W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII cz.IX - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki powinien być tytuł następnej części wątku?
Nasze dwulatki bunt zaliczaja i rodziców nerwy na próbę wystawiają 3 23,08%
Mamusie swoim dwulatkom noski wycierają, a w brzuszkach kolejne maluszki mieszkają 1 7,69%
Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy 6 46,15%
Humorki naszych dzieci dzielnie znosimy i o przesypianie nocek prosimy 3 23,08%
Głosujący: 13. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-26, 05:42   #1471
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Piotruś przespał całą noc. Śpi dalej. Zwykle budzi sie jak tata przychodzi, a tym razem sie nie zbudzil.

Margoś dobrze ze troche lepiej już

---------- Dopisano o 06:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

Ale mi sie nie chce wstawac. Mogłabym tak caly dzien leżeć
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 06:22   #1472
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Witam sie z pracy.

Fiazo ale sie musial wystraszyc na ten upadek.

Aga a nie moze siostra do jakiegos figloparku zabrac dzieciaki?

Miszka na szczescie to jednorazowa nocka. Po prostu sie walal na mnie i nie spal.
Vo do leku to nie pomoge.

Dzis jade do kolezanki z pracy popoludniu na kawke. Ma dwie cory wiec mysle ze Igi bedzie sie dobrze bawil.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 07:22   #1473
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Aga no ja pewnie bym nie jechala. Za to moja sis wymyslila ze chce rodzic prywatnie w innym miescie i ja bym z Karina miala z nia tam jechac. Chce jej pomoc ale sobie tego nie wyobrazam.

Miszka no moze jedak zabki. Oby szybko przeszlo. A co do szczepienie to wlasnie problem taki ze jeszcze nas jedno czeka bo mialysmy obsuwe ok pol roku

Fiazo uf to dobrze ze chociaz dywan. Ja zrobilam mlodej wyjscie jal zobaczylam ze juz noge na szczebelki potrafi zalozyc.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Margo uh wspolczuje... Nigdy nie mialam ale z Twoich opisow to bym chyba padla. Ale L4 dostalas?
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 08:47   #1474
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Witamy sie

Opiekunka w sobote nie moze wiec Bianka musiałaby ze mna jechac no ale stwierdziłam ze jak 2 tyg. TZ nie widziałam to jeszcze te pare godz wytrzymam

Co do imprezy urodzinowej to tak sie skonczy ze pojada gdzies w plener i tyle bo ja chałupy nie udostepnie

Margos no mam nadzieje ze to ucho szybko wydobrzeje. A Dotakaa nie moze do nas wrócic? pochwalic sie Zuzia? Pozdrów ja

Kurcze obiecałam sobie ze jak teraz jestem sama to sie zawezme i Bianka wróci do swojego pokoju ale tak mi sie z nia słodko spi a własciwie wstaje ze nie miałam serca jej wynosic uwielbiam sie budzic a ona wisi nade mna i sie usmiecha
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 10:24   #1475
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Hello.

A więc opisuję, muszę to z siebie wyrzucić.

Tło sytuacji: TŻ na delegacji, a jakże

Zaczęło się od tego, że za długo byliśmy w CH, biję się w pierś - moja wina. W tramwaju i autobusie Artek był marudny, w końcu w busie na 3 przystanki przed domem trochę mi zwymiotował Nie wiem, czy był taki przemęczony (matka roku) czy ma jakąś chorobę lokomocyjną. W każdym razie - wyszliśmy z busa, wszystko wróciło do normy, dziecko uśmiechnięte, pokazuje nasz blok, latarnie itd.

Zostawiłam go w kojcu, rozebrałam z kurtki i poszłam na dół po wózek i nalać wody do wanny, chciałam go od razu wykąpać. Przychodzę po niego, patrzę, on ma jedną z szelek z ogrodniczek rozpiętą. Patrzę na tę szelkę, a tam nie ma z jednej strony tej zaczepki, która przytrzymuje nap... Nogi się pode mną ugięły i już miałam czarne scenariusze przed oczami. Nie umiałam tego ustrojstwa nigdzie znaleźć (i do teraz nie wiem, gdzie jest, ale nie jest powiedziane, że to już się gdzieś wcześniej nie zgubiło lub w praniu). No ale nic, kąpię gościa, kładę spać. Wypił mleko.. i się zaczęło. Zaczął się wiercić, co chwila wybudzać i krzyczeć. Ja już miałam wizję, że nap mu robi sieczkę w żołądku. Już się zastanawiałam serio, czy nie jechać do szpitala, trwało to prawie godzinę. Miałam też przy okazji wizję, że mi odbierają dziecko, bo już raz była u nas karetka i sanitariusze się krzywo patrzyli (jak nam pierwszy raz spadł z łóżka). Ogólnie to się cała trzęsłam. Oczywiście sama.
No ale każda mama pozna płacz swojego dziecka i w sumie Artkowy płacz to też nie był taki płacz ewidentnie z bólu, a raczej z przemęczenia (matka roku, brawo!!). Stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia, i tak go nie umiem uspać; postawiłam gościa na nogi, wzięłam do drugiego pokoju, dałam pilot do ręki. Młody - uśmiech na twarzy, włączył sobie tv, usiadł obok mnie na tapczanie i cały szczęśliwy przełączał kanały. Żadnego płaczu, krzyku, nic. Jedynie się oczka kleiły. Pilnowałam tylko, żeby nie oglądał żadnej przemocy ani nagości (no bo na bajki o 23 nie ma co liczyć..) i sprawdzałam brzuszek, był miękki. Po pół godzinie wzięłam go do jego pokoju, oczywiście się buntował, ale potem po chwili spokojnie zasnął. Ja czuwałam pół nocy, ale już do samego rana nie zapłakał nawet, tylko o 5 poprosił o transport do mnie.
Teraz jest już OK, wesoły, wypił całe mleko rano (wieczorem też), bawi się, brzuszek miękki. Czekam z niecierpliwością na kupę, ale akcja miała miejsce 12 h temu, jakby się coś miało stać, to by się stało już, no nie?
Boże, jestem taka głupia i nieodpowiedzialna.. Czasami sobie myślę, że nie zasługuję na takie fajne dziecko. On jest taki słodki, radosny, uśmiechnięty, a ja go tak potrafię skrzywdzić

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Sorry za wyznanie, ale kupa czysta, może tego nie połknął.. Zresztą Artek to jest taki typ, że mnie zawoła, jak znajdzie pół-milimetrowego okruszka, oby i z tym tak było
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 10:39   #1476
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Perse luzuj poslady.
Na pewno tego nie zjadł tylko zgubiłas to wczesniej.
Wczoraj mógł marudzic bo mógł byc zmeczony, głodny ,znuzony , wymioty mogły byc spowodowane podróża.
Moja młoda tez czasami odwala akcje bo widac ze jej nie pasi ze taty troche juz nie ma.
Nie przejmuj sie i nie rób sobie wyzutów wszystko jest ok Artuś ma super mame
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 11:34   #1477
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

czesc

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Aga poczulam sie wywolana ha od czasu do czasu Was podczytuje..Margosia juz napisala wsumie co u nas..ogolnie leci zaniedlugo Zu do zlobka ja bede szukac pracy.Zuzia jest kochanym dzieckiem madrym bardzo ..strasznie biega biega i jeszcze raz biega uwielbia to,jest strasznie wesola uamiech jej nie znika z buzki ,jest uparta jak mamusia;P bylysmy ostatnio sie wazyc i mierzyc i ma 89 cm i 14 kg wiec drobinka bym ja nie nazwala..wszystko je,zadnych uczulen problemow brzuszkowych nic..ogolnie wszystko jest fajnie niewiem co wiecej moglabym powiedziec..
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 15:41   #1478
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Witaj Dotkaaa
Zuzka widze jak Bianka na tyłku nie usiedzi i wiecznie cos kombinuje tylko wymiarami moje dziecie to kruszynka wypada.
Super ze córa tak ci sie zdrowo rozwija i powodzenia w szukaniu pracy ale z tego co pamietam to masz fach w ręku
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 19:05   #1479
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

PERSE ale przygoda! współczuję stresu ale myślę, ze te wymioty to po prostu zbieg okoliczności. Dobrze, że Artek w końcu zasnął i dzisiaj już ok. Nie stresuj się tak kobieto bo osiwiejesz przed czasem.


DZOAN chyba niewiele zrozumiałam odnośnie wit. D a czy Oluś przypadkiem nie zażywał Pneumolanu ostatnio? (coś kojarzę) Przez ile dni go pił?

MARGOSIA nadal cierpiąca jesteś? bardzo współczuję Jesteś na l4 ?


DOTKA cześć nie znamy się ale cieszę sie, że Zuzia pięknie się rozwija
Wymiary super, pasowałaby do mojego syna ale rozumiem, że Ona ma już kandydata i jest przypisana, haha
MArgosia, spokojnie, rozumiem i już się wycofuję


FIAZO o jak ja Ci zazdraszczam przespanej nocy...



Jestem w transie- robię woskowe jajo do powieszenia w oknie
Uwielbiam takie robótki
__________________
Dziubulek

Żabinek

Edytowane przez miszkaaa
Czas edycji: 2015-03-26 o 19:06
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 19:42   #1480
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Nie cytuje mi

Miszkaaa Peter nie jest przypisany do Zuzi To jest istny Casanova Codziennie kocha inną Raz jest Ola, raz Zuza a ostatnio w żłobku nic innego nie robił tylko się przytulał z koleżanką Piszę tylko "przytulał" bo nie robili nic innego hahaha ale na grupie są też tacy co się w usta całują więc ekhm

Co do l4 to wiecie... Na l4 to idę jak Peter jest umierający a nie jak mnie ucho boli
Są sprawy ważne i ważniejsze

Perse Miałaś przygodę, ale ja myślę jak dziewczyny, że za bardzo się tym wszystkim przejmujesz Wiem też, że my możemy pisać o wyluzowaniu a zrobić coś takiego to jak zdobyć jakiś niebezpieczny szczyt górski w środku zimy
Wiem, bo też jestem panikarą Tylko w innych tematach

Aga Gorzej jak później będziecie spać w 4

Mamaszkrabka Igo się wybawił?

Fiazo więcej takich nocek

Spoko poprawa ma być do 6 dni a dzisiaj dopiero 4 mija Jeszcze liczę na cud
Jutro mam też odstawić przeciwbólowe, chociaż nie wiem jak będę wtedy sypiać
A tak serio to jestem totalnym, 100% hipochondrykiem więc trochę wyolbrzymiam Najgorsza ta ropa co się ciągle leje I ona w nocy nie daje mi spać bo jak się zbiera i zalega w uchu to powoduje ból, a tak to lajt... To, że nie słyszę ma plusy
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 21:43   #1481
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Peter opracował własną koncepcję "Koła autobusu kręcą się"
Najpierw rysuje koło a potem kręci się w kółko śpiewając "Koła kręcą się" hahahahha

Albo zmienił kryteria oceny aut. Do tej pory to było "szary, szary, biały, czarny, niebieski, czerwony, Tatusia, Dziadziusia"
A dzisiaj w drodze do żłobeczka było "Brudny, brudny, brudny, brudny" Nie muszę chyba dodawać, że nie było czystego
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 05:13   #1482
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Miłego dnia wszystkim ;-)
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 06:27   #1483
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

czy ktos wie co u Rockyy?jak sobie radzi z dziewczynkami i co wogole slychac u niej?
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 06:35   #1484
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

dzień dobry
nie działa wizaz w telefonie

Margosia ale się męczysz biedulko. A tak o tym pozytywnie piszesz jakby wcale nie bolało. A Peter mnie rozwala, mądry chłopiec z niego bardzo jest

Dotka witaj fajnie, że się odezwałaś. Może zostaniesz z nami już? Super, że Zuza taka wesoła i ładne wymiary ma

Perse to się nadenerwowałaś, nie dziwię się, że się strachu najadłaś

Miszka pokaż jaja jak zrobisz

Yewel to Karinka przegoniła łukasza z zębami, my jeszcze żadnej 3 nie mamy, raz myślałam, że się przebija bo ranka była ale znikła. My też szczepienia mamy w plecy, te które powinno być w 16-18 miesiącu i jedną dawkę pneumokoków

Fiazo o matko, Piotruś to kaskader, biedny

Wczoraj w nocy tz wrócił. Dzisiaj poszedł odprowadzić Łukasza do żłobka, ale się cieszył mały, bo tak zawsze ja go zaprowadzam. I oczywiście pobudka o 5,15 moje dziecko wstało, ale chyba nie wyspał się dobrze, bo strasznie marudny było. Kaszel jak był tak jest, katar też. Poza tym dzisiaj stuło mi równe 8 kg mniej
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 07:55   #1485
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Hej.
Dzięki Dziewczyny za miłe słowa i pocieszenie

Stokrotka wow, aż 8 kg Ja mam na minusie 5 od wagi początkowej i czuję, że zaczynam wyglądać jak człowiek - i to jest dla mnie dobra motywacja, że fajnie tak chudnąć i lepiej się czuć. Aż się odechciewa słodyczy. No i powoli się wciągam w to bieganie, wczoraj sobie puściłam muzykę i było zarąbiście, gdyby tylko nie wielkie psy puszczane bez smyczy na ścieżce, po której ludzie biegają/jeżdżą na rolkach, rowerze itd... No pełne gacie miałam jak taki owczarek a'la Alex wprost na mnie leciał
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 08:23   #1486
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Dzień dobry!

DOTKA witamy dorodna masz córkę i do tego biegaczke. Dawaj zdjęcia

PERSE u nas jak przeciagniemy Igiego to też jest ryk okropny. Przytulam, rozumiemstres.

FIAZO oooj kaskader kolejny na wątku. Z tym wchodzeniem do łóżeczka też testowalam. Ale jest duże poczucie własności u mojego syna i za chwile juz każe mi iść sobie. Tak samo z kocykami, jego i mam się przytulać (jak juz zasypia).

MISZKA Igi brał coś podobnego ok. 5dni a wit d poki co zamierzam podawac. Jak nie zapomnę



Byliśmy wczoraj na testach pokarmowych. Nic nie wyszło,ale podobno tak jest. Wiec mam dalej obserwować bo szybciej dojde na co ma uczulenie. Igi był mega dzielny i fajna pielęgniarka z podejściem do dzieciaków.

Poza tym miałam dzisiaj beznakdziejny sen z Igim właśnie...( odwróciłam się na chwile, a on z uśmiechem biegł do mnie i wpadl do dziury..takiej ogromnej kratki ściekowej.. Nie muszę mówić co było dalej.... Wrr...




Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 08:33   #1487
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Elaine, boimy się o te nasze dzieciaki i potem mamy takie projekcje..

Ja też mam non stop niespokojne sny. Często śnią mi się wysokości, jakieś np. małe balkoniki, do których wchodzi się po niebezpiecznych drabinkach.. Dziś miałam znowu taki sen. Taka reakcja mózgu na wszystko, czego się obawiam w dzień. Tym bardziej, że ja ciągle jestem sama, a jak się zwierzę TŻowi, to usłyszę, że jestem histeryczką itd. No, wsparcie 100%. Dobrze, że jest wizaż.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 08:45   #1488
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Miszka dopiero przeczytałam jaką bzdurę napisałam o wit. D Oczywiście chodziło mi, że będę podawała ją dalej, gdyż uważam, że mimo słonecznych dni i tak będzie mu jej brakowało. A najlepiej byłoby badania porobić jaki rzeczywiście ma ten poziom w organizmie, tak dla pewności. No chyba że pytałaś jak długo w ogóle, do jakiego wieku? A to też jeszcze dłuuuugo
A Pneumolanu nigdy nie zażywaliśmy

Mamaszkrabka i jak spotkanie minęło?

Perse współczuję stresującej sytuacji.. pewnie odczepiło się gdzieś poza domem i wcale Artuś tego nie połknął, myślę że gdyby tak się stało już dawno byś zauważyła coś bardziej niepokojącego..

Dotka fajnie, że u Was wszystko w porządku, ucałowania dla Zuzi

Margosia ja nawet słyszałam wczoraj w pracy, że są sprawy ważne, mniej ważne i gó*no ważne Ale Twoje ucho mimow szystko zaliczyłabym do tych pierwszych. Jak się czujesz?

Stokrotka pięknie kg-amy Ci lecą A Łukaszek nieźle się trzyma w żłobku. Ile już chodzi? My jesteśmy w plecy ze szczepieniami od tych w 13. mcu

Perse taranem na owczarka

Elaine całe szczęście, że to tylko sen..ale niektóre potrafią być tak realne, że po przebudzeniu długo nie można dojść do siebie i jakiś taki niepokój się odczuwa ciągle
Na co podejrzewasz alergię u Igiego?


To ja się pochwalę, że jak się ostatnio zważyłam, to pokazało 55,5, gdzie wcześniej podbijałam już do 57-58kg Nie wiem czy to zasługa ćwiczeń, mniejszego obżerania się.. bo ogólnie żadnej specjalnej diety nie prowadzę Później już nie wchodziłam na wagę..bałam się, że to przypadek Ale jakby nie patrzeć i mimo wciąż za dużej opony na brzuchu czuję się znacznie lepiej i wydaje mi się, że tu i ówdzie ciało robi się bardziej sprężyste
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 09:31   #1489
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

czesc. nie odzywam sie bo nie mam humoru i nie chce wam marudzic. z tz ciagle sie klocimy. nie wychodzi nam na odlegosc...

o matko Perse wspolczuje przezyc. juz sie tak nie katuj jestes super mama
moja wczoraj sie bawila i zaczela sie jakby dlawic ja do ratowania co sie dzieje a ona w smiech tak sie nauczyla udawac wykonczona jestem juz..wiec nie smece wiecej.
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 10:49   #1490
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

nie dość że forum w tel nie działa to jeszcze na kompie nie da się cytować

stokrotka, no my właśnie zaległe na pneumo mieliśmy, jeszcze to 16-18m i babka mnie ciśnie na ospe, muszę jej coś powiedzieć żeby dała mi święty spokój bo mnie wnerwia 8kg wow gratuluje!!

dotka, heja ale Zuza poszła z rozmiarami, a ja myślałam że moja jest duża

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Perse, kurde tak przeczytałam Twój post i wczoraj zrobiła to samo, przeciągnęłam Karinkę i się darła z 30 min a ja widziałam nad łóżeczkiem trzymając jej rączkę
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 10:56   #1491
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Zuzinka
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem

Edytowane przez d0tkaaa
Czas edycji: 2015-03-27 o 19:41
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 11:26   #1492
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

sory ze bokiem...niewiem czemu tak..to z telefoni moze dlstego..

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

no,teraz na spokojnie Zuzia spi a ja kawa.
Czy ktoras szczepila dziecko ta szczepionka na "odpornosc"?zastanawi am sie czy to pic na wode a boje sie ze mala bedzie chorowac jak zacznie zlobek,chociaz odpukac wogole nam nie choruje a katar to ino na zeby ma.He.
Zapisalam Zuzie chyba w pazdzierniku do zlobka Margosiowego...i co byla 200 na liscie nawer nie mowie ile czekania na miejsce lool wiec idzie prywatnie no bo coz zrobic

aaa jak ktoras mnie pamieta w blond wlosach to ...dawno i nie prawda teraz prawie czarne )

pada..;/

udzielacie sie na fb czy to dwie osobne grupy juz?
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:09   #1493
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

STOKROTKA ale piękny wynik, wow! gratuluje! przynajmniej dalsza motywacja jest


MARGOSIA to Peter szaleje z tymi miłościami, haha
To teraz muszą zaaranżować spotkanie z Zuzią chociaż nie wiem czy jest szansa bo na naszej grupie Maks zawsze siedzi obok filigranowej Aoife (to jest imię jakby ktoś nie wiedział jakbym tu zostawała i miala córkę to tak bym nazwała) Ale na razie nawet przytulasek nie ma bo mój syn lekko nieśmiały, po tatusiu, jest


DZOAN haha, dzięki za wyjaśnienie z tą wit. no właśnie ja też bym wolała na podstawie badań odstawić ale tutaj prywatnie nie mogę iść a przez lekarza to wyjdę na jakąś dziwną. Ewentualnie jak będę następnym razem w PL to zrobię na jej poziom. I też nadal podaję.
Brawa za wagę!


PERSE również gartuluję kg na minus

Lato się zbliza i szalejecie laski!

A co do lęków to ja jestem jakaś dziwna bo ja ich nie mam. tfu tfu
Ani nie miałam w ciąży ani teraz.
Ale ja zawsze tak miałam, nie zastanawiałam się co by było gdyby i nie doszukiwałam się ciemnych stron i zagrożeń jeśli się nie zdarzyły. Trzymam się powiedzenia "pesymizm jest jedynym proroctwem, które zawsze się spełnia"
(trochę współczuję mojej mamie, bo nie miała ze mną i z moimi decyzjami łatwo ale akceptowała je i jestem jej za to wdzięczna)

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

DOTKA Zuzia jak przedszkolak wygląda, śliczna dziewczynka
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:15   #1494
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Miszka, aż sobie włączyłam wymowę Na pierwszy rzut oka myślałam, że będzie "Ofi", a jest "Ifa"

Jezuuu prawie zabiłam naszą rybkę!! Mamy jednego bojownika, wymieniałam mu wodę i jak go wrzucałam z powrotem do akwarium, to mi fiknął do zlewu!!!
Szybko go wzięłam na łyżkę cedzakową, ale się zestresował chłop. Ja 100 razy bardziej, serce mi wali do teraz.
Oby mu nic nie było.
Tak btw nasza rybka nazywa się Czesław i Artek mówi na nią: tatatań
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:24   #1495
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

PERSE ja jak zobaczyłam to imię to mało języka nie połamałam i w szoku byłam, ze tak to się czyta. Ale już sie z tym imieniem osłuchałam i bardzo mi się podoba
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 18:11   #1496
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Mydream przybij piątkę, ja też się co chwila z mężem kłócę.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 18:22   #1497
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
PERSE ale przygoda! współczuję stresu ale myślę, ze te wymioty to po prostu zbieg okoliczności. Dobrze, że Artek w końcu zasnął i dzisiaj już ok. Nie stresuj się tak kobieto bo osiwiejesz przed czasem.


DZOAN chyba niewiele zrozumiałam odnośnie wit. D a czy Oluś przypadkiem nie zażywał Pneumolanu ostatnio? (coś kojarzę) Przez ile dni go pił?

MARGOSIA nadal cierpiąca jesteś? bardzo współczuję Jesteś na l4 ?


DOTKA cześć nie znamy się ale cieszę sie, że Zuzia pięknie się rozwija
Wymiary super, pasowałaby do mojego syna ale rozumiem, że Ona ma już kandydata i jest przypisana, haha
MArgosia, spokojnie, rozumiem i już się wycofuję


FIAZO o jak ja Ci zazdraszczam przespanej nocy...



Jestem w transie- robię woskowe jajo do powieszenia w oknie
Uwielbiam takie robótki
Pozazdrościłaś to sie dziś męczyłam pół nocy :p Ciekawe jak teraz bedzie





Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
dzień dobry
nie działa wizaz w telefonie

Margosia ale się męczysz biedulko. A tak o tym pozytywnie piszesz jakby wcale nie bolało. A Peter mnie rozwala, mądry chłopiec z niego bardzo jest

Dotka witaj fajnie, że się odezwałaś. Może zostaniesz z nami już? Super, że Zuza taka wesoła i ładne wymiary ma

Perse to się nadenerwowałaś, nie dziwię się, że się strachu najadłaś

Miszka pokaż jaja jak zrobisz

Yewel to Karinka przegoniła łukasza z zębami, my jeszcze żadnej 3 nie mamy, raz myślałam, że się przebija bo ranka była ale znikła. My też szczepienia mamy w plecy, te które powinno być w 16-18 miesiącu i jedną dawkę pneumokoków

Fiazo o matko, Piotruś to kaskader, biedny

Wczoraj w nocy tz wrócił. Dzisiaj poszedł odprowadzić Łukasza do żłobka, ale się cieszył mały, bo tak zawsze ja go zaprowadzam. I oczywiście pobudka o 5,15 moje dziecko wstało, ale chyba nie wyspał się dobrze, bo strasznie marudny było. Kaszel jak był tak jest, katar też. Poza tym dzisiaj stuło mi równe 8 kg mniej

Brawo za spadek




Cytat:
Napisane przez mydream_ Pokaż wiadomość
czesc. nie odzywam sie bo nie mam humoru i nie chce wam marudzic. z tz ciagle sie klocimy. nie wychodzi nam na odlegosc...

o matko Perse wspolczuje przezyc. juz sie tak nie katuj jestes super mama
moja wczoraj sie bawila i zaczela sie jakby dlawic ja do ratowania co sie dzieje a ona w smiech tak sie nauczyla udawac wykonczona jestem juz..wiec nie smece wiecej.
Przytulam


Perse współczuje przeżyć

Witaj Dotka


U nas wczoraj była powtórka histerii i trzymanie za rączke przy zasypianiu
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 18:44   #1498
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Pozazdrościłaś to sie dziś męczyłam pół nocy :p Ciekawe jak teraz bedzie








Brawo za spadek






Przytulam


Perse współczuje przeżyć

Witaj Dotka


U nas wczoraj była powtórka histerii i trzymanie za rączke przy zasypianiu
Wizaż dziś coś nie działa

No więc Igo był wniebowzięty. Koleżanka ma w domu pokój dla dzieci zrobiony w płytach osb, na ścianach i suficie są te skałki wspinaczkowe czy tam ścianki do wspinaczki (zwał jak zwał), drabinki, materace, zjeżdżalnia, zabawki, trampolina i liny zwisające z sufitu więc po prostu raj dla dzieciaków Igo się tak wyszalał, że nie chciał iść stamtąd chociaż ledwo stał na nogach.

DZOAN, PERSE i STOKROTKA! Brawa za stracone kilogramy!

MISZKA, PERSE o jakim Wy imieniu gadacie bo nie kumam???

DOTKA witaj
Słodka córa.
Na fb nie wszystkie działamy bo zwyczajnie dołączyłyśmy do wątku później

MYDREAM współczuję kłótni :/

ELAINE super, że Igi nie ma alergii
Mojej szwagierki syn ma alergie na fruktozę. :/
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 21:27   #1499
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
MARGOSIA to Peter szaleje z tymi miłościami, haha
To teraz muszą zaaranżować spotkanie z Zuzią chociaż nie wiem czy jest szansa bo na naszej grupie Maks zawsze siedzi obok filigranowej Aoife (to jest imię jakby ktoś nie wiedział jakbym tu zostawała i miala córkę to tak bym nazwała) Ale na razie nawet przytulasek nie ma bo mój syn lekko nieśmiały, po tatusiu, jest
Szkrabkowa, o tym imieniu gadamy

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

FIAZO sooorki, nie chciałam;p a tak nawiasem to może macie to samo co my czyli mamomanię i trzymanie za rączkę i kiepskie noce...


SZKRABKOWA wow! myślałam, ze takie pokoje to tylko w TV. Naprawdę mają taki pokój?? Kurde, mogłaś fote cyknąć- zobaczyłabym z czystej ciekawości Fajnie, że Igo sie podobało.

MYDREAM współczuję wiem, że życie na odległośc nie jest łatwe... ochłońcie trochę, dajcie sobie czas na przyzwyczajenie do nowej sytuacji i nie drążcie niepotrzebnych tematow i nie czepiajcie się słówek- zwłaszcza pisanych... taka rada koleżanki, która żyła na odległość 2,5 roku

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

BYłam dzisiaj pograć, chłopaki mnie zawieźli. Specjalnie pojechaliśmy wszyscy, żeby Maksia uczyć, ze mamusia wychodzi i wraca.
Okazało się, ze przetrwał bez płaczu, ufff.

A teraz Maksiul został uśpiony przez tatusia Udało się!!!!!!!!!!!!!!!! I to bez płaczków

tylko ciiiiii
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-27, 21:51   #1500
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: W nocy zabawa, jedzenie jest bee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nee-Mamy VII-VIII

Usmażylam kotlety na jutro, planuje zrobić domowe hamburgery na jutrzejszy obiad.

Poćwiczylam, odchwaszczyłam się :-D, zrobilam maseczkę i w zasadzie mogę iść spać. Olus juz trzecia godzinę chrapie, mąż w pracy do 2.
Jutro robimy porządki w komórce, siostra przyjedzie się zająć Małym w tym czasie i zostanie na noc.
Także robotny dzień się szykuje :-P

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Aaa no i musimy się pozbyć drugiego auta :-( przegląd się skończył i kolejnego nie ma.szans by przeszedł, a nie chcemy już inwestować w 20letnie auto. Na złom pójdzie. Szkoda mi tej naszej golfiny, bo służyła wiernie i nadal możnaby nią jeździć, ale teraz to.już niemożliwe. Ehhh. Muszę się wreszcie przesiąść na tego nowszego kloca :-P
__________________


Edytowane przez dzoan
Czas edycji: 2015-03-27 o 21:52
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-07 21:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.