Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 22:48   #2191
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Madzia dzięki oby szybko minęła bo taka padnięta jestem... cały dzień śpiąca, głowa bolała a nic nie usnełam nic także już zmęczona a jeszcze nawet w pracy nie jestem ehhh
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 06:14   #2192
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

medzik to super

zmobilizowalas mnie.musze kupic wage!

widzialyscie jaka fajna ma byc w biedronce?taka kuchenna sie znaczy
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 07:09   #2193
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

MIGOTENKA to kotlety sojowe sa ziemniaki ubite z mlekiem cznsnkiem i oregano no i cwikla. Stwierdzilam ze postoje dluzej w kuchni
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 07:31   #2194
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
i jak to z tym smazeniem czy moge sobie usmazyc cos na lyzecze oleju itp czy wogole zakazane?
Ja smaze i to masle, a waga spokojnie wedruje w dol. Tyle ze ja sie odchudzam w bardzo specyficzny sposob, bo ogolnie rzecz biorac w moim odzywianiu nie ma takiego pojecia jak zakazane jedzenie.
Heroine, po mnie nic nie bylo widac jeszcze w 4 miesiacu no moze troszeczke. Poczatki sierpnia - to tak jak ja! trzymam kciuki zeby upalow nie bylo.
U mnie nadal okolice 65, Wczoraj bylo niedietetycznie, bo pizza, i pieklam ciasto z gruszkami ale dzis wracam na dobre tory. Postaram sie hula pokrecic.
Maly jest coraz bardziej ruchliwy, pelza, goni koty i pelno go wszedzie az nie chce myslec co bedzie jak zacznie chodzic.
Wstawie wam potem zdjecie mojego brzuszka po ciazy to zobaczycie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 07:59   #2195
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Makaron chcesz dowodu na moje cm w udach mogę Ci zrobić zdjęcie z centymetrem na nodze bo serio tyle mam, no wczoraj mierzyłam
Co do zdjęć to czekam na obróbki no i będę musiała jakieś do wywołania wybrać za ćwiczenia
Hehe, nie no ja wierzę tylko nie mogę tego pojąć xD
Zazdroszczę, zajefajna pamiątka będzie Będziesz mogła wnukom pokazywać jaka laska była z Ciebie



---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość

Za ćwiczenia Takie uroki dorosłego życia - praca, praca praca
Dzięki
No niestety...

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Tż mnie wczoraj takim komplementem obdarował, że muszę się wyżalić..."nie wyglądasz jeszcze jakoś tragicznie" wiem , że chciał dobrze ale wiadomo, że ja to odebrałam inaczej
I to mi dało do myślenia. Najgorzej, że nie wiem już w co wierzyć, tyle sprzecznych informacji na temat odchudzania do mnie dociera, każdemu służy co innego, co jest "prawdziwą prawdą" nie wiem
Może wrócę do tego co działało na mnie wcześniej - mniej jeść bez włączania większej filozofii.
Dziś melduje 60min/21km na rowerku stacjonarnym

W ostatnim tyg był u mnie piesek na feriach - więc trochę więcej ruchu jak zazwyczaj zażyłam poprawiłam sobie też humor na zakupach- polski sklep=normalne rozmiary=wybrałam coś dla siebie
Choć nie wiem czy to mnie zmotywuje skoro fajne ciuchy dla grubasa znalazłam
Spoko, mi ostatnio TŻ powiedział, że woli jakbym znowu ważyła te 66 kg bo uwaga- bardziej mu się podobałam Super, nawet tż się nie podobam.

O, mnie też to dezorientuje... Siedzę, czytam różne blogi i każdy co innego pisze, każdemu co innego służy i też nie wiem co mam robić
A swoim TŻ się nie przejmuj- chłop jak to chłop chciał dobrze, a wyszło jak zwykle Widzisz- jest tego plus, bo zmotywowałaś się do ćwiczeń, brawo!

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry laseczki

Przepraszam, że się nie odzywam, ale jakoś mi ciężko się wbić tutaj... podczytuję Was ciągle i wiem co u Was

Makaron, brawo za ćwiczenia i za ładne spadki


Ja sobie delikatnie ćwiczę w poniedziałek 60 min rowerka+ 15 min rozciągania, wczoraj 75 min rowerek
Wbijaj, wbijaj
Dziękuję

Fajnie, że coś ćwiczysz,podziwiam
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 08:24   #2196
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Oby Mu szybko przeszło


Wstawiłam jedno zdjęcie do albumu
Hehe, super brzuszek powoli rośnie

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Hejooo, hejoooo !!!! :hi: Jak to Teletubisie robia, hahaha..
d0tkaaa witaj dziewczyny tu bardzo pomocne.. Ja mam problem z motywacja i ruchem... ale teraz się naprawdę probuje wziąć w garść. Od 5 stycznia dietuje Są wzloty i upadki ale generalnie coś ruszylo. -1kg Wczoraj na wadze 61,6kg było
No i dziewczyny krece hh!!!! spodobalo się. Na razie w jedna str idzie super w druga spada.. Ale dojde do perfekcji. No ale nie tyle co Wy.. Bo ja max 15min.. Ale obiecuje ze będzie lepiej

Meedzik wyglądasz bosko: JAkbym facetem była to.......... . Ale i dla 100% hetero mily dla oka obrazek

Herooo....kochana.. chudzinka z Ciebie... ale już widać że maleństwo się zadomowiło i dobrze u mamusi. i jak dziewczyny piszą smaruj brzuszek

Milenko zdrówka dla Oskarka.. Katar umeczy takiego szkraba bardzo.. Kol. polecala zaparzyć tymianek i postawić obok lozeczka. albo czosnek przekroić i powiesić na lozeczku.. Odtyka zatkany nosek.. U nas na szczęście malenka jeszcze kataru nie miała... I oby jak najdłużej tak zostało

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------


A ja glodna zaraz do domu zmykam i lazanki
zaćwiczenia i za spadek!!

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
medzik to super

zmobilizowalas mnie.musze kupic wage!

widzialyscie jaka fajna ma byc w biedronce?taka kuchenna sie znaczy
To już lepiej centymetr krawiecki i się mierz, waga kłamie
W ogóle to witaj

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Hej
Wróciłam wczoraj z pracy, wypruta kompletnie. Wizaż mi się nie ładował to poszłam się przespać przespałam się 2 godziny i poszłam do szkoły, nic wczoraj nie ćwiczyłam, bo nie miałam na to siły
Zaraz się wezmę za ćwiczenia
Dotarły do mnie maski KAllos, testowałam wczoraj tą SILK i po pierwszym użyciu jestem zadowolona Fajne, błyszczące włosy, śliskie aż Chciałam Wam zrobić zdjęcie
Dietowo wczoraj do zeżarłam czekoladę (okres się zbliża ) walczę sama ze sobą, jest ciężko
Meedzik- mam jeszcze pytanie do Ciebie jak używasz tej maski Bo ja w trakcie kąpieli ją nakładam na głowę, myję się i na końcu spłukuję odżywkę, a słyszałam, że to trzeba po umyciu nałożyć, zawinąć folią, podgrzać suszarką, owinąć ręcznikiem i później spłukać bawisz się tak? Warte zachodu?
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 08:29   #2197
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Dietowo wczoraj do zeżarłam czekoladę (okres się zbliża ) walczę sama ze sobą, jest ciężko
Meedzik- mam jeszcze pytanie do Ciebie jak używasz tej maski Bo ja w trakcie kąpieli ją nakładam na głowę, myję się i na końcu spłukuję odżywkę, a słyszałam, że to trzeba po umyciu nałożyć, zawinąć folią, podgrzać suszarką, owinąć ręcznikiem i później spłukać bawisz się tak? Warte zachodu?
Cala?
Jako wlosomaniaczka ze stazem pozwole sobie odpowiedziec. Ja sie z suszarka i recznikiem nie bawie, ale maske nakladam na umyte i lekko odsaczone z wody wlosy, na to czepek foliowy i tak trzymam maksymalnie do pol godziny. Potem splukuje calosc.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 08:42   #2198
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Cala?
Jako wlosomaniaczka ze stazem pozwole sobie odpowiedziec. Ja sie z suszarka i recznikiem nie bawie, ale maske nakladam na umyte i lekko odsaczone z wody wlosy, na to czepek foliowy i tak trzymam maksymalnie do pol godziny. Potem splukuje calosc.
Całą jeszcze okruchy zbierałam
Aha, to następnym razem spróbuję Twoim sposobem, zobaczę co będzie lepsze
Dzięki
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 10:52   #2199
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Poćwiczone, 10 min orbitrek i ćwiczenia na brzuch, łydki i poślady. Te które się dało zrobiłam z obciążeniem 5 kg i 10 kg
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 13:26   #2200
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dotka cieszę się, że Cie zmotywowałam i trzymam kciuki za sukces
Migotenko jak tam po nocce? Dałaś radę?
Makaron ja robię tak jak Paulownia tyle że nie mam czepka, zakładam jakąś jednorazówkę i na to czapkę zimową, tak mi wygodniej swoją drogą idę zaraz łeb umyć i coś nałożę, może jakiegoś miksa ukręcę
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 14:25   #2201
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

ja już się obudziłam trochę nieprzytomna ... zjadłam płatki z mlekiem i troche lepiej mi.

Madzia dziękuje, jakoś trzeba było dać radę, ale była masakra taka duża dostawa a oczywiście jeden chłopak , gdzie zawsze są cztery osoby, ale nie miał kto przyjść i zamiast dać jeszcze jedną dziewczyne to nie... musieliśmy zapieprzać a i tak zostało jeszcze do rozkładania ale szczegół
a jak zdrówko lepiej?

Makaron i ja robię tak jak Paulownia hihi a tak jak Madzia zawijam w jednorazówkę jak jestem u mamy bo tam nie mam czepka haha
za ćwiczenia


Zosia wyglądało pysznie i pewnie jeszcze lepiej smakowało, jadłam kilka razy kotlety sojowe,mój szwagier miał okres nie jedzenia mięsa i teściowa mu osobno gotowała, a my wszyscy próbowaliśmy hehe pyszne były ale później naczytałam się , że soja nie jest zdrowa a zresztą kurczak w supermarketach też albo robiła pyszny pasztet z ciecierzycy mniamm
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 14:49   #2202
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Migotenka biedna, dobrze że masz już z głowy
A u mnie średnio, trochę lepiej, ale dalej źle się czuję, katar mam przeokropny i on mnie najbardziej umęczy
Hehe ja zakładam jednorazówki, bo nie chce mi się bawić z czepkiem i myć go po każdym użyciu, a reklamówkę wyrzucę i z głowy
Właśnie siedzę z mixem na głowie
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 15:13   #2203
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Migotenka biedna, dobrze że masz już z głowy
A u mnie średnio, trochę lepiej, ale dalej źle się czuję, katar mam przeokropny i on mnie najbardziej umęczy
Hehe ja zakładam jednorazówki, bo nie chce mi się bawić z czepkiem i myć go po każdym użyciu, a reklamówkę wyrzucę i z głowy
Właśnie siedzę z mixem na głowie
ojj współczuję choroby, u mnie pierwsza zima gdzie nie choruje nic pfu pfu żeby nie zapeszyć...
mi akurat wygodniej z czepkiem ale zawsze zapominam kupić do mamy
a Ty na l4?


w ogóle wracałam z pracy abtel pokazywał -11stopni zimno ale było przyjemnie , wolę sto razy taki mróz niż chlape blee
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 15:55   #2204
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Migotenka niestety nie.. do pracy chodzę i zdycham :/
No ja tez wolę mróz jak chlape, ale swoją drogą to mogłaby być już wiosna
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:15   #2205
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Czesc Dziewczynyy !!
Kurka wracam do was setny raz, że aż mi głupio mam nadzieje ze chodź nie które pamiętają mnie jeszcze
Obiecuje że jesli czas mi pozwoli zostanę z Wami dłużej i częsciej
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:44   #2206
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynyy !!
Kurka wracam do was setny raz, że aż mi głupio mam nadzieje ze chodź nie które pamiętają mnie jeszcze
Obiecuje że jesli czas mi pozwoli zostanę z Wami dłużej i częsciej
Hej zgubo Ty jak ja...pojawiasz się i znikasz,,
Opowiadaj co u Ciebie??
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:48   #2207
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynyy !!
Kurka wracam do was setny raz, że aż mi głupio mam nadzieje ze chodź nie które pamiętają mnie jeszcze
Obiecuje że jesli czas mi pozwoli zostanę z Wami dłużej i częsciej
No siemanooo co tam u Ciebie opowiadaj

Jezu wróciłam z pracy 15 minut temu a jutro n 8...dzisiaj taki zapierdziel, że od 13-20:30 miałam non stop zabiegi jeden po drugim.
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 21:16   #2208
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Hej zgubo Ty jak ja...pojawiasz się i znikasz,,
Opowiadaj co u Ciebie??
[QUOTE=Cocktailraspberry;5 0130064]No siemanooo co tam u Ciebie opowiadaj

co u Mnie? wszyystko po staremu dalej mieszkam i pracuje w UK. Dalej mam tego samego TŻ i dalej jesteśmy zaręczeni Chce wrócic do Was. Chce bo z Wami mi było łatwiej. Ze zdrowiem teraz u mnie fatalnie. Ale póki co nie myślę o tym. Wrócilam tydz temu z wakacji z Grecji bo miałam urlop i zawitałam do WAS!!

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Dziewczynyy musicie mi pomóc!! nie wiem co sie dzieje ze Mną może macie jakieś rady na spanie? Kurka mam straszna bezsenność zasypiam ciągle o 2,3 nie da rady wcześniej a staje o 8,9 .;/ Nie wiem czy powinnam brac jakieś kurde tabletki na bezsenność czy co.
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 14:48   #2209
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Zelka no siemaneczko zgubo fajnie, że wróciłaś
Co do problemu to nie wiem co może być przyczyną, ja kiedyś jak nie mogłam zasnąć, brałam tabletki jakieś ziołowe na spanie typu valerin sen czy coś takiego i pomagały
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 15:15   #2210
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Heroine to fajnie że już lekko widać a i tak szczuplutka ejsteś więc nie masz co się przejmować
a to moja koleżanka też ma na sierpień tylko na połowę i trochę się martwimy bo ona ma zagrożoną.
a czym brzuszek smarujesz? kiedy następna wizyta u lekarza?
Z każdym dniem widzę i czuję, że jest mnie więcej
Oby było wszystko okej
Smaruję na razie oliwką Babydream- bardzo polecana na wątku mamusiowym a wizyta w poniedziałek z usg

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Bo jestes chuda i dzidzius nie ma gdzie rosnac wiec musi sie wypychac Ja byłam gruba (nadal jestem) to mial miejsce w brzuchu zanim rozpychal brzuch moja siostra miala tak samo Chuda, wąska okropnie, i miała wiekszy brzuch niz ja Za to teraz jej malutka ma 3 miesiace a ona chudsza niz przed ciaza Co bys chciala miec dziewczynke czy chlopca? Maz pewnie chłopca?
Jakby mi poszło tylko w brzuch to bym się nie obraziła ale to nierealne, bo już czuję, że mi się rozrosła i uda też no i cycki (w cyckach przybyło mi 8 cm a to jeszcze nie koniec ). Wiesz to nie do końca jest tak- nasza Paula chudziutka była i co, dopiero od 5 msc miała brzuszek (btw. nie wiecie czemu blog Pauli nie działa? zlikwidowała? ) Jeśli chodzi o płeć to mi jest serio bez różnicy, TŻ-towi też wiadomo, że by się cieszył z chłopca (nazwisko by przedłużył bo jako jedyny może tego dokonać ), ale ostatnio mówił, że jak będzie dziewczynka to będzie Jej kucyczki robił także naprawdę- to nie ma dla nas znaczenia- najważniejsze by zdrowe było

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Nawet student czasem zaszaleje z obiadem
Mniam dawno nie jadłam kotletów sojowych ale bez bułki tartej to już nie będzie to samo...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:23   #2211
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Od 5 stycznia dietuje Są wzloty i upadki ale generalnie coś ruszylo. -1kg Wczoraj na wadze 61,6kg było
No i dziewczyny krece hh!!!! spodobalo się. Na razie w jedna str idzie super w druga spada.. Ale dojde do perfekcji. No ale nie tyle co Wy.. Bo ja max 15min.. Ale obiecuje ze będzie lepiej

Herooo....kochana.. chudzinka z Ciebie... ale już widać że maleństwo się zadomowiło i dobrze u mamusi. i jak dziewczyny piszą smaruj brzuszek
Super, że ruszyło! gratki i brawo za hh, nie poddawaj się, a coraz dłużej będziesz mogła wytrzymać

smaruję

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine fajniusi brzusio a Ty chudziutka, także tyciem nie masz się co przejmować maleńka
no nie do końca, trzeba się pilnować, bo słodkie to ja żreć mogę zamiast śniadania, obiadu i kolacji

Zdjęcia boskie

A Ty jak się czujesz? Lepiej już?

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
ja palmersem i bio oilem smarowałam się a w ciąży nie byłam hehe jak leciałam do sis to kupowałam bo tam tanie i na pewno jak będę kiedyś w ciąży to zakupię te smarowidła hehe
Palemersa planowałam kupić, ale wyczytałam, że sama oliwka też da radę... ostatnio widziałam w Naturze i tak się wahałam czy kupić czy nie bo tanie to to nie jest, a jeszcze opakowanie też nie za wielkie a o którym Ty mówisz? Bo widziałam 3 rodzaje Pipson kiedyś mi zachwalała ten kakaowy
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:30   #2212
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Heroine, po mnie nic nie bylo widac jeszcze w 4 miesiacu no moze troszeczke. Poczatki sierpnia - to tak jak ja! trzymam kciuki zeby upalow nie bylo.
U mnie nadal okolice 65, Wczoraj bylo niedietetycznie, bo pizza, i pieklam ciasto z gruszkami ale dzis wracam na dobre tory. Postaram sie hula pokrecic.
Maly jest coraz bardziej ruchliwy, pelza, goni koty i pelno go wszedzie az nie chce myslec co bedzie jak zacznie chodzic.
Wstawie wam potem zdjecie mojego brzuszka po ciazy to zobaczycie.
Nie początki, końcówka
Ale pyszności robisz TŻ pewnie zadowolony
To masz darmowy trening z Małym
No i gdzie to zdjęcie?

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Fajnie, że coś ćwiczysz,podziwiam
eee, tam- takie tempo spacerowe

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Hehe, super brzuszek powoli rośnie
ano rośnie

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Poćwiczone, 10 min orbitrek i ćwiczenia na brzuch, łydki i poślady. Te które się dało zrobiłam z obciążeniem 5 kg i 10 kg


Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynyy !!
Kurka wracam do was setny raz, że aż mi głupio mam nadzieje ze chodź nie które pamiętają mnie jeszcze
Obiecuje że jesli czas mi pozwoli zostanę z Wami dłużej i częsciej
No hej Zgubo mam nadzieję, że na dłużej z nami teraz zostaniesz
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:53   #2213
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Zelka no siemaneczko zgubo fajnie, że wróciłaś
Co do problemu to nie wiem co może być przyczyną, ja kiedyś jak nie mogłam zasnąć, brałam tabletki jakieś ziołowe na spanie typu valerin sen czy coś takiego i pomagały
oooo dzięęki wytestuje. Chociaż ostatnie 2 dni spałam cała noc aż w szoku byłam
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:55   #2214
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Nie początki, końcówka
Ale pyszności robisz TŻ pewnie zadowolony
To masz darmowy trening z Małym
No i gdzie to zdjęcie?
Juz wstawiam ale uprzedzam ze jest nieciekawy to widok.
Mialam jedno i z przodu, ale widac na nim za bardzo ze lustro jest zasyfione.
Btw, ja sie smarowalam olejem kokosowym a od 4 miesiaca balsamem Ziai, dostalam od mamy. Rozstepu ani jednego nie mam.
Dzis glownie hula ujezdzam - opanowalam technike krecenia na linii bioder i posladkow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Brzuszek 1.jpg (16,8 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez paulownia
Czas edycji: 2015-02-07 o 16:24
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:59   #2215
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
oooo dzięęki wytestuje. Chociaż ostatnie 2 dni spałam cała noc aż w szoku byłam
Zapomnialam dopisac o naparach ziolowych na sen - potestuj: melisa, waleriana, herbatki ziolowe typu na dobranoc, rumianek, lawenda.
Ja klopotow z zasypianiem nie mam, ale lubie wypic na noc mojej ulubionej mieszanki, mieta z lawenda. Cudownie relaksuje.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 16:19   #2216
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Zapomnialam dopisac o naparach ziolowych na sen - potestuj: melisa, waleriana, herbatki ziolowe typu na dobranoc, rumianek, lawenda.
Ja klopotow z zasypianiem nie mam, ale lubie wypic na noc mojej ulubionej mieszanki, mieta z lawenda. Cudownie relaksuje.
ooo to też wypróbuje chodź to są takie herbatki, a ja herbat nie uznaje ae spróbuje wypić
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:03   #2217
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine no wiadomo, że tez nie ma się co usprawiedliwiać ciążą i jeść wszystko w granicach rozsądku
Dziękuję A ja się już lepiej czuję, tylko katar został i z rana trochę gardło boli.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:21   #2218
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine też słyszałam że dobra ta oliwka, sama ja miałam i teraz kończy mi się nivea więc muszę sobie kupić jakąś dla mnie jednak hitem jest hipp ale kurcze nie ma jej w ogóle w promocji ehh

i masz rację oby tylko zdrowy bobas był
a co do bloga Pauli to na początku było napisane że blog tylko dla zalogowanych a teraz w ogóle jakiś błąd wyskakuje mi, więc nie wiem a szkoda bo lubiłam poczytać co się u niej dzieje i zawsze fajne łowy miała eh

ojj ja tylko kakaowe używałam bo innych nawet nie widziałam a teraz patrze to jakieś nowe są hehe , używałam oliwkę , na rozstępy i jeszcze jakiś no i do biustu dla mnie wszystkie fajne były i teraz w maju na pewno się zaopatrzę jak będę u sis

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Madzia dobrze , że choroba przechodzi a sesja przełożona?
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 20:19   #2219
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Migotenka tak na czwartek jeszcze mam głos zmieniony i na dodatek pełno pryszczy, niech schodzą w diabli do czwartku No i możeeee jeszcze jedna sesja będzie, bo dostałam dziś propozycję na umowę TFP tylko na razie żeby nie zapeszać, jak będę znała więcej szczegółów to napiszę
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 21:54   #2220
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Witam
z góry przepraszam, że nie odpisuje ale wpadłam się Wam wyżalic...
ostatnie dwa dni spędziłam na jedzeniu zjadłam wszystko co było w domu...nawet gorzką czekoladę, której nienawidzę czuję się od razu brzydsza i 5kg grubsza
Nie umiem poradzić sobie z emocjami, mój tato miał wypadek (nie chce wnikac w szczegóły ale było dużo zamieszania, w szpitalu tragiczna pomoc, ja 700km od domu, non stop na telefonie) i od razu "zajadłam" stres, oczywiście tacie to nie pomogło a dziś i ja mam gorsze samopoczucie jeszcze w związku z tym nigdy nie zmienię już chyba schematu.
Mam wrażanie, że jestem taka słaba.
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.