Boksery - miłośnicy, właściciele :) - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-11, 10:07   #31
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez 19martusia86 Pokaż wiadomość
Nero bokser mojej mamy pod koniec maja skończy 10 lat. Jest kochany i pełen energii. A jak był szczeniakiem to niezły sajgon w domu robił W przeciągu 5 minut (wyszłam na chwile do sklepu) zdążył wygryźć dziurę w kanapie, wyrwać gąbkę i wyprostować sprężyny Chochlik był niezły z niego. Drewniane boki w fotelach zostały zgryzione do ostatka. Do roku czasu lał w domu. Zostawiał jeziora na pół pokoju a jak skończył rok przeszło mu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki Do tej pory zdarza się, że sika jak suczka 2 razy obsikał mnie, raz jak był szczeniakim i przyszedł do mnie spać to w pewnym momencie zrobiło mi się cieplutko. I jakieś trzy lata temu bezczelnie podniósł przy mnie nogę i zaczął sikać . Trochę go z mamą upasłyśmy i wet kazał zaprowadzić mu dietę teraz waży 32 kg i jest mocnej ale umięśnionej budowy ciała. Wspaniały przyjaciel. Niesamowicie posłuchany. Nie szarpie się na smyczy tylko grzecznie idzie przy nodze. Lubi się wybiegać. Boksery są kochane i dają bardzo dużo miłości.
Jeżeli już o tym mowa... Bokser to pies-demolka W szczenięcych latach moja niszczyła dosłownie wszystko: gryzła buty, swój koszyk, drewniane schody (!), zrzucała kwiatki z parapetu, poszarpała dywan, zniszczyła nowy odkurzacz, zabawek, maskotek nawet nie zliczę... Potrafiła wywlec z łazienki wszystkie płyny, żele, środki czystości, o ile były w jej zasięgu, i zrobić z tego misz-masz na środku holu... Łykała koraliki, zakrętki, śrubki, skarpetki, dosłownie wszystko co napotkała na swej drodze. Co ciekawe, nigdy z tego powodu nie chorowała
Inteligentna bestia - dość szybko nauczyła się otwierać sobie drzwi (skacze na klamkę) i niektóre szafki. Mniej więcej po roku jak ręką odjął... ufff, ale strat było wiele. Wszystkie oczywiście pod nieobecność domowników.
Nie chcę tutaj straszyć nowych właścicieli, ale boksery na prawdę bywają nieprzewidywalne. Oczywiście większość incydentów poszła już w niepamięć
Bokser to wspaniały przyjaciel, towarzysz, obrońca (tak, tak) i kupa radości A że psotnik, no cóż...
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:40   #32
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Jeżeli już o tym mowa... Bokser to pies-demolka W szczenięcych latach moja niszczyła dosłownie wszystko: gryzła buty, swój koszyk, drewniane schody (!), zrzucała kwiatki z parapetu, poszarpała dywan, zniszczyła nowy odkurzacz, zabawek, maskotek nawet nie zliczę... Potrafiła wywlec z łazienki wszystkie płyny, żele, środki czystości, o ile były w jej zasięgu, i zrobić z tego misz-masz na środku holu... Łykała koraliki, zakrętki, śrubki, skarpetki, dosłownie wszystko co napotkała na swej drodze. Co ciekawe, nigdy z tego powodu nie chorowała
Inteligentna bestia - dość szybko nauczyła się otwierać sobie drzwi (skacze na klamkę) i niektóre szafki. Mniej więcej po roku jak ręką odjął... ufff, ale strat było wiele. Wszystkie oczywiście pod nieobecność domowników.
Nie chcę tutaj straszyć nowych właścicieli, ale boksery na prawdę bywają nieprzewidywalne. Oczywiście większość incydentów poszła już w niepamięć
Bokser to wspaniały przyjaciel, towarzysz, obrońca (tak, tak) i kupa radości A że psotnik, no cóż...


dokładnie i .. o kurcze ! Moje boksiaki wypisz-wymaluj tak samo szkodziły. Do dziś pamiętał jak Tequili (miała może wtedy z 5,6 miesięcy) zachciało się bawić o 12 w nocy. A że wszyscy domownicy spali ona znalazła towarzysza w .. Difenbachii - trującym kwiatku. Tyle się tego świństwa najadła, że trzeba było w środku nocy po weterynarzach jeździć! A jak tata mył samochód - Bono postanowił mu pomóc i porysował pazurami całe drzwi i rozgryzł niemalże całe tylnie siedzenie na strzępy.
Łobuzy z tych psiaków straszne - to fakt. Ale do zabawy chętne i szybko się uczą tych podstawowych zwrotów typu 'siad', 'podaj łapę", 'waruj' itp : )
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:51   #33
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

ja wlasnie wrocilam do domu ze szkoly po 3 godzinnej nieobecnosci i... nie jest tak tragicznie jak ostatnio, no ale wiadomo, 3 kaluze siuskow, kupka, w kuchni sajgon... wywalone sztucce, pogryzione sciereczki... eh... i zobaczylam, ze swoj koszyk tez niezle rozgromila.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 16:12   #34
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez myCocaine Pokaż wiadomość
Ale do zabawy chętne i szybko się uczą tych podstawowych zwrotów typu 'siad', 'podaj łapę", 'waruj' itp : )
Tak, to prawda. Moja dość szybko nauczyła się wykonywać komendy "siad", "leżeć", "podaj łapę", "daj głos", oczywiście nie za friko
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 16:44   #35
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Tak, to prawda. Moja dość szybko nauczyła się wykonywać komendy "siad", "leżeć", "podaj łapę", "daj głos", oczywiście nie za friko
haha, dokładnie! Ale to chyba wszystkie psiaki tak mają. Moja 10 miesięczna buldożka mimo, że wszytskich komend ładnie się nauczyła już dawno, to do tej pory przy ich wykonywaniu czeka na smaczną nagrodę
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 16:56   #36
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

ja narazie ucze Kame zalatwiac sie na dworku, w wolnej chwili narazie ucze ja dawac lape... ale juz pomalu chwyta co to znaczy "siad" :P
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 16:57   #37
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Tak, to prawda. Moja dość szybko nauczyła się wykonywać komendy "siad", "leżeć", "podaj łapę", "daj głos", oczywiście nie za friko
Nera daj głos nie rusza, za to wspaniale reaguje na dzień dobry
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 20:14   #38
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
My naszą Nelkę kupiliśmy 6 lat temu też na jakimś targu z psami (czego obecnie na pewno bym nie uczyniła), Nelka nie ma rodowodu, ma za to wiele chorób: nie urosła, wygląda jak troszkę wiekszy szczeniak, ma duże problemy z nerkami, przez kilka lat była bardzo chudziutka, teraz naszczescie troszkę przytyła wcina karme dla alergików. Zbój z niej nie mały, tylko czeka żeby coś zmajstrować . Ale kochamy tego rudego stwora nad zycie
ojej, to strasznie smutne... jak nazywa się ta choroba? biedactwo

ja tez przyłączam sie do bokserowego wątku. moj amber ma 5 lat, jest rodowodowy (ale i tak chorował dość mocno) i za nic w świecie bym go nie oddała a mieszkanie niszczył jeszcze półtora roku temu babka zajmująca się bokserami w związku kynologicznym polecila nam kupienie takiej wielkiej, metalowej klatki, w ktorej powinno sie zamykac zwierza gdy sie wychodzi (nie moze zostac tam za dlugo, poza tym trzeba pamietac ze nie ma dosetpu do wody itd.). wiem, ze wydaje sie to barbarzynstwem, ale tak to wyglada. misia w domu nie zostawialismy praktycznie w ogole, z koniecznosci zostawal ok.godziny dziennie sam.
po 2,3 razach przyzwyczaił sie do swojego nowego lokum.
teraz jest juz grzeczny, zostaje sam w domu i hasa gdzie dusza zapragnie. a klatka to jego najlepszy domek pod sloncem ;]
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:34   #39
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

ja musze pochwalic dzisiaj mojego robalka, bo wyszlam na uczelnie na 2 godziny i jak wrocilam to wszystko bylo w takim stanie, w jakim zostawilam zadnego siku, zadnej kupki. Kama sobie smacznie spala
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 16:52   #40
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Jak to dobrze, że my mamy takie barbarzyństwa za sobą...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 17:02   #41
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

a tam, to sama przyjemnosc prawie
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 17:22   #42
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

ja miałam tez bokserkę Ritusie niestety w wieku 5 lat zachorowała na raka mózgu dostała paraliżu całego ciała i niestety .. Kochana była
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 18:45   #43
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
ja miałam tez bokserkę Ritusie niestety w wieku 5 lat zachorowała na raka mózgu dostała paraliżu całego ciała i niestety .. Kochana była
Przykre Niestety rak to zmora wśród bokserów...
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:19   #44
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

cholerna, paskudna zmora! Moja sunia raka kości z przerzutami wielkimi miała. A bokser kuzynki walczy teraz z rakiem mózgu
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:39   #45
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
a tam, to sama przyjemnosc prawie
Jasne, że przyjemność (do momentu sprzątania) Ja u siebie w domu mam kota (4 lata) i yorka (15 tygodni) i też młyn potrafią zrobić a z racji tego, że jestem w ciąży same w domu nie bywają... ot, na moment ich z oka spuścić Nadmienię, że bokser też sam w domu nie bywał tylko z niepełnosprawną babcią i był taki bezczelny, że jak coś gryzł to potrafił robić to na jej oczach

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez myCocaine Pokaż wiadomość
cholerna, paskudna zmora! Moja sunia raka kości z przerzutami wielkimi miała. A bokser kuzynki walczy teraz z rakiem mózgu
Strasznie to przykre jak nasi przyjaciele chorują...
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:35   #46
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Ja też mam bokserkę, ale chyba nie będę tu wchodzić, po tym jak naczytałam się tu tyle "perełek".
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 22:09   #47
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Ja też mam bokserkę, ale chyba nie będę tu wchodzić, po tym jak naczytałam się tu tyle "perełek".

?
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 22:34   #48
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Ja też mam bokserkę, ale chyba nie będę tu wchodzić, po tym jak naczytałam się tu tyle "perełek".
co to niby ma znaczyc? ;]
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 23:49   #49
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Chodzi mi o takie perełki jak karmienie bokserka karmą z Lidla i inne na takim poziomie.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 10:26   #50
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Chodzi mi o takie perełki jak karmienie bokserka karmą z Lidla i inne na takim poziomie.
no coz, skoro przewyzszasz "nasz poziom" to chyba nie masz tu czego szukac. i takie teksty chyba moga kogos obrazic, czyz nie?
polecam w takim razie znalezienie tematu "na twoim poziomie". pozdrawiam.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:00   #51
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Chodzi mi o takie perełki jak karmienie bokserka karmą z Lidla i inne na takim poziomie.
No masz rację! Lepiej było go wykończyć dając do jedzenia karmę drogą, wszak droga musi mu służyć. Nie każde zwierzę jest takie samo. To, że mój York i kot jedzą Royal nie oznacza, że bokser też musi ją jeść. To tak jak byś kazała jeść truskawki osobie nie tolerującej ich. Doskonale wiem jaka jest jakość karmy z Lidla i dlatego pies jest pod kontrolą weta. Swoją drogą jest to wet który nasze psy leczy już ponad 30 lat i NIGDY nie zawiedliśmy się na nim.
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 13:49   #52
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez 19martusia86 Pokaż wiadomość
No masz rację! Lepiej było go wykończyć dając do jedzenia karmę drogą, wszak droga musi mu służyć. Nie każde zwierzę jest takie samo. To, że mój York i kot jedzą Royal nie oznacza, że bokser też musi ją jeść. To tak jak byś kazała jeść truskawki osobie nie tolerującej ich. Doskonale wiem jaka jest jakość karmy z Lidla i dlatego pies jest pod kontrolą weta. Swoją drogą jest to wet który nasze psy leczy już ponad 30 lat i NIGDY nie zawiedliśmy się na nim.


dokładnie. Mój boksio chciał jeść tylko i wyłącznie właśnie karmę z Lidla, innych nie tolerował. Z czasem przyzwyczaił się do Royala, ale mimo wszystko trzeba było mu wrzucić parę kulek tej zwyklej lidlowej dla smaczku
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 14:01   #53
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

nie ma co sie denerwowac. jedni to rozumieja, inni jak widac nie zycie
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:11   #54
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Moja dostaje mięsko z ryżem lub makaronem, ale między posiłkami dopomina się często o suchą karmę z Tesco, którą wręcz uwielbia Wcześniej dostawała najróżniejsze suche przekąski, ale właśnie ta jej zasmakowała
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 23:15   #55
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

No nie dziwie się, że Waszym psom smakuje karma z supermarketów, jak zawiera tyle konserwantów i polepszaczy smaku i zapachu. To jest dla psa jak fast-food.
To tak jak byście jadły codziennie Mc'Donalda (na każdy posiłek). Wyobrażacie to sobie?


A wracając do wcześniejszych postów które mnie obrażają, to mówiąc o poziomie nie miałam na myśli jako takiego Waszego poziomu a 'na poziomie takim jest kupowanie karmy psu z supermarketu. Więc proszę o porządne zastanowienie się przed obrażeniem kogoś (w szczególności piszę to do P-o-n-y)
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.

Edytowane przez KochamMichasia
Czas edycji: 2009-05-18 o 23:16
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 23:22   #56
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
No nie dziwie się, że Waszym psom smakuje karma z supermarketów, jak zawiera tyle konserwantów i polepszaczy smaku i zapachu. To jest dla psa jak fast-food.
To tak jak byście jadły codziennie Mc'Donalda (na każdy posiłek). Wyobrażacie to sobie?


A wracając do wcześniejszych postów które mnie obrażają, to mówiąc o poziomie nie miałam na myśli jako takiego Waszego poziomu a 'na poziomie takim jest kupowanie karmy psu z supermarketu. Więc proszę o porządne zastanowienie się przed obrażeniem kogoś (w szczególności piszę to do P-o-n-y)
nikogo nie obrazilam, bo nie mialam takiego zamiaru, moja droga ;]
podalam przyklad rozwiazania, ktore dla wszystkich bedzie dobre. ty nie bedziesz musiala sie denerwowac "naszym poziomem" i vice versa.

pozdrawiam
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 23:28   #57
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
No nie dziwie się, że Waszym psom smakuje karma z supermarketów, jak zawiera tyle konserwantów i polepszaczy smaku i zapachu. To jest dla psa jak fast-food.
To tak jak byście jadły codziennie Mc'Donalda (na każdy posiłek). Wyobrażacie to sobie?
Dziewczyny, mniej nerwowo. Ja się w 100% z tym zgadzam. Te wszystkie tanie karmy z hipermarketów smakują, bo mają smakować. Niektóre (nie piszę jakie, bo nie jestem pewna co jeszcze oprócz Pedigre) mają "uzależniacze" powodujące, że pies chce właśnie taką a nie inną karmę. Może teraz jest i zadowolony, ale po pewnym czasie zaczną się kłopoty z układem pokarmowym. Wiem po swoim psie, któremu niestety sama zrobiłam krzywdę ( i docelowo wyszło finansowo na to samo, bo teraz kupuję specjalistyczną karmę i leki ) Nie wydaje mi się, żeby to zależało od organizmu - każdy w pewnym momencie zbuntuje się przed śmieciowym jedzeniem...Już lepiej gotować psu jedzenie jeśli mamy ograniczone fundusze.

P.S. Royal wcale nie jest taki dobry, ma za to świetnych specjalistów od marketingu i PRu... Poza tym karma Royala ze sklepu a karma Royala sprzedawana w lecznicach to też dwie różne bajki...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 11:11   #58
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mniej nerwowo. Ja się w 100% z tym zgadzam. Te wszystkie tanie karmy z hipermarketów smakują, bo mają smakować. Niektóre (nie piszę jakie, bo nie jestem pewna co jeszcze oprócz Pedigre) mają "uzależniacze" powodujące, że pies chce właśnie taką a nie inną karmę. Może teraz jest i zadowolony, ale po pewnym czasie zaczną się kłopoty z układem pokarmowym. Wiem po swoim psie, któremu niestety sama zrobiłam krzywdę ( i docelowo wyszło finansowo na to samo, bo teraz kupuję specjalistyczną karmę i leki ) Nie wydaje mi się, żeby to zależało od organizmu - każdy w pewnym momencie zbuntuje się przed śmieciowym jedzeniem...Już lepiej gotować psu jedzenie jeśli mamy ograniczone fundusze.

P.S. Royal wcale nie jest taki dobry, ma za to świetnych specjalistów od marketingu i PRu... Poza tym karma Royala ze sklepu a karma Royala sprzedawana w lecznicach to też dwie różne bajki...
To nie chodzi o to, że ja się nie zgadzam. Chodzi tylko o psa i jego przyswajanie karmy. Nie sądzę, żeby ktoś karmił na siłę Acaną (tudzież innymi karmami) po których pies ma rewolucje żołądkowe i zarzyga pół mieszkania. Ciągle próbujemy zmieniać karmę, ale niestety nie da się, bo zawsze kończy się sensacjami żołądkowymi. Z gotowanym jest podobnie. A żeby daleko nie szukać mój York gotowanego też nie może.
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 07:57   #59
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

No to rzeczywiście niewesoło
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 13:42   #60
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

a ja sprawilam mojej Kamie nowa smyczke, bo swoja przegryzla prawie doszczetnie :P
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-17 22:22:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.