Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dzieci" - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 10:02   #811
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Info od Skierki:

"Czekam na izbie na przyjecie na usg z tego co zrozumialam to mala jest ulozona troche w poprzek , glową przy biodrze.Jeszcze bedzie super jak jutro cesarka. Dam potem znac bo mam slaba baterie......"
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:28   #812
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

kurcze :| zaczelam przegladac wasze wozki, Vektor Air wyglada na lekki to chyba Wojtusi...(?) juz sama nie wiem ;( zalezy mi by mial fotelik mocowany na stelazu i w aucie i ta waga... no nic popatrze co powybieralyscie. eh
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:28   #813
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No napisz, co u Was
Hej Miramejku U nas ok, mała rośnie, śmieję się że chyba ktoś co rano podrzuca mi inne dziecko, tak bardzo się zmienia Ma już swoje humorki, we wtorek skończyła 3 tygodnie a już jest tak rozpieszczona... cały czas przy cycu by wisiała A jak jest zła to tak śmiesznie nosek marszczy słodka jest, nie narzekam, ale boję się że to marudzenie to zapowiedź kolek A Ty jak się czujesz? gotowa na wielki dzień ?

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Info od Skierki:

"Czekam na izbie na przyjecie na usg z tego co zrozumialam to mala jest ulozona troche w poprzek , glową przy biodrze.Jeszcze bedzie super jak jutro cesarka. Dam potem znac bo mam slaba baterie......"
z a Skierkę i dzidziolka

Czekoladko super Ci wyszła ta sypialnia
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:33   #814
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Groszkolino kiedyś widziałam kobietę na mieście z wózkiem tego typu jak walczyła wyjeżdżając na chodnik bo te kółka jej bez przerwy latały każde w inną stronę..
Ale nigdy nie prowadziłam takiego wózka więc nie wiem...

Ja już zakupy zrobiłam, zaraz idę się położyc z nogami do góry, a potem obiadek i drylowanie wiśni na przetwory.... Dobrze że ich niedużo mam...
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:42   #815
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom !!!!

przykro mi że niektóre mamy muszą się tak nacierpieć, bóle rąk muszą być masakryczne.

A u mnie baby blues już minął, zresztą moje samopoczucie było chyba spowodowane trudnościami z karmieniem. Dalej jest masakra, mała tak mi pokiereszowała brodawki że mam skurcze żołądka na samą myśł o karmieniu więc zaczęłam ściągać laktatorem , ale to też boli bo uciska. Nie mam już pomysłu co robić, a szkoda mi bardzo przestać karmić ją piersią bo mam duużo mleka. Tak więc ciągle jeszcze siedzę i płaczę , tym razem z bezsilności.

Trzymajcie się dziewczyny, życzę łatwym i niebolesnych porodów.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:45   #816
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Czesc Mamusie! U nas dzis strasznie gorąco, wstalam o 11 i moglam dalej spac to moze bym nie poczula tego upalu.... Jutro jedziemy z Tz i znajomymi na mazurki, nareszcie troche sobie poprzebywam na swiezym powietrzu
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:48   #817
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Musicman a używasz tych osłonek na brodawki? One też nic nie dają?
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 10:50   #818
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Nie wiem co myśleć... ale chciałabym Nie uśmiecha mi się jeździć kilka razy 55km w jedną stronę (taką odległość mam do szpitala, w którym chcę rodzić), poza tym może nie być miejsca i odeślą do innego szpitala, a ja nie chcę, ze wzgl. na nerki. Chcę w tym szpitalu, gdzie pracuje moja ginka. Dodatkowo chcę już urodzić, bo mam nadzieję, że ręce przestaną boleć. Gorzej jak ból i towrzyszące dolegliwości nie miną, wtedy nie wiem jak będę zajmować się synkiem, przecież ja szklanki czy łyżki nie jestem w stanie utrzymać. Wszystko leci mi z rąk Dobra, już nie smęcę...

Nie wiem jak Wy, ale ja samego bólu porodowego nie boję się (aż tak bardzo ). Boję się żeby wszystko odbyło dobrze, bez komplikacji i synek był zdrowy itp.
ja tez mam 50 km do szpitala i modle sie zeby nie bylo korkow jak bede jechac bo niestety w mojej okolicy do standard
A z bólem porodowym to masz racje. Najwazniejsze zeby dzidzia zdrowa była i zadnych komplikacji nie było.

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Info od Skierki:

"Czekam na izbie na przyjecie na usg z tego co zrozumialam to mala jest ulozona troche w poprzek , glową przy biodrze.Jeszcze bedzie super jak jutro cesarka. Dam potem znac bo mam slaba baterie......"
skierka

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
A u mnie baby blues już minął, zresztą moje samopoczucie było chyba spowodowane trudnościami z karmieniem. Dalej jest masakra, mała tak mi pokiereszowała brodawki że mam skurcze żołądka na samą myśł o karmieniu więc zaczęłam ściągać laktatorem , ale to też boli bo uciska. Nie mam już pomysłu co robić, a szkoda mi bardzo przestać karmić ją piersią bo mam duużo mleka. Tak więc ciągle jeszcze siedzę i płaczę , tym razem z bezsilności.
Dasz rade. A probowalas osłonek na piersi? Moze to by pomogło
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:52   #819
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

hej mamusie
a ja dzis ledwo zyje - maly w nocy troche dal nam popalic - w zasadzie od 3 nie spalismy bo maly marudzil i sam nie wiedzial czy chce jesc, czy spac czy co
biedny TZ pojechal do pracy - jesli dzis tak bedzie to powiem mu zeby poszedl spac do salonu, bo on biedny tak sie angazuje, wstaje razem ze mna, nawet dzis wzial go na rece i kazal mi spac a on sie zajmie malym, a pzeciez on pracuje biedny jeszcze....


Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
uuu, mam nadzieje ze plamki po nich nie pozostawały na wózku. Trzeba bedzie jakąś pieluszką, albo moskitierą przykrywac gondole, zeby dzidziusia meszki nie pogryzły.....


GRATULACJE, EKSPRESOWO SIE UWINEŁAS
: roza:

Dziekuje za trzymanie kciuków. Wizyta ok, tylko tak mnie głowa rozbolała wieczorem, ze nie miałam juz siły tu zaglądać wczoraj. Nie chciałam brac tabletki przeciwbólowej, ale mąż siedział i masował mi głowe i jakos dałam rade.

Ginka powiedziała ze wszystko ok, moge rodzic w kazdej chwili, rozwarcie jest i wszytsko ładnie pięknie i skórcze juz by sprawe załatwiły, tak wiec czekam na te skórcze od kilku dni mam, ale nieregularne, no i czop sluzowy tez wyleciał juz. Pozostaje mi czekanie
ale to nie sa meszki tylko te czarne takie owalne dziady co do zielonego i zoltego leca, plam nie zostawiaja bo wystarczy je strzepac z wozka i one nie gryza - i na szczescie do srodka gondoli nie wlatuja bo tam juz nie ma zielonego
ale jest teraz chyba wyleg - a pozniej mysle one znikna

fajnie, ze wszystko ok - teraz to mozesz rodzic w kazdym momencie, wiec trzymam kciuki jakby co zeby porod odbyl sie jak u Ani
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Info od Skierki:

"Czekam na izbie na przyjecie na usg z tego co zrozumialam to mala jest ulozona troche w poprzek , glową przy biodrze.Jeszcze bedzie super jak jutro cesarka. Dam potem znac bo mam slaba baterie......"
ooooj trzymam kciuki za skierke
Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom !!!!

przykro mi że niektóre mamy muszą się tak nacierpieć, bóle rąk muszą być masakryczne.

A u mnie baby blues już minął, zresztą moje samopoczucie było chyba spowodowane trudnościami z karmieniem. Dalej jest masakra, mała tak mi pokiereszowała brodawki że mam skurcze żołądka na samą myśł o karmieniu więc zaczęłam ściągać laktatorem , ale to też boli bo uciska. Nie mam już pomysłu co robić, a szkoda mi bardzo przestać karmić ją piersią bo mam duużo mleka. Tak więc ciągle jeszcze siedzę i płaczę , tym razem z bezsilności.

Trzymajcie się dziewczyny, życzę łatwym i niebolesnych porodów.
znam ten bol mi juz odpadaja strupki z sutkow
wiesz co moze sprobuj tych kapturkow ochronnych dopoki piersi sie nie wygoja?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:54   #820
AsssiiA
Raczkowanie
 
Avatar AsssiiA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kayhude (Niemcy)
Wiadomości: 83
GG do AsssiiA
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Widzę że dzisiaj dobre obiady u was się szykują aż mi leci. Ja tylko zupe mam dzisiaj No ale nawet nie mam możliwości do sklepu się dostać bo TZ samochodem w pracy a ja z tej wiochy to do sklepu 5 km
Co do wózków z małymi kółkami też się nasłuchałam od koleżanki (która pracuje w sklepie z wózkami) że nie są one zbyt praktyczne bo żeczywiście każde lata w inna stronę a zwłaszcza jak jest nierówno ale tak jak mówi Miramej lepiej obejrzeć na żywo.
Ja osobiście nie kupowałam żadnego drogiego wózka mam baby activ i wydaje się dość stabilny ale wszystko wyjdzie przy pierwszych spacerach bo dopiero wtedy tak naprawdę dopiero się wyprubuje.

za Skierke !!!!
__________________
Moja Julcia

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-34124.png
AsssiiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:56   #821
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Czesc dziewczyny!
Zona prosila zeby powiadomic was tu na forum wiec pisze.
na sale weszlismy o 15 i urodzilismy synka o 16;35. maluch wazy 3 kg i miezy 55 cm. Ania z malenstwem wychodza dopiero w niedziele bo musza byc 3 pelne doby w szpitaly. Aha ania dziekuje za kciuki. pa pa
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 10:59   #822
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
A u mnie baby blues już minął, zresztą moje samopoczucie było chyba spowodowane trudnościami z karmieniem. Dalej jest masakra, mała tak mi pokiereszowała brodawki że mam skurcze żołądka na samą myśł o karmieniu więc zaczęłam ściągać laktatorem , ale to też boli bo uciska. Nie mam już pomysłu co robić, a szkoda mi bardzo przestać karmić ją piersią bo mam duużo mleka. Tak więc ciągle jeszcze siedzę i płaczę , tym razem z bezsilności.
Zazdroszcze Wam dziewczyny, że karmicie piersia
Ja bym wytrzymała wszystkie bóle zeby tylko miec mleko A niestety nie mam juz ani kropelki Nie wiem dlaczego tak sie stało
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:01   #823
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Witam kobitki

Wstałam dzisiaj o 9 ale do teraz nic konkretnego nie zrobiłam... Obiad mam od wczoraj, chyba jakiś film sobie obejrze, bo prasować drugiej partii prania nie zamierzam - wczoraj czułam się po tym nie najlepiej.
W ogóle śniły mi się dzisiaj jakieś chore sny... Że badała mnie przy wszystkich na sali jakaś nieznajoma Pani Doktor, wkładała mi jakieś dziwne rzeczy.... bleeee... I jakieś robaki jeszcze tam były.... Ogólnie okropieństwo
Mi też się już włączył syndrom wicia gniazda Wczoraj wybraliśmy mebelki do pokoju Zosi, chociaż mięliśmy na razie go nie urządzać (łóżeczko na razie będzie stało u nas w sypialni), no ale z racji tej, że mi się troszkę teraz w domu nudzi, to wiecie....
Często też myśle o depresji poporodowej. Trochę się tego boję - tyle teraz się o tym mówi... Chociaż przeczytałam w jakiejś mądrej książce, że jeżeli ciąża przebiega w miarę bezproblemowo, tzn. mało żyganek, zmian nastroju - ogólnie wszystko co wiąże się z poziomem hormonów, to potem prawdopodobieństwo depresji jest mniejsze bo i poziom hormonów nie spada z tak drastycznego poziomu. No ja właśnie ciążę przechodzę zupełnie na luzie, więc się trochę pocieszam....
Napiszcie, co o tym myślicie.
Chmurzy się, może w końcu spadnie deszcz, bo już nie mogę.
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:02   #824
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cass nie przejmuj się i tak jestes na pewno wspaniałą mamą
Męzu Ani dziekujemy za informacje
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:09   #825
AsssiiA
Raczkowanie
 
Avatar AsssiiA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kayhude (Niemcy)
Wiadomości: 83
GG do AsssiiA
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Dzisiaj 11:56Ania0104Czesc dziewczyny!
Zona prosila zeby powiadomic was tu na forum wiec pisze.
na sale weszlismy o 15 i urodzilismy synka o 16;35. maluch wazy 3 kg i miezy 55 cm. Ania z malenstwem wychodza dopiero w niedziele bo musza byc 3 pelne doby w szpitaly. Aha ania dziekuje za kciuki. pa pa
Strasznie zazdroszczę też tak chcę!!!

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Często też myśle o depresji poporodowej. Trochę się tego boję - tyle teraz się o tym mówi... Chociaż przeczytałam w jakiejś mądrej książce, że jeżeli ciąża przebiega w miarę bezproblemowo, tzn. mało żyganek, zmian nastroju - ogólnie wszystko co wiąże się z poziomem hormonów, to potem prawdopodobieństwo depresji jest mniejsze bo i poziom hormonów nie spada z tak drastycznego poziomu. No ja właśnie ciążę przechodzę zupełnie na luzie, więc się trochę pocieszam....
Ja też się tego boję tym bardziej że ja jestem podatna na takie stany przechodziłam już taką małą depresyjkę w maju i czerwcu a jeszcze nie ma dzidziusia na świecie ale czytałam że to też się zdarza. Mniejmy nadzieję że jakoś wszystkie przetrwamy to jakoś...
__________________
Moja Julcia

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-34124.png
AsssiiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:13   #826
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
..

cos dzisiaj mam problem z sikaniem, tyle juz wypiłam, a jak ide sikac to tylko ciut ciut leci, od wczoraj tak mam.

tak tak, badź przygotowana
Z sikaniem mam tak samo. Mówię do tż, że już wiem jak musi się czuć facet z prostatą Najgorzej jest wtedy gdy chce mi się bardzo siku (ostatnio tak miałam gdy byliśmy na spacerze) - lecieliśmy do domu jak najszybciej się dało, a w toalecie nawet nie odczułam ulgi a całego sikania było bardzo niewiele - zamiast normalnego strumienia poleciało tylko troszkę.

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Wow, juz tyle rzeczy zrobilas. Az mi wstyd bo ja dopiero wstalam i sniadanko zjadlam. I juz mi sie nic nie chce, a takie ambitne plany mialam na dzisiaj.
U mnie tez dzisiaj wolowinka
......
No nie, juz nawet z zakupow wrocilas. U mnie kroluja nektarynki i czeresnie.
Ja mam w kostce Bialego Jelenia, myslicie ze tez sie nada? To chyba to samo nie?
Czytałam, że Biały Jeleń w kostce i w płynie to jest to samo. Tylko ja kupiłam w płynie bo wydaje mi się bardziej poręczne - trzeba przyznać, że kostka jest wielka i kanciasta.

Co do mojej "pracowitości" to ona mija zawsze około 12. Wtedy mam dwie lewe ręce do wszystkiego. Zawsze wolałam wcześniej wstać i porobić to co trzeba, żeby później już odpoczywać - a tym bardziej teraz jak jest taka pogoda.

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
...
a u mnie beda żeberka
U mnie były wczoraj. A dzisiaj oprócz wołowinki dla mnie dla tż będzie golonka peklowana (tylko nie wiem czy lepiej ją ugotować czy upiec)

Cytat:
Napisane przez groszkolino Pokaż wiadomość
jako naczelna wróżka semira przepowiadam, iż ewidentnie zaczął był się u Ciebie syndrom wicia gniazda
A przymocowywanie listw podłogowych i malowanie kaloryferów i rurek też się zalicza do syndromu wicia gniazda????



Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
To możesz i nasz wózek wpisać (Emmaljunga Smart Duo Combi)
Zrobione
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:18   #827
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez groszkolino Pokaż wiadomość
kurcze :| zaczelam przegladac wasze wozki, Vektor Air wyglada na lekki to chyba Wojtusi...(?) juz sama nie wiem ;( zalezy mi by mial fotelik mocowany na stelazu i w aucie i ta waga... no nic popatrze co powybieralyscie. eh
tak ja go mam i Svinecka. U mnie jeszcze stoi nie używany, popytaj Svinecki jak sie sprawuje. jest dosc lekki i zwrotny. no i niski dosyc, jesli jestes niewysoka, to bedzie ci wygodnie. Mamy kolor zielony i Svinecka mówila ze muszki lecą do tego koloru

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hej mamusie
ale to nie sa meszki tylko te czarne takie owalne dziady co do zielonego i zoltego leca, plam nie zostawiaja bo wystarczy je strzepac z wozka i one nie gryza - i na szczescie do srodka gondoli nie wlatuja bo tam juz nie ma zielonego
ale jest teraz chyba wyleg - a pozniej mysle one znikna

fajnie, ze wszystko ok - teraz to mozesz rodzic w kazdym momencie, wiec trzymam kciuki jakby co zeby porod odbyl sie jak u Ani
Dobrze ze TZ tak dba o was
Tez mam na imie Ania, to moze i mi tak lekko pojdzie ...

Aha i powiedz, czy wygodnie sie wklada dzidziusia do wózka? bo moj TZ ostatnio sie zastanawial nad tym, czy ta rączka nie przeszkadza w tym, bo ona sie nie sklada chyba...

frida, wlasnie mam tak samo z tym sikaniem, mam nadzieje ze po porodzie to minie.

Edytowane przez Wojtusia
Czas edycji: 2009-07-16 o 11:19
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:20   #828
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Info od Skierki:

"Czekam na izbie na przyjecie na usg z tego co zrozumialam to mala jest ulozona troche w poprzek , glową przy biodrze.Jeszcze bedzie super jak jutro cesarka. Dam potem znac bo mam slaba baterie......"
Dzięki za wiadomość , przekaż Jej, że trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez groszkolino Pokaż wiadomość
kurcze :| zaczelam przegladac wasze wozki, Vektor Air wyglada na lekki to chyba Wojtusi...(?) juz sama nie wiem ;( zalezy mi by mial fotelik mocowany na stelazu i w aucie i ta waga... no nic popatrze co powybieralyscie. eh
Szukając wózka doszłam do wniosku, że nie można mieć wszystkiego i zawsze będzie coś za coś. Więc skoro wiesz, co jest dla Ciebie najważniejsze, na inne wady musisz chyba przymknąć oko.

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Hej Miramejku U nas ok, mała rośnie, śmieję się że chyba ktoś co rano podrzuca mi inne dziecko, tak bardzo się zmienia Ma już swoje humorki, we wtorek skończyła 3 tygodnie a już jest tak rozpieszczona... cały czas przy cycu by wisiała A jak jest zła to tak śmiesznie nosek marszczy słodka jest, nie narzekam, ale boję się że to marudzenie to zapowiedź kolek A Ty jak się czujesz? gotowa na wielki dzień ?
Widać, że macierzyństwo Ci służy , daj foteczkę
Ja czuję się już trochę gorzej niż jeszcze miesiąc temu, jest mi ciężko i upał robi swoje, ale nie jest źle Na wielki dzień to ja chyba nigdy nie będę gotowa, zaczynam się już martwić, że coś ze mną nie tak

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
A u mnie baby blues już minął, zresztą moje samopoczucie było chyba spowodowane trudnościami z karmieniem. Dalej jest masakra, mała tak mi pokiereszowała brodawki że mam skurcze żołądka na samą myśł o karmieniu więc zaczęłam ściągać laktatorem , ale to też boli bo uciska. Nie mam już pomysłu co robić, a szkoda mi bardzo przestać karmić ją piersią bo mam duużo mleka. Tak więc ciągle jeszcze siedzę i płaczę , tym razem z bezsilności.
Cieszę się, że już najgorsze dni za Tobą . Jakiej maści używasz na brodawki? p4w polecała Medelę, może spróbuj?

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hej mamusie
a ja dzis ledwo zyje - maly w nocy troche dal nam popalic - w zasadzie od 3 nie spalismy bo maly marudzil i sam nie wiedzial czy chce jesc, czy spac czy co


Cytat:
Napisane przez AsssiiA Pokaż wiadomość
Widzę że dzisiaj dobre obiady u was się szykują aż mi leci. Ja tylko zupe mam dzisiaj No ale nawet nie mam możliwości do sklepu się dostać bo TZ samochodem w pracy a ja z tej wiochy to do sklepu 5 km
Co do wózków z małymi kółkami też się nasłuchałam od koleżanki (która pracuje w sklepie z wózkami) że nie są one zbyt praktyczne bo żeczywiście każde lata w inna stronę a zwłaszcza jak jest nierówno ale tak jak mówi Miramej lepiej obejrzeć na żywo.
Ja osobiście nie kupowałam żadnego drogiego wózka mam baby activ i wydaje się dość stabilny ale wszystko wyjdzie przy pierwszych spacerach bo dopiero wtedy tak naprawdę dopiero się wyprubuje.
Zupa też jest OK
Z tymi wózkami to prawda, każdy oczekuje czegoś innego, i to czy nasze wybory okażą się dla nas słuszne wyjdzie na spacerkach

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!
Zona prosila zeby powiadomic was tu na forum wiec pisze.
na sale weszlismy o 15 i urodzilismy synka o 16;35. maluch wazy 3 kg i miezy 55 cm. Ania z malenstwem wychodza dopiero w niedziele bo musza byc 3 pelne doby w szpitaly. Aha ania dziekuje za kciuki. pa pa
Dziękujemy za tego posta Pozdrawiamy oboje świeżo upieczonych rodziców i Ich synka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam dziewczyny, że karmicie piersia
Ja bym wytrzymała wszystkie bóle zeby tylko miec mleko A niestety nie mam juz ani kropelki Nie wiem dlaczego tak sie stało
Cass to nie Twoja wina, Kubuś naje się i sztucznym mleczkiem

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Witam kobitki
(...)
Często też myśle o depresji poporodowej. Trochę się tego boję - tyle teraz się o tym mówi... Chociaż przeczytałam w jakiejś mądrej książce, że jeżeli ciąża przebiega w miarę bezproblemowo, tzn. mało żyganek, zmian nastroju - ogólnie wszystko co wiąże się z poziomem hormonów, to potem prawdopodobieństwo depresji jest mniejsze bo i poziom hormonów nie spada z tak drastycznego poziomu. No ja właśnie ciążę przechodzę zupełnie na luzie, więc się trochę pocieszam....
Napiszcie, co o tym myślicie.
Chmurzy się, może w końcu spadnie deszcz, bo już nie mogę.
Podobno depresja wcale nie przytrafia się tak często, najwyżej właśnie taki krótkotrwały baby blues.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2009-07-16 o 11:21
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:29   #829
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!
Zona prosila zeby powiadomic was tu na forum wiec pisze.
na sale weszlismy o 15 i urodzilismy synka o 16;35. maluch wazy 3 kg i miezy 55 cm. Ania z malenstwem wychodza dopiero w niedziele bo musza byc 3 pelne doby w szpitaly. Aha ania dziekuje za kciuki. pa pa
Dziękujemy za informacje i gratulujemy świeżo upieczonemu tatusiowi
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cieszę się, że już najgorsze dni za Tobą . Jakiej maści używasz na brodawki? p4w polecała Medelę, może spróbuj?
Wczoraj w sr położna mówiła że najlepszy jest stary babciny przepis... Na pół szklanki zaparzyć baaardzo mocną herbatę. Potem w tym zamoczyć gazik i do stanika. Podobno lepsze niż wszystkie maści... Słyszałyście może o takim sposobie??
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 11:32   #830
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez groszkolino Pokaż wiadomość
kurcze :| zaczelam przegladac wasze wozki, Vektor Air wyglada na lekki to chyba Wojtusi...(?) juz sama nie wiem ;( zalezy mi by mial fotelik mocowany na stelazu i w aucie i ta waga... no nic popatrze co powybieralyscie. eh
Jesli najbardziej zalezy ci zeby fotelik mial baze mozesz kupic maxi cosi+baza i dokupic adaptery do konretnego wozka ktory w koncu wybierzesz


Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Hej Miramejku U nas ok, mała rośnie, śmieję się że chyba ktoś co rano podrzuca mi inne dziecko, tak bardzo się zmienia Ma już swoje humorki, we wtorek skończyła 3 tygodnie a już jest tak rozpieszczona... cały czas przy cycu by wisiała A jak jest zła to tak śmiesznie nosek marszczy słodka jest, nie narzekam, ale boję się że to marudzenie to zapowiedź kolek A Ty jak się czujesz? gotowa na wielki dzień ?
Ojej, tylko nie kolki. Tyle sie o nich naczytalam ze az sama sie boje i modle byle moja niunia nie miala bo chyba bede plakac razem z nia

Mozesz mi napisac jaki rozmiar ciuszkow nosi twoja niunia? Bo ja wreszcie wzielam sie za prasowanie i stwierdzam ze chyba zdecydowanie za duzo mam rzeczy rozm. 56. Zastanawiam sie ile dzidzia moze w nich "pochodzic", pod warunkiem ze nie urodzi sie wieksza. Mi lekarze przepowiadaja wage 3-3100 wiec chyba w miare mala ta moja dzidzia bedzie. Zreszta ja tez sie taka urodzilam wiec to moze po mamusi

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!
Zona prosila zeby powiadomic was tu na forum wiec pisze.
na sale weszlismy o 15 i urodzilismy synka o 16;35. maluch wazy 3 kg i miezy 55 cm. Ania z malenstwem wychodza dopiero w niedziele bo musza byc 3 pelne doby w szpitaly. Aha ania dziekuje za kciuki. pa pa
Jak fajnie napisane "weszlismy", "urodzilismy"

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość

Czytałam, że Biały Jeleń w kostce i w płynie to jest to samo. Tylko ja kupiłam w płynie bo wydaje mi się bardziej poręczne - trzeba przyznać, że kostka jest wielka i kanciasta.

Co do mojej "pracowitości" to ona mija zawsze około 12. Wtedy mam dwie lewe ręce do wszystkiego. Zawsze wolałam wcześniej wstać i porobić to co trzeba, żeby później już odpoczywać - a tym bardziej teraz jak jest taka pogoda.



U mnie były wczoraj. A dzisiaj oprócz wołowinki dla mnie dla tż będzie golonka peklowana (tylko nie wiem czy lepiej ją ugotować czy upiec)



A przymocowywanie listw podłogowych i malowanie kaloryferów i rurek też się zalicza do syndromu wicia gniazda????

Ja kupilam duza kostke i mala


Ja tez mam w planie malowanie listw. Zabieram sie za nie od poniedzialku i jeszcze nawet pedzla nie wyjelam. Kupilam za to specjalna farbe dla alergikow i kobiet w ciazy. Stoi i czeka

Skierka
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:36   #831
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cass to nie Twoja wina, Kubuś naje się i sztucznym mleczkiem
Wiem ale jest mi strasznie smutno
Kuba najada sie mleczkiem Wazylismy go 4 dni temu i waga pokazała 5030 kg.
Jest juz co dzwigać
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:44   #832
AsssiiA
Raczkowanie
 
Avatar AsssiiA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kayhude (Niemcy)
Wiadomości: 83
GG do AsssiiA
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Wiem ale jest mi strasznie smutno
Kuba najada sie mleczkiem Wazylismy go 4 dni temu i waga pokazała 5030 kg.
Jest juz co dzwigać
Cass nie smuć się zobacz jak twój synek ślicznie rośnie no i najważniejsze że zdrowy.
__________________
Moja Julcia

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-34124.png
AsssiiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 12:40   #833
Kikunia81
Rozeznanie
 
Avatar Kikunia81
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Mam smsowie wieści od Kasi

Mała Laurka nie jest taka mała, bo waży sobie ok. 3400-3500gPrzepływy też są ok
Na dzisiejszym obchodzie lekarze powiedzieli, że po weekendzie będzie rodzić
Kikunia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 12:50   #834
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Kikunia bawią się we wróżkę że się coś zacznie, czy mają w planie wywoływać? A może cc??
Współczuję jej jeszcze na takim upale w szpitalu leżeć... Biedulka...
Przekaż jej od nas duuużo duuużo siły
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 13:03   #835
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam dziewczyny, że karmicie piersia
Ja bym wytrzymała wszystkie bóle zeby tylko miec mleko A niestety nie mam juz ani kropelki Nie wiem dlaczego tak sie stało

Cass ja też nie miałam na początku mleka ale zawzięłam się i pompowałam laktarotem elektrycznym tak jak uczyli w szkole rodzenia . Na początku mleka było tak mało że nawet nie zakrywało dna butelki ale stopniowo było więcej.Teraz z 2 cyców mogę odciągnąc 90 ml. Spróbuj laktatorem

Aha, co do osłonek - chyba znów je odpalę, choć boję się że mała przestanie ssać samą pierś. Ale bardzo szkoda mi przestać ja karmić bo bardzo dużo wysiłku włożyłam już w to wszystko (i bólu)

Edytowane przez musicman
Czas edycji: 2009-07-16 o 13:07
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 13:55   #836
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Czekoladko super Ci wyszła ta sypialnia



kolejne info od Skierki:

"Przyjeli mnie na patologie i podlaczyli Ktg i oksytocyne. Narazie nic sie nie dzieje.Dam znac po obchodzie bede wiecej wiedziala. Usg wyliczylo wage malej na 4 kg, jak taka sie urodzi to padne chyba."

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kikunia81 Pokaż wiadomość
Mam smsowie wieści od Kasi

Mała Laurka nie jest taka mała, bo waży sobie ok. 3400-3500gPrzepływy też są ok
Na dzisiejszym obchodzie lekarze powiedzieli, że po weekendzie będzie rodzić
nareszcie niech mala wreszcie wyjdzie
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 13:57   #837
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Hej mamusie

ANIA GRATULUJE!!! i jednoczesnie zazdroszcze tak szybkiego porodu
Fajniutki, ze masz juz swoje małe szczescie w ramionach

Skierka i Kasia pomyslec ze kolejne mamusie juz za chwile beda tuliły swoje maleństwa

Za resztę dziewczyn w nie na finiszu oczekiwania trzymam mocno

TROCHE PONARZEKAM...
Ja rozumiem teraz przez co przechodziła Cass (chodzi mi o te opuchlizny itp.)...
Dziewczyny MASAKRA!!!
Z trudem od rana stoje na nogach bo tak bola mnie mega opuchniete stawy przy stopach... W nocy opuchlizna schodzi troszke a rano po max 2 h wraca... ból niesamowity
Idąc wyżej kolana... mam problem z wyjsciem po schodach bo tez bola jak cholera...
Biodra: w nocy juz nie spie tylko drzemie bo co chwilke budzi mnie ból biodra po stronie na której spie... i tak co chwile z WIELKIM trudem przewracam sie z boku na bok przy okazji zachaczajac o łazienke zeby opróżnic pecherz...
Ręce... a dokładnie dłonie... to przechodzi juz ludzkie pojecie...
z dłoni opuchlizna mi w ogóle nie schodzi a jest tak wielka, ze z naprfawde wielkim trudem jestem w stanie do połowy scicnac piesc... do tego strasznie boli mnie kazdy staw w kazdym palcu + jak leze na boku to dretwieje mi albo jedna albo druga dłon...
Twarz... he he he... wygladam jak Fiona
Usta tak jak dziewczyny wczoraj pisały po botoxie, zwłaszcza górna warga, nos opuchniety i rozlazły...
Jak nie urodze to pekne bo juz chyba bardziej opuchnac nie moge

Jutro ide do mojego lekarza pierfwszego kontaktu... ciekawe co mi powie w zwiazku z moimi cudownymi dolegliwosciami...

Przy drugim dziecku postaram sie zrobic wszysko, zeby urodzic przed latem...
__________________

Edytowane przez adaikaka
Czas edycji: 2009-07-16 o 14:00
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 14:17   #838
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
Hej mamusie

ANIA GRATULUJE!!! i jednoczesnie zazdroszcze tak szybkiego porodu
Fajniutki, ze masz juz swoje małe szczescie w ramionach

Skierka i Kasia pomyslec ze kolejne mamusie juz za chwile beda tuliły swoje maleństwa

Za resztę dziewczyn w nie na finiszu oczekiwania trzymam mocno

TROCHE PONARZEKAM...
Ja rozumiem teraz przez co przechodziła Cass (chodzi mi o te opuchlizny itp.)...
Dziewczyny MASAKRA!!!
Z trudem od rana stoje na nogach bo tak bola mnie mega opuchniete stawy przy stopach... W nocy opuchlizna schodzi troszke a rano po max 2 h wraca... ból niesamowity
Idąc wyżej kolana... mam problem z wyjsciem po schodach bo tez bola jak cholera...
Biodra: w nocy juz nie spie tylko drzemie bo co chwilke budzi mnie ból biodra po stronie na której spie... i tak co chwile z WIELKIM trudem przewracam sie z boku na bok przy okazji zachaczajac o łazienke zeby opróżnic pecherz...
Ręce... a dokładnie dłonie... to przechodzi juz ludzkie pojecie...
z dłoni opuchlizna mi w ogóle nie schodzi a jest tak wielka, ze z naprfawde wielkim trudem jestem w stanie do połowy scicnac piesc... do tego strasznie boli mnie kazdy staw w kazdym palcu + jak leze na boku to dretwieje mi albo jedna albo druga dłon...
Twarz... he he he... wygladam jak Fiona
Usta tak jak dziewczyny wczoraj pisały po botoxie, zwłaszcza górna warga, nos opuchniety i rozlazły...
Jak nie urodze to pekne bo juz chyba bardziej opuchnac nie moge

Jutro ide do mojego lekarza pierfwszego kontaktu... ciekawe co mi powie w zwiazku z moimi cudownymi dolegliwosciami...

Przy drugim dziecku postaram sie zrobic wszysko, zeby urodzic przed latem...
jeju, współczuję, mnie te atrakcje właściwie ominęły w ciąży więc coś mnie musiało trafić - problemy z karmieniem. Już taki nasz los mamowy..
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 14:19   #839
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Zrobione


Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Wczoraj w sr położna mówiła że najlepszy jest stary babciny przepis... Na pół szklanki zaparzyć baaardzo mocną herbatę. Potem w tym zamoczyć gazik i do stanika. Podobno lepsze niż wszystkie maści... Słyszałyście może o takim sposobie??
Ja nie

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Ja tez mam w planie malowanie listw. Zabieram sie za nie od poniedzialku i jeszcze nawet pedzla nie wyjelam. Kupilam za to specjalna farbe dla alergikow i kobiet w ciazy. Stoi i czeka
Syla widzę, że Ty, jak ja - mnóstwo planów, tylko z realizacją gorzej

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Wiem ale jest mi strasznie smutno
Kuba najada sie mleczkiem Wazylismy go 4 dni temu i waga pokazała 5030 kg.
Jest juz co dzwigać
Naprawdę jest co dźwigać . Wiem, że Ci smutno i rozumiem

Cytat:
Napisane przez Kikunia81 Pokaż wiadomość
Mam smsowie wieści od Kasi

Mała Laurka nie jest taka mała, bo waży sobie ok. 3400-3500gPrzepływy też są ok
Na dzisiejszym obchodzie lekarze powiedzieli, że po weekendzie będzie rodzić
Oby

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Cass ja też nie miałam na początku mleka ale zawzięłam się i pompowałam laktarotem elektrycznym tak jak uczyli w szkole rodzenia . Na początku mleka było tak mało że nawet nie zakrywało dna butelki ale stopniowo było więcej.Teraz z 2 cyców mogę odciągnąc 90 ml. Spróbuj laktatorem
musicman a w tym czasie jak laktatorem starałaś się pobudzic laktację to dzidzia jadła sztuczne mleczko?

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
kolejne info od Skierki:

"Przyjeli mnie na patologie i podlaczyli Ktg i oksytocyne. Narazie nic sie nie dzieje.Dam znac po obchodzie bede wiecej wiedziala. Usg wyliczylo wage malej na 4 kg, jak taka sie urodzi to padne chyba."
Czyli jednak skierka została w szpitalu , a tę wagę z USG trzeba brać z przymrużeniem oka, Ania po USG 7-go lipca pisała, że mały waży 3400 g, a 15-go urodził się i ważył 3000 g

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
Hej mamusie
(...)
TROCHE PONARZEKAM...
Ja rozumiem teraz przez co przechodziła Cass (chodzi mi o te opuchlizny itp.)...
Dziewczyny MASAKRA!!!
Z trudem od rana stoje na nogach bo tak bola mnie mega opuchniete stawy przy stopach... W nocy opuchlizna schodzi troszke a rano po max 2 h wraca... ból niesamowity
Idąc wyżej kolana... mam problem z wyjsciem po schodach bo tez bola jak cholera...
Biodra: w nocy juz nie spie tylko drzemie bo co chwilke budzi mnie ból biodra po stronie na której spie... i tak co chwile z WIELKIM trudem przewracam sie z boku na bok przy okazji zachaczajac o łazienke zeby opróżnic pecherz...
Ręce... a dokładnie dłonie... to przechodzi juz ludzkie pojecie...
z dłoni opuchlizna mi w ogóle nie schodzi a jest tak wielka, ze z naprfawde wielkim trudem jestem w stanie do połowy scicnac piesc... do tego strasznie boli mnie kazdy staw w kazdym palcu + jak leze na boku to dretwieje mi albo jedna albo druga dłon...
Twarz... he he he... wygladam jak Fiona
Usta tak jak dziewczyny wczoraj pisały po botoxie, zwłaszcza górna warga, nos opuchniety i rozlazły...
Jak nie urodze to pekne bo juz chyba bardziej opuchnac nie moge

Jutro ide do mojego lekarza pierfwszego kontaktu... ciekawe co mi powie w zwiazku z moimi cudownymi dolegliwosciami...

Przy drugim dziecku postaram sie zrobic wszysko, zeby urodzic przed latem...

Ja nie puchnę aż tak bardzo, a też mi to dokucza
Z biodrami mam identycznie
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2009-07-16 o 14:21
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 14:26   #840
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Czyli jednak skierka została w szpitalu , a tę wagę z USG trzeba brać z przymrużeniem oka, Ania po USG 7-go lipca pisała, że mały waży 3400 g, a 15-go urodził się i ważył 3000 g
Nooo a ja jak lezałam na patologii to kolezance z sali powiedzieli, ze dziecko wazy ok 2700 g a po porodzie okazało sie ze 3300g....
U mnie w rodzinie i ogólnie jak dotąd zawsze usg wage zanizało...
tak czy tak nalezy to traktowac z przymrużeniem oka


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Ja nie puchnę aż tak bardzo, a też mi to dokucza
Z biodrami mam identycznie
Trafiła nam sie pora do porodów
Trzeba zacisnac zeby i jakos to przetrwac, chociaz to naprawde niezła szkoła jesli chodzi o wytrzymałosc...
Jezu... nawet ciezko mi sie isze na klawiaturze
dobrze, ze mały jest chociaz grzeczny i rusza sie delikatnie i subtelnie... Pewnie tez ma dosc tych upałów
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.