Clare Blanc - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-06, 14:53   #481
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Clare Blanc

Właśnie miałam na myśli że producent Bare kłamie jeśli to nie jest produkt naturalny, źle mnie rozumiesz.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 15:13   #482
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clare Blanc

Witki mi trochę opadły od tych wszystkich wypowiedzi.
Trudno kogoś przekonać jak jest przeświadczony o swojej racji.
I to działa w obie strony.


Sprawdziłam skład, tego bare minerals original foundation, na angielskiej stronie. Na polskiej za chiny nie mogłam znaleźć.
Ogólnie to prawie mineralny- na pierwszym miejscu bismuth oxychloride.
Nieciekawy składnik, na pewno nie mineralny.
Może powodować uczulenia, podrażnienia,
Z tego co wiem wycofywany z podkładów mineralnych.


Co do kosmetyków wysokopółkowych to dorzucę swoje trzy grosze.
Miałam różne apteczne, superdrogeryjne (czytaj sephora, douglas). Nie będę się licytować jakie , bo to bez sensu.
I parę mi podeszło. Reszta była do wyrzucenia, spowodowała spustoszenie na twarzy. Nie warte swoich pieniędzy.
A najgorsze w tym wszystkim są konsultantki, które po prostu wciskają kit (bo muszą, bo sprzedaż, bo są po prostu niedouczone)
Przerobiłam coś takiego wiele razy (z kremami, podkładami)
I teraz jaki idę to od razu zaznaczam, że nie potrzebuję pomocy, nie daję sobie nic wcisnąć.
Kupuję to, co sobie upatrzyłam , wcześniej czytając w internecie skład, i opinie jak są.
I porównuję ceny w necie. Częściej zdarza się, że kupuję w drogeriach internetowch, niż w Douglasie itp.


Muszę sprostować Twoje twierdzenie apropo podkładów sypkich.
Minerały dają właśnie taki pudrowy efekt, są po prostu pudrowe.
Efekt może być matowy, satynowy, rozświetlający, ale jest to puder.
Mokry podkład uzyskasz po fluidach, czy jak zastosujesz podkład na mokro (na mokry pędzel czy gąbeczkę)


I to, że producenci piszą do jakiej cery jest produkt to jest to wskazówka, co do stosowania, a nie reguła.
Jeśli składniki są typowo nawilżające, czy natłuszczające- bardziej nadadzą się do twz cery suchej, normalnej ew mieszanej.
Jeśli np. krem jest mocno nawilżający, ale cały czas lekki to nada się i do cery tłustej.
Także trzeba czytać skład i patrzeć co będzie dobre do danej cery.
A nie ślepo wierzyć producentom, reklamom, konsultantkom, czy tym, że tylko drogi kosmetyk jest dobry (niezależnie od kategorii)
Czasami naprawdę można znaleźć wśród tanich rzeczy perełki, a wśród drogich g...no.
I na odwrót.


Ciekawostka: - 4 styczeń, warto przeczytać
https://www.facebook.com/ArsenicMakeup/


to by było na tyle.
Pasuje albo nie pasuje. Koniec.


Moim zdaniem Clare Blanc (podkłady) jest naturalne, ale nie w 100% mineralne.
Zawiera składniki organiczne (jedwab) i estry jojoba -pochodna oleju jojoba.
Ale skład w 100% jak najbardziej naturalny.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-01-06 o 15:19
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 15:56   #483
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Clare Blanc

Masz rację że konsultantki wciskają rzeczy które się nie sprzedają, nie raz to zauważyłam. Mówisz o Bare że ma jakiś szkodliwy składnik, a czy Clare ma jakiś szkodliwy? Co w zasadzie jest w tych podkładach Clare?

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Czyli Clare na pewno ma 100 proc tylko naturalne składniki? Ktoś kilka postów temu pisał że nie, więc jak to jest z tym podkładem.

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Róż jest świetny, podkład tyle o ile ale róż naprawdę ładny.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 16:18   #484
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

wystarczyło wejść na ich stronę:
Mica CI 77019, Jojoba Esters, Titanium Dioxide CI 77891, Serica, Zinc Oxide CI 77497. May Contain: CI 77491, CI 77492, CI 77499.
numerki to pigmenty
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 18:39   #485
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Clare Blanc

Na stronę to można sobie wchodzić, trzeba jeszcze znać się na składach.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 18:43   #486
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Na stronę to można sobie wchodzić, trzeba jeszcze znać się na składach.
Można sobie wyszukać informacje o poszczególnych składnikach w sieci, to powinno coś pomóc .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 19:34   #487
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Można sobie wyszukać informacje o poszczególnych składnikach w sieci, to powinno coś pomóc .
cierpliwa
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 19:43   #488
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clare Blanc

Dzięki dziewczyny.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 19:59   #489
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

zmieniając temat - dziewczyny które zdecydowały się na pędzle Clare - jak się wam z nimi współpracuje?

ja uważam, że to był jeden z lepszych moich zakupów 2015 roku te kilka pędzli od Clare.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 11:41   #490
Ruda_Dama
Przyczajenie
 
Avatar Ruda_Dama
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 7
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość

Czyli Clare na pewno ma 100 proc tylko naturalne składniki? Ktoś kilka postów temu pisał że nie, więc jak to jest z tym podkładem.
Clare ma 100% naturalnych składników, ale nie wszystkie mineralne - dwa organiczne - olejek jojoba i jedwab.
Ruda_Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:07   #491
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
I kwestia po co w ogóle kupować takie podkłady, jeśli ktoś ma bardzo ładną cerę kupuje krem bb czy cc z dobrymi składnikami nawilżającymi i odżywczymi. Pomijając wszystko inne to najważniejszym minusem jest to że wchodzi w pory i zatrzymuje się tam czego absolutnie nie robi Bare Minerals.
Kremy bb i cc podkreślają mi wszystkie skórki i pory, są dla mnie za mokre, świecące i muszę je pudrować - to wolę jedną warstwę minerałów i krem. Mam przebarwienia, na które nakładam punktowo korektor a na całą twarz lekki podkład mineralny żeby ujednolicić koloryt. Lubię efekt naturalny, z widocznymi piegami etc. Nie zależy mi na idealnej odpicowanej cerze jak z fotoszopa, którą mogłabym uzyskać bardziej kryjącym podkładem, poza tym jeszcze nie znalazłam takiego mocno kryjącego, który u mnie po 10 godz wyglądałby dobrze - coś się zawsze warzy, włazi w zmarszczki, wygląda nieświeżo.
U mnie CB zupełnie nie wchodzi w pory, najwyraźniej ten podkład nie jest dla Ciebie.

Nie dostałam zniżki na urodziny jeśli kogoś by ta informacja interesowała.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 11:04   #492
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nie dostałam zniżki na urodziny jeśli kogoś by ta informacja interesowała.

Chyba niestety nikt nie dostał. Ja cały czas się czaję, żeby próbki zamówić, bo tak kusicie tutaj i kusicie tym Clare Blanc..
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 12:51   #493
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

Sam podkład jest specyficzny, jedne są zachwycone, inne trochę narzekają. Ja sama nie wiem, kiedyś przy okazji jakiegoś Goldena muszę sobie dobra, ale używałam w dobre dni.
Za to róże są super, z korektorów jestem całkiem zadowolona, chociaż nie jest to krycie AM, ale kolorek jest przyjemny.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:07   #494
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Chyba niestety nikt nie dostał. Ja cały czas się czaję, żeby próbki zamówić, bo tak kusicie tutaj i kusicie tym Clare Blanc..
napisałam co clare. podobno kody działały przy uruchamianiu strony na początku ich działalności ale później coś się popsuło i informatyk nie umie naprawić. ale szukają innej opcji na kody urodzinowe.
i że jak ktoś napisze maila w tej sprawie to wysyłają kod mailowo. nie wiem tylko czy to tyczy się każdego kto subskrybuje newsletter i nie dostał kodu, czy dopiero tych co będa mieli niedługo urodziny. trzeba pytać. ale fajnie, że jakaś możliwość jest. jak ktoś z was miał urodziny niedawno, to może warto zapytać?


ps. widzieliście zapowiedź złotych cieni? czy tylko mnie kuszą?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:10   #495
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Dawno mnie tu nie było

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
zmieniając temat - dziewczyny które zdecydowały się na pędzle Clare - jak się wam z nimi współpracuje?

ja uważam, że to był jeden z lepszych moich zakupów 2015 roku te kilka pędzli od Clare.
kupiłam kilka nowych, mam już małą gromadkę i używam tylko tych ale wg własnych preferencji, np. pędzel do korektora uzywam do cieni, a ten 'cone' do cieni uzywam do konturowania albo rozświetlania w odstawkę poszły wszystkie inne (mac, bdellium i hakuro) i do tego tak pięknie wyglądają


Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Za chwilkę napiszę co kupiłam ale najpierw powiem jak wyszło pierwsze malowanie. Ogólnie nie wyszło. Nałożyłam podkład na krem i ponieważ mam przebarwienia to nie mogłam tym podkładem ich zakryć. Sięgnęłam po korektor anastasia beverly hills i to popsuło mój cały make up. Podkład Clare mi się zważył, kosmetyki się nie polubiły i więcej nie pomieszam kosmetyku w płynie czy kompakcie mazistym z tym proszkowym podkładem. Ogólnie uratowałam makijaż innymi kosmetykami ale podkładu Clare użyłam mało. Na jeden policzek nałożyłam go na krem i nie pokrył mi przebarwień i dlatego sięgnęłam po korektor co było i tak błędem. Oczywiście będę się nadal przymierzać do tych podkładów ale wydaje mi się, że one nie pokryją moich przebarwień chociaż będę się starała tak się pomalować, żeby było dobrze.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Róż Mineralny - FUCHSIA 040S
Róż Mineralny - JAPANESE CHERRY 039S
Róż Mineralny - CHARMING 037S
Podkład Mineralny - BUFF 455 015S
Podkład Mineralny - WARM 540 019S
Rozświetlający Puder Mineralny - FLOURISH 031S
Róż Mineralny - LADY 107S
Podkład Mineralny - GOLDEN 640 023S
Mineral Blush - RASP BOMB 041S
Róż Mineralny - FLIRT 042S
Podkład Mineralny - BUFF 430

Te kosmetyki kupiłam a teraz użyłam podkładu buff 430 oraz różu japanese cherry
ładne zakupy mam podobny róż do tego flirt - hug me i bardzo go lubię, polecam też matowy powder pink na codzień
co do podkładu to ja też mam kilka uporczywych przebarwień i u mnie podkład clare radzi sobie bardzo dobrze, spróbuj aplikacji na mokro w tych miejscach, które potrzebują mocniejszego krycia (nałóż podkład beauty blenderem albo mokrym pędzelkiem)

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Mineraly mozna nakladac na mokro tez jajeczkami typu Beauty Blender. Jest to mniej wydajna metoda, ale efekt jest bardzo fajny.
efekt bardzo fajny, to prawda lecz dla mnie taka aplikacja jest bardziej czasochłonna i trochę zbyt mocny efekt lecz dziewczyny, które narzekają na słabe krycie powinny spróbować tej metody nakładania

___
w załączniku moje ulubione róże: #POWDER PINK #HUG ME
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4177 (1)-2.jpg (58,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4178 (1)-2.jpg (58,4 KB, 26 załadowań)
__________________
wymiana

instagram

Edytowane przez bitedelite
Czas edycji: 2016-01-08 o 13:25
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:21   #496
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

zrobiłam z koleżanką test i zobaczcie jak jedna warstwa pudru clare (nałożona na sucho pędzlem) przykryła tatuaż...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8556.jpg (414,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6022.jpg (500,8 KB, 78 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:38   #497
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
zrobiłam z koleżanką test i zobaczcie jak jedna warstwa pudru clare (nałożona na sucho pędzlem) przykryła tatuaż...
sama nie wiem czemu ale podobają mi się takie tatuaże. zupełnie siebie nie rozumiem fajnie wyglądają na przedramieniu. kojarzą mi się z jakimiś plemieniem (???). nie wiesz, czy ten tatuaż "coś oznacza"?

a co do podkładu czy pudru - cóż no nie każdemu pasuje to co innym i zawsze znajdzie się coś na co można ponarzekać. ale to dobrze, że jeszcze mamy z czego wybierać. ;D i nie jesteśmy nudno-identyczni.
nie ma chyba tak, że coś sprawdza się wszystkim bez wyjątku.

ja tam się cieszę, że mnie się udało i spasowało, bo wiem, że podkład clare będzie moim ślubnym no i korektory oczywiście, być może powder pink jako róż, ale wciąż nie mogę się zdecydować na cień.
jako niestandardowa panna młoda pójdę chyba w ukochane bordo. w końcu na ślubie ma być 100% mnie!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:57   #498
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
napisałam co clare. podobno kody działały przy uruchamianiu strony na początku ich działalności ale później coś się popsuło i informatyk nie umie naprawić. ale szukają innej opcji na kody urodzinowe.
i że jak ktoś napisze maila w tej sprawie to wysyłają kod mailowo. nie wiem tylko czy to tyczy się każdego kto subskrybuje newsletter i nie dostał kodu, czy dopiero tych co będa mieli niedługo urodziny. trzeba pytać. ale fajnie, że jakaś możliwość jest. jak ktoś z was miał urodziny niedawno, to może warto zapytać?


ps. widzieliście zapowiedź złotych cieni? czy tylko mnie kuszą?
Ja napiszę! Może wkoncu się pokusze na coś ładnego A cienie powalaja
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:59   #499
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Clare Blanc

Ja już napisałam Tylko po fakcie bo zamówiłam niedawno. Zapytałam czy można liczyć na zwrot kwoty równej urodzinowemu bonusowi. Dam znać czy i co odpiszą.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 14:00   #500
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja już napisałam Tylko po fakcie bo zamówiłam niedawno. Zapytałam czy można liczyć na zwrot kwoty równej urodzinowemu bonusowi. Dam znać czy i co odpiszą.
raczej wątpię. prędzej kod na nowe zakupy!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 14:05   #501
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
raczej wątpię. prędzej kod na nowe zakupy!
Specjalnie nie podsuwałam im tego pomysłu, póki co nie mam kasy
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 14:15   #502
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Specjalnie nie podsuwałam im tego pomysłu, póki co nie mam kasy
Tylko ze rabat polega na tym że na nowe zakupy dostajesz zniżkę ;-) i tak działał urodzinowo. A nie, że za już zrobione zakupy oddają kasę. Nie miało by to chyba sensu.

A może za to kod rabatowy będzie ważny np 3 msc? Byłoby super.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 14:30   #503
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Clare Blanc

To w takim razie ja też może do nich napiszę, bo z kodem to z pewnością kliknę coś dla siebie. Chociaż zależy jeszcze, jak wysoki jest ten kod, orientuje się ktoś?
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 14:49   #504
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
raczej wątpię. prędzej kod na nowe zakupy!
Też mi się tak wydaje.

A propos kodów promocyjnych, to może ktoś skorzysta:

1. kupując próbki kosmetyków cb na stronie kosmetyki-mineralne.com otrzymujemy zniżkę 10% na zakupy w sklepie clare blanc - info z nowego newslettera kosmetyki-mineralne - nie było podane do kiedy promocja
2. kupowałam teraz w sklepie clare rzeczy za ponad 200zł i miałam do wyboru pełnowymiarowy cień w gratisie, akurat taki, na jaki zbierałam

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
sama nie wiem czemu ale podobają mi się takie tatuaże. zupełnie siebie nie rozumiem fajnie wyglądają na przedramieniu. kojarzą mi się z jakimiś plemieniem (???). nie wiesz, czy ten tatuaż "coś oznacza"?
mnie też sie podobają ale nie każdemu pasują, ten tatuaż na pewno "coś oznacza" - spytam koleżanki czy chciałaby zdradzić symbolikę swojego

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
a co do podkładu czy pudru - cóż no nie każdemu pasuje to co innym i zawsze znajdzie się coś na co można ponarzekać. ale to dobrze, że jeszcze mamy z czego wybierać. ;D i nie jesteśmy nudno-identyczni.
nie ma chyba tak, że coś sprawdza się wszystkim bez wyjątku.

ja tam się cieszę, że mnie się udało i spasowało, bo wiem, że podkład clare będzie moim ślubnym no i korektory oczywiście, być może powder pink jako róż, ale wciąż nie mogę się zdecydować na cień.
jako niestandardowa panna młoda pójdę chyba w ukochane bordo. w końcu na ślubie ma być 100% mnie!
Super, że stawiasz na oryginalność i chcesz podkreślić coś charakterystycznego dla siebie kiedy ten wielki dzień?
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 15:02   #505
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Tylko ze rabat polega na tym że na nowe zakupy dostajesz zniżkę ;-) i tak działał urodzinowo. A nie, że za już zrobione zakupy oddają kasę. Nie miało by to chyba sensu.
Tak, ale to w końcu ich wina, że kodu nie wysłali w porę a nie moje "obudziłam się z ręką w nocniku i teraz żebrzę", kupowałam po dniu urodzin.
Tak czy siak odpisali, że nie zwracają, mogą co najwyżej przysłać nowy kod... Ewentualnie mogę odesłać zakupione minerały bo jeszcze nie doszły i kupić ponownie ze zniżką Ale za przesyłki stracę więc się nie opłaca.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 15:17   #506
Davidia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Clare Blanc

Dziewczyny, czy któraś z Was jest w stanie porównać Clare Blanc do EM? Nie mogę kupić swojego koloru i szukam "stabilnego" zamiennika. Próbowałam na razie Pixie Amazon Gold, ale się po nim świecę. Zastanawiam jak się sprawdzi Clare. Z EM byłam zadowolona, ale nie mogę wiecznie szukać nowego koloru bo non stop coś wycofują. Widziałam, że jest duże zamieszanie jeśli chodzi o krycie, ale patrząc na tatuaż btw piękny, to dla mnie jest OK. Nie mam wielkich problemów z cerą.
Davidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 18:05   #507
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było



kupiłam kilka nowych, mam już małą gromadkę i używam tylko tych ale wg własnych preferencji, np. pędzel do korektora uzywam do cieni, a ten 'cone' do cieni uzywam do konturowania albo rozświetlania w odstawkę poszły wszystkie inne (mac, bdellium i hakuro) i do tego tak pięknie wyglądają




ładne zakupy mam podobny róż do tego flirt - hug me i bardzo go lubię, polecam też matowy powder pink na codzień
co do podkładu to ja też mam kilka uporczywych przebarwień i u mnie podkład clare radzi sobie bardzo dobrze, spróbuj aplikacji na mokro w tych miejscach, które potrzebują mocniejszego krycia (nałóż podkład beauty blenderem albo mokrym pędzelkiem)



efekt bardzo fajny, to prawda lecz dla mnie taka aplikacja jest bardziej czasochłonna i trochę zbyt mocny efekt lecz dziewczyny, które narzekają na słabe krycie powinny spróbować tej metody nakładania

___
w załączniku moje ulubione róże: #POWDER PINK #HUG ME
Dziękuję Ci za wstawienie tych zdjęć. Ten róż z rozświetlaczem to hug me czy powder pink? Jeden na zdjęciu jest bez rozświetlacza a drugi z rozświetlaczem. Ten z rozświetlaczem jest ładny.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 18:32   #508
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za wstawienie tych zdjęć. Ten róż z rozświetlaczem to hug me czy powder pink? Jeden na zdjęciu jest bez rozświetlacza a drugi z rozświetlaczem. Ten z rozświetlaczem jest ładny.
dokładnie tak, ten matowy to #POWDER PINK a ten z drobinkami #HUG ME

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Davidia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was jest w stanie porównać Clare Blanc do EM? Nie mogę kupić swojego koloru i szukam "stabilnego" zamiennika. Próbowałam na razie Pixie Amazon Gold, ale się po nim świecę. Zastanawiam jak się sprawdzi Clare. Z EM byłam zadowolona, ale nie mogę wiecznie szukać nowego koloru bo non stop coś wycofują. Widziałam, że jest duże zamieszanie jeśli chodzi o krycie, ale patrząc na tatuaż btw piękny, to dla mnie jest OK. Nie mam wielkich problemów z cerą.
a jaki miałaś kolor z EM?
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 18:40   #509
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
kiedy ten wielki dzień?
Cywilny raczej, więc w sumie kiedy chce ;-) jak znajdę buty dla siebie (stopa 34.5) to zacznę sukienkę szyć ;-) ale będzie minimalistycznie i po mojemu.
Nie lubię jak panny młode na ślubie wyglądają jak inna osoba, a jedyne o co się martwią to czy fryzura się nie rozpadnie, bo jakieś misternie upiecie mają, albo rzęsy nie odpada ew. Czy bufą sukni ślubnej bezy o coś nie zawadzą :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 19:57   #510
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Cywilny raczej, więc w sumie kiedy chce ;-) jak znajdę buty dla siebie (stopa 34.5) to zacznę sukienkę szyć ;-) ale będzie minimalistycznie i po mojemu.
Nie lubię jak panny młode na ślubie wyglądają jak inna osoba, a jedyne o co się martwią to czy fryzura się nie rozpadnie, bo jakieś misternie upiecie mają, albo rzęsy nie odpada ew. Czy bufą sukni ślubnej bezy o coś nie zawadzą :-D
Margitea
Ja też miałam tylko cywilny.Miałam tradycyjny kostiumik... w kolorze śliwkowym. I najgorzej było mi dobrać buty. O ile rozmiar w miarę 37-38, o tyle fason masakra.
Akurat tu nie idę za modą, mają być wygodne, z szerokim noskiem (nienawidzę szpiczastych) i na słupku szerszym a nie szpila.
Wiem mam wymagania


Przypomniałaś mi o ślubie- ile to już lat, 6 stuknie w kwietniu.


Margitea Ty lubisz bordo a ja śliwkę.
I wszystkiego naj życzę oraz cierpliwości w poszukiwaniach i przygotowaniach
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-13 09:52:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.