie, ale zaraz ratuję się spinkami i lakierem.

Dotka witaj a tam mówisz 55kg nierealne, tez startowałam z takiej wagi jak Ty i mi się udało, także Tobie tez na pewno się uda trzymam kciuki

Milenka, Czbasia dziękuję Wam za miłe słowa moje kochane
haha się uśmiałam, chociaż dziś, bo coś ostatnio mam zły humor :/

Milenko zdróweczka dla Twojego szkraba małego

Heroine fajniusi brzusio a Ty chudziutka, także tyciem nie masz się co przejmować maleńka

Dotka zdjęcia mam w albumie, ale wrzucam też tutaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3901a.jpg (106,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4154w2.jpg (43,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4267w.jpg (91,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4278t.jpg (47,8 KB, 38 załadowań)
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 14:41   #2185
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Czbasiu brawo za wagę jeszcze tydzień dietki i będzie piąteczka z przodu


Zjadłam 4 kostki ptasiego mleczka i kinder bueno, zaraz będę
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 16:09   #2186
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Czbasiu brawo za wagę jeszcze tydzień dietki i będzie piąteczka z przodu


Zjadłam 4 kostki ptasiego mleczka i kinder bueno, zaraz będę
Dzieki ale u mnie nie tak szybko.. uciesze sie jak w marcu zobacze;-)
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 16:27   #2187
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Basiu trzymam mocno kciuki
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 18:36   #2188
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

jejku Laski ja dzisiaj nocke mam na 1 a tak mi się nie chce że szok...


Zosia ale pyszności a co to za "mięsko" ?


Basia brawo waga spada jeszcze troszkę i będziesz 5 miała
i super że kręcenie się spodobało


dotkaaa mnie też dzisiaj głowa bolała, ale ja niestety wody mało piję jedynie herbate


Madzia ojj kurcze dopadło Cię na dobre choróbsko
a zdjęcia w okularkach świetne
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 19:46   #2189
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

medzik jak to zrobilas?zdradz sekret?

(ze do wagi 55)
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 20:29   #2190
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dotka nic takiego ograniczyłam słodycze, fast foody, słone przekąski, zrezygnowałam z masła, jakichś sosów czy tłuszczu na ziemniakach. Starałam się zdrowo odżywiać, więcej warzyw i owoców + ćwiczenia ( rowerek, hula hop, brzuszki, skakanka, spacery ) co 2 tyg się mierzyłam i ważyłam i to mnie mobilizowało A wszystko było rozłożone w czasie, na raz nie udało mi się schudnąć, miałam około 3-5 miesięcy na utrzymanie wagi, a później kolejne podejście i kolejne spadki kg
A zeszłam nawet poniżej, bo teraz mam niecałe 50kg
Dlatego i Tobie się uda

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Migotenka współczuję nocki, ja zaraz zmykam do łóżeczka się wygrzewać. Miłej pracy oby szybko zleciało.
Cocktail daj znać jak się jagodowy kallos sprawdził
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.