jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-30, 17:05   #1
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna

jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie


Cześć Wizażanki
Może ja powiem z czym mam problem albo w jakiej dziedzinie potrzebuje pomocy:
1.fryzura -obecnie mam prostą grzywkę, i włosy poniżej łopatek, są gęste i raczej zdrowe ale wydają mi się być ciężkie. Szukam inspiracji. mój naturalny kolor określany jest zazwyczaj jako rudy. Miałam już też brąz ale wydawały mi się zbyt ciemne
2. Makijaż- praktycznie w ogóle się nie maluje bo nie wiem jak. Ewentualnie podkład i tusz. Mam problem z ciemnymi podkowkami , duzym nosem. Twarz posypaną mam tez piegami jak widać na zdjęciach. No i chyba mój największy problem to to że nie widać mi praktycznie brwi i rzęs, sa tak jasne i raczej rzadkie <brwi>.
3. Styl- nie umiem go określić Poszukuje czegoś w czym wyglądałabym dziewczęco,lekko ale ładnie i jakoś tak żeby przyciągało to wzrok (mężczyzn) <mam szerokie ramiona i biodra,długie nogi i jestem raczej szczupła>
Patrząc na fotki,tak szczerze to da się coś zrobić ? Nie chce być już takim brzydkim kaczątkiem
Fotki:
1.to zdjęcie sprzed jakichś 3 lat. To mój naturalny kolor, niestety już go nie posiadam. ale mam taka grzywkę mniej wiecej
2.zdjęcie podwójne: 1połowka to zdjecie z ok. lutego, tylko ze ta grzywka jest aktualnie prosto, 2połówka- sprzed 2 lat może.
3. sprzed roku-tak wyglądam w brązie. Co myślicie?

Proszę, pomóżcie
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 21:56   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
brwi i rzęsy-henna to konieczność, najlepiej brązowa, poszukaj dobrej trwalej henny ja uzywam krakowskiej "kamy" wiem ze polecana jest tez "refectocil".jesli wloski sa rzadkie, to warto byłoby się zastanowic nad makijazem permanentnym brwi i oczu.

-niektorym osobom juz samo podkreślenie brwi i rzęs daje tak dużo, ze ciężko rozpoznac taka osobe jak sie spotka po zmianie.

-nie maluj oka czarną kredką wewnątrz na dolnej powiece, bo ten zabieg bardzo zmniejsza oczy. ponadto uwazam ze powinnas raczej stosowac brązowe kredki a nie czarne.
-dobry makijaz dla Ciebie to kreska eyelinerem na gornej powiece

brwi:

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-05-05 o 20:22 Powód: post pod postem
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 22:31   #3
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

dzieki nad henna cały czas myślę, tylko boję się ostatecznie odważyć. chociaż można zaryzykować
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 00:10   #4
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

jesli chcesz moge zrobic ci symulacje makijazu i fryzur ale z tych zdjęc które dodałas zadne sie nie nadaje
wrzuć zdjęcie twarzy ze spietymi wlosami i odsłoniętym czołem-tak aby widoczna była cała buzia
to cos pokombinujemy
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 00:53   #5
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Bardzo ładnie grzywka na pierwszym zdjęciu!! i ten kolor też...myślę ze powinnaś sobie zrobić własnie taką prostą grzywkę i kolor (naturalny albo prawie naturalny) a jak masz odwagę, pofarbuj na rudo!!! (dałam zdjęcie w załączniku), myślę ze zrobilabys furore!!

Co do makijażu oczu, to wydaje mi się ze eyeliner nie pasuje...dalabym bardziej brązową kredkę na powiekach i od gory "wtopiła" w brazowy cień, a pod łukiem brwiowym cień cielisty. Myślę ze to naturalne i bardzo ladnie podkreślające oczy .W stylu lekkie brązowe "smokey eyes". Co do kredki wewnątrz - zgadzam się że absolutnie nie zmniejsza oczy.

Daje kilka inspiracji:

http://www.beautyschoolsdirectory.co...e-after-II.jpg

http://m-8.m.staticedi.com/c/d1e/d6b...ea1fcb6a58.jpg

http://yousonice.files.wordpress.com...12/redhair.jpg
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 09:06   #6
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

koniecznie brwi i szesy henna! nawet sie nie zastanawiaj, do tego sredni breaz i grzywka na cale czolo, oraz podklad tusz i cos na policzki
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 09:44   #7
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

[QUOTE=SlodkoOstra;1894448 5]Bardzo ładnie grzywka na pierwszym zdjęciu!! i ten kolor też...myślę ze powinnaś sobie zrobić własnie taką prostą grzywkę i kolor (naturalny albo prawie naturalny) a jak masz odwagę, pofarbuj na rudo!!! (dałam zdjęcie w załączniku), myślę ze zrobilabys furore!!



dziekuje
właśnie nad rudym też się zastanawiałam. a makijaż- wypróbuje już dziś
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 11:13   #8
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Pomysł z rudym świetny, a najlepiej z prostą grzywką
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 13:04   #9
Muszka203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 26
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Podepnę się pod to, co pisały wcześniej dziewczyny. Jeśli chodzi o kolor, to nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem jasny brąz lub jakiś ciemny odcień rudego. Zrobiłam też małą przeróbkę graficzną, co prawda mistrzowskie to nie jest, ale chyba daje radę
Muszka203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 01:15   #10
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

moim zdaniem najkorzystniej wyglądałaś bez grzywki - na drugiej połówce drugiego zdjęcia. Do tego henna - nie bój się, i tak po 2 tygodniach nie ma po niej śladu na oczkach. Może zamieścisz tu zdjęcia jak już zrobisz hennę i będzie można kombinować dalej ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 18:17   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
moim zdaniem najkorzystniej wyglądałaś bez grzywki - na drugiej połówce drugiego zdjęcia. Do tego henna - nie bój się, i tak po 2 tygodniach nie ma po niej śladu na oczkach. Może zamieścisz tu zdjęcia jak już zrobisz hennę i będzie można kombinować dalej ?
ja jestem tego samego zdania. grzywka sprawia, że zaokrągla Ci się twarz jeszcze bardziej, uwydatnia się nos, a oczy wcale nie są przez tą grzywkę podkreślone (często grzywka daje taki efekt-podkreśla oczy, ale z grzywkami trzeba uważać-skracają twarz, pogrubiają kierują uwagę na nos).

zrób hennę na brwi i rzęsy i wtedy zrób sobie zdjęcie w upiętych włosach z grzywką i bez.
stań trochę dalej od aparatu, bo jest zła perspektywa. pozr

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

mam na myśli okolo 1-1.5 metra od aparatu, zeby nie bylo przerysowań perspektywy
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 18:56   #12
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

na zdjęciu 2gim wyglądasz najlepiej.
grzywka sprawia, że masz strasznie okrągła twarz, więc raczej odpuść sobie prostą grzywkę.
włoski dałabym brąz- jakiś ciepły odcień i KONIECZNIE henna brwi i rzęs (brązowa).
do tego makijaż- rzęski delikatnie, może kreska na górną powiekę (brązowa albo czarna), róż lub brązer na policzki i będzie git powodzenia!
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:15   #13
serenity88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 42
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

po pierwsze to henna na brwi, doda to wyrazu twarzy Do tego tusz na rzęsy i podkreslic oko kredką, żeby było wyraźniejsze.
Co do koloru włosów, to bym widziała Cię w jakimś brązie, ewentualnie w rudym, co by lekko zaostrzyć rysy twarzy. No i zgadzam się z dziewczynami, żeby zrezygnowac z grzywki.
serenity88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 00:28   #14
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

śmiało do kosmetyczki henna kosztuje około 10 zł za nałożenie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 02:45   #15
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Pierwsze zdjecie jest najlepsze! Na kolejnych grzywka jest zbyt plaska, ciemny braz jest nie dla Ciebie. Jestes kolorystyczna Wiosna, poczytaj sobie o tym typie urody. Ubrania tez by sie przydalo "ocieplic", na przyklad kolorowymi akcentami typu apaszka, pasek, buty. Tak zeby ladnie wydobywaly Twoj naturalny koloryt.

Zetnij grzywke na prosto, wroc do rudosci, tylko pogleb kolor zeby nadac mu wiekszej ostrosci. Zapuscilabym wlosy jeszcze troche i nosila rozpuszczone.

Mysle, ze 10 zl za henne brwi to sporo, poniewaz zabieg trzeba czesto powtarzac. Kupilabym raczej matowy cien (do powiek, wybor kolorow wiekszy) w odcieniu o kilka tonow ciemniejszym od Twoich naturalnych brwi i przeczesywala je z rana pedzelkiem z oszczednie nalozonym cieniem.

Ksztalt oczu masz idealny do bawienia sie makijazem. Powieka ruchoma jest dobrze widoczna, zewnetrzny kacik unosi sie ku gorze. Nie ograniczaj sie do kredki, poszalej!

Generalnie masz bardzo sympatyczna buzie i ladne, regularne rysy. Do dziela z metamorfoza, a wkrotce bedziesz rudowlosa (oby ) pieknoscia!
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 10:52   #16
marzencia511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

mi się podobasz na tym drugim zdjęciu , zdjęcie drugie zrób sobie takie włosięta plus henne na brwi , zapusc wlosy , naucz sie robic ładne makijaże , maluj dolną powieke (np cieniem takim jak u góry ) nie maluj czarnym! ubieraj (duże) kolczyki , maluj usta blyszczykiem i będzie git ;D
marzencia511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:42   #17
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

dzięki dziewczyny na henne koniecznie niedługo się wybieram włosy mam tak poniżej połowy pleców wiec dłuższe już raczej nie chce żeby były,są takie trochę bez życia.
co do makijażu to tak-odkąd założyłam wątek to na górną powiekę używam brązowej kredki i raczej brązowe cienie, tusz też a usta na razie tylko pomadka-lekki róż mogłybyście zaproponowac jakieś odcienie tego rudego? i nazwy farb? byłabym wdzieczna a co myślicie taki karmel? czy to raczej do mnie nie pasuje ?
dziękuję Wam wszystkim za porady na prawdę ta metamorfoza to dla mnie coś ważnego.Jjuż niedługo zaczynam- na razie zbieram dobre rady
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 13:33   #18
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Zrobiłam kilka propozycji zmiany fryzury.
Przede wszystkim - grzywka u Ciebie konieczna - ale najlepsza taka miękka, wycieniowana, lekko podwinięta na bok - nie prosta. Powinnaś też zadbać o podniesienie włosów - może suszyć z głową na dół i modelować na dużej okrągłej szczotce?
Kolor włosów masz świetny, jedynie co możesz zrobić, to go leciutko przyciemnić i pogłębić, pozostając przy tej rudości - może balsamy z henną?Nie niszczy włosów i ma fajne odcienie rudego. Można zwiększać i zmniejszać intensywność koloru trzymając je na włosach dłużej lub krócej. Zadbać, żeby włosy zawsze były błyszczące.
Myślę, że bardzo dobrze Ci będzie w lekkich falach - takie fryzurki ci też dopasowywałam.

Makijaż:
Dobry, jasny, matujący podkład na buzię - żeby zniwelować zaczerwienienia i błyszczenie.
Konieczna delikatna brązowa henna na brwi.
W makijażu oka - podstawa - brązowy tusz do rzęs.
Poza tym kolory takie jak: zieleń, limonka, złoto, brzoskwinia, bordo, śliwka, brąz, beż... zrobiłąm Ci dwie różne próbki makijażu. Możesz łączyć ze sobą dwa kontrastujące kolory, możesz dodać brązową delikatną kredkę na górnej powiece. I ten tusz - zawsze nawet jak się ogólnie nie malujesz - od razu inaczej się wygląda
Zdecydowanie podkreślaj zewnętrzny kącik oka
Błyszczyk brzoskwiniowy, koralowy, czerwony - raczej dający efekt mokrych ust, nie brokatowy.

Masz fajną urodę, zdecydowane rysy twarzy - w dobrym makijażu i uniesionych włosach wyglądasz jak gwiazda filmowa. Nie jesteś cukierkowa, ale łatwo wydobyć z Ciebie oryginalne piękno.
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:30   #19
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

wredna baba -dziękuję Ci bardzo
co do włosów -właśnie tak je susze, ale one są długie więc może dlatego szybko opadają. planuje jakoś może je delikatnie pocieniować żeby nabrały lekkości i w ogóle, bo kiedy są krótsze to naturalnie falują- co prawda delikatnie ale zawsze to coś
co do makijażu- nie byłam pewna czy przy zielonych oczach mogę kombinować z zielonymi cieniami,ale z tego co widzę raczej tak. wreszcie wiem jakie kolory są dla mnie ( wiedziałam zawsze o brązach , złocie i beżach, inne mi odradzali) . a co do błyszczyka to akurat czerwonego używam
dziękuję za propozycję fryzur i makijażu i za ostatnie zdania-podbudowały mnie
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 14:59   #20
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

To może trochę skrócić? Do długości za ramiona. I pocieniować, i zostawić krótsze pasemka przy buzi - na wysokości kości policzkowych i brody - i podwijać te pasemka w stronę policzków, na okrągłej szczotce
Co do uniesienia włosów - wiem, jak duży to może być problem.
Ze swojej strony: moje włosy układają się lepiej, jak nie są niczym obciążone (typu szampony z siliconem i wygładzające, ciężkie odżywki, nawet za dużo pianki do modelowania) , ale z drugiej strony dobrze nawilżone i zdrowe. (lżejsze odżywki do spłukiwania, od czasu do czasu maseczka do włosów, może być naturalna np z olejku rycynowego z żółtkami)
Moja sztuczka to suszenie włosów naciągniętych na dużą okrągłą szczotkę - najpierw ciepłym powietrzem, później zimnym, do całkowitego schłodzenia każdego pasma. Później można niektóre pasma delikatniutko podtapirować przy skórze, tak na 1-1,5 cm - i ułożyć Aha - piankę nakładam tylko minimalną ilość na włosy przy głowie, nie na całą długość. .Niestety trzeba poświęcić nieco czasu na takie modelowanie, codziennie przed pracą nie daję rady.

Aha... i oczy - zielone cienie na tak, tylko wtedy dodałabym brązową albo grafitową kredkę na linii rzęs na górnej powiece. I można je połączyć ze złotym podkładem. znaczy złocisty cień jako baza
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 15:48   #21
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Ostatnia symulacja wrednej baby jest super, pierwsze postarzają autorkę wątku, a ostatnia jest naprawdę świetna.

Wredna babo, może zajrzysz do mojego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=426149
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 16:25   #22
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

z ta okrągłą szczotką i zimnym powietrzem chętnie spróbuje. pianki niestety najczęściej nie są dla mnie bo choć podnoszą włosy na jakiś czas to jeszcze szybciej je przetłuszczają. przed szkołą też nie miałabym czasu na takie modelowanie ale na inne wyjścia czemu nie.
i brązowej kredki używam . chociaż dopiero od czasu jak założyłam tu wątek
i moje pytanie: jak dokładnie określić ten kolor z ostatniej symulacji?
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 17:25   #23
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Cytat:
Napisane przez malo zmienna Pokaż wiadomość
i moje pytanie: jak dokładnie określić ten kolor z ostatniej symulacji?
Nie jestem znawczynią, ale mnie się to wygląda na np. jasny złoty kasztan. Nie wiem co na to dziewczyny i wredna baba
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 20:42   #24
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Nie używaj czasem tego Garniera na swoich włosach! Wyjdą ciemno-buro-brązowe! Mam nieco niemiłych doświadczeń

Co do koloru z ostatniego zdjęcia (tak, też mi się ono najbardziej podoba) - chciałam, żeby wyszedł naturalnie, podobny do twojego z pierwszej fotki.
Co do farbowania, polecam hennę - na przykład taką: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-do-wlosow.htm
w kolorze : tycjan
Jest z nią trochę paprania, ale lepsza (wg mnie) niż chemiczne farby, daje naturalny odcień, zmywa się równomiernie, powoli, do tego odżywia włosy
Powinien ładnie pogłębić i lekko przyciemnić włosy. Chociaż mówię o twoim naturalnym rudym, nie wiem, jaki kolor masz obecnie?
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 20:50   #25
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

teraz mam coś jak na pierwszej połówce 2 zdjęcia. grzywka to troszkę przyciemniony mój naturalny a dół to trochę odrosty. ogólnie nie umiem sama tego określić :\ moze niedługo zrobię zdjęcie wiec wstawię.
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 17:30   #26
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

przeglądałam różne linki o tej hennie, chna i miedziany też są fajne. Za to nigdzie nie mogę znaleźć właśnie tego odcieniu : tycjan. gdyby któraś miała możecie tutaj wstawić? chciałabym przed zakupem go zobaczyć. z góry dzięki
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 20:32   #27
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1273351616 co myślicie o takim kolorku? kiedyś miałąm coś podobnego, ale jak do niego wrócić ?
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 20:31   #28
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

to fotki z moim teraźniejszym kolorem włosów. który odcień henny ,z rudych> byłby odpowiedni żeby wyszło jakoś ładnie? ale nie marchewkowo

to zdjęcie na którym są 2 to : jaśniejsze jest normalne/2połowa po ociepleniu zdj.
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 20:33   #29
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Mnie się bardzo podoba Można do tego jeszcze dodać ciemniejsze hmmm odwrotności refleksów. Nie wiem, jak to nazwać
Takie o ton ciemniejsze pasemka. Tylko, że tym musiałby się chyba zająć profesjonalny fryzjer?
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 20:44   #30
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Question Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

nie dodało mi zdjęć przed chwilą dlaczego
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.