Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 14:34   #4651
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej nie wiecie czy bedzie organizowane gdzieś w niedlugim czasie zamówienie zbiorowe? Chciała bym kupić jeden podkład a sama nie potrafie
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:41   #4652
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Hej nie wiecie czy bedzie organizowane gdzieś w niedlugim czasie zamówienie zbiorowe? Chciała bym kupić jeden podkład a sama nie potrafie
Pytaj tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post32187068
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:33   #4653
jamlasicaaa
Raczkowanie
 
Avatar jamlasicaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej,
Chciałabym zmienić kolor podkładu z Linen na jakiś posiadający więcej żółtych odcieni. Niestety, Linen zostawia brzydkie różowe odcienie na mojej twarzy. Czy któraś z Was mogłaby mi poradzić, który byłby lepszy ?
jamlasicaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:09   #4654
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Hej nie wiecie czy bedzie organizowane gdzieś w niedlugim czasie zamówienie zbiorowe? Chciała bym kupić jeden podkład a sama nie potrafie
Jesli chcesz tylko jedną rzecz to moze nawet u polskich dystrybutorów?
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 22:13   #4655
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dzięki za namiary Si, pędzel zapowiada się ciekawie, "angleda" nie lubiłam ale może ten mi przypadnie do gustu
Kurczę... Dawno tu nie byłam, bo nie zamawialam nic w EDM, ale szykuję zamówienie, weszłam zajrzeć, co jest warte grzechu, a Wy o pędzlach... No i zajrzałam na stronę i chcę ze 3... ;/

Ten kuuki ciekawy, a ten mi spokoju nie da :
http://www.everydayminerals.com/stor...ral-brush.html

To też kuszące:
http://www.everydayminerals.com/stor...ing-brush.html

Idę szukać, czy ktoś ich używał i jak opinie, bo w KWC nie widzę...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 14:14   #4656
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Mam jeszcze jedno pytanie: czy może któraś z Was zamawiała EDM do Niemiec?
I czy przypadkiem nie orientujecie się jak jest z cłem i VATem, gdy się tam zamawia?
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 09:21   #4657
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Szukam korektora intensive fair, ale z tego co wiedzę został wycofany.
Kochane czy znacie zamiennik tego korektora z innej firmy?
durka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 02:08   #4658
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny,
chciałabym zamówić kilka pędzelków z Everyday Minerals (kabuki, i ze 2 do cieni) Wiecie może gdzie najtaniej można je dostać? Gdzie kupywałyście swoje? Szukam wiarygodnego sprzedawcy/sklepu.
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2012-02-14 o 02:37
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:54   #4659
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Uwielbiam Everyday Minerals! Do czasu, kiedy kupiłam korektor Multitasking nie miałam pojęcia, że korektor w proszku może tak dobrze kryć i przy tym naturalnie wyglądć.
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 18:18   #4660
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
chciałabym zamówić kilka pędzelków z Everyday Minerals (kabuki, i ze 2 do cieni) Wiecie może gdzie najtaniej można je dostać? Gdzie kupywałyście swoje? Szukam wiarygodnego sprzedawcy/sklepu.
W Polsce zamawiam różne minerałki z tego sklepu i narzekać nie mogę, może czasem na cenę:
http://kosmetyki-mineralne.com/
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:55   #4661
Szmaragdowa Czarownica
Przyczajenie
 
Avatar Szmaragdowa Czarownica
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Z cudownego miejsca na Ziemi:)
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cześć Dziewczyny!

A ja dopiero zaczynam przygodę z kosmetykami mineralnymi
O firmie EDM dowiedziałam się od przyjaciółki,która używa ich podkładów i pudrów i jest z nich bardzo zadowolona.A że jej twarz kiedy się spotykamy na babskie ploteczki przy kawie wygląda zawsze oszałamiająco i tak naturalnie,to i mnie zaczęło chodzić po głowie żeby się skusić na kosmetyki tej firmy
Przeglądałam forum oraz recenzje na KWC i trochę się boję,bo jedne dziewczyny piszą o EDM w samych superlatywach,inne krytykują.
W związku z tym mam pytanie-czy sam podkład mineralny wystarczy?
Czy potrzebny jest do niego puder? Na ogół nie mam problemów z błyszczeniem się twarzy,ale...Zamówiłam sobie próbki na Allegro i teraz czekam aż przyjdą

Czy sam podkład wytrzyma cały dzień w pracy?
Oczywiście rozumiem,że będą potrzebne małe poprawki w ciągu dnia ale czy z pudrem make up będzie bardziej trwały????????? :conf used: :conf used: :conf used: :conf used: :conf used: :conf used: :conf used:
__________________
Jeśli uważasz,że kobiety to słaba płeć-spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę łóżka...



Szmaragdowa Czarownica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 10:30   #4662
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja większość pędzli kupiłam na amerykańskiej stronie EDM, gdy jeszcze wysyłali do Polski, a dwa pędzle (Large Mineral Brush i Tapered Sculpting Face Brush) kupiłam na tej samej stronie co siwa anka Trafiłam wtedy na promocje pamiętam, chyba rok temu. Zamówienie było zrealizowane bez przeszkód.
Aha, wszystkie moje pędzle, nawet te najstarsze ze starym logo EDM (maja prawie 5 lat) są w idealnym stanie, mimo iż uzywam ich regularnie, za każdym razem je myję i maziam nimi też po tradycyjnej kolorówce - ostatnio Flat Topem nakładam podkład Vichy Dermablend, więc ciężki kaliber, a pędzel po praniu wygląda jak nowy Wszystkie moje pędzle zachowały kształt i biały kolor końcówek włosia, nie widzę minusów.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-02-16 o 10:47
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:04   #4663
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cześć dziewczyny! Potrzebuję Waszej pomocy w dobraniu odcienia podkładu/pudru. Dopiero zaczynam moją przygodą z kosmetykami mineralnymi. Chcę zakupić próbki EDM do testowania ale kompletnie nie wiem jakie odcienie wybrać. Obecnie używać bourjois healthy mix w kolorze 52 (light beige). Dobrała mi go pani w duglasie- gdy nakładam na twarz wydaje mi się idealny- jednak później odrobinę ciemnieje i chyba teraz sięgnęłabym po jakiś jaśniejszy. Interesuje mnie formuła półmatowa i odcień zbliżony do tych dwóch z bourjois. Potrzebuję żółtego lub neutralnego odcienia, bo moja skóra ma chłodny różowawy odcień. Nie potrafię wybrać kilku próbek do testowania. Które byście wybrały?
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 22:04   #4664
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja większość pędzli kupiłam na amerykańskiej stronie EDM, gdy jeszcze wysyłali do Polski, a dwa pędzle (Large Mineral Brush i Tapered Sculpting Face Brush) kupiłam na tej samej stronie co siwa anka Trafiłam wtedy na promocje pamiętam, chyba rok temu. Zamówienie było zrealizowane bez przeszkód.
Aha, wszystkie moje pędzle, nawet te najstarsze ze starym logo EDM (maja prawie 5 lat) są w idealnym stanie, mimo iż uzywam ich regularnie, za każdym razem je myję i maziam nimi też po tradycyjnej kolorówce - ostatnio Flat Topem nakładam podkład Vichy Dermablend, więc ciężki kaliber, a pędzel po praniu wygląda jak nowy Wszystkie moje pędzle zachowały kształt i biały kolor końcówek włosia, nie widzę minusów.
Kurczę szkoda, że nie wysyłają już do Polski :/
To faktycznie pędzle są bardzo trwałe, 5 lat - kawał czasu wytrzymują!
A używałaś może pędzli z Eco tools ? Ciekawa jestem jak mają się do Everyday Minerals.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:30   #4665
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A tak w ogole to czego oni przestali wysylac do PL???
ecotools tez sa super, bardzo mieciusie i nie wylazi z nich ani jeden wlos
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:23   #4666
louboutinkaa
Raczkowanie
 
Avatar louboutinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ja używam pędzli EDM od prawie 3 lat, piorę raz w tygodniu, czasem raz na 2 tyg, włoski nie wypadają ale niestety od czestego prania włosie stało sie sztywniejsze już nie jest takie milukie i mięciutkie jak na początku, koleżanka nie myje pędzla wogóle i wlosie dalej ma mieciutkie. Kupiłam niedawno też pędzelek z ecotools jeszcze nie używałam ale w dotyku jest bardzo przyjemne, duzo bardziej mięciutki niż mój stary wysłuzony Fat Top z EDM. Jak wyprobuje to dam znać jak się sprawuje ten z ecotools.
louboutinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:05   #4667
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A tak w ogole to czego oni przestali wysylac do PL???
Carina miała ostry napad PMS
Podobno ginęło dużo paczek wysyłanych do PL i wykalkulowano, że lepiej stracić klientów niż dosyłać zaginione zamówienia. Po jakimś czasie (chyba rok?) objawił się polski dystrybutor, potem kolejni i jakoś to dalej płynie ale już bez takiego szału jak na początku.
Nie my jedni padliśmy ofiarą pomysłów marketingowych via Carina - do kilku innych państw też zaprzestano wysyłać, zlikwidowano również forum na domowej stronie EDM. Pamiętam, że wszystko rozgrywało się z dnia na dzień, bez uprzedzenia uzytkowników i było dużo zamieszania.

Nie mam żadnego pędzla z EcoTools

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-02-17 o 15:07
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:20   #4668
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez zapalniczka89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Potrzebuję Waszej pomocy w dobraniu odcienia podkładu/pudru. Dopiero zaczynam moją przygodą z kosmetykami mineralnymi. Chcę zakupić próbki EDM do testowania ale kompletnie nie wiem jakie odcienie wybrać. Obecnie używać bourjois healthy mix w kolorze 52 (light beige). Dobrała mi go pani w duglasie- gdy nakładam na twarz wydaje mi się idealny- jednak później odrobinę ciemnieje i chyba teraz sięgnęłabym po jakiś jaśniejszy. Interesuje mnie formuła półmatowa i odcień zbliżony do tych dwóch z bourjois. Potrzebuję żółtego lub neutralnego odcienia, bo moja skóra ma chłodny różowawy odcień. Nie potrafię wybrać kilku próbek do testowania. Które byście wybrały?
Ja miałam ten podkład i historia była podobna z 52 przeszłam na 52, cere też mam "różową", więc uderzam w żółte podkłady, więc z EDM polecić Ci mogę:
- Fairly Light Neutral
- Fairly Neutral,
a co do formuły.... wiesz, że są aż 4? I tak naprawdę nie powinnaś się kierować, tym, że np. tradycjnie używałaś podkładów matujacych. Ja mam cerę mieszaną z strefą T i najbardziej odpowiada mi formuła: -Semi - matte w obu wposminanych odcieniach. Mam wszystkie 4 formuły, więc coś tam jeszcze powiem o reszczcie.. IT (intensywna)- jest za ciężka, Matte - w sumie jest ok, a Glo - niby rozświetlająca, drobinki są tak malutkie, że ich nie widać, ale latem w strefie T podkład się błyszczy ;-).. mam nadzieję, że trochę pomogłam.


Cytat:
Napisane przez Szmaragdowa Czarownica Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

A ja dopiero zaczynam przygodę z kosmetykami mineralnymi
O firmie EDM dowiedziałam się od przyjaciółki,która używa ich podkładów i pudrów i jest z nich bardzo zadowolona.A że jej twarz kiedy się spotykamy na babskie ploteczki przy kawie wygląda zawsze oszałamiająco i tak naturalnie,to i mnie zaczęło chodzić po głowie żeby się skusić na kosmetyki tej firmy
Przeglądałam forum oraz recenzje na KWC i trochę się boję,bo jedne dziewczyny piszą o EDM w samych superlatywach,inne krytykują.
W związku z tym mam pytanie-czy sam podkład mineralny wystarczy?
Czy potrzebny jest do niego puder? Na ogół nie mam problemów z błyszczeniem się twarzy,ale...Zamówiłam sobie próbki na Allegro i teraz czekam aż przyjdą

Czy sam podkład wytrzyma cały dzień w pracy?
Oczywiście rozumiem,że będą potrzebne małe poprawki w ciągu dnia ale czy z pudrem make up będzie bardziej trwały????????? :conf used: :conf used: :conf used: :conf used: :conf used: :conf used: :conf used:
EDM jest naprawdę super, ze względu na dużą ilość odcieni i aż 4 formuły podkładów...
Podkład sam wystarczy Ci jak najbardziej. Większość z nas zaczynała z podkładem mineralnym i tradycyjnym pudrem (np. nawet sprawdza się Secret z Natury) położony na mineralny podkład, trochę potestujesz i potem być może puder zmienisz na jakiś albo mineralny, albo bambusowy/bambusowy z jedwabiem/perłowy, lub typowy puder mineralny...kwestia sparwdzenia jak Twoja cera po pewnym czasie będzie reagować na podkład (pamietaj, że może być źle np. po 1 tygodniu, bo skóra zacznie się oczyszczać dzieki zdrowym minerałkom!)... te bambusy i perły też fajnie stosować jako primer pod podkład mineralny, ale na sam początek potestuj tylko podkład.
U mnie trzyma się spokojnie cały dzień, jeśli nawet pracuję w lecie te 10 godzin bez klimatyzacji i nałożę 3-4 warstwy podkładu to daje on radę, poza strefą T oczywiście - gdzie poprawki robię..

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Carina miała ostry napad PMS
Podobno ginęło dużo paczek wysyłanych do PL i wykalkulowano, że lepiej stracić klientów niż dosyłać zaginione zamówienia. Po jakimś czasie (chyba rok?) objawił się polski dystrybutor, potem kolejni i jakoś to dalej płynie ale już bez takiego szału jak na początku.
Nie my jedni padliśmy ofiarą pomysłów marketingowych via Carina - do kilku innych państw też zaprzestano wysyłać, zlikwidowano również forum na domowej stronie EDM. Pamiętam, że wszystko rozgrywało się z dnia na dzień, bez uprzedzenia uzytkowników i było dużo zamieszania.

Nie mam żadnego pędzla z EcoTools
Dzięki za oświecenie, szkoda, bo w Polsce tyle fanek EDM, ale cóż radzimy sobie jakoś..

Ja mam aż 1 pędzel z EDM i EcoTools dopiero będę mieć za jakiś czas...mam masę innych pędzli (Maestro, Inglot, Kryolan, Essenecei inne), no ale jednak takie typowe do minerałów są o niebo lepsze no i sama świadomość, że to "TE" pędzle;-)
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:17   #4669
amei
Raczkowanie
 
Avatar amei
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czesc dziewczyny
Mam kilka pytan, powiedzcie czy na stronie edm nie ma mozliwosci zamowienia małego słoiczka podkładu, albo Big albo woreczek z próbka... ? bo nie moge tego nigdzie znalezc a na stronach polskich dystrybutorow jest taka opcja...
Drugie tyczy sie juz tylko pedzla, czy naprawde jest az tak duza roznica przy uzywaniu pedzla edm(/pixie/hakuro) a jakiegos "zwyklego"? Dostałam niedawno probki z allegro i jstem w fazie testow nie mam zbyt duzych problemow z cera nie jest tez ona tlusta ew mieszana, dlatego stwerdzilam ze semi matte bedzie idealna. Efekt jest taki ze moja skora wyglada gladko ale jest jakby wysmarowana kremem, tlusta wlasnie...i teraz nie wiem czy to kwestia pedzla i nieumiejetnego nakladania czy formuly...kurcze pomóżcie
amei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 19:36   #4670
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Ja miałam ten podkład i historia była podobna z 52 przeszłam na 52, cere też mam "różową", więc uderzam w żółte podkłady, więc z EDM polecić Ci mogę:
- Fairly Light Neutral
- Fairly Neutral,
a co do formuły.... wiesz, że są aż 4? I tak naprawdę nie powinnaś się kierować, tym, że np. tradycjnie używałaś podkładów matujacych. Ja mam cerę mieszaną z strefą T i najbardziej odpowiada mi formuła: -Semi - matte w obu wposminanych odcieniach. Mam wszystkie 4 formuły, więc coś tam jeszcze powiem o reszczcie.. IT (intensywna)- jest za ciężka, Matte - w sumie jest ok, a Glo - niby rozświetlająca, drobinki są tak malutkie, że ich nie widać, ale latem w strefie T podkład się błyszczy ;-).. mam nadzieję, że trochę pomogłam.
Pewnie, że pomogłaś! Strasznie jestem Ci wdzięczna. Dzięki wielkie. ;-) Powiedz mi jakich odcieni korektorów używasz? Zamówię sobie też je i kilka różów. Puder muszę na razie z BU bambusowy wykończyć. Jeszcze jedno- nie będę kupować jeszcze pędzli, bo nie wiem czy spodobają mi się spodobają minerały. Można nakładać podkład pędzlem "skunksem" z sephory? Da radę na upartego czy robić to jakimś innym?
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 11:52   #4671
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez zapalniczka89 Pokaż wiadomość
Pewnie, że pomogłaś! Strasznie jestem Ci wdzięczna. Dzięki wielkie. ;-) Powiedz mi jakich odcieni korektorów używasz? Zamówię sobie też je i kilka różów. Puder muszę na razie z BU bambusowy wykończyć. Jeszcze jedno- nie będę kupować jeszcze pędzli, bo nie wiem czy spodobają mi się spodobają minerały. Można nakładać podkład pędzlem "skunksem" z sephory? Da radę na upartego czy robić to jakimś innym?
Korektor nadal mam Borjous chyb a nr 51, taki żółty i daję go nawet pod minerały, mam jeszcze krązek korektorów z Kobo, ale one nie pracują dobrze z minerałkami.. a typowe korektory mineralne: żółte: Peepco z Lily Lolo i żółty z EDM Sunlight (??), i tylko na zółtych jadę bo ma sińce pod oczami. A róży to mam pełno...Czy sunks Ci dobrze rozłoży podkład, hm nie jest pewna, pedzelek raczej powinien być zbity i lepiej się sprawdzi jeli będzie z krótki włosiem lub sztywny by się nie rozwalał na boki, jeśli nie masz kabuki czy flat topa to spórbuj pędzlem do pudru, ale to ogromna różnica będzie niż być nałożyła pęzelkiem do minerałów..

Cytat:
Napisane przez amei Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Mam kilka pytan, powiedzcie czy na stronie edm nie ma mozliwosci zamowienia małego słoiczka podkładu, albo Big albo woreczek z próbka... ? bo nie moge tego nigdzie znalezc a na stronach polskich dystrybutorow jest taka opcja...
Drugie tyczy sie juz tylko pedzla, czy naprawde jest az tak duza roznica przy uzywaniu pedzla edm(/pixie/hakuro) a jakiegos "zwyklego"? Dostałam niedawno probki z allegro i jstem w fazie testow nie mam zbyt duzych problemow z cera nie jest tez ona tlusta ew mieszana, dlatego stwerdzilam ze semi matte bedzie idealna. Efekt jest taki ze moja skora wyglada gladko ale jest jakby wysmarowana kremem, tlusta wlasnie...i teraz nie wiem czy to kwestia pedzla i nieumiejetnego nakladania czy formuly...kurcze pomóżcie
Odpowiem tylko na pytanie co do pędzli...
Do minerałów trzeba mieć jednak pędzel do minerałów albo flat top albo kabuki, nawet nie musisz mieć tych dwóch na początek i naprawdę obojętnie jakiej firmy, choć ja kocham EDM mam też kilka innych, tańszych no name (z Allegro) i sprawują się super. Flat top da więszke i dokładniejsze krycie, a kubki takie satynowe delikatne wykończenie...
Formuła myślę, że jest super, bo wiele dziewczyn z tłustymi czy mieszanymi cerami siega po nią, i tak nparawdę inenstywną omijamy z daleka, ale to tez kwestia co komu pasuje..Być może, ze nakładasz za dużo podkładu. Lepiej nałożyć go 3-4 warstwy niż 1-2 gruba, poszukaj sobie filmików na you tubie agibil1 o nakładaniu minerałów, na 1 nałożenie daje się mniej niż taką szczyptę ->rozprowadasz to pędzelkiem po twarzy, potem kolejna warstwa, po prostu efekt jest lepszy. No i minerały uczy sie nakładac tak naprawdę po jakimś czasie, praktyka czyni mistrza i nawet nie jedna minerałoholiczka na początku miała wiele prób zanim osiągnęła mistrzostwo..;-)
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 16:43   #4672
amei
Raczkowanie
 
Avatar amei
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

hmmm kurcze to moze ja faktycznie cos robie zle ale niby miedzy semi matte a intensywna jest jednak matte...hmm moze trzeba bedzie jeszcze przetestowac filmiki widzialam rozne agabil1 nie, tak ze dzieki juz do niej wedruje
amei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:32   #4673
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Amei, w ostateczności można minerały nakładać pędzlem do płynnego podkładu - ja miałam na początku taki z Rossmanna Elite. Uzywałam go prawie rok i kiedy zakupiłam Flat Topa, zauważyłam, że oczywiście FT lepiej kryje, zjada mniej podkładu, ale tym do płynnego też nie było źle. Tyle że od nowa musiałam testować próbki, bo dając słabsze krycie tym do płynnego używałam ciemniejszych podkładów.
Nie wyobrażam sobie natomiast nakładania luźnym pędzlem takim do pudru czy podkładu. Po prostu się nie da, chyba ze ściśniesz mocno ręką u góry i wtedy będziesz nabierać, ale to tak nie bardzo.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:44   #4674
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, ponieważ niedługo skończy mi się opakowanie BIG podkładu, widząc drożejące produkty u polskiego przedstawiciela i zmniejszenie słoiczka BIG z 5,5gram do 5 gram szukam tańszych możliwości. Czy któraś z was mogłaby mi pomóc rozgryźć, ile próbek po 1ml wchodzi do BIGa. Zastanawiam się czy zamawiając na allegro, nie byłoby trochę taniej. Nie bardzo chciałabym zmieniać markę, bo i kolor i formuła którą używam z EDM mi odpowiada i nie mam narazie głowy do szukania, czy podpasuje mi coś z innej firmy. Na mieszaniu minerałów też się nie znam, więc strona Kolorówki też odpada. Konkretnie chciałabym wiedzieć ile próbek po 1ml wejdzie do słoiczka BIG 5,5gram. Pozdrawiam i z góry dziękuję
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:49   #4675
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponieważ niedługo skończy mi się opakowanie BIG podkładu, widząc drożejące produkty u polskiego przedstawiciela i zmniejszenie słoiczka BIG z 5,5gram do 5 gram szukam tańszych możliwości. Czy któraś z was mogłaby mi pomóc rozgryźć, ile próbek po 1ml wchodzi do BIGa. Zastanawiam się czy zamawiając na allegro, nie byłoby trochę taniej. Nie bardzo chciałabym zmieniać markę, bo i kolor i formuła którą używam z EDM mi odpowiada i nie mam narazie głowy do szukania, czy podpasuje mi coś z innej firmy. Na mieszaniu minerałów też się nie znam, więc strona Kolorówki też odpada. Konkretnie chciałabym wiedzieć ile próbek po 1ml wejdzie do słoiczka BIG 5,5gram. Pozdrawiam i z góry dziękuję
Z tego co kojarzę to 1 gram =5 ml. Taki gdzieś kiedyś widziałam przelicznik co do sampli w słoiczkach, ale pewna nie jestem :P
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:52   #4676
amei
Raczkowanie
 
Avatar amei
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ie uz
Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Amei, w ostateczności można minerały nakładać pędzlem do płynnego podkładu - ja miałam na początku taki z Rossmanna Elite. Uzywałam go prawie rok i kiedy zakupiłam Flat Topa, zauważyłam, że oczywiście FT lepiej kryje, zjada mniej podkładu, ale tym do płynnego też nie było źle. Tyle że od nowa musiałam testować próbki, bo dając słabsze krycie tym do płynnego używałam ciemniejszych podkładów.
Nie wyobrażam sobie natomiast nakładania luźnym pędzlem takim do pudru czy podkładu. Po prostu się nie da, chyba ze ściśniesz mocno ręką u góry i wtedy będziesz nabierać, ale to tak nie bardzo.
Dzięki Joasiu, no własnie ja uzywalam zwyklego pedzla do pudru z Avonu:P kombinowalam jak nie wiem hehe i moze stąd te moje problemy:p No nic, jak szalec to szalec kupię sobie flat topa i zobaczymy co to bedzie
amei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:55   #4677
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to 1 gram =5 ml. Taki gdzieś kiedyś widziałam przelicznik co do sampli w słoiczkach, ale pewna nie jestem :P
Tak dziękuję właśnie znalazłam na 1 stronie wątku taką informację. Zaćmienie mnie jakieś trafiło, bo dopiero za 2 razem to zauważyłam, a zanim zapytałam szukałam. Ale mimo to dziękuję
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:56   #4678
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to 1 gram =5 ml. Taki gdzieś kiedyś widziałam przelicznik co do sampli w słoiczkach, ale pewna nie jestem :P
Też tak zawsze sobie przeliczałam, choć nie wiem, skad to wiem

A tak jest napisane na słoiczkach EDM:
1g=03oz
6g=21 oz
Trzeba przeliczyć teraz uncje na mililitry.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:11   #4679
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Taniej wychodzi jednak chyba od dystrybutora, ale BIG o zgrozo to 4,8gram. O przepraszam u drugiego dystrybutora mają 5,5 gram ale brak możliwości wyboru formuły.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia

Edytowane przez hooliganka184
Czas edycji: 2012-02-19 o 21:15
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:50   #4680
amei
Raczkowanie
 
Avatar amei
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Taniej wychodzi jednak chyba od dystrybutora, ale BIG o zgrozo to 4,8gram. O przepraszam u drugiego dystrybutora mają 5,5 gram ale brak możliwości wyboru formuły.
a propos dystrybutorów...na stronie edm podane sa dwie strony a ja wpadłam na taką: http://www.mineralcosmetics.pl....dystrybutorami nie są...i niektore produkty jakies tańsze nawet....bać sie?:P
amei jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.