Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-08, 04:35   #2221
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Witam
z góry przepraszam, że nie odpisuje ale wpadłam się Wam wyżalic...
ostatnie dwa dni spędziłam na jedzeniu zjadłam wszystko co było w domu...nawet gorzką czekoladę, której nienawidzę czuję się od razu brzydsza i 5kg grubsza
Nie umiem poradzić sobie z emocjami, mój tato miał wypadek (nie chce wnikac w szczegóły ale było dużo zamieszania, w szpitalu tragiczna pomoc, ja 700km od domu, non stop na telefonie) i od razu "zajadłam" stres, oczywiście tacie to nie pomogło a dziś i ja mam gorsze samopoczucie jeszcze w związku z tym nigdy nie zmienię już chyba schematu.
Mam wrażanie, że jestem taka słaba.
Trzymaj sie kochana Musi byc dobrze z tata! Nie ma innej obcji Moze nie pomoglas tym jedzeniem tacie ale pomoglas sobie, zeby nie zwariowac
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 14:00   #2222
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

dzięki Milena


A dziś zamiast obżarstwa zakupoholizm pierdół nakupiłam ale też 3 godzinny spacer sobie zrobiłam i z tatą pogadałam i wszyscy się lepiej czujemy (poza moim portfelem)

Dziewczyny kupiłam sobie do chodzenia po domu leginsy w panterkę/tygrysa- się Tż zdziwi za 5zł -idealny dodatek do mopa-perfekcyjna pani domu
Rano jeszcze jadałam za siebie i za cała rodzinę ale już teraz się uspokoiłam i (chyba) już będzie normalnie
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 14:22   #2223
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Margot, ty rozmawialas w tym temacie z psychologiem? Kojarzysz, ze kompulsywne objadanie jest takim samym zaburzeniem odzywiania jak anoreksja i bulimia?
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 15:21   #2224
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Margot, ty rozmawialas w tym temacie z psychologiem? Kojarzysz, ze kompulsywne objadanie jest takim samym zaburzeniem odzywiania jak anoreksja i bulimia?
Jestem świadoma Rozmawiałam z terapeutką i myślałam nawet nad rozpoczęciem terapii, jednak jeszcze nie jestem gotowa. To trudny temat dla mnie,objadanie w stresie to tylko jeden z moich problemów.
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 19:14   #2225
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Margotku cieszę się, że już jest lepiej, no i mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy zdrowia dla taty


Byliśmy dziś jednak na tej sesji z Tż i jestem zadowolona ze zdjęć Fotograf chyba też bo dorzuca nam 7 obrobionych od siebie w gratisie
Jak będę miała przerobione to dodam do albumu
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 06:45   #2226
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

ZELKA No hej!!! Fajnie ze do nas wrocilas dluuugo Cie nie bylo, za dlugo co do bezsennosci - to moze byc stres?

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

MIGOTENKA Soja jest niezdrowa w nadmiarze,a szczegolnie dla mezczyzn, w rozsadnych ilosciach krzywdy nie zrobi

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

HEROINE Tez sie zastanawialam nad tym blogiem... Ale mi sie pokazal komunikat ze jest tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow.
W sobote juz byly z bulka tarta i przyprawami

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Teraz tak po krotce jak zyje - otoz nie zyje za duzo rzeczy na uczelnie,pocieszam sie ze jeszcze 'tylko' 11rzeczy,a w tym 6egzaminow i uciekam do mamy Z jedzeniem srednio,bo nie mam czasu,tez od 01 lutego nie cwicze bo sie wyleczyc nie moge i ciagle na lekach jestem,wiec skakac nie bede,ale moooze dzisiaj choc mel b zrobie . Jutro rozmowa o prace w restauracji jako kelnerka na 1/2etatu, mam nadzieje ze w letnim jakos sie uda to wszystko polaczyc. No nic, milego dnia ja uciekam na egzamin
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 07:31   #2227
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Makaron ja robię tak jak Paulownia tyle że nie mam czepka, zakładam jakąś jednorazówkę i na to czapkę zimową, tak mi wygodniej swoją drogą idę zaraz łeb umyć i coś nałożę, może jakiegoś miksa ukręcę
To dzięki będę robić Waszym sposobem narazie chociaż ciężko mi tą folię owijać (mam taką w rolce, magazynową )

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Makaron i ja robię tak jak Paulownia hihi a tak jak Madzia zawijam w jednorazówkę jak jestem u mamy bo tam nie mam czepka haha
za ćwiczenia
Jest jakiś czepek na włosy? Taki wielorazowy? Zamiast folii? Pokaż mi jak to wygląda, gdzie szukać
Dzięki

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynyy !!
Kurka wracam do was setny raz, że aż mi głupio mam nadzieje ze chodź nie które pamiętają mnie jeszcze
Obiecuje że jesli czas mi pozwoli zostanę z Wami dłużej i częsciej
No hej

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Heroine Właśnie szkoda, że wszystko nie idzie w brzuch i cycki Ale spokojnie, po ciąży zrzucisz wszystko na pewno Swoją drogą...8 cm w cyckach?! Też chce
Co do bloga Pauli u mnie też jest informacja, że został usunięty przez użytkownika... Coś ktoś w ogóle wie co się z Paulą dzieje?
Tak, oby było zdrowe, a czy chłopiec czy dziewczynka to chyba taką samą radość przyniesie
A że ćwiczysz to się powtórzę raz jeszcze, że podziwiam że tempo spacerowe to z jednego konkretnego powodu
Daj znać dzisiaj jak tam po badaniach, czy wszystko ok

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Zapomnialam dopisac o naparach ziolowych na sen - potestuj: melisa, waleriana, herbatki ziolowe typu na dobranoc, rumianek, lawenda.
Ja klopotow z zasypianiem nie mam, ale lubie wypic na noc mojej ulubionej mieszanki, mieta z lawenda. Cudownie relaksuje.
Mięta z lawendą? Muszę spróbować
Jakiejś konkretnej firmy polecasz?

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Migotenka tak na czwartek jeszcze mam głos zmieniony i na dodatek pełno pryszczy, niech schodzą w diabli do czwartku No i możeeee jeszcze jedna sesja będzie, bo dostałam dziś propozycję na umowę TFP tylko na razie żeby nie zapeszać, jak będę znała więcej szczegółów to napiszę
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 07:42   #2228
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
dzięki Milena


A dziś zamiast obżarstwa zakupoholizm pierdół nakupiłam ale też 3 godzinny spacer sobie zrobiłam i z tatą pogadałam i wszyscy się lepiej czujemy (poza moim portfelem)

Dziewczyny kupiłam sobie do chodzenia po domu leginsy w panterkę/tygrysa- się Tż zdziwi za 5zł -idealny dodatek do mopa-perfekcyjna pani domu
Rano jeszcze jadałam za siebie i za cała rodzinę ale już teraz się uspokoiłam i (chyba) już będzie normalnie
Widzę, że już jest troszkę lepiej Trzymaj się

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

Byliśmy dziś jednak na tej sesji z Tż i jestem zadowolona ze zdjęć Fotograf chyba też bo dorzuca nam 7 obrobionych od siebie w gratisie
Jak będę miała przerobione to dodam do albumu
Ooooo Ciekawa jestem tych zdjęć
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 07:52   #2229
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Margotku cieszę się, że już jest lepiej, no i mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy zdrowia dla taty


Byliśmy dziś jednak na tej sesji z Tż i jestem zadowolona ze zdjęć Fotograf chyba też bo dorzuca nam 7 obrobionych od siebie w gratisie
Jak będę miała przerobione to dodam do albumu
meeedzik dzięki

Ale Tobie a w zasadzie Wam zazdroszczę takie sesji, pewnie fajnie przeżycie i pamiątka potem na "stare lata"
Całe życie aparatu unikam i ani szczupłych ani grubych zdjęć za wiele nie mam

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość


Teraz tak po krotce jak zyje - otoz nie zyje za duzo rzeczy na uczelnie,pocieszam sie ze jeszcze 'tylko' 11rzeczy,a w tym 6egzaminow i uciekam do mamy Z jedzeniem srednio,bo nie mam czasu,tez od 01 lutego nie cwicze bo sie wyleczyc nie moge i ciagle na lekach jestem,wiec skakac nie bede,ale moooze dzisiaj choc mel b zrobie . Jutro rozmowa o prace w restauracji jako kelnerka na 1/2etatu, mam nadzieje ze w letnim jakos sie uda to wszystko polaczyc. No nic, milego dnia ja uciekam na egzamin
zooska 11 zaliczeń
Zapomniałam już jak to jest na studiach i chyba nie chce już sobie przypominać
Kciuki za pomyślny przebieg rozmowy

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Widzę, że już jest troszkę lepiej Trzymaj się
dzięki
Dziś Tż też wrócił do domu, nie jestem sama a i upilnuje mnie trochę, obiecał pomóc

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość

-

Spoko, mi ostatnio TŻ powiedział, że woli jakbym znowu ważyła te 66 kg bo uwaga- bardziej mu się podobałam Super, nawet tż się nie podobam.

O, mnie też to dezorientuje... Siedzę, czytam różne blogi i każdy co innego pisze, każdemu co innego służy i też nie wiem co mam robić
A swoim TŻ się nie przejmuj- chłop jak to chłop chciał dobrze, a wyszło jak zwykle Widzisz- jest tego plus, bo zmotywowałaś się do ćwiczeń, brawo!
Twój Tż też niezły
Jest tak jak piszesz, nadmiar informacji przeszkadza bardziej niż jej brak, paradoksalnie łatwiej mi się dietkowało jak miałam 19lat i jedynie pismo Naj do pomocy
Obiecałam sobie do końca lutego codziennie te 30min na rowerku, oczywiście w niektóre dni więcej, ale żeby się rozruszać to choć 30min na Wiadomościach
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 08:00   #2230
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Mięta z lawendą? Muszę spróbować
Jakiejś konkretnej firmy polecasz?
Nic konkretnego. Lisc miety i kwiat lawendy kupilam w sklepie zielarskim i mieszam.
To bardzo dobrze, ze Heroine cwiczy i tak byc powinno, wreszcie czas zaczac lamac te stereotypy ze kobiety w ciazy maja siedziec na tylku, nic nie robic i sie oszczedzac. Ja tez staralam sie duzo chodzic i robic rozne cwiczenia.


Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Jestem świadoma
Spoko. Nie chcialam byc nieprzyjemna, ale martwie sie o ciebie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 08:21   #2231
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Teraz tak po krotce jak zyje - otoz nie zyje za duzo rzeczy na uczelnie,pocieszam sie ze jeszcze 'tylko' 11rzeczy,a w tym 6egzaminow i uciekam do mamy Z jedzeniem srednio,bo nie mam czasu,tez od 01 lutego nie cwicze bo sie wyleczyc nie moge i ciagle na lekach jestem,wiec skakac nie bede,ale moooze dzisiaj choc mel b zrobie . Jutro rozmowa o prace w restauracji jako kelnerka na 1/2etatu, mam nadzieje ze w letnim jakos sie uda to wszystko polaczyc. No nic, milego dnia ja uciekam na egzamin
O matko, trzymam kciuki za egzaminy i rozmowę

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość

dzięki
Dziś Tż też wrócił do domu, nie jestem sama a i upilnuje mnie trochę, obiecał pomóc



Twój Tż też niezły
Jest tak jak piszesz, nadmiar informacji przeszkadza bardziej niż jej brak, paradoksalnie łatwiej mi się dietkowało jak miałam 19lat i jedynie pismo Naj do pomocy
Obiecałam sobie do końca lutego codziennie te 30min na rowerku, oczywiście w niektóre dni więcej, ale żeby się rozruszać to choć 30min na Wiadomościach
A to jak TŻ jest to już musi być dobrze

No nie powiem- przykro mi się zrobiło jak to usłyszałam, ale cóż :/ Jak mu się nie podoba to droga wolna.
HEhe, coś w tym jest Człowiek się tyle nie zastanawiał co i jak ile gdzie i kiedy tylko ćwiczył i chudł.
30 min to już bardzo ładnie by było a przy jakimś filmie, albo i nawet przy wiadomościach czas szybciej leci

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Nic konkretnego. Lisc miety i kwiat lawendy kupilam w sklepie zielarskim i mieszam.
To bardzo dobrze, ze Heroine cwiczy i tak byc powinno, wreszcie czas zaczac lamac te stereotypy ze kobiety w ciazy maja siedziec na tylku, nic nie robic i sie oszczedzac. Ja tez staralam sie duzo chodzic i robic rozne cwiczenia.
Aha, taka sytuacja
Też mi się to bardzo podoba Wiadomo, że nie można przesadzić, ale jakieś lekkie ćwiczenia myślę, że jak najbardziej wskazane
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 08:31   #2232
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość


A bardzo dobrze dziękuję, że pytasz
heroine oby tak do szczęśliwego końca było

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Za rowerek

a jak się rowerek Twojej mamie sprawuje?

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Oby Mu szybko przeszło


Wstawiłam jedno zdjęcie do albumu
Wg mnie to nic a nic nie widać jeszcze szczuplutko wyglądasz, ale Ty widzisz się na co dien, obserwujesz więc zapewne widzisz zmiany Mojej koleżance na studiach w chyba 5/6 miesiącu kolega strzelił komplement- co Cię tak wydęło? a ona, że jest w x miesiącu ciąży i kopara mu opadła a ona była szczuplutka tylko brzuszek piłeczka

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Margot dziękuję
Kochana ubranka na Tobie bym zobaczyła
no i brawo że ciastek więcej nie zjadłaś super
migotenka trudne zadanie ale może Tż poproszę i mini sesję zrobię...ale nie lubię go o przysługi prosić zobaczę czy w ciemnym korytarzu w lustrze da się coś samemu pstryknąć ziemniakiem
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 08:33   #2233
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej dziewczyny
wczoraj cały dzień w pracy 11-20...
dzisiaj wolne i o 7 oczy jak 5zł hehe zjadłam granole z sante z mlekiem a teraz popijam herbatkę
w ogóle w domku czeka na mnie paczuszka od sis ale jadę dopiero 13 marca ehh


Margot cieszę się , że juz lepiej z Tobą i z tatą
a rowerek to dobry pomysł ja teraz po 30min stepper przy jakimś serialu hehe i leci czas


Madzia ojj czekamy na fotki pewnie świetne wyszły


Zosia dziękuje za doinformowanie heh
a Paula pewnie zrobiła profil prywatny i niezalogowane osoby nie mogą czytać a szkoda
powodzenia Kochana na egzaminach
i kciuki za rozmowę

Makaron nawet w rossie jest biały za 4.99 ja mam taki z maski z biovax był dołączony ale juz mi się rozwlekł o taki http://www.dbaj-o-wlosy.com/2014/01/...-dlaczego.html
ale sis mi podarowała dwa nowe fioletowy i różowy hehe tatuś mi przywiózł i czekają w domku


Paulownia zgadzam się z Tobą , jeżeli kobieta w ciąży dobrze się czuje i wszystko ok to jak najbardziej lekkie ćwiczenia są nawet wskazane.
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 08:35   #2234
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość

Spoko. Nie chcialam byc nieprzyjemna, ale martwie sie o ciebie.
paulownia
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 09:10   #2235
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość

Makaron nawet w rossie jest biały za 4.99 ja mam taki z maski z biovax był dołączony ale juz mi się rozwlekł o taki http://www.dbaj-o-wlosy.com/2014/01/...-dlaczego.html
ale sis mi podarowała dwa nowe fioletowy i różowy hehe tatuś mi przywiózł i czekają w domku
Dzięki wielkie
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 09:44   #2236
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
paulownia
Bedzie dobrze, rybko.
Zobaczcie jak ja wygladalam szesc lat temu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Malmo 2009 1.jpg (64,6 KB, 33 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:43   #2237
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

czesc,moge wam sie wyzalic?;(
tak jak mowilam zaczelam dietowac ...nie jem slodyczy,fast foodow,gazowanego nie pije ani kolorowego,mniej slodze...staram sie kesc reguralnie..no i poszlam dzis do sklepu i zwariowalam niewiem co mam kupic..patrze na makaron i wiecej kcal w 100 gramach ma makaron ciemny i mysle jak to ciemny jak ogolnie zdrowszy no i co?tak samo z ryzem i nawet bialym chlebem ...mozecie mi powiedziec czemu zdrowiej i moze lepiej?wybierac ciemny?czy jesc biale rzeczy byle sie zmiescic w dziennym limicie?
i co z obiadami?liczycie te cholerne kcal czy jecie na oko?kupilam schab wieprzowy i warzywa na patelnie i teraz niwwiem jak mam to obliczyc jak zrobic czy jak zrobie na tluszczu to sie cos stanie o boze pomozcie bo mam
pierwsze zalamanie i niewiem co i jak;( ;/

i tes chcialam zapytac jecie takie zwyklr zupy?pomidorowki itp?

sory ze wpadam tak se o ale moja cota daje ostatnio takiego czadu...

co do cwiczen itp w ciazy to ja sie bardzo dobrze czulam cala chodxilam na baaaaardzo dlugie spacery sprzatalam i wszystko spoko.jestem zdania ze jak ciaza sie spoko rozwija to mozna bez problemu wzzystko robic.a teraz jak moja mala usnela ide pocwiczyc troche ze zlosci..
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:55   #2238
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Ja meldują poćwiczone: 10 min orbitrek + godzina ćwiczeń nr 3 z każdej partii ciała po 4-5 ćwiczeń. Padam
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 11:59   #2239
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
czesc,moge wam sie wyzalic?;(
tak jak mowilam zaczelam dietowac ...nie jem slodyczy,fast foodow,gazowanego nie pije ani kolorowego,mniej slodze...staram sie kesc reguralnie..no i poszlam dzis do sklepu i zwariowalam niewiem co mam kupic..patrze na makaron i wiecej kcal w 100 gramach ma makaron ciemny i mysle jak to ciemny jak ogolnie zdrowszy no i co?tak samo z ryzem i nawet bialym chlebem ...mozecie mi powiedziec czemu zdrowiej i moze lepiej?wybierac ciemny?czy jesc biale rzeczy byle sie zmiescic w dziennym limicie?
i co z obiadami?liczycie te cholerne kcal czy jecie na oko?kupilam schab wieprzowy i warzywa na patelnie i teraz niwwiem jak mam to obliczyc jak zrobic czy jak zrobie na tluszczu to sie cos stanie o boze pomozcie bo mam
pierwsze zalamanie i niewiem co i jak;( ;/

i tes chcialam zapytac jecie takie zwyklr zupy?pomidorowki itp?

sory ze wpadam tak se o ale moja cota daje ostatnio takiego czadu...

co do cwiczen itp w ciazy to ja sie bardzo dobrze czulam cala chodxilam na baaaaardzo dlugie spacery sprzatalam i wszystko spoko.jestem zdania ze jak ciaza sie spoko rozwija to mozna bez problemu wzzystko robic.a teraz jak moja mala usnela ide pocwiczyc troche ze zlosci..
Nie panikuj.
Ja osobiscie kalorie mam gdzies i jem wszystko, tyle ze w malych ilosciach. I zdrowe i "niezdrowe". Ale ja nie uznaje dietowania per se, a moje wlasne jedzenie jest wypadkowa dwoch ksiazek,"Intuitive Eating Evelyn Tribole, i French Women Dont Get Fat Mireille Guilliano.
Melduje 40 minutowy sliczny spacer z mlodym i cwiczenia z agrafka, 100 sciskow na wewnetrzna czesc ud i po 100 na zwenetrzna, obie nogi, sciskanie do podlogi.
A teraz kawusia i kawalek czekolady.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 13:23   #2240
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Margotku oj tak pamiątka jest no i zabawa świetna ja się bardzo dobrze czuję przed obiektywem, no i Tż też pozytywnie nastawiałam przed sesją Oboje jesteśmy zadowoleni, teraz czekamy na obróbki i będziemy wywoływać
Zaraz dodam jakieś do albumu, w ogóle kto mnie ma w znajomych na fb to mógł już widzieć, bo fotograf dwa od siebie zamieścił i Tż jedno

Dotka ja tam nigdy nie liczyłam kalorii, zawsze jadłam na oko nie dajmy się zwariować, najważniejsze to zdrowo się odżywiać, tak jak piszesz.
Co do chleba, to niby ciemny zdrowszy, ale ja wolę zwykły biły, to samo z makaronami. Z resztą chleba jadłam dwie kromeczki dziennie, więc w takiej ilości nie zaszkodzi na pewno.
Zupy też normalnie jadłam, ogólnie zupy dużo kalorii nie mają jeżeli nie są na jakimś tłustym mięsie gotowane i zabielane.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Kupiłam ostatnio w Biedronie bardzo dobre ciastka takie z sezamem i słonecznikiem, okrągłe jakby miodem zalane pychotka, właśnie siedzę i się objadam po obiedzie

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Wrzuciłam 3 fotki do albumu ale ten wizaz zjada jakość zdjęć
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 13:58   #2241
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Medzik to z tego co piszesz to ja tak jadlam przed "odchudzaniem"moze napisz mi co ro jest to zdrowe odzywianie wdlug ciebie?pytam z ciekawosci bo dzis mam zacme.

Godzine pocwiczone!chwale sie przysiady i mel b
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 14:20   #2242
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

xyz

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

moze jakad duszyczka pomoze.
pracuje i ucze sie w jednym czasi od 6 do 12 lraca od 13do 20 szkola.
w pracy niemam mozliwosci zrobienia cieplego posilku.
jem salatki i pije koktajle z owocow i szpinaku i pije ocet jablkowy z woda.
biegalam - teraz nawet niema czasu.
obiad cieply jem 2 rszy na 2 tyg. bo 90% dnia jestem poza domem. a wolne mam 2 dni raz na dwa tyg...
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 17:00   #2243
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Margot zrób zrób zdjęcia czekam


Madzia fajne zdjęcia , super wyglądacie
ciasteczka takie jadłam u teściowej też mi mega smakowały

Makaron za ćwiczenia


Laski a ja z innej beczki mam pytanko ile daje się na chrzciny w koperte chrzestny/chrzestna? wiem że sprawa indywidualna kto ile ma ale tak mniej więcej???

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Medzik to z tego co piszesz to ja tak jadlam przed "odchudzaniem"moze napisz mi co ro jest to zdrowe odzywianie wdlug ciebie?pytam z ciekawosci bo dzis mam zacme.

Godzine pocwiczone!chwale sie przysiady i mel b
za ćwiczenia
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 22:04   #2244
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Bedzie dobrze, rybko.
Zobaczcie jak ja wygladalam szesc lat temu.
paulownia zapomniałam, że Ty masz kręcone włosy - a teraz dłuższe, krótsze? Bo, że zadbane to wiem
Zmotywowałaś mnie by w końcu odnaleźć dysk z moimi starymi zdjęciami

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
czesc,moge wam sie wyzalic?;(
tak jak mowilam zaczelam dietowac ...nie jem slodyczy,fast foodow,gazowanego nie pije ani kolorowego,mniej slodze...staram sie kesc reguralnie..no i poszlam dzis do sklepu i zwariowalam niewiem co mam kupic..patrze na makaron i wiecej kcal w 100 gramach ma makaron ciemny i mysle jak to ciemny jak ogolnie zdrowszy no i co?tak samo z ryzem i nawet bialym chlebem ...mozecie mi powiedziec czemu zdrowiej i moze lepiej?wybierac ciemny?czy jesc biale rzeczy byle sie zmiescic w dziennym limicie?
i co z obiadami?liczycie te cholerne kcal czy jecie na oko?kupilam schab wieprzowy i warzywa na patelnie i teraz niwwiem jak mam to obliczyc jak zrobic czy jak zrobie na tluszczu to sie cos stanie o boze pomozcie bo mam
pierwsze zalamanie i niewiem co i jak;( ;/

i tes chcialam zapytac jecie takie zwyklr zupy?pomidorowki itp?

sory ze wpadam tak se o ale moja cota daje ostatnio takiego czadu...

co do cwiczen itp w ciazy to ja sie bardzo dobrze czulam cala chodxilam na baaaaardzo dlugie spacery sprzatalam i wszystko spoko.jestem zdania ze jak ciaza sie spoko rozwija to mozna bez problemu wzzystko robic.a teraz jak moja mala usnela ide pocwiczyc troche ze zlosci..
dotkaaa najważniejsze to zachować spokój
Można jeść wyłącznie "zdrowo" i tyć, jeść "niezdrowo" i chudnąć a także jeść i tak tak i chudnąć lub tyć. Wszystko zależy od ilości i częstotliwości
Jeżeli nie lubisz ciemnego makaronu to jedz normalny ale mniejszą porcję jak zwykle. Jeżeli wolisz ciemne pieczywo to super ale cały bochenek razowca tak samo pójdzie w boczki jak biały Nie ma ścisłych reguł.

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Ja meldują poćwiczone: 10 min orbitrek + godzina ćwiczeń nr 3 z każdej partii ciała po 4-5 ćwiczeń. Padam
makaron

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Melduje 40 minutowy sliczny spacer z mlodym i cwiczenia z agrafka, 100 sciskow na wewnetrzna czesc ud i po 100 na zwenetrzna, obie nogi, sciskanie do podlogi.
A teraz kawusia i kawalek czekolady.
paulownia za ćwiczenia
A jaka czekolada

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Margotku oj tak pamiątka jest no i zabawa świetna ja się bardzo dobrze czuję przed obiektywem, no i Tż też pozytywnie nastawiałam przed sesją Oboje jesteśmy zadowoleni, teraz czekamy na obróbki i będziemy wywoływać
Zaraz dodam jakieś do albumu, w ogóle kto mnie ma w znajomych na fb to mógł już widzieć, bo fotograf dwa od siebie zamieścił i Tż jedno

Wrzuciłam 3 fotki do albumu ale ten wizaz zjada jakość zdjęć
meeedzik wizaż złodziej pikseli ale zdjęcia i tak super, widać, że oboje się dobrze czuliście na sesji czekam na więcej
Nie mam fb więc jestem zdana na wizaż

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Medzik to z tego co piszesz to ja tak jadlam przed "odchudzaniem"moze napisz mi co ro jest to zdrowe odzywianie wdlug ciebie?pytam z ciekawosci bo dzis mam zacme.

Godzine pocwiczone!chwale sie przysiady i mel b
dotkaaa

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
Margot zrób zrób zdjęcia czekam


Laski a ja z innej beczki mam pytanko ile daje się na chrzciny w koperte chrzestny/chrzestna? wiem że sprawa indywidualna kto ile ma ale tak mniej więcej???
migotenka postaram się w weekend to i panterkowe leginsy pstryknę
Nigdy nie byłam na chrzcinach więc serio nie mam pojęcia o jaką stawkę idzie gra



Dziś najnowszy odcinek The Walking Dead na rowerku
Jedzeniowo było ok Staram się oddzielić posiłki każdorazowo myciem zębów- jak za czasów aparatu ortodontycznego - wiem co jest śniadaniem, obiadem, kolacja i przekąską
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 07:01   #2245
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry
Z kubkiem herbaty witam- Tż mi jakiś dziwny mix zrobił-wyczuwam mięte, zieloną i COŚ nieokreślonego
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 07:25   #2246
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
paulownia zapomniałam, że Ty masz kręcone włosy - a teraz dłuższe, krótsze? Bo, że zadbane to wiem
Zmotywowałaś mnie by w końcu odnaleźć dysk z moimi starymi zdjęciami
(...)
paulownia za ćwiczenia
A jaka czekolada
Falowano-krecone, obecnie nieco powyzej ramion. Zapuszczam tak sie teraz kreca, wstawiam zdjecie.
Dwie kostki deserowej z orzechami laskowymi.
Ostatnio mleczna zaczyna sie dla mnie robic za slodka, przerzucam sie na ciemna, ale takiej bardzo gorzkiej nie lubie. Do 70% kakao ujdzie, najlepiej o smaku pomaranczowym albo z pistacjami. Kawalek dziennie, a czasem nie mam na nia ochoty i sobie odpuszczam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Falki 4.jpg (21,6 KB, 24 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 07:41   #2247
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Falowano-krecone, obecnie nieco powyzej ramion. Zapuszczam tak sie teraz kreca, wstawiam zdjecie.
Dwie kostki deserowej z orzechami laskowymi.
Ostatnio mleczna zaczyna sie dla mnie robic za slodka, przerzucam sie na ciemna, ale takiej bardzo gorzkiej nie lubie. Do 70% kakao ujdzie, najlepiej o smaku pomaranczowym albo z pistacjami. Kawalek dziennie, a czasem nie mam na nia ochoty i sobie odpuszczam.
Szczerze zazdroszczę tego skrętu włosy mają objętość moje wymarzone loki na ślub po 2-3 godzinach były całkiem proste
Z pistacjami brzmi bardzo kusząco, może faktycznie powinnam spróbować od tych z mniejszą zawartością kakao bo się zraziłam kiedyś i unikam jak ognia
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 07:53   #2248
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Szczerze zazdroszczę tego skrętu włosy mają objętość moje wymarzone loki na ślub po 2-3 godzinach były całkiem proste
Z pistacjami brzmi bardzo kusząco, może faktycznie powinnam spróbować od tych z mniejszą zawartością kakao bo się zraziłam kiedyś i unikam jak ognia
Owszem lubie moje spiralki. Ale troche czasu zajelo doprowadzenie ich do dobrego stanu. To zdjecie ktore wrzucilam wczesniej to jeszcze czasy przed wlosomaniactwem - myslalam ze mam proste i pielegnacja typu szampon i odzywka, i wio. Plus czesanie na sucho.
Czekolady wlasnie tak sobie wyposrodkowalam, bo gorzkie naprawde sa dla mnie za gorzkie, najbardziej lubie jedna tutejsza czekolade, Toms Orangebuer, takie listeczki ciemnej czekolady o smaku pomaranczowym ma okolo 55% kakao.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toms orangebuer.jpg (10,2 KB, 14 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 08:05   #2249
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Owszem lubie moje spiralki. Ale troche czasu zajelo doprowadzenie ich do dobrego stanu. To zdjecie ktore wrzucilam wczesniej to jeszcze czasy przed wlosomaniactwem - myslalam ze mam proste i pielegnacja typu szampon i odzywka, i wio. Plus czesanie na sucho.
Czekolady wlasnie tak sobie wyposrodkowalam, bo gorzkie naprawde sa dla mnie za gorzkie, najbardziej lubie jedna tutejsza czekolade, Toms Orangebuer, takie listeczki ciemnej czekolady o smaku pomaranczowym ma okolo 55% kakao.
Kiedyś gdzieś przez chwilę czytałam o metodach pielęgnacji kręconych włosów i nie powiem, trochę to skomplikowane ale dla takiego efektu warto
Moje włosy są proste jak druty...nie ma co do tego wątpliwości a mogłam po tatusiu kręcone odziedziczyć ale włosy po mamusi
Ta czekolada na zdjęciu wygląda obłędnie

U mnie dziś do śniadania 2 pomarańcze...bo wyglądały tak jakby jutra miały nie dożyć więc się poświeciłam dla ludzkości i przechytrzyłam upływający termin ważności konsumując obie dziś
Nastawiałam dla Tż kompot z jabłek- bo też zaczynają podsychać na paterze eh a dla siebie zamarynowałam kawałek schabu-jutro upiekę i będzie na kanapki bo ostatnio mam ochotę na tradycyjne kanapkowe śniadania
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 12:58   #2250
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dotka tak jak pisze Margot można jeść zdrowo i tyć jak równie dobrze niezdrowo, a chudnąć, najważniejsze są ilości i częstotliwość jedzenia. Tak jak pisałam we wcześniejszym pości kiedy pisałaś co jadłam i co ćwiczyłam, że udało mi się schudnąć
Margotku noo super naprawdę było na sesji, zero stresu, tylko dobra zabawa jak dostanę resztę zdjęć to dodam do albumu
Paulownia piękne włoski ja ostatnio moje strasznie zaniedbałam, w ogóle jestem bardzo niezadowolona z grzywki, fryzjerka mi tak dziwnie wycięła z jednej strony i mam taki schodek zastanawiam się czy nie ciachnąć ich równo do brody, bo źle się w nich teraz czuję cały czas w związanych chodzę.

W ogóle posprzedawałam stare ciuchy w których już nie chodziłam, zrobiłam porządek w szafie i wpadło mi 170 zł na nowe ciuszki będzie :sasasa:
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.