Neauty Minerals - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-09, 10:40   #541
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Trwałość. Naprawdę widzę różnicę. Niektóre dziewczyny piszą, ze krycie jest lepsze.
Faktem jest, ze u mnie sprawdzają sie wszyskie bazy, o ile mocno nie matuja.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 11:09   #542
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

To klikam, w porównaniu do Amielie o wiele lepiej wypada cenowo
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 11:29   #543
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Trwałość. Naprawdę widzę różnicę. Niektóre dziewczyny piszą, ze krycie jest lepsze.
Faktem jest, ze u mnie sprawdzają sie wszyskie bazy, o ile mocno nie matuja.
czyli chyba nie dla mnie, bo na mnie większość jest trwała, nie świecę się też za bardzo. raczej potrzebuję czegoś co sprawi, ze skóra będzie gładka i jedwabista. a to już chyba znalazłam
(no ok, pixie u mnie wyjatkowo słabe jest, ale to wiecie:P)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 11:51   #544
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Neauty Minerals

Margitea, u mnie się świetnie w tej roli sprawdzała krzemionka solo jako wykończeniówka . Tylko trochę za mało mnie wtedy matowiła i musiałam zostać przy kaolinie. Ale jeśli chodzi o samą gładkość i w dotyku, i wizualną, krzemionka jest dla mnie mistrzem .
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 11:59   #545
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Neauty Minerals

Ja miałam próbkę tej bazy ale szału u mnie nie zrobiła. Mam skórę normalną w stronę suchej i minerały generalnie się u mnie dobrze trzymają. Baza mi przyczepności podkładu wcale nie zwiększyła.

Misie, a odbiegajac od tematu bazy, czy po nowym roku kontaktowało się z wami Neauty w sprawie nowej partii podkładów bez nierozmieszanych pigmentow ? Tak mi się o tym przypomniało i mam nadzieję że zanim wyślą dobre produkty to się z nami skontaktują bo ja już zdążyłam się przeprowadzić z miejsca gdzie mi ostatnio wysylali przesyłkę

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 12:25   #546
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ja miałam próbkę tej bazy ale szału u mnie nie zrobiła. Mam skórę normalną w stronę suchej i minerały generalnie się u mnie dobrze trzymają. Baza mi przyczepności podkładu wcale nie zwiększyła.

Misie, a odbiegajac od tematu bazy, czy po nowym roku kontaktowało się z wami Neauty w sprawie nowej partii podkładów bez nierozmieszanych pigmentow ? Tak mi się o tym przypomniało i mam nadzieję że zanim wyślą dobre produkty to się z nami skontaktują bo ja już zdążyłam się przeprowadzić z miejsca gdzie mi ostatnio wysylali przesyłkę

Ślę z fołna

no ja mam tez normalną skórę. choć normalnej podobno ni ema i powinnam mowic ze mieszana, bo czasami sie swiece w strefie T.


ja podkladu nie zamawialam czy cos, ale sie zastanawiam czy faktycznie dosla cien, ktorego nie moglam kupic przed nowym rokiem. wteyd do mnie dzownili zebym wybrala sobie inny bo olive grove sie skonczyl, a olive grove mieli mi wyslac w styczniu tak czy siak, na swoj koszt. ciekawa jestem czy to zrobia. z reszta nie tylko ja mialam chyba przejscia z kolorem ktory sie skonczyl choc go zamowilam
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 13:22   #547
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Misie, a odbiegajac od tematu bazy, czy po nowym roku kontaktowało się z wami Neauty w sprawie nowej partii podkładów bez nierozmieszanych pigmentow ? Tak mi się o tym przypomniało i mam nadzieję że zanim wyślą dobre produkty to się z nami skontaktują bo ja już zdążyłam się przeprowadzić z miejsca gdzie mi ostatnio wysylali przesyłkę
Oj, to lepiej się z Neauty skontaktuj sama, bo ja się właśnie spodziewałam najpierw jakiegoś maila, a wczoraj listonosz zaskoczył mnie przesyłką od Neauty z poprawionym podkładem .
Dziś mam na buzi już ten nowy podkład i jest bajka, jak dla mnie chyba najlepszy .
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 15:04   #548
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Neauty Minerals

Z tego co wiem mają juz partie z prawidłowo roztartym pigmentem.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 15:06   #549
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Neauty Minerals

O nie, dzwoniłam do właściciela mojego poprzedniego mieszkania i faktycznie jest dla mnie awizo to musi być to bo nic innego nie zamawialam ostatnio na ten adres.
Trzeba będzie jechać, dobrze że nie mam bardzo daleko

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 17:21   #550
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
no ja mam tez normalną skórę. choć normalnej podobno ni ema i powinnam mowic ze mieszana, bo czasami sie swiece w strefie T.


ja podkladu nie zamawialam czy cos, ale sie zastanawiam czy faktycznie dosla cien, ktorego nie moglam kupic przed nowym rokiem. wteyd do mnie dzownili zebym wybrala sobie inny bo olive grove sie skonczyl, a olive grove mieli mi wyslac w styczniu tak czy siak, na swoj koszt. ciekawa jestem czy to zrobia. z reszta nie tylko ja mialam chyba przejscia z kolorem ktory sie skonczyl choc go zamowilam
Margi, też czekam na cień, którego nie ma.
Na razie żadnego maila nie dostałam, w skrzynce pustki :d
Weszłam na stronę Neauty i tego cienia nadal brak
Nie pamiętam już co mi babka pisała, chyba coś w połowie stycznia będzie dostawa czy coś
Chyba trzeba się uzbroić w cierpliwość, albo do nich napisać.


Zastanawiam się czy nie zamówić jeszcze kilku cieni.
Co do podkładu to mam kilka innych, ale ręce świerzbią.
Jest fajny. I kolory pasują mi. Dylemat N fair czy pale? Fair bardziej przemawia do mnie.
O dziwo neutral pale jest prawie identyczny jak golden ivory, tylko ivory ma więcej żółci w sobie.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-01-09 o 18:28
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 18:15   #551
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Że neutral Pale ma więcej żółci niż Golden Ivory?
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 18:30   #552
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Że neutral Pale ma więcej żółci niż Golden Ivory?
Na odwrót. Ten sam poziom. W woreczkach nie widać różnicy. ivory ma więcej żółtych tonów w stosunku do neutral pale.
Poprawiłam poprzedni post.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 11:33   #553
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Okej, są swatche. Jakość beznadziejna, światło wybitnie nie chciało współpracować i zacierało kolory, ale lepsze to niż nic. Porównałam tu Lily Lolo, Pixie, Neauty, Amilie i Annabelle. Mam nadzieję, że którejś z Was się przyda. Wszystkie zdjęcia były przyciemniane dla lepszej widoczności kolorów. Zdjęciami po roztarciu raczej się nie sugerujcie, wyszły beznadziejnie i w większości nie oddają prawdy.

W rzeczywistości po roztarciu Blondie z LL utlenia mi się na pomarańczowo i ciemnieje (na twarzy tego nie zauważyłam), Ivory z Amilie jest różowawy, a Dew Kiss Pixie za ciemny. Vanilla jest dla mnie zbyt ziemista i brudna, wybijają z niej jakby różowawe tony (?!). Pine Nut po nałożeniu wydaje się super, potem pomarańczowieje, zdjęcia chyba tego nie pokazują. Najlepiej do ręki pasuje mi Creamy Natural i ewentualnie Morning Gold z Pixie, Neutral Fair z Neauty też wygląda nieźle.Patrząc na te zdjęcia zastanawiam się czy nie zmiksować sobie Olive Fair z Golden Fair, to mogłoby być moje połączenie. To dobitnie pokazuje, że swatche dają tylko jako taki pogląd na sprawę, a testować każdy musi sam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160110_112643.jpg (389,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160110_112712.jpg (140,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160110_113017.jpg (156,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160110_113027.jpg (123,5 KB, 56 załadowań)
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2016-01-10 o 11:40
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:22   #554
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Neauty Minerals

Mi dosłali próbkę z nowej partii bez czarnego pogmentu i jeszcze dołożyli probkę pudru matujacego. Dbaja o klienta

Dzis popelniam biga po testach
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:12   #555
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Neauty Minerals

NEAUTY NA FACEBOOKU PISZE:

"Kochani, w związku z dużym zainteresowaniem naszą aktualną promocją oraz chwilowymi zawirowaniami kolorystycznymi, postanowiliśmy przedłużyć ją do końca bieżącego tygodnia Przypominamy: do 17 stycznia próbę nowego podkładu kryjącego kupicie za 2,90 zł, a duży podkład za 39,90 zł. Dodatkowo, wszystkie zamówienia powyżej 30 zł wyślemy do Was na nasz koszt! Ściskamy Was poniedziałkowo!"
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:22   #556
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Neauty Minerals

Powiem wam, że Neauty jest naprawdę, naprawdę w porządku! Podejście do klienta na piątkę z plusem! Inne firmy (nie tylko mineralne!) powinny brać z nich przykład

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:34   #557
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Okej, są swatche. Jakość beznadziejna, światło wybitnie nie chciało współpracować i zacierało kolory, ale lepsze to niż nic. Porównałam tu Lily Lolo, Pixie, Neauty, Amilie i Annabelle. Mam nadzieję, że którejś z Was się przyda. Wszystkie zdjęcia były przyciemniane dla lepszej widoczności kolorów. Zdjęciami po roztarciu raczej się nie sugerujcie, wyszły beznadziejnie i w większości nie oddają prawdy.

W rzeczywistości po roztarciu Blondie z LL utlenia mi się na pomarańczowo i ciemnieje (na twarzy tego nie zauważyłam), Ivory z Amilie jest różowawy, a Dew Kiss Pixie za ciemny. Vanilla jest dla mnie zbyt ziemista i brudna, wybijają z niej jakby różowawe tony (?!). Pine Nut po nałożeniu wydaje się super, potem pomarańczowieje, zdjęcia chyba tego nie pokazują. Najlepiej do ręki pasuje mi Creamy Natural i ewentualnie Morning Gold z Pixie, Neutral Fair z Neauty też wygląda nieźle.Patrząc na te zdjęcia zastanawiam się czy nie zmiksować sobie Olive Fair z Golden Fair, to mogłoby być moje połączenie. To dobitnie pokazuje, że swatche dają tylko jako taki pogląd na sprawę, a testować każdy musi sam.
Ale Lily Lolo ma niedopracowaną gamę kolorystyczną, totalnie nic bym u nich nie znalazła. Dobrze, że już mnie przestały kusić

A co do Neauty - zgadzam się, inne firmy powinny brać przykład
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:48   #558
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Neauty Minerals

No i przez was zamówiłam próbki podkładów golden i cień frosty peach ja tu oszaleję!
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:55   #559
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Spoko, bedzie pani zadowolona :-D
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 12:58   #560
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Spoko, bedzie pani zadowolona :-D
Żadna pani super zrobili tą promocję, nie dość że takie tanie próbki, to wysyłka za darmo od 30zł.. Nie wiecie może, czy szybko wysyłają zamówienie, czy nie bardzo?
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:59   #561
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

No nie powiem, która firma najbardziej
Wzięłam baze, wprawdzie mam Jadwige ale ona jest głównie na kaolinie, więc przyda się alternatywa ;D
Dobrze, że jednak Natural Pale nie jest bardziej żółty od Ivory bo bym musiałą zmieniać zamowienie xD Kusiło mnie wziąć i Ivory i Fair, ale powstrzymałam się Fajnie, że Neauty to mój pierwszy big, bardzo podpasowąła mi ta nowa formułą Czekam na róże, ale nie wiem kiedy to zużyje xD
Mnie całkiem szybko przyszło zamowienie, a to przed świetmi było.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:00   #562
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Żadna pani super zrobili tą promocję, nie dość że takie tanie próbki, to wysyłka za darmo od 30zł.. Nie wiecie może, czy szybko wysyłają zamówienie, czy nie bardzo?
Myślę, że Syshda parafrazowala z tą Panią: D A Neauty wysyła bardzo szybko A w jakiej formule wzielas podkłady? Matujacej czy kryjącej ?

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:04   #563
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Myślę, że Syshda parafrazowala z tą Panią: D A Neauty wysyła bardzo szybko A w jakiej formule wzielas podkłady? Matujacej czy kryjącej ?

Ślę z fołna
Wzięłam kryjącą, zobaczymy, jak mi się sprawdzą, z Neauty jeszcze nigdy nie miałam do czynienia
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:45   #564
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Całe szczęście że przedłużyli tę promocję, nie wiem w czym wyglądam lepiej: fair, light czy light medium. Wiem, spory rozstrzał, ale wydaje mi się że jednego dnia fair wygląda super, a drugiego za blado i light albo light medium jest wtedy ok. Porobiłam paski od żuchwy przez szyję, ale to niewiele pomaga, jestem jakaś ślepa. Dobrze że mam jeszcze prawie tydzień na podjęcie decyzji ^^
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:49   #565
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Całe szczęście że przedłużyli tę promocję, nie wiem w czym wyglądam lepiej: fair, light czy light medium. Wiem, spory rozstrzał, ale wydaje mi się że jednego dnia fair wygląda super, a drugiego za blado i light albo light medium jest wtedy ok. Porobiłam paski od żuchwy przez szyję, ale to niewiele pomaga, jestem jakaś ślepa. Dobrze że mam jeszcze prawie tydzień na podjęcie decyzji ^^
Z tych trzech wybralabym srodkowy kolor, bo kazdy skrajny daje wieksze prawdopodobienstwo skuchy.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 14:04   #566
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Z tych trzech wybralabym srodkowy kolor, bo kazdy skrajny daje wieksze prawdopodobienstwo skuchy.
Pewnie tak zrobię, ale maznęłam się teraz jeszcze raz po szyi i fair się wtopił najładniej. Tylko na twarzy chyba faktycznie wygląda dobrze tylko czasami. Środkowy to rzeczywiście najbezpieczniejsza opcja, ale nie narzekam że mam jeszcze 6 dni na zastanawianie się
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 14:07   #567
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Pewnie tak zrobię, ale maznęłam się teraz jeszcze raz po szyi i fair się wtopił najładniej. Tylko na twarzy chyba faktycznie wygląda dobrze tylko czasami. Środkowy to rzeczywiście najbezpieczniejsza opcja, ale nie narzekam że mam jeszcze 6 dni na zastanawianie się
Uzywasz filtrow? Bo jesli nie, to pewnie złapiesz troche opalenizny i wtedy Fair moze byc za jasny.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-01-11 o 18:02
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 17:34   #568
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54089433]Ale Lily Lolo ma niedopracowaną gamę kolorystyczną, totalnie nic bym u nich nie znalazła. Dobrze, że już mnie przestały kusić

A co do Neauty - zgadzam się, inne firmy powinny brać przykład [/QUOTE]

Ma niedopracowaną, zgadzam się. Mam Blondie z wymiany i choć kolor jest po roztarciu ciemniejszy od innych używanych przeze mnie, to latem mi pewnie posłuży, bo lekko kryje i jest suchy. Ale sama bym się nie zdecydowała, za tą cenę wolałabym sobie kupić Ecolore. Co prawda LL i Ecolore leżą na mnie podobnie, ale Ecolore trochę lepiej kryje i jest tańsze, gama kolorystyczna również nieco lepsza.

I mnie też skusiłyście, Wy złe dusze zamawiam próbki podkładów i jeszcze Volcanic Ash, dodatkowo zastanawiam się nad Like a Raven. Szkoda, że Neauty nie ma u siebie bardzo ciemnego, chłodnego brązu albo bardzo ciemnego grafitu, na pewno bym wzięła. Ecolore ma piękną gamę cieni, ale nie po drodze mi z zamówieniem z Ecobelle, zresztą w Neauty za 2 cienie zapłacę trzy dyszki, a w Ecolore sześć (wiem, że te drugie są większe, ale ja używam bardzo mało cieni i większa gramatura nie jest mi potrzebna).
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 18:22   #569
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Uzywasz filtrow? Bo jesli nie, to pewnie złapiesz troche opalenizny i wtedy Fair moze byc za jasny.
Używam filtrów i nie opalam się za bardzo (uroda blondynki opalającej się wyłącznie na czerwono ;p), więc kolor cery jakoś diametralnie się nie zmienia. Ale też fakt że trzeba wziąć na to poprawkę.

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
I mnie też skusiłyście, Wy złe dusze zamawiam próbki podkładów i jeszcze Volcanic Ash, dodatkowo zastanawiam się nad Like a Raven. Szkoda, że Neauty nie ma u siebie bardzo ciemnego, chłodnego brązu albo bardzo ciemnego grafitu, na pewno bym wzięła. Ecolore ma piękną gamę cieni, ale nie po drodze mi z zamówieniem z Ecobelle, zresztą w Neauty za 2 cienie zapłacę trzy dyszki, a w Ecolore sześć (wiem, że te drugie są większe, ale ja używam bardzo mało cieni i większa gramatura nie jest mi potrzebna).
Też mnie urzekły cienie z Ecolore, wydają się być bardzo intensywne, dobrze napigmentowane i podoba mi się mnóstwo odcieni, ale przy mojej częstotliwości użytkowania nie ma sensu kupować takiego dużego opakowania. Dlatego na pocieszenie wzięłam dwa z Neauty, chociaż czasami ciągle mnie kuszą te z Ecolore
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 19:16   #570
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54089433]Ale Lily Lolo ma niedopracowaną gamę kolorystyczną, totalnie nic bym u nich nie znalazła. Dobrze, że już mnie przestały kusić

A co do Neauty - zgadzam się, inne firmy powinny brać przykład [/QUOTE]LL jest słabe kolorystycznie. Każdy kolor z innej bajki. Mi w sumie pasuje tylko china doll, blondie nad którym się zastanawiałam, jest zdecydowanie już za ciemny.


Co do Neauty, to bardzo podoba mi się ich podejście. Widać, że dbają o klienta. Co zachęca po więcej i więcej.

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
No i przez was zamówiłam próbki podkładów golden i cień frosty peach ja tu oszaleję!
Szalej, szalej
Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
No nie powiem, która firma najbardziej
Wzięłam baze, wprawdzie mam Jadwige ale ona jest głównie na kaolinie, więc przyda się alternatywa ;D
Dobrze, że jednak Natural Pale nie jest bardziej żółty od Ivory bo bym musiałą zmieniać zamowienie xD Kusiło mnie wziąć i Ivory i Fair, ale powstrzymałam się Fajnie, że Neauty to mój pierwszy big, bardzo podpasowąła mi ta nowa formułą Czekam na róże, ale nie wiem kiedy to zużyje xD
Mnie całkiem szybko przyszło zamowienie, a to przed świetmi było.
Jakiego biga wzięłaś? Golden ivory czy fair?

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Całe szczęście że przedłużyli tę promocję, nie wiem w czym wyglądam lepiej: fair, light czy light medium. Wiem, spory rozstrzał, ale wydaje mi się że jednego dnia fair wygląda super, a drugiego za blado i light albo light medium jest wtedy ok. Porobiłam paski od żuchwy przez szyję, ale to niewiele pomaga, jestem jakaś ślepa. Dobrze że mam jeszcze prawie tydzień na podjęcie decyzji ^^
Trudna sprawa Na szczęście do testowania został prawie tydzień.
Jak nie wiadomo w czym lepiej to najlepiej wychodzi średnia czyli light.
Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ma niedopracowaną, zgadzam się. Mam Blondie z wymiany i choć kolor jest po roztarciu ciemniejszy od innych używanych przeze mnie, to latem mi pewnie posłuży, bo lekko kryje i jest suchy. Ale sama bym się nie zdecydowała, za tą cenę wolałabym sobie kupić Ecolore. Co prawda LL i Ecolore leżą na mnie podobnie, ale Ecolore trochę lepiej kryje i jest tańsze, gama kolorystyczna również nieco lepsza.

I mnie też skusiłyście, Wy złe dusze zamawiam próbki podkładów i jeszcze Volcanic Ash, dodatkowo zastanawiam się nad Like a Raven. Szkoda, że Neauty nie ma u siebie bardzo ciemnego, chłodnego brązu albo bardzo ciemnego grafitu, na pewno bym wzięła. Ecolore ma piękną gamę cieni, ale nie po drodze mi z zamówieniem z Ecobelle, zresztą w Neauty za 2 cienie zapłacę trzy dyszki, a w Ecolore sześć (wiem, że te drugie są większe, ale ja używam bardzo mało cieni i większa gramatura nie jest mi potrzebna).
Tyle kuszenia, że nie miałaś innego wyboru
Volcanic ash jest fajny, tylko bardzo mocny.
Spróbowałam sposobu Basi, do podkreślania brwi, super rezultat.
Ja się zastanawiam nad pansy flower i 2 cieliste, nie pamiętam nazwy.
I oczywiście nad bigiem


Z ecolore bardziej odpowiada mi podkład niż z LL. I cena niższa. A cieni to mają bogatą kolekcję, w tym jakiś grafit czy granat.
Nic tylko robić listę zakupową i szukać kasy
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.