Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-24, 16:11   #1
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Post

Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.


Witam!

Po lekturze wielu watkow z tego tematu postanowilam, ze rowniez Was zapytam .
Ostatnio robilam sobie na Internecie taki maly tescik na typ kolorystyczny i wyszlo mi.....no wlasnie, moze najpierw ocencie same .

1. Jak sie opalasz?

Szybko, mozna powiedziec ze "chwytam slonce", zawsze na braz, nie mam poparzen, nie "luszcze sie", nie "pieke na raka"

2. Kolor oczu

Intensywna zielen, przy zrenicach piwne otoczki, brwi ciemny cieeeemmny braz wpadajace w czern choc w przypadku brwi czern to u mnie chyba jednak za duzo powiedziane, rzesy geste dlugie czarne

3. Piegi

Nie mam wcale, pojawiaja sie tylko w okresie lata i intensywnego opalania kilka pojedynczych na nosie , koloru brazowego

4. Cera

Hmmm, ciezko mi okreslic, mam ciemna karnacje, natulralny odcien mojej cery bezowo-zlotawy....?? Nie rumienie sie (nawet gdybym chciala )

5. Kolor ust

Jakimi kolorami wy tu operujecie??
Sa rozowe, takie jakby "cieliste", ubijcie mnie, ale nie potrafie okreslic jaki to róż..

6. Naturlany kolor włosow

Sredni braz, z jasniejszymi przeblyskami, wlosow "duzo i gesto"

7. Jakie kolory

Super dobrze, wrecz rewelacyjnie czuje sie w brazach, srednich ciemnych bezach, "czekoladach" , zieleniach, oliwkach, brazowo zielonych, bieli, ale nie takiej czystej tylko bardziej wpadajacej w ecri, w "brzoswince" wyblaklej pomaranczy tez...
Nie mowie, ze nie nosze, ale ZLE wygladam w czerni, intensywnej zolci i pastelach od stop do glow .


Bede wdzieczna za Wasze opinie, jezeli sie pojawia
Jestem ciekawa czy pokryja sie z tymi z Internetu!

Pozdrawiam!
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 17:04   #2
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Obstawiam jesień.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 17:08   #3
dariazzz
Raczkowanie
 
Avatar dariazzz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

A ja zimę południową (śniada cera, piegów brak), ale bez zdjęcia to ciężko
dariazzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 17:13   #4
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Obstawiam jesień.
Na bank jesień
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 20:18   #5
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

W Internecie również wyszła mi jesien, ale bylam ciekawa Waszych opinii.
Co to jest "zima południowa"?
Ja się spotkałam tylko z czterema typami.
Co mozna powiedziec o jesieni?
Jakies sugestie co do doboru kolorow, makijazu zeby podkreslic ten typ urody??

Dziekuje i pozdrawiam!



cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 20:21   #6
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

zima południowa bywa często mylona z jesienią
ma chłodnawy odcień tęczówki
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 20:45   #7
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez Gosia Straszewska Pokaż wiadomość
zima południowa bywa często mylona z jesienią
ma chłodnawy odcień tęczówki

Teczowka zielona przy zrenicach piwna, (odcien jak dla mnie) cieply.


Czy zdarzaja sie typy mieszane???
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 21:03   #8
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Teczowka zielona przy zrenicach piwna, (odcien jak dla mnie) cieply.


Czy zdarzaja sie typy mieszane???
Tak,występują
Ja mam takie tęczówki,a jestem zimą.Może więc masz piegi nie takie brązowiutkie,tylko szarobrązowe.
Ale zimie nie jesy dobrze w brązach i beżach,ani w żadnych ciepłych kolorach.Nawet zimie polódniowej.
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:17   #9
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Tak,występują
Ja mam takie tęczówki,a jestem zimą.Może więc masz piegi nie takie brązowiutkie,tylko szarobrązowe.
Ale zimie nie jesy dobrze w brązach i beżach,ani w żadnych ciepłych kolorach.Nawet zimie polódniowej.
W brazie ostatnio jest mi najlepiej, beże staram sie z nim komponowac.
I tu nawet nie chodzi o samopoczucie, po prostu takie slysze opinie.
Co do piegow...Brazowiutkie, brazowiutkie , szarosci nijak sie w nich nie doszukam , moj brat ma identyczne na nosie, gdy podobnie jak ja wystawia latem buzie na intensywne opalanie.



cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:20   #10
justynad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

witam
myślę, że raczej jesteś typem Wiosna - bo opalasz się łatwo, na brąz, pojawiają się piegi od słonca, masz piwne plamki w tęczówce i jesteś typem ciepłym.
Jesień ma jasną karnację, opala się na czerwono, więc wg mnie odpada.
oprócz kolorów ziemi, czy dobrze wyglądasz w kolorach żywych, np. czerwień?
południowa zima to typ chłodny.
pozdrawiam!
justynad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:27   #11
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez justynad Pokaż wiadomość
witam
myślę, że raczej jesteś typem Wiosna - bo opalasz się łatwo, na brąz, pojawiają się piegi od słonca, masz piwne plamki w tęczówce i jesteś typem ciepłym.
Jesień ma jasną karnację, opala się na czerwono, więc wg mnie odpada.
oprócz kolorów ziemi, czy dobrze wyglądasz w kolorach żywych, np. czerwień?
południowa zima to typ chłodny.
pozdrawiam!

Normalna zwykla czerwien w mojej ocenie kompletnie mi nie pasuje, ani do cery ani do wlosow (najbardziej chyba nie wspolgra z wlosami) ani do oczu, mam dwie rzeczy w tym kolorze - koszulke i......staram sie jej nie nosic oraz (niestety ) ladna sukienke, ktora ubieram bardzo rzadko...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 21:29   #12
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Ja jestem zimą,nie poludniową,tylko taką typową królewną śnieżką.Też mam piegi w lecie,takie bladawe.Mi jest ładnie w kolorach zimnych i intensywnych.Rumienię się i mam intesywny kolor ust.Zimą południową jest np Monica Belucci,chyba Jessica Alba.Też noszą takie kolorki.Dlatego wydaje mi się,że jesteś ciepłym typem

A,to może nie jesteś ani jesienią,ani zimą,tylko latem??
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:34   #13
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja jestem zimą,nie poludniową,tylko taką typową królewną śnieżką.Też mam piegi w lecie,takie bladawe.Mi jest ładnie w kolorach zimnych i intensywnych.Rumienię się i mam intesywny kolor ust.Zimą południową jest np Monica Belucci,chyba Jessica Alba.Też noszą takie kolorki.Dlatego wydaje mi się,że jesteś ciepłym typem

A,to może nie jesteś ani jesienią,ani zimą,tylko latem??

Czym ja juz nie jestem.
A na Internecie napisali jesien i trzeba sie bylo trzymac.

Super, że podalas przyklady . A jakies znane typy Twojej Krolewny Sniezki ??
No i mojej Niby Jesieni ??


cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:12   #14
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Trudno bedzie teraz wymyśleć,ale mog spróbować Chyba,że sie pomylę w ocenie czyjegoś typu urody
Jesień to np.Juliann Moore,nie wiem,czy nie Nicole Kidman,Julia Roberts,Lindsay Lohan też może być.
Typowa zima:hmm no nie wiem,może Christina Ricci,Courtney Cox,
Demi Moore,

Zajżyj do tych linków,a może Twoje wątpliwości wkońcu się rozwieją:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...styczne&page=3

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+kolorystyczne

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+kolorystyczne

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+kolorystyczne

Możesz poszukać jeszcze więcej wątków na ten temat w wyszukiwarce
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:14   #15
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Alba to chyba nie zima... ma raczej ciepły, żółtawy odcień cery i ładniej jej w kolorze czekoladowym lub karmelowym niż w czerni

Backie - latem to Ty na pewno nie jesteś ja reprezentuje najprawdziwsze lato, i w brązach i beżach (chyba, że są zimne, szarawe) czuję się źle, w pomarańczowym, żółtym i czerwonym to już tragedia, najlepiej w niebieskim, szarym, fioletowym i białym oraz black&white. Jak czarny to zaś kiedy się opale, ale głównie noszę błękit oraz b&w Ty jeśli nie jesteś jesienią, to wiosną - na pewno typem ciepłym, zima i lato odpada.

Może wstawisz fotki?
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:30   #16
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Alba to chyba nie zima... ma raczej ciepły, żółtawy odcień cery i ładniej jej w kolorze czekoladowym lub karmelowym niż w czerni

Backie - latem to Ty na pewno nie jesteś ja reprezentuje najprawdziwsze lato, i w brązach i beżach (chyba, że są zimne, szarawe) czuję się źle, w pomarańczowym, żółtym i czerwonym to już tragedia, najlepiej w niebieskim, szarym, fioletowym i białym oraz black&white. Jak czarny to zaś kiedy się opale, ale głównie noszę błękit oraz b&w Ty jeśli nie jesteś jesienią, to wiosną - na pewno typem ciepłym, zima i lato odpada.

Może wstawisz fotki?
Faktycznie,mi się zawsze lato myli z wiosną i już kompletnie nie wiem,który to ten ciepły,a który chłodny Zawsze wydaje mi się,ze lato lubi ciepłe kolorki
Wiesz,jak gdzieś jest artykuł o typach kolorystycznych,to wrzucają takie gwiazdy,jakie im akuratnie pasują I gdzieś właśnie przeczytałam,że Alba jest zimą południową (chociaż nigdy mi się to w głowie nie mieściło).Dlatego trudno jest wypisać gwiazdy,które należą do tego 1 typowego...typu Szczególnie,że one zawsze wyglądają inaczej
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:35   #17
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Też zawsze widziałam, że Albę opisują jako zimę, ale im bardziej sie jej przyglądam, tym bardziej pasuje mi na typ ciepły... coś jak Jennifer Lopez

No a z tym latem i wiosną - dla mnie dziwnie nazwali, ja bym raczej powiedziała, że wiosna powinna być typem chłodniejszym, a lato cieplejszym, no ale skoro już jest jak jest... ale lato to właśnie takie chłodne, zamglone i przytłumione... buu a ja chciałabym być zimą - śnieżką
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:40   #18
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Trzeba sie cieszyc tym,co mamy Ja zawsze chcialam sie opalic na jakiś ciemniejszy kolorek,niż złotawy.A tu ni dy rydy Ale lubię swoj typ urody Dlatego radzę zaakceptować swój,znaleźć jego dobre strony,bo i tak się go nie zmieni
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 22:50   #19
dariazzz
Raczkowanie
 
Avatar dariazzz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

A jaki masz odcień białka? żółtawy, czy szaro - niebieski?
dariazzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 05:59   #20
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Po przeczytaniu watkow moren (dzieki!) stwierdzam, ze wiosna na pewno nie jestem, zakladajac ze wiosna to typ Charlize Theron.

Agatin-K zgadzam sie z Toba, latem rowniez nie jestem, bo kolory, ktore wymienilas i w ktorych Ci dobrze, to sa wlasnie te ktore mi nie pasuja

dariazzz w odpowiedzi na Twoje pytanie...teraz kiedy wstalam, a jest godzina 06:54 i spogladam w lustro, to bialka, nie przecze, sa zoltawe , w ciagu dnia nigdy ich nie obserwowalam, wiec przyrzekam, ze gdyby sie mnie ktos zapytal powiedzialabym, ze biale....

Droga eliminacji: wiosna nie ani zima ani lato...zostaje chyba jesien..
Czy sa tu tez typy poludniowe i inne??
Czym sie roznia??
I jeszcze jedno pytanie: jaki typ kolorystyczny reprezentuje Katie Holmes??



Pozdrawiam o poranku!
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:54   #21
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Napewno wiosna badz jesien. Zdecydowanie ciepły typ i nie mam do tego zadnych watpliwosci. Jaka kolwiek zima odpada(!)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:07   #22
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Powiem Ci szczerze,że nie orientuję się kompletnie w odmianach typów kolorystycznych i dopiero na wizażu usłyszałam,że jest coś takiego,jak zima południowa.Nigdy bym nie wpadła na pomys,że np.Monica Bellucci jest zimą
Jeżeli wydaje ci się,że jesteś jesienią,to pewnie tak jest Najważniejsze,że wiesz,w jakich kolorch Ci jest ładnie.I tego się trzymaj.
Trudno jest się ściśle zaklasyfikować do jednego typu.Ja jestem zimą,ale na wakacje mam piegi i to wg mnie koloru brązowo-złotawego.Oczy mam piwno-zielone,co nie jest typowym kolorem zimy.Dlatego też na początku nie bylam pewna.Ale jak zobaczyłam,w jakich kolorach mi dobrze i jakiego typu mam w sobie najwięcej.Bo nikt nie jest stricte tak,a nie inny.Każdy jest troszkę wymieszany Więc,jak coś Ci nie pasuje,to nie znaczy,ze nie jesteś tym typem urody,bo nigdy wszystko nie będzie pasować
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:11   #23
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Jakie cechy ma wiosna??


cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:24   #24
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Obstawiam jesien. Bo wiosna to przede wszystkim zywe kolory no chyba ze te barwy i ich tonacje które napisałas w pierwszym poscie to Twoje przyzwyczajenie - czasami jest tak ze ktos dobrze sie czuje w tym kolorze bo nosił go od zawsze. Równiez niektóre cechy osobowosci jak np. nieśmiałosc nie pozwalają nam na zywe, intensywne barwy. Oprócz opalania moim zdaniem jestes w 99% jesienią.

Co odróznia wiosne od lata(?) - to jak z porami roku. Na wiosne wszystko jest w zywych i intensywnych kolorach, w koncu natura budzi sie do zycia a lato to gorace i słoneczne dni a jak wiadomo od słoneczka wszystko płowieje dlatego kolory dla lata są pudrowe.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:29   #25
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71243

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...styczny+wiosna

Jest pełno takich wątków,więc szukaj
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:34   #26
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Obstawiam jesien. Bo wiosna to przede wszystkim zywe kolory no chyba ze te barwy i ich tonacje które napisałas w pierwszym poscie to Twoje przyzwyczajenie - czasami jest tak ze ktos dobrze sie czuje w tym kolorze bo nosił go od zawsze. Równiez niektóre cechy osobowosci jak np. nieśmiałosc nie pozwalają nam na zywe, intensywne barwy. Oprócz opalania moim zdaniem jestes w 99% jesienią.

Co odróznia wiosne od lata(?) - to jak z porami roku. Na wiosne wszystko jest w zywych i intensywnych kolorach, w koncu natura budzi sie do zycia a lato to gorace i słoneczne dni a jak wiadomo od słoneczka wszystko płowieje dlatego kolory dla lata są pudrowe.

Barwy, ktore sobie ostatnio dobieram nie sa kwestia przyzwyczajenia. Po prostu dobrze sie w nich czuje. Przez lata dobieralam sobie kolory, ktore mi nie pasowaly, ale mysle ze robilam to nieswiadomie. Rzeczywiscie intensywne barwy mi nie graja, podobnie jak pastele.
Z niesmialoscia, to moze niekoniecznie mozna odniesc do mnie , ale w barwach moze....

Jezeli chodzi o opalanie, lubie slonce, dlatego opalam sie chetnie, ale gdybym tego nie robila, to i tak mam ciemna karnacje, podobnie jak moj brat, rodzice rowniez...stad takie efekty przebywania na sloncu.

Wiesz, po lekturze watkow na wizazu...ja takze obstawiam jesien, chociaz przyznam, ze wzbudzilyscie tutaj u mnie watpliwosci .

Tapciu mialabys dla mnie jakies sugestie zwiazane z doborem makijazu i kolorow??Dla 99% jesieni?? Widzialam Cie w watkach typow kolorystycznych, wiec jestem ciekawa Twojej opinii.

Z gory dziekuje i pozdrawiam!






moren dzieki za linki, o typach kolorystycznych czytam od wczoraj, nie wiem jak sie to ma do typu kolorystycznego, ale straszny leniwiec ze mnie, nie chce sie szukac...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:48   #27
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Oj,wiem jak to jest,sama sie nie raz naszukalam w wyszukiwarce.Potem przeglądanie tego wszystkiego...Trzeba strasznie dużo czasu na to poświęcić
A potem znajdywałam coś ciekawego wpisując frazę,na którą nigdy bym nie wpadła myśląc o danym temacie
Ale tych tematów o typach kolorystcznych i wątków z makijażami było tak dużo,że nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem czegoś ciekawego
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 14:24   #28
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Oj,wiem jak to jest,sama sie nie raz naszukalam w wyszukiwarce.Potem przeglądanie tego wszystkiego...Trzeba strasznie dużo czasu na to poświęcić

Zwlaszcza jak sie siedzi w pracy czasu na to brakuje
No nic a nic nie daja mi sie skupic na typach kolorystycznych...


cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:14   #29
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Nie moge bez zdjecia Twojej twarzyczki napisac jak powinnas sie malować. W wątku "100 najczesciej zadawanych pytań" znajdziesz odpowiedz jezeli chodzi o makijaz dla Twojego kształtu oka. Wkleje makijaze i palety barw dla jesieni.

To co napisałam w poprzednim moim poscie nie odnosiło sie w zupełnosci do Ciebie tzn nie zarzuciłam Ci ze taka jestes zebys mnie źle nie zrozumiała tylko zdarzają sie czesto takie przypadki ze opis wyglądu zgadza sie w 100% z wiosna ale pisza że dobrze sie czuja w pastelach...Mniejsza o to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jesien.jpg (54,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien1.jpg (35,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien2.jpg (96,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien3.jpg (32,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien5.jpg (114,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien6.JPG (22,7 KB, 3 załadowań)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:15   #30
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Standard - czyli pytanie o moj typ kolorystyczny.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jesien7.jpg (7,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien8.JPG (7,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien13.jpg (27,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien14.jpg (29,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien15.JPG (52,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien16.jpg (34,9 KB, 3 załadowań)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.