jakbys na to zareagowala? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-05, 22:19   #61
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: jakbys na to zareagowala?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Leuwen - i tak musiales sie jej podobac, gdyby nie byla zadowolona z randki, nie zaprosilaby Cie do siebie na wino. To bylo Wasze ostatnie spotkanie?

.
Spotykaliśmy się jeszcze, ale czysto towarzysko, kolacja, drink, czasem tance. Ja sobie odpuściłem tą dziewczynę. Choć nie była durną blacharą to w sumie poza urodą to nic mnie w niej zbytnio nie kręciło, a ja żeby za kimś latać potrzebuję czegoś wiecej niż ładnej buzi. Z drugiej strony pewnie nie byłem dla niej aż tak atrakcyjny by straciła dla mnie głowę
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 22:25   #62
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: jakbys na to zareagowala?

Niestety ale duża część facetów po prostu taka jest Jakie szczęście, że nie wszyscy- są jeszcze normalni, ale ciężko na nich trafić

Ja to w ogóle trafiam czasem na takie okazy, że hej

Ogólnie mam pecha jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie
Wiadomo, że mam TZ i nie szukam faceta, ale nowych znajomości czemu nie. I niestety już kilka razy przekonałam się, że to chyba jednak niemożliwe- przyjaźń z facetem, bez podtekstów; jeżeli nawet mój przyjaciel (był starszy ode mnie) którego znałam kilka lat, a poznałam jak byłam jeszcze młodą dziewczynką, proponował mi seks Najgorsze, że jak dla niektórych jestem miła, żartuję sobie to oni od razu myślą, że kobieta chce się z takim umówić

Ale to już chyba trochę inny temat
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 22:47   #63
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: jakbys na to zareagowala?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Niestety ale duża część facetów po prostu taka jest Jakie szczęście, że nie wszyscy- są jeszcze normalni, ale ciężko na nich trafić

Ja to w ogóle trafiam czasem na takie okazy, że hej

Ogólnie mam pecha jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie
Wiadomo, że mam TZ i nie szukam faceta, ale nowych znajomości czemu nie. I niestety już kilka razy przekonałam się, że to chyba jednak niemożliwe- przyjaźń z facetem, bez podtekstów; jeżeli nawet mój przyjaciel (był starszy ode mnie) którego znałam kilka lat, a poznałam jak byłam jeszcze młodą dziewczynką, proponował mi seks Najgorsze, że jak dla niektórych jestem miła, żartuję sobie to oni od razu myślą, że kobieta chce się z takim umówić

Ale to już chyba trochę inny temat
Sisleys on może chciał tak po przyjacielsku bez zobowiązań
Moze chciał Ci też przez to okazać ze w jego oczach nie jeseś już małą dziewczynką Może myślał że tego oczekujesz.

Dla mnie możesz być miła chociaż podobasz mi się to randki ani tym bardziej seksu Ci nie zaproponuję, bo jestem z natury nieśmiały
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 22:59   #64
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: jakbys na to zareagowala?

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Sisleys on może chciał tak po przyjacielsku bez zobowiązań
Moze chciał Ci też przez to okazać ze w jego oczach nie jeseś już małą dziewczynką Może myślał że tego oczekujesz.
Wtedy akurat nie szukałam stałego związku, ale to był tylko i wyłącznie przyjaciel
O seksie z nim to w najśmielszych snach nie myślałam- kompletnie na mnie nie działał
Sądzę, że jednak zdawał sobie sprawę, że nigdy do tego nie dojdzie- jednak mimo wszystko chciał spróbować.
Przykro mi było bo już wiedziałam dlaczego się przyjaźnimy


Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Dla mnie możesz być miła
Ok, to będę

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
... bo jestem z natury nieśmiały
Ale ja raczej nie jestem

Więc nie ma problemu




Ty nieśmiały- nie sądzę, oj już dobrze to wiem
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 23:07   #65
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: jakbys na to zareagowala?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Wtedy akurat nie szukałam stałego związku, ale to był tylko i wyłącznie przyjaciel
O seksie z nim to w najśmielszych snach nie myślałam- kompletnie na mnie nie działał
Sądzę, że jednak zdawał sobie sprawę, że nigdy do tego nie dojdzie- jednak mimo wszystko chciał spróbować.

Taki akt desperacji coś jak japończycy na okinawie w 45ym
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 16:37   #66
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: jakbys na to zareagowala?

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Spotykaliśmy się jeszcze, ale czysto towarzysko, kolacja, drink, czasem tance. Ja sobie odpuściłem tą dziewczynę. Choć nie była durną blacharą to w sumie poza urodą to nic mnie w niej zbytnio nie kręciło, a ja żeby za kimś latać potrzebuję czegoś wiecej niż ładnej buzi. Z drugiej strony pewnie nie byłem dla niej aż tak atrakcyjny by straciła dla mnie głowę
Po czym facet poznaje czy kobieta stracila dla niego glowe czy nie? Pytam z ciekawosci, bo juz nie raz sie spotkalam z takim tlumaczeniem. Typu "tak olalem ja, ale ona wcale nie byla jakos zaangazowana". Tak jak by mezczyzni chcieli sie pocieszyc, ze nie sa az tak zli, ze mieli prawo odejsc, ze nikogo nie skrzywdzili. A moze ona po prostu chciala zachowac honor i twarz i cierpiala w milczeniu?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 17:58   #67
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: jakbys na to zareagowala?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Po czym facet poznaje czy kobieta stracila dla niego glowe czy nie? Pytam z ciekawosci, bo juz nie raz sie spotkalam z takim tlumaczeniem. Typu "tak olalem ja, ale ona wcale nie byla jakos zaangazowana". Tak jak by mezczyzni chcieli sie pocieszyc, ze nie sa az tak zli, ze mieli prawo odejsc, ze nikogo nie skrzywdzili. A moze ona po prostu chciala zachowac honor i twarz i cierpiala w milczeniu?
Rena masz rację.
Ja np. niestety często nie potrafiłam okazywać, że zależy mi na kimś... tak po prostu mam, że w normalnych kontaktach jestem otwarta i nieskrępowana, a gdy coś do kogoś czuję to zaraz się zamykam i zachowuję jak mała, nieśmiała dziewczynka
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 19:31   #68
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: jakbys na to zareagowala?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Po czym facet poznaje czy kobieta stracila dla niego glowe czy nie? Pytam z ciekawosci, bo juz nie raz sie spotkalam z takim tlumaczeniem. Typu "tak olalem ja, ale ona wcale nie byla jakos zaangazowana". Tak jak by mezczyzni chcieli sie pocieszyc, ze nie sa az tak zli, ze mieli prawo odejsc, ze nikogo nie skrzywdzili. A moze ona po prostu chciala zachowac honor i twarz i cierpiala w milczeniu?
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Rena masz rację.
Ja np. niestety często nie potrafiłam okazywać, że zależy mi na kimś... tak po prostu mam, że w normalnych kontaktach jestem otwarta i nieskrępowana, a gdy coś do kogoś czuję to zaraz się zamykam i zachowuję jak mała, nieśmiała dziewczynka

Eeee chyba nigdy nie straciłyscie dla kogoś głowy
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 19:34   #69
akusia 781
Raczkowanie
 
Avatar akusia 781
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 41
Dot.: jakbys na to zareagowala?

Zdecydowanie zakończyłabym ta znajomosc! Moim zdaniem odrazu widac ze zalezy mu tylko na jednym....
akusia 781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 19:47   #70
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: jakbys na to zareagowala?

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Eeee chyba nigdy nie straciłyscie dla kogoś głowy
a te mokre poduszki od lez, to tylko oczy mi sie czasem spocily
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.